Zgorzelec 04.09.2022
Mistrzostwa Dolnego Śląska U16, MECZ Dolny Śląsk- SAKSONIA- Lubuskie [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.54 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.6 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
3 3 e 1 13.13 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.6 III ROSTEK William # Z/0442/20 2022 LDK!
4 4 e 1 13.20 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.6 III SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
6 11 e 1 13.81 HRABSKA Lena AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB -0.6 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4331/20 2022 LDK!
1 7 e 2 13.51 WALKÓW Bianka MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.8 IV DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/10693/21 2022 91
2 8 e 2 13.51 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -0.8 IV KNULL Mariusz Z/0812/21 2022 LDK!
3 9 e 2 13.60 GENDERA Antonina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS -0.8 IV JANECZEK Jarosław BENKOWSKI Henryk Z/14255/21 2022 LDK!
4 10 e 2 13.70 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -0.8 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK!
5 13 e 2 14.06 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.8 V STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
6 16 e 2 14.16 BURDZY Lena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -0.8 V MARKOWSKA Małgorzata Z/0760/21 2022 LDK!
1 12 e 3 14.03 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -1.1 V BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2022 LDK!
2 14 e 3 14.09 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -1.1 V MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
3 17 e 3 14.17 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS -1.1 V SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2022 LDK!
4 19 e 3 14.29 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -1.1 V KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2022 LDK!
5 20 e 3 14.30 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -1.1 V DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2022 LDK! 69
6 24 e 3 14.58 ROGALSKA Kinga ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS -1.1 -- SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław , Z/1324/20 , 2022 BEZ LDK!
1 18 e 4 14.29 BOKWA Alina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -1.3 V B.D. SZAŁEK Andrzej , Z/6001/21 , 2022 LDK!
2 23 e 4 14.51 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -1.3 -- SZOMBURG Tomasz Z/0149/22 2022 LDK!
3 26 e 4 14.93 SOROKA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -1.3 -- MAKUCH Beata Z/0825/19 2022
4 29 e 4 15.23 KRAWIEC Julia MKS Piast Lwówek Śląski 2010 U14 DS -1.3 -- # LDK!
1 15 e 5 14.11 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB -0.2 V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2022 LDK!
2 27 e 5 14.93 PAWLICKA Antonina MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -0.2 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/13771/21 2022 LDK!
3 28 e 5 15.09 PAPIERSKA Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -0.2 -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7105/21 2022 LDK!
4 30 e 5 15.27 MACKIEWICZ Hanna MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -0.2 -- WISZ Mateusz Z/2552/22 2022
5 31 e 5 15.56 WOJNAR Dorota UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.2 -- MAKUCH Beata Z/0828/19 2022
2 21 e 6 14.30 GRZELAK Julita LKS Polkowice 2008 U16 DS -0.4 V WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/14837/21 2022
3 22 e 6 14.36 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -0.4 V ŁABUL Wioletta Z/2758/21 2022 LDK!
4 25 e 6 14.66 PŁOCH Olivia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS -0.4 -- JANECZEK Jarosław Z/6002/21 2022 LDK!
1 f 1 12.51 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.0 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
2 f 1 13.27 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -1.0 IV ROSTEK William # Z/0442/20 2022 LDK!
3 f 1 13.52 WALKÓW Bianka MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -1.0 IV DMP U20 ŁOŚ Dariusz Z/10693/21 2022 91
4 f 1 13.86 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -1.0 V BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2022 LDK!
5 f 1 13.87 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.0 V STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
300 m K
1 1 s 1 40.40 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
2 2 s 1 42.43 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB II WISZ Mateusz Z/13818/21 2022 LDK!
3 3 s 1 43.26 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS III KNULL Mariusz Z/0812/21 2022 LDK!
4 4 s 1 43.68 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III ROSTEK William # Z/0442/20 2022 LDK!
1 5 s 2 44.80 GORYLUK Aleksandra ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS III SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/8709/21 , 2022 LDK!
2 7 s 2 46.46 RYBAK Kalina MLKS Agros Żary 2009 U14 LB IV ŁABUL Wioletta Z/2758/21 2022 LDK!
3 9 s 2 46.77 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/0161/21 2022 LDK!
4 10 s 2 46.79 MIELCZAREK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS V STYŚ Janusz Z/1261/21 2022 LDK!
5 21 s 2 50.68 GMEREK Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS -- JANECZEK Jarosław Z/5067/21 2022 LDK!
1 6 s 3 46.39 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS IV SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2022 LDK!
2 11 s 3 46.88 WODNICKA Maja MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS V CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0155/21 2022 LDK!
3 12 s 3 47.52 PŁOCH Olivia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS V JANECZEK Jarosław Z/6002/21 2022 LDK!
4 13 s 3 48.14 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V WISZ Mateusz Z/13090/21 2022
5 14 s 3 48.34 HABIAK Oliwia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V KORDASIEWICZ Damian # Z/0790/22 2022 LDK!
1 15 s 4 48.43 DUDEK Zuzanna ULKS Muflon Bielawa 2008 U16 DS V SZEREMETA Jarosław Z/4561/21 2022 LDK!
2 16 s 4 48.83 SAŁDAN Julia MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/3181/21 2022 LDK!
3 18 s 4 49.73 WESOŁOWSKA Kalina MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0154/21 2022 LDK!
4 19 s 4 50.29 BOKWA Alina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- B.D. SZAŁEK Andrzej , Z/6001/21 , 2022 LDK!
5 20 s 4 50.63 GRZYB Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1012/20 2022
1 8 s 5 46.54 KARNAŚ Anna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS V GOLEC Dominik Z/5662/21 2022 LDK!
2 17 s 5 49.52 PAWLICKA Antonina MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/13771/21 2022 LDK!
3 22 s 5 50.75 PAPIERSKA Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7105/21 2022 LDK!
4 23 s 5 52.44 KRAWIEC Julia MKS Piast Lwówek Śląski 2010 U14 DS -- # LDK!
5 24 s 5 53.10 FABIJAN Aleksandra MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/3790/21 2022
6 25 s 5 55.17 OMASTA Marta MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0453/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:41.53 LIEBENTHAL Julia WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS III ADAMEK Marek Z/0988/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1:43.94 DŻUGAJ Martyna MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS IV WODNICKI Łukasz Z/0150/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:44.33 SOBIERAŃSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS IV CHORZĘPA Przemysław Z/6634/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:46.91 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/1025/20 , 2022 LDK!
7 7 s 1 1:47.59 ICIASZEK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS V STYŚ Janusz Z/1250/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:49.55 SZCZĘSNA Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V BANASZEK Grzegorz Z/1271/21 2022 LDK!
9 9 s 1 1:50.19 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2022 LDK!
10 11 s 1 1:51.33 KĘDZIORA Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7099/21 2022 LDK!
11 12 s 1 1:54.53 BIEZMIENOW Oliwia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0795/21 2022 LDK!
12 14 s 1 1:56.52 WRZESIAK Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0798/21 2022 LDK!
13 15 s 1 1:58.99 WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/1021/20 2022 LDK!
1 10 s 2 1:51.22 BILIŃSKA Zuzanna MKS Piast Lwówek Śląski 2010 U14 DS -- BIALIC Marek # Z/2850/21 2022 LDK!
2 13 s 2 1:55.41 WARZECHA Julia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/3048/22 2022 LDK!
3 16 s 2 2:00.00 GRABOWIECKA Kamila KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/1893/21 2022 BEZ LDK!
4 17 s 2 2:00.30 PIĄTKOWSKA Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0378/21 2022 LDK!
5 18 s 2 2:01.41 BUKOWSKA Zofia MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/14232/21 2022 LDK!
6 19 s 2 2:02.39 JASICZEK Julia GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/4680/22 2022
7 20 s 2 2:02.45 ŁAWRESZUK Małgorzata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3002/22 2022 LDK!
8 21 s 2 2:03.68 MARCINIEC Maja SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/4938/21 2022 LDK!
9 22 s 2 2:17.72 BOŻEK Sandra MKS Piast Lwówek Śląski 2010 U14 DS -- BIALIC Marek Z/2630/22 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:11.93 POPŁAWSKA Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS III SZYRWIEL Aleksandra Z/0793/22 2022 LDK!
2 2 s 1 3:14.03 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2010 U14 LB IV DRACZYŃSKI Adam Z/4334/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:15.36 BUŁKOWSKA Sara SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/1077/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:15.37 KSIĄG Jagoda MLKS Agros Żary 2009 U14 LB IV ŁABUL Wioletta Z/3176/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:18.86 KILARSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV LDK!
6 6 s 1 3:19.76 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS IV WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:20.72 ZAWADA Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0204/21 , 2022 LDK!
9 9 s 1 3:40.19 TRACZ Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1997/19 2022 LDK!
10 10 s 1 3:43.12 ZAWADZKA Nikola KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/3785/21 2022 LDK!
11 11 s 1 3:59.97 DRĄŻEK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1244/21 2022 LDK!
2000 m K
2 2 s 1 7:23.71 SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS IV WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
3 3 s 1 7:26.04 ZDOBYLAK Zofia SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/0215/21 2022 LDK!
4 4 s 1 7:32.56 KOZAK Kalina ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB IV LDK!
5 5 s 1 8:26.26 KAŁWIŃSKA Oliwia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej # Z/5068/21 2022 LDK!
6 6 s 1 8:37.19 KSIĘŻUK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0832/19 2022
80 pł K
1 1 s 1 12.01 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +0.8 II KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 12.12 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +0.8 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK!
3 3 s 1 12.15 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +0.8 II MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
4 5 s 1 12.26 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.8 II SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
1 4 s 2 12.22 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -0.5 II ŚWIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
2 6 s 2 12.44 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -0.5 III STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
3 8 s 2 13.75 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -0.5 IV BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2022 LDK!
4 9 s 2 14.62 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -0.5 V OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
5 10 s 2 14.84 DZIURZYŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -0.5 -- KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz # , Z/1245/21 , 2022 LDK!
6 11 s 2 16.15 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -0.5 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 47.30 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
2 3 s 1 47.74 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
4 6 s 1 52.77 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V WALCZAK Piotr Z/3284/20 2022 LDK!
  s 1 DQ KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- ŚWIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
1 2 s 2 47.58 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS III STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
2 11 s 2 56.69 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2022 LDK!
  s 2 DNF KOTASEK Zofia ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/1325/20 2022 LDK!
1 5 s 3 51.62 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV WALCZAK Piotr Z/0814/20 2022 LDK!
2 7 s 3 53.20 ZDROWOWICZ Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS V KORDASIEWICZ Damian # Z/0922/22 2022 LDK!
3 8 s 3 53.47 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS V STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
4 10 s 3 54.50 PATEREK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V B.D. Z/0609/21 2022
1 9 s 4 54.27 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
2 12 s 4 58.72 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
  s 4 DQ GRABARZ Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0761/21 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.06 ROJEK Zofia
JEŻ Aleksandra
HAJDUK Liwia
HRABSKA Lena
AZS-AWF Gorzów 2007
2007
2007
2008
U16 LBU -- ZALESKA-POSMYK Izabela
PAPUGA Sebastian
ZALESKA-POSMYK Izabela
ZALESKA-POSMYK Izabela
Z/1018/20
Z/0747/20
Z/4074/19
Z/4331/20
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 51.76 SZCZEPAŃSKA Julia
OKULOWSKA Oliwia
LONGOSZ Aleksandra
KASPRZAK Oliwia
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008
2007
2007
2007
U16 DOL -- MAKUCH Beata
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
Z/0826/19
Z/2426/18
Z/0820/19
Z/3881/20
2022
2022
2022
2022

BEZ


3 5 s 1 53.90 CHOIŃSKA Antonina
WALKÓW Bianka
KLEPACZ Katarzyna
PAWLICKA Antonina
MKS MOS Wrocław 2007
2007
2008
2008
U16 DOL -- ROSTEK William
ŁOŚ Dariusz
SZOMBURG Tomasz
SKRZYPIŃSKI Jacek
Z/0442/20
Z/10693/21
Z/0149/22
Z/13771/21
2022
2022
2022
2022




1 3 s 2 52.27 GRABARZ Aleksandra
BURMAS Emilia
PSIUCH Eliza
MICHALUK Vanessa
MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007
2007
2008
2008
U16 DOL -- WIŚNIEWSKI Paweł
WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz
MARKOWSKA Małgorzata
MARKOWSKA Małgorzata
Z/0761/21
, Z/2898/20
Z/0202/21
Z/0764/21
2022
, 2022
2022
2022

BEZ


2 4 s 2 53.52 CZUPRYŃSKA Julia
ŁUKA Julia
ŁUKA Oliwia
MARCINIAK Patrycja
MKS Piast Głogów 2007
2008
2008
2007
U16 DOL -- KARPOWICZ Tadeusz
KARPOWICZ Tadeusz
KARPOWICZ Tadeusz
KARPOWICZ Tadeusz
Z/4181/19
Z/2783/21
Z/2775/21
Z/4179/19
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ
BEZ
BEZ
3 6 s 2 54.00 JASICZEK Julia
NOWAK Helena
NOWAK Martyna
KICUŁA Daria
GKS Start Długołęka 2008
2008
2008
2008
U16 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
ŚWIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk
Z/4680/22
, Z/1076/20
Z/14160/21
, Z/2436/21
2022
, 2022
2022
, 2022




4 7 s 2 56.03 ZAGAJEWSKA Jessica
HABIAK Oliwia
KORDASIEWICZ Karolina
ZDROWOWICZ Zuzanna
MKS Osa Zgorzelec 2007
2007
2007
2008
U16 DOL -- B.D. PIASECKI Grzegorz
KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Damian
, Z/12395/21
Z/0790/22
, Z/8261/21
Z/0922/22
, 2022
2022
, 2022
2022




5 8 s 2 56.21 WODNICKA Maja
WESOŁOWSKA Kalina
GIERUS Tatiana
DŻUGAJ Martyna
MLKS Echo Twardogóra 2009
2009
2008
2009
U16 DOL -- CZAJKOWSKI Waldemar
CZAJKOWSKI Waldemar
CZAJKOWSKI Waldemar
WODNICKI Łukasz
Z/0155/21
Z/0154/21
Z/0151/21
Z/0150/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.55 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS III SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
3 f 1 1.50 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
5 f 1 1.50 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV SASKA Tomasz # Z/0610/21 2022 LDK!
6 f 1 1.50 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U16 DS IV DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2022 BEZ LDK! 92
7 f 1 1.50 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK!
8 f 1 1.45 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB IV BISKUP Paweł Z/3754/21 2022 LDK!
9 f 1 1.45 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK!
10 f 1 1.40 KRYSIAK Julia Maja WLKS Wrocław 2007 U16 DS V LDK!
11 f 1 1.30 ŁUKA Julia MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2783/21 2022 BEZ LDK! 55
12 f 1 1.30 GRABARZ Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0761/21 2022 LDK!
13 f 1 1.25 MARSZAŁ Anastazja LKS Polkowice 2008 U16 DS -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/14835/21 2022
Tyczka K
1 f 1 2.80 BARTOSIEWICZ Łucja MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III ŁOŚ Dariusz Z/10700/21 2022
2 f 1 2.70 LICHOTA Laura MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS III ŁOŚ Dariusz Z/1076/21 2022
3 f 1 2.60 WALKÓW Bianka MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/10693/21 2022
W dal K
2 f 1 5.34 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -1.1 III DMP U20 BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK! 109
3 f 1 5.33 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +1.2 III DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK! 108
4 f 1 5.25 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +0.9 III KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
5 f 1 5.05 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +1.3 IV WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 4.88 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS +0.9 IV KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
8 f 1 4.79 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +1.0 V WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
9 f 1 4.73 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U16 DS +1.0 V WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2022 LDK!
10 f 1 4.64 LOC Pola ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2009 U14 LB +1.2 V WALCZAK Piotr Z/3286/20 2022 LDK!
11 f 1 4.49 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +1.1 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK!
12 f 1 4.40 NOWICKA Julia ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +1.6 -- BISKUP Paweł Z/3937/21 2022 LDK!
13 f 1 4.35 ŁUKA Oliwia MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +1.0 -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2775/21 2022 BEZ LDK! 56
14 f 1 4.33 DZIURZYŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +0.6 -- KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz # , Z/1245/21 , 2022 LDK!
15 f 1 4.33 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +1.7 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
16 f 1 4.03 TKACZYK Roksana LKS Polkowice 2007 U16 DS +1.1 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1787/21 2022
17 f 1 3.90 KLEPACZ Katarzyna MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -1.7 -- DMP U20 SZOMBURG Tomasz Z/0149/22 2022 LDK! 41
Wieloskok K
  f 1 9.56 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -1.1 -- MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
1 f 1 11.20 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -2.2 II BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK!
2 f 1 10.53 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -2.2 III MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
3 f 1 10.16 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U16 DS -2.0 IV WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2022 LDK!
4 f 1 9.83 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB -2.1 V ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
5 f 1 9.76 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -1.6 V STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
6 f 1 9.74 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +2.3 V MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
7 f 1 9.41 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.9 -- WISZ Mateusz Z/13090/21 2022
8 f 1 9.40 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS +1.2 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
9 f 1 9.24 MARSZAŁ Anastazja LKS Polkowice 2008 U16 DS -0.9 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/14835/21 2022
10 f 1 9.24 KRYSIAK Julia Maja WLKS Wrocław 2007 U16 DS -1.8 -- LDK!
11 f 1 8.77 GRZELAK Julita LKS Polkowice 2008 U16 DS -2.5 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/14837/21 2022
12 f 1 8.73 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.3 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
Kula (3) K
3 f 1 11.50 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 10.67 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek # Z/1255/21 2022 LDK!
5 f 1 10.46 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS IV MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
6 f 1 9.91 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek # Z/2945/20 2022 LDK!
7 f 1 9.74 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK!
8 f 1 9.11 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2022 LDK!
9 f 1 8.92 ZAGAJEWSKA Jessica MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V B.D. PIASECKI Grzegorz , Z/12395/21 , 2022 LDK!
10 f 1 7.99 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/3784/21 2022 LDK!
11 f 1 7.55 SINKOWSKA Natalia MKS Piast Lwówek Śląski 2009 U14 DS -- BIALIC Marek Z/2040/20 2022 LDK!
12 f 1 7.51 GŁÓD Laura LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz # Z/1931/22 2022 LDK!
13 f 1 7.42 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2022 LDK!
14 f 1 6.24 KOVALENKO Sofiia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/5074/22 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 37.85 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2022 LDK!
2 f 1 37.35 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek # Z/1255/21 2022 LDK!
3 f 1 37.27 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek # Z/2945/20 2022 LDK!
5 f 1 31.79 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2022 LDK!
7 f 1 28.54 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
8 f 1 28.31 GŁÓD Laura LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV BANASZEK Grzegorz # Z/1931/22 2022 LDK!
9 f 1 27.25 BARAN Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/2643/22 2022 LDK!
10 f 1 24.47 STARCZEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V WOCHNA Robert Z/5280/22 2022
11 f 1 24.37 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS V BANASZEK Grzegorz Z/2080/21 2022 LDK!
12 f 1 23.55 MATJEJÓS Natalia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/11767/21 2022 LDK!
13 f 1 23.33 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2022 LDK!
14 f 1 22.54 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4404/20 2022 LDK!
15 f 1 19.89 KRZYWONOS Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/4732/22 2022
16 f 1 18.24 SINKOWSKA Natalia MKS Piast Lwówek Śląski 2009 U14 DS -- BIALIC Marek Z/2040/20 2022 LDK!
17 f 1 17.83 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4403/20 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 46.27 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2022 LDK!
4 f 1 41.27 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB III KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2022 LDK!
5 f 1 39.98 MATJEJÓS Natalia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/11767/21 2022 LDK!
6 f 1 37.30 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
7 f 1 35.08 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz # Z/0406/22 2022 LDK!
8 f 1 34.96 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/4404/20 2022 LDK!
9 f 1 34.84 SZPOND Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS V WOCHNA Robert Z/2872/22 2022 LDK!
10 f 1 31.55 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/4403/20 2022 LDK!
11 f 1 26.46 JAWORSKA Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5331/22 2022
12 f 1 26.25 BARAN Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/2643/22 2022 LDK!
13 f 1 23.35 LASKOWSKA Nina MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/2576/22 2022 LDK!
14 f 1 18.92 KRZYWONOS Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/4732/22 2022
15 f 1 15.90 KOVALENKO Sofiia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/5074/22 2022 LDK!
  f 1 NM STARCZEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/5280/22 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 41.06 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
2 f 1 35.64 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
4 f 1 34.22 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
5 f 1 28.54 WOŹNIAK Ilona MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V ŚLIWIŃSKA Danuta WOCHNA Robert , Z/3840/22 , 2022 LDK!
7 f 1 27.52 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/0406/22 2022 LDK!
8 f 1 26.26 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2022 LDK!
9 f 1 23.59 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
10 f 1 22.27 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
11 f 1 18.53 OZGA Maria MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0153/21 2022 LDK!
12 f 1 18.42 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2080/21 2022 LDK!
13 f 1 16.49 PERIT Klara MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/0156/21 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 17:04.60 mx ŻELAZNA Joanna AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III WOŹNIAK Agnieszka Z/4390/20 2022 LDK!
2 2 s 1 23:17.09 mx MIKSIEWICZ Martyna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/4939/21 2022 LDK!
  s 1 DNF mx MARCINIEC Maja SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/4938/21 2022 LDK!
  s 1 DNF mx KĘDZIORA Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7099/21 2022 LDK!
100 m M
2 2 e 1 11.60 RUDNIK Błażej LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -0.1 III NOGA Grzegorz Z/2897/20 2022 LDK!
3 3 e 1 11.61 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -0.1 III KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
4 5 e 1 11.69 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -0.1 III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
6 11 e 1 12.28 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.1 V WALCZAK Piotr Z/0819/20 2022 LDK!
1 4 e 2 11.65 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS +2.4 III DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK! 103
2 7 e 2 11.84 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +2.4 IV DMP U20 ROSTEK William # Z/0552/22 2022 LDK! 94
3 8 e 2 12.02 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +2.4 IV SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK!
4 9 e 2 12.09 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +2.4 IV WOŚ Michał Z/1892/21 2022 LDK!
5 10 e 2 12.21 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +2.4 V KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK!
6 12 e 2 12.54 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U16 DS +2.4 V PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2022
1 15 e 3 12.94 HENIKE Kamil GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +0.1 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1078/20 , 2022 LDK!
2 17 e 3 12.97 RUMIJEWSKI Tomasz LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +0.1 -- KOTYNIA Hanna Z/1267/21 2022 LDK!
3 19 e 3 13.06 DROZDA Antoni MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS +0.1 -- KNULL Mariusz Z/6565/21 2022 LDK!
4 21 e 3 13.20 BOGUSZEWSKI Bartosz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +0.1 -- WISZ Dariusz Z/4316/22 2022
5 23 e 3 13.43 WŁADYKA Michał MKS Siechnice 2008 U16 DS +0.1 -- SOBCZYK Tomasz Z/5360/21 2022
1 14 e 4 12.71 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +0.5 V WISZ Mateusz Z/5460/22 2022
2 22 e 4 13.29 BAJOREK Konrad MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS +0.5 -- GIERCZYK Estera Z/5140/22 2022 LDK!
3 24 e 4 13.58 KIEŁB Kacper KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +0.5 -- WOŚ Michał Z/5083/21 2022 LDK!
4 25 e 4 13.96 GRUDZIEŃ Tymon MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +0.5 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3458/21 2022 LDK!
5 26 e 4 14.08 SŁOWIK Daniel ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS +0.5 -- SZEREMETA Jarosław Z/3008/22 2022 LDK!
1 13 e 5 12.62 FRYSZER Miłosz MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -0.3 V ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/12881/21 , 2022 LDK!
2 16 e 5 12.96 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -0.3 -- WISZ Dariusz # Z/4874/22 2022
3 18 e 5 12.98 LESZCZYŃSKI Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -0.3 -- SZAŁEK Andrzej Z/3991/22 2022 LDK!
4 20 e 5 13.09 PODURGIEL Kazimierz GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -0.3 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/4796/21 , 2022 LDK!
1 f 1 11.63 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -0.7 III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
2 f 1 11.64 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -0.7 III KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
3 f 1 11.78 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -0.7 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK! 97
4 f 1 11.92 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.7 IV DMP U20 ROSTEK William # Z/0552/22 2022 LDK! 91
5 f 1 12.08 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.7 IV SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 35.79 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U16 LB II WISZ Mateusz Z/13793/21 2022 LDK!
2 2 s 1 35.92 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS II MARKOWSKI Tomasz # Z/13491/21 2022 LDK!
3 3 s 1 37.81 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS III BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK!
5 8 s 1 38.92 PIASKOWSKI Antoni KL Lumel Zielona Góra 2008 U16 LB III FILIPOWSKI Krzysztof Z/5513/22 2022 LDK!
1 4 s 2 37.84 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
2 6 s 2 38.33 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III ROSTEK William # Z/0552/22 2022 LDK!
3 7 s 2 38.41 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK!
4 9 s 2 40.72 ŻYŁKIEWICZ Tymon SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/1316/20 2022 LDK!
5 10 s 2 41.19 BLUM Igor WLKS Wrocław 2008 U16 DS V SKÓRZEWSKA Patrycja Z/0794/22 2022 LDK!
1 11 s 3 42.41 DROZDA Antoni MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS V KNULL Mariusz Z/6565/21 2022 LDK!
2 13 s 3 42.74 POTEPA Marcel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/6158/21 2022 35 LDK!
3 15 s 3 44.13 BAJOREK Konrad MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS -- GIERCZYK Estera Z/5140/22 2022 LDK!
4 16 s 3 44.63 KIEŁB Kacper KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/5083/21 2022 LDK!
5 17 s 3 44.69 BARTOŚ Ignacy MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0452/22 2022
1 12 s 4 42.48 LESZCZYŃSKI Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS V SZAŁEK Andrzej Z/3991/22 2022 LDK!
2 14 s 4 42.79 RUMIJEWSKI Tomasz LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1267/21 2022 LDK!
3 18 s 4 47.99 KRUPA Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3038/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:28.17 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS III MAKUCH Beata Z/1011/20 2022
2 2 s 1 1:28.36 KUŁEK Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS III JANECZEK Jarosław Z/0462/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:28.39 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB III DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2022 LDK!
5 5 s 1 1:32.85 GÓRALCZYK Marcel SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/6761/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:32.88 PITUCHA Tymon MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS IV SZOMBURG Tomasz Z/0150/22 2022 LDK!
7 7 s 1 1:33.86 NAZARENKO Andrea LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV KOTYNIA Hanna Z/14487/21 2022 LDK!
8 8 s 1 1:38.10 WÓJCIK Michał SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS V SZYRWIEL Aleksandra Z/13282/21 2022
9 9 s 1 1:38.28 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # , Z/10930/21 , 2022 LDK!
10 10 s 1 1:44.22 CHADZIKONSTANDINU Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1242/21 2022 LDK!
12 12 s 1 1:44.74 MATUSIAK Kajetan MLKS Echo Twardogóra 2009 U14 DS -- WODNICKI Łukasz Z/0160/21 2022 LDK!
  s 1 DNF LASECKI Kornel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- JANECZEK Jarosław # Z/14318/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:49.47 STRZYGOCKI Bartłomiej MLKS Agros Żary 2008 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/14213/21 2022 LDK!
2 s 1 3:01.58 WRZESIŃSKI Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik B.D. Z/1795/21 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:08.16 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3002/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:11.74 DĄBROWSKI Wiktor LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1243/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:15.19 MILEWSKI Michał SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/1318/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:17.86 BARTŁOMIEJCZYK Kamil SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6009/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:25.12 PAJĄK Oliwer MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/4733/22 , 2022 LDK!
8 8 s 1 3:33.65 OLKOWSKI Patryk WKS Oleśniczanka Oleśnica 2009 U14 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/0510/22 2022 LDK!
9 9 s 1 3:36.10 GRZESZAK Antoni LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1247/21 2022 LDK!
2000 m M
2 2 s 1 6:29.85 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V WISZ Mateusz Z/14212/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
2 2 s 1 16.10 POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -0.5 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2022 LDK!
3 3 s 1 16.55 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -0.5 III KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK!
4 4 s 1 16.58 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -0.5 III BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
5 5 s 1 16.67 ZIEMBA Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -0.5 III KORDASIEWICZ Damian Z/13443/21 2022 LDK!
1 7 s 2 17.28 WOŻNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +0.6 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2022 BEZ LDK!
2 8 s 2 19.13 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U16 DS +0.6 -- PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2022
3 9 s 2 19.53 NOWACKI Bartosz ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS +0.6 -- SZEREMETA Jarosław Z/4573/21 2022 BEZ LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 40.00 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB II ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 41.69 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2022 BEZ LDK!
3 4 s 1 43.76 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U16 DS IV BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2022 LDK!
4 5 s 1 43.99 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV WALCZAK Piotr Z/0840/20 2022 LDK!
1 3 s 2 42.29 POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2022 LDK!
2 7 s 2 47.63 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2022 LDK!
3 8 s 2 47.91 ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- B.D. Z/4651/22 2022 LDK!
4 9 s 2 49.04 JAWORSKI Jakub MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KUBALA Łukasz # Z/4735/22 2022
5 13 s 2 53.13 RAJCZAK Dawid MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/11025/21 2022 LDK!
1 10 s 3 49.95 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/0874/22 2022 LDK!
2 11 s 3 51.95 MAREK Tobiasz MKS Osa Zgorzelec 2009 U14 DS -- KUBALA Łukasz # Z/4682/22 2022 LDK!
3 12 s 3 52.08 FILUŚ Szymon MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/5450/22 2022
4 14 s 3 55.93 ROMANEK Adam GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/13959/21 2022 LDK!
5 15 s 3 57.26 NIEŚCIEROWICZ Bartosz MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/4654/22 2022 LDK!
4x100 m M
2 2 s 1 46.55 KIERNOŻYCKI Michał
POTOCKI Mikołaj
PAJĄK Stanisław
WRÓBLEWSKI Kacper
Lubuskie 2008
2007
2007
2007
U16 LBU -- WISZ Mateusz
ZALESKA-POSMYK Izabela
ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz
WALCZAK Piotr
Z/13793/21
Z/10931/21
, Z/0384/21
Z/0819/20
2022
2022
, 2022
2022




3 3 s 1 48.69 PODURGIEL Kazimierz
ROMANEK Adam
HENIKE Kamil
MARKOWSKI Mikołaj
GKS Start Długołęka 2008
2008
2008
2007
U16 DOL -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
, Z/4796/21
Z/13959/21
, Z/1078/20
Z/13518/21
, 2022
2022
, 2022
2022




4 4 s 1 49.31 LANGE Filip
WOŻNIAK Jarosław
WOŻNIAK Paweł
SZYRNER Adam
MKS Piast Głogów 2007
2008
2008
2007
U16 DOL -- KARPOWICZ Tadeusz
KARPOWICZ Tadeusz
KARPOWICZ Tadeusz
KARPOWICZ Tadeusz
Z/2782/21
Z/4182/19
Z/2784/21
Z/4180/19
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ

BEZ
5 5 s 1 49.46 BAJOREK Konrad
KACZMAREK Maciej
PITUCHA Tymon
WOLAŃSKI Piotr
MKS MOS Wrocław 2008
2007
2007
2007
U16 DOL -- GIERCZYK Estera
ROSTEK William
SZOMBURG Tomasz
SZOMBURG Tomasz
Z/5140/22
Z/0552/22
Z/0150/22
Z/0392/20
2022
2022
2022
2022




6 6 s 1 49.68 CHOCHEL Alan
FRYSZER Miłosz
JURAK Dawid
RODZIEWICZ Mateusz
MKS Osa Zgorzelec 2008
2008
2007
2007
U16 DOL -- PIASECKI Grzegorz
ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz
KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Damian
Z/0791/22
, Z/12881/21
Z/0874/22
Z/0792/22
2022
, 2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.80 OSIŃSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV BISKUP Paweł Z/3752/21 2022 LDK!
4 f 1 1.65 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 2007 U16 DS V WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!
5 f 1 1.65 POSMYK Mateusz AZS-AWF Gorzów 2009 U14 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0882/20 2022 LDK!
5 f 1 1.65 WOŻNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U16 DS V KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2022 BEZ LDK!
7 f 1 1.65 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/2159/20 , 2022 LDK!
8 f 1 1.60 WOJAK Wiktor LKS Polkowice 2007 U16 DS -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/5327/22 2022
9 f 1 1.55 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2022 BEZ LDK! 63
9 f 1 1.55 WASIELEWSKI Filip MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert # Z/8258/21 2022 LDK!
11 f 1 1.50 BLUM Igor WLKS Wrocław 2008 U16 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/0794/22 2022 LDK!
11 f 1 1.50 JAKÓBOWSKI Jakub ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/1576/22 2022 LDK!
13 f 1 1.45 ZIELIŃSKI Mateusz WLKS Wrocław 2008 U16 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/4849/22 2022 LDK!
14 f 1 1.45 JAWORSKI Jakub MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KUBALA Łukasz # Z/4735/22 2022
15 f 1 1.35 KRAWICZ Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5078/22 2022
  f 1 NM ZIEMBA Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/13443/21 2022 LDK!
Tyczka M
1 f 1 3.90 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III DMP U20 BEDNAREK Agata ŁOŚ Dariusz , Z/10699/21 , 2022 LDK! 118
2 f 1 3.70 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/5728/18 2022 LDK!
3 f 1 2.70 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/0874/22 2022 LDK!
5 f 1 2.40 WASIELEWSKI Filip MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert # Z/8258/21 2022 LDK!
6 f 1 2.40 DOWHAN Jakub ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/2720/22 2022
  f 1 NM NIEŚCIEROWICZ Bartosz MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/4654/22 2022 LDK!
W dal M
  f 1 4.49 ZIELIŃSKI Mateusz WLKS Wrocław 2008 U16 DS +1.1 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/4849/22 2022 LDK!
1 f 1 5.88 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +1.0 V WOŚ Michał Z/1892/21 2022 LDK!
3 f 1 5.63 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS -1.7 V KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/2159/20 , 2022 LDK!
4 f 1 5.48 OSIŃSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +1.3 -- BISKUP Paweł Z/3752/21 2022 LDK!
5 f 1 5.19 LANGE Filip MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -0.6 -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2782/21 2022 BEZ LDK! 58
6 f 1 5.16 FRYSZER Miłosz MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -1.0 -- ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/12881/21 , 2022 LDK!
7 f 1 5.09 LEWANDOWSKI Mateusz MLKS Agros Żary 2009 U14 LB -0.8 -- WISZ Dariusz # Z/4874/22 2022
8 f 1 5.08 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -0.6 -- WOŚ Michał Z/6706/21 2022 LDK!
9 f 1 5.01 MIŚKOWIEC Jakub WLKS Wrocław 2007 U16 DS +1.3 -- B.D. Z/5324/22 2022 LDK!
10 f 1 4.97 WOJAK Wiktor LKS Polkowice 2007 U16 DS +1.9 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/5327/22 2022
11 f 1 4.91 ŻYŁKIEWICZ Tymon SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS +0.9 -- CHORZĘPA Przemysław Z/1316/20 2022 LDK!
12 f 1 4.78 GRUDZIEŃ Tymon MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +1.0 -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3458/21 2022 LDK!
13 f 1 4.72 WICHA Maciej SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -0.5 -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2874/22 2022 LDK!
14 f 1 4.70 SZCZEPANOWSKI Kacper SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -1.2 -- GOLEC Dominik Z/5429/22 2022
15 f 1 4.69 PECYNA Krystian MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +0.5 -- WISZ Mateusz Z/2553/22 2022
16 f 1 4.66 HOMENIUK Michał MLKS Agros Żary 2009 U14 LB +1.3 -- WISZ Mateusz Z/5460/22 2022
17 f 1 4.59 ZARÓD Kajetan WLKS Wrocław 2008 U16 DS -1.1 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/1045/20 2022 LDK!
18 f 1 4.55 CHOCHEL Alan MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS +1.2 -- PIASECKI Grzegorz Z/0791/22 2022 LDK!
19 f 1 4.54 ZIELIŃSKI Mateusz WLKS Wrocław 2008 U16 DS +2.5 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/4849/22 2022 LDK!
  f 1 NM KRUPA Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/3038/22 2022 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 11.80 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 2007 U16 DS -1.3 III WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!
2 f 1 10.88 LANGE Filip MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -1.2 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2782/21 2022 BEZ LDK!
3 f 1 10.69 ZARÓD Kajetan WLKS Wrocław 2008 U16 DS +0.6 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/1045/20 2022 LDK!
4 f 1 10.49 BANASZKIEWICZ Kacper LKS Polkowice 2007 U16 DS +1.3 -- PIERZCHAŁA Władysław Z/10075/21 2022
5 f 1 10.45 KRAWICZ Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS +0.8 -- PRZEORSKI Marek Z/5078/22 2022
6 f 1 10.30 ZIELIŃSKI Mateusz WLKS Wrocław 2008 U16 DS -1.6 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/4849/22 2022 LDK!
7 f 1 10.14 CHOCHEL Alan MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -1.0 -- PIASECKI Grzegorz Z/0791/22 2022 LDK!
8 f 1 9.20 MIŚKOWIEC Jakub WLKS Wrocław 2007 U16 DS +1.6 -- B.D. Z/5324/22 2022 LDK!
9 f 1 8.89 SZCZEPANOWSKI Kacper SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -0.9 -- GOLEC Dominik Z/5429/22 2022
  f 1 NM SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS 0.0 -- WOŚ Michał Z/6706/21 2022 LDK!
Kula (5) M
2 f 1 12.20 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
3 f 1 11.78 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
5 f 1 11.25 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U14 DS V B.D. Z/14834/21 2022 LDK!
6 f 1 10.62 WOŻNIAK Paweł MKS Piast Głogów 2008 U16 DS V DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2784/21 2022 LDK! 71
7 f 1 10.48 BUDYKA Kamil GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -- DMP U20 CHUDA Julia Z/14462/21 2022 69
8 f 1 10.13 WESOŁOWSKI Sergiusz MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5348/22 2022
9 f 1 9.97 RAJEWSKI Jan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- B.D. SZAŁEK Andrzej , Z/0801/21 , 2022 LDK!
10 f 1 9.95 SMOLEC Bartłomiej ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3753/21 2022 LDK!
11 f 1 9.10 BIELAK Piotr MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- WOCHNA Robert B.D. Z/11768/21 2022 LDK!
12 f 1 9.08 PŁUCINIAK Norbert SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/5428/22 2022
13 f 1 8.55 BANASZKIEWICZ Kacper LKS Polkowice 2007 U16 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/10075/21 2022
14 f 1 8.06 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 44.60 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
2 f 1 43.01 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
3 f 1 41.55 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
4 f 1 41.04 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
7 f 1 34.87 BONK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/11586/21 2022 LDK!
8 f 1 31.63 WESOŁOWSKI Sergiusz MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS V PRZEORSKI Marek Z/5348/22 2022
9 f 1 31.39 WOŻNIAK Paweł MKS Piast Głogów 2008 U16 DS V KARPOWICZ Tadeusz Z/2784/21 2022 LDK!
10 f 1 30.95 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2022 LDK!
11 f 1 27.29 PŁUCINIAK Norbert SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/5428/22 2022
12 f 1 23.84 FILUŚ Szymon MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/5450/22 2022
13 f 1 21.56 SKRZYŃSKI Bartosz MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/2575/22 2022 LDK!
Młot (5) M
1 f 1 41.23 BONK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/11586/21 2022 LDK!
2 f 1 39.23 BIELAK Piotr MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS V WOCHNA Robert B.D. Z/11768/21 2022 LDK!
3 f 1 39.17 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
4 f 1 34.26 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
5 f 1 32.57 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
6 f 1 30.54 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
7 f 1 27.48 PSIUCH Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0448/22 2022 LDK!
8 f 1 25.30 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2022
9 f 1 24.89 NAWARA Andrzej MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0718/22 2022 LDK!
Oszczep (600) M
3 f 1 44.00 ALEKSANDROWICZ Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/13242/21 2022 LDK!
4 f 1 43.07 MACIEJCZYK Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2007 U16 DS IV BIALIC Katarzyna BIALIC Katarzyna , Z/2039/20 , 2022 LDK!
5 f 1 42.43 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2022 LDK!
6 f 1 36.34 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/0717/22 2022 LDK!
7 f 1 36.24 JAKÓBOWSKI Jakub ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/1576/22 2022 LDK!
8 f 1 34.99 JANAS Grzegorz MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0152/21 2022 LDK!
9 f 1 32.08 BUDYKA Kamil GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -- CHUDA Julia Z/14462/21 2022
10 f 1 30.93 WICHA Maciej SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2874/22 2022 LDK!
11 f 1 30.26 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2022
12 f 1 28.32 DOWHAN Jakub ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/2720/22 2022
13 f 1 27.65 WARZECHA Marcin SL GKS Olsza Olszyna 2007 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2873/22 2022 LDK!
14 f 1 26.54 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
15 f 1 26.50 NAWARA Andrzej MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0718/22 2022 LDK!
16 f 1 25.22 ZWIERZYŃSKI Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/5451/22 , 2022 LDK!
17 f 1 22.78 PSIUCH Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0448/22 2022 LDK!
18 f 1 20.60 PECYNA Krystian MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/2553/22 2022
Chód 3 km M
1 1 s 1 19:16.63 mx WIKTORSKI Michał SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik # Z/2502/22 2022 LDK!
  s 1 DNF mx BARTŁOMIEJCZYK Kamil SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6009/21 2022 LDK!
  s 1 DNF mx WÓJCIK Michał SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/13282/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.741884946823 sekund