Warszawa 04.09.2022
Zawody Lekkoatletyczne im. Eugeniusza Lokajskiego [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 11.71 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +0.8 M B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022
2 2 e 1 12.13 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +0.8 I BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK!
3 3 e 1 12.46 JÓ¬WICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ +0.8 II MERWA Janusz Z/2037/16 2022 2
4 4 e 1 12.89 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ +0.8 III BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
5 6 e 1 13.02 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +0.8 III STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2022
6 8 e 1 13.11 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
7 12 e 1 13.28 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.8 IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
8 18 e 1 13.46 ¦WIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U18 MZ +0.8 IV BUSZTA Stanisław Z/4197/19 2022
1 7 e 2 13.05 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.4 III DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/0952/21 2022 LDK! 110
2 11 e 2 13.27 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.4 IV BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
3 13 e 2 13.29 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ +0.4 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
4 14 e 2 13.30 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD +0.4 IV DELˇG Józef Z/4297/19 2022 BEZ
5 15 e 2 13.33 KOTULSKA Martyna KS Lemiesz Team Warszawa 1994 Sen MZ +0.4 -- LEMIESZ Aneta Z/4601/11 2022
6 24 e 2 13.61 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +0.4 IV GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2022 2 LDK!
7 33 e 2 13.93 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +0.4 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4339/20 2022 LDK!
8 35 e 2 14.04 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +0.4 -- STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2022
1 10 e 3 13.21 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -0.5 IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
2 16 e 3 13.39 KOWALSKA Justyna UKS Herkules Sulejówek 2004 U20 MZ -0.5 IV CZYŻ Maciej Z/2219/16 2022 4 LDK!
3 22 e 3 13.60 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -0.5 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2022
4 26 e 3 13.68 GÓRECKA Maria Antonina UKS Melo Błonie 2005 U18 MZ -0.5 IV GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3158/20 2022
5 29 e 3 13.77 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -0.5 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
6 30 e 3 13.88 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.5 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK!
1 5 e 4 12.94 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ +0.9 III B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
2 17 e 4 13.41 NIEZGODA Iga LUKS Boguszyce 2009 U14 LD +0.9 IV SUPEŁ Dorota Z/0486/20 2022 LDK!
3 20 e 4 13.53 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 IV PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2022 BEZ LDK!
4 21 e 4 13.57 LESZCZYŃSKA Agata KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 IV DZICZEK Szymon Z/4726/19 2022
5 23 e 4 13.61 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.9 IV CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
6 27 e 4 13.72 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ +0.9 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
7 44 e 4 14.38 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2022 LDK!
1 19 e 5 13.49 PIER¦CIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.1 IV ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2022
2 25 e 5 13.63 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 IV BOGUCKI Michał Z/3917/19 2022 LDK!
3 28 e 5 13.73 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ +1.1 IV DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
4 32 e 5 13.92 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +1.1 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2022
5 34 e 5 13.97 DRZEWIEC Milena WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ +1.1 V WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/9404/21 2022 LDK!
6 38 e 5 14.13 SOKOŁOWSKA Wiktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ +1.1 V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3568/19 2022 BEZ LDK!
7 47 e 5 14.65 STAWICKA Eliza UKS MTE Milanówek 2009 U14 MZ +1.1 -- DOMAGAŁA Joanna Z/3379/20 2022 LDK!
1 37 e 6 14.09 SZUL Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -2.1 -- B.D. Z/4598/22 2022
2 39 e 6 14.16 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -2.1 -- B.D. Z/0255/19 2022
3 40 e 6 14.25 DˇBROWSKA Julia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ -2.1 V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5479/21 2022 LDK!
4 45 e 6 14.59 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -2.1 -- B.D. Z/4710/19 2022
5 48 e 6 14.66 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -2.1 -- ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2022 LDK!
6 52 e 6 14.74 BLICHARSKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -2.1 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3498/22 2022
7 54 e 6 14.84 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -2.1 -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
1 42 e 7 14.36 STOLARCZYK Maja MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -1.8 V B.D. Z/3904/22 2022
2 49 e 7 14.67 WO¬NICKA Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -1.8 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/14122/21 2022
3 50 e 7 14.68 WAŻNY Maria KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -1.8 -- CYNOWSKI Wojciech Z/3874/20 2022 LDK!
4 53 e 7 14.79 KWIECIŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -1.8 -- B.D. Z/14769/21 2022
5 56 e 7 14.96 PERZANOWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -1.8 -- BOGUCKI Michał Z/0185/22 2022 LDK!
6 57 e 7 14.97 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -1.8 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2022
7 58 e 7 14.98 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ -1.8 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2022 LDK!
8 64 e 7 15.49 KAŁCZYŃSKA Hanna KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ -1.8 -- DZICZEK Szymon Z/14812/21 2022
1 31 e 8 13.90 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -1.6 -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK!
2 41 e 8 14.28 BAHRO Alea AKL Ursynów Warszawa 2009 U14 MZ -1.6 V B.D. Z/10780/21 2022
3 51 e 8 14.71 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -1.6 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13312/21 2022
4 55 e 8 14.88 ŻELAZO Lena MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -1.6 -- MARKOWSKI Michał Z/13308/21 2022
5 59 e 8 15.04 SZKUTOWICZ Natalia MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -1.6 -- MARKOWSKI Michał Z/13306/21 2022
6 60 e 8 15.05 OBIEDZIŃSKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -1.6 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0609/22 2022 55
7 62 e 8 15.17 DYMIŃSKA Zuzanna UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -1.6 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3002/17 2022 BEZ
1 9 e 9 13.11 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ -1.7 III WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3424/21 2022 LDK!
2 36 e 9 14.07 JUROWSKA Lidia UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN -1.7 V TWOREK Urszula Z/2513/22 2022
3 43 e 9 14.36 LESZCZYŃSKA Natalia MKS Pogoń Siedlce # 2009 U14 MZ -1.7 V KOSIERADZKI Łukasz Z/5413/22 2022
4 46 e 9 14.60 BŁAŻEJAK Lena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ -1.7 -- B.D. Z/5316/22 2022
5 61 e 9 15.13 KACZOROWSKA Zofia LKS Osuchów 2009 U14 MZ -1.7 -- ZDUNEK Stanisław Z/3571/22 2022
6 63 e 9 15.35 PÓŁTORZYCKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -1.7 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13310/21 2022
7 65 e 9 15.49 REJMAN Alicja KM Aktywni Sochaczew 2009 U14 MZ -1.7 -- ZIMNY Emanuel Z/5317/22 2022 LDK!
8 66 e 9 16.00 WRÓBLEWSKA Daria LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -1.7 -- SUPEŁ Dorota Z/0489/20 2022 LDK!
1 1 f 1 11.76 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -1.5 M B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022
2 2 f 1 12.29 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -1.5 II BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK!
3 3 f 1 12.97 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -1.5 III BOGUCKI Michał Z/2402/20 2022 LDK!
4 4 f 1 13.03 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ -1.5 III WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3424/21 2022 LDK!
5 5 f 1 13.07 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -1.5 III DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/0952/21 2022 LDK! 109
6 6 f 1 13.09 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ -1.5 III B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
7 7 f 1 13.26 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -1.5 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 24.82 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -0.1 I BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 26.43 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ -0.1 III B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 26.95 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.1 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
4 4 s 1 27.31 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -0.1 IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
5 5 s 1 27.47 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.1 IV BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
6 7 s 1 27.86 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -0.1 IV ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
7 10 s 1 28.06 BORKOWSKA Wiktoria PTT Delta Płock 2004 U20 MZ -0.1 IV KˇPIŃSKI Sławomir Z/0087/18 2022 3
1 6 s 2 27.65 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.2 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
2 9 s 2 27.92 PIER¦CIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.2 IV ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2022
3 12 s 2 28.26 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +0.2 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
4 14 s 2 28.43 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +0.2 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4339/20 2022 LDK!
5 15 s 2 28.62 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków 2004 U20 MA +0.2 -- B.D. Z/0782/19 2022
6 16 s 2 28.78 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ +0.2 -- B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
1 11 s 3 28.25 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -0.7 IV OBROCKI Bogdan # Z/2106/19 2022
2 17 s 3 28.84 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.7 V DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK! 82
3 21 s 3 29.10 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -0.7 -- B.D. Z/0255/19 2022
4 23 s 3 29.13 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ -0.7 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2022
5 26 s 3 29.55 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -0.7 -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2022 LDK!
6 28 s 3 29.69 PTASZYŃSKA Patrycja KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -0.7 V ZIMNY Emanuel Z/5196/19 2022 LDK!
7 29 s 3 29.88 WIERZCHOWSKA Maja SRS Kondycja Piaseczno 2004 U20 MZ -0.7 -- PARADOWSKI Wiesław Z/1878/18 2022 5 LDK!
8 34 s 3 30.35 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.7 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
1 18 s 4 28.88 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.8 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2022
2 20 s 4 29.00 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.8 -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
3 24 s 4 29.14 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.8 V B.D. Z/11590/21 2022
4 25 s 4 29.50 KRUSZEWSKA Barbara UKS Otrębusy 2007 U16 MZ +0.8 V B.D. Z/3762/22 2022
5 30 s 4 29.90 KARBOWIAK Dominika KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +0.8 V ZIMNY Emanuel Z/2048/21 2022 LDK!
6 31 s 4 29.99 PEKRÓL Zuzanna MUKS Płock 2008 U16 MZ +0.8 V DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/5160/21 , 2022 LDK!
7 35 s 4 30.83 STEMPEL Aleksandra UKS Herkules Sulejówek 2006 U18 MZ +0.8 -- CZYŻ Maciej Z/0742/20 2022 LDK!
8 37 s 4 31.77 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.8 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2022
1 8 s 5 27.87 LESZCZYŃSKA Agata KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 IV DZICZEK Szymon Z/4726/19 2022
2 13 s 5 28.28 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ +0.7 IV MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2022
3 19 s 5 28.89 SZUL Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +0.7 -- B.D. Z/4598/22 2022
4 22 s 5 29.11 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 V BOROŃ Aldona Z/1183/22 2022 LDK!
5 27 s 5 29.66 KWIECIŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 V B.D. Z/14769/21 2022
6 32 s 5 30.05 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 V B.D. Z/4710/19 2022
7 33 s 5 30.22 BŁAŻEJAK Lena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ +0.7 V B.D. Z/5316/22 2022
8 36 s 5 31.07 WO¬NICKA Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.7 -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/14122/21 2022
300 m K
1 1 s 1 42.01 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ II CZYŻ Maciej Z/3227/21 2022 LDK!
2 2 s 1 42.32 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ II DUKLANOWSKI Hubert Z/4298/20 2022 LDK!
3 3 s 1 42.83 BARGIEŁ Barbara UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0838/20 2022 LDK!
4 6 s 1 46.20 SUCHOLEWSKA Natalia SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/4113/20 2022 LDK!
5 9 s 1 47.82 MAŁECKA Karina LKS Osuchów 2009 U14 MZ V ZDUNEK Stanisław Z/3573/22 2022
6 10 s 1 49.25 BEREDA Weronika UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3222/21 2022 LDK!
7 13 s 1 50.86 ZALEWSKA Weronika UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. Z/5514/21 2022 LDK!
1 4 s 2 45.26 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/4717/19 2022
2 5 s 2 45.63 ZAJˇC Emilia Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/2766/20 2022 LDK!
3 7 s 2 46.57 WIĘSAK Alicja MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ V MARKOWSKI Michał Z/13307/21 2022
4 8 s 2 47.72 MARZEC Maja Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/11823/21 2022
5 11 s 2 49.30 BLICHARSKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3498/22 2022
6 12 s 2 50.58 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13312/21 2022
7 14 s 2 52.43 KIEŁPIKOWSKA Alicja OKS Start Otwock 2008 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/5022/22 2022
400 m K
1 1 s 1 62.55 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ IV BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2022
2 2 s 1 65.67 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2022 LDK!
3 3 s 1 65.96 MIELCZAREK Alicja KS Schulo Team Działdowo 1978 Masters WN -- SCHULZ Łukasz Z/0594/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:36.82 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ II GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2022
2 2 s 1 1:39.76 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
3 3 s 1 1:39.81 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:42.15 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2022
5 5 s 1 1:42.75 RĘKAWIECKA Roksana PTT Delta Płock 2006 U18 MZ -- KˇPIŃSKI Sławomir Z/2878/19 2022
6 7 s 1 1:45.02 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ IV DˇBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2022 LDK!
7 8 s 1 1:48.53 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3703/20 2022 LDK!
8 9 s 1 1:48.79 ZAJˇC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ V BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022
1 6 s 2 1:44.78 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2022
2 10 s 2 1:49.67 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2022 LDK!
3 11 s 2 1:50.27 DĘBECKA Karolina SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1342/20 2022 LDK!
4 12 s 2 1:50.35 ZAJˇC Patrycja MUKS Płock 2007 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław MIESZKOWSKI Piotr , Z/0955/20 , 2022 LDK!
5 13 s 2 1:51.40 TWARDOWSKA Lena UKS Melo Błonie 2007 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/4003/20 2022
6 14 s 2 1:53.91 JANAS Marianna KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/11657/21 2022 LDK!
7 15 s 2 1:56.50 MARECKA Apolonia KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/11817/21 2022
8 16 s 2 1:56.67 KOMOROWSKA Helena OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/10396/21 2022
800 m K
1 1 s 1 2:10.51 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ II PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2022 LDK!
2 2 s 1 2:22.20 BORKOWSKA Aleksandra GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ III BUSZTA Stanisław Z/0337/18 2022 5
3 3 s 1 2:24.08 ADAMSKA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ III SKORUPSKI Szymon Z/10827/21 2022
4 4 s 1 2:30.88 KŁOSZEWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKA Renata , Z/2113/19 , 2022 LDK!
5 5 s 1 2:34.73 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 2:45.27 PIOTROWSKA Zofia BKS Wataha Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. Z/2132/19 2022
7 7 s 1 2:45.94 SOSZYŃSKA Martyna MKS Pogoń Siedlce 2004 U20 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/4553/18 2022
  s 1 DNF WIERZCHOWSKA Maja SRS Kondycja Piaseczno 2004 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1878/18 2022 5 LDK!
  s 1 DNF DZIEWOŃSKA Malwina SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/1867/18 2022 5 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:48.75 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ -- ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2022 3
2 2 s 1 2:49.63 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022
3 3 s 1 2:50.03 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2022 4
4 4 s 1 2:52.09 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
5 5 s 1 2:52.58 CYBULSKA Dagmara UKS Filipides Teresin 1999 Sen MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej B.D. Z/0388/15 2022
6 6 s 1 2:56.68 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
7 7 s 1 2:56.86 DUBAN Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/3520/19 2022
8 8 s 1 2:58.74 CYBULSKA Klaudia UKS Filipides Teresin 1999 Sen MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0389/15 2022
9 9 s 1 3:00.14 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
10 10 s 1 3:01.34 PIˇTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/2853/19 2022
11 11 s 1 3:01.71 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2022
12 12 s 1 3:05.34 KACPRZYŃSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2007 U16 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14717/21 2022
13 13 s 1 3:05.95 KALINOWSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2009 U14 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14718/21 2022
1 14 s 2 3:15.39 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U16 LD IV MAJCHER Elżbieta SUPEŁ Dorota , Z/0484/20 , 2022 LDK!
2 15 s 2 3:19.08 NOGA Olena Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/4302/20 2022 LDK!
3 16 s 2 3:20.18 ŁAKOMSKA Magdalena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/3870/20 2022
4 17 s 2 3:20.52 DOMŻAŁ Barbara Akademia Sportu Otwock 1997 Sen MZ -- B.D. KALINOWSKA Paulina , Z/2587/16 , 2022
5 18 s 2 3:23.75 SAKOWICZ Aleksandra AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0572/22 2022
6 19 s 2 3:29.65 KAŁASKA Karolina GKS Wilga Garwolin 2007 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/4282/20 2022
7 20 s 2 3:35.77 CIE¦LAK Aleksandra KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4414/19 2022
8 21 s 2 3:37.40 ŻULIŃSKA Kamila KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3484/19 2022 BEZ LDK!
9 22 s 2 3:41.85 KULPA Natalia Akademia Sportu Otwock 2003 U20 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2936/17 2022
80 pł K
1 1 e 1 12.55 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ -2.0 III WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2022
2 2 e 1 12.64 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -2.0 III BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
3 3 e 1 13.61 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -2.0 IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
4 4 e 1 14.25 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -2.0 V BOGUCKI Michał Z/3921/19 2022 LDK!
5 5 e 1 15.11 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -2.0 -- BOGUCKI Michał Z/2791/20 2022 LDK!
6 6 e 1 15.59 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -2.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0898/21 2022 LDK!
7 7 e 1 16.14 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -2.0 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13424/21 2022 LDK!
1 1 f 1 12.42 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ +1.7 III WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2022
2 2 f 1 12.47 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 III BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
3 3 f 1 13.26 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.7 IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
4 4 f 1 13.68 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +1.7 IV BOGUCKI Michał Z/2791/20 2022 LDK!
5 5 f 1 14.17 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +1.7 V BOGUCKI Michał Z/3921/19 2022 LDK!
6 6 f 1 15.79 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ +1.7 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13424/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 48.64 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ III SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2022 BEZ LDK!
2 3 s 1 50.24 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
3 5 s 1 52.39 BIEDRZYCKA Zuzanna KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/10792/21 2022
4 7 s 1 53.03 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2022
5 8 s 1 53.82 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/3921/19 2022 LDK!
1 2 s 2 49.30 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- RˇCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
2 4 s 2 50.30 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U16 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3917/19 2022 LDK!
3 6 s 2 52.52 KOPEĆ Liwia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4338/20 2022 LDK!
4 9 s 2 54.89 PERZANOWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/0185/22 2022 LDK!
5 10 s 2 55.23 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2791/20 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:27.15 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:28.50 ORZOŁEK Maria UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN IV TWOREK Urszula Z/2516/22 2022
3 3 s 1 3:32.13 SZYMAŃSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ IV GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2022 LDK!
4 4 s 1 3:33.63 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4343/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:34.87 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 3:39.00 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ III RODOWALD Olaf Z/0687/20 2022 LDK!
2 f 1 1.55 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
3 f 1 1.45 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta RODOWALD Olaf , Z/1457/18 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 1.45 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ IV CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
5 f 1 1.40 DYMIŃSKA Zuzanna UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3002/17 2022 BEZ
6 f 1 1.35 BAHRO Alea AKL Ursynów Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/10780/21 2022
7 f 1 1.30 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
7 f 1 1.30 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11590/21 2022
Tyczka K
1 f 1 2.85 OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ III DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2022 2 LDK! 120
2 f 1 2.55 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ IV GĘBSKI Adam Z/12111/21 2022
W dal K
1 f 1 5.86 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +0.1 I DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022 147
2 f 1 5.22 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -0.3 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2022
3 f 1 4.92 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -1.0 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
4 f 1 4.91 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ -1.1 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2022
5 f 1 4.80 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +1.7 IV BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
6 f 1 4.80 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.4 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
7 f 1 4.14 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.1 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
8 f 1 3.69 MARZĘCKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.7 -- KOZERA Piotr Z/1996/22 2022
  f 1 NM JÓ¬WICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ 0.0 -- MERWA Janusz Z/2037/16 2022 2
  f 1 NM ¦WIESIULSKA Alicja GKS Wilga Garwolin 2006 U18 MZ 0.0 -- BUSZTA Stanisław Z/4197/19 2022
1 f 2 5.02 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ +0.1 IV WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3424/21 2022 LDK!
2 f 2 4.98 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ -1.3 IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
3 f 2 4.92 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.7 IV BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
4 f 2 4.74 SOKOŁOWSKA Patrycja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ +0.3 V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3567/19 2022 BEZ LDK!
5 f 2 4.46 KUSIŃSKA Julia GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ 0.0 -- BUSZTA Stanisław Z/3367/22 2022
6 f 2 4.35 ¦WIESIULSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ +0.1 -- BUSZTA Stanisław Z/4196/19 2022
7 f 2 4.35 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.6 -- KOZERA Piotr Z/8061/21 2022 LDK!
8 f 2 4.34 JUROWSKA Lidia UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN -0.4 -- TWOREK Urszula Z/2513/22 2022
9 f 2 4.11 KˇCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.3 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2022
10 f 2 3.85 DRZEWIEC Milena WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ +0.2 -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/9404/21 2022 LDK!
11 f 2 3.84 MIERZEJEWSKA Michalina UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -1.6 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13003/21 2022 LDK!
  f 2 NM SZCZE¦NIAK Maria MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ 0.0 -- KOZERA Piotr Z/5162/22 2022
  f 2 NM KA¬MIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ 0.0 -- KOZERA Piotr Z/5161/22 2022
Wieloskok K
1 1 f 1 10.38 DˇBROWSKA Julia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ +0.6 IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5479/21 2022 LDK!
2 2 f 1 10.20 SOKOŁOWSKA Patrycja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ -0.3 IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3567/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 9.49 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.2 -- KOZERA Piotr Z/8061/21 2022 LDK!
4 4 f 1 9.45 KUSIŃSKA Julia GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -0.3 -- BUSZTA Stanisław Z/3367/22 2022
5 5 f 1 9.42 ¦WIESIULSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -0.7 -- BUSZTA Stanisław Z/4196/19 2022
6 6 f 1 8.86 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -0.1 -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
7 7 f 1 8.63 GRODECKA Dominika Runners Team Ciechanów 2008 U16 MZ -0.2 -- GRODECKI Tomasz # Z/10409/21 2022
8 8 f 1 8.60 MIERZEJEWSKA Michalina UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -1.2 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13003/21 2022 LDK!
9 9 f 1 8.24 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ 0.0 -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13424/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.84 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 2 f 1 10.18 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2022
3 3 f 1 10.14 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2022 5
4 4 f 1 9.36 JAKUBOWSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/3152/22 2022
5 5 f 1 8.77 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
6 6 f 1 8.50 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2022
7 7 f 1 8.41 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/3872/20 2022
8 8 f 1 8.36 NOWAKOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3499/22 2022
9 9 f 1 8.21 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
10 10 f 1 8.07 NOWAK Natalia RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/14861/21 2022
11 11 f 1 7.35 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
12 12 f 1 7.31 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
13 13 f 1 6.96 WILCZEWSKA Kinga UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13004/21 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 10.38 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
2 f 1 8.67 KAMIŃSKA Monika RK Athletics Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2022
Dysk (0.75) K
1 f 1 39.27 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 f 1 27.01 DĘBECKA Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/0780/22 2022
3 f 1 26.81 NURKIEWICZ Anna MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3259/20 2022 BEZ LDK!
4 f 1 22.54 NOWAKOWSKA Patrycja MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/3499/22 2022
5 f 1 20.91 BIAŁOKOZIEWICZ Aleksandra MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5480/21 2022 LDK!
6 f 1 20.73 NOWAK Natalia RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/14861/21 2022
7 f 1 19.57 PACIOREK Anastazja GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4532/22 2022
Dysk (1) K
1 f 1 31.15 ANDRYSZCZYK Inga UKS Filipides Teresin 2004 U20 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0372/17 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 21.95 SOKÓŁ Oliwia UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0299/18 , 2022 4 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 36.20 CHMIELEWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ IV ROSA Mikołaj Z/3760/22 2022
2 f 1 28.98 GRZĘDA Emilia KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil GÓRA Marcin , Z/4151/19 , 2022 LDK!
Młot (4) K
1 f 1 64.99 ¦MIECH Aleksandra KS Agros Zamo¶ć 1997 Sen LU M ROSA Mikołaj B.D. Z/1398/13 2022
2 f 1 46.08 WALCZAK Alicja KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ II DMP U20 GÓRA Marcin Z/2464/20 2022 138
3 f 1 40.05 KRASOŃ Dominika OKS Skra Warszawa 2003 U20 MZ III DMP U20 ROSA Mikołaj Z/2266/18 2022 5 121
4 f 1 30.44 KAMIŃSKA Monika RK Athletics Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 31.39 PRZYBYSZ Maja GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4199/19 2022
2 f 1 30.67 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
3 f 1 30.47 KUCHARSKA Ewelina GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0330/17 2022 5
4 f 1 30.39 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2022 LDK!
5 f 1 24.11 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
1 f 2 33.71 ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ IV FALIŃSKI Jacek Z/2054/20 2022 LDK!
2 f 2 32.86 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ IV B.D. Z/3872/20 2022
3 f 2 28.73 DĘBECKA Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/0780/22 2022
4 f 2 28.27 BACZYŃSKA Lena MKS Pogoń Siedlce # 2009 U14 MZ V MARKOWSKI Michał Z/13305/21 2022
5 f 2 24.94 WILCZEWSKA Kinga UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13004/21 2022 LDK!
6 f 2 21.93 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1183/22 2022 LDK!
7 f 2 27.71 PACIOREK Anastazja GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4532/22 2022
8 f 2 21.40 WYSOCKA Weronika MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- MARKOWSKI Michał Z/5120/22 2022
9 f 2 19.74 GÓRSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2007 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/5253/22 2022
10 f 2 18.35 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
11 f 2 17.45 ILCZUK Maja MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- B.D. Z/5121/22 2022
12 f 2 17.01 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
13 f 2 16.32 ADAMCZYK Małgorzata KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2595/20 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 35.68 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022
2 f 1 27.68 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
100 m M
1 1 s 1 10.72 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
2 2 s 1 10.79 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +1.2 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
3 3 s 1 11.04 STEMPEL Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska 1987 Masters LU +1.2 II B.D. Z/2523/11 2022
4 4 s 1 11.06 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +1.2 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
5 5 s 1 11.13 WA¦KIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +1.2 II B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
6 6 s 1 11.26 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.2 II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2022 LDK!
7 11 s 1 11.60 U¦CIŃSKI Kacper OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 III BALCERZAK Piotr Z/4109/18 2022 4 LDK!
8 12 s 1 11.62 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 III DMP U20 GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2022 104
1 8 s 2 11.49 TYMIŃSKI Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -1.0 III B.D. B.D. Z/1001/17 2022
2 9 s 2 11.52 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -1.0 III RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
3 13 s 2 11.65 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -1.0 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
4 14 s 2 11.69 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ -1.0 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
5 16 s 2 11.73 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA -1.0 III B.D. Z/2038/21 2022
6 19 s 2 11.83 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -1.0 IV KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2022
7 22 s 2 11.88 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -1.0 IV DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 92
1 10 s 3 11.53 KUREK Maciej KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA -1.1 III B.D. Z/0868/22 2022
2 15 s 3 11.73 DEMSKI Sebastian KS Sprinterzy.com Kraków 1991 Sen MA -1.1 III B.D. Z/0867/22 2022
3 17 s 3 11.74 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U23 MZ -1.1 III CZYŻ Maciej Z/1921/16 2022 BEZ
4 18 s 3 11.79 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -1.1 IV KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
5 25 s 3 12.09 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ -1.1 IV GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
6 26 s 3 12.12 PYRZYŃSKI Mateusz MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -1.1 IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2351/19 2022 LDK!
7 27 s 3 12.26 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ -1.1 -- B.D. Z/10886/21 2022
8 28 s 3 12.48 STACHERA Adam KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -1.1 -- DMP U20 OBŁĘKOWSKA Izabella GRALEWSKI Wojciech , Z/5836/19 , 2022 LDK! 73
1 7 s 4 11.32 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +0.6 III GAWENDA Andrzej GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 LDK!
2 24 s 4 12.07 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +0.6 IV BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2022
3 29 s 4 12.61 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.6 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2022 LDK!
4 31 s 4 12.75 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 V ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2022
5 32 s 4 12.76 SMARDZEWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +0.6 -- KOZERA Piotr Z/13347/21 2022
6 34 s 4 13.04 KĘPIŃSKI Cezary OKS Start Otwock 1980 Masters MZ +0.6 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3365/21 2022
7 37 s 4 13.30 BANASZEK Marcel UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ +0.6 -- BOGUCKI Michał Z/0374/22 2022 LDK!
8 38 s 4 13.38 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 -- B.D. Z/4312/20 2022
1 33 s 5 13.02 KU¬NIEWSKI Kevin MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.4 -- ZABOROWSKI Marcin Z/12776/21 2022
2 39 s 5 13.44 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
3 40 s 5 13.54 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2022
4 41 s 5 13.63 KWIATKOWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.4 -- KOZERA Piotr Z/0695/20 2022 LDK!
5 42 s 5 13.76 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ +1.4 -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2022 LDK!
6 44 s 5 14.34 CHOJNACKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2009 U14 MZ +1.4 -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0377/22 2022 LDK!
7 45 s 5 14.45 GRABOWSKI Adam KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ +1.4 -- DZICZEK Szymon Z/7119/21 2022
8 46 s 5 14.48 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ +1.4 -- BOGUCKI Michał Z/5373/21 2022 LDK!
1 20 s 6 11.84 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ +0.1 IV KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2022
2 21 s 6 11.86 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.1 IV ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
3 23 s 6 12.01 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U14 MZ +0.1 IV WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2022
4 30 s 6 12.66 PROKOPIAK Kacper SKS Feniks Siedlce 2009 U14 MZ +0.1 V WYSOCKI Rafał Z/0521/22 2022
5 35 s 6 13.05 DZIUBA Kamil UKS Otrębusy 1999 Sen MZ +0.1 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4605/22 2022
6 36 s 6 13.29 KOCHAŃSKI Klaudiusz MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.1 -- KOZERA Piotr Z/5444/22 2022
7 43 s 6 14.07 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U14 MZ +0.1 -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.68 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.1 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
2 2 s 1 21.82 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -0.1 I OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
3 3 s 1 22.05 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -0.1 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2022 LDK!
4 4 s 1 22.19 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -0.1 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
5 5 s 1 22.49 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.1 II BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
6 6 s 1 22.56 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -0.1 II RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
1 7 s 2 22.83 WA¦KIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +1.0 III B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
2 8 s 2 23.00 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ +1.0 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
3 10 s 2 23.22 KUREK Maciej KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA +1.0 III B.D. Z/0868/22 2022
4 11 s 2 23.23 TYMIŃSKI Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +1.0 III B.D. B.D. Z/1001/17 2022
5 14 s 2 23.82 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +1.0 -- B.D. Z/2038/21 2022
6 17 s 2 24.21 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +1.0 IV B.D. Z/10886/21 2022
1 15 s 3 24.03 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ 0.0 IV GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
2 18 s 3 24.38 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ 0.0 IV WI¦NIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2022 BEZ LDK!
3 19 s 3 24.63 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ 0.0 -- KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022
4 20 s 3 24.84 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ 0.0 V KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2022 LDK!
5 21 s 3 24.89 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ 0.0 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2022 LDK!
6 23 s 3 25.68 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ 0.0 -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2022 LDK!
1 12 s 4 23.61 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -0.2 -- OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
2 24 s 4 26.10 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -0.2 -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2022 LDK!
3 25 s 4 26.60 ANDRZEJAK Aleksander Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ -0.2 -- KALINOWSKA Paulina Z/13634/21 2022 LDK!
4 26 s 4 27.04 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.2 -- B.D. Z/4312/20 2022
5 28 s 4 27.34 TAJAK Tomasz WLKS Nowe Iganie 2009 U14 MZ -0.2 -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/4160/22 2022 LDK!
6 29 s 4 27.69 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.2 -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
1 9 s 5 23.14 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U23 MZ -0.2 III CZYŻ Maciej Z/1921/16 2022 BEZ
2 13 s 5 23.65 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -0.2 IV KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK!
3 16 s 5 24.12 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -0.2 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2022
4 22 s 5 25.04 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -0.2 -- BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2022
5 27 s 5 27.05 DZIUBA Kamil UKS Otrębusy 1999 Sen MZ -0.2 -- KOŃCZAK Sebastian Z/4605/22 2022
6 30 s 5 28.26 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -0.2 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2022
300 m M
1 1 s 1 36.50 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ -- RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
2 2 s 1 37.11 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ II KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
3 4 s 1 37.63 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2022
4 5 s 1 37.69 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2022
5 7 s 1 37.96 CZECHOSKI Adam KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA -- B.D. Z/0535/15 2022
6 8 s 1 38.10 MALANOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- B.D. Z/3997/15 2022
7 11 s 1 38.74 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2022
1 3 s 2 37.17 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
2 6 s 2 37.93 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2022
3 9 s 2 38.45 LIS Szymon RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ III MRÓZ Katarzyna Z/3974/22 2022
4 10 s 2 38.55 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/0546/20 2022 LDK!
5 13 s 2 38.96 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ III STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2022
6 14 s 2 39.47 ¦MIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/3615/20 2022 LDK!
7 15 s 2 39.86 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U16 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2022 LDK!
1 12 s 3 38.77 ROMANIUK Klaudiusz OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3972/22 2022
2 16 s 3 41.31 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3201/21 2022 LDK!
3 17 s 3 41.40 CZAJKOWSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ V ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/8828/21 , 2022 LDK!
4 18 s 3 42.52 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2022 LDK!
5 19 s 3 43.59 JÓ¬WIAK Tymoteusz MUKS Płock 2008 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5176/22 2022 LDK!
6 20 s 3 44.23 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 51.65 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA III B.D. Z/11732/21 2022
2 2 s 1 53.16 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2022
3 3 s 1 53.91 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2022
4 4 s 1 56.67 ROSIŃSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ V GLINICKI Jarosław Z/4317/20 2022 LDK!
5 5 s 1 60.09 MUCHOWSKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/1995/22 2022
6 6 s 1 61.95 URBAN Kamil SSON START Siedlce 2005 U18 MZ -- B.D. Z/11056/21 2022 LDK!
7 7 s 1 62.21 KRAJEWSKI Mateusz UKS Diamond Athletics Białołęka 2007 U16 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/0513/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:26.23 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 1987 Masters LU -- B.D. Z/5039/19 2022
2 2 s 1 1:26.25 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ II PARADOWSKI Wiesław # Z/0800/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:26.37 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
4 4 s 1 1:26.57 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2022
5 5 s 1 1:27.44 SZYMAŃSKI Filip AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- KĘDZIORA Robert Z/3764/19 2022
6 7 s 1 1:27.89 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2022 LDK!
7 8 s 1 1:30.01 RACZYŁO Damian KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- WRONA Grzegorz Z/3063/15 2022
8 9 s 1 1:30.46 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2022 BEZ LDK!
9 10 s 1 1:30.87 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ III BOGUCKI Michał Z/3556/22 2022 LDK!
10 12 s 1 1:33.28 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2022 LDK!
1 6 s 2 1:27.58 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ II KOSIERADZKI Łukasz Z/0780/20 2022
2 11 s 2 1:32.46 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U23 MZ -- KALINOWSKA Paulina B.D. Z/1325/21 2022
3 13 s 2 1:35.31 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2022
4 14 s 2 1:35.84 JARZĘBOWSKI Sebastian MUKS Płock 2006 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/2666/22 2022
5 15 s 2 1:36.31 BERFT Borys KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ V DZICZEK Szymon Z/14813/21 2022
6 16 s 2 1:39.04 KOPAŃSKI Karol Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ V KALINOWSKA Paulina Z/3210/22 2022
7 17 s 2 1:40.13 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2022
8 18 s 2 1:57.32 PLEJZNEROWSKI Mateusz Akademia Sportu Otwock 2007 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2769/20 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:54.86 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/1215/16 2022 LDK!
2 2 s 1 1:55.01 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ II BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022
3 3 s 1 1:55.53 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ II PARADOWSKA Renata Z/1876/18 2022 3 LDK!
4 4 s 1 1:55.56 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
5 5 s 1 1:55.99 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
6 6 s 1 1:56.06 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ II B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2022
7 7 s 1 1:56.09 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ II B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2022
8 8 s 1 1:56.59 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
9 9 s 1 1:57.79 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2022
10 10 s 1 1:58.86 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ III TARASIUK Paweł Z/4501/18 2022 BEZ
11 11 s 1 2:00.40 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 1980 Masters LU III NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2
1 12 s 2 2:01.51 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2022
2 13 s 2 2:02.66 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 Sen MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2022 3
3 14 s 2 2:05.70 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
4 15 s 2 2:10.05 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 U23 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2022
5 16 s 2 2:10.75 ZOSIUK Łukasz MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/2293/21 2022
6 17 s 2 2:12.63 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
7 18 s 2 2:17.97 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2022 LDK!
8 19 s 2 2:21.55 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2022 LDK!
9 20 s 2 2:23.44 KOŁNIERZAK Szymon GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/2702/20 2022
10 21 s 2 2:23.53 GAJDA Szymon KM Aktywni Sochaczew 2004 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2030/20 2022 LDK!
1000 m M
1 s 1 2:37.63 BARTO¦ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022
2 s 1 2:39.62 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022
3 s 1 2:41.17 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2022
4 s 1 2:42.38 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2022
5 s 1 2:43.57 CELIŃSKI Robert KS AZS AWF Warszawa 1973 Masters MZ -- WˇSOWSKI Janusz Z/2688/11 2022 BEZ
6 s 1 2:48.88 GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 2007 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4531/22 2022
7 s 1 2:50.64 MOTYK Radosław AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3348/20 2022
8 s 1 2:50.95 GˇSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2022 BEZ
9 s 1 2:51.42 SZYMCZAK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/4705/19 2022
10 s 1 2:54.64 WÓJCIK Cezary OKS Start Otwock 2005 U18 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2875/19 2022 LDK!
11 s 1 2:57.58 PILICHOWSKI Szymon KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/2129/22 2022 LDK!
12 s 1 2:59.16 BŁOCH Witold KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3977/22 2022
13 s 1 3:00.85 SKOTNICKI Jakub Ducla Academy Warszawa 1990 Sen MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/12327/21 2022
14 s 1 3:09.89 BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4200/19 2022
1 s 2 2:49.44 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/1926/18 2022 BEZ
2 s 2 2:53.98 KUBAJEK Mateusz OKS Start Otwock 2002 U23 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3488/20 2022
3 s 2 2:57.62 KORACH Tadeusz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3327/20 2022 BEZ
4 s 2 3:01.47 BABBAR Eashu AKL Ursynów Warszawa 1993 Sen MZ -- B.D. Z/2029/20 2022
5 s 2 3:02.92 GˇSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2022 BEZ
6 s 2 3:03.08 PAŁDYNA Tomasz SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1426/22 2022 LDK!
7 s 2 3:03.58 URBAŃSKI Jakub UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3517/18 2022 BEZ
8 s 2 3:03.79 PLEJZNEROWSKI Marcin Akademia Sportu Otwock 1982 Masters MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/1328/21 2022
9 s 2 3:05.21 DWORAK Łukasz KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3979/22 2022
10 s 2 3:05.58 PYRA Bartosz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8922/21 2022
11 s 2 3:06.07 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4201/19 2022
12 s 2 3:07.07 ZALESKI Antoni KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4419/19 2022
13 s 2 3:07.44 CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/10779/21 2022
14 s 2 3:09.09 GÓRECKI Rafał Robert UKS Melo Błonie 1978 Masters MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/2939/22 2022
15 s 2 3:23.12 BIAŁOBRZESKI Dominik OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1261/20 2022
2000 m M
1 1 s 1 6:12.66 CICHACKI Tymoteusz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0756/21 2022 LDK!
2 2 s 1 7:00.46 PIMPICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej TOPOLEWSKI Maciej Z/4423/19 2022
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 15.51 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 II PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
2 2 e 1 15.76 GÓRALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN +1.1 III MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2022 LDK!
3 3 e 1 16.22 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +1.1 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/2891/19 2022 LDK!
4 4 e 1 16.28 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +1.1 III OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2022 LDK!
5 5 e 1 18.78 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD +1.1 -- GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK!
1 1 f 1 15.86 GÓRALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN +0.8 III MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2022 LDK!
2 2 f 1 16.24 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +0.8 III OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2022 LDK!
3 3 f 1 17.67 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD +0.8 IV GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 13.96 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -1.2 I BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
2 2 e 1 15.33 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -1.2 II RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
3 3 e 1 16.29 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -1.2 III RˇCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
4 4 e 1 16.79 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ -1.2 IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
1 1 f 1 14.97 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +0.8 II RˇCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
110 m pł M
1 1 s 1 13.63 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -1.2 MM WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2022 1
3 2 s 1 14.01 SIEROCKI Michał AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU -1.2 M SALMONOWICZ Wojciech B.D. Z/0724/15 2022
300 m pł M
1 1 s 1 41.45 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ II PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
2 2 s 1 42.72 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2022 LDK!
3 3 s 1 43.23 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ IV PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2022
4 4 s 1 43.77 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS Podlasie Białystok 2007 U16 PD IV GRYNIEWICZ Wiktor WOJNA Cezary , Z/4279/21 , 2022 LDK!
5 5 s 1 44.00 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2022 LDK!
6 6 s 1 45.94 MAREK Przemysław KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4408/19 2022
1000 m prz M
1 1 s 1 3:18.70 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2022 LDK!
  s 1 DNF LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2022 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.70 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2022 BEZ LDK!
2 f 1 1.55 WO¬NIAK Łukasz UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/3616/20 2022 LDK!
3 f 1 1.40 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.40 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2022 M
2 f 1 3.60 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ III WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2022
3 f 1 2.85 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek # Z/3023/20 2022
4 f 1 2.55 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2022
W dal M
1 f 1 6.92 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.7 II BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 6.82 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ +2.7 II ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2022 1
3 f 1 6.69 PTASIEWICZ Jakub MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ +0.6 III ZABOROWSKI Marcin KOZERA Piotr , Z/2350/19 , 2022 LDK!
4 f 1 6.07 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.2 IV GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022
5 f 1 6.03 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ +0.8 IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4
6 f 1 5.12 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 -- OBROCKI Bogdan # Z/3233/20 2022 LDK!
7 f 1 4.54 SMARDZEWSKI Filip MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ +1.8 -- KOZERA Piotr Z/13347/21 2022
1 f 2 6.01 GÓRALCZYK Kacper UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN +0.2 IV MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula , Z/2517/22 , 2022 LDK!
2 f 2 5.79 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ +1.4 V BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2022 LDK!
3 f 2 5.38 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ -0.1 -- KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2022 LDK!
4 f 2 5.14 ANDRZEJAK Aleksander Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ +0.7 -- KALINOWSKA Paulina Z/13634/21 2022 LDK!
5 f 2 5.04 KU¬NIEWSKI Kevin MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.1 -- ZABOROWSKI Marcin Z/12776/21 2022
6 f 2 4.77 KOCHAŃSKI Klaudiusz MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.6 -- KOZERA Piotr Z/5444/22 2022
Wieloskok M
1 1 f 1 11.09 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ -0.8 V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2022 BEZ LDK!
Kula (3) M
1 f 1 8.97 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2022
Kula (5) M
1 f 1 12.32 KU¦MIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U16 WP V WI¦NIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian , Z/2316/20 , 2022 LDK!
2 f 1 11.99 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2022 LDK!
3 f 1 11.98 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 11.89 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
5 f 1 11.66 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V FALIŃSKI Jacek Z/1526/22 2022 LDK!
6 f 1 9.99 SIDOROWICZ Maciej UKS Progress Warszawa 2006 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5477/22 2022
7 f 1 9.72 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2022 LDK!
8 f 1 9.22 JÓ¬WIAK Tymoteusz MUKS Płock 2008 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5176/22 2022 LDK!
9 f 1 9.54 MYKYTCHUK Vadim AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11591/21 2022
10 f 1 7.94 ZALEWSKI Paweł MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/5412/22 2022
11 f 1 7.42 KURAS Stanisław RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 18.49 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL M B.D. B.D. , Z/0477/14 , 2022
2 f 1 14.79 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2022 M
Dysk (1) M
1 f 1 30.19 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2022 LDK!
2 f 1 29.74 PIETRZYK Jerzy AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/12350/21 2022
3 f 1 25.91 KURAS Stanisław RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2022
4 f 1 24.25 MYKYTCHUK Vadim AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11591/21 2022
Dysk (2) M
1 f 1 51.27 KACPRZAK Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ I B.D. Z/3356/11 2022 1
Młot (4) M
1 f 1 21.07 WIETESKA Piotr UKS Jedynka Łowicz 2009 U14 LD -- KRET Waldemar SZYMAJDA Mieczysław Z/1431/21 2022 LDK!
1 f 2 42.85 PIˇCZKOWSKI Andrzej OKS Skra Warszawa 1950 Masters MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/5247/11 , 2022
Młot (5) M
1 f 1 47.22 ZAORSKI Cezary KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV DMP U20 GÓRA Marcin Z/12110/21 2022 106
1 f 2 29.46 LEVI Charles OKS Skra Warszawa 1957 Masters MZ -- B.D. Z/3563/18 2022
Oszczep (400) M
1 f 1 22.50 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 44.59 PSZCZÓŁKOWSKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz Z/13313/21 2022
2 2 f 1 37.79 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V FALIŃSKI Jacek Z/1526/22 2022 LDK!
3 3 f 1 29.51 DROZD Michał AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/3928/22 2022
4 4 f 1 29.45 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/3023/20 2022
Oszczep (700) M
1 1 f 1 47.55 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ IV DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2022 LDK! 97
2 2 f 1 46.90 DERDZIKOWSKI Borys UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3723/20 2022 LDK!
3 3 f 1 46.53 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ IV BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
4 4 f 1 44.96 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2022 BEZ
5 5 f 1 35.23 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 62.98 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2022 1
2 f 1 60.90 KRUSCHE Konrad AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ II B.D. DAMSZEL Tomasz # , Z/10829/21 , 2022
3 f 1 59.58 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ II TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. Z/5021/15 2022
4 f 1 57.84 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ II DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2022
5 f 1 53.39 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ III RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2022 M
6 f 1 52.46 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2022 LDK!
7 f 1 51.81 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/2891/19 2022 LDK!
8 f 1 41.82 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2002 U23 MZ -- DAMSZEL Tomasz # Z/2158/16 2022 BEZ
9 f 1 39.44 PACIOREK Marcel GKS Wilga Garwolin 2003 U20 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/4828/18 2022 4

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 16.170413017273 sekund