Gdańsk 03.09.2022
Puchar Obrońców Poczty Gdańskiej [DMP U20]
Chód 3 km K
1 16:34 r DZIEPAK Agata LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III DUDA Bogusław Z/2726/20 2022
3 16:53 r MACIEJEWSKA Hanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/0549/20 2022 LDK!
6 17:12 r KRAWIEC Julia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK III KULIG Marzena Z/4608/21 2022 LDK!
9 17:28 r ZIELNIK Maria CMKL Człuchów 2007 U16 PM III BODZIAK Igor BODZIAK Igor , Z/4582/19 , 2022 LDK!
10 17:35 r LASEK Amelia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV KULIG Marzena Z/3697/21 2022 LDK!
11 17:36 r GLIŃSKA Zofia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM IV SKALSKI Krzysztof Z/1049/21 2022 LDK!
12 17:56 r GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV KULIG Marzena Z/3536/19 2022 LDK!
13 17:58 r HARĘŻA Milena UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 2008 U16 SL IV ¦LEZIONA Katarzyna Z/1494/22 2022
14 18:25 r KWIETNIEWSKA Elena UKS Orkan ¦roda Wlkp. 2008 U16 WP IV ZAWORSKI Marek Z/12646/21 2022 LDK!
15 18:28 r WOLDAŃSKA Nadia UKS 12 Kalisz 2008 U16 WP IV KISIEL Krzysztof # Z/11317/21 2022
16 19:15 r JASIK Laura CMKL Człuchów 2008 U16 PM V BODZIAK Igor Z/0506/21 2022 LDK!
17 19:19 r GAJEK Gabriela LKS Stal Mielec 2009 U14 PK V KULIG Marzena Z/1434/22 2022
18 19:50 r GIERASIK Zosia MMKS Gdańsk 2010 U14 PM V SKALSKI Krzysztof Z/2289/21 2022 LDK!
19 22:14 r KOSIŃSKA Natalia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1838/20 , 2022 LDK!
20 22:18 r JÓSKOWSKA Roksana KL Lechia Gdańsk 2008 U16 PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/2193/22 2022
Chód 5 km K
1 MAS 27:36 r MORAWCZYŃSKA Jolanta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1968 Masters PK -- B.D. Z/4674/19 2022
2 MAS 28:51 r ¦LEZIONA Katarzyna UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1970 Masters SL -- B.D. Z/1663/11 2022 BEZ
3 MAS 29:34 r GRINHOLC Iwona RKS Rumia 1975 Masters PM -- GRINHOLC Grzegorz Z/10548/21 2022
4 MAS 29:46 r PŁOSZCZYCA Kamila UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń 1984 Masters SL --
5 MAS 30:10 r ŁUNIEWSKA Janina UKS Jedynka Reda 1959 Masters PM -- B.D. Z/0034/13 2022 BEZ
6 MAS 30:22 r KOLASA Agnieszka RK Athletics Warszawa 1972 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3861/21 2022
7 MAS 33:05 r ŁOBACZ Patrycja RK Athletics Warszawa 1977 Masters MZ -- CHYLIŃSKI Andrzej Z/5723/21 2022
9 MAS 39:00 r TORŁOP Małgorzata niest. Gdańsk 1962 Masters PM -- TORLOP Przemysław BEZ
2 U18 26:09 r TOMASZEWSKA Paulina UKS 12 Kalisz 2006 U18 WP II WI¦NIEWSKI Paweł Z/0162/20 2022 LDK!
3 U18 27:59 r LUCHCIŃSKA Martyna MKS Hermes Gryfino 2005 U18 ZP III PODLE¦NY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/5155/18 2022 LDK!
4 U18 28:03 r ¦LEDZIŃSKA Martyna UKS Przełaj Żerków 2006 U18 WP III BIERŁA Władysław Z/2816/18 2022 BEZ
6 U18 29:21 r KAWICKA Milena MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III PODLE¦NY Jan Z/4160/20 2022 LDK!
7 U18 29:29 r SMOŁUCH Alicja MKS Hermes Gryfino 2006 U18 ZP III PODLE¦NY Jan BORATYŃSKA Dorota Z/0110/20 2022 LDK!
Chód 10 km K
1 47:06 r NIEDZIAŁEK Olga WLKS Nowe Iganie 1997 Sen MZ M CHOJECKI Daniel Z/1414/13 2022 MM
2 48:34 r ELLWARD Agnieszka WKS Flota Gdynia 1989 Sen PM I B.D. Z/1228/11 2022 1
3 49:56 r KOVAL Irina RK Athletics Warszawa 1996 Sen MZ I KORZENIOWSKI Robert Z/2854/22 2022
4 54:24 r WI¦NIEWSKA Emilia UKS 12 Kalisz 2005 U18 WP III WI¦NIEWSKI Paweł Z/1053/18 2022 3 LDK!
5 61:05 r TOMASIK Kinga MOS CSiR D±browa Górnicza 2004 U20 SL -- DMP U20 PRZEWIE¬LIK Dorota Z/0905/18 2022 BEZ 94
Chód 3 km M
5 19:40 r GRINHOLC Wojciech RKS Rumia 2012 U12 PM -- GRINHOLC Grzegorz Z/6320/21 2022 LDK!
Chód 5 km M
1 MAS 25:33 r BARBUŻYŃSKI Bogusław KL Lechia Gdańsk 1966 Masters PM -- STASIEWICZ Mirosław Z/10553/21 2022
4 MAS 28:07 r ŁUNIEWSKI Mirosław UKS Jedynka Reda 1957 Masters PM -- B.D. Z/0002/11 2022 BEZ
5 MAS 29:10 r GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie 1966 Masters MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/1785/11 2022 BEZ
6 MAS 29:38 r ZAWADZKI Kazimierz KL Lechia Gdańsk 1964 Masters PM -- WIETEK Zbigniew Z/0292/19 2022
9 MAS 31:48 r KWITA Zbigniew O¦ AZS Poznań 1959 Masters WP -- B.D. Z/0156/19 2022
10 MAS 32:00 r TORŁOP Przemysław Pom. Klub Weterana LA 1966 Masters PM -- B.D. BEZ
11 MAS 34:49 r USS Sławomir RK Athletics Warszawa 1976 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/2763/22 2022
1 U16 24:32 r MARGIEL Mateusz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2007 U16 KP II KENSIK Jan Z/0147/20 2022 LDK!
3 U16 31:05 r JASIŃSKI Przemysław WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3703/22 2022
4 U16 31:44 r GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM V ¦CIGAŁA Jarosław # Z/5916/21 2022 LDK!
5 U16 32:22 r DREWNICKI Patryk KL Lechia Gdańsk 2009 U14 PM V STASIEWICZ Mirosław Z/2192/22 2022
Chód 10 km M
1 48:31 r GOŁˇBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK I ZIĘBA Julian Z/4687/18 2022 BEZ LDK!
2 51:10 r DROBIK Kacper RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ I KORZENIOWSKI Robert Z/1674/20 2022
3 54:18 r ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U18 PK I ZIĘBA Julian Z/1379/20 2022 LDK!
5 59:52 r PRZESTRZELSKI Ernest WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ I KOSIERADZKI Łukasz KOSIERADZKI Łukasz GOŁAWSKI Janusz , Z/12798/21 , 2022 LDK!
Chód 20 km M
1 1:28:15 r BRZOZOWSKI Artur KKL Stal Stalowa Wola 1985 Masters PK I B.D. Z/0001/11 2022
2 1:29:31 r NOWAK Mateusz UKS Skoczek Skoki 1996 Sen WP I NOWAK Wiesław Z/1555/12 2022 2
3 1:31:55 r SIKORA Rafał KS AZS AWF Kraków 1987 Masters MA I KISIEL Krzysztof Z/0346/11 2022
4 1:35:17 r BEN HLIMA Maher KS Ultra Team ŁódĽ 1989 Sen LD II B.D. Z/1129/22 2022
5 1:39:39 r GOŁAWSKI Robert WLKS Nowe Iganie 1998 Sen MZ II GOŁAWSKI Janusz Z/0753/14 2022 3

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4226059913635 sekund