Bielsko-Biała 10.09.2022
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 (OPO-¦L) [DMP U20]
100 m K
1 2 e 1 12.64 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.2 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
2 17 e 1 13.93 BARANOWICZ Laura UKS Trójka Mikołów 2008 U16 SL +1.2 V WAJDA Aleksandra Z/1002/21 2022 LDK!
3 20 e 1 13.97 BARYCKA Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL +1.2 V SZYJKA Anna Z/2804/21 2022 LDK!
4 27 e 1 14.70 JAWORSKA Zofia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +1.2 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10925/21 2022 LDK!
5 28 e 1 15.04 TENDERA Magdalena MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL +1.2 -- SZYJKA Beata Z/2827/21 2022 LDK!
6 29 e 1 15.10 KOWALSKA Kinga RMKS Rybnik 2007 U16 SL +1.2 -- FOJCIK Dorota Z/13707/21 2022 LDK!
1 1 e 2 12.31 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +2.8 II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
2 5 e 2 13.39 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +2.8 IV KACPRZAK Arkadiusz Z/7268/21 2022 LDK!
3 11 e 2 13.63 PIOTROWSKA Zofia TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL +2.8 IV DMP U20 STA¦KIEWICZ Jakub Z/14109/21 2022 LDK! 87
4 14 e 2 13.72 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +2.8 IV SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
5 18 e 2 13.93 GRZESICZEK Aleksandra UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL +2.8 V WAJDA Aleksandra Z/13950/21 2022
6 21 e 2 13.98 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +2.8 V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2022 LDK! 75
7 30 e 2 15.61 GAJTKOWSKA Amelia RMKS Rybnik 2007 U16 SL +2.8 -- FOJCIK Dorota Z/3586/22 2022
1 4 e 3 13.37 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP +2.1 IV CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2022 LDK!
2 12 e 3 13.71 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U16 SL +2.1 IV FOJCIK Dorota Z/4419/20 2022 LDK!
3 16 e 3 13.89 KADZIMIERZ Jessica MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL +2.1 V PEROŃ Katarzyna Z/1396/20 2022 LDK!
4 18 e 3 13.93 JENDRZEJ Alicja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +2.1 V DUDAŁA Piotr Z/3500/18 2022 BEZ LDK!
5 31 e 3 15.65 BRZOZOWSKA Malwina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL +2.1 -- SZYJKA Beata Z/2805/21 2022 LDK!
1 3 e 4 13.13 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +3.7 III PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
2 6 e 4 13.41 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL +3.7 IV WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2022 BEZ LDK!
3 13 e 4 13.72 WIERZBANOWSKA Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +3.7 IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/13691/21 2022 LDK!
4 15 e 4 13.82 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +3.7 V DMP U20 KWA¦NIAK Oliwia Z/3319/20 2022 BEZ LDK! 81
5 22 e 4 14.00 RONIN Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL +3.7 V KĘDZIOR Paweł Z/2818/21 2022 LDK!
6 23 e 4 14.03 KARWICKA Nina MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL +3.7 V DUDAŁA Piotr Z/4439/19 2022 LDK!
7 25 e 4 14.34 MENCFEL Natasza LKS Victoria Olesno 2008 U16 OP +3.7 V CHĘCIŃSKI Artur Z/13926/21 2022 LDK!
1 6 e 5 13.41 KUPCZAK Olga CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +2.3 IV RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/4071/20 , 2022 BEZ LDK!
2 8 e 5 13.44 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +2.3 IV DMP U20 KWA¦NIAK Oliwia Z/3315/20 2022 LDK! 94
3 9 e 5 13.53 BAZYLAK Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +2.3 IV JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/0921/18 2022 BEZ LDK!
4 10 e 5 13.62 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL +2.3 IV WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2022 LDK!
5 24 e 5 14.25 JAWORSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +2.3 V DOBIJA Katarzyna Z/5014/22 2022 LDK!
6 26 e 5 14.39 PIETRASZKO Marta MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +2.3 V JARCZOK Miłosz Z/3890/22 2022 LDK!
1 1 f 1 12.25 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.8 II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
2 2 f 1 12.53 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.8 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
3 3 f 1 13.13 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +1.8 III KACPRZAK Arkadiusz Z/7268/21 2022 LDK!
4 4 f 1 13.15 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP +1.8 III CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2022 LDK!
5 5 f 1 13.31 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +1.8 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
6 6 f 1 13.39 KUPCZAK Olga CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +1.8 IV RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/4071/20 , 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 13.55 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +1.8 IV DMP U20 KWA¦NIAK Oliwia Z/3315/20 2022 LDK! 90
8 8 f 1 13.59 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL +1.8 IV WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2022 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 39.88 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
2 2 s 1 41.76 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL II MORKA Piotr Z/2816/21 2022 LDK!
3 3 s 1 41.81 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL II WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 43.46 MAŁYSZEK Maja TS AKS Chorzów 2008 U16 SL III B.D. Z/4224/21 2022
5 6 s 1 44.56 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2022 LDK!
6 10 s 1 45.95 SKLORZ Sandra LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP IV CHĘCIŃSKI Artur Z/13598/21 2022 LDK!
1 5 s 2 43.86 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2022 LDK!
2 7 s 2 44.62 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL III JONDA Czesław # Z/4363/19 2022 BEZ LDK!
3 8 s 2 45.37 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław # Z/1747/19 2022 BEZ LDK!
4 9 s 2 45.64 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL IV KWA¦NIAK Oliwia Z/3315/20 2022 LDK!
5 15 s 2 46.91 BRYŁA Julia TS AKS Chorzów 2007 U16 SL V B.D. Z/3794/20 2022
6 19 s 2 48.26 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2022
7 21 s 2 48.67 SUCHANEK Julia MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- SZYJKA Anna Z/1904/22 2022
  s 2 DNF SKOWRONEK Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0200/19 2022 BEZ LDK!
1 11 s 3 46.74 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V RUSZEL Piotr CIUK Marek # , Z/12476/21 , 2022 BEZ LDK!
2 12 s 3 46.78 BEDNAREK Nicola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V CZYŻ Katarzyna Z/5144/21 2022 LDK!
3 13 s 3 46.82 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V SPISAK Barbara Z/3058/19 2022 BEZ LDK!
4 14 s 3 46.91 OŁPIŃSKA Paula NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V KACPRZAK Arkadiusz Z/8327/21 2022 LDK!
5 16 s 3 47.10 STĘPLEWSKA Kamila MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/1778/22 2022
6 17 s 3 47.91 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2022 LDK!
7 22 s 3 49.39 GÓRNY Natalia MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/4566/19 2022 LDK!
1 18 s 4 48.15 GRZEGORCZYK Magdalena MUKS SZS Cieszyn 2008 U16 SL V WERNER Mirosław Z/13851/21 2022
2 20 s 4 48.61 WIKAR Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2128/20 2022 LDK!
3 23 s 4 50.48 PIETRASZKO Marta MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/3890/22 2022 LDK!
4 24 s 4 52.80 KOMANDER Natalia LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/6107/21 2022 LDK!
5 25 s 4 52.93 HACZEK Marta MKS Żywiec 2008 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1430/22 2022
6 26 s 4 55.26 KULCZYCKA Nikola RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/3587/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:36.98 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL II PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:37.18 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL II WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:37.86 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL II PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:38.68 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL II CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:42.04 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL III CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:42.38 POTOCZNY Hanna UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL III GAJEWSKI Wojciech Z/1547/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:43.46 KUC Agata LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL IV HARAT Beata Z/4562/19 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 1:46.39 SAJDOK Weronika LKS Pszczyna 2008 U16 SL V HELBIK Marzanna Z/0054/22 2022 LDK!
9 10 s 1 1:47.74 MAREK Joanna LUKS Namysłów 2008 U16 OP V GŁOWACKI Leszek Z/8707/21 2022 LDK!
10 11 s 1 1:47.97 GARCZARCZYK Karolina UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/2021/22 2022 LDK!
1 9 s 2 1:47.00 MYKITA Antonina LZS KL Kotwica Brzeg 2008 U16 OP V ZOK Patrycja Z/10983/21 2022 LDK!
2 12 s 2 1:49.85 LIGENZA Michalina TL Athletics Jastrzębie 2008 U16 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/10880/21 2022 LDK!
3 13 s 2 1:50.31 SZARATA Maja MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1403/20 2022 LDK!
4 14 s 2 1:52.08 UZNAŃSKA Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- B.D. CHĘCIŃSKI Artur , Z/8136/21 , 2022 LDK!
5 15 s 2 1:57.24 KROCZYK Emilia UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1544/20 2022 LDK!
6 16 s 2 1:59.80 BARTNICKA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5560/21 2022 LDK!
7 17 s 2 2:01.90 CUBER Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- SZYJKA Anna Z/2806/21 2022 LDK!
8 18 s 2 2:02.69 KORCZYŃSKA Anastazja NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/9682/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:02.36 LOCKER Chelsie MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL II PASZTA Wiesław Z/1255/22 2022 LDK!
2 2 s 1 3:05.24 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:09.02 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/2317/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:09.89 SIKORA Alicja MKS Brenna Górki # 2008 U16 SL III DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6326/22 2022
5 5 s 1 3:17.36 SWOBODA Martyna UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL IV BOJKO Bogdan Z/4170/19 2022
6 6 s 1 3:20.54 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL IV MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:25.96 FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/12803/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:34.06 WIĘZIK Lena MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4065/20 2022 LDK!
9 9 s 1 3:35.31 KU¬NIAK Magdalena NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/8964/21 2022 LDK!
10 10 s 1 3:36.83 ŁˇGIEWKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/3929/20 2022 LDK!
11 11 s 1 3:41.09 KLIMASARA Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- MORKA Piotr Z/2813/21 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:01.29 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL III RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 7:02.64 GAJ Roksana MOSM Tychy 2007 U16 SL III GAWLINA Józef Z/13162/21 2022
3 3 s 1 7:26.11 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2022 BEZ
4 4 s 1 7:26.80 JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL IV JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2022 LDK!
5 5 s 1 7:36.39 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2022
6 6 s 1 7:37.61 SITEK Olivia UKS Diament Godów 2008 U16 SL V KALINOWSKI Stefan Z/2085/20 2022 LDK!
7 7 s 1 7:38.86 OGRODNIK Alicja MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP V KOŁODZIEJ Tomasz Z/10002/21 2022 LDK!
  s 1 DNF SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF WALENDOWSKA Klaudia MOSM Tychy 2008 U16 SL -- GAWLINA Józef Z/13161/21 2022
80 pł K
1 1 e 1 12.10 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +2.4 II MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7269/21 2022 LDK!
2 3 e 1 12.83 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +2.4 III LACH Magdalena Z/1926/22 2022 LDK!
3 6 e 1 13.31 CIE¦LA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +2.4 IV DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2022
4 9 e 1 13.76 DOPIERAŁA Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +2.4 IV DĘBOWSKI Michał Z/2105/20 2022 LDK!
5 10 e 1 13.89 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +2.4 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4618/19, Z/3930/20 2019, 2022 LDK!
6 12 e 1 14.17 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL +2.4 V RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK!
  e 1 DNF KAMIENIK Hanna UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +2.4 -- B.D. ZIEMBA Krzysztof , Z/2573/22 , 2022 LDK!
1 2 e 2 12.24 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL +1.4 II SZYJKA Anna Z/2803/21 2022 LDK!
2 4 e 2 12.89 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +1.4 III PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK!
3 5 e 2 13.05 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +1.4 IV PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK!
4 7 e 2 13.53 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.4 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2022 LDK!
5 8 e 2 13.54 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +1.4 IV PIERÓG Paweł Z/9269/21 2022 LDK!
6 11 e 2 13.98 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +1.4 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
7 13 e 2 16.32 JENDRYCA Wiktoria UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +1.4 -- JASIŃSKI Cyprian Z/3784/22 2022 LDK!
1 1 f 1 12.07 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.6 II MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7269/21 2022 LDK!
2 2 f 1 12.22 BAŁAZY Karolina MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL +0.6 II SZYJKA Anna Z/2803/21 2022 LDK!
3 3 f 1 13.01 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +0.6 IV PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK!
4 4 f 1 13.04 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +0.6 IV LACH Magdalena Z/1926/22 2022 LDK!
5 5 f 1 13.24 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +0.6 IV PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 13.27 CIE¦LA Maja MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +0.6 IV DUDAŁA Piotr Z/1776/22 2022
7 7 f 1 13.65 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.6 IV JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2022 LDK!
8 8 f 1 13.66 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +0.6 IV PIERÓG Paweł Z/9269/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 45.85 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL II CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
2 2 s 1 47.64 ŻUK Magdalena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0973/21 2022 LDK!
3 3 s 1 48.10 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL III TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
4 6 s 1 49.58 BŁAWICKA Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/9269/21 2022 LDK!
5 8 s 1 50.54 BURSAKOWSKA Oliwia NKS Start Namysłów 2007 U16 OP IV KACPRZAK Arkadiusz Z/7268/21 2022 LDK!
1 4 s 2 49.01 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL III PASZTA Anna Z/2179/18 2022 BEZ LDK!
2 5 s 2 49.04 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2022 LDK!
3 7 s 2 50.39 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
4 10 s 2 51.80 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4620/19 2022 BEZ LDK!
1 9 s 3 51.14 BARTOSZ Paulina LUKS Podium Kup 2008 U16 OP IV OLSZEWSKI Mirosław Z/11760/21 2022 LDK!
2 11 s 3 54.04 KONDZIELA Julia UKS-MOS Opole 2007 U16 OP V JASIŃSKI Cyprian Z/12585/21 2022 LDK!
3 12 s 3 56.06 BUCZNA Wiktoria UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1924/22 2022 LDK!
4 13 s 3 56.50 LURKA Oliwia RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/5571/19 2022 LDK!
5 14 s 3 60.38 FRˇCZEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/4609/19 2022 BEZ LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:10.70 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL II DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:15.26 JAWORSKA Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP II PIERÓG Paweł Z/0866/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:17.69 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL III PASZTA Wiesław Z/3919/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:24.04 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL III TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:24.92 MIZGAŁA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL III LAMCH Czesław # Z/3892/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:26.81 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2022 LDK!
7 7 s 1 3:31.32 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:37.66 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP V PIERÓG Paweł Z/1080/19 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.49 MADUZIA Justyna
FLORCZYK Zofia
PODGÓRSKA Magdalena
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008
2007
2007
2007
U16 SLK -- CZYŻ Katarzyna
JONDA Czesław
JONDA Czesław
PRENCEL Piotr
Z/3264/18
Z/4363/19
Z/1747/19
Z/5604/18
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ
BEZ
5
2 2 s 1 52.02 WÓJCIK Magdalena
JARCZYK Milena
BARANOWICZ Laura
ABSYL Wiktoria
UKS Trójka Mikołów 2007
2007
2008
2007
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/2316/18
Z/4666/19
Z/1002/21
Z/2319/18
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
3 3 s 1 52.37 KUBIK Julia
KUPCZAK Olga
DˇDELA Wiktoria
TRˇBCZYŃSKA Julia
CKS Budowlani Częstochowa 2007
2008
2007
2007
U16 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta
RUSZEL Piotr CIUK Marek
TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/4620/19
, Z/4071/20
Z/4618/19
, Z/3930/20
Z/4622/19
2022
, 2022
2019
, 2022
2022
BEZ
BEZ

BEZ
4 4 s 1 52.94 SOCHACKA Julia
GDYNIA Kinga
ROCZNIAK Zofia
KRUPIŃSKA Agata
GKS Piast Gliwice 2007
2007
2007
2008
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
Z/1180/19
Z/4936/22
Z/1179/19
Z/2680/20
2022
2022
2022
2022
5



5 5 s 1 54.89 LASATOWICZ Maja
¦LUSARCZYK Julia
WIEJA Roksana
WIEJA Klaudia
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2007
2008
2008
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
ŻUK Bartłomiej
Z/2548/19
Z/6079/21
Z/3330/20
Z/5577/21
2022
2022
2022
2022




1 6 s 2 56.06 LURKA Oliwia
CISZEK Kinga
KOWALSKA Kinga
KONKOL Roksana
RMKS Rybnik 2008
2007
2007
2008
U16 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
Z/5571/19
Z/12733/21
Z/13707/21
Z/4419/20
2022
2022
2022
2022




  s 2 DNF KARWICKA Nina
JENDRZEJ Alicja
CIE¦LA Maja
STĘPLEWSKA Kamila
MKS-MOS Katowice 2008
2007
2007
2007
U16 SLK -- DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
Z/4439/19
Z/3500/18
Z/1776/22
Z/1778/22
2022
2022
2022
2022

BEZ


  s 2 DQ SZUMLIŃSKA Nicola
PORADA Martyna
FRˇCZEK Oliwia
NOGAJ Bianka
CKS Budowlani Częstochowa 2007
2007
2007
2008
U16 SLK -- MICHALSKA Alicja
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
RUSZEL Piotr
RUSZEL Piotr CIUK Marek
Z/1958/22
Z/4251/20
Z/4609/19
, Z/12476/21
2022
2022
2022
, 2022


BEZ
BEZ
  s 2 DQ BARYCKA Oliwia
BAŁAZY Karolina
BRZOZOWSKA Malwina
MOLENDA Zuzanna
MKS-SMS Victoria Racibórz 2007
2007
2008
2008
U16 SLK -- SZYJKA Anna
SZYJKA Anna
SZYJKA Beata
MORKA Piotr
Z/2804/21
Z/2803/21
Z/2805/21
Z/2816/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 KALICUN Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP IV OSIEWACZ Stefan Z/12741/21 2022 LDK!
2 2 f 1 1.50 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP U20 RAMUS Józef Z/0122/21 2022 LDK! 92
3 3 f 1 1.45 HOC Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0377/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.45 PARTYKA Julia AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2008 U16 OP IV DZIUBA Jacek Z/5060/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.45 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL IV FIJAK Krystyna Z/2514/19 2022 LDK!
6 6 f 1 1.40 BAHER Fryel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL V SITARSKI Michał Z/4651/19 2022 LDK!
7 7 f 1 1.35 WOLF Amelia LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/8708/21 2022 LDK!
7 7 f 1 1.35 SZUMLIŃSKA Nicola CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/1958/22 2022 LDK!
9 9 f 1 1.30 WOJTAKOWSKA Hanna NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12237/21 2022 LDK!
9 9 f 1 1.30 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK! 55
11 11 f 1 1.25 OPAS Milena NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12238/21 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.20 CHRAPEK Weronika MKS Ustroń 2007 U16 SL II KUBALA Magdalena Z/2212/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.98 PYTLAK Maja UKS Olimp Mazańcowice 2008 U16 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/5757/21 2022
W dal K
  f 1 3.79 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2022 LDK!
  f 1 4.15 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP +0.7 -- SACZKO Andrzej Z/0507/20 2022 LDK!
  f 1 5.17 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL +1.6 III FIJAK Krystyna Z/2514/19 2022 LDK!
1 1 f 1 5.33 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.9 III MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7269/21 2022 LDK!
2 2 f 1 5.21 KRZESAK Patrycja MKS Żywiec 2007 U16 SL +3.1 III FIJAK Krystyna Z/2514/19 2022 LDK!
3 3 f 1 4.96 FILIPOWSKA Paula UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL +0.7 IV PILAREK Sławomir Z/1292/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.75 SKOWRONEK Oliwia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +1.4 V PIERÓG Paweł Z/0200/19 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 4.53 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.9 V ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2022 LDK!
6 6 f 1 4.50 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.0 V DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2022 LDK!
7 7 f 1 4.48 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +2.0 -- LDK!
8 8 f 1 4.46 TROJAN Alicja UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +1.5 -- LACH Magdalena Z/1926/22 2022 LDK!
9 9 f 1 4.43 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.8 -- BIELA Monika Z/3860/19 2022 LDK!
10 10 f 1 4.31 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP +2.3 -- SACZKO Andrzej Z/0507/20 2022 LDK!
11 11 f 1 4.01 MENCFEL Natasza LKS Victoria Olesno 2008 U16 OP +1.5 -- CHĘCIŃSKI Artur Z/13926/21 2022 LDK!
12 12 f 1 3.89 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +2.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.57 KLIMEK Hanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.4 -- ŻUK Bartłomiej Z/5566/21 2022 LDK!
Wieloskok K
  f 1 10.28 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL +1.0 IV CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
1 1 f 1 10.53 KARMELITA Julia KS AZS AWF Katowice 2007 U16 SL +2.5 III CHRIST Marek Z/1533/19 2022 LDK!
2 2 f 1 9.63 MANOWSKA Magdalena MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.8 V BIELA Monika Z/3860/19 2022 LDK!
3 3 f 1 9.61 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL +1.0 V RAMUS Józef Z/0122/21 2022 LDK!
4 4 f 1 9.49 ŁAZARCZYK Lena KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.2 -- LDK!
5 5 f 1 9.35 WOLF Amelia LUKS Namysłów 2007 U16 OP +1.3 -- GŁOWACKI Leszek Z/8708/21 2022 LDK!
6 6 f 1 9.28 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP -0.4 -- SACZKO Andrzej Z/0507/20 2022 LDK!
7 7 f 1 9.16 JOCHER Julia MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +1.2 -- PIERÓG Paweł Z/1624/22 2022 LDK!
8 8 f 1 8.93 SZATAN Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +1.4 -- DĘBOWSKI Michał Z/2118/20 2022 LDK!
9 9 f 1 8.66 JAWORSKA Zofia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +1.5 -- WESOŁOWSKA Mirela Z/10925/21 2022 LDK!
10 10 f 1 8.27 JENDRYCA Wiktoria UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +0.8 -- JASIŃSKI Cyprian Z/3784/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.41 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL III DMP U20 WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK! 101
2 2 f 1 10.80 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
3 3 f 1 10.75 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL IV PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 9.47 ¦WIERC Julia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP V JASIŃSKI Cyprian Z/3782/22 2022 LDK!
5 5 f 1 9.08 CICHOWSKA Laura MKS Żywiec 2007 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/1072/20 2022 LDK!
6 6 f 1 9.02 WITKOWSKA Nadia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/4043/22 2022 LDK!
7 7 f 1 8.91 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL V B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 8.73 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/14173/21 2022 LDK!
9 9 f 1 8.02 MAREK Magdalena LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2999/22 2022 LDK!
10 10 f 1 7.95 HIBNER Kamila MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/1906/22 2022
11 11 f 1 7.75 WASZCZYK Łucja CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4639/19 2022 LDK!
12 12 f 1 7.44 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/0378/19 2022 BEZ LDK!
13 13 f 1 7.42 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/1398/20 2022
14 14 f 1 7.32 STOLARCZYK Maja LUKS MGOKSiR Korfantów 2008 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12259/21 2022 LDK!
15 15 f 1 7.20 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11530/21 2022 LDK!
16 16 f 1 7.19 RYGIEL Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4040/22 2022 LDK!
17 17 f 1 6.80 WANECKA Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/4243/22 2022
18 18 f 1 6.48 PSYK Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/11049/21 2022 LDK!
19 19 f 1 6.20 SADOWNIK Martyna GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3310/18 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 36.78 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
2 2 f 1 30.53 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
3 3 f 1 30.53 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/1398/20 2022
4 4 f 1 30.13 JAKIEŁA Lena MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP IV PIERÓG Paweł Z/0378/19 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 27.90 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL V BONK Stanisław Z/13889/21 2022
6 6 f 1 26.02 JATKOWSKA Weronika UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1293/21 , 2022 LDK!
7 7 f 1 23.71 KUBOWICZ Zuzanna MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/11530/21 2022 LDK!
8 8 f 1 23.16 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/3453/22 2022
9 9 f 1 20.79 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/13554/21 2022 LDK!
10 10 f 1 20.38 BERGIEL Anita LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/4221/22 2022
11 11 f 1 20.29 ¦WIERC Julia UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/3782/22 2022 LDK!
12 12 f 1 20.14 MAREK Magdalena LUKS Namysłów 2007 U16 OP -- GŁOWACKI Leszek Z/2999/22 2022 LDK!
13 13 f 1 19.81 SZUBIŃSKA Angelika LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/12742/21 2022 LDK!
14 14 f 1 17.03 SADOWNIK Martyna GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3310/18 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 36.45 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL IV WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK!
2 2 f 1 34.26 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/3453/22 2022
3 3 f 1 32.55 GÓRNY Oliwia TS AKS Chorzów 2008 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/3589/20 2022
4 4 f 1 28.03 WANECKA Karolina LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP V OSIEWACZ Stefan Z/4243/22 2022
5 5 f 1 25.92 JANIGA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/14173/21 2022 LDK!
6 6 f 1 23.57 MAKOWSKA Julia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL -- KURDZIEL Andrzej Z/3989/22 2022
7 7 f 1 22.69 STOLARCZYK Maja LUKS MGOKSiR Korfantów 2008 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/12259/21 2022 LDK!
8 8 f 1 19.88 ŻOŁNOWSKA Maja LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2563/22 2022 LDK!
9 9 f 1 15.44 BERGIEL Anita LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- OSIEWACZ Stefan Z/4221/22 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 31.21 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL V KWA¦NIAK Oliwia Z/3319/20 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 30.69 MASŁOWSKA Karolina MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL V DMP U20 B.D. Z/3416/18 2022 BEZ LDK! 76
3 3 f 1 29.43 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL V RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
4 4 f 1 27.76 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/13554/21 2022 LDK!
5 5 f 1 26.91 OPAS Milena NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12238/21 2022 LDK!
6 6 f 1 26.84 PORADA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4251/20 2022 LDK!
7 7 f 1 22.88 ŻOŁNOWSKA Maja LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2563/22 2022 LDK!
8 8 f 1 20.25 BUCZNA Wiktoria UKS-MOS Opole 2007 U16 OP -- LACH Magdalena Z/1924/22 2022 LDK!
9 9 f 1 19.21 KULCZYCKA Nikola RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/3587/22 2022
10 10 f 1 18.53 WOJTAKOWSKA Hanna NKS Start Namysłów 2008 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/12237/21 2022 LDK!
11 11 f 1 14.87 PSYK Julia LKS Victoria Olesno 2007 U16 OP -- CHĘCIŃSKI Artur Z/11049/21 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 1 s 1 16:00.88 DROZDOWSKA Aleksandra MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL III KOBĘDZA Jan Z/3161/19 2022 LDK!
2 2 s 1 18:01.57 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5534/19 2022 LDK!
3 3 s 1 20:15.92 BILIŃSKA Julia LUKS Podium Kup 2008 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/2562/22 2022 LDK!
4 4 s 1 21:17.82 PĘKALA Anna Kabex LKS Podkowa Janów 2007 U16 SL -- B.D. Z/13168/21 2022
5 5 s 1 21:27.82 BUHL Paulina LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/3678/22 2022 LDK!
6 6 s 1 21:32.13 JANOCHA Zuzanna Kabex LKS Podkowa Janów 2008 U16 SL -- B.D. Z/5068/22 2022
  s 1 DQ MANDEL Emilia UKS Diament Godów 2007 U16 SL -- KALINOWSKI Stefan Z/13041/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.37 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +2.4 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2022 BEZ LDK! 117
2 8 e 1 12.11 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +2.4 IV PRENCEL Piotr # Z/4306/18 2022 BEZ
3 10 e 1 12.15 SACHA Paweł LKS Orzeł Kozy 2007 U16 SL +2.4 IV HARAT Beata DOBIJA Katarzyna Z/3126/21 2022 LDK!
4 15 e 1 12.68 WAWRZYŃCZYK Jakub MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +2.4 V KOTUŁA Krzysztof Z/13445/21 2022
5 17 e 1 12.88 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +2.4 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2022 LDK!
6 20 e 1 13.12 SADŁEK Robert KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL +2.4 -- DĘBOWSKI Michał Z/3355/22 2022 LDK!
1 3 e 2 11.57 SOWA Jan UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP +0.8 III MEHLICH Ronald Z/5056/22 2022
2 6 e 2 11.95 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL +0.8 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2022 LDK!
3 14 e 2 12.50 STAWOWY Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL +0.8 V GÓRECKA Małgorzata Z/4166/19 2022 LDK!
4 19 e 2 13.01 DYGANT Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL +0.8 -- HOMA Wioleta # Z/3891/22 2022 LDK!
5 22 e 2 14.02 GAGULEWICZ Maciej MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL +0.8 -- DUDAŁA Piotr Z/5868/21 2022
1 4 e 3 11.59 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +1.2 III DMP U20 B.D. Z/3163/19 2022 LDK! 105
2 9 e 3 12.13 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +1.2 IV PASZTA Wiesław Z/2148/20 2022 LDK!
3 11 e 3 12.21 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +1.2 V JONDA Czesław Z/5151/21 2022
4 12 e 3 12.36 STĘPNIOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +1.2 V GÓRECKA Małgorzata Z/4165/19 2022 LDK!
5 16 e 3 12.86 CINCIO Gabriel RMKS Rybnik 2008 U16 SL +1.2 -- FOJCIK Dorota Z/1896/22 2022 LDK!
6 21 e 3 13.26 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +1.2 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5528/19 2022 LDK!
1 2 e 4 11.45 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +1.7 III CIUK Marek Z/4129/22 2022 LDK!
2 5 e 4 11.93 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +1.7 IV ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
3 7 e 4 12.07 BORYKA Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +1.7 IV ROLAK Dorota Z/0972/22 2022
4 13 e 4 12.41 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL +1.7 V JARCZOK Miłosz Z/1906/21 2022 LDK!
5 18 e 4 12.98 KOWACZ Jakub RMKS Rybnik 2007 U16 SL +1.7 -- FOJCIK Dorota Z/4623/22 2022
1 1 f 1 11.52 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL 0.0 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2022 BEZ LDK! 109
2 2 f 1 11.54 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL 0.0 III DMP U20 B.D. Z/3163/19 2022 LDK! 108
3 3 f 1 11.56 SOWA Jan UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U16 OP 0.0 III MEHLICH Ronald Z/5056/22 2022
4 4 f 1 11.73 FRˇCZYK Piotr CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL 0.0 III CIUK Marek Z/4129/22 2022 LDK!
5 5 f 1 12.05 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL 0.0 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2022 LDK!
6 6 f 1 12.32 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL 0.0 V PRENCEL Piotr # Z/4306/18 2022 BEZ
7 7 f 1 12.32 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL 0.0 V ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
8 8 f 1 12.33 BORYKA Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL 0.0 V ROLAK Dorota Z/0972/22 2022
300 m M
1 1 s 1 37.06 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL II PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
2 2 s 1 37.81 ŁYSEK Konrad TL Athletics Jastrzębie 2007 U16 SL III STA¦KIEWICZ Jakub Z/14110/21 2022 LDK!
3 3 s 1 38.48 SZROM Konrad LUKS Podium Kup 2007 U16 OP III OLSZEWSKI Mirosław Z/5092/22 2022 LDK!
4 4 s 1 38.77 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL III PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 39.28 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL IV ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
6 6 s 1 39.40 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL IV KWA¦NIAK Oliwia Z/3316/20 2022 LDK!
1 7 s 2 39.90 BIZOŃ Grzegorz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV KOS Kamil Z/1992/20 2022 LDK!
2 8 s 2 39.99 BRUNER Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV PRENCEL Piotr Z/1713/19 2022 BEZ LDK!
3 9 s 2 40.02 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/4366/19 2022 LDK!
4 10 s 2 41.19 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL V JONDA Czesław Z/3123/20 2022
5 12 s 2 41.42 BURY Tomasz MKS Żywiec 2008 U16 SL V FIJAK Krystyna Z/4036/20 2022 LDK!
6 14 s 2 42.70 KUBIK Bartosz MKS Żywiec 2007 U16 SL -- FIJAK Krystyna Z/1429/22 2022 LDK!
1 11 s 3 41.29 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/1906/21 2022 LDK!
2 13 s 3 42.64 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2022 LDK!
3 15 s 3 42.99 PLUTA Damian LKS Pszczyna 2008 U16 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4550/19 2022 LDK!
4 16 s 3 43.68 DYGANT Borys MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -- HOMA Wioleta # Z/3891/22 2022 LDK!
5 17 s 3 48.65 ¦LIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- CIUK Marek # Z/2735/21 2022 LDK!
  s 3 DQ GIEC Paweł UKS-MOS Opole 2008 U16 OP -- JASIŃSKI Cyprian Z/4220/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:24.67 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:26.01 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL II DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1:33.24 KULA Błażej MUKS SZS Cieszyn 2007 U16 SL IV WERNER Mirosław Z/9197/21 2022
4 4 s 1 1:33.57 DUDZIK Krzysztof LKS Pszczyna 2008 U16 SL IV KŁÓSKA Karolina KŁÓSKA Karolina , Z/4567/18 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:34.53 GAWEŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL IV PASZTA Wiesław # Z/3452/22 2022
6 6 s 1 1:35.45 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2022 LDK!
7 7 s 1 1:37.53 SERAFIN Samuel MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz # Z/1402/20 2022 LDK!
8 8 s 1 1:38.35 LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V CIUK Marek # Z/13989/21 2022 LDK!
9 9 s 1 1:38.42 BACZYŃSKI Jakub LKS Pszczyna 2008 U16 SL V KŁÓSKA Karolina Z/4650/19 2022 LDK!
10 10 s 1 1:39.96 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2022 LDK!
11 11 s 1 1:42.87 SOBCZYK Grzegorz MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -- SZYJKA Beata Z/2820/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:45.38 SŁOWIKOWSKI Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5529/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:47.74 DANKÓW Franciszek UKS-MOS Opole 2007 U16 OP IV LACH Magdalena Z/10873/21 2022 LDK!
3 3 s 1 2:53.91 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2022 LDK!
4 4 s 1 2:57.68 BANASIAK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V LAMCH Czesław Z/5469/22 2022
5 5 s 1 2:58.07 POLOCZEK Kamil UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL V GAJEWSKI Wojciech Z/1546/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:01.29 KO¬LIK Artur UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL -- BOJKO Bogdan Z/4174/19 2022
7 7 s 1 3:04.59 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
8 8 s 1 3:05.58 PACEK Szymon LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja Z/10237/21 2022 LDK!
9 9 s 1 3:05.79 KULIŃSKI Maciej LZS KL Kotwica Brzeg 2007 U16 OP -- ZOK Patrycja Z/10236/21 2022
10 10 s 1 3:08.96 LONDZIN Patryk MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/5476/22 2022 LDK!
11 11 s 1 3:12.25 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- KOS Kamil Z/5565/21 2022 LDK!
12 12 s 1 3:15.89 ZIĘTAL Adrian CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- LAMCH Czesław # Z/2740/21 2022 LDK!
13 13 s 1 3:44.86 DOSZAK Bruno LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/11091/21 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:06.02 WILK Bartłomiej MOSM Tychy 2007 U16 SL III GAWLINA Józef Z/3409/19 2022
2 2 s 1 6:06.07 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL III RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2022
3 3 s 1 6:06.69 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2022 LDK!
4 4 s 1 6:11.09 FRAŃCZUK Krzysztof MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL IV MORKA Piotr Z/1905/22 2022
5 5 s 1 6:15.16 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 6:16.03 BATOR Michał Atelier Sportu Konopiska # 2007 U16 SL IV B.D. Z/5347/22 2022
7 7 s 1 6:18.85 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław Z/3125/20 2022
8 8 s 1 6:21.39 MAŃKIEWICZ Kacper LUKS Podium Kup 2007 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/2097/20 2022 LDK!
9 9 s 1 6:21.67 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL V ROLAK Dorota Z/1301/20 2022
10 10 s 1 6:23.35 CZERNIK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/14716/21 2022 LDK!
11 11 s 1 6:28.82 KU¦ Przemysław MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V ROLAK Dorota Z/7652/21 2022
12 12 s 1 6:38.39 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL V RU¦NIAK Stefan Z/3250/20 2022
13 13 s 1 6:43.69 BALCEREK Dawid MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -- MORKA Piotr Z/2830/21 2022
14 14 s 1 7:09.35 WILMAN Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2008 U16 OP -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5311/21 2022 BEZ LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 15.23 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +2.1 II MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7266/21 2022 LDK!
2 2 e 1 16.07 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +2.1 III MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK!
3 4 e 1 16.81 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +2.1 III JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2022 BEZ LDK!
1 3 e 2 16.64 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL +2.3 III OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
2 5 e 2 17.01 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +2.3 IV BOJKO Bogdan Z/4175/19 2022 BEZ
3 6 e 2 17.42 DZAŁBA Wojciech UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +2.3 IV JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2022 LDK!
4 7 e 2 17.47 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +2.3 IV PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
5 8 e 2 18.74 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2008 U16 OP +2.3 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5292/21 2022 BEZ LDK!
6 9 e 2 21.06 PENCAKOWSKI Oliwier KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +2.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/9252/21 2022 LDK!
1 1 f 1 15.60 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +0.7 II MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7266/21 2022 LDK!
2 2 f 1 16.23 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.7 III MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK!
3 3 f 1 16.56 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +0.7 III BOJKO Bogdan Z/4175/19 2022 BEZ
4 4 f 1 16.77 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL +0.7 III OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
5 5 f 1 16.92 DZAŁBA Wojciech UKS-MOS Opole 2007 U16 OP +0.7 III JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2022 LDK!
6 6 f 1 17.15 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.7 IV JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 19.73 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2008 U16 OP +0.7 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5292/21 2022 BEZ LDK!
  f 1 DQ WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP +0.7 -- PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 40.25 GRZYBOWSKI Jeremiasz UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL II PASZTA Anna Z/2018/20 2022 LDK!
2 2 s 1 40.61 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL II BOJKO Bogdan Z/4175/19 2022 BEZ
3 3 s 1 42.82 WINIARSKI Mateusz MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP III PIERÓG Paweł Z/0702/22 2022 LDK!
4 4 s 1 42.89 DZAŁBA Wojciech UKS-MOS Opole 2007 U16 OP III JASIŃSKI Cyprian Z/10875/21 2022 LDK!
5 5 s 1 43.33 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV KOS Kamil Z/3292/20 2022 LDK!
1 6 s 2 45.32 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL V PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
2 7 s 2 48.22 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2022 LDK!
3 8 s 2 52.31 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2022 LDK!
4 9 s 2 52.41 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2022 LDK!
5 10 s 2 54.70 KOZAK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/2369/18 2022 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 2:57.89 KAPICA Jakub MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP IV SACZKO Andrzej Z/4983/22 2022 LDK!
2 2 s 1 3:01.33 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL IV LAMCH Czesław # Z/3922/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:02.68 KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5532/19 2022 LDK!
4 4 s 1 3:06.73 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:07.38 GŁOWACKI Michał NKS Start Namysłów 2007 U16 OP V KACPRZAK Arkadiusz Z/8328/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:15.38 STREISS Damian MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/1191/22 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 47.20 BRUNER Adrian
ADAMCZYK Bartłomiej
FEDKOW Michał
OSTROWSKI Adrian
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- PRENCEL Piotr
PRENCEL Piotr
JONDA Czesław
PRENCEL Piotr
Z/1713/19
Z/13349/21
Z/5151/21
Z/4306/18
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
2 2 s 1 47.98 GAWEŁ Michał
STAWOWY Mateusz
STĘPNIOWSKI Kamil
WIDŁAK Julian
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008
2008
2007
2007
U16 SLK -- PASZTA Wiesław
GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
PASZTA Wiesław
Z/3452/22
Z/4166/19
Z/4165/19
Z/2148/20
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 48.47 KOLMAN Dominik
KRASZEWSKI Karol
BORYKA Borys
KRĘBLEWSKI Mateusz
MOS CSiR D±browa Górnicza 2007
2007
2007
2008
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
ROLAK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
Z/1448/22
Z/5528/19
Z/0972/22
Z/1584/21
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 50.01 HORNIK Mateusz
LEGIEŃ Wojciech
KOCZUR Karol
BIZOŃ Grzegorz
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- ŻUK Bartłomiej
KOS Kamil
JUSTYNIAK Joanna
KOS Kamil
Z/12307/21
Z/3292/20
Z/1994/18
Z/1992/20
2022
2022
2022
2022


BEZ

5 5 s 1 50.83 SADŁEK Robert
KRAJ Igor
MENDYK Ignacy
KALINICHENKO Tymur
KS Sprint Bielsko-Biała 2008
2007
2008
2007
U16 SLK -- DĘBOWSKI Michał

DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
Z/3355/22
Z/12363/21
Z/12362/21
2022
2022
2022



Wzwyż M
1 1 f 1 1.65 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/0368/21 2022 LDK!
2 2 f 1 1.65 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V SITARSKI Michał Z/4313/18 2022 BEZ
3 3 f 1 1.60 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK!
4 4 f 1 1.60 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2022 LDK! 68
5 5 f 1 1.55 RYDLEWSKI Adam MUKS Gim 2 Nysa 2008 U16 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/5292/21 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 1.50 OWSIONKA Jacek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2007/22 2022 LDK!
7 7 f 1 1.45 OLSZA Stanisław LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/11792/21 2022 LDK!
8 8 f 1 1.40 ŻARSKI Jędrzej MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP -- SACZKO Andrzej Z/3668/21 2022 LDK!
9 9 f 1 1.40 KOZAK Jakub SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/2369/18 2022 LDK!
W dal M
  f 1 4.97 OWSIONKA Jacek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2007/22 2022 LDK!
  f 1 5.39 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +1.3 -- DMP U20 LDK! 63
1 1 f 1 6.28 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +1.7 IV MIKU¦KIEWICZ Zygmunt # Z/7266/21 2022 LDK!
2 2 f 1 5.58 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.4 -- BIELA Marek # Z/2843/18 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 5.53 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP +0.9 -- KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2022 LDK!
4 4 f 1 5.48 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.9 -- FIJAK Krystyna Z/4171/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 5.40 KRAJ Igor KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +2.4 -- DMP U20 LDK! 63
6 6 f 1 5.21 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP +1.9 -- KACPRZAK Arkadiusz Z/7267/21 2022 LDK!
7 7 f 1 5.02 WOLAK Bruno MULKS Juvenia Głuchołazy 2007 U16 OP +2.0 -- PIERÓG Paweł Z/0385/19 2022 LDK!
8 8 f 1 5.01 OWSIONKA Jacek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +2.1 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2007/22 2022 LDK!
9 9 f 1 4.68 GOWIN Patryk UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +2.4 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10876/21 2022 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 12.37 MAJEWSKI Dominik MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2007 U16 SL +1.7 II B.D. Z/3163/19 2022 LDK!
2 2 f 1 12.04 PIETRUSIŃSKI Kevin TL ROW Rybnik 2008 U16 SL +1.3 III OLSZAR Michał Z/2348/20 2022 52 LDK!
3 3 f 1 11.90 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP +1.7 III SACZKO Andrzej Z/0368/21 2022 LDK!
4 4 f 1 11.72 RINKE Łukasz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -0.1 IV KADŁUCZKA Jan Z/3654/19 2022 LDK!
5 5 f 1 11.72 BIELA Maksymilian MKS Iskra Pszczyna 2007 U16 SL +0.6 IV BIELA Marek # Z/2843/18 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 11.54 SZYMOŃSKI Michał MKS Żywiec 2007 U16 SL +0.7 IV FIJAK Krystyna Z/4171/18 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 10.79 GOWIN Patryk UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +0.9 -- JASIŃSKI Cyprian Z/10876/21 2022 LDK!
8 8 f 1 10.78 WOSKOWSKI Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL +0.5 -- SZYJKA Beata Z/2823/21 2022 LDK!
9 9 f 1 9.58 GIEC Paweł UKS-MOS Opole 2008 U16 OP +2.0 -- JASIŃSKI Cyprian Z/4220/22 2022
10 10 f 1 9.44 OLSZA Stanisław LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP +0.7 -- ROSIŃSKI Stanisław Z/11792/21 2022 LDK!
11 11 f 1 8.99 ŻARSKI Jędrzej MMKS Kędzierzyn KoĽle 2008 U16 OP +0.9 -- SACZKO Andrzej Z/3668/21 2022 LDK!
12 12 f 1 8.51 SZUTA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -0.2 -- DĘBOWSKI Michał Z/13931/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 12.25 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL V PILAREK Sławomir Z/1295/21 2022 LDK!
2 2 f 1 11.88 SOKOŁOWSKI Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/2117/20 2022 LDK! 87
3 3 f 1 11.82 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2022 LDK! 86
4 4 f 1 11.41 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2022 LDK!
5 5 f 1 11.36 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP V SACZKO Andrzej Z/0366/21 2022 LDK!
6 6 f 1 11.02 GIŻYCKI Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 DĘBOWSKI Michał Z/0279/21 2022 LDK! 75
7 7 f 1 10.36 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2022
8 8 f 1 9.63 WACŁAW Adrian LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -- BODASZEWSKI Kazimierz Z/5390/22 2022
9 9 f 1 9.54 SZAJBEL Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4703/22 2022
10 10 f 1 8.92 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2022
11 11 f 1 8.85 PORADA Mateusz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -- BODASZEWSKI Kazimierz Z/5392/22 2022
12 12 f 1 8.83 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/0931/19 2022 BEZ LDK!
13 13 f 1 8.78 BILIŃSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/5618/22 2022 LDK!
14 14 f 1 8.65 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/10131/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 48.52 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U16 SL II WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2022
2 2 f 1 46.65 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL II WYPIÓR Aleksander # Z/13232/21 2022
3 3 f 1 43.00 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP III SACZKO Andrzej Z/0366/21 2022 LDK!
4 4 f 1 32.00 SZERSZENIEWSKI Aleksander RMKS Rybnik 2007 U16 SL V WYPIÓR Aleksander Z/10133/21 2022 LDK!
5 5 f 1 31.60 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V MARMUR Stanisław Z/0931/19 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 31.49 KOSZEWSKI Emil RMKS Rybnik 2008 U16 SL V FOJCIK Dorota Z/10131/21 2022 LDK!
7 7 f 1 30.85 SZAJBEL Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4703/22 2022
8 8 f 1 29.36 KRAKOWIAK Michał CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4638/19 2022 LDK!
9 9 f 1 27.23 MLECZEK Karol UKS Miotacz Sosnowiec 2007 U16 SL -- PILAREK Sławomir Z/1295/21 2022 LDK!
10 10 f 1 27.12 STRADOMSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4068/20 2022 LDK!
11 11 f 1 21.96 PORADA Mateusz LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -- BODASZEWSKI Kazimierz Z/5392/22 2022
12 12 f 1 20.62 WACŁAW Adrian LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle 2007 U16 OP -- BODASZEWSKI Kazimierz Z/5390/22 2022
Młot (5) M
1 1 f 1 34.94 DZIEMIANKO Igor TS AKS Chorzów 2007 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/3342/22 2022
2 2 f 1 34.62 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U16 SL V WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2022
3 3 f 1 33.44 PREISNER Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/12768/21 2022 LDK!
4 4 f 1 32.59 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2022
5 5 f 1 25.84 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 1 f 1 44.85 MAJCHRZAK Jakub MUKS Gim 2 Nysa 2007 U16 OP IV RYSZEWSKI Jacek Z/5290/21 2022 LDK!
2 2 f 1 40.12 SZROM Konrad LUKS Podium Kup 2007 U16 OP V OLSZEWSKI Mirosław Z/5092/22 2022 LDK!
3 3 f 1 32.13 STRADOMSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4068/20 2022 LDK!
4 4 f 1 31.95 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U16 OP -- KACPRZAK Arkadiusz Z/7267/21 2022 LDK!
5 5 f 1 29.21 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/4313/18 2022 BEZ
6 6 f 1 28.31 BILIŃSKI Piotr LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP -- ROSIŃSKI Stanisław Z/5618/22 2022 LDK!
7 7 f 1 19.48 RYGUŁA Bartosz GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL -- RAMUS Józef Z/3309/18 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.287452220917 sekund