Ciechanów 03.09.2022
3. Mazowiecki Mityng Dzieci [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 9.81 STRZEŻEK Dominika Akademia Sportu Otwock 2012 U12 MZ +0.7 -- KALINOWSKA Paulina Z/3999/21 2022
2 2 s 1 10.00 BUDNIAK Zuzanna Runners Team Ciechanów 2011 U12 MZ +0.7 -- PAJEWSKI Tomasz GRODECKI Tomasz # Z/7744/21, Z/14266/21 2021, 2022
3 3 s 1 10.31 MISZTAL Natalia Akademia Sportu Otwock 2011 U12 MZ +0.7 -- KALINOWSKA Paulina Z/13633/21 2022
4 4 s 1 10.41 ŁASZCZYK Julia MKS Bank BS Płońsk 2011 U12 MZ +0.7 -- KOZERA Piotr Z/0388/22 2022
5 5 s 1 10.72 PRZEMYŁSKA Anna MUKS Płock 2011 U12 MZ +0.7 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2592/22 2022 LDK!
1 1 s 2 9.31 BOLCZAK Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ +0.2 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10572/21 2022
2 2 s 2 9.85 SZAJDER Zuzanna Julia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ +0.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/4669/22 2022
3 3 s 2 9.95 OGONOWSKA Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 2012 U12 MZ +0.2 -- B.D. Z/3760/21 2022
4 4 s 2 10.06 BAŁABAN Zofia UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ +0.2 -- MIŁKOWSKI Karol Z/3406/20 2022
5 10 s 2 10.86 SOBIERAJSKA Zofia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ +0.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/5405/22 2022
1 5 s 3 10.10 OZIMKIEWICZ Iga UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ +1.2 -- CZYŻ Maciej Z/14687/21 2022
2 6 s 3 10.36 ROLKA Małgorzata UKS Clan Ostrołęka 2012 U12 MZ +1.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3480/22 2022
3 7 s 3 10.44 SOVVA Valeriia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ +1.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/5100/22 2022
4 8 s 3 10.50 ZERA Antonina UKS Clan Ostrołęka 2012 U12 MZ +1.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/5171/22 2022
5 9 s 3 10.53 ALEKSANDROWICZ Aleksandra UKS Piorun Barczewo 2012 U12 WN +1.2 -- B.D. Z/4933/22 2022
6 11 s 3 10.99 LIPKA Aleksandra UKS Clan Ostrołęka 2012 U12 MZ +1.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3482/22 2022
1 1 s 4 9.85 ROGOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +0.7 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1751/22 2022
2 3 s 4 10.52 KRAWCZYK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2013 U12 MZ +0.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/5099/22 2022
3 6 s 4 11.64 STUBIŃSKA Michalina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ +0.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/8057/21 2022 LDK!
4 7 s 4 11.72 STANKIEWICZ Adela UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ +0.7 -- B.D. Z/5321/22 2022
5 8 s 4 11.81 PACEK Rozalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ +0.7 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0343/22 2022
1 2 s 5 10.21 MROZEK Zofia UKS Clan Ostrołęka 2013 U12 MZ +0.1 -- PIERZCHAŁA Halina Z/5315/22 2022
2 4 s 5 11.22 STANGRICKA Sara UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN +0.1 -- B.D. Z/5250/22 2022
3 5 s 5 11.56 JASIŃSKA Lena UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN +0.1 -- B.D. Z/5248/22 2022
4 9 s 5 12.14 MICHALSKA Helena UKS Piorun Barczewo 2015 U12 WN +0.1 -- B.D. Z/5249/22 2022
100 m K
1 1 e 1 13.55 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -1.0 IV CZYŻ Maciej Z/3226/21 2022 LDK!
2 2 e 1 14.09 PILECKA Barbara UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -1.0 V CZYŻ Maciej Z/14688/21 2022
3 4 e 1 14.23 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -1.0 V PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2022 LDK!
4 6 e 1 14.56 NABIAŁEK Lena UKS Sporting Zielonki 2009 U14 MZ -1.0 -- B.D. Z/4077/22 2022
5 10 e 1 14.97 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -1.0 -- CZYŻ Maciej Z/6731/21 2022
1 5 e 2 14.43 ZAJˇCZKOWSKA Kaja UKS Piorun Barczewo 2009 U14 WN +0.6 V B.D. Z/4928/22 2022
2 8 e 2 14.84 JAWOROWSKA Maja UKS Sporting Zielonki 2009 U14 MZ +0.6 -- B.D. Z/3767/22 2022
3 9 e 2 14.92 PIASECKA Aleksandra UKS Sporting Zielonki 2009 U14 MZ +0.6 -- TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata B.D. , Z/4078/22 , 2022
4 12 e 2 15.08 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ +0.6 -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2022 LDK!
5 13 e 2 15.16 SZERSZEŃ Weronika UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +0.6 -- CZYŻ Maciej Z/14695/21 2022
1 11 e 3 15.05 TARADEJNA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN +1.0 -- B.D. Z/4927/22 2022
2 16 e 3 15.59 ORACKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ +1.0 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8063/21 2022 LDK!
3 17 e 3 15.60 SAWICKA Blanka MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ +1.0 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2925/21 2022 LDK!
4 18 e 3 15.68 ROGOWSKA Amelia OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ +1.0 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/5404/22 2022
1 3 e 4 14.15 DUDA Daria MKS Bielik Leszno 2010 U14 MZ -0.5 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4614/22 2022 LDK!
2 7 e 4 14.63 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -0.5 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0898/21 2022 LDK!
3 14 e 4 15.17 ZABOROWSKA Lena Mazovia ProActiv Ciechanów 2010 U14 MZ -0.5 -- B.D. Z/5441/22 2022
4 15 e 4 15.48 DROGOŃ Weronika MUKS Płock 2010 U14 MZ -0.5 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5174/22 2022 LDK!
5 19 e 4 19.82 ALEKSANDROWICZ Sandra UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN -0.5 -- B.D. Z/5247/22 2022
1 1 f 1 13.54 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +1.3 IV CZYŻ Maciej Z/3226/21 2022 LDK!
2 2 f 1 13.81 DUDA Daria MKS Bielik Leszno 2010 U14 MZ +1.3 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4614/22 2022 LDK!
3 3 f 1 14.26 PILECKA Barbara UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ +1.3 V CZYŻ Maciej Z/14688/21 2022
4 4 f 1 14.47 NABIAŁEK Lena UKS Sporting Zielonki 2009 U14 MZ +1.3 V B.D. Z/4077/22 2022
5 5 f 1 14.49 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ +1.3 V PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2022 LDK!
6 6 f 1 14.86 ZAJˇCZKOWSKA Kaja UKS Piorun Barczewo 2009 U14 WN +1.3 -- B.D. Z/4928/22 2022
300 m K
1 2 s 1 47.58 PUŁAWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ V PODRAŻKO Marian Z/3206/21 2022 LDK!
2 3 s 1 47.90 ZAJˇCZKOWSKA Kaja UKS Piorun Barczewo 2009 U14 WN V B.D. Z/4928/22 2022
3 8 s 1 50.31 TARADEJNA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN -- B.D. Z/4927/22 2022
4 9 s 1 50.57 MATYSKA Oliwia UKS Filipides Teresin # 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5314/22 2022 LDK!
5 10 s 1 50.68 WALENDZIAK Anna MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3968/21 2022 LDK!
6 14 s 1 53.85 PIASECKA Aleksandra UKS Sporting Zielonki 2009 U14 MZ -- TRYBAŃSKA-STROŃSKA Małgorzata B.D. , Z/4078/22 , 2022
1 4 s 2 48.27 PÓŁTORAK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U14 MZ V DˇBROWSKI Dariusz Z/1743/20 2022 LDK!
2 5 s 2 48.96 ROZWADOWSKA Wiktoria OKS Start Otwock 2010 U14 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3763/22 2022
3 11 s 2 50.84 WALENDZIAK Kaja MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3969/21 2022 LDK!
4 12 s 2 52.88 LEWANDOWSKA Amelia LKS Mazowsze Teresin 2010 U14 MZ -- CIERECH Bogusław Z/3347/22 2022
5 13 s 2 52.92 KARA¦ Liliana LKS Mazowsze Teresin 2010 U14 MZ -- CIERECH Bogusław Z/3351/22 2022
6 15 s 2 54.19 KOWALSKA Iga UKS Sporting Zielonki 2010 U14 MZ -- B.D. Z/4075/22 2022
1 1 s 3 46.34 DUDA Daria MKS Bielik Leszno 2010 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4614/22 2022 LDK!
2 6 s 3 49.15 ROZBICKA Gabriela MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3967/21 2022 LDK!
3 7 s 3 49.98 ZABOROWSKA Lena Mazovia ProActiv Ciechanów 2010 U14 MZ -- B.D. Z/5441/22 2022
4 16 s 3 59.08 DROGOŃ Weronika MUKS Płock 2010 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5174/22 2022 LDK!
5 17 s 3 69.75 ALEKSANDROWICZ Sandra UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN -- B.D. Z/5247/22 2022
1 1 s 4 49.23 OSTROWSKA Weronika Runners Team Ciechanów 2011 U12 MZ -- GRODECKI Tomasz # Z/10426/21 2022
2 3 s 4 53.21 KOWALSKA Olga UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- B.D. Z/4076/22 2022
3 7 s 4 58.82 PIOTROWSKA Alicja UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- B.D. Z/5387/22 2022
4 11 s 4 63.83 ALEKSANDROWICZ Aleksandra UKS Piorun Barczewo 2012 U12 WN -- B.D. Z/4933/22 2022
5 13 s 4 68.37 JASIŃSKA Lena UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN -- B.D. Z/5248/22 2022
1 2 s 5 52.50 BUDNIAK Maja Runners Team Ciechanów 2011 U12 MZ -- PAJEWSKI Tomasz GRODECKI Tomasz # Z/7743/21, Z/14265/21 2021, 2022
2 4 s 5 55.37 OGONOWSKA Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3760/21 2022
3 6 s 5 57.28 MROZEK Zofia UKS Clan Ostrołęka 2013 U12 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/5315/22 2022
4 9 s 5 62.65 PRZEMYŁSKA Anna MUKS Płock 2011 U12 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2592/22 2022 LDK!
5 12 s 5 67.10 MICHALSKA Helena UKS Piorun Barczewo 2015 U12 WN -- B.D. Z/5249/22 2022
1 5 s 6 55.97 CMIEL Agata UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ -- B.D. Z/4148/22 2022
2 8 s 6 59.16 ROLKA Małgorzata UKS Clan Ostrołęka 2012 U12 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3480/22 2022
3 10 s 6 63.05 STANGRICKA Sara UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN -- B.D. Z/5250/22 2022
4 14 s 6 69.84 LIPKA Aleksandra UKS Clan Ostrołęka 2012 U12 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3482/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:48.65 WACŁAWCZYK Barbara UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U14 MZ V GLINICKI Jarosław Z/0563/22 2022
2 2 s 1 1:51.13 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1:56.48 ŁACZMAŃSKA Natalia UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0936/22 2022
4 4 s 1 1:59.68 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1827/22 2022 LDK!
5 5 s 1 2:01.98 KORNATOWSKA Maja MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3965/21 2022 LDK!
6 6 s 1 2:03.40 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/0567/22 2022 LDK!
7 7 s 1 2:03.52 GAŁECKA Helena UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6536/21 2022
1 1 s 2 1:54.73 KWACZEK Maria UKS 48 Warszawa 2011 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3211/22 2022
2 2 s 2 1:56.32 ¦NIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2022 LDK!
3 3 s 2 1:56.58 BOLCZAK Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10572/21 2022
4 4 s 2 1:57.85 BAŁABAN Zofia UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3406/20 2022
5 5 s 2 2:05.31 OSADCZUK Laura UKS 48 Warszawa 2011 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/11436/21 2022
Wzwyż K
1 1 f 1 1.46 PUŁAWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ IV PODRAŻKO Marian Z/3206/21 2022 LDK!
2 2 f 1 1.38 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
3 3 f 1 1.25 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
1 1 f 2 1.02 ¦NIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 4.65 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN +0.2 V CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
2 2 f 1 4.17 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN +1.7 -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
3 3 f 1 4.13 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ +0.5 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0898/21 2022 LDK!
4 5 f 1 3.97 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ +0.2 -- OBŁĘKOWSKA Izabella # Z/4061/21 2022 LDK!
5 4 f 1 3.97 JAWOROWSKA Maja UKS Sporting Zielonki 2009 U14 MZ -0.1 -- B.D. Z/3767/22 2022
6 6 f 1 3.89 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ +1.0 -- CZYŻ Maciej Z/6731/21 2022
7 7 f 1 3.87 NABIAŁEK Lena UKS Sporting Zielonki 2009 U14 MZ -0.1 -- B.D. Z/4077/22 2022
8 8 f 1 3.81 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ +0.8 -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2022 LDK!
9 9 f 1 3.71 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +0.3 -- B.D. Z/0567/22 2022 LDK!
10 10 f 1 3.68 ORACKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ +0.4 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8063/21 2022 LDK!
11 11 f 1 3.68 SAWICKA Blanka MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ +1.3 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2925/21 2022 LDK!
12 12 f 1 3.61 PÓŁTORAK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U14 MZ +0.6 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1743/20 2022 LDK!
13 13 f 1 3.46 KOWALSKA Iga UKS Sporting Zielonki 2010 U14 MZ +0.6 -- B.D. Z/4075/22 2022
14 14 f 1 3.43 SZERSZEŃ Weronika UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +0.4 -- CZYŻ Maciej Z/14695/21 2022
  f 1 NM PERDUBIŃSKA Zuzanna MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ 0.0 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2926/21 2022 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 4.02 OSTROWSKA Weronika Runners Team Ciechanów 2011 U12 MZ -0.3 -- GRODECKI Tomasz # Z/10426/21 2022
2 2 f 1 3.64 SZAJDER Zuzanna Julia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ +0.1 -- CYNOWSKI Wojciech Z/4669/22 2022
3 3 f 1 3.55 STRZEŻEK Dominika Akademia Sportu Otwock 2012 U12 MZ +0.2 -- KALINOWSKA Paulina Z/3999/21 2022
4 4 f 1 3.40 BUDNIAK Maja Runners Team Ciechanów 2011 U12 MZ +0.1 -- PAJEWSKI Tomasz GRODECKI Tomasz # Z/7743/21, Z/14265/21 2021, 2022
5 5 f 1 3.40 BUDNIAK Zuzanna Runners Team Ciechanów 2011 U12 MZ +0.2 -- PAJEWSKI Tomasz GRODECKI Tomasz # Z/7744/21, Z/14266/21 2021, 2022
6 6 f 1 3.37 MISZTAL Natalia Akademia Sportu Otwock 2011 U12 MZ +0.5 -- KALINOWSKA Paulina Z/13633/21 2022
7 7 f 1 3.29 CMIEL Agata UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4148/22 2022
8 8 f 1 3.25 OZIMKIEWICZ Iga UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ +0.1 -- CZYŻ Maciej Z/14687/21 2022
9 9 f 1 3.18 ZERA Antonina UKS Clan Ostrołęka 2012 U12 MZ -0.1 -- PIERZCHAŁA Halina Z/5171/22 2022
10 10 f 1 3.16 ROGOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ +0.1 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1751/22 2022
11 11 f 1 3.14 KOWALSKA Olga UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4076/22 2022
12 12 f 1 3.03 ŁASZCZYK Julia MKS Bank BS Płońsk 2011 U12 MZ +0.2 -- KOZERA Piotr Z/0388/22 2022
13 13 f 1 2.88 KRAWCZYK Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2013 U12 MZ -0.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/5099/22 2022
14 14 f 1 2.87 PACEK Rozalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ +0.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/0343/22 2022
15 15 f 1 2.84 STUBIŃSKA Michalina KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ +0.1 -- CYNOWSKI Wojciech Z/8057/21 2022 LDK!
16 16 f 1 2.80 SOVVA Valeriia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ -0.1 -- CYNOWSKI Wojciech Z/5100/22 2022
17 17 f 1 2.62 OSADCZUK Laura UKS 48 Warszawa 2011 U12 MZ +0.2 -- MIŁKOWSKI Karol Z/11436/21 2022
18 18 f 1 2.57 STANKIEWICZ Adela UKS Sporting Zielonki 2013 U12 MZ +0.2 -- B.D. Z/5321/22 2022
19 19 f 1 2.51 SOBIERAJSKA Zofia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ +0.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/5405/22 2022
  f 1 NM PIOTROWSKA Alicja UKS Sporting Zielonki 2012 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/5387/22 2022
Ppal (80) K
1 1 f 1 27.50 KWACZEK Maria UKS 48 Warszawa 2011 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3211/22 2022
2 2 f 1 22.50 BAŁABAN Zofia UKS 48 Warszawa 2012 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3406/20 2022
3 3 f 1 18.00 OSADCZUK Laura UKS 48 Warszawa 2011 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/11436/21 2022
Ppal (150) K
1 1 f 1 24.00 STAŃCZAK Urszula KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/4003/21 2022 LDK!
60 m M
1 1 s 1 9.08 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ +0.5 -- CYNOWSKI Wojciech Z/1444/21 2022 LDK!
2 2 s 1 9.57 ROLKA Maciej UKS Clan Ostrołęka 2011 U12 MZ +0.5 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3479/22 2022
3 3 s 1 9.91 ZYBERT Jakub UKS Piorun Barczewo 2011 U12 WN +0.5 -- B.D. Z/4931/22 2022
4 4 s 1 10.78 SIEKACZYŃSKI Seweryn OKS Start Otwock 2011 U12 MZ +0.5 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/12381/21 2022
1 1 s 2 9.49 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U12 WN +0.5 -- CYTLAŁ Jacek Z/3390/22 2022 LDK!
2 2 s 2 11.06 STARZAK Mikołaj UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ +0.5 -- CZYŻ Maciej Z/14690/21 2022
1 1 s 3 10.32 MAKOWSKI Oliwier Mazovia ProActiv Ciechanów 2013 U12 MZ +0.2 -- B.D. Z/5411/22 2022
2 4 s 3 11.14 JANKOWSKI Mateusz UKS Clan Ostrołęka 2014 U12 MZ +0.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/4895/22 2022
3 6 s 3 11.38 LE¦NY Igor KS Schulo Team Działdowo 2014 U12 WN +0.2 -- SCHULZ Łukasz Z/5277/22 2022
4 8 s 3 14.50 TOMASZEWSKI Jędrzej Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ +0.2 -- KALINOWSKA Paulina Z/5358/22 2022
5 9 s 3 16.17 TOMASZEWSKI Jerzy Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ +0.2 -- KALINOWSKA Paulina Z/5359/22 2022
1 2 s 4 10.57 ZAJˇCZKOWSKI Artur UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN +0.2 -- B.D. Z/4930/22 2022
2 3 s 4 10.74 MAKOWSKI Kacper Mazovia ProActiv Ciechanów 2015 U12 MZ +0.2 -- B.D. Z/5410/22 2022
3 5 s 4 11.29 ZYBERT Maksymilian UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN +0.2 -- B.D. Z/4932/22 2022
4 7 s 4 11.48 MYSIORSKI Wiktor UKS Clan Ostrołęka 2013 U12 MZ +0.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/3488/22 2022
100 m M
1 1 e 1 12.80 BASAJ Kazimierz Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -0.1 -- KALINOWSKA Paulina Z/0867/21 2022 LDK!
2 3 e 1 13.52 UNIEWSKI Michał UKS Gimnazjon Płońsk 2010 U14 MZ -0.1 -- ADAMSKI Robert Z/4004/22 2022
3 5 e 1 13.90 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -0.1 -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
4 6 e 1 14.47 CHOJNACKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2009 U14 MZ -0.1 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0377/22 2022 LDK!
5 8 e 1 14.60 KULCZYK Tymoteusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U14 MZ -0.1 -- CYNOWSKI Wojciech Z/14810/21 2022 LDK!
1 2 e 2 13.32 POPIELSKI Łukasz MUKS Płock 2009 U14 MZ +0.7 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5175/22 2022 LDK!
2 9 e 2 15.38 KIEWRA Grzegorz KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ +0.7 -- GOGOŁEK Marcin Z/3721/20 2022 LDK!
3 12 e 2 16.50 RAPA Igor UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN +0.7 -- B.D. Z/5254/22 2022
1 4 e 3 13.75 DWORCZYK Antoni Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -1.4 -- KALINOWSKA Paulina Z/4103/22 2022
2 7 e 3 14.51 ¦LUSARSKI Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -1.4 -- KALINOWSKA Paulina Z/3774/20 2022 LDK!
3 10 e 3 15.54 MARKIEWICZ Mateusz Akademia Sportu Otwock 2010 U14 MZ -1.4 -- KALINOWSKA Paulina Z/3770/20 2022 LDK!
4 11 e 3 15.73 CYPARSKI Marcel MUKS Płock 2010 U14 MZ -1.4 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2599/22 2022 LDK!
1 1 f 1 12.98 BASAJ Kazimierz Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -0.5 -- KALINOWSKA Paulina Z/0867/21 2022 LDK!
2 2 f 1 13.20 POPIELSKI Łukasz MUKS Płock 2009 U14 MZ -0.5 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5175/22 2022 LDK!
3 3 f 1 13.33 DWORCZYK Antoni Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -0.5 -- KALINOWSKA Paulina Z/4103/22 2022
4 4 f 1 13.60 UNIEWSKI Michał UKS Gimnazjon Płońsk 2010 U14 MZ -0.5 -- ADAMSKI Robert Z/4004/22 2022
5 5 f 1 13.97 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -0.5 -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
6 6 f 1 14.57 CHOJNACKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2009 U14 MZ -0.5 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0377/22 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 40.06 BASAJ Kazimierz Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/0867/21 2022 LDK!
2 2 s 1 42.18 CZUŁEK Adrian UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2932/21 2022 LDK!
3 3 s 1 45.00 MAŃKA Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4315/20 2022 LDK!
4 6 s 1 50.73 GÓRKA Szymon OKS Start Otwock 2009 U14 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6289/21 2022
1 5 s 2 50.33 KULCZYK Tymoteusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/14810/21 2022 LDK!
2 7 s 2 51.40 JANKOWSKI Wojciech UKS Clan Ostrołęka 2009 U14 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/4896/22 2022
3 9 s 2 52.21 KONOPKA Antoni UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3577/19 2022 LDK!
4 10 s 2 52.93 CYPARSKI Marcel MUKS Płock 2010 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2599/22 2022 LDK!
1 4 s 3 49.95 PLEJZNEROWSKI Jakub Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3776/20 2022 LDK!
2 8 s 3 51.70 JAWORSKI Oskar MUKS Płock 2009 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2594/22 2022 LDK!
3 11 s 3 53.57 KRUPIŃSKI Jan MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0378/22 2022 LDK!
4 12 s 3 54.13 RAPA Igor UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN -- B.D. Z/5254/22 2022
1 1 s 4 48.83 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2022 LDK!
2 2 s 4 52.48 ZYBERT Jakub UKS Piorun Barczewo 2011 U12 WN -- B.D. Z/4931/22 2022
3 3 s 4 52.53 CZERWIŃSKI Karol Akademia Sportu Otwock 2011 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/6074/21 2022
4 6 s 4 59.97 ZAWIERUCHA Nikodem UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4146/22 2022
5 7 s 4 60.36 MIELCUCH Jan Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/5357/22 2022
1 4 s 5 58.07 MAKOWSKI Oliwier Mazovia ProActiv Ciechanów 2013 U12 MZ -- B.D. Z/5411/22 2022
2 5 s 5 59.57 IDZI Julian KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2013 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/4006/22 2022
3 8 s 5 60.97 ZAJˇCZKOWSKI Artur UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN -- B.D. Z/4930/22 2022
4 9 s 5 61.52 MAKOWSKI Kacper Mazovia ProActiv Ciechanów 2015 U12 MZ -- B.D. Z/5410/22 2022
5 10 s 5 64.66 MYSIORSKI Wiktor UKS Clan Ostrołęka 2013 U12 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3488/22 2022
6 11 s 5 66.74 ZYBERT Maksymilian UKS Piorun Barczewo 2013 U12 WN -- B.D. Z/4932/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:49.56 SAŁAPSKI Patryk UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4117/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:01.37 ZIÓŁKOWSKI Jan UKS 48 Warszawa 2010 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3213/22 2022
1 1 s 2 1:58.25 ADAMSKI Jan UKS Gimnazjon Płońsk 2011 U12 MZ -- ADAMSKI Robert Z/5313/22 2022
2 2 s 2 2:08.07 ROLKA Maciej UKS Clan Ostrołęka 2011 U12 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3479/22 2022
3 3 s 2 2:30.70 JANKOWSKI Mateusz UKS Clan Ostrołęka 2014 U12 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/4895/22 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 1.55 DZIWISZEK Filip UKS Melo Błonie 2009 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/4002/20 2022
2 2 f 1 1.30 OSTROWSKI Filip UKS Melo Błonie 2010 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8914/21 2022
3 3 f 1 1.20 KONOPKA Antoni UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3577/19 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 4.72 DWORCZYK Antoni Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ +0.3 -- KALINOWSKA Paulina Z/4103/22 2022
2 2 f 1 4.42 ¦LUSARSKI Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ +0.7 -- KALINOWSKA Paulina Z/3774/20 2022 LDK!
3 3 f 1 4.32 JANKOWSKI Wojciech UKS Clan Ostrołęka 2009 U14 MZ +0.2 -- PIERZCHAŁA Halina Z/4896/22 2022
4 4 f 1 4.24 FRYCZ Mateusz Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -0.5 -- KALINOWSKA Paulina Z/5408/22 2022
5 5 f 1 4.17 CHOJNACKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2009 U14 MZ -0.3 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0377/22 2022 LDK!
6 6 f 1 4.05 OCHIDI Adam MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ +1.1 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0382/22 2022 LDK!
7 7 f 1 3.91 KIEWRA Grzegorz KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -0.7 -- GOGOŁEK Marcin Z/3721/20 2022 LDK!
8 8 f 1 3.85 JAWORSKI Oskar MUKS Płock 2009 U14 MZ +2.0 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2594/22 2022 LDK!
9 9 f 1 3.74 PLEJZNEROWSKI Jakub Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -0.5 -- KALINOWSKA Paulina Z/3776/20 2022 LDK!
10 10 f 1 3.31 KRUPIŃSKI Jan MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ +0.3 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0378/22 2022 LDK!
11 11 f 1 3.15 SOBIERAJSKI Krzysztof KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ +2.0 -- CYNOWSKI Wojciech Z/5406/22 2022
W dal strefa M
1 1 f 1 4.10 BALCERSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ +0.4 -- CYNOWSKI Wojciech Z/1444/21 2022 LDK!
2 2 f 1 4.04 CZERWIŃSKI Karol Akademia Sportu Otwock 2011 U12 MZ -0.1 -- KALINOWSKA Paulina Z/6074/21 2022
3 3 f 1 3.93 DUCHNA Tomasz UKS MOSiR Działdowo 2012 U12 WN +0.5 -- CYTLAŁ Jacek Z/3390/22 2022 LDK!
4 4 f 1 3.40 IDZI Julian KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2013 U12 MZ -0.1 -- CYNOWSKI Wojciech Z/4006/22 2022
5 5 f 1 3.19 MIELCUCH Jan Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ +0.2 -- KALINOWSKA Paulina Z/5357/22 2022
6 6 f 1 3.02 STARZAK Mikołaj UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ +1.3 -- CZYŻ Maciej Z/14690/21 2022
7 7 f 1 2.86 BARSZCZEWSKI Kazimierz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ +0.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3664/22 2022
8 8 f 1 2.72 TOMASZEWSKI Jerzy Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ +1.4 -- KALINOWSKA Paulina Z/5359/22 2022
9 9 f 1 2.53 TOMASZEWSKI Jędrzej Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ -0.4 -- KALINOWSKA Paulina Z/5358/22 2022
10 10 f 1 2.16 BORKOWSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ +0.2 -- CYNOWSKI Wojciech Z/1447/21 2022 LDK!
11 11 f 1 2.14 BORKOWSKI Jan KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2014 U12 MZ -0.6 -- CYNOWSKI Wojciech Z/5407/22 2022
Ppal (80) M
1 1 f 1 30.00 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2022 LDK!
2 2 f 1 16.00 BARSZCZEWSKI Kazimierz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3664/22 2022
3 4 f 1 3.00 BORKOWSKI Antoni KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/1447/21 2022 LDK!
4 3 f 1 3.00 BORKOWSKI Jan KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2014 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/5407/22 2022
Ppal (150) M
1 1 f 1 45.50 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
2 2 f 1 35.00 ZAJDLER Krzysztof OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- TUZ Damian Z/3150/22 2022 LDK!
3 3 f 1 31.00 GORAJ Tomasz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/1900/20 2022 LDK!
4 4 f 1 27.50 ZIÓŁKOWSKI Jan UKS 48 Warszawa 2010 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3213/22 2022
5 5 f 1 26.00 SOBIERAJSKI Krzysztof KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/5406/22 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.485013961792 sekund