Szczecin 24.08.2022
5. Memoriał Wiesława Maniaka [DMP U20]
100 m K
3 3 s 1 11.45 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +0.8 M KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2022 M
4 5 s 1 11.53 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +0.8 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM
1 4 s 2 11.48 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ +1.1 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
2 7 s 2 11.57 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 Sen KP +1.1 M LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
4 10 s 2 11.99 PALUCH Paulina KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ +1.1 I ZAMECZNIK Jacek B.D. Z/0261/14 2022 2
5 11 s 2 12.59 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +1.1 II OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.31 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +0.8 M LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM
3 3 s 1 23.36 KOTWIŁA Martyna RLTL Optima Radom 1999 Sen MZ +0.8 M JADCZAK Bożena B.D. KOTUŁA Krzysztof Z/0634/15 2022
4 4 s 1 23.62 STEFANOWICZ Magdalena KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +0.8 M KOTUŁA Krzysztof Z/4569/15 2022 M
3 8 s 2 25.39 ZIMNA Marta OŚ AZS Poznań 2002 U23 WP +1.4 II OSIK Tadeusz B.D. Z/2210/19 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 51.48 BAUMGART-WITAN Iga BKS Bydgoszcz 1989 Sen KP MM BAUMGART Iwona Z/3124/11 2022 MM
3 3 s 1 52.36 GACKA Kinga BKS Bydgoszcz 2001 U23 KP M BAUMGART Iwona B.D. Z/5030/15 2022
800 m K
2 2 s 1 1:59.99 SARNA Angelika KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ MM WOŁKOWYCKI Andrzej B.D. Z/0800/13 2022 M
5 5 s 1 2:07.60 TOPKA Beata ULKS Talex Borzytuchom 1999 Sen PM I ŚCIGAŁA Jarosław Z/0345/15 2022 1
6 6 s 1 2:14.12 OWCZARUK Hanna AL Międzyzdroje 2007 U16 ZP II BŁOCIAN Rafał Z/13134/21 2022 LDK!
  s 1 DNF LEMIESZ Aneta KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- TOMCZYK Kazimierz Z/2805/17 2022
100 m M
4 4 s 1 10.26 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU +1.6 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2022 MM
6 6 s 1 10.31 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP +1.6 M KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2022
8 8 s 1 10.46 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP +1.6 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
3 11 s 2 10.51 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +0.6 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
4 12 s 2 10.55 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.6 M OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1
5 13 s 2 10.55 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK +0.6 M MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022
6 14 s 2 10.56 BOGACZYŃSKI Igor MKL Jarocin 2003 U20 WP +0.6 M GOŚCINIAK Mateusz GOŚCINIAK Mateusz , Z/1779/18 , 2022 2 LDK!
7 15 s 2 10.79 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.6 I B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2022
200 m M
5 9 s 1 20.77 WYKROTA Patryk KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2000 U23 WP +0.7 M WALCZAK Michał B.D. Z/1067/17 2022
1 2 s 2 20.27 SŁOWIKOWSKI Przemysław MKL Szczecin 1993 Sen ZP +0.8 MM KOTUŁA Krzysztof Z/3333/11 2022
4 10 s 2 20.78 KOMAŃSKI Albert CWKS Resovia Rzeszów 2000 U23 PK +0.8 M MAZUR Janusz B.D. Z/5152/15 2022
5 13 s 2 21.35 BRZEZIŃSKI Adrian MKL Toruń 1998 Sen KP +0.8 M BUTKIEWICZ Jacek B.D. Z/4501/15 2022
2 11 s 3 20.82 SIUDA Mateusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.3 M OSIK Tadeusz B.D. Z/1268/14 2022 1
3 12 s 3 20.85 KOPEĆ Dominik KS Agros Zamość 1995 Sen LU +0.3 M GDAŃSKI Andrzej Z/0859/11 2022 MM
4 14 s 3 22.22 TOMCZAK Krzysztof OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.3 II B.D. REJEWSKI Robert , Z/4602/22 , 2022
400 m M
1 1 s 1 45.73 ZALEWSKI Karol KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN MM OGONOWSKI Jakub Z/2480/11 2022
3 3 s 1 46.36 RZEŹNICZAK Mateusz RKS Łódź 1998 Sen LD M KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2022 M
6 6 s 1 48.20 ZIMNY Tymoteusz OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP I BAUMGART Iwona Z/0812/14 2022
7 7 s 1 49.09 NAWROT Mikołaj OŚ AZS Poznań 2000 U23 WP II BYTNIEWSKI Szymon B.D. Z/0793/15 2022
800 m M
2 2 s 1 1:45.04 DOBEK Patryk MKL Szczecin 1994 Sen ZP MM KRÓL Zbigniew Z/0373/11 2022 MM
8 8 s 1 1:48.13 OSTROWSKI Filip RKS Łódź 2001 U23 LD M JASZCZAK Stanisław B.D. Z/0336/15 2022
  s 1 DNF SIERADZKI Patryk CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1998 Sen KP -- SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0064/14 2022 1
Tyczka M
2 f 1 5.52 LISEK Piotr OSOT Szczecin 1992 Sen ZP M SZCZEPAŃSKI Marcin Z/1183/11 2022 MM
3 f 1 5.52 SOBERA Robert KS AZS AWF Wrocław 1991 Sen DS M ŁOŚ Dariusz Z/4015/11 2022 MM
  f 1 NM GAWENDA Michał KS Warszawianka W-wa # 2005 U18 MZ -- DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 LDK!
Dysk (2) M
2 f 1 63.90 URBANEK Robert MKS Aleksandrów Łódzki 1987 Masters LD MM JOACHIMIAK Robert Z/1041/11 2022 MM
4 f 1 59.81 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU M KAMIŃSKI Damian B.D. B.D. Z/0205/14 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.3975028991699 sekund