Kraków 04.09.2022
47. Memoriał Aleksandra Moroza [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.30 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -1.8 II GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
2 3 s 1 13.06 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U18 MA -1.8 III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
3 4 s 1 13.30 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -1.8 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
4 5 s 1 13.35 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.8 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022 98
5 8 s 1 13.73 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA -1.8 IV DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/4231/19 2022 84
6 9 s 1 13.75 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA -1.8 IV CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022
7 10 s 1 13.76 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -1.8 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
8 12 s 1 13.80 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -1.8 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
1 6 s 2 13.56 POLAK Oliwia Maria UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U20 MA +0.8 IV DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2457/20 2022 89
2 11 s 2 13.79 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.8 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022 82
3 14 s 2 13.91 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA +0.8 V KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2022 LDK!
4 15 s 2 14.00 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA +0.8 V SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2022
5 18 s 2 14.06 KUREK Alicja KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3037/19 2022 BEZ
6 19 s 2 14.07 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA +0.8 V SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2022
7 21 s 2 14.17 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.8 -- GAJ Paulina Z/2906/21 2022 LDK!
8 22 s 2 14.35 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.8 V ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2022 LDK!
1 13 s 3 13.87 KISIAŁA Agata LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA +0.7 V B.D. Z/1287/21 2022
2 17 s 3 14.02 CHMURA Antonina Kraków Athletics Team 2008 U16 MA +0.7 V DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/4120/20 2022 74
3 20 s 3 14.13 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.7 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
4 23 s 3 14.51 ZĘBALA Laura WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.7 -- GAJ Paulina Z/7475/21 2022 LDK!
5 24 s 3 14.56 ZIEMBA Oliwia KS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA +0.7 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3041/19 2022
6 25 s 3 14.59 JURCZYK Weronika LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA +0.7 -- MENTLEWICZ Janusz Z/2702/22 2022
7 29 s 3 14.86 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.7 -- GAJ Paulina Z/2905/21 2022 LDK!
8 31 s 3 14.94 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +0.7 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
1 27 s 4 14.67 WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA +0.1 -- BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2022
2 28 s 4 14.74 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.1 -- FRĄCZYK Bogusława Z/5494/19 2022 LDK!
3 30 s 4 14.89 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.1 -- GAJ Paulina Z/13656/21 2022 LDK!
4 33 s 4 15.20 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.1 -- FRĄCZYK Bogusława Z/2997/19 2022 LDK!
5 34 s 4 15.23 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA +0.1 -- DOBAJ Szymon Z/3166/20 2022 LDK!
6 36 s 4 15.53 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA +0.1 -- SKOCZEŃ Marcin Z/3613/20 2022 LDK!
7 39 s 4 15.94 KAJDA Natalia KS Olkusz 2009 U14 MA +0.1 -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13547/21 2022
1 32 s 5 15.10 KURA Lena LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA +0.5 -- MENTLEWICZ Janusz Z/13512/21 2022
2 35 s 5 15.28 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +0.5 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3009/19 2022 LDK!
3 37 s 5 15.60 MALINOWSKA Emilia SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA +0.5 -- GUJA Marta Z/1938/22 2022 LDK!
4 38 s 5 15.76 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +0.5 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3682/19 2022 LDK!
5 40 s 5 18.08 DUDEK Lena Kraków Athletics Team 2009 U14 MA +0.5 -- DOBAJ Szymon Z/5536/21 2022
1 2 s 6 12.86 WILGOCKA Agnieszka SKS Kusy Kraków 1998 Sen MA 0.0 III B.D.
2 7 s 6 13.67 PUZIO Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków 1985 Masters MA 0.0 -- B.D. Z/5118/22 2022
3 16 s 6 14.01 TWOREK Inga UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA 0.0 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/9184/21 2022
4 26 s 6 14.61 KRYSTYAN Laura TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA 0.0 -- WÓJCIK Teodor Z/5431/22 2022
200 m K
1 1 s 1 24.70 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.7 I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
2 2 s 1 26.34 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.7 III GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
3 3 s 1 27.09 KOWALIŃSKA Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2006 U18 MA +0.7 III ZAGRODZKI Marcin Z/3056/18 2022 4 LDK!
4 4 s 1 28.07 JABŁOŃSKA Alicja KS AZS AWF Kraków 2005 U18 MA +0.7 IV DMP U20 CHRYCZYK Katarzyna Z/7703/21 2022 91
5 5 s 1 28.19 MATEŃKO Anna Kraków Athletics Team 2006 U18 MA +0.7 IV SOBCZYK Grzegorz Z/4231/19 2022
6 6 s 1 28.21 DYMEK Jagoda TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.7 IV WÓJCIK Teodor Z/1480/22 2022
7 7 s 1 28.52 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.7 -- GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
8 8 s 1 28.53 POLAK Oliwia Maria UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U20 MA +0.7 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2457/20 2022
1 9 s 2 28.68 SUDOŁ Aleksandra Kraków Athletics Team 2009 U14 MA +1.8 V SOBCZYK Bogumiła Z/5937/21 2022
2 11 s 2 29.41 ZIĘBA Aleksandra Kraków Athletics Team 2010 U14 MA +1.8 V SOBCZYK Bogumiła Z/3474/21 2022
3 12 s 2 29.42 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +1.8 V WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK!
4 13 s 2 29.57 ZĘBALA Laura WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +1.8 V GAJ Paulina Z/7475/21 2022 LDK!
5 14 s 2 29.60 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +1.8 V ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2022 LDK!
6 15 s 2 29.90 WĄSIK Barbara LKS Brzezina Osiek 2009 U14 MA +1.8 V BULKIEWICZ Jan Z/1537/22 2022
7 16 s 2 30.12 JASIŃSKA Kinga WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.8 -- GAJ Paulina Z/2906/21 2022 LDK!
8 21 s 2 30.61 JASIŃSKA Julia WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +1.8 -- GAJ Paulina Z/2905/21 2022 LDK!
1 10 s 3 29.27 GALUBA Martyna UKS Lider Siercza 2010 U14 MA -0.3 V KAMIŃSKA Joanna Z/3210/20 2022 LDK!
2 18 s 3 30.33 TWOREK Inga UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA -0.3 -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/9184/21 2022 68
3 20 s 3 30.45 KRYSTYAN Laura TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -0.3 -- WÓJCIK Teodor Z/5431/22 2022
4 24 s 3 31.49 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +1.8 -- FRĄCZYK Bogusława Z/5494/19 2022 LDK!
5 28 s 3 32.84 JASTRZĘBSKA Zuzanna SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.3 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3009/19 2022 LDK!
6 29 s 3 33.16 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA -0.3 -- SKOCZEŃ Marcin Z/3613/20 2022 LDK!
7 30 s 3 34.76 KUŚMIERCZYK Lena SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.3 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3682/19 2022 LDK!
1 17 s 4 30.13 KISIAŁA Agata LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA +0.6 V B.D. Z/1287/21 2022
2 19 s 4 30.34 JURCZYK Weronika LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA +0.6 -- MENTLEWICZ Janusz Z/2702/22 2022
3 22 s 4 31.11 PASIONEK Paulina SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +0.6 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/1845/22 2022 LDK!
4 23 s 4 31.22 ROŻEK Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.6 -- GAJ Paulina Z/13656/21 2022 LDK!
5 25 s 4 31.49 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.6 -- FRĄCZYK Bogusława Z/2997/19 2022 LDK!
6 26 s 4 32.22 KURA Lena LKS Kłos Olkusz 2010 U14 MA +0.6 -- MENTLEWICZ Janusz Z/13512/21 2022
7 27 s 4 32.26 KACZMAREK Julia UKS Lider Siercza 2009 U14 MA +0.6 -- DOBAJ Szymon Z/3166/20 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 62.63 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U16 MA IV DMP U20 SOBCZYK Grzegorz Z/3503/19 2022 LDK! 94
2 2 s 1 62.89 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV MIREK Wacław # Z/1888/18 2022 5 LDK!
3 5 s 1 68.46 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 1999 Sen MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. B.D. Z/1548/16 2022
4 8 s 1 78.19 MUSIAŁ Justyna UKS Gimpel Nowy Targ 2004 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/3297/22 2022 36
1 3 s 2 66.60 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V DMP U20 ZIĘBA Jakub Z/6454/21 2022 LDK! 71
2 4 s 2 67.53 MACIĄŻKA Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- GIZA Karolina Z/2662/20 2022
3 6 s 2 69.95 MAJOS Julia KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13548/21 2022
4 7 s 2 74.81 TALAGA Julia KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12069/21 2022
800 m K
1 1 s 1 2:11.81 BRYZEK Justyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/0993/14 2022 2
2 2 s 1 2:11.98 HAJDUK Zuzanna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II DMP U20 SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Maciej , Z/2054/18 , 2022 LDK! 140
3 3 s 1 2:14.80 HERÓD Magdalena KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II SUDOŁ Grzegorz Z/1590/14 2022
4 4 s 1 2:28.25 ŚLOŃSKA Bernadeta KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/7702/21 2022
5 5 s 1 2:39.63 RYPEL Joanna UKS Gimpel Nowy Targ 1999 Sen MA -- JABŁOŃSKI Piotr B.D. B.D. Z/1548/16 2022
6 6 s 1 2:48.78 KRAWCZYK Maria KS Olkusz 2008 U16 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/4103/19 2022
7 7 s 1 2:50.42 SMOŁUCH Inez KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/3459/20 2022
  s 1 DNF ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.88 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD +0.6 II PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 15.74 JEWUŁA Dominika WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.6 II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3172/18 2022 BEZ LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 13.54 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.6 M GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2022
2 2 s 1 13.64 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +0.6 I GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
3 3 s 1 14.93 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA +0.6 II B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
4 4 s 1 15.62 KIELIAN Aleksandra KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +0.6 II GIZA Maciej B.D. GIZA Maciej , Z/1264/15 , 2022 LDK!
400 m pł K K
1 1 s 1 60.15 MARTYNA Katarzyna KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA I B.D. GIZA Andrzej , Z/0636/14 , 2022
2 2 s 1 63.28 KULPIŃSKA Anna KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/0382/15 2022
3 3 s 1 65.23 LUBNAUER Julia UKS 55 Łódź 2005 U18 LD II PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 69.77 ŁOZIŃSKA Małgorzata KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/0823/20 2022
  s 1 DNF ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2022
4x100 m K
1 1 s 1 53.41 BUŁAT Agata
KOPCZYŃSKA Lidia
KUREK Alicja
SADKIEWICZ Julia
KS AZS AWF Kraków 2008
2008
2006
2007
U18 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/4232/19
Z/5500/19
Z/3037/19
Z/2698/18
2022
2022
2022
2022


BEZ
BEZ
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK! 103
2 5 f 1 1.55 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA III GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022
3 3 f 1 1.55 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2022 LDK! 103
4 4 f 1 1.40 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA V WÓJCIK Teodor # Z/0822/21 2022 LDK!
5 5 f 1 1.35 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU -- KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK!
6 6 f 1 1.30 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3173/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 1.30 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -- PERUCKA Kamila Z/9381/21 2022 LDK!
8 8 f 1 1.30 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2022 LDK!
9 9 f 1 1.25 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022
10 10 f 1 1.25 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022
  f 1 NM WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2022 4 LDK!
W dal K
  f 1 3.87 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022
1 1 f 1 5.43 ŚLUSARCZYK Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA +0.2 II GUJA Marta B.D. Z/4528/15 2022
2 2 f 1 5.39 WILGOCKA Agnieszka SKS Kusy Kraków 1998 Sen MA +2.0 III B.D.
3 3 f 1 5.03 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U20 LU +0.6 IV KUZDRA Dariusz Z/3323/17 2022 5 LDK!
4 4 f 1 4.95 MRUGAŁA Kamila TS Wieliczanka Wieliczka 2003 U20 MA +1.5 IV SKOCZEŃ Marcin Z/2261/19 2022
5 5 f 1 4.87 KWAŚNY Aleksandra WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA +1.2 IV KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4116/19 2022 LDK!
6 6 f 1 4.55 NIEZABITOWSKA Izabela UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA +1.1 V DMP U20 PERUCKA Kamila Z/9381/21 2022 LDK! 63
7 7 f 1 4.55 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.3 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022
8 8 f 1 4.45 NOWAK Natalia WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.2 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3190/22 2022
9 9 f 1 4.33 BARANOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.5 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/5003/21 2022 LDK!
10 10 f 1 4.19 WÓJCIK Nina TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA +0.6 -- WÓJCIK Teodor # Z/0822/21 2022 LDK!
11 11 f 1 4.17 KOPCZYŃSKA Lidia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +2.1 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/5500/19 2022
12 12 f 1 4.16 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +0.8 -- WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2022 LDK!
13 13 f 1 4.14 JEWUŁA Oliwia WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA +0.6 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3173/18 2022 BEZ LDK! 49
14 14 f 1 3.82 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.4 -- MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022
15 15 f 1 2.81 WOLAŃSKA Nadia WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA +0.8 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3534/18 2022 4 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.19 STACHYRA Justyna WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III MICHNIAK Jan Z/5237/19 2022
2 2 f 1 9.35 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- B.D. Z/3740/19 2022 BEZ
3 3 f 1 8.60 PTASZEK Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3253/22 2022
4 4 f 1 8.21 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
5 5 f 1 7.53 HALCZAK Julia UKS Gimpel Nowy Targ 2005 U18 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/2830/22 2022 54
6 6 f 1 7.36 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK!
Kula (4) K
1 1 f 1 10.00 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 7.31 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MUNIAK Michał Z/1270/15 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 30.23 BOROWIEC Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA IV DMP U20 B.D. Z/3740/19 2022 BEZ 99
2 2 f 1 29.15 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA IV DMP U20 SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK! 96
3 3 f 1 29.01 POSZWA Patrycja KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- MUNIAK Michał Z/1270/15 2022
1 1 f 2 19.09 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
2 2 f 2 17.33 PTASZEK Aleksandra WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3253/22 2022
100 m M
1 1 s 1 10.72 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.9 I B.D. Z/0984/20 2022
2 2 s 1 11.00 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA +0.9 II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 11.40 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA +0.9 III GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2022
4 4 s 1 11.40 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA +0.9 III CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0021/16 2022 LDK!
5 5 s 1 11.65 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.9 III DMP U20 MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK! 103
6 8 s 1 11.94 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.9 IV GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK!
7 10 s 1 12.01 ADAMSKI Kacper WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.9 IV DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/1246/22 2022 88
1 7 s 2 11.82 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.5 IV CZYŻ Radosław Z/4108/19 2022 LDK!
2 11 s 2 12.04 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.5 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022
3 12 s 2 12.09 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA +0.5 IV MIREK Wacław Z/3050/18 2022 5
4 13 s 2 12.20 ZIMNY Szymon KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.5 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4233/19 2022 81
5 14 s 2 12.20 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.5 IV WÓJCIK Teodor Z/4449/22 2022
6 16 s 2 12.23 TEREMBUŁA Maciej SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.5 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2022
7 18 s 2 12.32 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.5 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
8 19 s 2 12.38 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.5 -- MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK!
1 6 s 3 11.67 KARPĘCKI Bartłomiej WKS Wawel Kraków 1994 Sen MA +1.4 III B.D. Z/4912/19 2022
2 9 s 3 11.97 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA +1.4 -- B.D. Z/0788/19 2022
3 15 s 3 12.22 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA +1.4 -- WÓJCIK Teodor Z/13737/21 2022
4 17 s 3 12.25 WCISŁO Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA +1.4 -- KUCZEK Piotr B.D. Z/11110/21 2022
5 20 s 3 12.38 WOJDA Kajetan SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +1.4 V GUJA Marta Z/2036/22 2022 LDK!
6 21 s 3 12.42 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA +1.4 -- B.D. Z/0147/19 2022
7 22 s 3 12.75 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +1.4 V GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
8 23 s 3 12.78 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA +1.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
1 25 s 4 12.92 MALINOWSKI Antoni SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +1.3 -- GUJA Marta Z/1941/22 2022 LDK!
2 26 s 4 12.99 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +1.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
3 27 s 4 13.11 PITUCH Aleksander SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA +1.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4840/19 2022 LDK!
4 28 s 4 13.32 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +1.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2022
5 29 s 4 13.37 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +1.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4838/19 2022 LDK!
6 31 s 4 13.61 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +1.3 -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
7 32 s 4 14.14 SIKORSKI Tomasz TZSN Start Tarnów 1984 Masters MA +1.3 -- KUCZEK Piotr Z/11180/21 2022 BEZ
1 30 s 5 13.57 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.3 -- GAJ Paulina Z/2748/20 2022 LDK!
2 33 s 5 14.38 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.3 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
3 34 s 5 14.66 ŁAPCZYŃSKI Jan SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +0.3 -- MUNIAK Michał Z/4171/21 2022
4 36 s 5 15.15 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U14 MA +0.3 -- KAMIŃSKA Joanna Z/7933/21 2022 LDK!
1 24 s 6 12.83 COULIBALY David KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA +1.6 --
2 35 s 6 14.83 BULIK Borys SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +1.6 -- MUNIAK Michał Z/3811/21 2022
3 37 s 6 15.52 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 2009 U14 MA +1.6 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1288/21 2022 LDK!
4 38 s 6 15.89 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA +1.6 -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
200 m M
1 1 s 1 21.58 MALAREK Michał KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA +0.8 I B.D. Z/0984/20 2022
2 2 s 1 21.92 SŁOWIK Maciej TS Wieliczanka Wieliczka 2004 U20 MA +0.8 II WÓJCIK Teodor Z/0086/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 22.71 KOPEĆ Maciej WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA +0.8 II CZYŻ Radosław B.D. B.D. Z/0021/16 2022 LDK!
4 4 s 1 23.22 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA +0.8 III CZYŻ Radosław Z/4108/19 2022 LDK!
5 5 s 1 23.27 KUZAK Piotr MCKiS Jaworzno 1997 Sen SL +0.8 III KUZAK Piotr KUZAK Piotr Z/1205/14 2022 2
6 6 s 1 23.60 SALA Michał KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA +0.8 III GIZA Andrzej B.D. Z/3854/19 2022
7 7 s 1 23.60 GRĘBOSZ Dorian KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +0.8 III MUNIAK Michał GUJA Marta , Z/4695/18 , 2022 LDK!
1 8 s 2 24.29 ĆWIKŁO Bartłomiej KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.2 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/3039/19 2022 89
2 9 s 2 24.44 RAŚ Stanisław KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +1.2 -- GUJA Marta Z/5151/19 2022 LDK!
3 10 s 2 24.56 KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA +1.2 -- B.D. Z/0788/19 2022
4 11 s 2 24.69 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +1.2 V WÓJCIK Teodor Z/4449/22 2022
5 12 s 2 25.04 WCISŁO Kacper KU AZS PWSZ w Tarnowie 2005 U18 MA +1.2 -- KUCZEK Piotr B.D. Z/11110/21 2022
6 13 s 2 25.42 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA +1.2 -- B.D. Z/0147/19 2022
7 14 s 2 25.68 BANACH Konrad TS Wieliczanka Wieliczka 1985 Masters MA +1.2 -- WÓJCIK Teodor Z/13737/21 2022
8 15 s 2 26.04 SZYMCZYK Szymon KS Cracovia 1906 Kraków 2003 U20 MA +1.2 -- KOŁODZIEJ Roman Z/9208/21 2022
1 16 s 3 27.55 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.4 -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
2 17 s 3 27.96 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.4 -- GAJ Paulina Z/2748/20 2022 LDK!
3 18 s 3 28.81 SIKORSKI Tomasz TZSN Start Tarnów 1984 Masters MA +0.4 -- KUCZEK Piotr Z/11180/21 2022 BEZ
4 19 s 3 31.09 SZCZERBA Adam UKS Lider Siercza 2010 U14 MA +0.4 -- KAMIŃSKA Joanna Z/7933/21 2022 LDK!
5 20 s 3 33.82 MENTLEWICZ Jakub LKS Kłos Olkusz 2009 U14 MA +0.4 -- MENTLEWICZ Janusz Z/1288/21 2022 LDK!
6 21 s 3 35.54 ADAMIK Ignacy KS Cracovia 1906 Kraków 2009 U14 MA +0.4 -- KOŁODZIEJ Roman Z/11912/21 2022
400 m M
1 1 s 1 54.00 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL IV DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
2 2 s 1 54.58 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV WÓJCIK Teodor Z/5754/21 2022 LDK!
3 3 s 1 55.35 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- DMP U20 MIREK Wacław Z/3050/18 2022 5 80
4 5 s 1 64.85 ANDRZEJEWSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2493/21 2022 LDK!
5 7 s 1 67.81 FILICIAK Antoni KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2682/22 2022
1 4 s 2 56.96 SZCZEPAŃSKI Adam KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA V GIZA Maciej Z/5138/22 2022 LDK!
2 6 s 2 67.21 DOLEZY Kuba KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12073/21 2022
3 8 s 2 68.34 MIRCZAK Marcin KS Olkusz 2009 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/13855/21 2022
4 9 s 2 70.94 SIEJKA Bartłomiej KS Olkusz 2010 U14 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/12070/21 2022
5 10 s 2 73.17 ZARANKOWSKI Jakub KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3435/22 2022
800 m M
1 1 s 1 2:08.77 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
2 2 s 1 2:09.30 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:15.17 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
4 4 s 1 2:17.75 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -- GOLEC Bartłomiej Z/3407/20 2022 LDK!
5 5 s 1 2:45.31 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.34 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA +2.9 II SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 16.13 ZIEMBA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA +2.9 IV DMP U20 MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa , Z/3040/19 , 2022 LDK! 98
400 m pł J MŁ M
1 1 s 1 64.82 KORZENIOWSKI Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2006 U18 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GIZA Karolina , Z/3285/19 , 2022 BEZ LDK!
400 m pł M
1 1 s 1 56.20 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2022
4x100 m M
1 1 s 1 47.98 ĆWIKŁO Bartłomiej
ZIEMBA Kacper
ZIMNY Szymon
MAKOWSKI Maciej
KS AZS AWF Kraków 2006
2006
2006
2003
U20 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
MUNIAK Michał ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/3039/19
, Z/3040/19
Z/4233/19
Z/3191/19
2022
, 2022
2022
2022




2 2 s 1 49.76 WOJDA Kajetan
ZĄBCZYK Grzegorz
GUZIK Rafał
MALINOWSKI Antoni
SAS AZS AWF Kraków 2008
2008
2008
2008
U16 MLP -- GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
Z/2036/22
Z/3984/20
Z/3956/20
Z/1941/22
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 50.14 ROSSA Antoni
MUCHA Michał
WITEK Igor
TEREMBUŁA Maciej
SKS Kusy Kraków 2007
2008
2007
2007
U16 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/4716/18
Z/4712/18
Z/4722/18
Z/1894/22
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ
BEZ

Wzwyż M
1 1 f 1 1.76 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
2 2 f 1 1.70 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.65 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.60 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2022
5 5 f 1 1.60 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2022 68
6 6 f 1 1.55 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
7 7 f 1 1.40 MLECZKO Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/2589/22 2022 LDK!
8 8 f 1 1.35 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA -- B.D. Z/14448/21 2022
W dal M
  f 1 6.43 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +1.0 III ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
1 1 f 1 6.44 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 U23 MA +3.0 III ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
2 2 f 1 6.20 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA +1.3 -- ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2022
3 3 f 1 5.48 LIPKOWSKI Szymon UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA +0.2 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/2313/20 2022
4 4 f 1 5.22 OLAJOSSY Szymon WKS Wawel Kraków 2005 U18 MA -0.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/4004/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 4.93 ĆWIKŁO Szymon KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +1.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/3038/19 2022
6 6 f 1 4.89 TRACZYK Radosław UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA +0.7 -- PERUCKI Wiesław Z/1507/22 2022
7 7 f 1 4.31 GIDZIŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Kraków 1959 Masters MA +0.4 -- B.D. Z/14448/21 2022
8 8 f 1 3.87 MLECZKO Krzysztof TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +1.3 -- SKOCZEŃ Marcin Z/2589/22 2022 LDK!
9 9 f 1 3.75 WĄSOWICZ Maciej WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -0.1 -- DMP U20 WĄSOWICZ Marek Z/3174/18 2022 BEZ LDK! 22
Kula (5) M
1 1 f 1 13.29 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.37 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2022 LDK!
3 3 f 1 11.34 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- DMP U20 PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2022 LDK! 79
4 4 f 1 10.06 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -- B.D. Z/2763/20 2022
5 5 f 1 9.83 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4707/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 8.05 BARAN Dariusz LKS Kłos Olkusz 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4950/22 2022
7 7 f 1 6.97 GARA Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3706/22 2022
1 f 2 11.72 LIS Czesław MCKiS Jaworzno 1956 Masters SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
Kula (6) M
1 1 f 1 18.21 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 2 f 1 10.57 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA -- NIERODA Renata Z/4052/17 2022
3 3 f 1 9.32 WĘDZICHA Wiktor KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA -- MIREK Wacław Z/3050/18 2022 5
4 4 f 1 9.16 SIĘKA Łukasz Jan UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/9183/21 2022 62
Kula (7.26) M
1 f 1 10.34 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/2979/16 2022 BEZ
Dysk (1) M
1 1 f 1 42.08 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III B.D. Z/2763/20 2022
2 2 f 1 24.96 GARA Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3706/22 2022
3 3 f 1 23.09 BARAN Dariusz LKS Kłos Olkusz 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4950/22 2022
1 f 2 44.56 LIS Czesław MCKiS Jaworzno 1956 Masters SL -- BEDNARCZYK Józef BEDNARCZYK Józef BEZ
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 40.65 GAWĄD Jakub WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/3057/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 30.03 SALWA Mateusz WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U18 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3280/19 2022 LDK!
3 3 f 1 28.40 NIEZABITOWSKI Jan UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1423/19 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 55.55 KOREJBA Jakub LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle 2003 U20 OP I DOMIN Adam DOMIN Adam , Z/3212/17 , 2022 LDK!
2 2 f 1 37.18 PRUSAK Mateusz KS AZS AWF Kraków 2003 U20 MA IV DMP U20 NIERODA Renata Z/4052/17 2022 104
Dysk (2) M
1 1 f 1 37.44 PUDŁOWSKI Szymon KS AZS AWF Katowice 1989 Sen SL III BONK Stanisław Z/0961/13 2022 1
2 2 f 1 33.34 ZAGRODZKI Adam WKS Wawel Kraków 2002 U23 MA -- SZUBERLA Stanisław Z/2979/16 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.5011150836945 sekund