Częstochowa 03.09.2022
21. Memoriał Artura Szymy i Artura Ociepy [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.52 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +1.2 II DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 133
2 2 s 1 12.58 PIˇTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD +1.2 II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 12.62 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.2 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 12.70 DOMAGAŁA Małgorzata UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +1.2 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz Z/3465/19 2022 LDK!
5 5 s 1 12.79 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL +1.2 III PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
6 8 s 1 12.94 LUBIATOWSKA Małgorzata AZS ŁódĽ 2005 U18 LD +1.2 III DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0457/19 2022 114
1 7 s 2 12.92 OPOLONCHIK Daria CKS Budowlani Częstochowa 2002 U23 SL -1.3 III B.D. Z/3251/22 2022
2 9 s 2 13.10 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -1.3 III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
3 11 s 2 13.31 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -1.3 IV DMP U20 LAMCH Czesław Z/1527/19 2022 LDK! 99
4 12 s 2 13.35 GˇSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U16 LD -1.3 IV MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2022 BEZ LDK!
5 13 s 2 13.46 JAUERNIG Karolina TS AKS Chorzów 1999 Sen SL -1.3 -- ZIEMBA Dariusz Z/3187/15 2022 3
6 16 s 2 13.52 KOTULSKA Marianna UKS Czwórka Żory 2008 U16 SL -1.3 IV KRUPA Iwona # Z/1386/18 2022 BEZ LDK!
1 14 s 3 13.50 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -1.4 IV JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
2 18 s 3 13.69 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL -1.4 IV MARMUR Stanisław Z/3242/18 2022 LDK!
3 20 s 3 13.72 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -1.4 IV MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2022 BEZ LDK!
4 24 s 3 13.83 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL -1.4 V FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
5 25 s 3 13.84 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.4 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2022 80
6 40 s 3 14.30 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -1.4 V MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2022 BEZ LDK!
7 52 s 3 14.71 STRYKHAR Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL -1.4 -- B.D. JACYSZYN Lechosław , Z/5478/22 , 2022
1 15 s 4 13.50 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -1.1 IV PRENCEL Piotr Z/0001/19 2022 LDK!
2 17 s 4 13.55 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -1.1 -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022
3 19 s 4 13.70 KUPCZAK Olga CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -1.1 IV RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/4071/20 , 2022 BEZ LDK!
4 22 s 4 13.76 LE¦NIAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -1.1 IV KUKLA Rafał Z/1068/22 2022 LDK!
5 26 s 4 13.92 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -1.1 V DMP U20 RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK! 77
6 28 s 4 13.96 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.1 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
7 29 s 4 13.96 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.1 V JONDA Czesław # Z/1747/19 2022 BEZ LDK!
8 35 s 4 14.19 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -1.1 -- KUKLA Rafał Z/1983/21 2022 LDK!
1 23 s 5 13.82 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD +0.1 -- GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2022 LDK!
2 27 s 5 13.96 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.1 V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2022 LDK!
3 37 s 5 14.26 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.1 V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2022 LDK! 70
4 38 s 5 14.27 KRUPA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.1 V DOBIJA Katarzyna Z/5533/21 2022 LDK!
5 41 s 5 14.33 KLEKOWSKA Wiktoria LUKS Strzałków 2005 U18 LD +0.1 -- MOUELHI Abdessatar Z/2167/20 2022 LDK!
6 48 s 5 14.53 CYRULIŃSKA Anna CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL +0.1 -- WRÓBLEWSKA Aleksandra MICHALSKA Alicja , Z/4415/17 , 2022 4 LDK!
1 30 s 6 13.97 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD +5.1 V B.D. Z/0344/22 2022
2 33 s 6 14.14 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +5.1 V MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
3 34 s 6 14.14 ¦CIGALSKA Maja LUKS Strzałków 2007 U16 LD +5.1 V MOUELHI Abdessatar Z/2488/22 2022
4 39 s 6 14.29 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +5.1 V LISIECKI Paweł Z/3358/20 2022 LDK!
5 43 s 6 14.40 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +5.1 V B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2022 LDK!
6 47 s 6 14.52 BRONISZEWSKA Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL +5.1 -- B.D. Z/0959/19 2022 LDK!
7 49 s 6 14.53 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +5.1 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2022 LDK!
1 42 s 7 14.37 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -1.5 -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2022 4 LDK!
2 44 s 7 14.47 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -1.5 -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2022 LDK!
3 45 s 7 14.48 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -1.5 V RUSZEL Piotr CIUK Marek # , Z/12476/21 , 2022 BEZ LDK!
4 46 s 7 14.52 JAWORSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -1.5 -- DOBIJA Katarzyna Z/5014/22 2022 LDK!
5 53 s 7 14.81 KEMPNY Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -1.5 -- BOJKO Bogdan Z/3876/20 2022
6 56 s 7 14.94 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.5 -- SPISAK Barbara Z/3058/19 2022 BEZ LDK!
7 65 s 7 15.30 TENDERA Magdalena MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -1.5 -- SZYJKA Beata Z/2827/21 2022 LDK!
1 57 s 8 14.95 SÓWKA Milena CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -1.5 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5695/22 2022 LDK!
2 59 s 8 15.12 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2022 LDK!
3 60 s 8 15.16 KUKLA Dominika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -1.5 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2010/21 2022 LDK!
4 63 s 8 15.27 JASIŃSKA Aleksandra BKL Bełchatów 2010 U14 LD -1.5 -- MORAWIEC Agnieszka Z/3280/20 2022 LDK!
5 64 s 8 15.30 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -1.5 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
6 68 s 8 15.83 JAROSZ Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -1.5 -- PASZTA Anna Z/1920/22 2022 LDK!
7 69 s 8 15.86 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -1.5 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2022 LDK!
1 54 s 9 14.82 SUSMĘD Natalia LKS Omega Kleszczów 2010 U14 LD -0.2 -- URBANIAK Mateusz Z/0528/21 2022
2 61 s 9 15.19 KA¬MIERCZAK Lilianna UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -0.2 -- LISIECKI Paweł Z/1962/21 2022 LDK!
3 66 s 9 15.32 GÓRAZDA Zuzanna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD -0.2 -- URBANIAK Mateusz Z/4997/22 2022
4 71 s 9 16.16 MOJ Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -0.2 -- GRUCHEL Marzena Z/2207/22 2022 LDK!
5 72 s 9 16.22 BI¦ Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -0.2 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7919/21 2022 LDK!
6 73 s 9 16.34 ABRAMCZYK Hanna UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD -0.2 -- LISIECKI Paweł Z/11339/21 2022
7 75 s 9 16.38 GÓRNIAK Gabriela CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -0.2 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7910/21 2022 LDK!
2 67 s 10 15.68 MASTALSKA Martyna LUKS Strzałków 2009 U14 LD -1.8 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5198/22 2022
4 83 s 10 22.88 OZIMEK Maja UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -1.8 -- LISIECKI Paweł
5 58 s 11 15.07 PIETRASIŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -2.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3935/20 2022 LDK!
6 62 s 11 15.26 KOŁDON Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -2.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5468/22 2022
7 82 s 11 19.32 ¦WITOŃ Malwina CKS Budowlani Częstochowa 2015 U12 SL -2.0 --
3 50 s 12 14.55 PIETRASZKO Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -2.1 -- RUSZEL Piotr
5 77 s 12 16.91 SŁAWUTA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -2.1 --
6 79 s 12 17.37 TUKAJ Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -2.1 --
2 74 s 13 16.35 ¦LIWOŃ Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.3 --
3 78 s 13 17.34 RYCHTER Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2013 U12 SL +0.3 --
4 80 s 13 17.49 RYCHTER Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2013 U12 SL +0.3 --
5 81 s 13 18.98 WIĘCKOWSKA Hanna UKS Lisy Zgierz 2014 U12 LD +0.3 --
200 m K
1 1 s 1 24.42 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -1.0 I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
2 2 s 1 24.58 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -1.0 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
3 3 s 1 24.60 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA -1.0 I GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
4 5 s 1 25.53 ZAJˇC Zuzanna KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL -1.0 II B.D. # Z/4905/19 2022 LDK!
5 7 s 1 25.85 BˇBEL Karolina KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -1.0 II CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0814/18 2022 4 LDK!
6 8 s 1 25.89 ADAMCZEWSKA Zuzanna AZS ŁódĽ 2005 U18 LD -1.0 II DMP U20 BLAUSZ Henryka Z/0238/18 2022 128
1 9 s 2 25.98 ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -1.8 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
2 10 s 2 26.38 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -1.8 III TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK!
3 11 s 2 26.68 FORNALIK Aleksandra TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -1.8 III GRUCHEL Marzena Z/3027/18 2022 BEZ LDK!
4 15 s 2 27.11 MILICZEK Magdalena KS AZS AWF Katowice # 2006 U18 SL -1.8 III MARMUR Stanisław Z/3242/18 2022 LDK!
5 17 s 2 27.21 WO¦ Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -1.8 III LAMCH Czesław Z/1527/19 2022 LDK!
2 6 s 3 25.81 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.2 II DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK! 129
3 13 s 3 26.78 JACKOWSKA Amelia RKS ŁódĽ 2006 U18 LD -0.2 III DMP U20 KOPEĆ Dominik Z/5739/19 2022 LDK! 110
4 18 s 3 27.42 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL -0.2 IV DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK!
5 21 s 3 27.74 HYRNIK Agnieszka KS Sprint Bielsko-Biała 1998 Sen SL -0.2 -- B.D. DOBIJA Katarzyna , Z/6584/21 , 2022
1 16 s 4 27.18 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL -1.6 III CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
2 23 s 4 28.05 POTOK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.6 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2991/22 2022
3 24 s 4 28.11 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -1.6 IV MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2022 BEZ LDK!
4 26 s 4 28.45 LE¦NIAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -1.6 IV KUKLA Rafał Z/1068/22 2022 LDK!
5 28 s 4 28.81 MORAWIEC Maja RKS ŁódĽ 2005 U18 LD -1.6 -- KOPEĆ Dominik Z/0464/19 2022 LDK!
6 31 s 4 28.97 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.6 V JONDA Czesław # Z/1747/19 2022 BEZ LDK!
1 25 s 5 28.30 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL -1.2 IV B.D. Z/4224/21 2022
2 32 s 5 29.08 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -1.2 -- KUKLA Rafał Z/1983/21 2022 LDK!
3 33 s 5 29.46 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -1.2 V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3461/19 , 2022 BEZ LDK!
4 37 s 5 29.88 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -1.2 V B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/1966/21 , 2022 LDK!
5 41 s 5 30.16 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -1.2 V LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2022 LDK!
6 42 s 5 30.27 KLEKOWSKA Wiktoria LUKS Strzałków 2005 U18 LD -1.2 -- MOUELHI Abdessatar Z/2167/20 2022 LDK!
1 30 s 6 28.90 PAWŁOWSKA Zuzanna LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -0.7 -- GABRYSIAK Marcin Z/1977/21 2022 LDK!
2 34 s 6 29.57 MARUNOWSKA Blanka UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -0.7 V LISIECKI Paweł Z/3358/20 2022 LDK!
3 39 s 6 30.01 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -0.7 V B.D. Z/3794/20 2022
4 40 s 6 30.06 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -0.7 V B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2022 LDK!
5 46 s 6 30.92 KOTULSKA Agata UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -0.7 -- KRUPA Iwona Z/2773/20 2022
1 35 s 7 29.65 KĘSIAK Antonina LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -0.1 -- GABRYSIAK Marcin Z/1975/21 2022 LDK!
2 36 s 7 29.67 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -0.1 V RUSZEL Piotr CIUK Marek # , Z/12476/21 , 2022 BEZ LDK!
3 45 s 7 30.57 SZTAJNERT Zofia BKL Bełchatów 2010 U14 LD -0.1 -- MORAWIEC Agnieszka Z/2352/20 2022 LDK!
4 48 s 7 30.97 ¦CIGALSKA Maja LUKS Strzałków 2007 U16 LD -0.1 -- MOUELHI Abdessatar Z/2488/22 2022
5 51 s 7 32.09 GÓRAZDA Zuzanna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD -0.1 -- URBANIAK Mateusz Z/4997/22 2022
6 53 s 7 32.14 GÓRNY Adrianna BKL Bełchatów 2009 U14 LD -0.1 -- MORAWIEC Agnieszka Z/3279/20 2022 LDK!
1 12 s 8 26.77 PIˇTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -1.2 III B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
4 52 s 8 32.13 BAC CARDENAS Amelia GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -1.2 -- RAMUS Józef Z/2344/22 2022 LDK!
5 55 s 8 32.86 MATUSIAK Maja UKS Lisy Zgierz 2009 U14 LD -1.2 -- ZATORSKI Krzysztof Z/11337/21 2022
5 44 s 9 30.31 PIETRASZKO Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +1.2 -- RUSZEL Piotr
6 54 s 9 32.36 CUBER Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL +1.2 -- SZYJKA Anna Z/2806/21 2022 LDK!
1 19 s 10 27.46 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL +2.0 IV MORKA Piotr Z/2816/21 2022 LDK!
2 27 s 10 28.79 KUPCZAK Olga CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +2.0 V RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/4071/20 , 2022 BEZ LDK!
3 43 s 10 30.30 SUCHANEK Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL +2.0 -- SZYJKA Anna Z/1904/22 2022
4 47 s 10 30.93 PAJKIERT Weronika MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U14 SL +2.0 -- SZYJKA Beata Z/2817/21 2022 LDK!
5 50 s 10 31.23 WIKAR Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +2.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2128/20 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.64 TKOCZ Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL -- PRENCEL Piotr B.D. Z/2281/17 2022 LDK!
2 2 s 1 42.22 JABŁOŃSKA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2005 U18 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/0823/18 2022
3 4 s 1 42.73 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
4 6 s 1 43.58 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2022 5 LDK!
5 39 s 1 54.28 ZALEPIŃSKA Lena UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/11336/21 2022 LDK!
1 3 s 2 42.58 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA II TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
2 5 s 2 43.26 ZAŁECZNA Roksana UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD III RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/1469/21 , 2022 LDK!
3 7 s 2 43.63 ROMANIAK Jagoda TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -- PRENCEL Piotr Z/0001/19 2022 LDK!
4 12 s 2 45.74 SAJDOK Weronika LKS Pszczyna 2008 U16 SL IV HELBIK Marzanna # Z/0054/22 2022 LDK!
5 14 s 2 46.06 MORAWIEC Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD IV MORAWIEC Agnieszka MORAWIEC Agnieszka , Z/4339/19 , 2022 BEZ LDK!
2 9 s 3 45.20 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
3 10 s 3 45.22 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0001/20 2022 LDK!
4 11 s 3 45.46 POTOCZNY Hanna UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/1547/20 2022 LDK!
5 13 s 3 45.90 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD IV B.D. Z/0344/22 2022
1 16 s 4 46.22 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2022 LDK!
2 17 s 4 47.44 FLORCZYK Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL V JONDA Czesław Z/13260/21 2022
3 20 s 4 47.96 PIETRASIŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3935/20 2022 LDK!
4 22 s 4 48.22 LICHNOWSKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL V JONDA Czesław Z/2231/22 2022
5 31 s 4 51.43 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2022 LDK!
1 18 s 5 47.72 HOLECZEK Maja TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2427/22 2022
2 19 s 5 47.91 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL V BOJKO Bogdan Z/4170/19 2022
3 24 s 5 49.19 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2022 LDK!
4 25 s 5 49.54 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2022 LDK!
5 28 s 5 50.44 KONDROT Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -- BOJKO Bogdan Z/4564/19 2022
6 30 s 5 51.12 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- MORKA Piotr Z/2813/21 2022 LDK!
1 15 s 6 46.15 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL IV ROLAK Dorota Z/5588/19 2022 LDK!
2 26 s 6 49.88 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2022 LDK!
3 27 s 6 50.36 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2022 LDK!
4 29 s 6 51.01 KROCZYK Emilia UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1544/20 2022 LDK!
5 34 s 6 51.98 DESKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14035/21 2022 LDK!
6 35 s 6 52.28 BARTNICKA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5560/21 2022 LDK!
1 32 s 7 51.58 CUDEK Weronika MLUKS Tarnów 2009 U14 MA -- JASICZ Ryszard Z/13742/21 2022 LDK!
2 36 s 7 52.48 MATCZUK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/14025/21 2022
3 37 s 7 52.61 CZAPLA Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14799/21 2022 LDK!
4 38 s 7 52.68 WYSOCKA Liliana CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- RUSZEL Piotr Z/2318/22 2022 LDK!
5 40 s 7 54.90 SZPRUCH Nell UKS Lisy Zgierz 2013 U12 LD -- LISIECKI Paweł Z/1968/21 2022 LDK!
1 21 s 8 48.15 LEWANDOWSKA Oliwia UKS Olimpia Zabrze 2009 U14 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/5167/22 2022
2 23 s 8 48.29 RAKOWSKA Jessica CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5693/22 2022 LDK!
3 33 s 8 51.64 KUKLA Dominika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2010/21 2022 LDK!
4 41 s 8 56.58 WIĘCKOWSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/7578/21 2022 LDK!
5 42 s 8 57.48 SAWICKA Alicja UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- B.D. Z/1105/22 2022
400 m K
1 1 s 1 60.52 GÓRSKA Dominika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2003 U20 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3185/17 2022 3
2 4 s 1 63.07 BIGDOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta RUSZEL Piotr , Z/14244/21 , 2022 LDK!
3 6 s 1 67.29 WANAT Zuzanna GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/5363/21 2022 LDK!
4 7 s 1 70.98 SINKIEWICZ Alicja BKL Bełchatów 2009 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/3278/20 2022 LDK!
1 2 s 2 60.98 OPOLONCHIK Daria CKS Budowlani Częstochowa 2002 U23 SL III B.D. Z/3251/22 2022
2 3 s 2 61.16 WIERNICKA Zuzanna RKS ŁódĽ 2006 U18 LD III JASZCZAK Stanisław Z/1069/21 2022
3 5 s 2 66.40 ROSZKOWSKA Amelia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2006 U18 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1993/18 2022 LDK!
4 8 s 2 72.74 NIED¬WIED¬ Alicja GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13581/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:37.80 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL II PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:40.10 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL III GAWLINA Józef Z/13162/21 2022
3 3 s 1 1:40.34 KOZIK Karolina MOSM Tychy 2003 U20 SL -- GAWLINA Józef Z/2138/17 2022 3 LDK!
4 4 s 1 1:42.63 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:45.23 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław # Z/4363/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:45.82 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
7 7 s 1 1:47.48 FUGIEL Martyna MOSM Tychy 2005 U18 SL -- GAWLINA Józef Z/1652/22 2022
8 8 s 1 1:50.81 KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2022 LDK!
1 9 s 2 1:52.06 WALCZAK Noemi UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -- LISIECKI Paweł Z/5251/19 2022 LDK!
2 10 s 2 1:52.17 STOLECKA Julia MOSM Tychy 2007 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/6248/21 2022
3 11 s 2 1:54.44 PĘCIAK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2010 U14 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1236/22 2022 LDK!
4 12 s 2 1:55.53 BUDKOWSKA Sara UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- PROKSA Robert # Z/2021/20 2022
5 13 s 2 1:56.13 SULIGA Idalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- RUSZEL Piotr Z/13988/21 2022 LDK!
6 14 s 2 1:57.98 ŁˇGIEWKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3929/20 2022 LDK!
7 15 s 2 1:59.55 RAJNERT Nikola LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/0288/22 2022 LDK!
8 16 s 2 2:17.29 PARADA Magdalena LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/5196/22 2022
800 m K
1 1 s 1 2:12.64 PERYT Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2004 U20 SK II KUBIEC Dawid Z/5354/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 2:13.56 PRZˇDKA Wiktoria LKS Pszczyna 2003 U20 SL II HELBIK Joachim Z/1186/18 2022 2 LDK!
3 3 s 1 2:18.43 KUKUŁA Alicja LKS Victoria Olesno 2004 U20 OP III KU¦ Bogumił Z/5885/21 2022 LDK!
4 4 s 1 2:21.11 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD III LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2022 LDK!
5 5 s 1 2:25.09 MACIEJCZEK Zuzanna MKS Brenna Górki # 2005 U18 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz # Z/5738/21 2022
6 6 s 1 2:25.73 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki # 2008 U16 SL IV DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2022
7 8 s 1 2:36.02 LE¦NIAK Joanna UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -- KUKLA Rafał Z/1067/22 2022 LDK!
3 10 s 2 2:45.27 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0224/20 2022 LDK!
1000 m K
1 s 1 3:11.86 CZERNIELEWSKA Anna RKS ŁódĽ 2007 U16 LD III JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2022
2 s 1 3:18.18 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PROKSA Robert # Z/2905/19 2022 LDK!
4 s 1 3:20.76 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL IV PASZTA Anna Z/2182/18 2022 BEZ LDK!
5 s 1 3:21.13 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/7789/21 2022
6 s 1 3:24.80 SUJATA Zofia LKS Omega Kleszczów 2006 U18 LD -- BEDNARSKI Tomasz Z/14472/21 2022
7 s 1 3:25.63 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL V BOJKO Bogdan Z/3721/19 2022
8 s 1 3:44.19 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL -- PASZTA Anna Z/6377/21 2022 LDK!
9 s 1 4:03.29 BOROWY Aleksandra LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/0444/22 2022 LDK!
10 s 1 4:04.81 MATUSZCZYK Łucja KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD -- DELˇG Józef Z/3473/19 2022 BEZ
80 pł K
1 1 s 1 12.08 OLCZYK Anna UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD +0.1 II RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3462/19 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 12.26 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +0.1 II JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 12.57 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL +0.1 III SZYJKA Anna Z/2803/21 2022 LDK!
4 4 s 1 13.23 GˇSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U16 LD +0.1 IV MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2022 BEZ LDK!
1 5 s 2 14.22 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.8 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4618/19, Z/3930/20 2019, 2022 LDK!
2 6 s 2 14.29 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL +0.8 V RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK!
3 7 s 2 15.41 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.8 -- ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2022 LDK!
4 8 s 2 15.93 MATACZ Wiktoria LUKS Strzałków 2010 U14 LD +0.8 -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/13340/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 47.84 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL III TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
2 3 s 1 50.17 MADUZIA Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2004 U20 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/3216/18 2022 4
3 6 s 1 50.62 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4620/19 2022 BEZ LDK!
4 7 s 1 50.87 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL IV WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2022 LDK!
5 8 s 1 50.97 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
  s 1 DNF ZOCHNIAK Amelia UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3464/19 , 2022 5 LDK!
1 2 s 2 49.62 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2179/18 2022 BEZ LDK!
2 4 s 2 50.60 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
3 5 s 2 50.62 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2022 LDK!
4 9 s 2 62.09 FRˇCZEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/4609/19 2022 BEZ LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:24.15 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD III URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2022
2 2 s 1 3:24.80 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL III PASZTA Wiesław Z/3919/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:26.40 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2022 LDK!
4 4 s 1 3:28.50 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV LAMCH Czesław # Z/3892/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:33.39 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.60 GAŁKA Anna WKS ¦l±sk Wrocław 2003 U20 DS III SIERADZKI Andrzej Z/1161/18 2022
2 f 1 1.50 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL IV ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
3 f 1 1.45 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2022 5 LDK!
4 f 1 1.40 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2022 4 LDK!
5 f 1 1.40 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL V DMP U20 RAMUS Józef Z/0122/21 2022 LDK! 68
8 f 1 1.35 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2022 LDK!
9 f 1 1.35 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK!
10 f 1 1.30 KARWAT Alicja RKS ŁódĽ 2008 U16 LD -- KRAKOWIAK Lech Z/2363/21 2022 LDK!
11 f 1 1.25 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 5.09 ¦LIWA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2003 U20 SL +0.1 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3182/16 2022 3 LDK! 87
3 f 1 4.92 JUNDZIŁŁ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.1 IV MICHALSKA Alicja Z/3255/19 2022 LDK!
4 f 1 4.92 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL -0.5 IV CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
5 f 1 4.89 KRUCZEK Martyna KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.2 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2983/18 2022 5 LDK! 74
6 f 1 4.68 ZASĘPA Patrycja CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -1.4 -- RUSZEL Piotr Z/2665/22 2022 LDK!
8 f 1 4.52 STĘPIEŃ Dagmara KS AZS AWF Katowice # 2005 U18 SL -0.2 -- CHRIST Marek CHRIST Marek CHRIST Marek , Z/0820/18 , 2022 3 LDK!
10 f 1 4.47 GROBEL Adrianna LUKS Strzałków 2006 U18 LD -1.2 -- MOUELHI Abdessatar Z/2168/20 2022 LDK!
11 f 1 4.36 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -1.8 -- MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
12 f 1 4.29 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +1.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
13 f 1 4.18 MOŃKA Katarzyna CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -0.3 -- MICHALSKA Alicja Z/2512/19 2022 LDK!
14 f 1 4.07 RADZEWICZ Julia GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL +0.1 -- RAMUS Józef Z/0121/21 2022 LDK!
15 f 1 4.03 KU¬MIŃSKA Karolina RKS ŁódĽ 2003 U20 LD +1.1 -- KRAKOWIAK Lech Z/1654/20 2022
17 f 1 3.97 SOWULA Kinga CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL +0.1 -- CIUK Marek Z/2209/20 2021 LDK!
18 f 1 3.90 GROBELNA Anna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD +0.2 -- GABRYSIAK Marcin Z/1972/21 2022 LDK!
19 f 1 3.89 DUDA Julia KS AZS AWF Katowice 2004 U20 SL -2.1 -- CHRIST Marek CHRIST Marek Z/0815/18 2022 3 LDK!
20 f 1 3.85 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -0.8 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
21 f 1 3.79 SÓWKA Milena CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -0.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5695/22 2022 LDK!
22 f 1 3.76 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
23 f 1 3.72 GĘBICZ Aleksandra LKS Omega Kleszczów 2011 U12 LD +0.2 -- URBANIAK Mateusz Z/3157/22 2022
24 f 1 3.63 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2022 LDK!
25 f 1 3.54 KOŁDON Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5468/22 2022
26 f 1 3.48 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -0.6 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
27 f 1 3.46 LANGOWSKA Julia BKL Bełchatów 2011 U12 LD -0.3 -- MORAWIEC Agnieszka Z/13286/21 2022 LDK!
28 f 1 3.43 WYSOCKA Liliana CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.2 -- RUSZEL Piotr Z/2318/22 2022 LDK!
29 f 1 3.20 JASIŃSKA Paulina BKL Bełchatów 2011 U12 LD +0.1 -- MORAWIEC Agnieszka LDK!
30 f 1 2.86 DESKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14035/21 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 10.59 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/12523/21 2022 LDK!
2 f 1 7.11 BANASZAK Katarzyna LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/5294/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.21 MALINA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2005 U18 SL III BOJKO Bogdan # Z/4509/18 2022 5
2 f 1 11.00 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
3 f 1 10.59 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK! 91
4 f 1 9.99 WILIŃSKA Julia MKS Ustroń 2006 U18 SL IV KUBALA Magdalena Z/2270/20 2022 LDK!
5 f 1 9.05 JONCZYK Weronika LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -- B.D. FIRLIT Roman , Z/1974/21 , 2022 LDK!
6 f 1 8.37 WASZCZYK Łucja CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4639/19 2022 LDK!
7 f 1 8.29 KARCZMAREK Natalia LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0286/22 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 5.18 WOLNA Olga CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- WRÓBEL Krzysztof LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 38.52 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL II MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
2 f 1 30.83 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
3 f 1 24.29 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL V BONK Stanisław Z/13889/21 2022
4 f 1 15.12 WRÓBEL Julia CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -- WRÓBEL Krzysztof
Oszczep (400) K
1 f 1 23.23 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2022
2 f 1 21.52 BAC CARDENAS Amelia GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- RAMUS Józef Z/2344/22 2022 LDK!
3 f 1 20.40 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/12523/21 2022 LDK!
4 f 1 18.78 RYZNAR Elena MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1026/21 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 37.51 KU¦ Konstancja MKS-MOS Katowice 2005 U18 SL III BONK Stanisław Z/1948/19 2022
2 f 1 31.19 RUSZEL Maja CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/0936/20 2022 BEZ LDK! 78
3 f 1 31.10 NAWROT Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- ROLAK Dorota Z/0918/18 2022 4 LDK!
4 f 1 28.02 KARCZMAREK Natalia LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD V KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0286/22 2022 LDK!
5 f 1 26.75 JONCZYK Weronika LKS MOSiR Sieradz 2006 U18 LD -- B.D. FIRLIT Roman , Z/1974/21 , 2022 LDK!
6 f 1 26.74 PORADA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4251/20 2022 LDK!
8 f 1 23.20 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/13554/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 43.44 SKRABA Beata KS AZS AWF Kraków 1988 Sen MA II NIERODA Renata B.D. Z/1923/11 2022 2
2 f 1 28.62 CAŁUS Barbara CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/2922/18 2022 5 LDK!
100 m M
1 2 s 1 11.17 DRÓŻDŻ Marcin KS AZS AWF Katowice # 2002 U23 SL +2.5 II KRUPA Iwona B.D. Z/1406/16 2022
2 1 s 1 11.17 CYGAN Wiktor KS AZS AWF Katowice 2003 U20 SL +2.5 II MARMUR Stanisław Z/0991/20 2022
3 3 s 1 11.22 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U23 SL +2.5 II KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2022 1
4 4 s 1 11.35 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +2.5 III KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
5 5 s 1 11.36 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL +2.5 III KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
6 6 s 1 11.54 KAMUDA Dominik CTL ORLĘTA Częstochowa 2004 U20 SL +2.5 III KASIŃSKI Marek Z/3936/19 2022 LDK!
7 7 s 1 11.62 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +2.5 III CIUK Marek Z/4129/22 2022 LDK!
8 8 s 1 11.66 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U18 SL +2.5 III PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2022 5
1 11 s 2 11.90 KNOP Juliusz UKS Azymut Pabianice 1998 Sen LD +0.5 -- B.D. WO¬NIAK Jerzy , Z/0378/16 , 2022
2 12 s 2 11.92 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 2001 U23 LD +0.5 -- MOUELHI Abdessatar Z/3081/18 2022 BEZ
3 13 s 2 11.93 PROKOPOWICZ Patryk CTL ORLĘTA Częstochowa 2001 U23 SL +0.5 -- KASIŃSKI Marek Z/2118/17 2022 BEZ
4 14 s 2 11.98 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL +0.5 IV DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022 89
5 16 s 2 12.07 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD +0.5 IV LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
6 19 s 2 12.12 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.5 IV KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
7 25 s 2 12.45 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +0.5 V ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
8 26 s 2 12.49 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +0.5 V LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
1 9 s 3 11.66 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -1.4 III KUKLA Rafał Z/3733/22 2022 LDK!
2 15 s 3 11.99 SZYMICZEK Michał UKS Czwórka Żory 2006 U18 SL -1.4 IV SYZDEK Mariusz Z/1363/19 2022 LDK!
3 17 s 3 12.09 LUBOWIECKI Tomasz MOSM Tychy 2006 U18 SL -1.4 IV PRZYBYCIN Bogdan Z/2938/19 2022
4 18 s 3 12.12 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL -1.4 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2022 LDK!
5 20 s 3 12.12 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.4 IV PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
6 21 s 3 12.35 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD -1.4 V MANTYK Łukasz Z/4313/19 2022 LDK!
7 23 s 3 12.42 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -1.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK!
8 27 s 3 12.52 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -1.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/1393/20 2022 LDK!
1 29 s 4 12.59 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -2.3 -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2022
2 30 s 4 12.69 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -2.3 V JONDA Czesław Z/5151/21 2022
3 31 s 4 12.82 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -2.3 -- PRENCEL Piotr Z/1713/19 2022 BEZ LDK!
4 32 s 4 12.93 BORYKA Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -2.3 -- ROLAK Dorota Z/0972/22 2022
5 37 s 4 13.28 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -2.3 -- ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2022 LDK!
6 36 s 4 13.28 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -2.3 -- JONDA Czesław Z/3123/20 2022
  s 4 DQ LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -2.3 -- CIUK Marek # Z/13989/21 2022 LDK!
1 35 s 5 13.25 OWSIONKA Maciej SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL -2.2 -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1296/22 2022 LDK! 59
2 39 s 5 13.49 POLAK Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA -2.2 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2008/21 2022 LDK!
3 40 s 5 13.56 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -2.2 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2022 LDK!
4 42 s 5 13.71 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -2.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2022 LDK!
5 44 s 5 14.12 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -2.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2022 LDK!
6 47 s 5 14.54 PENCAKOWSKI Oliwier KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -2.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/9252/21 2022 LDK!
7 48 s 5 14.72 ¦LIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -2.2 -- CIUK Marek # Z/2735/21 2022 LDK!
1 33 s 6 13.12 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -0.6 -- JONDA Czesław Z/2739/20 2022
2 43 s 6 13.81 ZIĘTAL Adrian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.6 -- LAMCH Czesław # Z/2740/21 2022 LDK!
3 45 s 6 14.35 BRYNKIEWICZ Oliwier UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -0.6 -- LISIECKI Paweł Z/1963/21 2022 LDK!
4 49 s 6 14.76 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -0.6 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2022 LDK!
5 53 s 6 15.07 ZIĘTAL Adam CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -0.6 -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7923/21 2022 LDK!
6 54 s 6 15.62 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD -0.6 -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2022
7 55 s 6 16.15 ¦LIWIŃSKI Tymoteusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.6 -- RUSZEL Piotr Z/2319/22 2022 LDK!
2 34 s 7 13.22 WRZOSEK Krzysztof CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL -1.4 -- KASIŃSKI Marek Z/5328/22 2022
3 41 s 7 13.67 TWARDAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/5015/22 2022 LDK!
4 51 s 7 14.87 STAWINOGA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -1.4 -- JONDA Czesław Z/3124/20 2022
5 56 s 7 16.37 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2022 LDK!
6 57 s 7 16.76 TRˇBCZYŃSKI Nikodem CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -1.4 -- MICHALSKA Alicja Z/4600/19 2022 LDK!
7 58 s 7 16.95 LISIECKI Adam UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -1.4 -- B.D. Z/0306/22 2022
2 24 s 8 12.45 ANDRYSZCZAK Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U16 SL 0.0 V KASIŃSKI Marek Z/5329/22 2022
6 50 s 8 14.83 IZYDORCZYK Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL 0.0 -- JONDA Czesław Z/2229/22 2022
7 52 s 8 14.98 MASZEWSKI Bartosz CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL 0.0 -- RUSZEL Piotr ZIĘTAL Agnieszka LDK!
8 59 s 8 17.07 LISIECKI Piotr UKS Lisy Zgierz 2015 U12 LD 0.0 -- B.D. Z/0305/22 2022
200 m M
1 2 s 1 22.40 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -0.2 II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022
2 3 s 1 22.85 FUJAK Oliwier UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA -0.2 III KUKLA Rafał Z/1069/22 2022 LDK!
3 4 s 1 23.00 BRILLA Cyprian UKS Czwórka Żory 2003 U20 SL -0.2 III KRUPA Iwona Z/0803/17 2022 3
4 7 s 1 23.72 KAŁUŻA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -0.2 IV DOBIJA Katarzyna Z/3245/20 2022
5 8 s 1 23.88 BERNACKI Krystian TS AKS Chorzów 2005 U18 SL -0.2 IV PODCHUL Krzysztof Z/3034/18 2022 5
6 12 s 1 24.40 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -0.2 IV LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
2 10 s 2 24.35 WOJTANIA Łukasz RKS ŁódĽ 2004 U20 LD +0.2 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022
3 11 s 2 24.39 ZAJˇC Bartosz KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL +0.2 IV DOBIJA Katarzyna Z/2127/20 2022 LDK!
4 13 s 2 24.54 BIZOŃ Marcin SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL +0.2 -- KOS Kamil Z/2318/19 2022 LDK!
5 14 s 2 24.62 NOWAK Kacper LUKS Strzałków 2001 U23 LD +0.2 -- MOUELHI Abdessatar Z/3081/18 2022 BEZ
1 9 s 3 24.15 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -1.4 IV LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
2 16 s 3 25.09 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD -1.4 V MANTYK Łukasz Z/4313/19 2022 LDK!
3 17 s 3 25.13 DUDA Szymon MKS-MOSM Bytom 2006 U18 SL -1.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/1393/20 2022 LDK!
4 20 s 3 25.78 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -1.4 -- JONDA Czesław Z/5151/21 2022
5 27 s 3 27.45 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -1.4 -- JONDA Czesław Z/3123/20 2022
6 31 s 3 30.64 IZYDORCZYK Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -1.4 -- JONDA Czesław Z/2229/22 2022
1 15 s 4 24.79 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +1.5 V ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
3 28 s 4 29.06 BRYNKIEWICZ Oliwier UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +1.5 -- LISIECKI Paweł Z/1963/21 2022 LDK!
4 32 s 4 31.58 PIECHOL Wiktor UKS Lisy Zgierz 2010 U14 LD +1.5 -- LISIECKI Paweł Z/12548/21 2022
5 33 s 4 33.85 ¦LIWIŃSKI Tymoteusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +1.5 -- RUSZEL Piotr Z/2319/22 2022 LDK!
1 1 s 5 21.76 RZE¬NICZAK Mateusz RKS ŁódĽ 1998 Sen LD +0.4 I KOPEĆ Dominik B.D. Z/0865/14 2022 M
2 19 s 5 25.69 ANDRYSZCZAK Wiktor CTL ORLĘTA Częstochowa 2008 U16 SL +0.4 -- KASIŃSKI Marek Z/5329/22 2022
3 21 s 5 25.85 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL +0.4 -- JONDA Czesław Z/2739/20 2022
5 29 s 5 29.37 STAWINOGA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +0.4 -- JONDA Czesław Z/3124/20 2022
1 6 s 6 23.51 KUCHARCZYK Filip KS Polanik Piotrków Trybunalski 2004 U20 LD -0.6 III DELˇG Józef Z/3475/19 2022 5
2 18 s 6 25.53 WOSKOWSKI Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -0.6 V SZYJKA Beata Z/2823/21 2022 LDK!
3 23 s 6 26.03 BORYKA Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL -0.6 -- ROLAK Dorota Z/0972/22 2022
5 26 s 6 27.08 STARYGA Oskar BKL Bełchatów 2009 U14 LD -0.6 -- MANTYK Łukasz Z/0638/22 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.98 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2022
2 2 s 1 35.47 JAKUBOWSKI Adam CTL ORLĘTA Częstochowa 2000 U23 SL -- KASIŃSKI Marek Z/5242/15 2022 1
3 3 s 1 37.23 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL II PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
4 4 s 1 37.25 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2022 LDK!
5 5 s 1 37.37 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA II KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
1 6 s 2 40.07 BIZOŃ Grzegorz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV KOS Kamil Z/1992/20 2022 LDK!
2 7 s 2 40.47 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV PRENCEL Piotr Z/1713/19 2022 BEZ LDK!
3 8 s 2 41.57 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U16 SL V KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina , Z/4567/18 , 2022 BEZ LDK!
4 9 s 2 42.06 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U16 SL V KŁÓSKA Karolina Z/4650/19 2022 LDK!
5 11 s 2 42.37 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2022 LDK!
1 14 s 3 44.18 ZIĘTAL Adrian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/2740/21 2022 LDK!
2 15 s 3 46.90 CYGANEK Damian GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2473/20 2022 LDK!
3 16 s 3 48.50 PIECHOTA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5569/21 2022 LDK!
4 19 s 3 49.25 PIASECKI Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14106/21 2022 LDK!
5 20 s 3 49.82 MASZEWSKI Bartosz CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- RUSZEL Piotr ZIĘTAL Agnieszka LDK!
1 17 s 4 48.61 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2022 LDK!
2 18 s 4 49.25 ZIĘTAL Adam CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7923/21 2022 LDK!
3 21 s 4 53.55 SEMPKOWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2011 U12 LD --
4 23 s 4 58.85 CEBULSKI Michał UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD --
1 10 s 5 42.28 WRZOSEK Krzysztof CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL V KASIŃSKI Marek Z/5328/22 2022
2 12 s 5 42.59 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2022
3 13 s 5 43.38 POLAK Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2008/21 2022 LDK!
4 22 s 5 55.22 ROSIŃSKI Andrzej UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD -- ZATORSKI Krzysztof Z/12030/21 2022
5 24 s 5 60.08 ¦MIGIELSKI Patryk UKS Lisy Zgierz 2012 U12 LD --
400 m M
1 1 s 1 51.45 JABŁOŃSKI Hubert MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III DMP U20 TOMCZYK Kazimierz Z/0180/20 2022 115
2 2 s 1 51.92 ULIŃSKI Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2006 U18 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0089/20 2022
3 3 s 1 54.69 WANGLORZ Mateusz UKS 5 Plus Rydułtowy 2006 U18 SL IV BOJKO Bogdan Z/2414/20 2022
1 4 s 2 56.40 PASZKIEWICZ Borys TS AKS Chorzów 2006 U18 SL -- B.D. Z/2510/22 2022
2 5 s 2 57.66 PRZYBYŁ Antoni UKS Lisy Zgierz 2005 U18 LD -- LISIECKI Paweł Z/5253/19 2022
3 6 s 2 62.41 SOBCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- SZYJKA Beata Z/2820/21 2022 LDK!
4 7 s 2 69.45 SZYJKA Jakub MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/2821/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:32.74 ADWENT Bartłomiej MLUKS Tarnów 2007 U16 MA IV JASICZ Ryszard Z/4135/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:36.08 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:36.48 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:38.24 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2022
5 7 s 1 1:39.95 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
6 8 s 1 1:41.16 WIELGOSZ Kacper UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1549/20 2022 LDK!
7 10 s 1 1:42.56 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2022 LDK!
1 5 s 2 1:38.50 CZERNIK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/14716/21 2022 LDK!
2 6 s 2 1:39.23 BANASIAK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V LAMCH Czesław Z/5469/22 2022
3 9 s 2 1:42.39 KLUCHA Tymon LKS MOSiR Sieradz 2010 U14 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0640/22 2022 LDK!
4 11 s 2 1:42.92 LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- CIUK Marek # Z/13989/21 2022 LDK!
5 12 s 2 1:43.34 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2022 LDK!
6 13 s 2 1:47.11 JAWORSKI Kajetan LKS MOSiR Sieradz 2009 U14 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/5295/22 2022
7 14 s 2 1:48.87 KULAWIAK Aleksander LKS MOSiR Sieradz 2009 U14 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/13230/21 2022 LDK!
8 15 s 2 2:02.06 PRZYBYLSKI Michał BKL Bełchatów 2010 U14 LD -- MORAWIEC Agnieszka Z/13731/21 2022 LDK!
9 16 s 2 2:06.08 ¦LIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- CIUK Marek # Z/2735/21 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:49.79 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP I OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2022 LDK!
2 2 s 1 1:52.68 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA II KRÓL Zbigniew Z/0525/13 2022 2
3 3 s 1 1:53.07 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2022 2
4 4 s 1 2:00.95 BIZOŃ Artur MOSM Tychy 2004 U20 SL III GAWLINA Józef Z/2206/20 2022
5 5 s 1 2:04.33 KUZIK Szczepan RKS ŁódĽ 2006 U18 LD IV DMP U20 JASZCZAK Stanisław Z/2620/22 2022 86
6 6 s 1 2:06.00 WINIECKI Igor RKS ŁódĽ 2006 U18 LD IV DMP U20 KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław , Z/0190/20 , 2022 LDK! 79
7 7 s 1 2:06.33 BILIŃSKI Robin AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2001 U23 OP -- PLASKOTA Krzysztof B.D. Z/0971/16 2022 LDK!
8 8 s 1 2:06.55 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
9 9 s 1 2:07.22 BIZOŃ Karol MOSM Tychy 2002 U23 SL -- GAWLINA Józef Z/2212/19 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:33.11 ZAWI¦LAK Maksymilian LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD -- URBANIAK Mateusz Z/2812/20 2022
2 2 s 1 2:36.86 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:42.11 PORADA Radosław CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/2445/19 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 2:44.06 HADASZ Adam UKS Olimpia Zabrze 2004 U20 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/2067/18 2022 5
5 5 s 1 2:46.42 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL IV GAWLINA Józef Z/3409/19 2022
6 6 s 1 2:46.76 BATOR Michał Atelier Sportu Konopiska # 2007 U16 SL IV B.D. Z/5347/22 2022
7 7 s 1 2:47.52 FRAŃCZUK Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL IV MORKA Piotr Z/1905/22 2022
8 8 s 1 2:49.20 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
9 9 s 1 2:51.48 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V JONDA Czesław Z/3125/20 2022
1 10 s 2 2:51.53 ¦LIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4599/19 2022 BEZ LDK!
2 11 s 2 2:53.23 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2022 LDK!
3 12 s 2 2:55.76 KAŁUŻNY Mateusz UKS Czwórka Żory 2005 U18 SL -- KRUPA Iwona Z/3996/22 2022
4 13 s 2 2:57.80 SZCZEPAŃSKI Adam KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA V GIZA Maciej Z/5138/22 2022 LDK!
5 14 s 2 2:59.27 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL V ROLAK Dorota Z/1301/20 2022
6 15 s 2 3:00.34 BANDOS Leonard BKL Bełchatów 2007 U16 LD -- MANTYK Łukasz Z/0885/22 2022 LDK!
7 16 s 2 3:01.31 KU¦ Przemysław MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/7652/21 2022
8 17 s 2 3:08.39 BALCEREK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- MORKA Piotr Z/2830/21 2022
9 18 s 2 3:09.70 BURIAK Krystian LKS MOSiR Sieradz 2007 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/1970/21 2022 LDK!
10 19 s 2 3:29.88 LEDWAN Bartłomiej LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3838/19 2022 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:22.65 HERZYK Kamil SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2004 U20 SL II KOS Kamil Z/5086/19 2022 LDK!
2 2 s 1 8:34.81 MARSZAŁEK Patryk GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1995 Sen PK II B.D. LASSOTA Lesław , Z/5472/15 , 2022
3 3 s 1 8:46.38 FORMICKI Rafał CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL III LAMCH Czesław Z/2758/16 2022 2
4 4 s 1 8:53.31 KARDAS Arkadiusz TS AKS Chorzów 1989 Sen SL III B.D. B.D. Z/3221/15 2022 BEZ
5 5 s 1 8:58.41 GRZANKA Mateusz niest. Kraków 1986 Masters MA III
6 6 s 1 9:07.73 SKUPIŃSKI Damian Atelier Sportu Konopiska # 1999 Sen SL III B.D. Z/5435/22 2022
7 7 s 1 9:31.11 MARKOWIAK Mateusz LKS Omega Kleszczów 2005 U18 LD IV BEDNARSKI Tomasz Z/0890/19 2022 LDK!
8 8 s 1 9:51.12 ANTCZAK Robert MKS-SMS Victoria Racibórz 1981 Masters SL -- SZYJKA Robert Z/2873/21 2022
9 9 s 1 10:00.33 KLIMEK Dominik CKS Budowlani Częstochowa 1995 Sen SL -- LAMCH Czesław Z/4117/18 2022 BEZ
10 10 s 1 10:59.49 TYMANOWSKI Gerard KS Polanik Piotrków Trybunalski 2004 U20 LD -- DELˇG Józef Z/2671/22 2022
  s 1 DNF KASPRZAK Ireneusz MKS Piast Głogów 1962 Masters DS -- BIELAWA Przemysław Z/13165/21 2022
  s 1 DNF MACHULEC Jakub LKS Pszczyna 2005 U18 SL -- HELBIK Marzanna Z/4565/18 2022 5 LDK!
110 m pł MŁ M
2 2 s 1 16.32 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +0.7 III BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2022 BEZ
3 3 s 1 16.55 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL +0.7 III OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
4 4 s 1 17.69 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.7 IV JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2022 BEZ LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 17.11 WOJTANIA Łukasz RKS ŁódĽ 2004 U20 LD +0.7 IV DMP U20 SZABLEWSKI Tadeusz Z/1946/21 2022 83
300 m pł M
1 1 s 1 40.47 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL II PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
2 2 s 1 41.06 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL II BOJKO Bogdan # Z/4175/19 2022 BEZ
4 6 s 1 45.39 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL V PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
1 3 s 2 43.70 STĘPIŃSKI Maksymilian LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD IV KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/12101/21 2022 LDK!
2 5 s 2 44.04 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV KOS Kamil Z/3292/20 2022 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 3:08.17 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/3922/20 2022 LDK!
  s 1 DNF ¦LIWOŃ Tomasz CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- LAMCH Czesław Z/4599/19 2022 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.95 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
2 f 1 1.90 JANOSIK Wojciech CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL III DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/1032/22 2022 LDK! 116
3 f 1 1.85 TOMASZEK Mateusz GKS Piast Gliwice 2000 U23 SL III RAMUS Józef Z/1465/19 2022
5 f 1 1.80 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2022 BEZ LDK!
6 f 1 1.75 BIRECKI Bartłomiej MKS Żywiec 2006 U18 SL IV FIJAK Krystyna Z/4169/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 1.70 GAWRON Mateusz MKS Żywiec 2006 U18 SL -- FIJAK Krystyna Z/4170/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 1.55 CHMIELEWSKI Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/1295/22 2022 LDK! 63
9 f 1 1.55 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3463/19 2022 BEZ LDK!
10 f 1 1.55 WO¦KO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 6.89 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +1.3 II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
2 f 1 6.58 LUDWICZAK Krzysztof TL ROW Rybnik 2004 U20 SL +0.1 III OLSZAR Michał Z/4928/19 2022
3 f 1 6.25 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA +0.1 IV KUKLA Rafał Z/3733/22 2022 LDK!
4 f 1 5.66 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.3 V MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK!
5 f 1 5.63 SIWIŁO Jakub KS Sprint Bielsko-Biała 2006 U18 SL -0.2 -- DMP U20 DOBIJA Katarzyna Z/2116/20 2022 LDK! 69
6 f 1 5.29 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -0.5 -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2022
7 f 1 5.25 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL +0.4 -- OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
9 f 1 4.96 CHMIELEWSKI Stanisław WKS Gwardia Warszawa 1959 Masters MZ -1.2 -- B.D. B.D. B.D. , Z/1757/12 , 2013
10 f 1 4.73 ÖZDEMIR Deniz LUKS Strzałków 2008 U16 LD +1.0 -- MOUELHI Abdessatar Z/1136/22 2022
11 f 1 3.93 PIASECKI Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14106/21 2022 LDK!
12 f 1 3.53 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.3 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 8.30 WIECZOREK Kacper LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/11332/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.65 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL IV MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2022 LDK!
2 f 1 11.81 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2022 LDK!
3 f 1 11.60 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2022 LDK! 83
4 f 1 11.11 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0315/22 2022 LDK!
5 f 1 10.39 SZEJBEL Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL --
6 f 1 10.31 GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2022 LDK!
7 f 1 9.43 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK!
8 f 1 8.57 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 10.24 WYKROTA Jakub MKS-MOS Katowice 2004 U20 SL -- BONK Stanisław Z/4351/19 2022
2 f 1 8.61 MICHALAK Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- WRÓBEL Krzysztof
Kula (7.26) M
1 f 1 12.51 SKRZYPCZYK Jacek TS AKS Chorzów 1986 Masters SL III B.D. Z/3241/11 2022 BEZ
Dysk (0.75) M
1 f 1 31.09 WIECZOREK Kacper LUKS Strzałków 2009 U14 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/11332/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 38.41 GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2022 LDK!
2 f 1 32.88 SZEJBEL Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V
3 f 1 31.44 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2022 LDK!
4 f 1 22.33 KIECA Kajetan CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof
Dysk (1.5) M
1 f 1 34.46 WRÓBEL Dominik CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4641/19 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 37.60 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA IV DMP U20 NIERODA Renata Z/4052/17 2022 105
2 f 1 27.14 MICHALAK Mikołaj CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- WRÓBEL Krzysztof
Oszczep (500) M
1 f 1 26.38 KIECA Kajetan CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof
Oszczep (600) M
2 f 1 33.72 LEDWAN Maciej LUKS Strzałków 2007 U16 LD -- MOUELHI Abdessatar # Z/3839/19 2022 LDK!
3 f 1 29.42 GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 48.95 SADOWSKI Filip MKS-MOS Katowice 2003 U20 SL III BONK Stanisław Z/3500/17 2022 4
2 f 1 33.28 WANKIEWICZ Tomasz TS AKS Chorzów 1991 Sen SL -- CZECH Klaus Z/3220/11 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.106745004654 sekund