Karpacz 28.08.2022
Korzeniowski Cup Karpacz 2022 [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 9.08 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL -0.6 -- GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2022 LDK!
2 4 s 1 9.53 ŚWIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -0.6 -- URSZULAK Marcin # Z/13763/21 2022 LDK!
3 5 s 1 9.55 SZUMNA Nikola MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP -0.6 -- RATAJCZAK Maciej Z/12438/21 2022 LDK!
4 8 s 1 9.90 JACAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -0.6 -- KOTYNIA Hanna Z/14205/21 2022 LDK!
5 9 s 1 9.93 WĘGŁOWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -0.6 -- URSZULAK Marcin Z/2340/22 2022 LDK!
6 22 s 1 12.15 MARCZYK Jagoda MLKS Sokół Lubin 2014 U12 DS -0.6 -- DŁUBAŁA Marek Z/5106/22 2022 LDK!
1 11 s 2 10.19 PADUCH Izabella MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +0.5 -- DŁUBAŁA Marek Z/6200/21 2022 LDK!
2 14 s 2 10.37 KOWALSKA Zofia MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +0.5 -- DŁUBAŁA Marek Z/2774/21 2022 LDK!
3 16 s 2 10.65 NOWAK Kaja Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +0.5 -- URSZULAK Marcin Z/14607/21 2022 LDK!
4 19 s 2 10.81 KOŚCIAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP +0.5 -- RATAJCZAK Maciej Z/3808/22 2022
5 21 s 2 10.89 RATAJCZAK Lena MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP +0.5 -- RATAJCZAK Maciej Z/3805/22 2022
1 12 s 3 10.35 OWCZARZAK Aniela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS +0.2 -- MAKUCH Beata Z/3795/21 2022
2 13 s 3 10.36 ROZMUS Pola MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +0.2 -- DŁUBAŁA Marek Z/2771/21 2022 LDK!
3 15 s 3 10.64 MARCZYK Maja MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +0.2 -- DŁUBAŁA Marek Z/5105/22 2022 LDK!
4 18 s 3 10.77 DWORNICKA Nadia Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB +0.2 -- URSZULAK Marcin Z/5065/22 2022 LDK!
5 20 s 3 10.89 GRETKIEREWICZ Blanka Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +0.2 -- URSZULAK Marcin Z/5067/22 2022 LDK!
1 2 s 4 9.33 ZGRAJA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1151/22 2022
2 3 s 4 9.37 ŚWISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2022
3 6 s 4 9.77 BOGACKA Paulina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2974/22 2022
4 7 s 4 9.82 SZEWCZYK Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/5293/22 2022
5 10 s 4 10.09 GREMBLEWSKA Gabriela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2976/22 2022
6 17 s 4 10.77 WIDERA Milena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3591/22 2022
100 m K
1 1 s 1 13.82 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS -0.4 V SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2022 LDK!
2 2 s 1 14.05 BAWOROWSKA Anna Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -0.4 V SKORUPA Krzysztof # Z/13754/21 2022 LDK!
3 3 s 1 14.29 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -0.4 V RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK!
4 4 s 1 14.42 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP -0.4 V ZDONEK Filip Z/4026/21 2022 LDK!
5 7 s 1 15.02 SOROKA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.4 -- MAKUCH Beata Z/0825/19 2022
1 6 s 2 14.71 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB +0.1 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2022 LDK!
2 8 s 2 15.12 GRZYB Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1012/20 2022
3 9 s 2 15.19 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB +0.1 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
4 10 s 2 15.31 LASKOWSKA Alina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP +0.1 -- GÓRSKA Hanna # Z/3542/22 2022
5 11 s 2 15.34 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +0.1 -- URSZULAK Marcin Z/13755/21 2022 LDK!
6 13 s 2 16.24 WOJNAR Dorota UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS +0.1 -- MAKUCH Beata Z/0828/19 2022
1 12 s 3 15.96 KUCHARZ Gabriela Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -0.1 -- URSZULAK Marcin # Z/13769/21 2022 LDK!
2 14 s 3 16.28 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -0.1 -- MAKUCH Beata Z/3797/21 2022
3 15 s 3 16.84 SAMOLUK Julia MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -0.1 -- DŁUBAŁA Marek Z/13381/21 2022 LDK!
4 17 s 3 17.19 ZUTER Małgorzata MUKS Szok Bojanowo 2010 U14 WP -0.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/7141/21 2022 LDK!
5 18 s 3 17.35 BOGACKA Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -0.1 -- MAKUCH Beata Z/3792/21 2022
1 5 s 4 14.63 BEREZOWSKA Ida MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS +0.1 -- SZOMBURG Tomasz Z/5240/22 2022 LDK!
2 16 s 4 16.91 STĘPIEŃ Marta Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +0.1 -- URSZULAK Marcin Z/14333/21 2022 LDK!
3 19 s 4 17.94 GARYGA Joanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2565/20 2022
4 20 s 4 18.45 ENGLARD Nicole UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS +0.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2564/20 2022
1 1 s 5 12.35 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.7 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
2 2 s 5 13.06 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +1.7 III ROSTEK William # Z/0442/20 2022 LDK!
3 3 s 5 13.10 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP +1.7 III RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 5 13.27 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 IV STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2022
5 5 s 5 13.41 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP +1.7 IV WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
1 6 s 6 13.65 MALCZYK Maria UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -0.4 IV GÓRSKA Hanna Z/14485/21 2022 LDK!
2 9 s 6 14.24 STRASZKO Pola WLKS Wrocław 2008 U16 DS -0.4 V SKÓRZEWSKA Patrycja Z/2045/20 2022 LDK!
3 10 s 6 14.27 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.4 V STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
4 11 s 6 14.41 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.4 V MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
5 13 s 6 14.63 FICYGOWSKA Aleksandra Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB -0.4 -- SKORUPA Krzysztof # Z/13673/21 2022 LDK!
1 8 s 7 14.06 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U16 WP +1.1 V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2022 LDK!
2 14 s 7 14.89 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP +1.1 -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2022 LDK!
3 15 s 7 14.90 STASZAK Daria UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP +1.1 -- OLSZYNA Waldemar Z/1407/22 2022
4 16 s 7 14.96 GRZEGORZ Emiilia UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +1.1 -- GÓRSKI Dariusz Z/2284/22 2022
1 7 s 8 13.92 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +0.7 -- STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2022
2 12 s 8 14.43 MARCINKOWSKA Antonina RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 V MRÓZ Katarzyna Z/0694/22 2022
3 17 s 8 15.40 FIRGANEK Teresa Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB +0.7 -- URSZULAK Marcin Z/13764/21 2022 LDK!
4 18 s 8 15.46 PAWLICKA Antonina MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS +0.7 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/13771/21 2022 LDK!
5 19 s 8 16.22 ZIMOCH Martyna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS +0.7 -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7100/21 2022 LDK!
1 s 9 14.39 STROJNA Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB -0.2 V DRACZYŃSKI Adam Z/0971/22 2022 LDK!
200 m K
1 3 s 1 32.95 PRZYBYŁA Liliana Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB +0.2 -- DRACZYŃSKI Adam Z/1714/21 2022 LDK!
2 6 s 1 34.31 HREBENIUK Iga Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB +0.2 -- DRACZYŃSKI Adam Z/7497/21 2022 LDK!
3 11 s 1 36.54 BURIAK Lena KS Hanza Goleniów 2012 U12 ZP +0.2 -- B.D. Z/1369/22 2022
4 13 s 1 37.12 TONDEL Amelia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB +0.2 -- SZNAJDER Marcin Z/7492/21 2022 LDK!
5 19 s 1 38.65 ŁODYGOWSKA Nikola KS Hanza Goleniów 2012 U12 ZP +0.2 -- B.D. Z/1376/22 2022
6 20 s 1 38.71 SOROCZYŃSKA Katarzyna KS Hanza Goleniów 2012 U12 ZP +0.2 -- B.D. Z/1381/22 2022
1 4 s 2 33.63 MICHNIOK Lidia niestowarzyszona 2012 U12 -0.2 -- B.D.
2 5 s 2 33.98 WĘGŁOWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -0.2 -- URSZULAK Marcin Z/2340/22 2022 LDK!
3 14 s 2 37.76 GRETKIEREWICZ Blanka Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -0.2 -- URSZULAK Marcin Z/5067/22 2022 LDK!
4 21 s 2 38.80 DWORNICKA Nadia Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB -0.2 -- URSZULAK Marcin Z/5065/22 2022 LDK!
5 25 s 2 40.87 MARCZYK Maja MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -0.2 -- DŁUBAŁA Marek Z/5105/22 2022 LDK!
6 33 s 2 45.83 MARCZYK Jagoda MLKS Sokół Lubin 2014 U12 DS -0.2 -- DŁUBAŁA Marek Z/5106/22 2022 LDK!
1 2 s 3 31.83 CZAJA Weronika RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -0.2 -- RACZYŁO Damian Z/3576/22 2022
2 7 s 3 34.39 DZIADKIEWICZ Hanna UKS 12 Kalisz 2011 U12 WP -0.2 -- WANGE Adrianna Z/1406/22 2022
3 12 s 3 36.89 BRZEZIŃSKA Lena KS Hanza Goleniów 2012 U12 ZP -0.2 -- B.D. Z/10490/21 2022
4 22 s 3 39.12 RADCZYC Maja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -0.2 -- SZNAJDER Marcin Z/5165/22 2022 LDK!
5 27 s 3 42.54 LIS Lena KS Hanza Goleniów 2012 U12 ZP -0.2 -- B.D. Z/1374/22 2022
6 32 s 3 45.73 KORCZAK Laura Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2014 U12 LB -0.2 -- SZNAJDER Marcin Z/14363/21 2022 LDK!
1 9 s 4 36.44 NOWAK Kaja Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -1.8 -- URSZULAK Marcin Z/14607/21 2022 LDK!
2 15 s 4 37.97 PIETRUSZEWSKA Pola MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS -1.8 -- DŁUBAŁA Marek Z/13382/21 2022 LDK!
3 16 s 4 37.98 MANIECKA Hanna KS Hanza Goleniów 2012 U12 ZP -1.8 -- B.D. Z/1368/22 2022
4 17 s 4 38.21 CIEŚLAK Julia KS Hanza Goleniów 2012 U12 ZP -1.8 -- B.D. Z/10804/21 2022
5 24 s 4 40.43 BRĄSZEWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2011 U12 WP -1.8 -- WANGE Adrianna Z/1405/22 2022
6 31 s 4 45.24 MUS Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB -1.8 -- SZNAJDER Marcin Z/8141/21 2022 LDK!
1 1 s 5 30.42 CHYŁEK Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS -1.5 -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4515/22 2022 LDK!
2 10 s 5 36.54 PADUCH Izabella MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -1.5 -- DŁUBAŁA Marek Z/6200/21 2022 LDK!
3 26 s 5 41.58 PAŁKA Bianka KS Hanza Goleniów 2012 U12 ZP -1.5 -- B.D. Z/1380/22 2022
4 29 s 5 43.54 FRĄCKOWIAK Kaja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -1.5 -- SZNAJDER Marcin Z/14385/21 2022 LDK!
5 34 s 5 48.93 PABISIAK Julia KS Hanza Goleniów 2012 U12 ZP -1.5 -- B.D. Z/4568/22 2022
1 8 s 6 36.18 ROZMUS Pola MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -0.7 -- DŁUBAŁA Marek Z/2771/21 2022 LDK!
2 18 s 6 38.28 MIZGAŁA Nadia KS Hanza Goleniów 2012 U12 ZP -0.7 -- B.D. Z/1378/22 2022
3 23 s 6 39.14 MARCINIAK Elena KS Hanza Goleniów 2011 U12 ZP -0.7 -- B.D. B.D. Z/1375/22 2022
4 28 s 6 43.51 ZUTEREK Wiktoria Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -0.7 -- SZNAJDER Marcin Z/4329/22 2022 LDK!
5 30 s 6 44.93 WIDERA MATRAS Julia Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -0.7 -- SZNAJDER Marcin Z/5164/22 2022 LDK!
1 1 s 7 25.95 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.6 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
2 2 s 7 26.88 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.6 III WISZ Mateusz Z/13818/21 2022 LDK!
3 3 s 7 27.02 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +0.6 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
4 4 s 7 27.04 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +0.6 III DMP U20 ROSTEK William # Z/0442/20 2022 LDK! 106
5 6 s 7 28.27 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 IV STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2022
1 7 s 8 28.97 MIKSIEWICZ Martyna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS +1.6 V GOLEC Dominik Z/4939/21 2022 LDK!
2 8 s 8 29.22 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +1.6 -- STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2022
3 11 s 8 30.36 FICYGOWSKA Aleksandra Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB +1.6 -- SKORUPA Krzysztof # Z/13673/21 2022 LDK!
4 13 s 8 31.56 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS +1.6 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
1 5 s 9 27.69 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB 0.0 IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
2 15 s 9 35.62 SARACEN-WIŚNIEWSKA Magda KS Hanza Goleniów 2008 U16 ZP 0.0 -- B.D. Z/10494/21 2022
1 9 s 10 29.61 STROJNA Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB -0.5 V DRACZYŃSKI Adam Z/0971/22 2022 LDK!
2 10 s 10 30.30 SAŁDAN Julia MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -0.5 -- WISZ Mateusz # Z/3181/21 2022 LDK!
3 12 s 10 31.46 MARCINKOWSKA Antonina RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -0.5 -- MRÓZ Katarzyna Z/0694/22 2022
4 14 s 10 35.32 MICHNIOK Justyna niestowarzyszona 2008 U16 -0.5 -- B.D.
1 1 s 11 29.33 BAWOROWSKA Anna Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +2.1 V SKORUPA Krzysztof # Z/13754/21 2022 LDK!
2 2 s 11 29.45 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +2.1 V RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK!
3 3 s 11 30.00 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +2.1 V RACZYŁO Damian Z/2067/20 2022
4 5 s 11 30.87 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB +2.1 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0015/22 2022 LDK!
5 6 s 11 31.42 SOROKA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS +2.1 -- MAKUCH Beata Z/0825/19 2022
6 8 s 11 31.61 GRZYB Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS +2.1 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1012/20 2022
1 7 s 12 31.43 MAĆKOWIAK Maja UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP -0.6 -- WANGE Adrianna Z/2974/21 2022 LDK!
2 9 s 12 33.19 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -0.6 -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2022
3 10 s 12 34.20 KUCHARZ Gabriela Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -0.6 -- URSZULAK Marcin # Z/13769/21 2022 LDK!
4 12 s 12 36.21 SAMOLUK Julia MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -0.6 -- DŁUBAŁA Marek Z/13381/21 2022 LDK!
1 4 s 13 30.28 MICHNIOK Zofia niestowarzyszona 2009 U14 -0.2 -- B.D.
2 11 s 13 34.98 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -0.2 -- MAKUCH Beata Z/3797/21 2022
3 13 s 13 36.60 STĘPIEŃ Marta Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -0.2 -- URSZULAK Marcin Z/14333/21 2022 LDK!
4 14 s 13 36.75 ZIĘTAL Kornelia MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -0.2 -- KNULL Elżbieta Z/0815/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.30 DUROWA Olena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS II STYŚ Janusz Z/2398/22 2022 LDK!
2 2 s 1 45.12 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB IV SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina URSZULAK Marcin , Z/13558/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 47.32 LEONOWICZ Julia MKL Maraton Świnoujście 2009 U14 ZP V WALKOWIAK Krzysztof Z/10547/21 2022 LDK!
4 6 s 1 48.77 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1248/21 2022 LDK!
1 4 s 2 47.39 ANDRZEJEWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB V URSZULAK Marcin Z/13753/21 2022 LDK!
2 8 s 2 50.36 DZHUHAN Anastasiia MKL Maraton Świnoujście 2009 U14 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/14616/21 2022 LDK!
3 15 s 2 53.22 KACZMAREK Michalina UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/0928/20 2022 LDK!
4 16 s 2 58.14 RATOMSKA Paulina MKL Maraton Świnoujście 2009 U14 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/2173/21 2022 LDK!
1 5 s 3 48.25 NIEŚPELSKA Marta MKL Maraton Świnoujście 2010 U14 ZP V WALKOWIAK Krzysztof Z/2168/21 2022 LDK!
2 10 s 3 50.79 KRAVCHENKO Eva MKL Maraton Świnoujście 2010 U14 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/14617/21 2022 LDK!
3 12 s 3 52.26 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -- URSZULAK Marcin Z/13755/21 2022 LDK!
4 13 s 3 52.70 STEFANIAK Martyna MKL Maraton Świnoujście 2010 U14 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/2174/21 2022 LDK!
5 14 s 3 52.88 WĄGROWSKA Maja Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13768/21 2022 LDK!
1 7 s 4 49.50 MISZEL Pola MKL Maraton Świnoujście 2009 U14 ZP -- B.D. Z/3391/22 2022 LDK!
2 9 s 4 50.66 KOWALEWSKA Maja MKL Maraton Świnoujście 2009 U14 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/2167/21 2022 LDK!
3 11 s 4 51.66 CZARNOWSKA Natalia MKL Maraton Świnoujście 2010 U14 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/12467/21 2022 LDK!
4 17 s 4 58.26 KLIMEK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/3588/22 2022 LDK!
1 1 s 5 42.68 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP II RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 5 43.27 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS III ŚWIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
3 3 s 5 44.61 KOWALCZYK Marianna UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP III WANGE Adrianna Z/2592/21 2022 LDK!
4 4 s 5 44.98 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS III STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
5 7 s 5 47.00 MIKOŁAJCZAK Lena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP V PIEKARSKA Monika Z/0832/22 2022 LDK!
  s 5 DNF BIELECKA Magdalena MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- GOŚCINIAK Marcin Z/0551/22 2022 LDK!
1 5 s 6 46.05 GOLANOWSKA Iga UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP IV WIŚNIEWSKI Paweł Z/0163/20 2022 LDK!
2 6 s 6 46.98 STOKOWSKA Urszula MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP V WALKOWIAK Krzysztof Z/2148/21 2022 LDK!
3 8 s 6 49.64 PAWELA Sylwia MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP -- JAGACIAK Jarosław # Z/5268/22 2022
4 9 s 6 50.14 PAPIERSKA Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7105/21 2022 LDK!
5 11 s 6 51.59 FIRGANEK Teresa Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB -- URSZULAK Marcin Z/13764/21 2022 LDK!
6 15 s 6 55.89 KRAWCZYK Wiktoria MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2007 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/5708/19 2022 LDK!
1 10 s 7 51.45 PAWLICKA Antonina MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/13771/21 2022 LDK!
2 12 s 7 52.84 WERYK Maja MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/3401/22 2022 LDK!
3 13 s 7 53.09 SZAJDECKA Angelika UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/1428/22 2022
4 14 s 7 53.48 MICHALIK Julia MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/3399/22 2022 LDK!
5 16 s 7 56.29 ZIMOCH Martyna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7100/21 2022 LDK!
6 17 s 7 65.87 JASKUŁA Wiktoria KS Stal Pleszew 2008 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5287/22 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:43.84 KSIĄG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U14 LB IV ŁABUL Wioletta Z/3176/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:43.97 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:46.96 GOLEC Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS V STYŚ Janusz Z/1246/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:48.19 USS Maryna RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ V GAJDUS Grzegorz Z/5508/21 2022
5 5 s 1 1:54.62 WERNER Barbara MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6282/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:55.46 REJEK Maja KS Stal Pleszew 2009 U14 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/14735/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:59.68 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2758/21 2022 LDK!
8 8 s 1 2:00.31 NOWIK Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/12816/21 2022 LDK!
9 9 s 1 2:00.33 SABAŁA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/5355/21 2022 LDK!
10 10 s 1 2:10.85 KORZAN Hanna LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/4301/22 2022 LDK!
11 11 s 1 2:11.83 WÓJTOWICZ Marlena MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Elżbieta Z/0813/21 2022 LDK!
12 12 s 1 2:11.84 ZAMIARA Gabriela KS Stal Pleszew 2010 U14 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/14732/21 2022 LDK!
13 13 s 1 2:34.10 BOLEK Lena MKL Maraton Świnoujście 2010 U14 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/3394/22 2022 LDK!
1 1 s 2 1:51.71 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2022 LDK!
2 2 s 2 1:56.80 TONDEL Hanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7273/21 2022 LDK!
3 3 s 2 1:59.26 ŠEDOVÁ Anna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2361/22 2022 LDK!
4 4 s 2 2:06.25 ROSTKOWSKA Olga KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/6684/21 2022 LDK!
5 5 s 2 2:07.57 PŁACHTA Anastazja LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- STYŚ Janusz Z/14737/21 2022 LDK!
6 6 s 2 2:09.84 ROZMUS Oliwia MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2773/21 2022 LDK!
7 7 s 2 2:11.18 STACHOWSKA Lena Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2011 U12 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/7272/21 2022 LDK!
8 8 s 2 2:17.69 PAWŁOWSKA Alicja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/13328/21 2022 LDK!
  s 2 DNF BALIK Marcelina MKL Maraton Świnoujście 2011 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/14615/21 2022 LDK!
1 s 3 2:13.64 JANAS Joanna RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14800/21 2022
2 s 3 2:15.97 DIMOWSKA Julia MKL Maraton Świnoujście 2011 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/3395/22 2022 LDK!
3 s 3 2:16.99 OWCZARZAK Aniela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/3795/21 2022
4 s 3 2:20.52 GRZEGOREK Oliwia UKS 12 Kalisz 2011 U12 WP -- WANGE Adrianna Z/2593/21 2022 LDK!
5 s 3 2:26.97 HRUSZOWIEC Liliana MKL Maraton Świnoujście 2011 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/3392/22 2022 LDK!
6 s 3 2:28.22 RYCHLIK Gabriela Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14336/21 2022 LDK!
7 s 3 2:29.98 CHOJNIAK Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14335/21 2022 LDK!
8 s 3 2:30.24 TRASKOWSKA Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/8140/21 2022 LDK!
9 s 3 2:41.95 ZAMARA Amelia MKL Maraton Świnoujście 2011 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/3397/22 2022 LDK!
  s 3 DNF KULESZA Amelia MKL Maraton Świnoujście # 2011 U12 ZP -- WALKOWIAK Janusz Z/3393/22 2022 LDK!
1 1 s 4 1:46.85 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS V KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 2 s 4 1:47.03 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/1025/20 , 2022 LDK!
3 3 s 4 1:47.54 PŁATEK Paulina UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP V ZDONEK Filip Z/2009/20 2022 LDK!
4 4 s 4 1:47.95 KARNAŚ Anna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS V GOLEC Dominik Z/5662/21 2022 LDK!
5 5 s 4 1:51.63 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2022 LDK!
6 10 s 4 1:58.75 KLEIBER Blanka MKS Juvenia Puszczykowo 2008 U16 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/12063/21 2022 LDK!
7 11 s 4 1:59.07 OLESZKIEWICZ Zuzanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/2146/21 2022 LDK!
8 13 s 4 2:01.85 DRĄŻEK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1244/21 2022 LDK!
2 7 s 5 1:54.97 GRACZYKOWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/2594/21 2022 LDK!
3 8 s 5 1:57.54 OKONIEWSKA-MILICZ Kinga MKL Jarocin 2008 U16 WP -- GOŚCINIAK Mateusz Z/0133/21 2022
4 9 s 5 1:58.36 JASICZEK Julia GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk # Z/4680/22 2022
5 12 s 5 1:59.50 PARCHIMOWICZ Wiktoria MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP -- WALKOWIAK Krzysztof Z/2169/21 2022 LDK!
6 14 s 5 2:10.66 WŁODARCZAK Julia MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP -- B.D. Z/2171/21 2022 LDK!
7 15 s 5 2:15.12 SIERŻANT Milena KS Stal Pleszew 2007 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/0118/22 2022 LDK!
2000 m K
1 s 1 6:55.41 TYCZYŃSKA Amelia UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP II ZDONEK Filip Z/2007/20 2022 LDK!
2 s 1 6:57.37 KOWALEWSKA Pola OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP II CIEŚLICKA Elżbieta Z/1763/20 2022 LDK!
3 s 1 7:04.24 POPŁAWSKA Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS III SZYRWIEL Aleksandra Z/0793/22 2022 LDK!
4 s 1 7:07.63 BUŁKOWSKA Sara SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS III GOLEC Dominik Z/1077/21 2022 LDK!
5 s 1 7:12.74 WŁODARCZAK Joanna MKL Maraton Świnoujście 2008 U16 ZP III WALKOWIAK Janusz Z/3685/19 2022 BEZ LDK!
6 s 1 7:23.09 ZAREMBA Zuzanna MKS Juvenia Puszczykowo 2007 U16 WP IV CHMIELARZ Lucyna Z/0989/22 2022 LDK!
7 s 1 7:33.22 SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS IV WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
8 s 1 7:38.24 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
9 s 1 7:42.68 ZDOBYLAK Zofia SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS V GOLEC Dominik Z/0215/21 2022 LDK!
10 s 1 7:45.13 PIEŃKO Alicja MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS V DŁUBAŁA Marek Z/4047/22 2022 LDK!
11 s 1 9:17.59 HRYNIEWICKA Hanna RK Athletics Warszawa 2004 U20 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3617/21 2022
80 pł K
1 1 s 1 12.39 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -0.2 II ŚWIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 12.42 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -0.2 III KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 12.55 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.2 III SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 12.59 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.2 III STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
5 5 s 1 12.63 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.2 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 12.65 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -0.2 III WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
1 7 s 2 14.61 MIKSIEWICZ Martyna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -0.2 V GOLEC Dominik Z/4939/21 2022 LDK!
2 8 s 2 15.14 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -0.2 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
3 9 s 2 15.35 PAJZERT Maja UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -0.2 -- GÓRSKA Hanna Z/3089/21 2022 LDK!
4 10 s 2 18.86 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.2 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
  s 2 DNF LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.2 -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.61 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -0.1 -- BANASZEK Grzegorz # Z/14154/21 2022 LDK!
2 2 s 1 15.54 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS -0.1 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2022 LDK!
3 3 s 1 15.76 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB -0.1 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/0015/22 2022 LDK!
4 4 s 1 16.46 WOJNAR Dorota UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.1 -- MAKUCH Beata Z/0828/19 2022
Wzwyż K
1 f 1 1.38 NOWAK Alicja UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/2723/18 2022 LDK!
2 f 1 1.33 SABIŁŁO Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/5260/22 2022
3 f 1 1.28 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2022
1 f 2 1.44 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U16 DS V DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2022 BEZ LDK! 73
2 f 2 1.40 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
3 f 2 1.40 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
4 f 2 1.35 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
5 f 2 1.35 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
  f 2 NM KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.15 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP -0.4 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 5.11 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -0.3 III DMP U20 BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK! 89
3 f 1 5.10 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +0.1 III DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK! 88
4 f 1 4.88 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -0.9 IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
5 f 1 4.62 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS +0.1 V KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
6 f 1 4.55 NIEWIADA Nikola KS Stal Pleszew 2008 U16 WP -0.9 V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/2886/21 2022 LDK!
7 f 1 4.04 MALCZYK Maria UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +0.5 -- GÓRSKA Hanna Z/14485/21 2022 LDK!
8 f 1 3.80 GŁOWACKA Hanna UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP +0.1 -- GÓRSKI Dariusz Z/5263/22 2022
W dal strefa K
1 f 1 4.17 CHYŁEK Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS 0.0 -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4515/22 2022 LDK!
2 f 1 4.06 ŚWIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin # Z/13763/21 2022 LDK!
3 f 1 4.01 CZAJA Weronika RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian Z/3576/22 2022
4 f 1 3.68 DZIADKIEWICZ Hanna UKS 12 Kalisz 2011 U12 WP 0.0 -- WANGE Adrianna Z/1406/22 2022
5 f 1 3.57 JACAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/14205/21 2022 LDK!
6 f 1 3.53 ROSTKOWSKA Olga KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS 0.0 -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/6684/21 2022 LDK!
7 f 1 3.52 OWCZARZAK Aniela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/3795/21 2022
8 f 1 3.45 PŁACHTA Anastazja LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/14737/21 2022 LDK!
9 f 1 3.40 SZUMNA Nikola MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/12438/21 2022 LDK!
10 f 1 3.33 SZPAK Lena MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/5104/22 2022 LDK!
11 f 1 3.20 KOWALSKA Zofia MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/2774/21 2022 LDK!
12 f 1 3.08 PIETRUSZEWSKA Pola MLKS Sokół Lubin 2012 U12 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/13382/21 2022 LDK!
13 f 1 2.80 BRĄSZEWSKA Julia UKS 12 Kalisz 2011 U12 WP 0.0 -- WANGE Adrianna Z/1405/22 2022
14 f 1 2.75 RATAJCZAK Lena MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/3805/22 2022
15 f 1 2.69 KOŚCIAŃSKA Wiktoria MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/3808/22 2022
1 f 2 4.36 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2022 LDK!
2 f 2 4.34 ANDRZEJEWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin Z/13753/21 2022 LDK!
3 f 2 4.23 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
4 f 2 4.22 DOPIERAŁA Anna UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP 0.0 -- ZDONEK Filip Z/4026/21 2022 LDK!
5 f 2 4.15 HOFFMAN Hanna LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/1248/21 2022 LDK!
6 f 2 4.07 KACZMAREK Michalina UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP 0.0 -- WANGE Adrianna Z/0928/20 2022 LDK!
7 f 2 4.01 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian Z/2067/20 2022
8 f 2 3.96 MASZTALERZ Martyna LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB 0.0 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/4298/22 2022
9 f 2 3.80 MAĆKOWIAK Maja UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP 0.0 -- WANGE Adrianna Z/2974/21 2022 LDK!
10 f 2 3.75 LASKOWSKA Alina UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP 0.0 -- GÓRSKA Hanna # Z/3542/22 2022
11 f 2 3.72 WERNER Barbara MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/6282/21 2022 LDK!
12 f 2 3.71 SABAŁA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS 0.0 -- STYŚ Janusz Z/5355/21 2022 LDK!
13 f 2 3.63 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/3797/21 2022
14 f 2 3.63 SIWA Laura MKL Maraton Świnoujście 2009 U14 ZP 0.0 -- WALKOWIAK Krzysztof Z/2170/21 2022 LDK!
15 f 2 3.55 WOJNAR Dorota UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0828/19 2022
16 f 2 3.54 WÓJTOWICZ Marlena MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta Z/0813/21 2022 LDK!
17 f 2 3.47 BOGACKA Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/3792/21 2022
18 f 2 3.25 ZIĘTAL Kornelia MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS 0.0 -- KNULL Elżbieta Z/0815/21 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.42 NOWAK Alicja UKS 12 Kalisz 2009 U14 WP -- WANGE Adrianna Z/2723/18 2022 LDK!
2 f 1 9.06 GRZYB Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1012/20 2022
3 f 1 8.45 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- BANASZEK Grzegorz # Z/14154/21 2022 LDK!
4 f 1 7.48 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- KORSAK Przemysław Z/2750/21 2022 LDK!
5 f 1 5.86 WERNER Blanka MLKS Sokół Lubin 2009 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6203/21 2022 LDK!
6 f 1 5.83 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/2701/22 2022
Kula (3) K
1 f 1 9.73 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
2 f 1 9.73 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek # Z/2945/20 2022 LDK!
3 f 1 9.01 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
Ppal (150) K
1 f 1 37.00 ŁUCZAK Zofia UKS 12 Kalisz 2011 U12 WP -- WANGE Adrianna Z/1493/22 2022
2 f 1 29.00 URBAŃSKA Antonna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2012 U12 LB -- GÓRA Ireneusz Z/0984/21 2022
3 f 1 27.00 ZGRAJA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1151/22 2022
4 f 1 25.50 SZEWCZYK Magdalena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/5293/22 2022
5 f 1 25.00 BOGACKA Paulina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2974/22 2022
6 f 1 22.00 GREMBLEWSKA Gabriela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2976/22 2022
7 f 1 22.00 MUELLER Lilianna MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2011 U12 LB -- GÓRA Ireneusz Z/2609/22 2022
8 f 1 19.00 KORZENIEWSKA Karolina KS Stal Pleszew 2011 U12 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5288/22 2022 LDK!
9 f 1 18.00 ŚWISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2022
10 f 1 17.00 WIDERA Milena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3591/22 2022
11 f 1 15.00 SZPAK Lena MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5104/22 2022 LDK!
1 f 2 30.00 SOROKA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0825/19 2022
2 f 2 23.00 BOGACKA Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/3792/21 2022
3 f 2 23.00 SABIŁŁO Maria MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/5260/22 2022
4 f 2 23.00 ENGLARD Nicole UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2564/20 2022
5 f 2 22.50 GARYGA Joanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2565/20 2022
6 f 2 21.50 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/2701/22 2022
7 f 2 21.00 KORZAN Hanna LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/4301/22 2022 LDK!
8 f 2 20.50 MASZTALERZ Martyna LLKS Osowa Sień 2009 U14 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/4298/22 2022
9 f 2 19.50 DŁUBAŁA Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2772/21 2022 LDK!
Dysk (0.60) K
1 f 1 19.41 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- KORSAK Przemysław Z/2750/21 2022 LDK!
2 f 1 12.87 WERNER Blanka MLKS Sokół Lubin 2009 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6203/21 2022 LDK!
3 f 1 11.10 DŁUBAŁA Matylda MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2772/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 35.78 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2022 LDK!
2 f 1 35.31 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek # Z/2945/20 2022 LDK!
3 f 1 29.00 GŁÓD Laura LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV BANASZEK Grzegorz # Z/1931/22 2022 LDK!
4 f 1 25.35 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
5 f 1 21.30 WICHMAN Tola UKS Ares Nowa Sól 2008 U16 LB -- SZPIGUN Zenon Z/12483/21 2022 LDK!
6 f 1 13.60 PANEK Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- CHUDA Julia Z/8249/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 38.86 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
2 f 1 34.93 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
3 f 1 25.42 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
4 f 1 24.95 WICHMAN Tola UKS Ares Nowa Sól 2008 U16 LB -- SZPIGUN Zenon Z/12483/21 2022 LDK!
5 f 1 22.29 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
6 f 1 12.21 PANEK Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- CHUDA Julia Z/8249/21 2022 LDK!
Chód 1 km K
2 2 s 1 9:00.87 DZIĘCIOŁ Zofia RK Athletics Warszawa 2004 U20 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/1998/20 2022
Chód 3 km K
1 s 1 17:06.83 SYCZ Juliana RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ III STELMASZCZYK Joanna Z/3250/21 2022
2 s 1 18:11.16 WOLDAŃSKA Nadia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP IV KISIEL Krzysztof # Z/11317/21 2022
3 s 1 18:16.38 SIWIŃSKA Danuta RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ IV KORZENIOWSKI Robert Z/14706/21 2022
4 s 1 19:22.90 ZIENTALAK Natalia UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Paweł Z/5073/22 2022
5 s 1 19:46.41 HARĘŻA Milena UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2008 U16 SL V ŚLEZIONA Katarzyna Z/1494/22 2022
6 s 1 21:14.59 SIDOR Emilia UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2008 U16 SL -- ŚLEZIONA Katarzyna Z/1496/22 2022
Chód 5 km K
1 1 s 1 24:10.37 KOVAL Irina RK Athletics Warszawa 1996 Sen MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/2854/22 2022
2 2 s 1 29:40.89 ŚLEZIONA Katarzyna UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1970 Masters SL -- B.D. Z/1663/11 2022 BEZ
3 3 s 1 29:56.82 SOBIŚ Anna UKS 12 Kalisz 2004 U20 WP III KISIEL Krzysztof Z/2408/20 2022
4 4 s 1 30:35.14 KLISZ Kinga UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2003 U20 SL III ŚLEZIONA Katarzyna Z/3239/17 2022 5
5 5 s 1 31:22.78 NIEWIERKO Maria RK Athletics Warszawa 1983 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/5742/21 2022
6 6 s 1 33:40.00 ZIÓŁKOWSKA Katarzyna RK Athletics Warszawa 1981 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/7705/21 2022
7 7 s 1 34:19.89 GADOMSKA-DZIĘCIOŁ Paulina RK Athletics Warszawa 1974 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/9068/21 2022
8 8 s 1 35:29.70 ŁOBACZ Patrycja RK Athletics Warszawa 1977 Masters MZ -- CHYLIŃSKI Andrzej Z/5723/21 2022
60 m M
1 2 s 1 9.33 LEŚKIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS -0.4 -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2022
2 4 s 1 10.21 KACZMAREK Bartosz MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP -0.4 -- RATAJCZAK Maciej Z/12420/21 2022
3 5 s 1 10.37 ŁACH Bartosz Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB -0.4 -- URSZULAK Marcin Z/0194/22 2022 LDK!
4 6 s 1 10.51 SKAŁACKI Szymon Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -0.4 -- URSZULAK Marcin Z/13759/21 2022 LDK!
5 7 s 1 10.77 JURDZIŃSKI Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB -0.4 -- SZNAJDER Marcin Z/3943/21 2022 LDK!
1 10 s 2 11.44 TOBOREK Jakub MLKS Sokół Lubin 2013 U12 DS +0.8 -- DŁUBAŁA Marek Z/6201/21 2022 LDK!
2 11 s 2 11.59 PUDZISZ Przemysław MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS +0.8 -- DŁUBAŁA Marek Z/5111/22 2022 LDK!
1 1 s 3 9.20 JOŃCZYK Jakub MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -1.4 -- DŁUBAŁA Marek Z/5109/22 2022 LDK!
2 3 s 3 9.91 KAMIŃSKI Michał LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -1.4 -- KOTYNIA Hanna Z/14234/21 2022 LDK!
3 8 s 3 11.20 PUDZISZ Dominik MLKS Sokół Lubin 2014 U12 DS -1.4 -- DŁUBAŁA Marek Z/5108/22 2022 LDK!
4 9 s 3 11.22 BAKACZ Adam MLKS Sokół Lubin 2013 U12 DS -1.4 -- DŁUBAŁA Marek Z/5112/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 12.54 POTRYKOWSKI Artur MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP +0.2 V CHMIELARZ Lucyna Z/4869/22 2022 LDK!
2 3 s 1 13.09 BOGUSZEWSKI Bartosz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +0.2 -- WISZ Dariusz Z/4316/22 2022
3 5 s 1 14.06 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB +0.2 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2022 LDK!
4 7 s 1 14.44 ALIABIEV Michał UKS 12 Kalisz 2010 U14 WP +0.2 -- WANGE Adrianna Z/1404/22 2022
1 2 s 2 12.77 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -1.0 -- WISZ Mateusz Z/5460/22 2022
2 4 s 2 13.52 DZIEŁAKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB -1.0 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8211/21 2022 LDK!
3 6 s 2 14.25 TOMASZKIEWICZ Xawery niestowarzyszony 2010 U14 -1.0 -- B.D.
4 9 s 2 16.86 BUDNIK Kuba MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -1.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/13379/21 2022 LDK!
1 8 s 3 16.54 GABRYSZAK Wiktor UKS Achilles Leszno 2010 U14 WP -0.1 -- ZDONEK Filip Z/0698/22 2022 LDK!
2 10 s 3 18.30 DOMAGALSKI Tymoteusz KS Stal Pleszew 2010 U14 WP -0.1 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5283/22 2022 LDK!
1 1 s 4 11.57 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +2.1 III WISZ Mateusz Z/13793/21 2022 LDK!
2 3 s 4 11.67 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS +2.1 III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK! 102
3 5 s 4 11.95 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +2.1 IV DMP U20 ROSTEK William # Z/0552/22 2022 LDK! 90
4 6 s 4 12.07 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +2.1 IV SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK!
5 8 s 4 12.53 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB +2.1 V B.D. Z/6488/21 2022 LDK!
6 14 s 4 18.72 KOSMACZ Filip SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS +2.1 -- GOLEC Dominik Z/0511/22 2022 LDK!
1 2 s 5 11.65 PIEKARCZYK Bartosz OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP +1.1 III CIEŚLICKA Elżbieta CIEŚLICKA Elżbieta , Z/4533/19 , 2022 LDK!
2 4 s 5 11.93 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.1 IV ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
3 7 s 5 12.08 LIS Szymon RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 IV MRÓZ Katarzyna Z/3974/22 2022
4 9 s 5 13.16 ROMANEK Adam GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +1.1 -- DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13959/21 2022 LDK! 61
1 10 s 6 13.31 GABRYSZAK Kacper UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP +0.4 -- GÓRSKA Hanna # Z/0697/22 2022 LDK!
2 11 s 6 13.60 BAJOREK Konrad MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS +0.4 -- GIERCZYK Estera Z/5140/22 2022 LDK!
3 12 s 6 13.65 STYŚ Adam Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB +0.4 -- BONIŚNIAK Dawid # Z/14210/21 2022 LDK!
4 13 s 6 14.18 GRUDZIEŃ Tymon MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +0.4 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3458/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 29.31 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB +0.2 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2022 LDK!
2 2 s 1 32.10 LEŚKIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS +0.2 -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2022
3 6 s 1 35.94 ZABAWSKI Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB +0.2 -- SZNAJDER Marcin Z/7274/21 2022 LDK!
4 18 s 1 51.39 KORCZAK Wojciech Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB +0.2 -- SZNAJDER Marcin Z/4324/22 2022 LDK!
  s 1 DQ SZARADOWSKI Wojciech Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB +0.2 -- SZNAJDER Marcin Z/1716/21 2022 LDK!
1 5 s 2 35.67 SKAŁACKI Szymon Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -0.9 -- URSZULAK Marcin Z/13759/21 2022 LDK!
2 10 s 2 40.77 PUDZISZ Dominik MLKS Sokół Lubin 2014 U12 DS -0.9 -- DŁUBAŁA Marek Z/5108/22 2022 LDK!
3 11 s 2 42.06 TOBOREK Jakub MLKS Sokół Lubin 2013 U12 DS -0.9 -- DŁUBAŁA Marek Z/6201/21 2022 LDK!
4 12 s 2 42.19 CHWIAŁKOWSKI Julian Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB -0.9 -- SZNAJDER Marcin Z/5166/22 2022 LDK!
5 14 s 2 43.56 JURDZIŃSKI Miłosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB -0.9 -- SZNAJDER Marcin Z/3944/21 2022 LDK!
6 17 s 2 48.74 KOWALCZYK Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2016 U12 LB -0.9 -- SZNAJDER Marcin Z/4823/21 2022 LDK!
1 4 s 3 35.17 ŁACH Bartosz Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB -0.5 -- URSZULAK Marcin Z/0194/22 2022 LDK!
2 8 s 3 38.89 PADUCH Mateusz MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -0.5 -- DŁUBAŁA Marek Z/6199/21 2022 LDK!
3 9 s 3 40.52 BAKACZ Adam MLKS Sokół Lubin 2013 U12 DS -0.5 -- DŁUBAŁA Marek Z/5112/22 2022 LDK!
4 13 s 3 43.03 BUBEK Ignacy Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB -0.5 -- SZNAJDER Marcin Z/4323/22 2022 LDK!
1 3 s 4 32.26 JOŃCZYK Jakub MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -0.1 -- DŁUBAŁA Marek Z/5109/22 2022 LDK!
2 7 s 4 36.41 KACZMAREK Bartosz MUKS Szok Bojanowo 2012 U12 WP -0.1 -- RATAJCZAK Maciej Z/12420/21 2022
3 15 s 4 44.45 PUDZISZ Przemysław MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -0.1 -- DŁUBAŁA Marek Z/5111/22 2022 LDK!
4 16 s 4 46.41 WICHMAN Miłosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2012 U12 LB -0.1 -- SZNAJDER Marcin Z/12600/21 2022 LDK!
1 1 s 5 26.48 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -0.6 -- BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
2 2 s 5 26.79 BLUM Igor WLKS Wrocław 2008 U16 DS -0.6 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/0794/22 2022 LDK!
3 3 s 5 28.82 ZIELIŃSKI Mateusz WLKS Wrocław 2008 U16 DS -0.6 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/4849/22 2022 LDK!
4 4 s 5 28.97 STYŚ Adam Akademia Biegowa Żary 2008 U16 LB -0.6 -- BONIŚNIAK Dawid # Z/14210/21 2022 LDK!
1 1 s 6 24.45 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +0.1 V RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
2 2 s 6 26.05 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +0.1 -- WISZ Mateusz Z/5460/22 2022
3 3 s 6 26.65 POTRYKOWSKI Artur MKS Juvenia Puszczykowo 2009 U14 WP +0.1 -- CHMIELARZ Lucyna Z/4869/22 2022 LDK!
4 4 s 6 28.12 DZIEŁAKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sień 2010 U14 LB +0.1 -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8211/21 2022 LDK!
5 5 s 6 31.57 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +0.1 -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2022
6 6 s 6 36.75 BUDNIK Kuba MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS +0.1 -- DŁUBAŁA Marek Z/13379/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 42.76 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Dariusz # Z/4874/22 2022
2 2 s 1 43.29 BOGUSZEWSKI Bartosz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Dariusz Z/4316/22 2022
3 3 s 1 44.80 KOGUT Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1253/21 2022 LDK!
4 4 s 1 46.98 URBAN Mateusz MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5110/22 2022 LDK!
5 5 s 1 47.73 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2022 LDK!
1 6 s 2 48.25 MICHNIKOWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U14 WP -- CHMIELARZ Lucyna Z/3066/22 2022 LDK!
2 7 s 2 49.80 CZERNECKI Marcel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0380/21 2022 LDK!
3 8 s 2 50.12 ŁOZIUK Gabriel Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/8593/21 2022 LDK!
4 9 s 2 61.54 ANTCZAK Wojtek KS Stal Pleszew 2010 U14 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/12680/21 2022 LDK!
  s 2 DNF MARCINKOWSKI Franciszek niestowarzyszony # 2009 U14 -- B.D.
1 1 s 3 37.93 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS III BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK!
2 2 s 3 38.53 STANKIEWICZ Filip UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2006 U18 DS -- MAKUCH Beata Z/0816/19 2022
3 3 s 3 39.18 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS IV SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK!
4 5 s 3 39.57 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS IV ROSTEK William # Z/0552/22 2022 LDK!
5 7 s 3 39.71 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ IV STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2022
1 6 s 4 39.66 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3556/22 2022 LDK!
2 8 s 4 42.55 ROMANEK Adam GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/13959/21 2022 LDK!
3 9 s 4 44.71 KRAWCZYK Jakub MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn 2008 U16 LB -- GÓRA Ireneusz Z/6866/21 2022
4 12 s 4 48.37 OSZMIAŃCZUK Jakub MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/3461/21 2022 LDK!
1 4 s 5 39.39 LIS Szymon RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ IV MRÓZ Katarzyna Z/3974/22 2022
2 10 s 5 44.96 STASZAK Konrad KS Stal Pleszew 2007 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5285/22 2022 LDK!
3 11 s 5 45.36 BAJOREK Konrad MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -- GIERCZYK Estera Z/5140/22 2022 LDK!
4 13 s 5 55.08 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:44.74 OSAJDA Michał LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1263/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:45.05 LITWIN Jakub GKS Start Długołęka 2010 U14 DS -- BENKOWSKA Nina Z/3041/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:45.57 SENDZIAK Aleksander MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3465/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:45.65 GAŁUSZKA Igor MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2762/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:51.43 REWAJ Filip MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2993/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:55.49 IDZIAK Jędrzej SSMKS Parasol Wrocław 2009 U14 DS -- B.D. Z/3047/22 2022
7 7 s 1 1:57.75 BUDNIK Paweł SSMKS Parasol Wrocław 2010 U14 DS -- B.D. Z/7101/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:58.43 HORODECKI Szymon MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2768/21 2022 LDK!
9 9 s 1 2:03.88 KNIEJA Dawid Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2009 U14 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/2591/22 2022 LDK!
10 10 s 1 2:09.73 WITKOWSKI Tomasz MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3464/21 2022 LDK!
11 11 s 1 2:17.80 BIADAŁA Stanisław KS Stal Pleszew 2010 U14 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5282/22 2022 LDK!
12 12 s 1 2:28.97 WOJTASZEK Łukasz KS Stal Pleszew 2010 U14 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5286/22 2022 LDK!
1 1 s 2 1:48.29 KOWALEWSKI Jakub OŚ AZS Poznań 2011 U12 WP -- CIEŚLICKA Elżbieta Z/0267/21 2022 LDK!
2 2 s 2 1:56.54 ŻMUDZIŃSKI Karol LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- JOŃSKA Ilona Natalia Z/2381/22 2022 LDK!
3 3 s 2 2:06.33 WOJCIECHOWSKI Rafał MUKS Szok Bojanowo 2011 U12 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5168/22 2022
4 4 s 2 2:10.49 KOWALSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5139/22 2022 LDK!
5 5 s 2 2:12.49 URSZULAK Maksymilian Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -- URSZULAK Marcin Z/13770/21 2022 LDK!
6 6 s 2 2:26.17 NOWAK Krzysztof KS Stal Pleszew 2011 U12 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5289/22 2022 LDK!
7 7 s 2 2:31.07 CRAWFORD Shaun KS Stal Pleszew 2012 U12 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/12681/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:48.47 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS IV MAKUCH Beata Z/1011/20 2022
2 2 s 1 2:50.36 PITUCHA Tymon MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS V SZOMBURG Tomasz Z/0150/22 2022 LDK!
3 3 s 1 2:50.77 GRZEGOREK Cyprian UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP V WIŚNIEWSKI Paweł Z/0161/20 2022 LDK!
4 4 s 1 2:53.57 GÓRALCZYK Marcel SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS V GOLEC Dominik Z/6761/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:02.37 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/14212/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:04.69 KASPRZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3137/19 2022 LDK!
7 7 s 1 3:08.24 WOJCIECHOWSKI Oskar UKS Achilles Leszno 2008 U16 WP -- GÓRSKA Hanna Z/14483/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:17.09 DĄBROWSKI Wiktor LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1243/21 2022 LDK!
9 9 s 1 3:19.55 WOŻNIAK Michał LLKS Osowa Sień 2008 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8594/21 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:49.96 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB -- DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2022 LDK!
2 2 s 1 5:50.88 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB II DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2022 LDK!
3 3 s 1 6:07.91 MAĆKOWSKI Marcel UKS Achilles Leszno 2009 U14 WP III ZDONEK Filip Z/4276/19 2022 LDK!
4 4 s 1 6:20.94 STRZYGOCKI Bartłomiej MLKS Agros Żary 2008 U16 LB V WISZ Mateusz Z/14213/21 2022 LDK!
5 5 s 1 6:28.82 JANIAK Tomasz UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP V ZDONEK Filip Z/14484/21 2022 LDK!
6 6 s 1 6:38.15 WRZESIŃSKI Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS V GOLEC Dominik B.D. Z/1795/21 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 6:42.12 ZIORKIEWICZ Błażej RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/3660/20 2022
8 8 s 1 7:42.94 PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2022 LDK!
9 9 s 1 7:46.90 GRZESZAK Antoni LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1247/21 2022 LDK!
10 10 s 1 7:53.31 BARTŁOMIEJCZYK Kamil SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6009/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.54 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.3 II ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 17.09 KOSMACZ Filip SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS +0.3 IV GOLEC Dominik Z/0511/22 2022 LDK!
  s 1 DNF SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +0.3 -- BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.70 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/2159/20 , 2022 LDK!
2 f 1 1.55 VANKOV Tymofii UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/3441/22 2022
3 f 1 1.45 ZIELIŃSKI Mateusz WLKS Wrocław 2008 U16 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/4849/22 2022 LDK!
3 f 1 1.45 BLUM Igor WLKS Wrocław 2008 U16 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/0794/22 2022 LDK!
W dal M
  f 1 4.80 STANKIEWICZ Szymon Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB -0.3 -- URSZULAK Marcin Z/13733/21 2022 LDK!
1 f 1 5.68 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS +0.3 V KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/2159/20 , 2022 LDK!
2 f 1 5.35 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -0.9 -- STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2022
3 f 1 5.05 STANKIEWICZ Szymon Akademia Biegowa Żary 2007 U16 LB +3.1 -- URSZULAK Marcin Z/13733/21 2022 LDK!
4 f 1 4.89 GRUDZIEŃ Tymon MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +0.3 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3458/21 2022 LDK!
5 f 1 4.71 GABRYSZAK Kacper UKS Achilles Leszno 2007 U16 WP -0.6 -- GÓRSKA Hanna # Z/0697/22 2022 LDK!
6 f 1 4.43 OSZMIAŃCZUK Jakub MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -0.3 -- WISZ Mateusz Z/3461/21 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.50 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U12 LB 0.0 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2022 LDK!
2 f 1 4.00 ŻMUDZIŃSKI Karol LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS 0.0 -- JOŃSKA Ilona Natalia Z/2381/22 2022 LDK!
3 f 1 3.95 KAMIŃSKI Michał LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/14234/21 2022 LDK!
4 f 1 3.87 WOJCIECHOWSKI Rafał MUKS Szok Bojanowo 2011 U12 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/5168/22 2022
5 f 1 3.26 LEŚKIEWICZ Kajetan UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/2579/22 2022
6 f 1 3.12 BRANAS Witold LKS Górnik Wałbrzych 2013 U12 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/4856/21 2022 LDK!
7 f 1 3.08 ANTCZAK Alan KS Stal Pleszew 2013 U12 WP 0.0 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5281/22 2022 LDK!
8 f 1 2.96 JURDZIŃSKI Bartosz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2013 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/3943/21 2022 LDK!
9 f 1 2.57 NIEWIERKO Filip RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- KORZENIOWSKI Robert Z/5826/21 2022
10 f 1 2.56 MICHALSKI Nikodem KS Stal Pleszew 2013 U12 WP 0.0 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5284/22 2022 LDK!
11 f 1 2.55 CHWIAŁKOWSKI Julian Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2015 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/5166/22 2022 LDK!
1 f 2 5.80 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
2 f 2 5.08 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB 0.0 -- WISZ Dariusz # Z/4874/22 2022
3 f 2 4.40 GAŁUSZKA Igor MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/2762/21 2022 LDK!
4 f 2 4.20 PAWŁOWSKI Cezary GKS Start Długołęka 2010 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/14258/21 2022
5 f 2 4.15 BIELSKI Adrian GKS Start Długołęka 2009 U14 DS 0.0 -- BENKOWSKA Nina Z/9350/21 2022 LDK!
6 f 2 4.09 MICHNIKOWSKI Jakub MKS Juvenia Puszczykowo 2010 U14 WP 0.0 -- CHMIELARZ Lucyna Z/3066/22 2022 LDK!
7 f 2 4.09 ALIABIEV Michał UKS 12 Kalisz 2010 U14 WP 0.0 -- WANGE Adrianna Z/1404/22 2022
8 f 2 4.00 HORODECKI Szymon MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS 0.0 -- DŁUBAŁA Marek Z/2768/21 2022 LDK!
9 f 2 3.92 ANTCZAK Wojtek KS Stal Pleszew 2010 U14 WP 0.0 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/12680/21 2022 LDK!
10 f 2 3.90 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ 0.0 -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2022
11 f 2 2.90 DOMAGALSKI Tymoteusz KS Stal Pleszew 2010 U14 WP 0.0 -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5283/22 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 12.56 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U14 DS -- B.D. Z/14834/21 2022 LDK!
2 f 1 10.53 RZEPA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14235/21 2022 LDK!
3 f 1 8.83 ZAKRZEWSKI Wojciech GKS Start Długołęka 2009 U14 DS -- BENKOWSKA Nina CHUDA Julia # , Z/3044/21 , 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.21 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
2 f 1 11.87 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP V MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
3 f 1 10.88 WOŻNIAK Paweł MKS Piast Głogów 2008 U16 DS V DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2784/21 2022 LDK! 73
4 f 1 10.39 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/3765/21 2022
5 f 1 10.10 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
6 f 1 8.06 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 29.50 BRANAS Witold LKS Górnik Wałbrzych 2013 U12 DS -- KOTYNIA Hanna Z/4856/21 2022 LDK!
2 f 1 21.00 KOWALSKI Bartosz MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5139/22 2022 LDK!
3 f 1 19.00 PADUCH Mateusz MLKS Sokół Lubin 2011 U12 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/6199/21 2022 LDK!
4 f 1 17.50 ANTCZAK Alan KS Stal Pleszew 2013 U12 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5281/22 2022 LDK!
5 f 1 16.50 MICHALSKI Nikodem KS Stal Pleszew 2013 U12 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5284/22 2022 LDK!
1 f 2 47.00 ZAKRZEWSKI Wojciech GKS Start Długołęka 2009 U14 DS -- BENKOWSKA Nina CHUDA Julia # , Z/3044/21 , 2022 LDK!
2 f 2 41.00 ŁUCZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2010 U14 WP -- MAŁECKI Marcin Z/5158/22 2022
3 f 2 33.50 GAŁUSZKA Igor MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/2762/21 2022 LDK!
4 f 2 33.00 URBAN Mateusz MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/5110/22 2022 LDK!
Dysk (0.75) M
1 f 1 39.41 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U14 DS -- B.D. Z/14834/21 2022 LDK!
2 f 1 38.34 RZEPA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14235/21 2022 LDK!
3 f 1 30.48 ŁUCZAK Szymon UKS 12 Kalisz 2010 U14 WP -- MAŁECKI Marcin Z/5158/22 2022
4 f 1 26.92 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2022
Dysk (1) M
1 f 1 44.56 GRZEGOREK Wiktor UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP III MAŁECKI Marcin Z/1604/18 2022 LDK!
2 f 1 41.40 PANCEWICZ Maciej UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP III WANGE Adrianna Z/3765/21 2022
3 f 1 40.60 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
4 f 1 39.65 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
5 f 1 38.89 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
6 f 1 37.62 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
7 f 1 37.51 WOŻNIAK Paweł MKS Piast Głogów 2008 U16 DS IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2784/21 2022 LDK!
8 f 1 31.21 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 37.40 STASZAK Konrad KS Stal Pleszew 2007 U16 WP V KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5285/22 2022 LDK!
2 f 1 31.34 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
3 f 1 19.17 VANKOV Tymofii UKS 12 Kalisz 2007 U16 WP -- WANGE Adrianna Z/3441/22 2022
Chód 1 km M
1 1 s 1 6:11.88 USS Franciszek RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/2934/21 2022
Chód 5 km M
1 1 s 1 20:56.71 BEN HLIMA Maher KS Ultra Team Łódź 1989 Sen LD -- B.D. Z/1129/22 2022
2 2 s 1 21:37.09 NOWAK Mateusz UKS Skoczek Skoki 1996 Sen WP -- NOWAK Wiesław Z/1555/12 2022 2
3 3 s 1 23:56.34 DROBIK Kacper RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/1674/20 2022
4 4 s 1 37:33.49 USS Sławomir RK Athletics Warszawa 1976 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/2763/22 2022
  s 1 DNF MAŁECKI Waldemar UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1958 Masters SL -- B.D. Z/1661/11 2022 BEZ
1 1 s 2 28:26.43 PAWŁOWSKI Franciszek KS Stal Pleszew 2007 U16 WP IV KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/3063/20 2022 LDK!
2 2 s 2 28:27.97 SOBALA Maksymilian RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ IV KORZENIOWSKI Robert Z/2060/20 2022
3 3 s 2 29:27.78 MARKOWSKI Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP IV MEHLICH Ronald Z/1289/20 2022
4 4 s 2 31:09.56 WIKTORSKI Michał SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS V GOLEC Dominik # Z/2502/22 2022 LDK!
  s 2 DQ ŚLIWA Igor KS Stal Pleszew 2008 U16 WP -- KRUCHOWSKA-WOJCIESZAK Patrycja Z/5290/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.120012044907 sekund