Warszawa 21.08.2022
Rodzinne Mistrzostwa Europy
60 m K
1 1 s 1 9.35 STANIAK Michalina Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD +0.2 --
2 2 s 1 9.49 LEWALSKA Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2011 U12 MZ +0.2 --
3 3 s 1 9.52 KRÓLAK Karolina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ +0.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5464/21 2022 LDK!
4 4 s 1 9.77 WO¬NIAK Michalina UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ +0.2 -- LDK!
5 5 s 1 10.77 WOJNO Maria KM Aktywni Sochaczew 2011 U12 MZ +0.2 -- ZIMNY Emanuel Z/6549/22 2022 LDK!
1 1 s 2 9.99 SZAJDER Zuzanna Julia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ -1.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/4669/22 2022
2 2 s 2 10.18 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -1.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2022
3 3 s 2 10.49 BOBRYK Katarzyna KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -1.2 -- ZIMNY Emanuel Z/6544/22 2022 LDK!
4 4 s 2 11.38 SOBIERAJSKA Zofia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ -1.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/5405/22 2022
1 1 s 3 9.54 WIECZOREK Małgorzata Akademia DIEGO Skierniewice 2013 U12 LD +0.9 --
2 2 s 3 10.35 KRAWCZYK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2013 U12 MZ +0.9 -- CYNOWSKI Wojciech Z/5099/22 2022
3 3 s 3 10.53 KAMIŃSKA Kamila MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2014 U12 LD +0.9 -- WASIAK Jarosław Z/0241/22 2022
4 5 s 3 11.32 BALCERSKA Helena KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2014 U12 MZ +0.9 -- CYNOWSKI Wojciech Z/8051/21 2022 LDK!
5 6 s 3 11.50 STUBIŃSKA Michalina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ +0.9 -- CYNOWSKI Wojciech Z/8057/21 2022 LDK!
6 7 s 3 11.58 PACEK Rozalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ +0.9 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0343/22 2022
7 8 s 3 11.70 STANKIEWICZ Adela UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ +0.9 -- B.D. Z/5321/22 2022
1 4 s 4 10.55 DOBROWOLSKA Alicja UKS Orzełki Warszawa 2015 U12 MZ -0.5 -- LDK!
100 m K
1 1 e 1 13.75 DRZEWIEC Milena WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ +0.1 IV WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/9404/21 2022 LDK!
3 2 e 1 14.77 PIASECKA Aleksandra UKS Sporting Zielonki 2009 U14 MZ +0.1 -- TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata B.D. , Z/4078/22 , 2022
4 3 e 1 14.79 JAWOROWSKA Maja UKS Sporting Zielonki 2009 U14 MZ +0.1 -- B.D. Z/3767/22 2022
5 5 e 1 14.94 PAROL Martyna UKS Otrębusy 2009 U14 MZ +0.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5458/21 2022 LDK!
1 4 e 2 14.93 SELIGA Amelia Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD +1.2 --
2 6 e 2 15.13 DUPLICKA Zofia KM Aktywni Sochaczew 2009 U14 MZ +1.2 -- ZIMNY Emanuel Z/5093/22 2022 LDK!
3 7 e 2 15.55 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +1.2 -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2022 LDK!
4 8 e 2 17.39 PARADOWSKA Mira Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +1.2 --
1 1 e 3 13.64 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.2 IV CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
2 2 e 3 13.86 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +0.2 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4339/20 2022 LDK!
3 3 e 3 14.13 O¦KA Emila UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ +0.2 V MISZTAL Janusz Z/1812/22 2022 LDK!
4 4 e 3 14.44 STEYKA Alicja KS Schulo Team Działdowo 2007 U16 WN +0.2 V SCHULZ Łukasz Z/5276/22 2022
5 5 e 3 14.47 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +0.2 V ZIMNY Emanuel Z/5196/19 2022 LDK!
6 e 3 14.54 NUNEZ-KRAJEWSKA Anika UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ +0.2 -- B.D. Z/3768/22 2022
7 7 e 3 14.94 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.2 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2022
8 8 e 3 14.98 LU¦TYK Amelia UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ +0.2 -- MISZTAL Janusz Z/1383/22 2022 LDK!
9 9 e 3 16.23 DUDKOWSKA Maria KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +0.2 -- ZIMNY Emanuel Z/4242/20 2022 LDK!
1 1 f 1 13.64 DRZEWIEC Milena WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ +1.5 IV WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/9404/21 2022 LDK!
2 2 f 1 14.76 PIASECKA Aleksandra UKS Sporting Zielonki 2009 U14 MZ +1.5 -- TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata B.D. , Z/4078/22 , 2022
3 3 f 1 14.80 JAWOROWSKA Maja UKS Sporting Zielonki 2009 U14 MZ +1.5 -- B.D. Z/3767/22 2022
4 4 f 1 14.90 SELIGA Amelia Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD +1.5 --
5 5 f 1 15.07 PAROL Martyna UKS Otrębusy 2009 U14 MZ +1.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/5458/21 2022 LDK!
6 6 f 1 15.22 DUPLICKA Zofia KM Aktywni Sochaczew 2009 U14 MZ +1.5 -- ZIMNY Emanuel Z/5093/22 2022 LDK!
7 7 f 1 15.56 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +1.5 -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2022 LDK!
8 8 f 1 17.24 PARADOWSKA Mira Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +1.5 --
1 1 f 2 13.94 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -1.4 V CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
2 2 f 2 13.97 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -1.4 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4339/20 2022 LDK!
3 3 f 2 14.50 O¦KA Emila UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -1.4 V MISZTAL Janusz Z/1812/22 2022 LDK!
4 4 f 2 14.59 STEYKA Alicja KS Schulo Team Działdowo 2007 U16 WN -1.4 -- SCHULZ Łukasz Z/5276/22 2022
5 5 f 2 14.65 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -1.4 -- ZIMNY Emanuel Z/5196/19 2022 LDK!
6 6 f 2 14.79 NUNEZ-KRAJEWSKA Anika UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -1.4 -- B.D. Z/3768/22 2022
7 7 f 2 15.23 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -1.4 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2022
8 8 f 2 15.27 LU¦TYK Amelia UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -1.4 -- MISZTAL Janusz Z/1383/22 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 43.01 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ III WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3424/21 2022 LDK!
2 2 s 1 48.03 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ V BOGUCKI Michał Z/0375/22 2022 LDK!
3 3 s 1 48.79 PAROL Martyna UKS Otrębusy 2009 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5458/21 2022 LDK!
4 4 s 1 53.13 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2022 LDK!
5 5 s 1 58.78 WIECZOREK Aleksandra Akademia DIEGO Skierniewice 2010 U14 LD --
1 1 s 2 55.21 KRÓLAK Karolina UKS Otrębusy 2011 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5464/21 2022 LDK!
2 4 s 2 58.42 JODŁOWSKA Nina UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10320/21 2022
3 8 s 2 66.45 PIOTROWSKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0896/21 2022
4 12 s 2 71.20 PACEK Rozalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0343/22 2022
1 2 s 3 56.51 PIˇTKOWSKA Monika Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD --
2 3 s 3 57.83 DOBROWOLSKA Alicja UKS Orzełki Warszawa 2015 U12 MZ -- LDK!
3 5 s 3 60.47 PIOTROWSKA Alicja UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- B.D. Z/5387/22 2022
4 6 s 3 61.68 SZAJDER Zuzanna Julia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/4669/22 2022
5 7 s 3 66.11 SOBIERAJSKA Zofia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/5405/22 2022
6 9 s 3 66.51 KRAWCZYK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2013 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/5099/22 2022
7 10 s 3 68.12 BALCERSKA Helena KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2014 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/8051/21 2022 LDK!
8 11 s 3 68.22 STUBIŃSKA Michalina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/8057/21 2022 LDK!
1 1 s 4 42.16 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ II ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia Z/3415/21 2022
2 2 s 4 43.59 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
3 3 s 4 45.98 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
4 4 s 4 46.39 KOPEĆ Liwia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4338/20 2022 LDK!
5 5 s 4 46.52 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3703/20 2022 LDK!
6 6 s 4 46.84 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK!
7 7 s 4 47.03 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2022 LDK!
8 8 s 4 48.09 O¦KA Emila UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/1812/22 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:49.71 SZYMAŃSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ V GRALEWSKI Wojciech LDK!
2 2 s 1 1:54.46 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2022 LDK!
3 3 s 1 2:01.55 ¦WIDER Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota
4 4 s 1 2:09.20 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/0567/22 2022 LDK!
5 5 s 1 2:21.92 CMIEL Agata UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- B.D. Z/4148/22 2022
6 6 s 1 2:25.11 NUNEZ-KRAJEWSKA Anika UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -- B.D. Z/3768/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:11.03 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ III DˇBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:12.63 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3138/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:22.74 KIEŁBASA Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD V ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0886/22 2022 LDK!
4 4 s 1 3:26.03 STRˇG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/1386/22 2022 LDK!
5 5 s 1 3:36.80 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2022 LDK!
60 m M
1 1 s 1 9.04 SOTOMSKI Olivier UKS Sporting Zielonki 2011 U12 MZ -1.0 -- B.D.
2 2 s 1 9.12 CZERWIŃSKI Karol Akademia Sportu Otwock 2011 U12 MZ -1.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/6074/21 2022
3 3 s 1 9.13 WÓJCIŃSKI Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U12 LD -1.0 -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0900/22 2022
4 4 s 1 9.15 ZRAZEK Paweł UKS Błyskawica Domaniewice 2011 U12 LD -1.0 -- B.D. B.D. , Z/6663/22 , 2022
5 5 s 1 9.19 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ -1.0 -- CYNOWSKI Wojciech Z/1444/21 2022 LDK!
6 6 s 1 9.77 PORCZYK Franciszek Akademia DIEGO Skierniewice 2011 U12 LD -1.0 --
7 7 s 1 9.89 FIDOS Julian KM Aktywni Sochaczew 2011 U12 MZ -1.0 -- ZIMNY Emanuel Z/6550/22 2022 LDK!
1 1 s 2 13.82 BORKOWSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ -0.5 -- CYNOWSKI Wojciech Z/1447/21 2022 LDK!
3 5 s 3 11.45 LE¦NY Igor KS Schulo Team Działdowo 2014 U12 WN -0.5 -- SCHULZ Łukasz Z/5277/22 2022
4 6 s 3 12.01 TOMASZEWSKI Jerzy Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ -0.5 -- KALINOWSKA Paulina Z/5359/22 2022
5 7 s 3 12.79 TOMASZEWSKI Jędrzej Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ -0.5 -- KALINOWSKA Paulina Z/5358/22 2022
7 11 s 3 13.99 MURSZEWSKI Tomasz KS Schulo Team Działdowo 2014 U12 WN -0.5 -- SCHULZ Łukasz
2 2 s 4 10.48 KOWALSKI Sergiusz Akademia DIEGO Skierniewice 2014 U12 LD +0.7 --
4 9 s 4 13.48 BORKOWSKI Jan KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2014 U12 MZ +0.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/5407/22 2022
100 m M
1 1 e 1 13.39 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +0.5 -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2022 LDK!
2 2 e 1 13.41 BANASZEK Marcel UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ +0.5 -- BOGUCKI Michał Z/0374/22 2022 LDK!
3 3 e 1 13.44 UNIEWSKI Michał UKS Gimnazjon Płońsk 2010 U14 MZ +0.5 -- ADAMSKI Robert Z/4004/22 2022
4 6 e 1 13.98 NOWAK Sebastian UKS Sporting Zielonki 2009 U14 MZ +0.5 -- B.D. Z/4080/22 2022
5 8 e 1 14.36 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ +0.5 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2022 LDK!
6 10 e 1 14.80 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ +0.5 -- BOGUCKI Michał Z/5373/21 2022 LDK!
1 4 e 2 13.47 HOPPE Maks Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +0.8 --
3 7 e 2 14.16 PAWŁOWSKI Oskar Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +0.8 --
4 9 e 2 14.62 JAREK Kajetan Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +0.8 --
5 11 e 2 14.89 WOLANIN Maksymilian UKS Sporting Zielonki 2010 U14 MZ +0.8 -- B.D. Z/5388/22 2022
6 12 e 2 14.98 JAREK Natan Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +0.8 --
1 1 e 3 11.48 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ +0.5 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
2 2 e 3 12.14 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ +0.5 IV KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
3 3 e 3 12.23 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +0.5 V WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
4 4 e 3 12.40 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +0.5 V WASIAK Jarosław Z/1505/21 2022 LDK!
5 5 e 3 12.53 SOT Antoni KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +0.5 V ZIMNY Emanuel Z/13703/21 2022 LDK!
1 6 e 4 13.10 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -0.4 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2022 LDK!
2 7 e 4 13.21 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.4 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2022
3 8 e 4 13.25 KORBEŃ Bartosz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -0.4 -- WASIAK Patryk Z/0242/22 2022
4 9 e 4 13.36 CHˇDZYŃSKI Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/14849/21 2022 LDK!
5 10 e 4 14.20 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -0.4 -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2022 LDK!
1 1 f 1 13.21 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD +1.9 -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2022 LDK!
2 2 f 1 13.40 UNIEWSKI Michał UKS Gimnazjon Płońsk 2010 U14 MZ +1.9 -- ADAMSKI Robert Z/4004/22 2022
3 3 f 1 13.50 HOPPE Maks Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +1.9 --
5 5 f 1 14.16 PAWŁOWSKI Oskar Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD +1.9 --
6 6 f 1 14.36 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ +1.9 -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2022 LDK!
7 7 f 1 14.53 NOWAK Sebastian UKS Sporting Zielonki 2009 U14 MZ +1.9 -- B.D. Z/4080/22 2022
1 1 f 2 11.56 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ -1.4 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
2 2 f 2 12.38 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -1.4 V WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
3 3 f 2 12.51 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -1.4 V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
4 4 f 2 12.58 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -1.4 V WASIAK Jarosław Z/1505/21 2022 LDK!
5 5 f 2 12.63 SOT Antoni KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -1.4 V ZIMNY Emanuel Z/13703/21 2022 LDK!
6 6 f 2 13.19 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -1.4 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2022 LDK!
7 7 f 2 13.37 KORBEŃ Bartosz MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -1.4 -- WASIAK Patryk Z/0242/22 2022
8 8 f 2 13.40 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -1.4 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2022
300 m M
1 1 s 1 40.64 BASAJ Kazimierz Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ V KALINOWSKA Paulina Z/0867/21 2022 LDK!
2 2 s 1 42.66 JOŃSKI Igor UKS Olimp Kozienice 2009 U14 MZ -- MISZTAL Janusz Z/2068/20 2022 LDK!
3 3 s 1 42.86 DWORCZYK Antoni Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/4103/22 2022
4 5 s 1 47.09 ¦LUSARSKI Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3774/20 2022 LDK!
5 6 s 1 49.24 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2022 LDK!
1 4 s 2 43.47 TAJAK Tomasz WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/4160/22 2022 LDK!
2 7 s 2 49.32 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2022 LDK!
3 8 s 2 51.08 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2022
4 9 s 2 51.59 MARKIEWICZ Mateusz Akademia Sportu Otwock 2010 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3770/20 2022 LDK!
1 1 s 3 46.49 ¦WIDER Tymoteusz WLKS Nowe Iganie 2011 U12 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota LDK!
2 2 s 3 50.41 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/1444/21 2022 LDK!
2 4 s 4 61.73 MIELCUCH Jan Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/5357/22 2022
1 1 s 5 38.59 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ III KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2022 LDK!
2 2 s 5 39.62 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2022 LDK!
3 3 s 5 41.68 ANDRZEJAK Aleksander Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ V KALINOWSKA Paulina Z/13634/21 2022 LDK!
5 5 s 5 48.95 STANKIEWICZ Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/10646/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:36.18 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:42.66 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:55.66 FALKOWSKI Hubert UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/2063/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:59.50 KIJO Antoni Akademia DIEGO Skierniewice 2009 U14 LD --
5 5 s 1 2:02.89 KIEWRA Grzegorz KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3721/20 2022 LDK!
7 7 s 1 2:15.89 DAJNOWICZ Piotr MKS Syrena Warszawa 2013 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4190/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:57.94 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ V DˇBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2022 LDK!
2 2 s 1 2:58.56 PILICHOWSKI Szymon KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/2129/22 2022 LDK!
3 3 s 1 3:25.12 PIOTROWSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0873/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0570549964905 sekund