Warszawa 10.09.2022
Warszawa Liga Lekkoatletyczna (V rzut) [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.01 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.5 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK!
2 2 s 1 13.16 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa 1989 Sen MZ +0.5 III B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2022
3 3 s 1 13.23 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U20 MZ +0.5 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2022 LDK!
4 4 s 1 13.32 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD +0.5 IV DELĄG Józef Z/4297/19 2022 BEZ
5 5 s 1 13.42 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 IV BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
6 6 s 1 13.58 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ +0.5 IV ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2022 LDK!
7 9 s 1 13.87 TRAUTMAN Karolina KS Sprinterzy.com Kraków 2004 U20 MA +0.5 -- B.D. Z/0782/19 2022
1 8 s 2 13.81 DUDA Daria MKS Bielik Leszno 2010 U14 MZ +1.8 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4614/22 2022 LDK!
2 12 s 2 14.15 KARWOWSKA Michalina PTT Delta Płock 2006 U18 MZ +1.8 -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/2877/19 2022
3 13 s 2 14.22 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +1.8 -- B.D. Z/0255/19 2022
4 16 s 2 14.63 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2022 LDK!
5 17 s 2 14.84 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.8 -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
6 18 s 2 14.89 OBIEDZIŃSKA Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +1.8 -- DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/0609/22 2022 58
7 19 s 2 15.47 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +1.8 -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2022
1 7 s 3 13.80 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU +0.5 IV B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
2 10 s 3 14.05 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U20 WN +0.5 -- JESIEŃ Anna Z/3019/19 2022
3 11 s 3 14.07 BAHRO Alea AKL Ursynów Warszawa 2009 U14 MZ +0.5 V B.D. Z/10780/21 2022
4 14 s 3 14.43 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ +0.5 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3138/20 2022 LDK!
5 15 s 3 14.56 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +0.5 -- B.D. Z/5522/22 2022
6 20 s 3 15.81 BLISZCZAK Karolina RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +0.5 -- RACZYŁO Damian Z/14803/21 2022
200 m K
1 2 s 1 26.13 CIESIELSKA Anna KS Sprinterzy.com Kraków 1997 Sen MA +0.4 II B.D. Z/1639/13 2022 LDK!
2 3 s 1 26.45 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa 1989 Sen MZ +0.4 III B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2022
3 4 s 1 26.95 MISIAK Michalina OKS Start Otwock 2004 U20 MZ +0.4 III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena , Z/2934/17 , 2022 LDK!
4 5 s 1 27.15 NEUMANN Sophia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.4 III DMP U20 MAJ- MATUSIAK Marlena Z/4187/19 2022 LDK! 104
5 6 s 1 27.56 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.4 IV BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
1 7 s 2 28.26 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.3 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
2 9 s 2 28.61 GOSIK Michalina KM Aktywni Sochaczew 2006 U18 MZ -0.3 -- ZIMNY Emanuel Z/0192/19 2022 LDK!
3 10 s 2 28.64 DUDA Daria MKS Bielik Leszno 2010 U14 MZ -0.3 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4614/22 2022 LDK!
4 11 s 2 28.73 GURBSKA Edyta LKS Osuchów 2006 U18 MZ -0.3 -- ZDUNEK Stanisław Z/5652/22 2022
5 12 s 2 28.78 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U20 WN -0.3 -- JESIEŃ Anna Z/3019/19 2022
6 14 s 2 29.19 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -0.3 -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
7 15 s 2 29.25 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -0.3 -- B.D. Z/0255/19 2022
8 18 s 2 30.41 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -0.3 -- RACZYŁO Damian Z/2067/20 2022
1 1 s 3 24.95 RADZIVANIUK Krystsina KS AZS AWF Wrocław 1994 Sen DS -0.5 II
2 8 s 3 28.33 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -0.5 IV CZYŻ Maciej Z/3226/21 2022 LDK!
3 13 s 3 28.92 BAHRO Alea AKL Ursynów Warszawa 2009 U14 MZ -0.5 V B.D. Z/10780/21 2022
4 16 s 3 29.67 ROZBICKA Gabriela MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -0.5 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3967/21 2022 LDK!
5 17 s 3 30.33 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA -0.5 -- B.D. Z/5522/22 2022
6 19 s 3 31.63 WALENDZIAK Anna MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -0.5 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3968/21 2022 LDK!
7 20 s 3 32.65 GUMIŃSKA Weronika UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ -0.5 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8932/21 2022 LDK!
400 m K
1 1 s 1 56.07 SUCHENEK Aleksandra OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ I BALCERZAK Piotr Z/3467/18 2022 3 LDK!
2 2 s 1 57.70 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
3 3 s 1 61.50 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ III BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
4 5 s 1 62.94 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ IV BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2022
5 6 s 1 63.21 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2022
1 4 s 2 62.64 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ IV MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2022
2 7 s 2 64.13 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3138/20 2022 LDK!
3 8 s 2 65.35 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- B.D. Z/13729/21 2022
4 9 s 2 66.79 MARZEC Maja Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/11823/21 2022
800 m K
1 1 s 1 2:06.96 PŁOCIŃSKA Aleksandra SRS Kondycja Piaseczno 1999 Sen MZ I PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5219/15 2022 LDK!
2 2 s 1 2:09.32 PARADOWSKA Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 2001 U23 MZ I PARADOWSKA Renata B.D. Z/2079/15 2022 LDK!
3 3 s 1 2:09.37 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ I B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022
4 4 s 1 2:09.45 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ I ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2022 3
5 5 s 1 2:09.84 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD I JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022
6 6 s 1 2:12.32 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II DMP U20 WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4 139
7 7 s 1 2:14.48 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ II DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
8 8 s 1 2:17.78 ZATORSKA Maia SRS Kondycja Piaseczno # 2004 U20 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/0647/20 2022
1 9 s 2 2:19.50 PIĄTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III WRONA Grzegorz Z/2853/19 2022
2 10 s 2 2:20.95 DAWIDZIUK-GOSK Diana Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1994 Sen MZ III B.D. Z/0103/13 2022
3 11 s 2 2:23.26 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
4 12 s 2 2:26.58 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2022
5 13 s 2 2:27.13 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1990 Sen PM -- POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2022 2
6 14 s 2 2:27.94 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2022 LDK!
7 15 s 2 2:58.75 KORNATOWSKA Maja MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3965/21 2022 LDK!
1500 m K
1 s 1 4:58.22 ADAMSKA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/10827/21 2022
2 s 1 5:01.57 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2022
3 s 1 5:09.55 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ IV DĄBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2022 BEZ LDK!
4 s 1 5:10.02 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ V DUKLANOWSKI Hubert Z/4305/20 2022 LDK!
5 s 1 5:23.19 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2022 LDK!
3000 m K
1 1 s 1 10:12.12 ŁADA Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ II TOPOLEWSKI Maciej Z/4729/19 2022
2 2 s 1 10:23.88 OLESIEJUK Magdalena MKS Żak Biała Podlaska 2004 U20 LU II WILCZEK Janusz FROŃCZUK Rafał , Z/4413/17 , 2022 3 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 e 1 14.56 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 II ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
2 2 e 1 16.29 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.8 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
3 3 e 1 17.78 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
1 f 1 14.46 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.5 I ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
2 f 1 16.69 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.5 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
100 m pł K
1 1 s 1 14.99 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +0.8 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022
1 f 1 14.95 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -0.5 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022
Wzwyż K
1 f 1 1.50 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP U20 SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK! 92
2 f 1 1.50 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.45 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU IV B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
4 f 1 1.35 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
5 f 1 1.15 TRZCIŃSKA Anna AP Marcovia Marki 2009 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/10303/21 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.65 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ IV DMP U20 GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2022 107
W dal K
1 f 1 5.37 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.4 III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
2 f 1 5.25 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ 0.0 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2022
3 f 1 5.03 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ +0.3 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2022
4 f 1 4.97 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.6 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
5 f 1 4.78 WOŹNIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.8 -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
6 f 1 4.62 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -0.2 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
7 f 1 4.43 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.1 -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.07 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
2 f 1 10.42 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 9.62 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2022
4 f 1 9.52 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
5 f 1 7.13 DOBIES Amelia MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Kinga Z/0063/22 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 12.00 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
2 f 1 11.72 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022
3 f 1 10.60 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
4 f 1 9.62 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2022 3
5 f 1 8.92 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.58 SZYMAŃSKA Hanna MKS Syrena Warszawa 2007 U16 MZ IV LEWANDOWSKA Dorota Z/12445/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 41.53 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
2 f 1 31.89 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2022 3
Młot (4) K
1 f 1 29.54 KAMIŃSKA Monika RK Athletics Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 25.32 WILCZEWSKA Kinga UKS Siódemka Ostrołęka 2009 U14 MZ -- DĄBROWSKI Dariusz Z/13004/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 28.30 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2022 3
2 f 1 24.60 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2022 LDK!
Chód 3 km K
1 2 s 1 16:44.98 SYCZ Juliana RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ III STELMASZCZYK Joanna Z/3250/21 2022
2 4 s 1 17:25.70 MACIEJEWSKA Hanna UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/0549/20 2022 LDK!
3 5 s 1 17:41.22 PIOTROWSKA Laura MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ IV KOZERA Piotr # Z/0516/21 2022 LDK!
4 6 s 1 17:45.86 SIWIŃSKA Danuta RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ IV KORZENIOWSKI Robert Z/14706/21 2022
5 8 s 1 19:29.48 MADANOWSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/0428/19 2022 LDK!
6 9 s 1 20:00.11 SZMYTKOWSKA Wiktoria MKS Bank BS Płońsk 2011 U12 MZ V WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/5163/22 2022 LDK!
7 10 s 1 21:03.90 GAŁECKA Helena UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -- CZYŻ Maciej Z/6536/21 2022
8 11 s 1 21:06.51 RYBAK Oliwia KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/0430/19 2022 LDK!
9 12 s 1 22:28.08 JASTRZĘBSKA Sylwia WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/9405/21 2022 LDK!
10 13 s 1 23:24.17 MOSSAKOWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0379/22 2022 LDK!
11 14 s 1 23:31.32 DUDKOWSKA Maria KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/4242/20 2022 LDK!
12 15 s 1 23:48.48 KRZEMIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2011 U12 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/5443/22 2022 LDK!
13 16 s 1 23:48.77 NOWAK Samanta MKS Bank BS Płońsk 2010 U14 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/0380/22 2022 LDK!
14 17 s 1 24:19.71 ŚMIGASIEWICZ Maja MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/12811/21 2022
  s 1 DNF BLICHARSKA Klaudia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/3498/22 2022
1 1 s 2 14:03.00 KOVAL Irina RK Athletics Warszawa 1996 Sen MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/2854/22 2022
2 2 s 2 17:23.58 GÓRNICKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2005 U18 MZ -- WIŚNIEWSKI Zbigniew Z/2000/19 2022 LDK!
3 3 s 2 18:26.77 NIEWIERKO Maria RK Athletics Warszawa 1983 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/5742/21 2022
100 m M
1 1 s 1 10.99 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -1.2 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
2 2 s 1 11.07 KĘPIŃSKI Bartłomiej OKS Start Otwock 2003 U20 MZ -1.2 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3164/19 2022 LDK!
3 3 s 1 11.10 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -1.2 II ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
4 4 s 1 11.23 STEMPEL Paweł KS AZS-AWF Biała Podlaska 1987 Masters LU -1.2 II B.D. Z/2523/11 2022
5 5 s 1 11.30 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA -1.2 II B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
6 8 s 1 11.56 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ -1.2 III GAWENDA Andrzej GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 LDK!
7 10 s 1 11.70 WIŚNIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ -1.2 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
8 12 s 1 11.75 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -1.2 III DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 98
1 6 s 2 11.45 KUREK Maciej KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA 0.0 III B.D. Z/0868/22 2022
2 9 s 2 11.63 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA 0.0 III B.D. Z/11732/21 2022
3 11 s 2 11.72 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ 0.0 III RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
4 13 s 2 11.90 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA 0.0 -- B.D. Z/2038/21 2022
5 15 s 2 12.10 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ 0.0 IV B.D. Z/10886/21 2022
6 16 s 2 12.14 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U14 MZ 0.0 IV WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2022
7 17 s 2 12.19 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ 0.0 IV BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2022
8 21 s 2 13.04 KĘPIŃSKI Cezary OKS Start Otwock 1980 Masters MZ 0.0 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3365/21 2022
1 7 s 3 11.48 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +0.8 III RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
2 14 s 3 11.92 ROMANIUK Klaudiusz OKS Start Otwock 2005 U18 MZ +0.8 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3972/22 2022
3 18 s 3 12.67 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U18 MZ +0.8 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2022 LDK!
4 19 s 3 12.98 ANDRZEJEWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ +0.8 -- RACZYŁO Damian Z/3225/22 2022
5 20 s 3 13.00 DĄBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 -- RZEPKA Marek Z/0906/21 2022 LDK!
6 22 s 3 13.65 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2022
7 23 s 3 13.73 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ +0.8 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2022 LDK!
8 24 s 3 14.60 KULCZYK Tymoteusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U14 MZ +0.8 -- CYNOWSKI Wojciech Z/14810/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.79 ŚLIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +0.4 I ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
2 2 s 1 21.93 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.4 II OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
3 3 s 1 22.39 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip OKS Start Otwock 2005 U18 MZ +0.4 II DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/2876/19 2022 LDK!
4 4 s 1 22.58 WAŚKIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +0.4 II B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
5 7 s 1 23.00 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U23 MZ +0.4 III ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2022 3
6 8 s 1 23.00 WRÓBEL Adam UKS Herkules Sulejówek 2001 U23 MZ +0.4 III CZYŻ Maciej Z/2133/17 2022 3
7 9 s 1 23.31 MAKOS Szymon UKS Herkules Sulejówek 2002 U23 MZ +0.4 III CZYŻ Maciej Z/1921/16 2022 BEZ
8 10 s 1 23.36 STAŃCZUK Jan UKS Młodzik Warszawa 2005 U18 MZ +0.4 III RADKE Karol Z/2016/19 2022 LDK!
1 6 s 2 22.97 KUREK Maciej KS Sprinterzy.com Kraków 1994 Sen MA +0.2 III B.D. Z/0868/22 2022
2 11 s 2 23.90 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +0.2 IV B.D. Z/10886/21 2022
3 12 s 2 24.12 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +0.2 -- B.D. Z/2038/21 2022
4 13 s 2 24.17 ROMANIUK Klaudiusz OKS Start Otwock 2005 U18 MZ +0.2 IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3972/22 2022
5 14 s 2 24.27 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +0.2 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2022
6 15 s 2 24.42 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +0.2 -- KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022
7 20 s 2 29.72 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.2 -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
1 5 s 3 22.88 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -0.3 III RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
2 16 s 3 25.03 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -0.3 -- BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2022
3 17 s 3 26.40 GÓRKA Maciej OKS Start Otwock 2006 U18 MZ -0.3 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/3494/20 2022 LDK!
4 18 s 3 27.37 ANDRZEJEWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -0.3 -- RACZYŁO Damian Z/3225/22 2022
5 19 s 3 27.92 MIELCARZ Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -0.3 -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3901/21 2022
6 21 s 3 30.23 KULCZYK Tymoteusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U14 MZ -0.3 -- CYNOWSKI Wojciech Z/14810/21 2022 LDK!
7 22 s 3 31.60 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -0.3 -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2022
400 m M
1 s 1 51.08 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ III TARASIUK Paweł Z/4501/18 2022 BEZ
2 s 1 51.53 TYMIŃSKI Piotr KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA III B.D. B.D. Z/1001/17 2022
3 s 1 52.44 SOBIECH Jakub KS Sprinterzy.com Kraków 1990 Sen MA III B.D. Z/11732/21 2022
4 s 1 52.74 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ III BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2022
5 s 1 52.81 DONICA Patryk Akademia Sportu Otwock 2006 U18 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/2767/20 2022
6 s 1 53.76 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2022
7 s 1 54.99 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2022
1 s 2 54.35 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ IV GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
2 s 2 55.58 PRZYGODA Michał BKS Wataha Warszawa 2002 U23 MZ -- B.D. B.D. , Z/4685/18 , 2022 BEZ LDK!
3 s 2 56.45 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
4 s 2 56.79 DOMŻAŁ Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2002 U23 MZ -- KALINOWSKA Paulina B.D. Z/1325/21 2022
5 s 2 58.71 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
6 s 2 63.96 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2022 LDK!
7 s 2 66.75 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:53.70 MAKOWSKI Mateusz MKS Pułtusk 2004 U20 MZ II ADAMSKI Robert Z/4152/19 2022
2 2 s 1 1:53.82 ANDZIAK Stanisław OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ II BUKIS-OWSIAK Anna Z/2477/20 2022
3 3 s 1 1:55.90 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ II B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2022
4 4 s 1 1:56.43 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
5 5 s 1 1:57.42 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 1987 Masters LU III B.D. Z/5039/19 2022
6 6 s 1 1:57.89 BARTOŚ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022
7 7 s 1 1:58.69 GOSK Dominik Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1992 Sen MZ III B.D. Z/3154/20 2022
8 12 s 1 2:04.24 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0307/19 2022 BEZ
  s 1 DNF ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
  s 1 DNF RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
1 8 s 2 2:01.73 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ III SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
2 9 s 2 2:02.72 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2022 LDK!
3 10 s 2 2:02.96 SIMBIROV Mykhailo Mazovia ProActiv Ciechanów 1994 Sen MZ -- OGONOWSKI Jakub Z/4884/22 2022
4 11 s 2 2:02.97 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 2003 U20 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/2697/17 2022 4
5 13 s 2 2:06.29 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ IV PARADOWSKA Renata Z/1596/19 2022 LDK!
6 14 s 2 2:08.75 CICHACKI Tymoteusz SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0756/21 2022 LDK!
7 15 s 2 2:12.04 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2022
8 16 s 2 2:17.34 BABBAR Eashu AKL Ursynów Warszawa 1993 Sen MZ -- B.D. Z/2029/20 2022
9 17 s 2 2:20.01 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2022
10 18 s 2 2:20.15 GAJDA Szymon KM Aktywni Sochaczew 2004 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2030/20 2022 LDK!
11 19 s 2 2:20.89 DWORAK Łukasz KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3979/22 2022
1500 m M
1 1 s 1 3:42.33 KOWALCZYK Andrzej Kraków Athletics Team 1998 Sen MA I SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/1674/14 2022
2 2 s 1 3:42.96 RAK Filip AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2003 U20 OP I DMP U20 OLSZEWSKI Mirosław OLSZEWSKI Mirosław DZIUBA Jacek DZIUBA Jacek , Z/3466/16 , 2022 LDK! 168
3 3 s 1 3:44.48 POGORZELSKI Konrad Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2003 U20 LB I DRACZYŃSKI Adam PAPUGA Sebastian Z/1234/18 2022 LDK!
4 4 s 1 3:45.54 GROBERSKI Michał UKS Barnim Goleniów 2000 U23 ZP I KOSTRZEBA Jacek Z/1296/15 2022
5 5 s 1 3:50.95 BIELSKI Maciej KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II MIREK Wacław B.D. Z/0474/15 2022
6 6 s 1 3:51.06 BISKUP Marcin CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1999 Sen KP II SOBOWIEC Bartosz B.D. Z/0201/15 2022
7 7 s 1 3:54.69 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/1215/16 2022 LDK!
8 8 s 1 3:54.79 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ II B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2022
9 9 s 1 3:56.95 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2022
10 10 s 1 3:57.17 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ II PARADOWSKA Renata Z/1876/18 2022 3 LDK!
11 11 s 1 3:59.05 MUTWIL Oliwier CKS Budowlani Częstochowa 1999 Sen SL II MICHALSKA Alicja B.D. Z/2051/16 2022
12 12 s 1 4:09.90 GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ III BŁASIŃSKI Artur Z/4024/11 2022
13 13 s 1 4:11.94 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ III WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022
14 14 s 1 4:13.44 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2022
15 15 s 1 4:14.99 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2022
16 16 s 1 4:17.19 CELIŃSKI Robert KS AZS AWF Warszawa 1973 Masters MZ -- WĄSOWSKI Janusz Z/2688/11 2022 BEZ
17 17 s 1 4:40.74 SZYMCZAK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/4705/19 2022
18 18 s 1 5:03.36 ZALESKI Antoni KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4419/19 2022
  s 1 DNF CZERWIŃSKI Adam UKS Lider Siercza # 1988 Sen MA -- CZERWIŃSKI Adam Z/3849/11 2022 1
  s 1 DNF NAGÓREK Marcin KS Agros Zamość 1980 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2
3000 m M
1 1 s 1 9:34.08 RADOMSKI Maksymilian SKLA Sopot 2006 U18 PM IV ANDRZEJCZAK Paweł Z/0027/19 2022 LDK!
2 2 s 1 10:24.83 MOTYK Radosław AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3348/20 2022
3 3 s 1 10:52.64 BŁOCH Witold KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3977/22 2022
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.57 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ +0.4 II RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
1 f 1 15.13 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -1.3 III RĄCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 13.71 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +0.4 I BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 15.24 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +0.4 II RĄCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
110 m pł M
1 1 e 1 13.62 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ +0.2 MM WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2022 1
1 f 1 13.65 KILJAN Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -1.3 MM WOJTKOWSKI Maciej Z/0440/15 2022 1
Wzwyż M
1 f 1 1.56 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2022 LDK!
2 f 1 1.53 BEDNARSKI Dariusz MUKS Płock 1954 Masters MZ -- B.D. B.D. Z/1790/12 2022 BEZ
Tyczka M
1 f 1 3.70 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK!
2 f 1 3.50 STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U16 MZ IV WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2022
3 f 1 2.80 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/3023/20 2022
4 f 1 2.20 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2022
W dal M
1 f 1 6.78 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -0.4 III BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 6.68 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.1 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
3 f 1 6.28 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.9 IV DMP U20 KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK! 93
Kula (3) M
1 f 1 8.84 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2022
Kula (5) M
1 f 1 13.91 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/3188/20 2022 LDK!
2 f 1 9.97 SIDOROWICZ Maciej UKS Progress Warszawa 2006 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5477/22 2022
3 f 1 7.20 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RĄCZKA Elżbieta Z/3042/20 2022 LDK!
4 f 1 7.14 KURAS Stanisław RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2022
Kula (6) M
1 f 1 14.76 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
2 f 1 10.47 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2022
Kula (7.26) M
1 f 1 16.00 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2022 LDK!
  f 1 NM RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 40.76 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/3188/20 2022 LDK!
2 f 1 18.28 KURAS Stanisław RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ V LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2022
Dysk (1.75) M
1 f 1 54.62 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
2 f 1 42.96 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN III BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
3 f 1 31.09 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
4 f 1 28.84 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2022
Dysk (2) M
1 f 1 51.63 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
2 f 1 50.56 KACPRZAK Mateusz KS AZS AWF Warszawa # 1992 Sen MZ I B.D. Z/3356/11 2022 1
3 f 1 48.97 ANDRZEJCZAK Jarosław RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I CZAJKOWSKI Waldemar KĘCKI Krzysztof WAŚNIEWSKI Marcin , Z/0452/16 , 2022 LDK!
Młot (4) M
1 f 1 15.28 STĘPNIAK Tomasz KM Aktywni Sochaczew 2009 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/5816/19 2022 LDK!
Oszczep (400) M
1 f 1 21.46 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 27.64 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 47.54 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U18 WP IV WIŚNIEWSKI Bartłomiej # Z/0293/20 2022 LDK!
2 f 1 45.31 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2022 BEZ
3 f 1 45.10 DERDZIKOWSKI Borys UKS Gepard Warszawa 2006 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/3723/20 2022 LDK!
4 f 1 36.73 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 67.79 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2022 1
2 f 1 61.85 KRUSCHE Konrad AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ II B.D. DAMSZEL Tomasz # , Z/10829/21 , 2022
3 f 1 58.94 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ II DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2022
4 f 1 53.25 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/2891/19 2022 LDK!
5 f 1 52.70 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2022 LDK!
6 f 1 41.61 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2002 U23 MZ -- DAMSZEL Tomasz # Z/2158/16 2022 BEZ
7 f 1 37.36 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 2002 U23 MZ -- DAMSZEL Tomasz # Z/1943/17 2022 BEZ
Chód 5 km M
1 1 s 1 27:41.14 SOBALA Maksymilian RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ IV KORZENIOWSKI Robert Z/2060/20 2022
2 2 s 1 28:47.92 JASIŃSKI Przemysław WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ IV CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/3703/22 2022
3 3 s 1 33:00.97 DZIEWULSKI Dawid WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/9224/21 2022
4 4 s 1 33:11.89 JAGŁA Igor WLKS Nowe Iganie 2008 U16 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/5095/22 2022
5 5 s 1 33:26.45 PRZYGODZKI Bartosz WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/9223/21 2022
1 1 s 2 24:30.20 DROBIK Kacper RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/1674/20 2022
2 2 s 2 28:34.18 DZIEWULSKI Hubert WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/9225/21 2022
3 3 s 2 28:52.11 GOŁAWSKI Janusz WLKS Nowe Iganie 1966 Masters MZ -- GOŁAWSKI Janusz Z/1785/11 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.1147470474243 sekund