Bydgoszcz 03.09.2022
Mistrzostwa Woj. Kujawsko-Pomorskiego U16, U14 [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 13.38 GROSS Zuzanna MKL Toruń 2009 U14 KP +0.9 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/13195/21 2022
2 4 e 1 14.08 MYCEK Weronika LUKS Start Nakło 2010 U14 KP +0.9 V KSOBIECH Bartosz Z/5184/22 2022 LDK!
3 7 e 1 14.37 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U14 KP +0.9 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/5041/22 2022
4 12 e 1 14.87 TATKOWSKA Anna MUKL Brodnica 2010 U14 KP +0.9 -- ROSIŃSKI Zenon Z/12549/21 2022
5 16 e 1 15.47 WSZOŁEK Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP +0.9 -- JEZIORSKA Magdalena Z/7890/21 2022 LDK!
6 18 e 1 15.91 KULIK Oliwia LUKS Start Nakło 2009 U14 KP +0.9 -- JANKOWSKA Joanna Z/2112/22 2022 LDK!
7 21 e 1 16.06 MILLER Łucja BKS Bydgoszcz 2010 U14 KP +0.9 -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/3352/21 2022
8 27 e 1 18.45 CZUB Zuzanna BKS Bydgoszcz 2010 U14 KP +0.9 -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/3351/21 2022
1 2 e 2 13.73 DOLIŃSKA Maja KS Wda Świecie 2009 U14 KP +1.7 IV WAWRZYNIAK Paweł Z/0543/22 2022
2 5 e 2 14.09 KISIELEWSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP +1.7 V B.D. Z/3958/22 2022 LDK!
3 9 e 2 14.53 MACIEJEWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP +1.7 -- PRZYBYŁ Janusz Z/5045/22 2022 LDK!
4 10 e 2 14.61 MURAWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP +1.7 -- PRZYBYŁ Janusz Z/12705/21 2022 LDK!
5 19 e 2 15.99 GÓRSKA Laura KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP +1.7 -- LUZAK Andrzej Z/1169/22 2022 LDK!
6 19 e 2 15.99 ANHALT Dobrosława UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP +1.7 -- KARNAS Kinga Z/3113/18 2022 BEZ LDK!
7 22 e 2 16.09 WIKARIAK Marta BKS Bydgoszcz 2010 U14 KP +1.7 -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0985/22 2022
1 15 e 3 15.41 CHWIEDUK Nadia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -2.2 -- KACZOCHA Alina Z/7637/21 2022
2 17 e 3 15.89 KOWALSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -2.2 -- SYROCKA Agata Z/0044/20 2022
3 23 e 3 16.21 JEZIORSKA Weronika LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -2.2 -- JANKOWSKI Marcin Z/9034/21 2022 LDK!
4 24 e 3 16.74 MATUSKA Julia LUKS Serock 2010 U14 KP -2.2 -- SCHULZ Stanisław Z/12662/21 2022
5 26 e 3 17.67 CZERWIŃSKA Zofia LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -2.2 -- JANKOWSKI Marcin Z/14821/21 2022 LDK!
1 3 e 4 13.90 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U14 KP 0.0 V LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
2 6 e 4 14.34 WIELGOS Laura UKB Szubin 2009 U14 KP 0.0 V STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra , Z/4175/20 , 2022 LDK!
3 8 e 4 14.45 HARĘCKA Weronika MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP 0.0 V DOBRZYŃSKI Piotr Z/2315/21 2022 LDK!
4 11 e 4 14.85 TREDER Alicja MUKL Brodnica 2009 U14 KP 0.0 -- ROSIŃSKI Zenon Z/3755/22 2022
5 13 e 4 15.09 MICHALSKA Aurelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U14 KP 0.0 -- KENSIK Jan Z/5350/22 2022 LDK!
6 14 e 4 15.18 STUCZYŃSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP 0.0 -- PRZYBYŁ Janusz Z/0065/22 2022 LDK!
7 25 e 4 16.90 MIESZKOWSKA Amelia LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP 0.0 -- BARANOWSKA Katarzyna Z/9026/21 2022 LDK!
1 1 e 5 12.78 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.7 III BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
2 4 e 5 13.34 RYBAK Amelia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +0.7 IV BAUMGART Iwona # Z/8621/21 2022
3 6 e 5 13.73 WIŚNIEWSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +0.7 IV B.D. LEWANDOWSKI Jacek # , Z/1053/20 , 2022 LDK!
4 7 e 5 13.83 ŚLIZANOWSKA Marta MKS Inowrocław 2007 U16 KP +0.7 V #
5 8 e 5 13.91 EJSYMONT Jagoda BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.7 V BAUMGART Iwona Z/0188/22 2022
6 12 e 5 14.66 ZIENKIEWICZ Amelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +0.7 -- ROJTEK Mikołaj Z/0450/21 2022
1 5 e 6 13.57 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -1.4 IV BAUMGART Iwona Z/5764/18 2022 LDK!
2 9 e 6 14.01 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U16 KP -1.4 V DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna Z/4495/19 2022 LDK! 74
3 11 e 6 14.44 BAS Natalia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -1.4 V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0451/21 2022
4 13 e 6 14.84 TOMALA Wiktoria BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -1.4 -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/5767/18 2022 LDK!
5 16 e 6 16.23 APPELT Paulina CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -1.4 -- ROJTEK Mikołaj Z/3775/22 2022
1 2 e 7 13.12 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP +1.6 III LUZAK Andrzej Z/1171/21 2022 LDK!
2 3 e 7 13.22 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP +1.6 IV DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2022 LDK! 103
3 10 e 7 14.23 GIOCHEV Martyna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +1.6 V ROJTEK Mikołaj Z/3779/18 2022
4 14 e 7 15.53 BOLEWSKA Anna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +1.6 -- JANKOWSKI Marcin Z/4702/22 2022
5 15 e 7 16.08 KOZIŃSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +1.6 -- B.D. Z/3959/22 2022 LDK!
1 1 f 1 13.55 GROSS Zuzanna MKL Toruń 2009 U14 KP +0.8 IV MAŃKOWSKI Gabriel Z/13195/21 2022
2 2 f 1 13.75 JANKOWSKA Olga BOSiR Barcin 2009 U14 KP +0.8 IV LUZAK Andrzej Z/3931/18 2022 LDK!
3 3 f 1 13.87 DOLIŃSKA Maja KS Wda Świecie 2009 U14 KP +0.8 V WAWRZYNIAK Paweł Z/0543/22 2022
4 4 f 1 14.23 WIELGOS Laura UKB Szubin 2009 U14 KP +0.8 V STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra , Z/4175/20 , 2022 LDK!
5 5 f 1 14.35 MYCEK Weronika LUKS Start Nakło 2010 U14 KP +0.8 V KSOBIECH Bartosz Z/5184/22 2022 LDK!
6 6 f 1 14.35 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U14 KP +0.8 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/5041/22 2022
7 7 f 1 14.57 HARĘCKA Weronika MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP +0.8 -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/2315/21 2022 LDK!
8 8 f 1 15.18 CHWIEDUK Nadia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP +0.8 -- KACZOCHA Alina Z/7637/21 2022
1 1 f 2 12.73 ZBIELSKA Maja BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -2.0 II BAUMGART Iwona Z/1011/19 2022 BEZ
2 2 f 2 12.87 CIUPAK Marta LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -2.0 III DMP U20 ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/5195/18 2022 LDK! 118
3 3 f 2 13.00 SIEDLECKA Kinga KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -2.0 III LUZAK Andrzej Z/1171/21 2022 LDK!
4 4 f 2 13.01 TOPCZEWSKA Leonia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -2.0 III BAUMGART Iwona Z/5764/18 2022 LDK!
5 5 f 2 13.37 RYBAK Amelia BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -2.0 IV BAUMGART Iwona # Z/8621/21 2022
6 6 f 2 13.67 ŁAPKIEWICZ Amelia MKL Toruń 2008 U16 KP -2.0 IV DMP U20 WLEKLIŃSKA Dagna Z/4495/19 2022 LDK! 86
7 7 f 2 13.88 ŚLIZANOWSKA Marta MKS Inowrocław 2007 U16 KP -2.0 V #
8 8 f 2 13.99 EJSYMONT Jagoda BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -2.0 V BAUMGART Iwona Z/0188/22 2022
300 m K
1 1 s 1 44.62 BATURO Nina GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP III DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał , Z/1597/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 44.93 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP III ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2022
3 3 s 1 45.43 DOLIŃSKA Maja KS Wda Świecie 2009 U14 KP IV WAWRZYNIAK Paweł Z/0543/22 2022
4 4 s 1 46.06 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U14 KP IV LUZAK Andrzej Z/3919/18 2022 LDK!
5 5 s 1 46.88 BURZYŃSKA Zuzanna MKL Tlen Mogilno 2009 U14 KP V DOBRZYŃSKI Piotr Z/2313/21 2022 LDK!
6 6 s 1 47.93 GMOSIŃSKA Maja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP V KACZOCHA Alina Z/3314/21 2022
7 9 s 1 49.90 NIEĆKO Lena GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/1061/20 2022 LDK!
1 7 s 2 48.07 WITKOWSKA Lena MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP V DOBRZYŃSKI Piotr Z/6880/21 2022 LDK!
2 8 s 2 48.67 JARENTOWSKA Martyna GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -- PRZYBYŁ Janusz Z/9030/21 2022 LDK!
3 10 s 2 50.38 LEWANDOWSKA Joanna KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/0544/22 2022
4 11 s 2 50.86 WOJCIECHOWSKA Lena LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek , Z/0933/20 , 2022 LDK!
5 12 s 2 51.47 GACKA Dominka BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/1194/22 2022
6 15 s 2 53.33 BARCZEWSKA Nina UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/4372/20 2022 LDK!
7 19 s 2 55.11 WODZIŃSKA Agata LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/0769/22 2022 LDK!
1 13 s 3 51.51 STERLING Aleksandra KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/1217/22 2022
2 14 s 3 53.16 GARBULSKA Łucja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SYROCKA Agata Z/0041/20 2022
3 16 s 3 54.18 SZYPRYT Laura LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- BARANOWSKA Katarzyna Z/1280/22 2022 LDK!
4 17 s 3 54.67 PIOTROWSKA Amelia LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- DOBROSIELSKA Martyna Z/5399/22 2022 LDK!
5 18 s 3 54.82 ŁAPIŃSKA Tatiana KS Wda Świecie 2010 U14 KP -- WAWRZYNIAK Paweł Z/1242/22 2022
6 20 s 3 55.31 STRZELIŃSKA Oliwia MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP -- KRASICKI Adam Z/6879/21 2022 LDK!
1 1 s 4 43.46 WITKOWSKA Barbara CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0182/18 2022 LDK!
2 2 s 4 45.04 GRANDA Kornelia LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr # Z/5196/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 4 45.67 SITARSKA Julia UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew , Z/1051/19 , 2022 LDK!
4 4 s 4 45.89 ŁADOŃ Julia MKS Inowrocław 2007 U16 KP IV #
5 5 s 4 46.70 HAŚKIEWICZ Weronika LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP V NOWAKOWSKA Agnieszka B.D. Z/0343/18 2022 BEZ LDK!
6 7 s 4 48.05 GRZEGOREK Judyta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0170/18 2022 LDK!
1 6 s 5 47.02 DEMBEK Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP V PRZYBYŁ Janusz # Z/0969/22 2022 LDK!
2 8 s 5 48.50 ŚLIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/0153/20 2022
3 9 s 5 49.74 TUPIKOWSKA Jagna BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/0919/19 2022 LDK!
4 10 s 5 50.31 LEMAŃSKA Maria GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- B.D. PRZYBYŁ Janusz , Z/5044/22 , 2022 LDK!
5 11 s 5 55.16 DĄBROWSKA Julia MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0189/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:42.13 LADA Weronika MKL Toruń 2009 U14 KP III WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:45.36 RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U14 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2022
3 3 s 1 1:46.72 GAWRYŚ Mira MUKL Brodnica 2009 U14 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/6905/21 2022
4 4 s 1 1:47.11 DALASIŃSKA Kaja LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP V ZRADA Piotr ZRADA Piotr Z/2470/21 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:01.21 WRÓBLEWSKA Maria LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- BARANOWSKA Katarzyna Z/1768/20 2022 LDK!
6 6 s 1 2:03.21 WÓDZKA Aurelia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SYROCKA Agata Z/0052/20 2022
7 7 s 1 2:13.41 GRZELCZAK Kaja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SYROCKA Agata Z/0042/20 2022
8 8 s 1 2:14.74 GÓRECKA Nikola MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP -- KRASICKI Adam Z/7783/21 2022 LDK!
9 9 s 1 2:24.06 FUDZIŃSKA Zofia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/0177/21 2022
1 1 s 2 1:47.58 BALCERZAK Barbara MKL Tlen Mogilno 2008 U16 KP V KRASICKI Adam Z/6874/21 2022 LDK!
2 2 s 2 1:48.24 CYCKOWSKA Blanka CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V SOBOWIEC Bartosz Z/0212/20 2022
3 3 s 2 1:48.42 CIESZEWSKA Amelia MKL Toruń 2007 U16 KP V OSTANEK Aneta WOŹNIAK Jacek , Z/0729/22 , 2022 LDK!
4 4 s 2 1:48.98 TALAR Anna MKL Toruń 2008 U16 KP V WOŹNIAK Jacek Z/4494/19 2022 LDK!
5 5 s 2 1:53.53 MACIEJEWSKA Weronika MKL Toruń 2007 U16 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/2920/16 2022 BEZ LDK!
  s 2 DNF PENKOWSKA Vanessa CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0059/20 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:04.67 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP III KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:11.06 MALIŃSKA Zofia MKL Tlen Mogilno 2009 U14 KP III KRASICKI Adam Z/2311/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:14.76 WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/5198/18 2022 LDK!
4 4 s 1 3:17.84 LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 3:24.67 SZYMAŃSKA Zuzanna MKS Inowrocław 2008 U16 KP V KWIATKOWSKI Waldemar Z/12091/21 2022
6 6 s 1 3:26.12 PAWLIKOWSKA Aleksandra MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U14 KP V MATUS Marek Z/1591/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:27.82 KASPRZYKOWSKA Agata GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP V MIRA Krzysztof Z/0967/22 2022 LDK!
8 8 s 1 3:32.90 JASIŃSKA Nadia LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZRADA Piotr Z/6913/21 2022 LDK!
9 9 s 1 3:33.62 PYSZKOWSKA Magdalena LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/12703/21 2022 LDK!
10 10 s 1 3:35.61 WINKOWSKA Anna UKB Szubin 2007 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0944/18 2022 BEZ LDK!
11 11 s 1 3:44.79 BALCERZAK Agata MKL Tlen Mogilno 2007 U16 KP -- KRASICKI Adam Z/7784/21 2022 LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 s 1 11.50 SIEDLECKA Lena KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP +1.5 -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/1172/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 11.56 WAŁĘZA Marika UKS Cyprianka 2009 U14 KP +1.5 -- JETTER Piotr JETTER Piotr Z/5479/19 2022 LDK!
3 3 s 1 12.87 PŁACHECKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP +1.5 -- KARNAS Kinga Z/1175/22 2022 LDK!
4 4 s 1 14.26 WALKOWIAK Urszula LUKS Start Nakło 2009 U14 KP +1.5 -- JANKOWSKI Marcin Z/6933/21 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.80 URBAŃSKA Lea CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +0.8 III ROJTEK Mikołaj Z/0183/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 14.30 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP +0.8 V KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2022 BEZ LDK!
  s 1 DQ ZUBEL Zuzanna BOSiR Barcin 2008 U16 KP +0.8 -- LUZAK Andrzej Z/3917/18 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 61.90 PŁACHECKA Aleksandra UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/1175/22 2022 LDK!
2 2 s 1 64.61 PILARSKA Lena LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2140/21 2022 LDK!
3 3 s 1 72.55 JAKUBCZYK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/12805/21 2022 LDK!
1 1 s 2 47.58 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/5578/22 , 2022 LDK!
2 2 s 2 47.85 FĄFARA Eliza CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0036/20 2022 LDK!
3 3 s 2 50.28 JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2022 BEZ LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:51.83 WARCZAK Alicja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP -- B.D. SOBOWIEC Bartosz , Z/0078/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 3:58.02 JANKIEWICZ Maria CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0019/20 2022 LDK!
3 3 s 1 4:04.11 ŁAZ Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/0452/21 2022
4x100 m K
1 1 s 1 58.56 DALASIŃSKA Kaja
ZIÓŁKOWSKA Hanna
WOJCIECHOWSKA Lena
SŁOMKA Gabriela
LKS Vectra Włocławek 2010
2010
2010
2009
U14 KPO -- ZRADA Piotr ZRADA Piotr
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
Z/2470/21
Z/0593/19
, Z/0933/20
Z/0579/18
2022
2022
, 2022
2022
BEZ
BEZ


2 3 s 1 59.22 KOWALSKA Patrycja
GMOSIŃSKA Maja
GARBULSKA Łucja
CHWIEDUK Nadia
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010
2010
2010
2009
U14 KPO -- SYROCKA Agata
KACZOCHA Alina
SYROCKA Agata
KACZOCHA Alina
Z/0044/20
Z/3314/21
Z/0041/20
Z/7637/21
2022
2022
2022
2022




3 6 s 1 63.34 KOSMALSKA Antonina
JAKUBCZYK Amelia
MICHALAK Amelia
MYCEK Weronika
LUKS Start Nakło 2010
2010
2010
2010
U14 KPO -- KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKI Marcin
KSOBIECH Bartosz
KSOBIECH Bartosz
Z/6934/21
Z/12805/21
Z/2142/21
Z/5184/22
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF BATURO Nina
JARENTOWSKA Martyna
MURAWSKA Julia
STUCZYŃSKA Maja
GKS Olimpia Grudziądz 2010
2009
2010
2009
U14 KPO -- DEJEWSKI Michał PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał
PRZYBYŁ Janusz
PRZYBYŁ Janusz
PRZYBYŁ Janusz
, Z/1597/20
Z/9030/21
Z/12705/21
Z/0065/22
, 2022
2022
2022
2022




1 2 s 2 58.59 ŁAPIŃSKA Tatiana
LEWANDOWSKA Joanna
STERLING Aleksandra
DOLIŃSKA Maja
KS Wda Świecie 2010
2010
2010
2009
U14 KPO -- WAWRZYNIAK Paweł
WAWRZYNIAK Paweł
WAWRZYNIAK Paweł
WAWRZYNIAK Paweł
Z/1242/22
Z/0544/22
Z/1217/22
Z/0543/22
2022
2022
2022
2022




2 4 s 2 59.37 WALKOWIAK Urszula
MACIEJEWSKA Kamila
WALKOWIAK Nikola
BOIŃSKA Nadia
LUKS Start Nakło 2009
2009
2009
2009
U14 KPO -- JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
Z/6933/21
Z/2865/20
Z/5400/22
Z/5401/22
2022
2022
2022
2022




3 5 s 2 62.46 GÓRSKA Laura
SIEDLECKA Lena
SZKUDLAREK Natalia
ROGOZIŃSKA Olga
KSLZS Kruszwica 2010
2010
2010
2010
U14 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata
LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata
LUZAK Andrzej
Z/1169/22
, Z/1172/21
, Z/2288/21
Z/2066/22
2022
, 2022
, 2022
2022




4 7 s 2 64.22 MUREK Zuzanna
CZERWIŃSKA Zofia
JEZIORSKA Weronika
WODZIŃSKA Agata
LUKS Start Nakło 2010
2009
2010
2010
U14 KPO -- JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
Z/2141/21
Z/14821/21
Z/9034/21
Z/0769/22
2022
2022
2022
2022




1 1 s 3 50.66 SZATKOWSKA Aleksandra
WOŹNIAK Maja
CIUPAK Marta
GRANDA Kornelia
LKS Vectra Włocławek 2007
2007
2008
2007
U16 KPO -- DOBROSIELSKA Martyna
DOBROSIELSKA Martyna
ZRADA Piotr ZRADA Piotr
DOBROSIELSKA Martyna ZRADA Piotr
Z/3335/21
Z/2342/20
Z/5195/18
Z/5196/18
2022
2022
2022
2022

BEZ

BEZ
2 2 s 3 50.94 ZBIELSKA Maja
EJSYMONT Jagoda
RYBAK Amelia
TOPCZEWSKA Leonia
BKS Bydgoszcz 2007
2007
2008
2008
U16 KPO -- BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
BAUMGART Iwona
Z/1011/19
Z/0188/22
Z/8621/21
Z/5764/18
2022
2022
2022
2022
BEZ



3 3 s 3 51.93 FĄFARA Eliza
WIŚNIEWSKA Patrycja
BAS Natalia
WITKOWSKA Barbara
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
B.D. LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0036/20
, Z/1053/20
Z/0451/21
Z/0182/18
2022
, 2022
2022
2022




4 4 s 3 55.95 MUZOLF Agata
PENSKO Zuzanna
BOLEWSKA Anna
KAŹMIERCZAK Kinga
LUKS Start Nakło 2007
2007
2007
2008
U16 KPO -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz
JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna
JANKOWSKI Marcin
JANKOWSKI Marcin
Z/1391/19
Z/1285/20
Z/4702/22
Z/1390/19
2022
2022
2022
2022
BEZ



Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 PŁUSA Alicja GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV DEJEWSKI Michał Z/0490/19 2022 LDK!
2 2 f 1 1.45 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP IV LUZAK Małgorzata Z/2330/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.45 POPIIAKOWA Sofiia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV KACZOCHA Alina Z/4979/22 2022
4 4 f 1 1.45 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U16 KP IV JANKOWSKI Marcin Z/1390/19 2022 LDK!
5 5 f 1 1.35 KENSIK Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- KENSIK Jan Z/1333/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.35 KUCHARSKA Zofia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2139/21 2022 LDK!
7 7 f 1 1.30 PILARSKA Lena LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2140/21 2022 LDK!
8 8 f 1 1.30 SZKUDLAREK Natalia KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -- LUZAK Małgorzata LUZAK Małgorzata , Z/2288/21 , 2022 LDK!
9 9 f 1 1.20 FUDZIŃSKA Lena CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/0176/21 2022
Tyczka K
1 1 f 1 2.60 MICHNIEWSKA Lukrecja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP IV DAKINIEWICZ Wojciech Z/1066/22 2022
2 2 f 1 2.50 JAKUSZ Lena GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP IV BADULSKI Tomasz Z/0380/20 2022 LDK!
3 3 f 1 2.15 ZABOROWSKA Iga GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP V BADULSKI Tomasz Z/2850/22 2022
  f 1 NM ŁUGIEWICZ Julia GKS Olimpia Grudziądz 2009 U14 KP -- BADULSKI Tomasz Z/1058/20 2022 LDK!
  f 1 NM KOŻUCH Zuzanna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- DAKINIEWICZ Wojciech Z/0410/21 2022
W dal K
  f 1 2.96 MATUSKA Julia LUKS Serock 2010 U14 KP -0.4 -- SCHULZ Stanisław Z/12662/21 2022
  f 1 3.09 ANHALT Dobrosława UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP 0.0 -- KARNAS Kinga Z/3113/18 2022 BEZ LDK!
  f 1 3.65 GÓRSKA Laura KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP 0.0 -- LUZAK Andrzej Z/1169/22 2022 LDK!
  f 1 4.35 GROSS Zuzanna MKL Toruń 2009 U14 KP +0.4 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/13195/21 2022
  f 1 5.14 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -0.4 III DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 5.42 WOŹNIAK Maja LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +2.9 II DOBROSIELSKA Martyna Z/2342/20 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 5.20 SZATKOWSKA Aleksandra LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP +0.9 III DMP U20 DOBROSIELSKA Martyna Z/3335/21 2022 LDK! 96
3 3 f 1 5.01 PIECHNIK Julita MKL Tlen Mogilno 2007 U16 KP -1.1 IV DOBRZYŃSKI Piotr Z/2312/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.92 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -1.8 IV DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz , Z/4855/19 , 2022 LDK!
5 5 f 1 4.87 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP -1.8 IV DMP U20 BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2022 LDK! 74
6 6 f 1 4.70 KAŹMIERCZAK Kinga LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -0.6 V JANKOWSKI Marcin Z/1390/19 2022 LDK!
7 7 f 1 4.65 GROSS Zuzanna MKL Toruń 2009 U14 KP +2.2 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/13195/21 2022
8 8 f 1 4.59 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP +1.7 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2022
9 9 f 1 4.57 WALKOWIAK Urszula LUKS Start Nakło 2009 U14 KP +1.0 V JANKOWSKI Marcin Z/6933/21 2022 LDK!
10 10 f 1 4.52 KISIELEWSKA Julia LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP +1.8 V B.D. Z/3958/22 2022 LDK!
11 11 f 1 4.45 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -0.6 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK!
12 12 f 1 4.40 WIELGOS Laura UKB Szubin 2009 U14 KP +1.0 -- STAROŃ Tomasz PAWLAK Sandra , Z/4175/20 , 2022 LDK!
13 13 f 1 4.35 SŁOMKA Gabriela LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP +0.9 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0579/18 2022 LDK!
14 14 f 1 4.30 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -2.0 -- KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
15 15 f 1 4.24 POPIELARZ Kinga BOSiR Barcin 2009 U14 KP -0.1 -- LUZAK Andrzej Z/3919/18 2022 LDK!
16 16 f 1 4.07 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U14 KP +2.5 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5041/22 2022
17 17 f 1 3.98 MACIEJEWSKA Maja GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP +0.1 -- PRZYBYŁ Janusz Z/5045/22 2022 LDK!
18 18 f 1 3.86 ZIÓŁKOWSKA Hanna LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP +1.7 -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0593/19 2022 BEZ LDK!
19 19 f 1 3.78 HARĘCKA Weronika MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP +1.4 -- DOBRZYŃSKI Piotr Z/2315/21 2022 LDK!
20 20 f 1 3.68 GÓRSKA Laura KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP +4.0 -- LUZAK Andrzej Z/1169/22 2022 LDK!
21 21 f 1 3.56 WSZOŁEK Marta MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -1.2 -- JEZIORSKA Magdalena Z/7890/21 2022 LDK!
22 22 f 1 3.53 KOWALSKA Patrycja CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP +0.5 -- SYROCKA Agata Z/0044/20 2022
23 23 f 1 3.46 MUREK Zuzanna LUKS Start Nakło 2010 U14 KP +0.9 -- JANKOWSKI Marcin Z/2141/21 2022 LDK!
23 23 f 1 3.46 KOSMALSKA Antonina LUKS Start Nakło 2010 U14 KP +2.1 -- KSOBIECH Bartosz Z/6934/21 2022 LDK!
25 25 f 1 3.25 ANHALT Dobrosława UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP +2.1 -- KARNAS Kinga Z/3113/18 2022 BEZ LDK!
26 26 f 1 3.17 MATUSKA Julia LUKS Serock 2010 U14 KP +2.6 -- SCHULZ Stanisław Z/12662/21 2022
27 27 f 1 3.12 SALA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -0.5 -- PRZYBYŁ Janusz Z/4892/22 2022
28 28 f 1 3.11 OSSOWSKA Martyna MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U14 KP -0.6 -- ŻYWICA Wojciech Z/13184/21 2022 LDK!
  f 1 NM WALKOWIAK Nikola LUKS Start Nakło 2009 U14 KP 0.0 -- JANKOWSKI Marcin Z/5400/22 2022
  f 1 NM BOIŃSKA Nadia LUKS Start Nakło # 2009 U14 KP 0.0 -- JANKOWSKI Marcin Z/5401/22 2022
Kula (2) K
1 1 f 1 10.37 PIOTROWSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- KENSIK Jan Z/11203/21 2022 LDK!
2 2 f 1 10.29 PIOTROWSKA Laura MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- KENSIK Jan Z/11204/21 2022 LDK!
3 4 f 1 9.93 PASZTELANIEC Julia MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U14 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/12040/21 2022 LDK!
4 5 f 1 9.64 SPRYSZYŃSKA Paulina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1002/20 2022 LDK!
5 6 f 1 9.52 SPRYSZYŃSKA Karolina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1001/20 2022 LDK!
6 10 f 1 8.40 MAŃKOWSKA Karolina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- JETTER Piotr Z/2552/21 2022 LDK!
7 12 f 1 5.94 SZEWCZUK Karolina LUKS Serock 2010 U14 KP -- SCHULZ Stanisław Z/1047/22 2022
Wieloskok K
  f 1 8.82 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +0.5 -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 10.84 LIMONT Anna MKL Toruń 2007 U16 KP +2.0 II BUTKIEWICZ Jacek Z/1177/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.96 KORNACKA Zuzanna KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +1.1 V LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/5578/22 , 2022 LDK!
3 3 f 1 9.58 PIERNIK Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -0.7 -- DEJEWSKI Michał BADULSKI Tomasz , Z/4855/19 , 2022 LDK!
4 4 f 1 9.57 PARADOWSKA Milena UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP +0.9 -- KARNAS Zbigniew Z/1037/20 2022 LDK!
5 5 f 1 9.31 SIERADZKA Marta KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -0.9 -- LUZAK Małgorzata Z/2330/20 2022 LDK!
6 6 f 1 9.25 PENSKO Zuzanna LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -1.1 -- JANKOWSKI Marcin JANKOWSKA Joanna Z/1285/20 2022 LDK!
7 7 f 1 8.98 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP +2.8 -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
Kula (3) K
1 3 f 1 10.11 KOTOWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV SCHUBRING Zbigniew Z/2478/21 2022
2 7 f 1 9.28 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2022
3 8 f 1 9.23 HABERA Roksana UKB Szubin 2007 U16 KP V PAWLAK Sandra Z/2922/20 2022 LDK!
4 9 f 1 9.11 ZYGAN Laura MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP V ŻYWICA Wojciech Z/13215/21 2022 LDK!
5 11 f 1 7.68 MADAJCZYK Weronika MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13187/21 2022 LDK!
Dysk (0.60) K
1 2 f 1 24.46 PIOTROWSKA Julia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- KENSIK Jan Z/11203/21 2022 LDK!
2 5 f 1 20.38 PIOTROWSKA Laura MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- KENSIK Jan Z/11204/21 2022 LDK!
3 7 f 1 17.68 MAŃKOWSKA Karolina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- JETTER Piotr Z/2552/21 2022 LDK!
4 9 f 1 15.65 CEGIELSKA Weronika LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/6910/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 34.61 KOTOWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP III SCHUBRING Zbigniew Z/2478/21 2022
2 3 f 1 21.77 KRAŚNIEWSKA Wiktoria GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -- B.D. Z/5385/22 2022
3 4 f 1 21.49 ZAKRZEWSKA Zuzanna GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP -- B.D. Z/5046/22 2022
4 6 f 1 19.16 NOWAK Dominika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/5043/22 2022
5 8 f 1 16.98 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2022 LDK!
Młot (2) K
1 6 f 1 26.58 CEGIELSKA Weronika LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/6910/21 2022 LDK!
2 8 f 1 21.89 KUCHARSKA Zofia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2139/21 2022 LDK!
3 9 f 1 21.86 MICHALSKA Aurelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U14 KP -- KENSIK Jan Z/5350/22 2022 LDK!
4 11 f 1 13.83 FREUND Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U14 KP -- KENSIK Jan Z/5351/22 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 39.01 WŁOCH Aleksandra CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV JUSZCZAK Stanisław Z/1766/20 2022 LDK!
2 2 f 1 37.04 GOLAS Anita LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV ZIÓŁKOWSKI Marek WIERZBICKI Dariusz , Z/0589/19 , 2022 LDK!
3 3 f 1 29.12 SZAJKOWSKA Noemi CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP V JUSZCZAK Stanisław Z/1774/22 2022
4 4 f 1 27.17 KIEŁPIKOWSKA Anna CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V JUSZCZAK Stanisław Z/5409/22 2022
5 5 f 1 27.11 HABERA Roksana UKB Szubin 2007 U16 KP V PAWLAK Sandra Z/2922/20 2022 LDK!
6 6 f 1 22.81 WARKUS Tatiana CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- JUSZCZAK Stanisław Z/4779/22 2022
7 7 f 1 17.85 MOŚ Antonina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- KENSIK Jan Z/2719/22 2022 LDK!
Oszczep (400) K
1 1 f 1 29.51 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2022
2 2 f 1 25.11 SPRYSZYŃSKA Paulina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1002/20 2022 LDK!
3 3 f 1 21.37 SPRYSZYŃSKA Karolina UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward Z/1001/20 2022 LDK!
4 4 f 1 10.58 MACIEJEWSKA Kamila LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/2865/20 2022 LDK!
5 5 f 1 10.55 FREUND Agata MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U14 KP -- KENSIK Jan Z/5351/22 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 21.78 MOŚ Antonina MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- KENSIK Jan Z/2719/22 2022 LDK!
2 2 f 1 12.44 MUZOLF Agata LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin KSOBIECH Bartosz Z/1391/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 9.51 KUNICKA Weronika LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz JANKOWSKI Marcin , Z/1198/18 , 2022 BEZ LDK!
Chód 2 km K
1 1 s 1 12:03.26 GORZEJEWSKA Weronika UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/11041/21 2022 LDK!
2 2 s 1 12:18.37 SMOLNA Olivia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/7892/21 2022 LDK!
3 3 s 1 12:25.42 DAMS Kornelia MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/2718/22 2022 LDK!
4 4 s 1 14:52.62 HOMANN Agnieszka MLKS Nadwiślanin Chełmno 2010 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/7891/21 2022 LDK!
5 5 s 1 15:01.24 BARCZEWSKA Nina UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/4372/20 2022 LDK!
6 6 s 1 15:03.36 DULNIKOWSKA Roksana MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/9028/21 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 15:03.60 MACIEJEWSKA Kamila LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/2865/20 2022 LDK!
8 8 s 1 15:30.41 MICHALAK Amelia LUKS Start Nakło 2010 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2142/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 12.74 GAŁĄZKA Mikołaj BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -0.3 V BAUMGART Iwona Z/1984/22 2022 LDK!
2 3 e 1 13.91 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -0.3 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2022 LDK!
3 5 e 1 14.02 SKORUPA Franciszek GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -0.3 -- PRZYBYŁ Janusz Z/9033/21 2022 LDK!
4 8 e 1 14.62 DUDZIK Michał BKS Bydgoszcz 2010 U14 KP -0.3 -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/4345/20 2022 LDK!
5 9 e 1 15.00 CIEŚLIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -0.3 -- ROJTEK Mikołaj Z/4905/22 2022
1 2 e 2 13.77 GAPSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP +0.5 -- SYROCKA Agata Z/0022/20 2022 LDK!
2 4 e 2 13.93 JĘDRZEJEWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP +0.5 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/1155/22 2022 LDK!
3 6 e 2 14.06 KMIEĆ Kacper MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2010 U14 KP +0.5 -- ŻYWICA Wojciech Z/13179/21 2022 LDK!
4 7 e 2 14.31 RYCHCZYŃSKI Szymon KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP +0.5 -- LUZAK Małgorzata Z/2329/20 2022 LDK!
5 10 e 2 15.06 KRZYWAŃSKI Szymon UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP +0.5 -- KARNAS Kinga Z/1034/20 2022 LDK!
1 2 e 3 11.82 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +0.8 IV DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2022 LDK! 95
2 6 e 3 12.44 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.8 V BAUMGART Iwona Z/0040/19 2022 LDK!
3 7 e 3 12.53 WYSZYŃSKI Szymon LUKS Serock 2007 U16 KP +0.8 V SCHULZ Stanisław Z/0980/19 2022
4 11 e 3 13.12 WIŚNIEWSKI Filip MKS Inowrocław 2007 U16 KP +0.8 -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/5449/22 2022
5 13 e 3 13.15 RECZKOWSKI Szymon MKL Toruń 2007 U16 KP +0.8 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/4980/22 2022
6 14 e 3 13.26 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP +0.8 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1178/21 2022 LDK!
7 18 e 3 13.67 KASIOREK Aleksander LUKS Serock 2008 U16 KP +0.8 -- SCHULZ Stanisław Z/1065/20 2022
1 3 e 4 11.86 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +2.0 IV DMP U20 KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK! 93
2 4 e 4 12.25 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +2.0 V SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2022 BEZ
3 9 e 4 12.81 FRĄCKIEWICZ Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +2.0 -- KENSIK Jan Z/0768/22 2022 LDK!
4 10 e 4 12.98 MORDZIŃSKI Mateusz MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP +2.0 -- ŻYWICA Wojciech Z/5334/22 2022 LDK!
5 11 e 4 13.12 LEWANDOWSKI Gabriel CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +2.0 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/0191/18 2022 BEZ LDK!
6 19 e 4 14.04 BAJDALSKI Szymon MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP +2.0 -- ŻYWICA Wojciech Z/1979/22 2022 LDK!
1 1 e 5 11.77 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP +0.2 IV LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0892/20 , 2022 LDK!
2 5 e 5 12.29 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.2 V BAUMGART Iwona Z/0214/16 2022 BEZ
3 8 e 5 12.77 MISIASZEK Antoni BOSiR Barcin 2007 U16 KP +0.2 -- LUZAK Andrzej Z/3754/22 2022 LDK!
4 15 e 5 13.28 KONDEL Damian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP +0.2 -- LEWANDOWSKI Jacek # Z/4144/20 2022 LDK!
5 16 e 5 13.45 CHYLEWSKI Dominik LUKS Serock 2007 U16 KP +0.2 -- SCHULZ Stanisław Z/13659/21 2022
6 17 e 5 13.46 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U16 KP +0.2 -- WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2022 LDK!
1 1 f 1 12.99 GAŁĄZKA Mikołaj BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -2.3 -- BAUMGART Iwona Z/1984/22 2022 LDK!
2 2 f 1 14.35 GAPSKI Antoni CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -2.3 -- SYROCKA Agata Z/0022/20 2022 LDK!
3 3 f 1 14.45 JĘDRZEJEWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -2.3 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/1155/22 2022 LDK!
4 4 f 1 14.54 SKORUPA Franciszek GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -2.3 -- PRZYBYŁ Janusz Z/9033/21 2022 LDK!
5 5 f 1 14.57 KMIEĆ Kacper MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2010 U14 KP -2.3 -- ŻYWICA Wojciech Z/13179/21 2022 LDK!
6 6 f 1 15.26 DUDZIK Michał BKS Bydgoszcz 2010 U14 KP -2.3 -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/4345/20 2022 LDK!
7 7 f 1 15.65 CIEŚLIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -2.3 -- ROJTEK Mikołaj Z/4905/22 2022
1 1 f 2 11.72 ROBACZEWSKI Nikodem BOSiR Barcin 2007 U16 KP +0.3 III LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0892/20 , 2022 LDK!
2 2 f 2 11.83 JAMUŁA Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP +0.3 IV DMP U20 LEWANDOWSKI Jacek # Z/0065/20 2022 LDK! 95
3 3 f 2 11.93 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +0.3 IV DMP U20 KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK! 90
4 4 f 2 12.26 DURA Łukasz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.3 V BAUMGART Iwona Z/0214/16 2022 BEZ
5 5 f 2 12.45 WITKOWSKI Nicolas BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.3 V BAUMGART Iwona Z/0040/19 2022 LDK!
6 6 f 2 12.71 WYSZYŃSKI Szymon LUKS Serock 2007 U16 KP +0.3 V SCHULZ Stanisław Z/0980/19 2022
300 m M
1 1 s 1 42.22 REJMENT Aleksander UKB Szubin 2009 U14 KP V B.D. PAWLAK Sandra , Z/2836/22 , 2022 LDK!
2 2 s 1 44.28 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0884/20 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 44.71 KRUSINOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- DOBROSIELSKA Martyna # Z/0808/19 2022 LDK!
4 4 s 1 45.19 CHRÓSTOWSKI Jan BKS Bydgoszcz 2009 U14 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1982/22 2022
5 5 s 1 46.83 BRZUCHALSKI Stanisław CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/3313/21 2022
6 6 s 1 47.78 KORPOWSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/9020/21 2022 LDK!
1 7 s 2 47.94 GOŹDZIECKI Hubert LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- BARANOWSKA Katarzyna Z/0804/19 2022 LDK!
2 8 s 2 51.29 DOBRZYŃSKI Kacper BKS Bydgoszcz 2010 U14 KP -- MYSZKIEWICZ Maciej Z/4344/20 2022 LDK!
3 9 s 2 52.54 TOMASZEWSKI Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- MIRA Krzysztof Z/13980/21 2022 LDK!
4 10 s 2 54.24 BECKER Bartosz LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- BARANOWSKA Katarzyna Z/0931/20 2022 LDK!
5 11 s 2 55.09 KORACH Kajetan UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/0375/20 2022 LDK!
6 12 s 2 61.59 UMERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/5364/22 2022 LDK!
1 1 s 3 38.91 KŁOSOWSKI Filip CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP III LEWANDOWSKI Jacek # Z/0075/20 2022 LDK!
2 2 s 3 40.15 GARSTKA Bartłomiej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP IV LEWANDOWSKI Jacek # Z/14337/21 2022
3 5 s 3 40.73 KACZMAREK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/3776/22 2022
4 6 s 3 41.12 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0574/18 2022 BEZ LDK!
5 8 s 3 41.51 PIEKARSKI Tymoteusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/2837/22 2022
6 9 s 3 41.58 KRAWCZYK Michał MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V JEZIORSKA Magdalena Z/1575/20 2022 LDK!
1 3 s 4 40.25 JANKOWSKI Iwo LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV DOBROSIELSKA Martyna Z/5179/22 2022 LDK!
2 4 s 4 40.43 LISHCHENKO Valentyn GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP IV PRZYBYŁ Janusz Z/5252/22 2022 LDK!
3 7 s 4 41.23 GROTKOWSKI Daniel UKB Szubin 2008 U16 KP V PAWLAK Sandra Z/12836/21 2022 LDK!
4 10 s 4 42.94 WIŚNIEWSKI Filip MKS Inowrocław 2007 U16 KP -- KWIATKOWSKI Waldemar Z/5449/22 2022
5 11 s 4 46.17 ANHALT Karol UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/3114/18 2022 LDK!
6 12 s 4 46.29 KOZIŃSKI Bartosz LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- B.D. Z/3960/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:46.00 MACHCIŃSKI Ignacy MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2009 U14 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/5115/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:50.25 PYTYŃSKI Igor GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- MIRA Krzysztof Z/4893/22 2022
3 3 s 1 1:53.36 SIEJEK Nataniel UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/4395/20 2022 LDK!
4 4 s 1 2:05.30 KURZEJA Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1586/20 2022 LDK!
1 1 s 2 1:27.81 TOMALCZYK Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP II SOBOWIEC Bartosz Z/2784/20 2022 LDK!
2 2 s 2 1:29.06 NIŻEWSKI Oktawian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP III NOWAKOWSKA Agnieszka Z/0558/20 2022 LDK!
3 3 s 2 1:29.14 KRYSIAK Tymoteusz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP III RUDNIK Damian Z/9019/21 2022 LDK!
4 4 s 2 1:30.12 GRZEŚKOWIAK Aleksander BOSiR Barcin 2008 U16 KP III LUZAK Andrzej Z/3915/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 2 1:35.47 FLENC Bruno MUKL Brodnica 2008 U16 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/0190/22 2022
6 6 s 2 1:37.57 CERSKI Wiktor GKS Olimpia Grudziądz 2008 U16 KP V PRZYBYŁ Janusz DEJEWSKI Michał Z/3884/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 2 1:38.37 GIERACH Wojciech BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP V MYSZKIEWICZ Maciej Z/0569/20 2022 LDK!
8 8 s 2 1:41.69 WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SYROCKA Agata Z/1820/21 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:55.53 POLIWODZIŃSKI Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V NIEBUDEK Sylwester Z/4478/22 2022
2 2 s 1 2:57.15 STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V JEZIORSKA Magdalena Z/1566/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:04.75 GWIAZDOWSKI Dominik BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -- RUDNIK Damian Z/5770/18 2022 LDK!
4 4 s 1 3:15.13 KLEIST Karol MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- MATUS Marek Z/1559/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:18.15 JANICKI Jan MKL Tlen Mogilno 2010 U14 KP -- KRASICKI Adam Z/7785/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:26.68 MAZUR Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- SYROCKA Agata Z/0047/20 2022
7 7 s 1 3:32.28 SOBCZAK Michał MKL Tlen Mogilno 2008 U16 KP -- KRASICKI Adam Z/13132/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:37.70 KRASNODĘBSKI Wojtek GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- MIRA Krzysztof Z/13211/21 2022 LDK!
9 9 s 1 3:39.29 SIEBERT Sylwester GKS Olimpia Grudziądz 2010 U14 KP -- DEJEWSKI Michał MIRA Krzysztof , Z/11775/21 , 2022 LDK!
10 10 s 1 3:42.42 BRZĘCZKOWSKI Artur LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP -- NOWAKOWSKA Agnieszka Z/3271/22 2022 LDK!
11 11 s 1 3:50.12 BASA Mateusz KSLZS Kruszwica 2007 U16 KP -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/5386/22 , 2022 LDK!
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
1 1 s 1 12.20 DUTKOWSKI Mikołaj KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/11774/21 2022 LDK!
2 2 s 1 13.11 KORACH Kajetan UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP -- KARNAS Kinga Z/0375/20 2022 LDK!
3 3 s 1 14.03 SIKORSKI Jan KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/1171/22 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.63 PALUSZAK Oliwier KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP +1.2 II LUZAK Andrzej Z/2327/20 2022 LDK!
2 2 s 1 19.41 CEDRO Piotr MKL Toruń 2008 U16 KP +1.2 -- WOŹNIAK Jacek Z/5180/22 2022 LDK!
3 3 s 1 21.17 SKORUPSKI Mateusz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +1.2 -- KENSIK Jan Z/0149/20 2022 BEZ LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.60 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP III KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 44.14 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP IV KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK!
3 3 s 1 44.71 GUTKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007 U16 KP V LEWANDOWSKI Jacek # Z/0031/20 2022 LDK!
4 4 s 1 49.39 KORACH Krzysztof UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/2479/20 2022 LDK!
5 5 s 1 51.36 ŁYZIŃSKI Marcel LKS Vectra Włocławek 2008 U16 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek Z/2473/21 2022 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 3:00.90 SIEBERT Aleksander GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP IV MIRA Krzysztof Z/12210/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:02.36 SZYMAŃSKI Wojciech UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Kinga Z/3138/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:18.29 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 54.93 BAJRASZEWSKI Wojciech
JĘDRZEJEWSKI Adam
KORPOWSKI Sebastian
KRUSINOWSKI Mateusz
LKS Vectra Włocławek 2009
2010
2010
2010
U14 KPO -- ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek
ZIÓŁKOWSKI Marek
DOBROSIELSKA Martyna
Z/0884/20
Z/1155/22
Z/9020/21
Z/0808/19
2022
2022
2022
2022
BEZ



2 2 s 1 56.41 BOGDANOWICZ Piotr
DUTKOWSKI Mikołaj
RYCHCZYŃSKI Szymon
ŻURAWSKI Jakub
KSLZS Kruszwica 2009
2010
2009
2009
U14 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Małgorzata
LUZAK Małgorzata
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
Z/5335/21
Z/11774/21
Z/2329/20
, Z/2340/20
2022
2022
2022
, 2022




3 3 s 1 63.09 KRZYWAŃSKI Szymon
KORACH Kajetan
SIEJEK Nataniel
UMERSKI Jan
UKS Czapla Białe Błota 2010
2010
2010
2010
U14 KPO -- KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
Z/1034/20
Z/0375/20
Z/4395/20
Z/5364/22
2022
2022
2022
2022




1 1 s 2 46.33 MISIASZEK Antoni
GRZEŚKOWIAK Aleksander
ZAKOPIEC Jakub
ROBACZEWSKI Nikodem
BOSiR Barcin 2007
2008
2007
2007
U16 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
Z/3754/22
Z/3915/18
Z/0893/20
, Z/0892/20
2022
2022
2022
, 2022

BEZ


2 2 s 2 46.99 JAMUŁA Piotr
KŁOSOWSKI Filip
KACZMAREK Jakub
GUTKOWSKI Mikołaj
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0065/20
Z/0075/20
Z/3776/22
Z/0031/20
2022
2022
2022
2022




3 3 s 2 47.13 DURA Łukasz
ZIELIŃSKI Sambor
WITKOWSKI Nicolas
KRYSIAK Tymoteusz
BKS Bydgoszcz 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- BAUMGART Iwona
SZCZERKOWSKI Eugeniusz
BAUMGART Iwona
RUDNIK Damian
Z/0214/16
Z/1055/19
Z/0040/19
Z/9019/21
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ


4 4 s 2 47.45 BROŃCZYK Mateusz
GLAZA Mikołaj
SIERANT Olgierd
KURILENKO Sviatoslav
UKS Czapla Białe Błota 2007
2007
2007
2008
U16 KPO -- KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
Z/0328/22
Z/3121/18
Z/3213/20
Z/2717/22
2022
2022
2022
2022

BEZ


5 5 s 2 48.53 SKORUPSKI Mateusz
SŁOMSKI Kacper
KRAWCZYK Michał
FRĄCKIEWICZ Jakub
MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- KENSIK Jan
KENSIK Jan
JEZIORSKA Magdalena
KENSIK Jan
Z/0149/20
Z/14383/21
Z/1575/20
Z/0768/22
2022
2022
2022
2022
BEZ



6 6 s 2 49.34 ŁYZIŃSKI Marcel
SKONIECZNY Krystian
NIŻEWSKI Oktawian
KOZIŃSKI Bartosz
LKS Vectra Włocławek 2008
2007
2007
2007
U16 KPO -- ZIÓŁKOWSKI Marek ZIÓŁKOWSKI Marek
DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek
NOWAKOWSKA Agnieszka
B.D.
Z/2473/21
Z/0574/18
Z/0558/20
Z/3960/22
2022
2022
2022
2022

BEZ


7 7 s 2 54.65 SZYMAŃSKI Wojciech
ANHALT Karol
KORACH Krzysztof
SITARSKI Jakub
UKS Czapla Białe Błota 2007
2008
2008
2008
U16 KPO -- KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
Z/3138/18
Z/3114/18
Z/2479/20
Z/1052/19
2022
2022
2022
2022
BEZ



Wzwyż M
1 1 f 1 1.73 GLAZA Mikołaj UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP V KARNAS Zbigniew Z/3121/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.45 STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2273/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.45 POZNAŃ Wojtek BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1986/22 2022
4 4 f 1 1.35 KACZOCHA Igor CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2010 U14 KP -- KACZOCHA Alina Z/0181/21 2022
5 5 f 1 1.35 DUTKOWSKI Mikołaj KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -- LUZAK Małgorzata Z/11774/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.20 SKONIECZNY Krystian LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- DOBROSIELSKA Martyna ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0574/18 2022 BEZ LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 3.75 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP III KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2022 LDK!
1 1 f 2 4.00 PAWLICKI Szymon CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002 U23 KP II DAKINIEWICZ Wojciech B.D. Z/4815/18 2022
W dal M
  f 1 3.45 RYCHCZYŃSKI Szymon KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP +1.5 -- LUZAK Małgorzata Z/2329/20 2022 LDK!
  f 1 3.87 KRZYWAŃSKI Szymon UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP +0.2 -- KARNAS Kinga Z/1034/20 2022 LDK!
  f 1 3.99 REJMENT Aleksander UKB Szubin 2009 U14 KP +2.0 -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/2836/22 , 2022 LDK!
  f 1 4.00 KORPOWSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP +1.1 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/9020/21 2022 LDK!
  f 1 4.55 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP +0.5 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2022 LDK!
  f 1 4.62 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP +1.5 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1178/21 2022 LDK!
  f 1 4.67 RACINOWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -2.2 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1988/22 2022
  f 1 4.84 PAWLAK Marcin BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -0.6 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1987/22 2022
  f 1 4.96 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP -0.5 -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/2297/18 2022 LDK!
  f 1 4.99 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP +1.6 -- KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2022 LDK!
  f 1 5.10 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +0.4 -- KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK!
  f 1 5.53 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP +1.5 -- DMP U20 B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2022 LDK! 66
  f 1 5.61 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +1.9 V KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK!
  f 1 6.26 ZAKOPIEC Jakub BOSiR Barcin 2007 U16 KP -1.4 IV LUZAK Andrzej Z/0893/20 2022 LDK!
1 1 f 1 6.45 ZAKOPIEC Jakub BOSiR Barcin 2007 U16 KP +2.3 III LUZAK Andrzej Z/0893/20 2022 LDK!
2 2 f 1 5.99 ZIELIŃSKI Sambor BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +1.6 IV SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/1055/19 2022 BEZ
3 3 f 1 5.88 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP +2.8 V DMP U20 B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2022 LDK! 76
4 4 f 1 5.78 SŁOMSKI Kacper MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP +2.4 V KENSIK Jan Z/14383/21 2022 LDK!
5 5 f 1 5.28 SIERANT Olgierd UKS Czapla Białe Błota 2007 U16 KP +3.3 -- KARNAS Zbigniew Z/3213/20 2022 LDK!
6 6 f 1 5.24 KANIA Maksymilian CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP +3.8 -- KACZOCHA Alina DAKINIEWICZ Wojciech , Z/0333/19 , 2022 LDK!
7 7 f 1 5.10 PAWLAK Marcin BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +2.5 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1987/22 2022
8 8 f 1 5.08 FRĄCKIEWICZ Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -1.0 -- DMP U20 KENSIK Jan Z/0768/22 2022 LDK! 55
9 9 f 1 5.04 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +2.7 -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/2297/18 2022 LDK!
10 10 f 1 4.92 RACINOWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +3.0 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1988/22 2022
11 11 f 1 4.82 OKONIEWSKI Franciszek LUKS Start Nakło 2008 U16 KP +2.8 -- JANKOWSKI Marcin BON-PANTKOWSKA Aldona # Z/0549/18 2022 LDK!
12 12 f 1 4.80 STRUJ Oskar BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.3 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1990/22 2022
13 13 f 1 4.71 ŻURAWSKI Jakub KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP +4.1 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/2340/20 , 2022 LDK!
14 14 f 1 4.68 JASIŃSKI Patryk MKL Toruń 2008 U16 KP +2.8 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/1178/21 2022 LDK!
15 15 f 1 4.59 KOWALSKI Aleksander BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +1.9 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1985/22 2022
16 16 f 1 4.48 KRUSINOWSKI Mateusz LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP +0.4 -- DOBROSIELSKA Martyna # Z/0808/19 2022 LDK!
17 17 f 1 4.47 BAJRASZEWSKI Wojciech LKS Vectra Włocławek 2009 U14 KP +1.1 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/0884/20 2022 BEZ LDK!
18 18 f 1 4.42 BAJDALSKI Szymon MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP +1.2 -- ŻYWICA Wojciech Z/1979/22 2022 LDK!
19 19 f 1 4.33 RYCHCZYŃSKI Szymon KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP +5.8 -- LUZAK Małgorzata Z/2329/20 2022 LDK!
20 20 f 1 4.25 KORPOWSKI Sebastian LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP +5.8 -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/9020/21 2022 LDK!
21 21 f 1 4.00 REJMENT Aleksander UKB Szubin 2009 U14 KP +3.1 -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/2836/22 , 2022 LDK!
22 22 f 1 3.98 KRZYWAŃSKI Szymon UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP +4.9 -- KARNAS Kinga Z/1034/20 2022 LDK!
23 23 f 1 2.67 UMERSKI Jan UKS Czapla Białe Błota 2010 U14 KP +4.2 -- KARNAS Kinga Z/5364/22 2022 LDK!
Wieloskok M
  f 1 10.19 RACINOWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.4 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1988/22 2022
  f 1 10.57 STRUJ Oskar BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -0.2 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1990/22 2022
1 1 f 1 11.20 ŻYWICA Krystian MKL Toruń 2008 U16 KP -1.5 V B.D. BUTKIEWICZ Jacek # , Z/4490/19 , 2022 LDK!
2 2 f 1 10.71 STRUJ Oskar BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +2.2 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1990/22 2022
3 3 f 1 10.55 KAWAŁKOWSKI Marcel BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +2.0 -- SZCZERKOWSKI Eugeniusz Z/2297/18 2022 LDK!
4 4 f 1 10.53 PAWLAK Marcin BKS Bydgoszcz 2008 U16 KP +1.6 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1987/22 2022
5 5 f 1 10.43 KOWALSKI Aleksander BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +0.1 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1985/22 2022
6 6 f 1 10.30 GROTKOWSKI Daniel UKB Szubin 2008 U16 KP -0.8 -- PAWLAK Sandra Z/12836/21 2022 LDK!
7 7 f 1 10.20 RACINOWSKI Jakub BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP +2.3 -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1988/22 2022
Kula (4) M
1 8 f 1 9.20 MERTKA Filip UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward MAŃKOWSKI Edward , Z/1215/22 , 2022 LDK!
2 10 f 1 7.97 KMIEĆ Kacper MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2010 U14 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/13179/21 2022 LDK!
3 11 f 1 7.83 JĘDRZEJEWSKI Adam LKS Vectra Włocławek 2010 U14 KP -- ZIÓŁKOWSKI Marek Z/1155/22 2022 LDK!
4 12 f 1 7.74 WODOROWSKI Oskar LUKS Serock 2009 U14 KP -- SCHULZ Stanisław Z/4506/19 2022
5 14 f 1 7.41 BOGDANOWICZ Piotr KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/5335/21 2022 LDK!
6 15 f 1 6.27 KURYŁENKO Lubomyr UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- B.D. Z/5366/22 2022 LDK!
7 16 f 1 6.19 SIKORSKI Jan KSLZS Kruszwica 2010 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/1171/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 2 f 1 10.91 KRUSZYŃSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V DMP U20 KENSIK Jan Z/1592/20 2022 LDK! 74
2 3 f 1 10.90 TADYCH Karol LUKS Start Nakło 2007 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/4011/22 2022 LDK!
3 4 f 1 10.25 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP -- DMP U20 KENSIK Jan Z/1593/20 2022 LDK! 67
4 5 f 1 9.64 CIBA Radosław KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- B.D. Z/0326/22 2022 LDK!
5 6 f 1 9.45 HOMANN Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- DMP U20 LATAŃSKI Grzegorz Z/1583/20 2022 LDK! 59
6 7 f 1 9.26 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
7 9 f 1 9.17 SCHULZ Mateusz BKS Bydgoszcz 2007 U16 KP -- KAŹMIERCZAK Daniel Z/1989/22 2022
8 13 f 1 7.69 TOJEK Kamil KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/4801/21 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.14 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U23 KP I GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2022 2
Dysk (0.75) M
1 7 f 1 30.18 JASIŃSKI Michał CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U14 KP -- ROJTEK Mikołaj Z/0180/21 2022
2 11 f 1 24.46 BONAS Filip MLKS Nadwiślanin Chełmno 2009 U14 KP -- MATUS Marek Z/1564/20 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 40.16 KRUSZYŃSKI Jakub MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP IV KENSIK Jan Z/1592/20 2022 LDK!
2 2 f 1 39.52 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2022 LDK!
3 3 f 1 38.74 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2022 LDK!
4 4 f 1 35.31 CIBA Radosław KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP V B.D. Z/0326/22 2022 LDK!
5 5 f 1 34.58 HOMANN Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V LATAŃSKI Grzegorz Z/1583/20 2022 LDK!
6 6 f 1 32.71 LEWANDOWSKI Łukasz MLKS Nadwiślanin Chełmno 2008 U16 KP V KENSIK Jan Z/1593/20 2022 LDK!
7 8 f 1 27.76 DORNOWSKI Mateusz LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2916/22 2022 LDK!
8 9 f 1 26.74 NICOWSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1549/22 2022 LDK!
9 10 f 1 26.32 NOWAK Mateusz LUKS Start Nakło 2007 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2917/22 2022 LDK!
10 12 f 1 22.85 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP -- WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2022 LDK!
11 13 f 1 18.81 TOJEK Kamil KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/4801/21 2022 LDK!
  f 1 NM COCH Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/4452/19 2022 LDK!
Młot (4) M
1 9 f 1 21.20 IMBIEROWSKI Gracjan LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 48.97 FEDEJKO Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP IV JUSZCZAK Stanisław Z/10868/21 2022
2 2 f 1 46.98 KRYGIER Patryk LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1048/20 2022 LDK!
3 3 f 1 42.41 SOBIECKI Aleksander LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP IV WIERZBICKI Dariusz Z/1550/22 2022 LDK!
4 4 f 1 37.27 WNUKOWSKI Paweł LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/10260/21 2022 LDK!
5 5 f 1 36.51 DORNOWSKI Mateusz LUKS Start Nakło 2008 U16 KP V KSOBIECH Bartosz Z/2916/22 2022 LDK!
6 6 f 1 33.81 NOWAK Mateusz LUKS Start Nakło 2007 U16 KP V KSOBIECH Bartosz Z/2917/22 2022 LDK!
7 7 f 1 33.65 NICOWSKI Filip LKS Vectra Włocławek 2007 U16 KP V WIERZBICKI Dariusz Z/1549/22 2022 LDK!
8 8 f 1 24.28 KOŃCZAL Hubert LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/0545/18 2022 LDK!
Oszczep (500) M
1 4 f 1 30.78 STAŃCZYK Hubert LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/2273/20 2022 LDK!
2 6 f 1 28.60 KURYŁENKO Lubomyr UKS Czapla Białe Błota 2009 U14 KP -- B.D. Z/5366/22 2022 LDK!
3 7 f 1 27.53 BOGDANOWICZ Piotr KSLZS Kruszwica 2009 U14 KP -- LUZAK Andrzej Z/5335/21 2022 LDK!
4 9 f 1 19.80 MERTKA Filip UKS Cyprianka 2009 U14 KP -- MAŃKOWSKI Edward MAŃKOWSKI Edward , Z/1215/22 , 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 41.87 TADYCH Karol LUKS Start Nakło 2007 U16 KP V JANKOWSKI Marcin Z/4011/22 2022 LDK!
2 2 f 1 37.63 COCH Paweł MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP V KENSIK Jan Z/4452/19 2022 LDK!
3 3 f 1 36.60 KURILENKO Sviatoslav UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/2717/22 2022 LDK!
4 5 f 1 30.63 FLIS Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1582/20 2022 LDK!
5 8 f 1 27.00 SITARSKI Jakub UKS Czapla Białe Błota 2008 U16 KP -- KARNAS Kinga Z/1052/19 2022 LDK!
6 10 f 1 16.92 ŚMIGIEL Jakub MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski 2008 U16 KP -- ŻYWICA Wojciech Z/11776/21 2022 LDK!
Chód 3 km M
1 1 s 1 17:53.11 FLIS Hubert MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1582/20 2022 LDK!
2 2 s 1 17:59.03 USOWSKI Nikodem MLKS Nadwiślanin Chełmno 2007 U16 KP -- KENSIK Jan Z/1852/21 2022 LDK!
3 3 s 1 22:24.72 GRZEGOREK Jakub KSLZS Kruszwica 2008 U16 KP -- LUZAK Andrzej Z/1849/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.972864866257 sekund