Kolín (CZE) 23.08.2022
International Visegrad Match U20 [DMP U20]
100 m K
3 s 1 12.91 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +9.9 III ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
  s 1 DQ OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +9.9 -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
200 m K
1 s 1 26.49 OŻGA Weronika LKS Górnik Wałbrzych 2003 U20 DS +0.4 III ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz , Z/1796/17 , 2022 3 LDK!
1 s 1 27.40 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS +0.3 IV BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
400 m K
4 s 1 63.39 BUK Matylda SSMKS Parasol Wrocław 2005 U18 DS IV GOLEC Dominik B.D. Z/0093/19 2022 BEZ LDK!
2 s 2 64.01 SZMYD Natalia KS AZS AWF Wrocław 2004 U20 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/0698/20 2022
800 m K
1 s 1 2:11.04 WI¦NIEWSKA Aleksandra KS SMS Szklarska Poręba 2004 U20 DS II ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4930/18 2022 LDK!
100 m pł K
3 s 1 15.01 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS +0.7 II ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2022 2 LDK!
4x100 m K
  s 1 DQ BUK Matylda
STERENGA Martyna
OLSZAK Maja
OŻGA Weronika
POLSKA 2005
2005
2004
2003
U20 POL -- GOLEC Dominik B.D.
BANASZEK Grzegorz
ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata
ULIASZ Małgorzata BANASZEK Grzegorz
Z/0093/19
Z/5733/18
, Z/1799/17
, Z/1796/17
2022
2022
, 2022
, 2022
BEZ

2
3
Wzwyż K
2 f 1 1.64 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS II SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
4 f 1 1.55 PIERZCHALSKA Katarzyna MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS III DMP U20 WI¦NIEWSKI Paweł GRUMAN Bartosz # , Z/3457/19 , 2022 LDK! 103
Tyczka K
5 f 1 2.70 HERDA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS III ŁO¦ Dariusz Z/2920/19 2022
6 f 1 2.70 RADKOWSKA Julia MKS MOS Wrocław 2004 U20 DS III DMP U20 ŁO¦ Dariusz Z/2644/20 2022 110
W dal K
1 f 1 5.73 STERENGA Martyna LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS 0.0 II BANASZEK Grzegorz Z/5733/18 2022 LDK!
4 f 1 4.83 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS 0.0 IV SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
Kula (4) K
2 f 1 10.59 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
4 f 1 9.49 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS IV KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
Dysk (1) K
2 f 1 36.45 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS III KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
4 f 1 31.65 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 39.45 RZE¬NICZAK Nina MKS Osa Zgorzelec 2003 U20 DS III WOCHNA Robert Z/2812/17 2022 2 LDK!
4 f 1 32.65 LIP Wiktoria MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS IV WOCHNA Robert Z/0533/19 2022 LDK!
100 m M
5 s 1 12.76 PA¦ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS +0.3 -- SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2022
200 m M
1 s 1 21.57 KADYŁO Adam MKS MOS Wrocław 2003 U20 DS +1.0 I ROSTEK William ROŻEJ Marek Z/5139/18 2022 LDK!
3 s 1 22.74 PA¦ Dominik KS AZS AWF Wrocław 2003 U20 DS +1.0 II SKRZYPACZ Adrian B.D. Z/0829/22 2022
400 m M
4 s 1 52.15 CZERWIŃSKI Piotr GKS Start Długołęka 2005 U18 DS III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/3763/19 2022 108
  s 1 DNF DZIEWIĘCKI Rafał KS AZS AWF Wrocław 2006 U18 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2611/18 2022
800 m M
4 s 1 2:00.68 KISIEL Bartłomiej KS SMS Szklarska Poręba 2006 U18 DS III B.D. ROSTKOWSKA Anna , Z/13441/21 , 2022 LDK!
5 s 1 2:01.08 MIREK Michał MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/14757/21 2022
1500 m M
1 s 1 4:00.74 SZMIT Patryk KS SMS Szklarska Poręba 2003 U20 DS II ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/3933/17 2022 LDK!
4 s 1 4:09.30 JAGUCAK Mikołaj MKS Osa Zgorzelec 2004 U20 DS III KORDASIEWICZ Damian Z/2824/20 2022
110 m pł M (99.1) M
3 s 1 17.30 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS +1.1 IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
4x100 m M
3 s 1 45.66 BUTRA Tobiasz
DZIEWIĘCKI Rafał
KADYŁO Adam
PA¦ Dominik
POLSKA 2005
2006
2003
2003
U20 POL -- PIASECKI Grzegorz
SKRZYPACZ Adrian
ROSTEK William ROŻEJ Marek
SKRZYPACZ Adrian B.D.
Z/3035/19
Z/2611/18
Z/5139/18
Z/0829/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
3 f 1 1.85 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS III WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
Tyczka M
3 f 1 3.20 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS IV GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 2.40 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna , Z/2961/19 , 2022 LDK!
W dal M
3 f 1 6.48 BUTRA Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2005 U18 DS 0.0 III PIASECKI Grzegorz Z/3035/19 2022 LDK!
4 f 1 6.23 SZAL Szymon MKS Bolesłavia Bolesławiec 2004 U20 DS 0.0 IV DMP U20 GRUMAN Bartosz GRUMAN Bartosz , Z/4592/18 , 2022 BEZ LDK! 91
Kula (6) M
2 f 1 15.22 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS II KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
3 f 1 13.25 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
2 f 1 40.41 KUCZAJ Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS III KUCZAJ Tomasz Z/5186/19 2022 LDK!
3 f 1 39.31 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
Oszczep (800) M
2 f 1 53.19 MATUSIAK Mikołaj MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS III TOMASZEK-CZAJKOWSKA Izabela KOZANECKA Anna , Z/2961/19 , 2022 LDK!
7 f 1 28.19 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4554209709167 sekund