Krynki 04.09.2022
18. PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie (U16, U18, U20)
b.górski na krótkim dyst. K
1 U16 :06:06 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 U16 :06:15 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/2783/19 2022 BEZ LDK!
3 U16 :06:40 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/8008/21 2022 LDK!
4 U16 :07:06 KIEŁBASA Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0886/22 2022 LDK!
5 U16 :07:23 HARASYM Michalina SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik # Z/6760/21 2022 LDK!
6 U16 :07:32 KAWECKA Anna KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1988/19 2022 LDK!
7 U16 :07:47 PARADA Tatiana KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/2222/18 , 2022 BEZ LDK!
8 U16 :07:54 KOWALIK Wiktoria LKB Rudnik 2008 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/2585/22 2022 LDK!
9 U16 :07:59 POCHEĆ Zuzanna LKB Rudnik 2008 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/5026/22 2022
10 U16 :07:59 SZTUK Kaja KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/4227/20 2022 LDK!
11 U16 :08:09 PATER Weronika LKB Rudnik 2007 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/8077/21 2022 LDK!
12 U16 :08:23 BARANSKA Amelia LKB Rudnik 2008 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/7942/21 2022 LDK!
1 U18 :17:22 SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2623/21 2022
2 U18 :18:13 TEOFILEWSKA Zofia UKS Achilles Leszno 2005 U18 WP -- GÓRSKA Hanna Z/0987/19 2022 LDK!
3 U18 :19:07 KORYTOWSKA Olga CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina Z/0193/18 2022 LDK!
4 U18 :19:45 JAJECZNICA Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2006 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7639/21 2022 LDK!
5 U18 :20:11 SZWARC Wiktoria MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2005 U18 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/2973/22 2022
6 U18 :20:14 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2622/21 2022
7 U18 :21:54 PIĄTKOWSKA Karolina UKS Romer Rabka-Zdrój 2005 U18 MA -- PERUCKI Wiesław Z/7690/21 2022
8 U18 :23:53 BRZESKA Magdalena MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2005 U18 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/5245/22 2022
1 U20 :16:47 OGÓREK Monika MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2004 U20 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/4801/22 2022
2 U20 :16:48 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U20 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2022
3 U20 :17:14 BIELECKA Karolina UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP -- ZDONEK Filip Z/1422/17 2022 LDK!
4 U20 :17:55 BIELECKA Patrycja UKS Achilles Leszno # 2003 U20 WP -- ZDONEK Filip Z/1423/17 2022 LDK!
5 U20 :18:08 ROZPĘDZIK Marzena UKS Czapla Białe Błota 2003 U20 KP -- KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew , Z/1324/17 , 2022 3 LDK!
6 U20 :18:22 TOMASZEWSKA Paulina AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP -- DZIUBA Jacek Z/3248/19 2022
7 U20 :19:03 SĘCZEK Martyna MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2004 U20 LD -- WASIAK Jarosław Z/5149/18 2022 4 LDK!
8 U20 :22:26 ZADORA Julia UKS Romer Rabka-Zdrój 2003 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/1799/20 2022
9 U20 :25:50 ZAJĄC Anna UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13060/21 2022
b.górski na krótkim dyst. M
1 U16 :05:21 SIMLAT Szymon UKL Feniks Świdwin 2007 U16 ZP -- PIOTROWSKI Kamil Z/12627/21 2022 LDK!
2 U16 :05:29 REETZ Szymon GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP -- CZUBASZEK Jarosław CZUBASZEK Jarosław MIRA Krzysztof , Z/4856/19 , 2022 LDK!
3 U16 :05:35 URBAŚ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/2126/20 2022
4 U16 :05:47 KASZANY Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U16 PK -- OLEKSYK Grzegorz Z/6110/21 2022 BEZ
5 U16 :05:48 CHLIPAŁA Bartłomiej MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz 2007 U16 MA -- BUŹNIAK Arkadiusz Z/5216/22 2022
6 U16 :05:59 RYCHLIK Patryk MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2008 U16 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/3788/20 2022 LDK!
7 U16 :05:59 KIELJAN Bartosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2007 U16 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/5532/19 2022 LDK!
8 U16 :05:59 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/3250/20 2022
9 U16 :06:11 MĄKA Kamil LKB Rudnik 2007 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/13815/21 2022
10 U16 :06:25 CHOLEWIŃSKI Dawid LKB Rudnik 2008 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/5024/22 2022
11 U16 :06:29 KOWALA Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/5186/22 2022
12 U16 :06:42 GÓRA Dominik LKB Rudnik 2008 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/5025/22 2022
13 U16 :06:51 DWOJAK Mateusz LKB Rudnik 2008 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/5269/22 2022
14 U16 :07:22 WRÓBEL Wiktor KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/12865/21 2022 LDK!
15 U16 :08:24 LIPA Juliusz LKB Rudnik 2007 U16 SK -- B.D. Z/7943/21 2022
1 U18 :14:01 LACHOWSKI Maciej KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- RUŚNIAK Stefan Z/2994/18 2022 5 LDK!
2 U18 :14:25 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
3 U18 :14:57 SUCHORA Cezary LKS Sana Kościan 2005 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/1765/20 2022
4 U18 :15:11 SIKORA Dariusz LKB Rudnik 2005 U18 SK -- DUDEK Szymon DUDEK Sylwester Z/2626/19 2022 BEZ LDK!
5 U18 :15:15 KUSZ Marcin LKS Znicz Biłgoraj 2006 U18 LU -- BERNAŚ Dorota JAMROZ Mieczysław , Z/0229/20 , 2022 LDK!
6 U18 :15:16 WIECZORKIEWICZ Fabian LKB Rudnik 2006 U18 SK -- DUDEK Sylwester Z/5202/21 2022 LDK!
7 U18 :15:18 ANTONOWICZ Jan SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/0797/20 2022 LDK!
8 U18 :15:31 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2022 LDK!
9 U18 :15:41 MARAŃDA Kacper LKS Żelazny Opoczno Running Team 2005 U18 LD -- WOJTAREK Jacek Z/3952/20 2022 LDK!
10 U18 :16:20 PASOWICZ Miłosz KS Sprint Bielsko-Biała 2005 U18 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/3249/20 2022
11 U18 :16:27 ZASKÓRSKI Karol Athletics Team Radomsko 2005 U18 LD -- PAŚ Mariusz Z/5131/22 2022
12 U18 :16:42 JARMUNDOWICZ Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2005 U18 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław Z/2360/19 2022 LDK!
13 U18 :17:27 WLEKŁY Aleksander LKS Sana Kościan 2006 U18 WP -- TALIKADZE Roman Z/4225/20 2022
14 U18 :17:39 WIECHA Jan LKB Rudnik 2005 U18 SK -- DUDEK Szymon Z/5391/19 2022 LDK!
15 U18 :18:36 ŚWIERCZ Bartosz LKB Rudnik 2005 U18 SK -- DUDEK Sylwester Z/13085/21 2022
16 U18 :21:10 CHOLEWIŃSKI Jakub LKB Rudnik 2005 U18 SK -- DUDEK Mateusz Z/13084/21 2022
1 U20 :14:11 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2022 BEZ LDK!
2 U20 :14:45 CITAK Miłosz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2003 U20 SL -- PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0785/17 2022 3
3 U20 :15:07 STOSIK Maciej CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2004 U20 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/5022/19 2022
4 U20 :15:16 SZAL Piotr UKS Romer Rabka-Zdrój 2004 U20 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13062/21 2022
5 U20 :15:48 DZIECIĄTKOWSKI Filip LKS Omega Kleszczów 2004 U20 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0303/18 2022 5
6 U20 :15:50 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom 2003 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2022 3 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.50589895248413 sekund