Ciechanów 28.08.2022
Zawody Otwarcia Sezonu Jesiennego [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.27 KU¦ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.8 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 144
2 2 e 1 13.01 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN +0.8 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
3 3 e 1 13.14 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.8 III GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
4 5 e 1 13.28 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN +0.8 IV BUKOWIECKA Danuta Z/3518/21 2022 LDK!
5 8 e 1 13.51 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN +0.8 IV SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
6 14 e 1 13.67 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +0.8 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
1 4 e 2 13.27 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +1.3 IV NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
2 6 e 2 13.41 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ +1.3 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2022
3 7 e 2 13.43 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +1.3 IV OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
4 9 e 2 13.54 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +1.3 IV ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
5 13 e 2 13.65 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +1.3 IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2022 LDK!
6 40 e 2 15.03 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +1.3 -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2022 LDK!
1 15 e 3 13.78 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +1.2 IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
2 16 e 3 13.85 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN +1.2 V OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
3 17 e 3 13.87 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ +1.2 V DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
4 20 e 3 14.06 KˇCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.2 V MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2022
5 25 e 3 14.26 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +1.2 V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
6 27 e 3 14.51 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +1.2 -- NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
1 11 e 4 13.62 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.1 IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2022 LDK!
2 18 e 4 13.92 SOKOŁOWSKA Patrycja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ +0.1 V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3567/19 2022 BEZ LDK!
3 19 e 4 14.04 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN +0.1 V PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2022 LDK!
4 22 e 4 14.12 WŁODARSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.1 V LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3793/20 2022 LDK!
5 24 e 4 14.25 KRUSZEWSKA Barbara UKS Otrębusy 2007 U16 MZ +0.1 V B.D. Z/3762/22 2022
6 30 e 4 14.62 NUNEZ-KRAJEWSKA Anika UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ +0.1 -- B.D. Z/3768/22 2022
1 12 e 5 13.62 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U16 MZ +1.2 IV BOGUCKI Michał Z/3917/19 2022 LDK!
2 21 e 5 14.10 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN +1.2 V CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
3 26 e 5 14.30 STOLARCZYK Maja MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +1.2 V B.D. Z/3904/22 2022
4 29 e 5 14.57 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +1.2 -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2022 LDK!
5 31 e 5 14.66 SUCHOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U14 WN +1.2 -- OSTANEK Aneta Z/2780/20 2022 LDK!
6 33 e 5 14.69 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +1.2 -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
1 23 e 6 14.19 DˇBROWSKA Julia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ +0.7 V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5479/21 2022 LDK!
2 28 e 6 14.54 PERZANOWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +0.7 -- BOGUCKI Michał Z/0185/22 2022 LDK!
3 35 e 6 14.80 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +0.7 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13312/21 2022
4 39 e 6 15.03 NURKIEWICZ Anna MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ +0.7 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3259/20 2022 BEZ LDK!
5 42 e 6 15.12 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.7 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2022
6 44 e 6 15.89 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN +0.7 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2022 LDK!
1 10 e 7 13.59 GRUZIŃSKA Julia Mazovia ProActiv Ciechanów 2008 U16 MZ 0.0 IV B.D. Z/5267/22 2022
2 36 e 7 14.84 ŻELAZO Lena MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ 0.0 -- MARKOWSKI Michał Z/13308/21 2022
3 38 e 7 15.01 SZKUTOWICZ Natalia MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ 0.0 -- MARKOWSKI Michał Z/13306/21 2022
4 41 e 7 15.05 SEKLECKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10577/21 2022
5 45 e 7 15.97 MIERZEJEWSKA Michalina UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ 0.0 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13003/21 2022 LDK!
1 32 e 8 14.67 KA¬MIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -0.7 -- KOZERA Piotr Z/5161/22 2022
2 34 e 8 14.77 STAŃCZAK Julita MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -0.7 -- KRAWCZAK Andrzej Z/3940/22 2022
3 37 e 8 14.89 SZCZE¦NIAK Maria MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.7 -- KOZERA Piotr Z/5162/22 2022
4 43 e 8 15.22 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -0.7 -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
5 46 e 8 17.44 KREPS Maja KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -0.7 -- ZIMNY Emanuel Z/5094/22 2022 LDK!
1 1 e 9 12.70 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ -1.0 II ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
2 2 e 9 12.83 DEMCHENKO Valentyna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -1.0 III B.D. Z/4917/22 2022
3 3 e 9 13.34 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -1.0 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
4 4 e 9 14.00 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U20 WN -1.0 -- JESIEŃ Anna Z/3019/19 2022
5 5 e 9 14.37 MIELCZAREK Alicja KS Schulo Team Działdowo 1978 Masters WN -1.0 -- SCHULZ Łukasz Z/0594/22 2022
6 6 e 9 14.64 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -1.0 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
1 5 f 1 13.42 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +0.5 IV OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
2 7 f 1 13.55 GRUZIŃSKA Julia Mazovia ProActiv Ciechanów 2008 U16 MZ +0.5 IV B.D. Z/5267/22 2022
3 8 f 1 13.73 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +0.5 IV ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
4 9 f 1 13.74 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U16 MZ +0.5 IV BOGUCKI Michał Z/3917/19 2022 LDK!
1 1 f 2 12.28 KU¦ Anastazja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.7 II DMP U20 LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2483/20 2022 LDK! 144
2 2 f 2 13.10 WOJEŃSKA Aleksandra KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN +0.7 III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1524/20 2022 LDK!
3 3 f 2 13.24 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +0.7 IV NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
4 4 f 2 13.30 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.7 IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
5 6 f 2 13.50 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN +0.7 IV BUKOWIECKA Danuta Z/3518/21 2022 LDK!
1 1 f 3 12.57 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ +0.3 II ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
2 2 f 3 12.77 DEMCHENKO Valentyna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN +0.3 III B.D. Z/4917/22 2022
3 3 f 3 13.27 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.3 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
4 4 f 3 13.99 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U20 WN +0.3 -- JESIEŃ Anna Z/3019/19 2022
5 5 f 3 14.72 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +0.3 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.22 DEMCHENKO Valentyna KS AZS UWM Olsztyn 2000 U23 WN -- B.D. Z/4917/22 2022
2 2 s 1 40.56 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
3 3 s 1 42.52 JELENIEWICZ Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN II LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5729/18 2022 LDK!
4 4 s 1 43.12 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
5 5 s 1 43.83 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
1 7 s 2 44.87 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
2 8 s 2 45.22 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
3 9 s 2 45.43 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U20 WN -- JESIEŃ Anna Z/3019/19 2022
4 13 s 2 46.08 ORZECHOWSKA Dorota KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/1560/18 2022 5 LDK!
5 14 s 2 46.65 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
1 10 s 3 45.56 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -- B.D. Z/0255/19 2022
2 16 s 3 47.14 ŁOJEWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/1569/21 , 2022 LDK!
3 19 s 3 47.92 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN V NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
4 23 s 3 48.62 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
5 24 s 3 48.83 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
1 6 s 4 44.10 PIER¦CIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2022
2 12 s 4 46.02 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U16 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3917/19 2022 LDK!
3 18 s 4 47.28 KRUSZEWSKA Barbara UKS Otrębusy 2007 U16 MZ V B.D. Z/3762/22 2022
4 21 s 4 48.21 PERZANOWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/0185/22 2022 LDK!
5 22 s 4 48.35 STEYKA Alicja KS Schulo Team Działdowo 2007 U16 WN V SCHULZ Łukasz Z/5276/22 2022
1 11 s 5 45.78 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
2 15 s 5 46.73 NIEWIADOMSKA Magda LKS Mazowsze Teresin 2008 U16 MZ V CIERECH Bogusław Z/12900/21 2022
3 17 s 5 47.26 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2022 LDK!
4 25 s 5 49.08 SEKLECKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2009 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10577/21 2022
5 27 s 5 50.42 JANASZ Weronika LKS Mazowsze Teresin 2007 U16 MZ -- CIERECH Bogusław Z/3350/22 2022
1 20 s 6 47.99 MIELCZAREK Alicja KS Schulo Team Działdowo 1978 Masters WN -- SCHULZ Łukasz Z/0594/22 2022
2 26 s 6 49.17 KOWALSKA Nikola MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/3945/22 2022
3 28 s 6 51.84 STAŃCZAK Julita MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/3940/22 2022
4 29 s 6 54.49 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:41.74 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:44.67 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:47.69 WIĘSAK Alicja MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ V MARKOWSKI Michał Z/13307/21 2022
4 4 s 1 1:47.86 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ V DˇBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:48.11 CIESZEWSKA Amelia MKL Toruń 2007 U16 KP V OSTANEK Aneta WO¬NIAK Jacek , Z/0729/22 , 2022 LDK!
6 6 s 1 1:49.72 SZKLARSKA Karolina UKS Filipides Teresin 2004 U20 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4998/19 2022 LDK!
7 7 s 1 1:49.82 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa # 2008 U16 MZ V GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2022 LDK!
8 8 s 1 1:50.39 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- B.D. Z/13729/21 2022
9 9 s 1 1:53.48 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/3980/21 2022 LDK!
10 10 s 1 2:00.31 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:50.69 CHORZĘPA Agnieszka KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/0482/17 2022
2 2 s 1 2:59.51 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ II GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2022
3 3 s 1 3:16.55 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2022 BEZ
4 4 s 1 3:17.05 DOMŻAŁ Barbara Akademia Sportu Otwock 1997 Sen MZ -- B.D. KALINOWSKA Paulina , Z/2587/16 , 2022
5 5 s 1 3:26.61 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 3:29.65 KOWALSKA Agnieszka KS Schulo Team Działdowo 1980 Masters WN -- SCHULZ Łukasz Z/2471/22 2022
7 7 s 1 3:32.13 RADZIMIŃSKA Zuzanna KS Schulo Team Działdowo 2007 U16 WN V SCHULZ Łukasz Z/5278/22 2022
8 8 s 1 3:32.19 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
9 9 s 1 3:38.14 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN -- SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
10 10 s 1 3:47.32 NELKE Marta KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/2486/20 2022 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.16 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.1 II RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
2 2 e 1 12.81 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -0.1 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
3 4 e 1 13.48 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -0.1 IV KORWEK Joanna Z/3819/19 2022 LDK!
4 6 e 1 13.61 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.1 IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
5 8 e 1 14.55 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -0.1 V BOGUCKI Michał Z/2791/20 2022 LDK!
1 3 e 2 13.41 WŁODARSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.2 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3793/20 2022 LDK!
2 5 e 2 13.58 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN +0.2 IV BUKOWIECKA Danuta Z/3518/21 2022 LDK!
3 7 e 2 13.86 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +0.2 V BOGUCKI Michał Z/3921/19 2022 LDK!
4 9 e 2 15.62 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ +0.2 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13424/21 2022 LDK!
1 1 f 1 12.33 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +0.1 II RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
2 2 f 1 12.58 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ +0.1 III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 13.47 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.1 IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
4 4 f 1 13.47 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +0.1 IV KORWEK Joanna Z/3819/19 2022 LDK!
5 5 f 1 13.69 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN +0.1 IV BUKOWIECKA Danuta Z/3518/21 2022 LDK!
6 6 f 1 13.72 WŁODARSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +0.1 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3793/20 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 48.18 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ III SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2022 BEZ LDK!
2 3 s 1 49.59 FALĘCKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/5450/19 , 2022 LDK!
3 4 s 1 52.10 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
4 8 s 1 57.71 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2022
1 2 s 2 49.41 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2022 LDK!
2 5 s 2 52.78 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/3921/19 2022 LDK!
3 6 s 2 53.14 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN V B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
4 7 s 2 54.37 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 67.37 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ III MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
2 2 s 1 74.71 MOSZCZYŃSKA Alicja KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/13695/21 2022
Wzwyż K
1 1 f 1 1.63 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ II RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
2 2 f 1 1.35 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
3 3 f 1 1.30 PODLASIEWSKA Joanna MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/10890/21 2022
W dal K
1 1 f 1 4.84 SOKOŁOWSKA Patrycja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ 0.0 IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3567/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 4.76 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -0.4 V ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 4.73 DˇBROWSKA Julia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ -0.2 V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5479/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.66 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN 0.0 V CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
5 5 f 1 4.58 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -0.3 V CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
6 6 f 1 4.47 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.2 -- KOZERA Piotr Z/8061/21 2022 LDK!
7 7 f 1 4.26 KˇCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.3 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2022
8 8 f 1 4.24 KOWALSKA Nikola MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -0.3 -- KRAWCZAK Andrzej Z/3945/22 2022
9 9 f 1 4.11 SZCZE¦NIAK Maria MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.3 -- KOZERA Piotr Z/5162/22 2022
10 10 f 1 3.94 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -0.2 -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
11 11 f 1 3.92 MIERZEJEWSKA Michalina UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -0.4 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13003/21 2022 LDK!
12 12 f 1 3.78 ŻELAZO Lena MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -0.1 -- MARKOWSKI Michał Z/13308/21 2022
13 13 f 1 3.63 KŁÓDKIEWICZ Maria UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ 0.0 -- B.D. Z/4079/22 2022
14 14 f 1 3.53 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -0.2 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13424/21 2022 LDK!
  f 1 NM KA¬MIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ 0.0 -- KOZERA Piotr Z/5161/22 2022
1 1 f 2 4.64 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -0.2 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2022 4
2 2 f 2 4.62 KONOPKA Zofia UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -0.4 -- CYTLAŁ Jacek Z/3578/19 2022 BEZ
Kula (3) K
1 1 f 1 9.85 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 9.70 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
3 3 f 1 8.66 NOWAKOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3499/22 2022
4 4 f 1 8.16 JAKUBOWSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/3152/22 2022
5 5 f 1 7.67 JU¬WIK Paulina MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/3943/22 2022
6 6 f 1 7.66 JURGIEL Nikola KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/0392/22 2022
1 1 f 2 9.32 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0694/20 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 9.43 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK!
2 2 f 1 8.50 KAMIŃSKA Monika RK Athletics Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 38.64 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 2 f 1 27.41 NURKIEWICZ Anna MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3259/20 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 21.91 PODLASIEWSKA Joanna MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/10890/21 2022
4 4 f 1 20.37 BIAŁOKOZIEWICZ Aleksandra MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5480/21 2022 LDK!
5 5 f 1 20.08 NOWAKOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3499/22 2022
6 6 f 1 19.67 KALINOWSKA Izabela MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11736/21 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 31.21 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U20 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0372/17 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 20.49 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0694/20 2022 LDK!
3 3 f 1 19.92 KAMIŃSKA Monika RK Athletics Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 29.27 WILCZEWSKA Kinga UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ V DˇBROWSKI Dariusz Z/13004/21 2022 LDK!
2 2 f 1 26.24 WYSOCKA Weronika MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/5120/22 2022
3 3 f 1 17.11 ILCZUK Maja MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- B.D. Z/5121/22 2022
4 4 f 1 15.23 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 31.67 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ IV DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.03 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ +0.9 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
2 2 e 1 11.34 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.9 III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
3 3 e 1 11.68 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.9 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
4 5 e 1 11.81 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.9 IV BARSKA Jolanta Z/0408/19 2022 LDK!
5 6 e 1 11.82 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +0.9 IV B.D. Z/10886/21 2022
1 4 e 2 11.75 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +0.1 III RˇCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
2 7 e 2 11.86 KARDAHS Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN +0.1 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1476/18 2022 LDK!
3 8 e 2 11.97 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.1 IV KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
4 10 e 2 12.48 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +0.1 -- WIECZOREK Konstanty Z/0949/20 2022
1 9 e 3 12.40 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.1 -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2022
2 11 e 3 12.70 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +1.1 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2022 LDK!
3 12 e 3 13.50 BIAŁECKI Paweł UKS Piorun Barczewo 2006 U18 WN +1.1 -- B.D. Z/5132/22 2022
4 13 e 3 13.77 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.1 -- KOZERA Piotr Z/0695/20 2022 LDK!
1 1 e 4 10.83 ¦LIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +0.9 I ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
2 2 e 4 11.11 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ +0.9 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2022 LDK!
3 3 e 4 11.44 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +0.9 III RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
4 4 e 4 11.96 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U20 MZ +0.9 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/3598/19 2022
5 5 e 4 12.22 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD +0.9 -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2022 4 LDK!
6 6 e 4 12.29 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ +0.9 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
1 1 e 5 11.49 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ -0.1 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
2 2 e 5 11.80 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -0.1 IV KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
3 3 e 5 12.18 KOWALEWSKI Jakub MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -0.1 IV KRAWCZAK Andrzej Z/4391/22 2022
4 4 e 5 12.32 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -0.1 V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
5 5 e 5 12.34 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN -0.1 V BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
1 6 e 6 12.68 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -0.4 V PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
2 7 e 6 13.01 PRACHNIO Patryk MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -0.4 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/2752/21 2022
3 9 e 6 13.20 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -0.4 -- BARSKA Jolanta Z/3156/20 2022 LDK!
4 10 e 6 13.22 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -0.4 -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2022 LDK!
5 11 e 6 13.35 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -0.4 -- BARSKA Jolanta Z/5285/19 2022 LDK!
1 8 e 7 13.13 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD +1.3 -- KORWEK Joanna Z/3155/20 2022 LDK!
2 12 e 7 13.56 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ +1.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
3 13 e 7 13.87 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U16 MZ +1.3 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2022 LDK!
1 f 1 11.10 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ +0.4 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
2 f 1 11.44 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.4 III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
3 f 1 11.90 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +0.4 IV B.D. Z/10886/21 2022
4 f 1 11.92 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.4 IV BARSKA Jolanta Z/0408/19 2022 LDK!
1 1 f 2 10.83 ¦LIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +0.2 I ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
2 2 f 2 11.09 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ +0.2 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2022 LDK!
3 3 f 2 11.46 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +0.2 III RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
4 4 f 2 11.99 WOJCIUK Michał MKS Pogoń Siedlce 2004 U20 MZ +0.2 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/3598/19 2022
5 5 f 2 12.18 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD +0.2 IV BARSKA Jolanta Z/3524/16 2022 4 LDK!
1 1 f 3 11.45 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ +0.3 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
2 2 f 3 12.13 KOWALEWSKI Jakub MKS Pułtusk 2007 U16 MZ +0.3 IV KRAWCZAK Andrzej Z/4391/22 2022
3 3 f 3 12.35 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN +0.3 V BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
4 4 f 3 12.57 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN +0.3 V PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.87 ¦LIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
2 2 s 1 36.16 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/4152/19 2022
3 5 s 1 37.62 CZECHOSKI Adam KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA -- B.D. Z/0535/15 2022
4 6 s 1 37.75 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2022
5 8 s 1 38.16 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2022
6 9 s 1 38.45 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0408/19 2022 LDK!
1 4 s 2 37.39 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ II KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
2 7 s 2 37.96 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ -- B.D. Z/10886/21 2022
3 10 s 2 39.52 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2022 4 LDK!
4 11 s 2 40.50 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2022 LDK!
5 12 s 2 40.52 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
6 15 s 2 42.23 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2022
1 14 s 3 41.56 ANDRZEJAK Aleksander Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ V KALINOWSKA Paulina Z/13634/21 2022 LDK!
2 16 s 3 42.34 URBAN Kamil SSON START Siedlce 2005 U18 MZ -- B.D. Z/11056/21 2022 LDK!
3 18 s 3 43.12 JANECKI Szymon UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/5285/19 2022 LDK!
4 19 s 3 43.39 SKONECZNY Mateusz UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/3156/20 2022 LDK!
5 22 s 3 45.78 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2022 LDK!
6 23 s 3 51.53 KONOPKA Antoni UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3577/19 2022 LDK!
1 3 s 4 36.60 TRĘBIŃSKI Nataniel KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/2723/22 2022
2 13 s 4 41.54 KOWALEWSKI Jakub MKS Pułtusk 2007 U16 MZ V KRAWCZAK Andrzej Z/4391/22 2022
3 17 s 4 42.56 MUCHOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/1995/22 2022
4 20 s 4 43.45 BIAŁECKI Paweł UKS Piorun Barczewo 2006 U18 WN -- B.D. Z/5132/22 2022
5 21 s 4 45.74 PRACHNIO Patryk MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/2752/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:20.73 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/4152/19 2022
2 2 s 1 1:22.12 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
3 3 s 1 1:22.27 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2022
4 4 s 1 1:22.90 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
5 5 s 1 1:23.92 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2022 BEZ
6 6 s 1 1:25.33 WASIELEWSKI Wojciech UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3600/19 2022
7 8 s 1 1:27.40 URBANOWICZ Iwo GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN II NIESTATEK Szymon Z/7088/21 2022 LDK!
8 9 s 1 1:28.74 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2022
1 10 s 2 1:30.62 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ III KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
2 11 s 2 1:31.76 WÓJCIK Cezary OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2875/19 2022 LDK!
3 12 s 2 1:31.98 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2022 LDK!
4 13 s 2 1:32.04 ZOSIUK Łukasz MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/2293/21 2022
5 15 s 2 1:33.70 GÓRSKI Kacper PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/5122/19 2022
6 16 s 2 1:34.21 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3803/20 , 2022 LDK!
7 17 s 2 1:34.91 CZAPSKI Mateusz GUKS Asy Dywity 2005 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/2715/20 2022
8 19 s 2 1:38.70 KOSZELA Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3802/20 2022 LDK!
1 7 s 3 1:27.12 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/0915/21 , 2022 LDK!
2 14 s 3 1:33.25 OLKOWSKI Jakub MKS Pułtusk 2007 U16 MZ IV KRAWCZAK Andrzej Z/4389/22 2022
3 18 s 3 1:35.85 SIECZCZYŃSKI Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2006 U18 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/2993/22 2022
4 20 s 3 1:39.49 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN V OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2022 LDK!
5 21 s 3 1:45.01 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
6 22 s 3 1:46.40 KORACH Tadeusz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3327/20 2022 BEZ
7 23 s 3 1:48.44 GROT Karol UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/11528/21 2022 LDK!
8 24 s 3 1:48.64 BIAŁOBRZESKI Dominik OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1261/20 2022
9 25 s 3 2:01.18 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:35.44 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz # Z/0393/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:35.87 KUBIAK Maciej UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1988 Sen PM -- B.D. Z/2554/19 2022
3 3 s 1 2:36.44 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
4 4 s 1 2:37.32 JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2022 LDK!
5 5 s 1 2:37.58 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ II KOSIERADZKI Łukasz # Z/0780/20 2022
6 6 s 1 2:39.40 RUTKOWSKI Damian KS Zamek Kurzętnik 2004 U20 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1067/20 2022
7 7 s 1 2:41.86 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 Sen MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2022 3
8 8 s 1 2:48.59 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
9 9 s 1 2:50.95 KOŁAKOWSKI Rafał KS Schulo Team Działdowo 1977 Masters WN -- SCHULZ Łukasz Z/2470/22 2022
10 10 s 1 2:56.53 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ V DˇBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2022 LDK!
11 11 s 1 2:59.80 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ V DˇBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2022 LDK!
12 12 s 1 3:08.78 JÓ¬WIAK Tymoteusz MUKS Płock 2008 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5176/22 2022 LDK!
13 13 s 1 3:16.20 GAJDA Szymon KM Aktywni Sochaczew 2004 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2030/20 2022 LDK!
14 14 s 1 3:23.82 PLEJZNEROWSKI Mateusz Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2769/20 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 5:36.72 BARTO¦ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022
2 2 s 1 5:54.99 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022
3 3 s 1 5:56.15 MARCINIAK Szymon MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ II MACIEJEWSKI Janusz Z/0775/20 2022
4 4 s 1 6:27.42 ZEMBRZUSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/1993/22 2022
5 5 s 1 7:02.81 SKIERSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2352/19 , 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 e 1 14.75 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +0.2 II RˇCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
2 2 e 1 15.35 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.2 III KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
3 3 e 1 15.42 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.2 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
4 4 e 1 15.53 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +0.2 -- RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
5 5 e 1 15.90 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U18 MZ +0.2 IV WIECZOREK Konstanty Z/1262/20 2022
1 f 1 14.46 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +0.3 II RˇCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
2 f 1 15.27 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.3 III KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 15.29 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.3 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
4 f 1 15.46 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +0.3 -- RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 43.16 BIEŃKOWSKI Marcin KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0039/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 44.60 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ V ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2022 LDK!
3 3 s 1 44.63 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ V WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2022
4 4 s 1 44.70 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
5 5 s 1 51.10 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 59.01 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD IV BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 63.46 KUC Kacper KS AZS UWM Olsztyn 2005 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3659/20 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.74 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.60 ZIELIŃSKI Wiktor MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/12534/21 2022
3 3 f 1 1.55 GODLEWSKI Stanisław MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- B.D. Z/4108/22 2022
4 4 f 1 1.55 JAGIELSKI Oliwier MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/4481/22 2022
5 5 f 1 1.45 SUSKI Mateusz MKS Pułtusk 2007 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/4111/22 2022
W dal M
1 1 f 1 5.50 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN +1.1 -- BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
2 2 f 1 5.49 JAGIELSKI Oliwier MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -0.1 -- KRAWCZAK Andrzej Z/4481/22 2022
3 3 f 1 5.46 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ +0.2 -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
4 4 f 1 5.22 OLKOWSKI Jakub MKS Pułtusk 2007 U16 MZ +0.7 -- KRAWCZAK Andrzej Z/4389/22 2022
5 5 f 1 5.19 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U16 MZ -0.8 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2022 LDK!
6 6 f 1 4.59 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN +0.8 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
7 7 f 1 4.46 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U16 MZ +0.6 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2022 LDK!
8 8 f 1 4.37 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN +0.4 -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
9 9 f 1 3.92 KURAS Stanisław RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ +0.1 -- LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2022
1 1 f 2 5.53 SZYMBORSKI Miłosz MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.7 -- KOZERA Piotr Z/0323/22 2022
2 2 f 2 4.97 URBAN Kamil SSON START Siedlce 2005 U18 MZ -1.2 -- B.D. Z/11056/21 2022 LDK!
Kula (3) M
1 1 f 3 8.68 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 16.20 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 11.19 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2022
1 1 f 2 10.83 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
2 2 f 2 9.75 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
3 3 f 2 9.45 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2022 LDK!
4 4 f 2 9.26 JÓ¬WIAK Tymoteusz MUKS Płock 2008 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5176/22 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 40.00 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
2 2 f 1 35.78 ŁADA Igor OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ IV SZUSTER Katarzyna SZUSTER Konrad , Z/1809/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 34.34 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
4 4 f 1 27.70 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2022 LDK!
5 5 f 1 25.47 KURAS Stanisław RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 45.13 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
1 1 f 1 45.13 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
2 2 f 1 29.26 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2022
2 2 f 1 29.26 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2022
Oszczep (400) M
1 f 1 21.81 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 44.71 PSZCZÓŁKOWSKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz Z/13313/21 2022
2 2 f 1 40.07 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD V KORWEK Joanna Z/3155/20 2022 LDK!
3 3 f 1 34.69 SYNAJEWSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2007 U16 LD -- BARSKA Jolanta Z/7588/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.936804056168 sekund