Kraków 27.08.2022
Małopolski Miting Lekkoatletyczny - Witaj Szkoło [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.40 OKUNEVIČ Kornelija KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA -1.0 II B.D. Z/1316/21 2022
2 3 s 1 13.12 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.0 III GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
3 4 s 1 13.24 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.0 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022 102
4 5 s 1 13.28 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -1.0 IV DMP U20 SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK! 100
5 6 s 1 13.55 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA -1.0 IV TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
6 10 s 1 14.02 KRZESZEWSKA Olga KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -1.0 -- DMP U20 GIZA Maciej Z/2155/20 2022 LDK! 74
1 2 s 2 13.07 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -0.8 III JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
2 7 s 2 13.72 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -0.8 IV DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/4231/19 2022 84
3 8 s 2 13.90 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -0.8 V CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
4 11 s 2 14.04 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.8 V ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2022 LDK!
5 14 s 2 14.15 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.8 V SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
6 16 s 2 14.24 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
7 23 s 2 14.43 ZAWICKA Pola KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.8 -- DMP U20 ZAPART Stanisław Z/1615/22 2022 66
1 9 s 3 13.94 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -0.5 V GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
2 13 s 3 14.12 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.5 V MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2022
3 15 s 3 14.16 CHMURA Antonina Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -0.5 V DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/4120/20 2022 72
4 17 s 3 14.24 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -0.5 V KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2022 LDK!
5 18 s 3 14.29 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -0.5 V SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2022
6 19 s 3 14.32 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.5 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
7 21 s 3 14.34 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -0.5 V SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
1 12 s 4 14.07 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -0.5 V WÓJCIK Teodor # Z/0822/21 2022 LDK!
2 22 s 4 14.40 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.5 V GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
3 27 s 4 14.64 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2022
4 28 s 4 14.65 ZĘBALA Laura WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.5 -- GAJ Paulina Z/7475/21 2022 LDK!
5 35 s 4 14.94 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.5 -- FRĄCZYK Bogusława Z/5494/19 2022 LDK!
6 36 s 4 15.02 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -0.5 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2022 LDK!
7 38 s 4 15.14 TĘŻYCKA Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.5 -- ZIĘBA Jakub Z/6455/21 2022 LDK!
1 20 s 5 14.33 KANIA Justyna Kraków Athletics Team 2010 U14 MA +0.5 V MĘDRECKA Małgorzata Z/2734/21 2022
2 24 s 5 14.45 MAJOS Julia KS Olkusz 2009 U14 MA +0.5 V JAŁOWIEC Ryszard Z/13548/21 2022
3 25 s 5 14.46 JURCZYK Weronika LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA +0.5 V MENTLEWICZ Janusz Z/2702/22 2022
4 26 s 5 14.53 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +0.5 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
5 30 s 5 14.72 KARP Julia UKS Kobylanka 2010 U14 MA +0.5 -- B.D. Z/8885/21 2022 LDK!
6 32 s 5 14.90 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.5 -- GAJ Paulina Z/2750/20 2022 LDK!
7 37 s 5 15.12 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +0.5 -- GAJ Paulina Z/5001/21 2022 LDK!
1 34 s 6 14.93 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.6 -- GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
2 39 s 6 15.28 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.6 -- FRĄCZYK Bogusława Z/2997/19 2022 LDK!
3 41 s 6 15.67 PODBIELSKA Karolina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +0.6 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3965/20 2022
4 43 s 6 15.89 KIEĆ Hanna WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.6 -- GAJ Paulina Z/13642/21 2022 LDK!
5 44 s 6 15.93 WŁODARCZYK Pola SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +0.6 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13670/21 2022
6 48 s 6 16.83 PIERZCHAŁA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA +0.6 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11623/21 2022 LDK!
1 42 s 7 15.73 ANDRZEJCZYK Kalina KS Olkusz 2011 U12 MA -0.4 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/4833/19 2022 LDK!
2 46 s 7 16.40 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -0.4 -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2022
3 49 s 7 17.29 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -0.4 -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2022
4 50 s 7 17.83 MALINOWSKA Natalia UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -0.4 -- SKOCZEŃ Marcin Z/4850/21 2022 LDK!
5 51 s 7 18.04 STACH Izabela WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2012 U12 MA -0.4 -- ZAGRODZKI Marcin Z/4494/22 2022 LDK!
6 52 s 7 18.78 DUDEK Karolina Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -0.4 -- SUDOŁ Magdalena Z/5535/21 2022
7 53 s 7 20.29 MAJERCZAK Milena SKS Kusy Kraków 2012 U12 MA -0.4 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13665/21 2022
1 29 s 8 14.68 STACHOŃ Karolina Kraków Athletics Team 2011 U12 MA +1.4 -- DOBAJ Szymon Z/13862/21 2022
2 31 s 8 14.87 GRUCA Anna UKS Kobylanka 2011 U12 MA +1.4 -- B.D. Z/1782/22 2022 LDK!
3 33 s 8 14.92 NOWICKA Ewa SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +1.4 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3681/19 2022 LDK!
4 40 s 8 15.64 BIEDA Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA +1.4 -- WÓJCIK Teodor Z/2883/22 2022
5 45 s 8 16.00 GRZEGORCZYK Natalia Kraków Athletics Team 2010 U14 MA +1.4 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/5271/22 2022
6 47 s 8 16.71 KACZMAREK Alicja UKS Lider Siercza 2012 U12 MA +1.4 -- KAMIŃSKA Joanna Z/2522/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.46 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -2.1 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
2 2 s 1 24.80 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -2.1 I GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
3 3 s 1 28.23 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -2.1 IV SIERKA Ewa Z/2614/19 2022 LDK!
4 4 s 1 28.49 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -2.1 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1 5 s 2 28.65 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -1.6 -- SOBCZYK Grzegorz Z/4231/19 2022
2 6 s 2 28.67 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -1.6 V GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
3 7 s 2 29.72 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.6 V ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2022 LDK!
4 8 s 2 33.93 KIEĆ Hanna WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.6 -- GAJ Paulina Z/13642/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.07 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA III TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
2 2 s 1 46.13 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022
3 3 s 1 46.53 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA V SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2022
4 4 s 1 47.53 CHMURA Antonina Kraków Athletics Team 2008 U16 MA V SOBCZYK Grzegorz Z/4120/20 2022
5 5 s 1 47.87 KORPET Małgorzata SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA V MĘDRECKA Małgorzata Z/3964/20 2022
6 6 s 1 48.43 MAJOS Julia KS Olkusz 2009 U14 MA V JAŁOWIEC Ryszard Z/13548/21 2022
7 7 s 1 48.46 KISIAŁA Agata LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA V B.D. Z/1287/21 2022
8 17 s 1 51.81 NOWAK Zuzanna KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2351/20 2022 LDK!
1 9 s 2 48.79 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2022
2 10 s 2 49.54 ZĘBALA Laura WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/7475/21 2022 LDK!
3 11 s 2 49.68 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/13656/21 2022 LDK!
4 12 s 2 49.78 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/5001/21 2022 LDK!
5 13 s 2 50.39 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/5494/19 2022 LDK!
6 15 s 2 51.48 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/2997/19 2022 LDK!
7 16 s 2 51.65 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/3166/20 2022 LDK!
1 14 s 3 50.73 KOTOWICZ Nikola UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8888/21 2022 LDK!
2 18 s 3 53.28 ANDRZEJCZYK Kalina KS Olkusz 2011 U12 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/4833/19 2022 LDK!
3 20 s 3 53.75 BIEDA Zuzanna TS Wieliczanka Wieliczka 2011 U12 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2883/22 2022
4 21 s 3 55.31 CHODOROWSKA Maja Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/7504/21 2022
5 23 s 3 58.05 SLUSARCZYK Malgorzata KS Olkusz 2011 U12 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/3456/20 2022 LDK!
6 24 s 3 59.82 KOKOSZKA Magdalena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2013 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3206/22 2022 LDK!
7 25 s 3 61.26 SUDOŁ Zuzanna Kraków Athletics Team 2014 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/5936/21 2022
1 8 s 4 48.71 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2022 LDK!
2 19 s 4 53.63 GRZEGORCZYK Natalia Kraków Athletics Team 2010 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/5271/22 2022
3 22 s 4 55.81 WŁODARCZYK Pola SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/13670/21 2022
4 26 s 4 63.02 STACH Izabela WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2012 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/4494/22 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:33.87 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:41.99 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
3 3 s 1 1:43.74 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:44.24 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA IV GIZA Karolina Z/3448/21 2022
5 5 s 1 1:45.04 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA IV GIZA Maciej Z/11607/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:47.17 ZAJĄC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA V DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:53.07 MACIĄŻKA Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- GIZA Karolina Z/2662/20 2022
8 8 s 1 1:53.52 RUTKOWSKA Kamila KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/5419/22 2022
9 9 s 1 1:53.91 OPIELA Zofia KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2349/20 2022 LDK!
  s 1 DNF ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
1 10 s 2 1:56.87 KŁYŚ Anna TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- GIZA Karolina Z/13811/21 2022
2 11 s 2 2:01.59 CUDEK Weronika MLUKS Tarnów 2009 U14 MA -- JASICZ Ryszard Z/13742/21 2022 LDK!
3 12 s 2 2:02.28 BRYG Gabriela UKS Kobylanka 2011 U12 MA -- B.D. Z/11566/21 2022 LDK!
4 13 s 2 2:04.62 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2022 LDK!
5 14 s 2 2:06.08 TALAGA Julia KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12069/21 2022
6 15 s 2 2:06.30 NAWROT Malwina KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- SZELĄG Marzena Z/2410/22 2022 LDK!
7 16 s 2 2:06.42 PRZYBYŁOWICZ Wiktoria UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8891/21 2022 LDK!
8 17 s 2 2:06.49 KUREK Hanna KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/3994/20 2022
9 18 s 2 2:06.81 ŚLIWA Sylwia UKS Kobylanka 2010 U14 MA -- B.D. Z/8893/21 2022 LDK!
10 19 s 2 2:13.50 CHODUR Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2011 U12 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3208/22 2022 LDK!
1 1 w 1 1:51.88 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK! 490
2 2 w 1 1:58.10 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022 388
3 3 w 1 2:00.03 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022 358
4 4 w 1 2:02.54 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK! 321
1000 m K
1 1 s 1 3:15.72 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:16.73 WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2022
3 3 s 1 3:19.19 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA IV GAJ Paulina Z/2912/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:21.06 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA IV KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2582/18 2022 BEZ
5 5 s 1 3:26.18 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:29.33 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA V GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:34.39 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/5002/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:37.31 KRAWCZYK Maria KS Olkusz 2008 U16 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/4103/19 2022
9 9 s 1 3:38.61 WOJCIECHOWSKA Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/14743/21 2022
10 10 s 1 3:39.73 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
11 11 s 1 3:41.25 JAGLARZ Marta TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- GIZA Karolina Z/5021/22 2022
  s 1 DNF SMOŁUCH Inez KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/3459/20 2022
80 pł K
1 1 s 1 11.99 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.6 II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
2 2 s 1 12.00 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -0.6 II JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
3 4 s 1 12.83 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.6 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
4 5 s 1 12.99 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.6 III GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
5 6 s 1 13.47 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.6 IV FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
1 3 s 2 12.62 KANAKANTI Jasmine WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.4 III CZYŻ Radosław Z/4916/22 2022
2 7 s 2 13.96 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -0.4 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2022
3 8 s 2 16.72 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -0.4 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2022 BEZ LDK!
4 9 s 2 16.94 ZĘBALA Laura WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.4 -- GAJ Paulina Z/7475/21 2022 LDK!
5 10 s 2 18.72 NARKOWICZ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -0.4 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11627/21 2022 LDK!
1 1 w 1 12.47 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.5 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK! 791
2 2 w 1 14.09 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.5 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022 558
3 3 w 1 14.26 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -0.5 V WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK! 535
4 4 w 1 15.36 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022 401
100 m pł K
1 1 s 1 14.17 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.5 I GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
2 2 s 1 15.34 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.5 II GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 46.38 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
2 2 s 1 48.63 KANAKANTI Jasmine WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/4916/22 2022
3 3 s 1 50.06 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
4 4 s 1 50.48 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA IV FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 60.24 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2022 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2022 LDK! 103
2 f 1 1.40 KARP Julia UKS Kobylanka 2010 U14 MA V B.D. Z/8885/21 2022 LDK!
3 f 1 1.25 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022
4 f 1 1.20 KUSIA Kamila SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3967/20 2022
5 f 1 1.15 DZIKI Wiktoria UKS Kobylanka 2009 U14 MA -- B.D. Z/8882/21 2022 LDK!
1 1 w 1 1.31 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022 419
2 3 w 1 1.31 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK! 419
3 2 w 1 1.31 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK! 419
4 4 w 1 1.22 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022 331
W dal K
1 f 1 5.67 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.6 II GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022
2 f 1 4.82 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.5 IV SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
3 f 1 4.44 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.0 -- CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
4 f 1 4.34 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +0.6 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
5 f 1 4.33 KOTOWICZ Nikola UKS Kobylanka 2010 U14 MA +0.6 -- B.D. Z/8888/21 2022 LDK!
6 f 1 4.32 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA +0.8 -- WÓJCIK Teodor # Z/0822/21 2022 LDK!
7 f 1 4.08 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.1 -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
8 f 1 4.06 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +1.9 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
9 f 1 3.95 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -0.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2022 LDK!
10 f 1 3.93 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -0.2 -- SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
11 f 1 3.80 KANIA Justyna Kraków Athletics Team 2010 U14 MA +1.4 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2734/21 2022
12 f 1 3.80 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA +0.9 -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2022
13 f 1 3.76 STACHOŃ Karolina Kraków Athletics Team 2011 U12 MA +1.5 -- DOBAJ Szymon Z/13862/21 2022
14 f 1 3.69 NARKOWICZ Julia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -0.1 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11627/21 2022 LDK!
15 f 1 3.69 DZIKI Wiktoria UKS Kobylanka 2009 U14 MA -0.1 -- B.D. Z/8882/21 2022 LDK!
16 f 1 3.57 GRUCA Anna UKS Kobylanka 2011 U12 MA +0.6 -- B.D. Z/1782/22 2022 LDK!
17 f 1 3.51 PODBIELSKA Karolina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +0.1 -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3965/20 2022
18 f 1 3.16 PIERZCHAŁA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -0.4 -- WAŁASZEK Jarosław Z/11623/21 2022 LDK!
19 f 1 2.12 DUDEK Karolina Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -0.1 -- SUDOŁ Magdalena Z/5535/21 2022
1 1 w 1 4.84 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.1 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK! 516
2 2 w 1 4.51 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.6 V WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK! 431
3 3 w 1 4.37 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.0 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022 396 57
4 4 w 1 4.14 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.7 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022 340
Kula (2) K
1 f 1 9.17 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2022 LDK!
2 f 1 7.84 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/3009/19 2022 LDK!
3 f 1 7.83 DYBOWICZ Wiktoria SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/0878/19 2022 LDK!
4 f 1 7.53 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3963/20 2022
5 f 1 7.26 TENDERA Natalia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/11624/21 2022 LDK!
6 f 1 7.00 DUDEK Lena Kraków Athletics Team 2009 U14 MA -- DOBAJ Szymon Z/5536/21 2022
Wieloskok K
1 f 1 10.60 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.5 III GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.95 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022
1 f 2 9.64 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/13721/21 2022 LDK!
2 f 2 8.19 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
3 f 2 7.39 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9166/21 2022
1 1 w 1 7.40 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK! 361
2 2 w 1 7.05 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK! 338
3 3 w 1 5.65 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022 249
  w 1 NM NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022 0
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.59 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/13721/21 2022 LDK!
2 f 1 22.57 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9166/21 2022
3 f 1 21.73 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 40.21 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022 110
2 f 1 35.03 KWOKA Martyna WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/0377/20 2022 90
3 f 1 33.76 KUBIŃSKA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA IV DMP U20 MICHNIAK Jan Z/2524/18 2022 LDK! 86
1 f 2 35.06 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA IV BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
2 f 2 16.99 KUSIA Kamila SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3967/20 2022
3 f 2 15.37 SZAFRAŃSKA Maja SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3963/20 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 42.03 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2022 2
2 f 1 40.79 JAWORSKA Gabriela WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA II MICHNIAK Jan Z/4243/19 2022
3 f 1 25.88 CZERWIŃSKA Natalia WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2004 U20 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/5609/18 2022 BEZ LDK!
5-bój K MŁ K
1 f 1 2577 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
2 f 1 2044 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA V WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK!
3 f 1 2010 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022
4 f 1 1430 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022
100 m M
1 1 s 1 11.03 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.5 II B.D. Z/0984/20 2022
2 2 s 1 11.51 KORUSIEWICZ Arkadiusz KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +0.5 III B.D. B.D. Z/11432/21 2022
3 3 s 1 11.66 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.5 III DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK! 102
4 4 s 1 11.69 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.5 III DMP U20 GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK! 101
5 5 s 1 11.71 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.5 III CZYŻ Radosław Z/4108/19 2022 LDK!
6 6 s 1 11.80 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.5 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2022
7 9 s 1 11.99 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.5 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2022 88
1 7 s 2 11.86 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.2 IV WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2022 BEZ LDK!
2 10 s 2 12.01 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.2 IV MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
3 11 s 2 12.02 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.2 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
4 12 s 2 12.04 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -0.2 -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2022
5 15 s 2 12.09 TEREMBUŁA Maciej SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA -0.2 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2022
6 17 s 2 12.24 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.2 V CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
7 18 s 2 12.27 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.2 -- DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2022 79
1 8 s 3 11.94 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.1 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022
2 13 s 3 12.06 VALETTE Jan KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -0.1 IV KOŁODZIEJ Roman Z/1821/22 2022
3 14 s 3 12.06 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -0.1 IV MIREK Wacław Z/3050/18 2022 5
4 16 s 3 12.20 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.1 IV MUNIAK Michał CZYŻ Radosław Z/4723/18 2022 LDK!
5 19 s 3 12.28 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.1 V GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
6 20 s 3 12.36 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA -0.1 -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
7 21 s 3 12.50 WOJDA Kajetan SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.1 V GUJA Marta Z/2036/22 2022 LDK!
8 25 s 3 12.81 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -0.1 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
1 22 s 4 12.61 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA +0.2 V WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2022 LDK!
2 23 s 4 12.64 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.2 V CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
3 24 s 4 12.77 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.2 -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
4 26 s 4 12.93 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.2 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
5 28 s 4 13.01 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
6 29 s 4 13.24 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2022
7 33 s 4 13.75 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +0.2 -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2022
8 37 s 4 14.31 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.2 -- GAJ Paulina Z/2911/21 2022 LDK!
1 30 s 5 13.61 KLIMKIEWICZ Łukasz KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA +0.8 -- SIERKA Ewa Z/13906/21 2022 LDK!
2 32 s 5 13.72 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.8 -- GAJ Paulina Z/2748/20 2022 LDK!
3 35 s 5 14.19 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA +0.8 -- SZELĄG Marzena Z/10092/21 2022 LDK!
4 36 s 5 14.21 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
5 38 s 5 14.35 MŁOTKIEWICZ Hubert KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA +0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/13962/21 2022
6 39 s 5 14.51 AMBROŻKIEWICZ Maciej KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3509/20 2022
7 40 s 5 14.59 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.8 -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
1 34 s 6 14.14 KWIECIEŃ Filip WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +0.5 -- CZYŻ Radosław Z/4052/22 2022
2 42 s 6 14.78 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +0.5 -- GAJ Paulina Z/2903/21 2022 LDK!
3 43 s 6 14.79 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U14 MA +0.5 -- KAMIŃSKA Joanna Z/7933/21 2022 LDK!
4 45 s 6 15.90 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA +0.5 -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
5 46 s 6 16.21 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA +0.5 -- SZELĄG Marzena Z/1948/22 2022 LDK!
6 49 s 6 17.82 MAZUR Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA +0.5 -- SZELĄG Marzena Z/4739/22 2022 LDK!
1 27 s 7 13.01 BARAN Dariusz LKS Kłos Olkusz 2007 U16 MA +0.4 -- BULKIEWICZ Jan Z/4950/22 2022
2 31 s 7 13.62 MARDYŁA Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.4 -- CZYŻ Radosław Z/5212/22 2022
3 41 s 7 14.67 PULCHNY Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA +0.4 -- WÓJCIK Teodor # Z/13850/21 2022 LDK!
4 44 s 7 14.96 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA +0.4 -- GAJ Paulina Z/2909/21 2022 LDK!
5 47 s 7 16.38 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA +0.4 -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2022 LDK!
6 48 s 7 17.02 SŁOBODA Maksymilian Kraków Athletics Team 2012 U12 MA +0.4 -- SUDOŁ Magdalena Z/13912/21 2022
1 1 s 8 15.95 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -1.2 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2022
  s 8 DNF ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -1.2 -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.05 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/0984/20 2022
2 2 s 1 37.35 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA II GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
3 3 s 1 37.59 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 38.45 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022
5 6 s 1 39.56 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA -- SIERKA Ewa Z/3886/16 2022 BEZ LDK!
6 7 s 1 39.89 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
7 8 s 1 40.78 DANHOFER Krzysztof KS Sprinterzy.com Kraków 1981 Masters MA -- B.D. Z/5717/21 2022
1 9 s 2 40.83 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
2 11 s 2 41.50 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA V GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
3 13 s 2 42.96 MUSIAŁ Kacper KS Sprinterzy.com Kraków 2001 U23 MA -- B.D. Z/3109/20 2022
4 14 s 2 44.83 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2022 LDK!
5 15 s 2 45.60 SZCZUREK Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2877/22 2022
6 17 s 2 46.16 MŁOTKIEWICZ Hubert KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13962/21 2022
7 18 s 2 47.28 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
1 16 s 3 46.11 MIRCZAK Marcin KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13855/21 2022
2 19 s 3 47.76 PULCHNY Mateusz TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/13850/21 2022 LDK!
3 20 s 3 48.16 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -- KAMIŃSKA Joanna Z/7933/21 2022 LDK!
4 21 s 3 49.35 KIEĆ Krzysztof WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2909/21 2022 LDK!
5 22 s 3 51.07 SIEJKA Bartłomiej KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12070/21 2022
6 24 s 3 52.29 BUGAJ Michał WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2903/21 2022 LDK!
1 5 s 4 39.32 VALETTE Jan KS Cracovia 1906 Kraków 2005 U18 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/1821/22 2022
2 10 s 4 41.16 SZCZEPAŃSKI Adam KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA V GIZA Maciej Z/5138/22 2022 LDK!
3 12 s 4 42.20 TEREMBUŁA Maciej SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2022
4 23 s 4 52.01 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 2009 U14 MA -- MENTLEWICZ Janusz Z/1288/21 2022 LDK!
5 25 s 4 53.70 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
6 26 s 4 55.35 AMBROŻKIEWICZ Maciej KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3509/20 2022
7 27 s 4 62.81 SŁOBODA Maksymilian Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/13912/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:35.79 SZCZEPAŃSKI Adam KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA V GIZA Maciej Z/5138/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:38.78 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/3873/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:42.42 KUBLA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2880/22 2022
4 4 s 1 1:52.44 KOKOSZKA Filip WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8014/21 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:56.29 FILICIAK Antoni KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2682/22 2022
6 6 s 1 1:57.08 TROJANOWSKI Maciej KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1975/20 2022 LDK!
7 7 s 1 2:05.76 GRODOWSKI Hubert Kraków Athletics Team 2013 U12 MA -- SUDOŁ Magdalena Z/3469/21 2022
8 8 s 1 2:14.65 ZĘBALA Beniamin Kraków Athletics Team 2011 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3171/21 2022
9 9 s 1 2:32.16 MAJCHER Antoni Kraków Athletics Team 2012 U12 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/14622/21 2022
800 m M
1 1 s 1 1:52.83 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0474/15 2022
2 2 s 1 1:54.10 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2022 2
3 3 s 1 1:58.41 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL III MICHALSKA Alicja B.D. Z/2051/16 2022
4 4 s 1 1:59.04 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2022
  s 1 DNF SZKOŁA Sebastian KS AZS AWF Kraków # 1996 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/0081/13 2022 3
1000 m M
1 1 s 1 2:42.46 JASICA Mateusz UKS Kusy Bukowno 2001 U23 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna B.D. # Z/5624/18 2022
2 2 s 1 2:48.36 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:04.69 KANTYKA Kacper LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/8554/21 2022
4 4 s 1 3:13.77 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2444/19 2022
5 5 s 1 3:17.76 DOLEZY Kuba KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12073/21 2022
6 6 s 1 3:17.80 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2022
7 7 s 1 3:22.33 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2022 LDK!
8 8 s 1 3:28.00 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
9 9 s 1 3:33.65 BRÓG Michał KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/4832/19 2022
110 m pł J MŁ M
  s 1 DNF ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -0.1 -- DMP U20 MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
  s 1 DNF KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA -0.1 -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.48 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 43.25 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
3 3 s 1 43.92 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
4 4 s 1 48.59 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
  s 1 DNF WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- MUNIAK Michał CZYŻ Radosław Z/4723/18 2022 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 2:57.28 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
2 2 s 1 2:58.26 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV WÓJCIK Teodor Z/5754/21 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.70 OSUCH Bartosz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/1233/14 2022
2 f 1 1.55 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
3 f 1 1.50 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/13339/21 2022
3 f 1 1.50 KLIMKIEWICZ Łukasz KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/13906/21 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.14 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.8 IV DMP U20 WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2022 BEZ LDK! 87
2 f 1 5.14 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 2007 U16 MA 0.0 -- B.D. Z/13339/21 2022
3 f 1 5.09 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA +1.0 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2022 LDK!
4 f 1 5.03 KLIMKIEWICZ Łukasz KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA +0.1 -- SIERKA Ewa Z/13906/21 2022 LDK!
5 f 1 4.30 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.4 -- GAJ Paulina Z/2911/21 2022 LDK!
6 f 1 3.71 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -0.5 -- SZELĄG Marzena Z/10092/21 2022 LDK!
7 f 1 3.66 CIĘŻADŁO Jakub KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -0.4 -- SZELĄG Marzena Z/14832/21 2022 LDK!
8 f 1 3.38 MAZUR Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA +1.5 -- SZELĄG Marzena Z/4739/22 2022 LDK!
9 f 1 3.27 KOZIŃSKI Paweł KU AZS PWSZ w Tarnowie 2010 U14 MA +0.1 -- SZELĄG Marzena Z/10083/21 2022 LDK!
10 f 1 3.21 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA +0.3 -- SZELĄG Marzena Z/1948/22 2022 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.29 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.4 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 10.98 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.1 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 9.76 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- B.D. Z/2763/20 2022
2 f 1 9.45 AUGUSTYN Bartosz UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/13613/21 2022
3 f 1 7.95 KURZAK Oliwier LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/5169/22 2022
4 f 1 6.85 MARCINKOWSKI Filip Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- DMP U20 MĘDRECKA Małgorzata Z/2056/21 2022 34
5 f 1 6.10 KOPEĆ Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- SZELĄG Marzena Z/10080/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 10.81 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2022 LDK!
2 f 1 9.00 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- MIREK Wacław Z/3050/18 2022 5
Dysk (1) M
1 f 1 39.80 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA IV B.D. Z/2763/20 2022
2 f 1 27.08 GARA Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3706/22 2022
3 f 1 26.61 KANTYKA Kacper LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/8554/21 2022
4 f 1 26.06 AUGUSTYN Bartosz UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/13613/21 2022
5 f 1 22.39 KURZAK Oliwier LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/5169/22 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 38.56 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA III DMP U20 NIERODA Renata Z/4052/17 2022 108
2 f 1 25.73 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2022 LDK!
3 f 1 22.51 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- MIREK Wacław Z/3050/18 2022 5
Oszczep (500) M
1 f 1 20.52 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 35.82 BARAN Dariusz LKS Kłos Olkusz 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4950/22 2022
2 f 1 24.54 MARCINKOWSKI Filip Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2056/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.096081972122 sekund