Kraków 10.09.2022
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 (MŁP-PDK) [DMP U20]
100 m K
1 3 e 1 13.15 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.1 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
2 4 e 1 13.29 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -1.1 IV JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
3 8 e 1 13.70 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -1.1 IV FUTYMA Zygmunt Z/5255/18 2022 BEZ LDK!
4 14 e 1 14.25 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -1.1 V BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2022 LDK!
5 16 e 1 14.38 GRZYWA Magdalena SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -1.1 V FRĄCZYK Bogusława Z/3680/19 2022 LDK!
6 19 e 1 14.52 SMOLARSKA Eliza WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -1.1 -- CZYŻ Radosław Z/10923/21 2022
7 24 e 1 15.53 BĘBEN Monika KKB MOSiR Krosno 2008 U16 PK -1.1 -- SOCHA Tomasz Z/4357/22 2022
1 2 e 2 13.05 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -1.3 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
2 7 e 2 13.39 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -1.3 IV DMP U20 KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 96
3 10 e 2 13.80 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK -1.3 IV WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2022 LDK!
4 21 e 2 14.86 CHMIELEWSKA Lena UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -1.3 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5402/22 2022
5 22 e 2 14.88 DIAKUN Kateryna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -1.3 -- FRĄCZYK Bogusława Z/5494/19 2022 LDK!
6 25 e 2 15.64 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA -1.3 -- SKOCZEŃ Marcin Z/3613/20 2022 LDK!
1 1 e 3 12.90 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.1 III GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
2 5 e 3 13.30 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA -0.1 IV TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
3 11 e 3 13.97 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -0.1 V ŻĄDŁO Jacek Z/3544/19 2022 LDK!
4 15 e 3 14.38 POBUTA Łucja KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK -0.1 V SOCHA Tomasz Z/2072/21 2022 LDK!
5 18 e 3 14.45 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -0.1 V FUTYMA Zygmunt Z/4432/18 2022 BEZ LDK!
6 23 e 3 14.88 NOWICKA Ewa SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.1 -- FRĄCZYK Bogusława Z/3681/19 2022 LDK!
1 6 e 4 13.37 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.7 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022 97
2 9 e 4 13.74 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.7 IV ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2022
3 12 e 4 14.00 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -0.7 V ŻĄDŁO Jacek Z/2589/20 2022 LDK!
4 13 e 4 14.18 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -0.7 V TORBA Tomasz Z/3599/19 2022 LDK!
5 17 e 4 14.45 ZĘBALA Laura WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.7 V GAJ Paulina Z/7475/21 2022 LDK!
6 20 e 4 14.66 KUKLA Dominika UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA -0.7 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2010/21 2022 LDK!
1 f 1 12.71 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.6 II GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
2 f 1 12.91 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -1.6 III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
3 f 1 12.98 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.6 III KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
4 f 1 13.21 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -1.6 IV DMP U20 KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK! 103
5 f 1 13.25 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -1.6 IV DMP U20 ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022 102
6 f 1 13.33 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA -1.6 IV JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
7 f 1 13.35 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA -1.6 IV TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
8 f 1 13.63 OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -1.6 IV FUTYMA Zygmunt Z/5255/18 2022 BEZ LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.35 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK II BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2022 LDK!
2 2 s 1 42.72 POLAK Anna UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA II TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0314/22 2022 LDK!
3 3 s 1 42.74 ANTOSZ Martyna KML Lubaczów 2008 U16 PK II WAŻNY Stanisław Z/9984/21 2022 LDK!
4 4 s 1 43.54 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4605/18 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 43.90 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA III TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
6 6 s 1 44.67 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III GAJ Paulina Z/4998/21 2022 LDK!
7 8 s 1 45.84 MARKOWICZ Weronika MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK IV ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz Z/0607/18 2022 BEZ LDK!
1 7 s 2 45.02 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK IV ŻAK Dariusz Z/3712/19 2022 LDK!
2 9 s 2 46.02 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV TORBA Tomasz Z/3599/19 2022 LDK!
3 10 s 2 46.98 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2022 LDK!
4 11 s 2 47.33 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/0048/21 2022 LDK!
5 12 s 2 47.72 WOJCIECHOWSKA Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/3390/20 2022 LDK!
6 13 s 2 47.97 ROMANIAK Izabela UKS bieganie.pl Stryszawa # 2008 U16 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/5543/22 2022 LDK!
7 14 s 2 48.31 POBUTA Łucja KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK V SOCHA Tomasz Z/2072/21 2022 LDK!
1 15 s 3 48.33 KRYSTYAN Laura TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA V WÓJCIK Teodor Z/5431/22 2022
2 16 s 3 50.24 TRZEŚNIOWSKA Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/13520/21 2022 LDK!
3 17 s 3 50.66 KOZŁOWSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/4286/22 2022 LDK!
4 18 s 3 52.27 BĘBEN Monika KKB MOSiR Krosno 2008 U16 PK -- SOCHA Tomasz Z/4357/22 2022
5 19 s 3 52.70 KUCZMA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- MAZUR Janusz Z/0046/21 2022 LDK!
6 20 s 3 53.87 KALETA Julia Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- WÓJCIK Weronika # Z/13797/21 2022
7 21 s 3 55.47 STAŚKO Magdalena UKS Lider Siercza 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/3613/20 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:38.48 MACHAJ Blanka KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK II BARSZCZ Mirosław Z/2462/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:40.80 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Maria Z/5607/19 2022 LDK!
3 3 s 1 1:42.39 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:43.29 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:44.87 MISZTAL Magdalena KML Lubaczów 2008 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/3397/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:45.28 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV ZIĘBA Jakub Z/6454/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:45.60 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U16 PK IV ZATORSKI Witold Z/1459/18 2022 BEZ
8 8 s 1 1:46.61 SIUZDAK Emilia UKS Lider Siercza 2008 U16 MA V KAMIŃSKA Joanna Z/3033/22 2022 LDK!
9 9 s 1 1:55.12 SOBKÓW Aleksandra KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3393/20 2022 LDK!
10 10 s 1 2:08.55 PYTEL Joanna SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/2997/19 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:14.73 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U16 PK IV SOCHA Tomasz Z/12908/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:20.14 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA IV GIZA Karolina Z/5059/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:27.55 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:28.27 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/2750/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:34.75 ZAJĄC Weronika UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria Z/4855/22 2022 LDK!
6 6 s 1 3:35.82 MACIĄŻKA Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- GIZA Karolina Z/2662/20 2022
7 7 s 1 3:38.51 LIS Maria KB Witar Tarnobrzeg 2008 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/3496/20 2022 LDK!
8 8 s 1 3:43.30 HALOTA Wiktoria ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA -- KUBICZ Wojciech Z/3198/22 2022
9 9 s 1 3:47.49 OZIMEK Hanna KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3394/20 2022 LDK!
10 10 s 1 3:59.35 DRAGAN Martyna LA WIR Czarna 2007 U16 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/1892/22 2022
11 11 s 1 4:16.84 STEPANIAK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria Z/5609/22 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:18.83 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 7:23.62 OPIELA Katarzyna KS Limanowa Forrest 2007 U16 MA IV TROJANOWSKI Krzysztof Z/1974/20 2022 LDK!
3 3 s 1 7:31.09 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK IV GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2022 LDK!
4 4 s 1 7:56.65 TOKARZ Zuzanna KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V KŁOSOWSKA Monika Z/3164/21 2022 LDK!
5 5 s 1 8:02.99 CHMIEL Alicja LKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- DUDA Bogusław Z/13773/21 2022
6 6 s 1 8:24.06 KRAWCZYK Maria KS Olkusz 2008 U16 MA -- JAŁOWIEC Ryszard Z/4103/19 2022
7 7 s 1 8:28.99 MASZLANKA Patrycja KML Lubaczów 2008 U16 PK -- WAŻNY Stanisław Z/3396/20 2022 LDK!
8 8 s 1 8:41.86 MIERZWA Emilia KB Witar Tarnobrzeg 2007 U16 PK -- MAŚLANKA Adam Z/5007/21 2022 LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.01 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +0.7 II JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
2 4 e 1 12.72 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.7 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
3 5 e 1 12.87 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.7 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022
4 6 e 1 13.11 KUPINIAK Honorata UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK +0.7 IV SUGIER Maria Z/3722/18 2022 BEZ LDK!
5 10 e 1 14.71 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA +0.7 V WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2022 BEZ LDK!
6 11 e 1 14.96 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.7 -- KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
7 13 e 1 15.32 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA +0.7 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9167/21 2022 LDK!
8 15 e 1 15.78 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +0.7 -- WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2022 LDK!
1 2 e 2 12.19 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +1.0 II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
2 3 e 2 12.64 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +1.0 III GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
3 7 e 2 13.45 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA +1.0 IV KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2022
4 8 e 2 13.83 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +1.0 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022
5 9 e 2 14.55 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +1.0 V SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2022 LDK!
6 12 e 2 15.02 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +1.0 -- SUGIER Maria Z/2572/20 2022 LDK!
7 14 e 2 15.57 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +1.0 -- FUTYMA Zygmunt Z/2839/21 2022 LDK!
1 f 1 11.77 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.8 II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
2 f 1 11.92 ZAUCHA Aleksandra MLUKS Tarnów 2007 U16 MA +0.8 II JASICZ Ryszard Z/4445/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 12.55 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.8 III GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
4 f 1 12.66 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.8 III ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
5 f 1 12.99 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA +0.8 III KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2022
6 f 1 13.09 BUŁAT Agata KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.8 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4232/19 2022
7 f 1 13.14 KUPINIAK Honorata UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK +0.8 IV SUGIER Maria Z/3722/18 2022 BEZ LDK!
8 f 1 13.81 KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.8 V KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022
300 m pł K
1 1 s 1 45.90 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
2 2 s 1 46.95 OLCHAWA Róża Kraków Athletics Team 2007 U16 MA II SOBCZYK Grzegorz Z/3503/19 2022 LDK!
3 3 s 1 47.36 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA III FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 49.57 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK IV DŁUGOSZ Ryszard # Z/2579/20 2022 LDK!
5 5 s 1 49.96 BASTER Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA IV SKOCZEŃ Marcin Z/0821/21 2022 LDK!
6 7 s 1 51.37 SADKIEWICZ Julia KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/2698/18 2022 BEZ
7 8 s 1 51.56 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA IV CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
8 10 s 1 54.90 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V KOWALSKA Klaudia WRÓBEL Marcin , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
1 6 s 2 51.04 HEJMO Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA IV KUBICZ Wojciech Z/11343/21 2022
2 9 s 2 54.71 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK V SUGIER Maria Z/2572/20 2022 LDK!
3 11 s 2 55.14 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2022 BEZ LDK!
4 12 s 2 56.14 KOŁODZIEJCZYK Dorota TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/4070/22 2022 LDK!
5 13 s 2 56.17 CHMURA Antonina Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/4120/20 2022
6 14 s 2 56.63 DUDEK Iga CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/1594/21 2022 LDK!
7 15 s 2 56.70 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin # Z/13621/21 2022 LDK!
8 16 s 2 60.51 FLORKA Małgorzata KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9167/21 2022 LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:33.23 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV WRÓBEL Marcin Z/4611/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:38.75 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:48.33 URBANIK Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/5002/21 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 52.39 WÓJTOWICZ Gabriela
MACHAJ Blanka
RADZIK Lena
CZARNY Julia
KKL Stal Stalowa Wola 2008
2007
2008
2008
U16 PDK -- BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
BARSZCZ Mirosław
Z/0061/21
Z/2462/20
Z/0060/21
Z/0058/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 53.25 SKÓRZAK Natalia
ROMANIAK Izabela
KUKLA Dominika
POLAK Anna
UKS bieganie.pl Stryszawa 2008
2008
2008
2008
U16 MLP -- TRZOP-KUKLA Katarzyna
TRZOP-KUKLA Katarzyna
TRZOP-KUKLA Katarzyna
TRZOP-KUKLA Katarzyna
Z/0313/22
Z/5543/22
Z/2010/21
Z/0314/22
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 54.49 SIENIAWSKA Martyna
SOBOLAK Urszula
KRZANOWSKA Julia
OSTROWSKA Martyna
KS Komunalni Sanok 2007
2008
2008
2008
U16 PDK -- FUTYMA Zygmunt
DŁUGOSZ Ryszard
FUTYMA Zygmunt
FUTYMA Zygmunt
Z/4432/18
Z/2579/20
Z/5551/18
Z/5255/18
2022
2022
2022
2022
BEZ

BEZ
BEZ
4 4 s 1 54.99 DUDEK Iga
KUCZMA Martyna
BATKO Jagoda
KOŁODZIEJ Anna
CWKS Resovia Rzeszów 2008
2007
2007
2008
U16 PDK -- WRÓBEL Marcin
MAZUR Janusz
WRÓBEL Marcin
WRÓBEL Marcin
Z/1594/21
Z/0046/21
Z/0048/21
Z/0972/21
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 55.03 FLUDER Zofia
ZĘBALA Laura
FLUDER Julia
DĄBROWSKA Łucja
WKS Wawel Kraków 2008
2008
2008
2007
U16 MLP -- GAJ Paulina
GAJ Paulina
GAJ Paulina
GAJ Paulina
Z/2749/20
Z/7475/21
Z/2750/20
Z/4998/21
2022
2022
2022
2022




6 6 s 1 56.15 GRZYWA Magdalena
DIAKUN Kateryna
PYTEL Joanna
NOWICKA Ewa
SKS Kusy Kraków 2008
2008
2008
2008
U16 MLP -- FRĄCZYK Bogusława
FRĄCZYK Bogusława
FRĄCZYK Bogusława
FRĄCZYK Bogusława
Z/3680/19
Z/5494/19
Z/2997/19
Z/3681/19
2022
2022
2022
2022




  s 1 DQ NOGIEĆ Alicja
DRAGOW Patrycja
SMOLARSKA Eliza
LALEWICZ Nina
WKS Wawel Kraków 2007
2008
2007
2008
U16 MLP -- KADUSZKIEWICZ Jerzy
KADUSZKIEWICZ Jerzy
CZYŻ Radosław
CZYŻ Radosław
Z/2752/20
Z/0282/22
Z/10923/21
Z/3142/20
2022
2022
2022
2022
BEZ



Wzwyż K
1 f 1 1.56 MOŁDOCH Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK III DMP U20 TITTINGER Michał Z/0050/21 2022 LDK! 105
2 f 1 1.45 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
3 f 1 1.45 FILIPIUK Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/4925/22 2022
4 f 1 1.40 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/2217/20 2022 LDK!
5 f 1 1.30 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/2839/21 2022 LDK!
6 f 1 1.25 CHMURA Antonina Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- SOBCZYK Grzegorz Z/4120/20 2022
7 f 1 1.25 MORAWSKA Matylda Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/3959/20 2022
  f 1 NM KLATKA Natalia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/3193/22 2022
W dal K
1 f 1 5.29 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.9 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
2 f 1 5.01 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK +0.4 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
3 f 1 5.00 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -0.3 IV FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
4 f 1 5.00 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.3 IV FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 4.90 SKÓRZAK Natalia UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.2 IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0313/22 2022 LDK!
6 f 1 4.49 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.8 -- WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2022
7 f 1 4.46 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U16 PK +0.7 -- ŻĄDŁO Jacek Z/3544/19 2022 LDK!
8 f 1 4.36 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +0.4 -- FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
9 f 1 4.22 PIECHNIAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +0.3 -- GRDEŃ Krzysztof Z/0213/22 2022 LDK!
10 f 1 4.16 ORŁOWSKA Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.2 -- DMP U20 KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/2037/22 2022 50
11 f 1 4.15 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +0.2 -- WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2022 LDK!
12 f 1 4.13 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +0.6 -- FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
13 f 1 3.95 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -0.3 -- ŻĄDŁO Jacek Z/2589/20 2022 LDK!
14 f 1 3.68 KOZŁOWSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK +0.2 -- WRÓBEL Marcin # Z/4286/22 2022 LDK!
15 f 1 3.61 KRYSTYAN Laura TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -0.4 -- WÓJCIK Teodor Z/5431/22 2022
16 f 1 3.45 KALETA Julia Karolina TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +0.3 -- WÓJCIK Weronika # Z/13797/21 2022
Wieloskok K
1 f 1 11.12 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.3 II ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
2 f 1 10.66 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.3 III GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
3 f 1 10.23 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK +0.2 IV FUTYMA Zygmunt Z/2226/20 2022 LDK!
4 f 1 10.14 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK +0.9 IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
5 f 1 9.66 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK +1.1 V MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
6 f 1 9.57 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.1 -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK!
7 f 1 9.35 MRUGAŁA Łucja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +0.7 -- FUTYMA Zygmunt Z/2578/20 2022 LDK!
8 f 1 9.31 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK +0.6 -- FUTYMA Zygmunt Z/13630/21 2022 LDK!
9 f 1 8.98 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.7 -- WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2022
10 f 1 8.97 GRYBOŚ Hanna TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -0.4 -- WÓJCIK Weronika # Z/0820/21 2022 LDK!
11 f 1 8.20 KOŁODZIEJCZYK Dorota TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA +0.7 -- SKOCZEŃ Marcin Z/4070/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 10.97 BOROWIEC Wiktoria MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK IV ZIĘBA Julian Z/0882/22 2022 LDK!
2 f 1 10.46 SZYBIAK Aleksandra KML Lubaczów 2007 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/1345/21 2022 LDK!
3 f 1 10.30 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/13721/21 2022 LDK!
4 f 1 9.39 GĘŚLA Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0879/22 2022
5 f 1 9.25 SZAŁAŃSKA Dominika KML Lubaczów 2008 U16 PK V WAŻNY Stanisław Z/3391/20 2022 LDK!
6 f 1 9.06 SOBIŁO Wiktoria KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0880/22 2022
7 f 1 8.41 SOKOŁOWSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK -- STRYJEWSKI Janusz MOŹDZIOCH Adolf , Z/10247/21 , 2022 LDK!
8 f 1 8.08 RADZIK Lena KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0060/21 2022 LDK!
9 f 1 7.94 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
10 f 1 7.61 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9166/21 2022
11 f 1 7.53 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
12 f 1 6.80 PIETRZYK Aleksandra TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA -- WÓJCIK Teodor # Z/3498/19 2022 LDK!
13 f 1 6.27 SZEWCZUK Maja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/10248/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 30.74 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2022 LDK!
2 f 1 27.50 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/13721/21 2022 LDK!
3 f 1 26.97 RAŚ Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK V MOŹDZIOCH Adolf Z/3234/19 2022
4 f 1 26.97 RACHFALSKA Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/4635/21 2022 LDK!
5 f 1 25.59 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/9166/21 2022
6 f 1 23.49 SALWA Zuzanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/8015/21 2022 LDK!
7 f 1 21.35 MAZIARZ Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/2157/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 46.92 BEDNARZ Aleksandra KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK III ŁYP Jacek Z/0055/21 2022 LDK!
2 f 1 36.42 GUŁA Adrianna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV JAKUBOWSKI Ryszard Z/2121/22 2022
3 f 1 31.11 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA V BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
4 f 1 30.45 MAZIARZ Oliwia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/2157/21 2022 LDK!
5 f 1 21.33 RACHFALSKA Kinga KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/4635/21 2022 LDK!
6 f 1 20.18 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13277/21 2022
7 f 1 15.85 SZOSTAK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA -- B.D. Z/3196/22 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 38.12 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA III BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
2 f 1 35.66 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 34.63 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
4 f 1 31.41 KUBICZ Marcelina ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA V B.D. Z/13277/21 2022
5 f 1 24.65 SOKOŁOWSKA Natalia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK -- STRYJEWSKI Janusz MOŹDZIOCH Adolf , Z/10247/21 , 2022 LDK!
6 f 1 21.77 BOROWIEC Wiktoria MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/0882/22 2022 LDK!
7 f 1 20.44 SZEWCZUK Maja MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/10248/21 2022 LDK!
8 f 1 17.46 SZOSTAK Klaudia ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2008 U16 MA -- B.D. Z/3196/22 2022
9 f 1 17.00 RADWAŃSKA Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/2217/20 2022 LDK!
10 f 1 15.34 PIECHNIAK Nikola KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0213/22 2022 LDK!
100 m M
1 2 e 1 11.74 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.5 III CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
2 4 e 1 11.93 BOLKA Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +0.5 IV KŁOSOWSKA Monika Z/0070/21 2022 LDK!
3 5 e 1 11.95 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.5 IV WÓJCIK Teodor Z/4449/22 2022
4 10 e 1 12.37 WOJDA Kajetan SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.5 V GUJA Marta Z/2036/22 2022 LDK!
5 14 e 1 12.81 ŚWIĘTACH Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.5 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2404/22 2022
6 16 e 1 13.10 POLAK Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA +0.5 -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2008/21 2022 LDK!
7 19 e 1 16.09 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA +0.5 -- SZELĄG Marzena Z/1948/22 2022 LDK!
1 1 e 2 11.60 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +1.7 III KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
2 6 e 2 11.97 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +1.7 IV DMP U20 WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK! 89
3 8 e 2 12.11 PRZETACZNIK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK +1.7 IV SUGIER Krzysztof # Z/2175/19 2022 BEZ LDK!
4 11 e 2 12.48 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK +1.7 V TORBA Tomasz Z/12373/21 2022
5 13 e 2 12.79 MALINOWSKI Antoni SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +1.7 -- GUJA Marta Z/1941/22 2022 LDK!
6 17 e 2 14.07 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA +1.7 -- SZELĄG Marzena Z/10092/21 2022 LDK!
1 3 e 3 11.76 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.6 IV DMP U20 GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK! 98
2 7 e 3 12.06 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +0.6 IV BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
3 9 e 3 12.18 TEREMBUŁA Maciej SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.6 IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/1894/22 2022
4 12 e 3 12.69 ZDEBSKI Karol SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.6 V ŚLUSARCZYK Ewa Z/13841/21 2022
5 15 e 3 13.02 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +0.6 -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2022 LDK!
6 18 e 3 14.57 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.6 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
1 f 1 11.46 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.8 III CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
2 f 1 11.62 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA +0.8 III KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
3 f 1 11.64 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.8 III DMP U20 GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK! 103
4 f 1 12.00 BOLKA Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +0.8 IV KŁOSOWSKA Monika Z/0070/21 2022 LDK!
5 f 1 12.03 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK +0.8 IV DMP U20 WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK! 87
6 f 1 12.05 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA +0.8 IV WÓJCIK Teodor Z/4449/22 2022
7 f 1 12.06 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +0.8 IV BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
  f 1 DNF PRZETACZNIK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK +0.8 -- SUGIER Krzysztof # Z/2175/19 2022 BEZ LDK!
300 m M
1 1 s 1 36.99 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
2 2 s 1 37.10 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA II ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
3 3 s 1 37.55 MAZUR Jakub UKS bieganie.pl Stryszawa 2008 U16 MA III KUKLA Rafał Z/2001/21 2022 LDK!
4 4 s 1 38.58 PRZETACZNIK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK III SUGIER Krzysztof # Z/2175/19 2022 BEZ LDK!
5 6 s 1 39.38 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2022 LDK!
6 7 s 1 39.68 ROSSA Antoni SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA IV ŚLUSARCZYK Ewa Z/4716/18 2022 BEZ LDK!
1 5 s 2 38.91 WILK Mariusz TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA III WÓJCIK Teodor Z/4449/22 2022
2 8 s 2 41.35 ZDEBSKI Karol SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/13841/21 2022
3 9 s 2 42.48 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U16 PK V TORBA Tomasz Z/12373/21 2022
4 10 s 2 42.65 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/2591/20 2022 LDK!
5 11 s 2 43.89 POLAK Konrad UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/2008/21 2022 LDK!
6 12 s 2 50.27 MUCHA Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4712/18 2022 BEZ LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:30.96 ADWENT Bartłomiej MLUKS Tarnów 2007 U16 MA III JASICZ Ryszard Z/4135/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:31.34 BOSAK Michał KML Lubaczów 2007 U16 PK III WAŻNY Stanisław Z/2916/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:33.16 SZCZEPAŃSKI Adam KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA IV GIZA Maciej Z/5138/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:35.48 PTASZEK Leon WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/3873/19 2022 LDK!
5 5 s 1 1:37.22 HAJDUK Sebastian LKS Stal Mielec 2008 U16 PK V TORBA Agnieszka Z/1969/22 2022 LDK!
6 6 s 1 1:37.79 STRĘCIWILK Mateusz KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V SIWEK Andrzej Z/0216/22 2022
7 7 s 1 1:40.20 IRZYK Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/5309/22 2022
8 8 s 1 1:41.48 LIWEŃ Tymoteusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -- SUGIER Maria Z/2982/22 2022 LDK!
9 9 s 1 1:42.26 ANDRZEJEWSKI Kacper KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2493/21 2022 LDK!
10 10 s 1 1:45.73 WOŁOSZ Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/4458/22 2022
11 11 s 1 1:50.83 FILICIAK Antoni KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2682/22 2022
12 12 s 1 2:07.10 KLIMCZAK Adrian ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2679/22 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:44.10 DOŁĘGA Igor CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK IV DUDA Bogusław Z/13615/21 2022 LDK!
2 2 s 1 2:44.12 KOPEĆ Kamil MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK IV ZIĘBA Julian # Z/2933/19 2022 LDK!
3 3 s 1 3:01.10 BĄK Wojtek KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/12553/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:06.69 KUBLA Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- WÓJCIK Teodor Z/2880/22 2022
5 5 s 1 3:15.02 LIPSKI Filip KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/5608/22 2022
6 6 s 1 3:17.22 SZCZEKLIK Antoni WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2748/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:33.73 FIERTAK Franciszek TS Wieliczanka Wieliczka 2008 U16 MA -- SKOCZEŃ Marcin Z/5440/22 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:03.55 GRABARZ Hubert WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/2628/20 2022 LDK!
2 2 s 1 6:10.11 SERWIŃSKI Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK IV KOWAL Piotr Z/5114/21 2022 LDK!
3 3 s 1 6:16.35 LESZCZYŃSKI Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV ANIOŁ Stanisław Z/5512/22 2022
4 4 s 1 6:16.73 KASZANY Karol MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2008 U16 PK IV OLEKSYK Grzegorz Z/6110/21 2022 BEZ
5 5 s 1 6:18.20 BOSAK Mateusz KML Lubaczów 2007 U16 PK IV WAŻNY Stanisław Z/2918/20 2022 LDK!
6 6 s 1 6:32.68 KOWALIK Norbert MLUKS Tarnów 2007 U16 MA V GOLEC Bartłomiej Z/3407/20 2022 LDK!
7 7 s 1 6:40.98 KANTYKA Kacper LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/8554/21 2022
8 8 s 1 7:39.79 TROJANOWSKI Adam KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9171/21 2022 BEZ
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.10 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.9 II WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
2 2 s 1 15.91 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.9 III CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
3 3 s 1 17.23 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.9 IV CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
4 4 s 1 17.29 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -0.9 IV GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
5 5 s 1 19.43 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -0.9 -- WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 19.49 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.9 -- WRÓBEL Marcin Z/0044/21 2022 LDK!
7 7 s 1 21.74 WIECZOREK Bartłomiej ULKS Lipinki 2008 U16 MA -0.9 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2676/22 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 40.66 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK II WRÓBEL Marcin Z/0051/21 2022 LDK!
2 2 s 1 41.02 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
3 3 s 1 42.83 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
4 5 s 1 44.58 ZĄBCZYK Grzegorz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V GUJA Marta Z/3984/20 2022 LDK!
5 6 s 1 45.07 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK V WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2022 LDK!
1 4 s 2 43.36 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA IV MUNIAK Michał CZYŻ Radosław Z/4723/18 2022 LDK!
2 7 s 2 47.08 GUZIK Rafał SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3956/20 2022 LDK!
3 8 s 2 47.13 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2022 BEZ LDK!
4 9 s 2 47.43 RZĄDKOWSKI Adam SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4838/19 2022 LDK!
5 10 s 2 49.40 WIECZOREK Bartłomiej ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/2676/22 2022 LDK!
6 11 s 2 51.33 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/0044/21 2022 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 2:51.45 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
2 2 s 1 2:53.28 BIGAJ Dawid TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA III WÓJCIK Teodor Z/5754/21 2022 LDK!
3 3 s 1 2:54.29 WIĘCEK Michał ULKS Technik Trzcinica 2007 U16 PK III WOJTAS Tomasz Z/13206/21 2022
4 4 s 1 3:02.43 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK V ZIĘBA Julian Z/1462/18 2022 BEZ LDK!
4x100 m M
1 s 1 48.06 RZĄDKOWSKI Adam
ROSSA Antoni
WITEK Igor
TEREMBUŁA Maciej
SKS Kusy Kraków 2008
2007
2007
2007
U16 MLP -- ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
ŚLUSARCZYK Ewa
Z/4838/19
Z/4716/18
Z/4722/18
Z/1894/22
2022
2022
2022
2022

BEZ
BEZ

2 s 1 48.89 WOJDA Kajetan
ZĄBCZYK Grzegorz
PŁASZEWSKI Bartosz
MALINOWSKI Antoni
SAS AZS AWF Kraków 2008
2008
2007
2008
U16 MLP -- GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
GUJA Marta
Z/2036/22
Z/3984/20
Z/3996/20
Z/1941/22
2022
2022
2022
2022




  s 1 DNF LIPSKI Filip
KATA Jakub
NOWAK Norbert
BOLKA Wiktor
KKL Stal Stalowa Wola 2007
2008
2008
2008
U16 PDK -- ANIOŁ Stanisław
GRDEŃ Krzysztof
BARSZCZ Mirosław
KŁOSOWSKA Monika
Z/5608/22
Z/1574/22
Z/0059/21
Z/0070/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.72 IGNATOWSKI Wiktor UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK V RADOCHOŃSKI Marek Z/13356/21 2022 LDK!
2 f 1 1.64 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2022 LDK!
3 f 1 1.60 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- SIWEK Andrzej Z/0221/22 2022
4 f 1 1.55 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/3389/20 2022 LDK!
5 f 1 1.50 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 2008 U16 MA -- DMP U20 ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4047/20 2022 LDK! 58
5 f 1 1.50 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK -- ŁYP Jacek Z/0056/21 2022 LDK!
7 f 1 1.50 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/13339/21 2022
8 f 1 1.40 ŚWIĘTACH Michał SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/2404/22 2022
W dal M
1 f 1 6.59 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +0.3 III ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
2 f 1 5.85 ZDUŃ Hubert TS Sokół Jasło 2007 U16 PK -0.4 V NOWOSIELSKI Lucjan Z/3688/21 2022 LDK!
3 f 1 5.51 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -0.9 -- WRÓBEL Marcin Z/0066/21 2022 LDK!
4 f 1 5.23 PROKOP Fabian UKS Kobylanka 2007 U16 MA -1.1 -- B.D. Z/13339/21 2022
5 f 1 5.16 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK +0.7 -- ŻĄDŁO Jacek Z/2591/20 2022 LDK!
6 f 1 4.99 SZWEDO Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +0.5 -- SIWEK Andrzej Z/0221/22 2022
7 f 1 4.85 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK +0.2 -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2022
8 f 1 4.46 TROJNAR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -0.1 -- SUGIER Maria Z/12550/21 2022 LDK!
9 f 1 4.38 ZIARNO Bartłomiej KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK +0.6 -- ŁYP Jacek Z/3389/20 2022 LDK!
10 f 1 4.08 WÓJCIK Daniel ULKS Lipinki 2008 U16 MA +0.9 -- ŚWIERZOWSKI Tomasz Z/4047/20 2022 LDK!
11 f 1 3.55 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA +0.9 -- SZELĄG Marzena Z/10092/21 2022 LDK!
12 f 1 3.43 SZUMOWICZ Krzysztof KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA +1.3 -- SZELĄG Marzena Z/1948/22 2022 LDK!
Wieloskok M
1 f 1 12.09 ZDUŃ Hubert TS Sokół Jasło 2007 U16 PK +0.3 III NOWOSIELSKI Lucjan Z/3688/21 2022 LDK!
2 f 1 11.03 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +0.4 V RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2022 LDK!
3 f 1 10.71 IGNATOWSKI Wiktor UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK +0.6 -- RADOCHOŃSKI Marek Z/13356/21 2022 LDK!
4 f 1 10.69 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.2 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
5 f 1 10.68 WITEK Igor SKS Kusy Kraków 2007 U16 MA +0.8 -- ŚLUSARCZYK Ewa Z/4722/18 2022 BEZ LDK!
6 f 1 9.78 TROJNAR Kamil UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK +0.5 -- SUGIER Maria Z/12550/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.61 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK IV MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
2 f 1 10.97 OKRZESIK Paweł UKS bieganie.pl Stryszawa 2007 U16 MA V TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/0315/22 2022 LDK!
3 f 1 10.74 GUGUŁA Radosław SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA V ŚLUSARCZYK Ewa Z/4707/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 10.73 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA V B.D. Z/2763/20 2022
5 f 1 9.44 AUGUSTYN Bartosz UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/13613/21 2022
6 f 1 9.17 FRANCZYK Karol LKS Stal Mielec 2007 U16 PK -- JAKUBOWSKI Ryszard Z/5180/19 2022
7 f 1 9.17 POCIASK Bartosz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5230/22 2022
8 f 1 8.77 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2022 LDK!
9 f 1 8.04 PÓŁTORAK Michał CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/13678/21 2022
10 f 1 7.90 MARCINKOWSKI Filip Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- DMP U20 MĘDRECKA Małgorzata Z/2056/21 2022 44
11 f 1 7.47 KAŃTOR Miłosz LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4759/22 2022
12 f 1 7.42 BĄK Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13570/21 2022 BEZ
13 f 1 7.41 KOPEĆ Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/5040/22 2022 LDK!
14 f 1 7.40 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2022 LDK!
15 f 1 6.51 GRZYB Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/5583/22 2022
Dysk (1) M
1 f 1 41.08 STOPA Jakub WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III B.D. Z/2763/20 2022
2 f 1 38.61 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
3 f 1 35.11 PÓŁTORAK Michał CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK V SAMAGALSKI Tomasz Z/13678/21 2022
4 f 1 34.49 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2022 LDK!
5 f 1 33.67 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2022 LDK!
6 f 1 30.35 GARA Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3706/22 2022
7 f 1 28.04 AUGUSTYN Bartosz UKS Kobylanka 2007 U16 MA -- B.D. Z/13613/21 2022
8 f 1 25.75 POCIASK Bartosz MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2008 U16 PK -- MOŹDZIOCH Adolf Z/5230/22 2022
  f 1 NM BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U16 PK -- MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
Młot (5) M
1 f 1 52.14 FRANCZYK Karol LKS Stal Mielec 2007 U16 PK III JAKUBOWSKI Ryszard Z/5180/19 2022
2 f 1 42.13 KOWALCZYK Radosław KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK IV ŁYP Jacek Z/0056/21 2022 LDK!
3 f 1 38.54 MIERCZYŃSKI Michał KKL Stal Stalowa Wola 2007 U16 PK V ŁYP Jacek Z/0125/21 2022 LDK!
4 f 1 23.30 KAŃTOR Miłosz LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4759/22 2022
5 f 1 22.17 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3519/20 2022
6 f 1 19.23 BARAN Dariusz LKS Kłos Olkusz 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4950/22 2022
7 f 1 17.59 GARA Dominik LKS Brzezina Osiek 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/3706/22 2022
8 f 1 16.23 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
9 f 1 13.20 GĄDEK Tomasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13279/21 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 36.46 FURTAK Jakub ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3519/20 2022
2 f 1 35.27 BARAN Dariusz LKS Kłos Olkusz 2007 U16 MA -- BULKIEWICZ Jan Z/4950/22 2022
3 f 1 34.97 GRZYB Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2007 U16 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/5583/22 2022
4 f 1 30.69 GĄDEK Tomasz ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/13279/21 2022
5 f 1 30.43 KOPEĆ Jakub MKS Stal Nowa Dęba 2007 U16 PK -- ZIĘBA Julian Z/5040/22 2022 LDK!
6 f 1 29.77 LAMPA Jerzy ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2007 U16 MA -- B.D. Z/3520/20 2022
7 f 1 24.23 BĄK Szymon KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13570/21 2022 BEZ
8 f 1 23.30 MARCINKOWSKI Filip Kraków Athletics Team 2008 U16 MA -- MĘDRECKA Małgorzata Z/2056/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 9.3855810165405 sekund