Puławy 03.09.2022
Mistrzostwa Woj. Lubelskiego U16, 7. Memoriał Bogusława Mierzejewskiego [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.36 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU +1.8 II DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK! 140
2 2 s 1 12.62 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +1.8 II DMP U20 TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2022 3 LDK! 129
3 3 s 1 12.94 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.8 III DMP U20 GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022 114
4 4 s 1 13.31 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK +1.8 IV BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
5 5 s 1 13.41 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU +1.8 IV JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2022 LDK!
1 6 s 2 14.06 WÓJTOWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU +1.9 -- B.D. Z/2380/19 2022
2 7 s 2 14.17 WÓJCIK Natalia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +1.9 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13549/21 2022 LDK!
3 8 s 2 14.18 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U18 LU +1.9 -- GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2022
4 9 s 2 15.47 KUŚMIREK Oliwia TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.9 -- BOBRZYK Wojciech Z/0793/21 2022 LDK!
1 1 s 3 13.57 OSTROWSKA Monika AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +1.4 IV B.D. Z/5027/22 2022
2 2 s 3 13.72 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.4 IV STRYJEWSKI Janusz Z/14346/21 2022 LDK!
3 4 s 3 13.80 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +1.4 IV DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2022 LDK!
4 5 s 3 13.88 USZKO Dominika MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.4 V DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/12982/21 2022 LDK! 79
5 7 s 3 14.04 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +1.4 V BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2022 LDK!
6 9 s 3 14.31 KONDRACIUK Natalia MKS Agros Chełm 2007 U16 LU +1.4 V LESZCZYŃSKI Damian Z/4644/22 2022
7 11 s 3 14.69 KŁUDKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2009 U14 LU +1.4 -- B.D.
8 14 s 3 14.91 CIORGOŃ Pola AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU +1.4 --
1 6 s 4 13.94 MIŁOSZEWICZ Wiktoria AZS UMCS Lublin 2009 U14 LU -1.1 V TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Andrzej , Z/1546/21 , 2022 LDK!
2 10 s 4 14.67 SKÓRA Weronika KS Agros Zamość 2008 U16 LU -1.1 -- KUCHARSKI Marek Z/5091/22 2022
3 17 s 4 15.30 GRZYBOWSKA Julia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -1.1 -- KUNICKA Jolanta KUZDRA Dariusz , Z/4127/22 , 2022 LDK!
4 18 s 4 15.36 OLEKSIUK-ARCZEWSKA Julia PUKS Jedynka Łosice 2009 U14 MZ -1.1 -- WOLIŃSKI Michał Z/3910/21 2022 LDK!
5 19 s 4 15.37 LUŚTYK Amelia UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -1.1 -- MISZTAL Janusz Z/1383/22 2022 LDK!
6 20 s 4 15.40 DYŃSKA Zofia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -1.1 -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/13937/21 2022 LDK!
7 21 s 4 15.82 CHUDYGA Fabiana TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU -1.1 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/8356/21 2022
1 3 s 5 13.76 SENDEREK Martyna LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU -0.3 IV BERNAŚ Dorota Z/3571/21 2022 LDK!
2 8 s 5 14.11 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -0.3 V TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Urszula , Z/1141/22 , 2022 LDK!
3 12 s 5 14.73 WŁODARCZYK Zofia AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -0.3 -- JAROS Andrzej Z/2531/22 2022 LDK!
4 13 s 5 14.80 GORGOL Agata AZS UMCS Lublin 2009 U14 LU -0.3 -- JAROS Andrzej Z/2527/22 2022 LDK!
5 15 s 5 14.99 JABŁOŃSKA Natasza KS Agros Zamość 2008 U16 LU -0.3 -- KUCHARSKI Marek Z/5090/22 2022
6 16 s 5 15.10 SOKOŁOWSKA Vanessa KS Agros Zamość 2008 U16 LU -0.3 -- KUCHARSKI Marek Z/4752/22 2022
7 22 s 5 16.66 OLEJARSKA Nina MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -0.3 -- SZKODA Piotr Z/13752/21 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.12 WÓJTOWICZ Emilia AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU +0.9 II TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/4503/17 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 27.37 LELEŃ Oliwia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU +0.9 IV JAMROZ Mieczysław Z/3188/21 2022 LDK!
3 5 s 1 31.29 OLICHWIRUK Weronika KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU +0.9 -- MAKARUK Tadeusz
4 6 s 1 31.43 KANIEWSKA Paula KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +0.9 -- DMP U20 MURAT Tomasz Sławomir Z/13076/21 2022 59
1 3 s 2 27.75 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK +1.2 IV BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
2 4 s 2 28.72 WÓJCIK Natalia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU +1.2 -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13549/21 2022 LDK!
3 7 s 2 31.57 NIEMIEC Maja MKS Agros Chełm 2009 U14 LU +1.2 -- SZKODA Piotr Z/0924/21 2022 LDK!
4 8 s 2 33.23 KACZANOWICZ Justyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU +1.2 -- MAKARUK Tadeusz Z/5414/22 2022
300 m K
1 1 s 1 40.66 POJĘTA Małgorzata AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta B.D. , Z/3188/19 , 2022 LDK!
2 2 s 1 43.71 OSTROWSKA Monika AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU III B.D. Z/5027/22 2022
3 3 s 1 44.00 SENDEREK Martyna LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU III BERNAŚ Dorota Z/3571/21 2022 LDK!
4 4 s 1 44.02 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU III NAMIOTKO Stanisław Z/3133/20 2022
5 5 s 1 45.14 PIOTROWSKA Iga AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU IV SZNAJDER Dorota JAROS Andrzej , Z/1142/22 , 2022 LDK!
6 6 s 1 46.33 STĘPIEŃ Anna AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU IV DANIELCZUK Paweł Z/8362/21 2022 LDK!
1 8 s 2 48.51 CIORGOŃ Pola AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU --
2 9 s 2 49.42 KŁUDKA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2009 U14 LU -- B.D.
3 11 s 2 49.93 WŁODARCZYK Zofia AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -- JAROS Andrzej Z/2531/22 2022 LDK!
4 12 s 2 49.95 DYŃSKA Zofia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/13937/21 2022 LDK!
5 15 s 2 56.09 OLEJARSKA Nina MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SZKODA Piotr Z/13752/21 2022 LDK!
6 17 s 2 62.22 CHARKIEWICZ Aleksandra KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- MURAT Tomasz Sławomir Z/13274/21 2022
1 7 s 3 48.39 BOROWIAK Milena MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU V FROŃCZUK Rafał Z/0811/22 2022 LDK!
2 10 s 3 49.68 ŁUKASIK Diana LKS Znicz Biłgoraj 2010 U14 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3650/21 2022 LDK!
3 13 s 3 51.19 CHUDYGA Fabiana TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/8356/21 2022
4 14 s 3 53.32 BRZYSKA Sandra AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -- TUSTANOWSKA Jolanta JAROS Urszula , Z/1141/22 , 2022 LDK!
5 16 s 3 61.07 SEREDYŃSKA Martyna MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3992/21 2022
400 m K
1 1 s 1 59.89 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2022 3 LDK!
2 2 s 1 62.21 NOWAKOWSKA Alicja AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/3135/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 63.76 WOSZCZEK Danuta UKS Olimp Kozienice 1978 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/3956/11 2022 2 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:39.90 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:43.34 GROŃSKA Kornelia AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV TUSTANOWSKA Jolanta KITLIŃSKI Piotr , Z/4310/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:43.54 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:44.43 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:45.79 KUNA Aleksandra AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU IV TUSTANOWSKI Roman KITLIŃSKI Piotr , Z/3134/20 , 2022 LDK!
6 6 s 1 1:48.48 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2022 LDK!
7 8 s 1 1:50.99 STRĄG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1386/22 2022 LDK!
8 11 s 1 1:54.92 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2022 LDK!
9 13 s 1 1:57.94 TRYGAR Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0223/22 2022 LDK!
1 7 s 2 1:49.46 HASIAK Bianka LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU V BERNAŚ Dorota Z/3567/21 2022 LDK!
2 9 s 2 1:53.59 CHYL Aleksandra LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3565/21 2022 LDK!
3 10 s 2 1:54.74 KOZŁOWSKA Roksana KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek # Z/14247/21 2022
4 12 s 2 1:56.08 GĘBA Julia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0922/21 , 2022 LDK!
5 14 s 2 2:01.82 WYROSTEK Natalia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/0694/21 , 2022 LDK!
6 15 s 2 2:02.35 DERKACZ Emilia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- BIKOWSKI Wojciech Z/0672/22 2022 LDK!
7 16 s 2 2:03.28 SOKOŁOWSKA Vanessa KS Agros Zamość 2008 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/4752/22 2022
8 17 s 2 2:09.80 MICHAŁEK Wiktoria KS Wisła Puławy 2008 U16 LU --
800 m K
1 1 s 1 2:39.79 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2022
2 2 s 1 2:39.85 CHAMOT Julia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/4971/22 2022
3 3 s 1 2:41.60 PRZYTUŁA Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2009 U14 LU -- BERNAŚ Dorota Z/3569/21 2022 LDK!
4 4 s 1 2:43.22 KLIN Dominika AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- B.D. Z/2614/20 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:20.01 NAJDYHOR Lena KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU IV MAKARUK Tadeusz Z/2506/19 2022
2 2 s 1 3:20.66 MACIĄG Helena AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV KITLIŃSKI Piotr Z/4311/21 2022
3 3 s 1 3:21.33 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU IV STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław , Z/4859/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 3:22.91 BOCZKAN Oliwia KS Agros Zamość 2007 U16 LU V BIKOWSKI Wojciech Z/0675/22 2022 LDK!
5 5 s 1 3:23.82 LACHAWIEC Roksana KS Agros Zamość 2007 U16 LU V KUCHARSKI Marek Z/4996/22 2022
6 6 s 1 3:24.98 RAPA Agnieszka LKS Znicz Biłgoraj 2008 U16 LU V BERNAŚ Dorota Z/3647/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:41.28 KOGUT Amelia MKS Agros Chełm 2008 U16 LU -- SEREJ Łukasz SEREJ Łukasz , Z/0921/21 , 2022 LDK!
8 8 s 1 3:43.44 KOWALIK Zuzanna AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- KITLIŃSKI Piotr Z/5188/22 2022
9 9 s 1 4:17.00 KALISZEWSKA Joanna MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:01.37 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U18 PK IV KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2022 5 LDK!
2 2 s 1 5:31.35 TYSZKO Marlena LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JURAŁOWICZ Agnieszka JAMROZ Mieczysław , Z/1500/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 5:35.26 METNER Natalia LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/14470/21 2022 LDK!
4 4 s 1 6:13.52 METNER Martyna KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- KUCHARSKI Marek Z/14180/21 2022
80 pł K
1 1 s 1 12.68 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -1.5 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
2 2 s 1 14.43 WRÓBEL Amelia MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -1.5 V KAMIEŃ Mirosław Z/3936/21 2022
3 5 s 1 16.48 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -1.5 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2022
1 3 s 2 15.73 KANIEWSKA Paula KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +2.3 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/13076/21 2022
2 4 s 2 16.09 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +2.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 14.02 SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U14 LU +2.3 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2022
300 m pł K
1 1 s 1 49.74 KOLASA Aleksandra PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ IV WOLIŃSKI Michał Z/5580/19 2022 LDK!
2 3 s 1 51.04 WRÓBEL Amelia MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/3936/21 2022
3 4 s 1 56.27 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
1 2 s 2 51.03 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU IV KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
2 5 s 2 57.29 MICHALAK Nikola MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/1020/22 2022 LDK!
3 6 s 2 57.40 SKOBEL Paula MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian # Z/3526/22 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 53.30 KOLASA Aleksandra
SUSZCZYŃSKA Karolina
PODLIPNIAK Weronika
WOJTCZUK Amelia
PUKS Jedynka Łosice 2007
2007
2007
2008
U16 MAZ -- WOLIŃSKI Michał
SZYMCZUK Dariusz
WOLIŃSKI Michał
SZYMCZUK Dariusz
Z/5580/19
Z/5441/19
Z/5443/19
Z/3909/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 53.49 WÓJTOWICZ Gabriela
CZARNY Julia
MACHAJ Blanka
KRAMEK Adrianna
KKL Stal Stalowa Wola 2008
2008
2007
2005
U18 PDK -- BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
Z/0061/21
Z/0058/21
Z/2462/20
Z/10135/21
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 54.11 CHYL Aleksandra
SENDEREK Martyna
HASIAK Bianka
RAPA Agnieszka
LKS Znicz Biłgoraj 2008
2008
2008
2008
U16 LBE -- BERNAŚ Dorota
BERNAŚ Dorota
BERNAŚ Dorota
BERNAŚ Dorota
Z/3565/21
Z/3571/21
Z/3567/21
Z/3647/21
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 56.63 KOZŁOWSKA Roksana
JABŁOŃSKA Natasza
SOKOŁOWSKA Vanessa
SKÓRA Weronika
KS Agros Zamość 2007
2008
2008
2008
U16 LBE -- KUCHARSKI Marek
KUCHARSKI Marek
KUCHARSKI Marek
KUCHARSKI Marek
Z/14247/21
Z/5090/22
Z/4752/22
Z/5091/22
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 56.70 KONDRACIUK Natalia
SKOBEL Paula
USZKO Dominika
MICHALAK Nikola
MKS Agros Chełm 2007
2007
2007
2007
U16 LBE -- LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
LESZCZYŃSKI Damian
Z/4644/22
Z/3526/22
Z/12982/21
Z/1020/22
2022
2022
2022
2022




6 6 s 1 58.70 SEREDYŃSKA Martyna
JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina
MALINOWSKA Pola
WRÓBEL Amelia
MKS Unia Hrubieszów 2007
2007
2007
2007
U16 LBE -- KAMIEŃ Mirosław
STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław
KAMIEŃ Mirosław
KAMIEŃ Mirosław
Z/3992/21
, Z/4859/19
Z/0999/22
Z/3936/21
2022
, 2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.30 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2022
2 2 f 1 1.15 KALICKA Maja KS AZS-AWF Biała Podlaska 2010 U14 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/5393/22 2022
1 1 f 2 1.45 BRANECKA Nikola KS Agros Zamość 2007 U16 LU IV DMP U20 STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0417/21 , 2022 LDK! 75
2 2 f 2 1.45 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU IV MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
3 3 f 2 1.30 KLIMIUK-OLESZCZUK Diana KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/0993/22 2022
4 4 f 2 1.20 PAWŁOWSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU -- MAKARUK Tadeusz Z/5394/22 2022
W dal K
  f 1 3.63 GOŁOFIT Idalia KS Agros Zamość 2010 U14 LU +0.2 -- PIRÓG Dariusz Z/1532/22 2022 LDK!
  f 1 3.90 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU +1.4 -- MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2022
  f 1 4.00 KALICKA Maja KS AZS-AWF Biała Podlaska 2010 U14 LU +1.6 -- MAKARUK Tadeusz Z/5393/22 2022
1 1 f 1 5.02 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +1.7 IV GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
2 2 f 1 4.26 CHARKIEWICZ Karolina KS Wisła Puławy 2006 U18 LU +1.3 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/13273/21 2021
3 3 f 1 4.12 KUPIŃSKA Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2009 U14 LU +2.4 -- MAKARUK Tadeusz Z/0992/22 2022
4 4 f 1 4.11 KALICKA Maja KS AZS-AWF Biała Podlaska 2010 U14 LU +2.6 -- MAKARUK Tadeusz Z/5393/22 2022
5 5 f 1 3.80 ZYBAŁA Alicja KS Agros Zamość 2010 U14 LU +0.3 -- PIRÓG Dariusz Z/3521/22 2022 LDK!
6 6 f 1 3.65 GOŁOFIT Idalia KS Agros Zamość 2010 U14 LU +3.1 -- PIRÓG Dariusz Z/1532/22 2022 LDK!
  f 2 3.64 ZAJĄC Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU +1.9 -- MAKARUK Tadeusz Z/0990/22 2022
1 1 f 2 4.84 PODLIPNIAK Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +0.7 IV WOLIŃSKI Michał Z/5443/19 2022 LDK!
2 2 f 2 4.71 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.6 V SZYMCZUK Dariusz Z/3909/21 2022 LDK!
3 3 f 2 4.70 BRANECKA Nikola KS Agros Zamość 2007 U16 LU +2.0 V STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0417/21 , 2022 LDK!
4 4 f 2 4.58 OŻÓG Patrycja KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.3 V DMP U20 B.D. KUNICKA Jolanta STRYJEWSKI Janusz , Z/0504/21 , 2022 LDK! 64
5 5 f 2 4.51 PĘKALA Julia KS Wisła Puławy 2008 U16 LU +0.8 V DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/1513/22 2022 62
6 6 f 2 4.49 BEDNARCZUK Oliwia KS Agros Zamość 2008 U16 LU +0.5 -- STRYJEWSKI Janusz Z/14346/21 2022 LDK!
7 7 f 2 4.42 HAUTT Amelia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU +0.4 -- MAKARUK Tadeusz Z/2638/19 2022
8 8 f 2 3.91 PAWŁOWSKA Julia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU +1.4 -- MAKARUK Tadeusz Z/5394/22 2022
9 9 f 2 3.65 ZAJĄC Aleksandra KS AZS-AWF Biała Podlaska 2008 U16 LU +4.2 -- MAKARUK Tadeusz Z/0990/22 2022
  f 2 NM SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ 0.0 -- SZYMCZUK Dariusz Z/5441/19 2022 LDK!
  f 2 NM SKIBA Oliwia TS Start Lublin 2007 U16 LU 0.0 -- BOBRZYK Wojciech Z/0670/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 11.54 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2022
2 2 f 1 9.03 SZLĘDAK Laura KS Wisła Puławy 2011 U12 LU --
3 3 f 1 8.88 ŁAPIŃSKA Klaudia KS Agros Zamość 2009 U14 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2522/22 2022 LDK!
4 4 f 1 7.98 ZYBAŁA Alicja KS Agros Zamość 2010 U14 LU -- PIRÓG Dariusz Z/3521/22 2022 LDK!
5 5 f 1 6.88 GOŁOFIT Idalia KS Agros Zamość 2010 U14 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1532/22 2022 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 10.75 DOMAŃSKA Anna KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +2.0 III MURAT Tomasz Sławomir Z/5830/19 2022 BEZ
2 2 f 1 10.60 DĄBSKA Magdalena KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.2 III NAMIOTKO Stanisław Z/3133/20 2022
3 3 f 1 10.30 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +0.4 IV SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2022
4 4 f 1 10.10 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +0.2 IV SZYMCZUK Dariusz Z/5441/19 2022 LDK!
5 5 f 1 9.97 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +2.4 V SZYMCZUK Dariusz Z/3909/21 2022 LDK!
6 6 f 1 9.72 OŻÓG Patrycja KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.5 V B.D. KUNICKA Jolanta STRYJEWSKI Janusz , Z/0504/21 , 2022 LDK!
7 7 f 1 9.60 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.3 V GDAŃSKI Andrzej Z/8332/21 2022
8 8 f 1 8.52 HAUTT Amelia KS AZS-AWF Biała Podlaska 2007 U16 LU +1.1 -- MAKARUK Tadeusz Z/2638/19 2022
9 9 f 1 8.23 PĘKALA Julia KS Wisła Puławy 2008 U16 LU +1.5 -- ZDYBEL Aleksander Z/1513/22 2022
  f 1 NM SADURA Marta KS Wisła Puławy 2009 U14 LU 0.0 -- MURAT Tomasz Sławomir Z/4991/22 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 8.50 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4
2 2 f 1 7.86 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4
3 3 f 1 7.37 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1280/20 2022
4 4 f 1 7.20 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022
1 1 f 2 9.55 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022
2 2 f 2 8.85 GĘŚLA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0879/22 2022
3 3 f 2 8.81 SOBIŁO Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0880/22 2022
4 4 f 2 7.35 STASIUK Zuzanna MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/3006/22 2022 LDK!
5 5 f 2 7.33 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK!
Dysk (0.60) K
1 1 f 1 32.18 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2022
2 2 f 1 17.80 ŁAPIŃSKA Klaudia KS Agros Zamość 2009 U14 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2522/22 2022 LDK!
3 3 f 1 16.12 SZLĘDAK Laura KS Wisła Puławy 2011 U12 LU --
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 28.61 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ IV WOLIŃSKI Michał Z/5438/19 2022 LDK!
2 2 f 1 24.67 OBRĘPALSKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/5581/19 2022 LDK!
3 3 f 1 24.21 RACHFALSKA Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/4635/21 2022 LDK!
4 4 f 1 22.84 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2022 LDK!
5 5 f 1 22.67 ROMANIUK Julia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/2698/22 2022
6 6 f 1 22.16 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK!
7 7 f 1 19.11 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5579/19 2022 LDK!
8 8 f 1 17.48 RZEWUSKA Zofia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1332/22 2022 LDK!
9 9 f 1 14.85 STASIUK Zuzanna MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/3006/22 2022 LDK!
10 10 f 1 14.12 KLESZCZYŃSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/5141/22 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 31.57 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
Młot (2) K
1 1 f 1 41.99 SZLĘDAK Klara KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/4827/22 2022
2 2 f 1 26.89 ŁAPIŃSKA Klaudia KS Agros Zamość 2009 U14 LU -- PIRÓG Dariusz Z/2522/22 2022 LDK!
3 3 f 1 20.68 SZLĘDAK Laura KS Wisła Puławy 2011 U12 LU --
Młot (3) K
1 1 f 1 45.68 POSTÓJ Julia KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2927/18 2022 4 113
2 2 f 1 44.06 MAJEK Weronika KS Wisła Puławy 2005 U18 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2926/18 2022 4 107
3 3 f 1 39.19 SOKOŁOWSKA Zuzanna KS Agros Zamość 2006 U18 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1280/20 2022 92
4 4 f 1 32.87 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022
5 5 f 1 29.98 BARTNIK Jessica KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/1281/20 2022 72
1 1 f 2 49.50 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD II SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2022
2 2 f 2 46.05 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK III ŁYP Jacek Z/0055/21 2022 LDK!
3 3 f 2 42.53 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0542/21 2022
4 4 f 2 41.95 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU III DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022 100
5 5 f 2 39.39 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2022
6 6 f 2 34.65 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/5438/19 2022 LDK!
7 7 f 2 32.78 ROMANIUK Julia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/2698/22 2022
8 8 f 2 28.48 DENISIUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/5579/19 2022 LDK!
9 9 f 2 27.79 RZEWUSKA Zofia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/1332/22 2022 LDK!
10 10 f 2 25.46 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2022 LDK!
11 11 f 2 25.14 OBRĘPALSKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5581/19 2022 LDK!
12 12 f 2 18.84 KLESZCZYŃSKA Zuzanna KS Wisła Puławy 2008 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/5141/22 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 32.08 LIPIEC Agnieszka KS Wisła Puławy 2005 U18 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2626/22 2022 81
1 1 f 2 26.40 KRZYWICKA Maja MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- DMP U20 LESZCZYŃSKI Damian Z/13000/21 2022 LDK! 62
2 2 f 2 17.58 GEMBAL Małgorzata KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/2830/20 2022
100 m M
1 1 s 1 11.70 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU +0.8 III DMP U20 GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK! 101
2 2 s 1 11.91 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU +0.8 IV STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK!
3 3 s 1 12.18 MENDEL Stefan KS Polesie Urszulin 2008 U16 LU +0.8 IV B.D. Z/13334/21 2022
4 4 s 1 12.23 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU +0.8 V BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
5 5 s 1 12.53 BARABAS Szymon KS Agros Zamość 2008 U16 LU +0.8 V DMP U20 STRYJEWSKI Janusz Z/0593/21 2022 LDK! 72
  s 1 DNF CIUPA Mateusz KS Wisła Puławy 2007 U16 LU +0.8 -- ZDYBEL Aleksander Z/14123/21 2022
1 5 s 2 12.44 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U18 LU +0.3 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2022
2 7 s 2 12.79 SURMACZ Wojciech TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU +0.3 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/14451/21 2022
3 8 s 2 13.02 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +0.3 -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2022 LDK!
4 9 s 2 13.06 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ +0.3 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2022 LDK!
5 10 s 2 13.43 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +0.3 -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2022
6 11 s 2 13.51 TAMA-PONIATOWSKI Miłosz AZS UMCS Lublin # 2007 U16 LU +0.3 --
7 12 s 2 14.30 STUDNICKI Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +0.3 -- GRDEŃ Krzysztof Z/2458/22 2022
200 m M
1 1 s 1 22.94 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -2.7 III GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 23.18 ŚMIETANKA Jan MKS Unia Hrubieszów 2005 U18 LU -2.7 III MAGDZIAK Tomasz Z/3227/19 2022
3 3 s 1 25.45 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -2.7 -- MAZUREK Marek Z/1431/20 2022 LDK!
4 4 s 1 25.82 BARTECKI Maciej TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2005 U18 LU -2.7 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/0965/19 2022
5 5 s 1 28.62 KUTA Franciszek AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -2.7 -- JĘDRYS Andrzej Z/8595/21 2022
300 m M
1 s 1 38.40 MENDEL Stefan KS Polesie Urszulin 2008 U16 LU III B.D. Z/13334/21 2022
2 s 1 40.48 SURMACZ Wojciech TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U16 LU IV WAWRZUSISZYN Tomasz Z/14451/21 2022
3 s 1 41.23 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa # 2008 U16 MZ V B.D. Z/6331/22 2022
4 s 1 43.00 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2022 LDK!
5 s 1 45.23 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2022
6 s 1 46.81 STUDNICKI Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/2458/22 2022
1 s 2 39.25 CZĘŚCIK Przemysław KS Agros Zamość 2007 U16 LU IV KUCHARSKI Marek Z/13528/21 2022
2 s 2 43.40 BIAŁECKI Tomasz AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- JAROS Andrzej # Z/1143/22 2022
3 s 2 43.92 TAMA-PONIATOWSKI Miłosz AZS UMCS Lublin # 2007 U16 LU --
600 m M
1 1 s 1 1:29.09 JARMOSZEWICZ Jan MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU III WILCZEK Janusz Z/1533/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:31.15 GĘBICKI Jakub MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- MAZUREK Marek Z/1431/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:31.37 ROGOŹNICKI Sebastian MKS Żak Biała Podlaska 2007 U16 LU III FROŃCZUK Rafał Z/2306/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:31.67 WOJTASZEK Piotr AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU III JĘDRYS Andrzej Z/4313/21 2022
5 5 s 1 1:34.54 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ IV MISZTAL Janusz Z/0860/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:35.09 MAMEŁKA Bartosz KS Agros Zamość 2007 U16 LU V KUCHARSKI Marek Z/4783/21 2022
7 7 s 1 1:38.30 GMITRZUK Marcel KS Agros Zamość 2008 U16 LU V KUCHARSKI Marek Z/13054/21 2022
8 8 s 1 1:40.31 BĄK Wojtek KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/12553/21 2022 LDK!
9 9 s 1 1:46.63 TYLEC Mikołaj AZS UMCS Lublin 2008 U16 LU -- JAROS Andrzej Z/2530/22 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:59.62 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:59.67 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK III BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:01.93 JAKUBCZAK Karol AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU III KITLIŃSKI Piotr B.D. Z/3976/18 2022
4 4 s 1 2:03.27 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1754/16 2022
5 5 s 1 2:07.32 GROŃSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2003 U20 LU IV B.D. Z/5263/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:27.04 SŁUPNY Kacper AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU --
1000 m M
1 1 s 1 2:55.09 NADŁONEK Daniel KS Agros Zamość 2007 U16 LU V KUCHARSKI Marek Z/14471/21 2022
2 2 s 1 2:56.86 PAPIS Gabriel KS Agros Zamość 2008 U16 LU V KUCHARSKI Marek Z/4982/22 2022
3 3 s 1 2:58.70 JUNG Sebastian KS Polesie Urszulin 2007 U16 LU V B.D. Z/13248/21 2022
4 4 s 1 3:10.00 TYRKA Norbert MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -- MAZUREK Marek Z/1446/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:13.49 KOWALSKI Rafał AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -- JĘDRYS Andrzej Z/4312/21 2022
6 6 s 1 3:27.29 WOŁOSZ Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/4458/22 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:09.62 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU III WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2022 2
2 2 s 1 4:10.66 KUNA Krystian AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU III KITLIŃSKI Piotr Z/4307/19 2022
2000 m M
1 1 s 1 6:30.39 WOŁOSZYN Bartłomiej LKS Znicz Biłgoraj 2005 U18 LU -- JAMROZ Mieczysław Z/1213/20 2022
2 2 s 1 6:52.58 TYRKA Kacper MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- SZKODA Piotr MAZUREK Marek , Z/5386/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 7:26.34 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2022
4 4 s 1 8:46.10 POCHYLCZUK Krzysztof MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/7221/21 2022
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 17.11 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -1.0 IV B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula , Z/1540/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 17.41 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU -1.0 IV CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK!
110 m pł M
1 1 s 1 15.77 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 1998 Sen ZP -1.0 III B.D.
2 2 s 1 19.80 JANKOWSKI Wiktor KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -1.0 -- ZDYBEL Aleksander Z/2924/20 2022
300 m pł M
1 1 s 1 41.12 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U16 LU II CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 47.57 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 1.65 FAC Bartosz AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU -- HOŁUB Beata Z/2259/20 2021 LDK!
2 2 f 1 1.65 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
3 3 f 1 1.65 WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1.30 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2022 LDK!
1 1 f 2 1.80 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV DMP U20 B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula , Z/1540/21 , 2022 LDK! 99
2 2 f 2 1.70 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/3389/20 2022 LDK!
3 3 f 2 1.65 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0221/22 2022
4 4 f 2 1.55 MAMEŁKA Bartosz KS Agros Zamość 2007 U16 LU -- KUCHARSKI Marek Z/4783/21 2022
5 5 f 2 1.45 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2022
W dal M
1 1 f 1 6.35 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU +1.7 III GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
2 2 f 1 6.18 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU +1.2 IV BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
3 3 f 1 5.38 KUŚMIERCZYK Filip PUKS Jedynka Łosice 2009 U14 MZ +0.2 -- SZYMCZUK Dariusz Z/3911/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.56 SIEMBIDA Krzysztof KKL Stal Stalowa Wola 2010 U14 PK -1.0 -- SIWEK Andrzej Z/0214/22 2022 LDK!
5 5 f 1 3.64 GÓRNIK Krzysztof KS Agros Zamość 2010 U14 LU +0.9 -- PIRÓG Dariusz Z/4751/22 2022 LDK!
  f 2 4.28 KUTA Franciszek AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU -0.3 -- JĘDRYS Andrzej Z/8595/21 2022
1 1 f 2 6.22 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU +1.0 IV DMP U20 STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK! 90
2 2 f 2 5.85 PRZYBYŁA Sebastian TS Start Lublin 2007 U16 LU +1.2 V BOBRZYK Wojciech Z/0669/22 2022 LDK!
3 3 f 2 5.61 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U16 LU +0.6 V DMP U20 B.D. STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0385/21 , 2022 LDK! 68
4 4 f 2 5.54 CZĘŚCIK Przemysław KS Agros Zamość 2007 U16 LU +3.5 -- KUCHARSKI Marek Z/13528/21 2022
5 5 f 2 5.30 BARABAS Szymon KS Agros Zamość 2008 U16 LU +1.2 -- STRYJEWSKI Janusz Z/0593/21 2022 LDK!
6 6 f 2 4.87 KUTA Franciszek AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU +2.3 -- JĘDRYS Andrzej Z/8595/21 2022
7 7 f 2 4.29 MARYŃCZAK Aleks TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U16 LU +0.1 -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3007/22 2022
Trójskok M
1 1 f 1 13.06 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD +0.4 IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2022 BEZ LDK!
  f 1 NM KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD 0.0 -- SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
Wieloskok M
1 1 f 1 12.63 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U16 LU +2.0 II STRYJEWSKI Janusz Z/13052/21 2022 LDK!
2 2 f 1 12.03 CZAPKA Dawid KS Agros Zamość 2008 U16 LU -0.6 III B.D. STRYJEWSKI Janusz STRYJEWSKI Janusz , Z/0385/21 , 2022 LDK!
  f 1 NM BARABAS Szymon KS Agros Zamość 2008 U16 LU 0.0 -- STRYJEWSKI Janusz Z/0593/21 2022 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 9.03 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2022
2 2 f 1 7.34 ABRAMEK Wojciech KS Agros Zamość 2009 U14 LU -- PIRÓG Dariusz Z/3516/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 12.75 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU IV ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022
2 2 f 1 12.05 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022
1 1 f 2 10.66 GEMBORYS Paweł TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U16 LU V GDAŃSKI Andrzej Z/5502/22 2022
2 2 f 2 10.35 WÓJTOWICZ Michał TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4985/22 2022
3 3 f 2 7.89 MARYŃCZAK Aleks TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U16 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/3007/22 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 11.03 KUZIO Mateusz MKS Junior Złocieniec 1998 Sen ZP -- B.D.
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 27.77 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2022
2 2 f 1 25.69 ABRAMEK Wojciech KS Agros Zamość 2009 U14 LU -- PIRÓG Dariusz Z/3516/22 2022 LDK!
3 3 f 1 18.72 GÓRNIK Krzysztof KS Agros Zamość 2010 U14 LU -- PIRÓG Dariusz Z/4751/22 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 43.48 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU III KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2022
2 2 f 1 42.95 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU III KOZŁOWSKI Robert # Z/1541/21 2022 LDK!
3 3 f 1 25.39 GEMBORYS Paweł TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2008 U16 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5502/22 2022
4 4 f 1 25.33 MIKICIUK Aleksander PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1331/22 2022
5 5 f 1 23.65 MARCINIUK Franciszek PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1330/22 2022
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 34.21 MĘDREK Gabriel AZS UMCS Lublin 2005 U18 LU -- KOZŁOWSKI Robert Z/3575/20 2022
2 2 f 1 31.09 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 40.63 STAŃSKI Sergiusz AZS UMCS Lublin # 2002 U23 LU II FROŃCZUK Rafał B.D. B.D. KOZŁOWSKI Robert , Z/3252/17 , 2022 LDK!
Młot (4) M
1 1 f 1 39.54 FLIS Franciszek KS Wisła Puławy 2009 U14 LU -- ZDYBEL Aleksander Z/1512/22 2022
Młot (5) M
1 1 f 1 50.34 OPALIŃSKI Franciszek MUKS Park Zduńska Wola 2005 U18 LD III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/1284/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 46.99 OLSZOWY Eryk KS Wisła Puławy 2006 U18 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/3759/19 2022 106
3 3 f 1 46.65 SZEWCZYK Jakub MUKS Park Zduńska Wola 2006 U18 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3605/19 , 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 37.68 JANKOWSKI Wiktor KS Wisła Puławy 2006 U18 LU -- DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/2924/20 2022 88
1 1 f 2 44.56 ŁOBODA Kacper AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU IV KOZŁOWSKI Robert Z/13078/21 2022
2 2 f 2 43.70 RUSIECKI Patryk KS Wisła Puławy 2007 U16 LU IV DMP U20 ZDYBEL Aleksander Z/9196/21 2022 100
3 3 f 2 38.83 GURBIEL Michał MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/13535/21 2022
4 4 f 2 38.10 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0056/21 2022 LDK!
5 5 f 2 37.52 SUGIER Filip AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU V KOZŁOWSKI Robert # Z/1541/21 2022 LDK!
6 6 f 2 36.46 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
7 7 f 2 31.91 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
8 8 f 2 27.33 MIKICIUK Aleksander PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1331/22 2022
9 9 f 2 26.90 MARCINIUK Franciszek PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1330/22 2022
Młot (6) M
1 1 f 1 65.26 SOBIESIAK Marcin AZS UMCS Lublin 2004 U20 LU I DMP U20 KOZŁOWSKI Robert Z/5264/18 2022 BEZ LDK! 157
2 2 f 1 38.11 HAWRYLUK Szymon KS Agros Zamość 2004 U20 LU IV DMP U20 PIRÓG Dariusz Z/4929/18 2022 BEZ LDK! 97
Młot (7.26) M
1 1 f 1 67.64 MAZUR Michał KS Agros Zamość 1999 Sen LU I ROSA Mikołaj Z/3659/15 2022 1
Oszczep (600) M
1 1 f 1 40.81 SZYKUT Mateusz KS Wisła Puławy 2008 U16 LU V ZDYBEL Aleksander Z/9195/21 2022
2 2 f 1 32.65 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2022
Oszczep (700) M
1 1 f 1 29.07 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2022
  f 1 NM WÓJTOWICZ Ignacy TS Start Lublin 2006 U18 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/0794/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.4225339889526 sekund