Sieradz 06 - 07.09.2022
4. Runda Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski. Ogólnopolski mityng integracyjny [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.44 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 2003 U20 PM +2.3 IV DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/1741/18 2022
2 2 s 1 13.62 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +2.3 IV CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
3 3 s 1 15.80 OKUPNIK Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U18 LD +2.3 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/12971/21 2022
200 m K
1 s 1 26.84 ŚWIERCZYŃSKA Julia RKS Łódź 2006 U18 LD +1.4 III DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/1246/20 2022 109
2 1 s 1 27.42 GAŁAN Agata UKS Wiking Rychnowy 2003 U20 PM +1.4 IV DORSZYŃSKI Grzegorz B.D. Z/1741/18 2022
3 s 1 27.85 SOCHACZEWSKA Oliwia RKS Łódź 2004 U20 LD +1.4 IV GOWORSKI Tomasz Z/0505/19 2022
400 m K
1 s 1 59.85 RĘBACZ Paulina KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD III NOWAK Mieczysław Z/4077/17 2022 3
2 1 s 1 64.78 MAZUR Joanna TZSN Start Tarnów 1990 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/3010/20 2022 BEZ
3 2 s 1 65.83 KISIEL Katarzyna RSSiRON Start Radom 2004 U20 MZ -- SZCZERBA Mariusz SZCZYGIEŁ Jacek , Z/0314/17 , 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 5:32.22 MAZUR Joanna TZSN Start Tarnów 1990 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/3010/20 2022 BEZ
Wzwyż K
1 f 1 1.35 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
W dal K
1 f 1 4.01 GONTARZ Magdalena RSSiRON Start Radom 2006 U18 MZ +1.7 -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11079/21 2022
2 f 1 4.99 SZMIGIEL Monika MKS Tomaszów Mazowiecki 2004 U20 LD +2.2 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/4296/19 2022
3 f 1 4.60 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +1.6 V CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
4 f 1 3.70 OKUPNIK Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U18 LD +1.5 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/12971/21 2022
Kula (2) K
3 f 1 4.55 GŁUSKA Aleksandra SSN Start Koszalin 1994 Sen ZP -- B.D. Z/11263/21 2022 32
Kula (3) K
1 f 1 8.35 KORNOBYS Lucyna WZSN Start Wrocław 1978 Masters DS -- B.D. Z/12508/21 2022
2 f 1 4.66 MARCHEWKA Martyna RSSiRON Start Radom 2004 U20 MZ -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11055/21 2022
4 f 1 3.42 IWAŃSKA Liliana GZSN START Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/4763/22 2022
3 f 2 6.65 KOPROWSKA Iwona GZSN START Gorzów Wlkp. 2001 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3045/20 2022
Kula (4) K
1 f 2 9.83 KOTŁOWSKA Faustyna UKS Olimpijczyk Skorzewo 2001 U23 PM -- LEWKOWICZ Zbigniew B.D. Z/2397/18 2022
2 f 2 8.47 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 U23 SL -- B.D. Z/11098/21 2022
Dysk (1) K
2 f 1 37.08 KOTŁOWSKA Faustyna UKS Olimpijczyk Skorzewo 2001 U23 PM II LEWKOWICZ Zbigniew B.D. Z/2397/18 2022
3 f 1 21.47 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 U23 SL -- B.D. Z/11098/21 2022
1 f 2 21.46 KORNOBYS Lucyna WZSN Start Wrocław 1978 Masters DS -- B.D. Z/12508/21 2022
2 f 2 20.01 STRAWIŃSKA Karolina KSN Start Warszawa 1997 Sen MZ -- B.D. Z/11005/21 2022
3 f 2 5.72 IWAŃSKA Liliana GZSN START Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/4763/22 2022
Oszczep (600) K
1 f 1 26.22 ADAMCZYK Kornelia WSSiRN Start Katowice 2001 U23 SL -- B.D. Z/11098/21 2022
1 f 2 9.00 MARCHEWKA Martyna RSSiRON Start Radom 2004 U20 MZ -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11055/21 2022
2 f 2 12.29 SEWERYN Zofia TZSN Start Tarnów 1985 Masters MA -- TOTT Bartłomiej Z/11178/21 2022
100 m M
1 2 s 1 12.39 SZALA Wiktor SSR Start Poznań 2006 U18 WP +2.4 -- B.D. Z/13026/21 2022
2 1 s 1 12.68 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 1997 Sen LB +2.4 -- WOŹNIAK Daniel Z/2406/20 2022 BEZ
3 3 s 1 12.91 OLENDER Artur IKS Bydgoszcz 1975 Masters KP +2.4 -- B.D. Z/11385/21 2022 LDK!
4 4 s 1 13.58 DRYGAŁA Kacper GZSN START Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +2.4 -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/4803/22 2022
5 s 1 13.64 REISS Amadeusz UKS Olimpijczyk Skorzewo 1998 Sen PM +2.4 -- ZBLEWSKI Leszek Z/1033/22 2022
1 s 2 10.86 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +2.6 I GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
2 s 2 10.95 RUTOWICZ Hubert UMLKS Pegaz Opoczno 2004 U20 LD +2.6 II GRABOLUS Marek Z/0414/19 2022 LDK!
3 s 2 11.25 WÓJCIAK Adrian UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +2.6 II GRABOLUS Marek Z/1902/21 2022 LDK!
4 s 2 11.34 BAZANIAK Bartek UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD +2.6 III GRABOLUS Marek Z/1901/21 2022 LDK!
5 s 2 11.88 ŚCIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD +2.6 -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/2102/21 , 2022
200 m M
1 1 s 1 23.25 KOTKOWSKI Michał SSR Start Poznań 1998 Sen WP +3.4 III B.D. B.D. Z/11013/21 2022
2 3 s 1 24.65 MAJCHRZAK Michał SSR Start Poznań 1997 Sen WP +3.4 -- B.D. B.D. Z/11044/21 2022
3 2 s 1 25.17 CIUKSZA Krzysztof GZSN START Gorzów Wlkp. 1997 Sen LB +3.4 -- WOŹNIAK Daniel Z/2406/20 2022 BEZ
4 s 1 25.56 MIZIOŁEK Wiktor RKS Łódź 2002 U23 LD +3.4 -- GOWORSKI Tomasz Z/1478/20 2022
5 5 s 1 28.67 SIKORSKI Tomasz TZSN Start Tarnów 1984 Masters MA +3.4 -- KUCZEK Piotr Z/11180/21 2022 BEZ
1 4 s 2 25.39 SZALA Wiktor SSR Start Poznań 2006 U18 WP +2.7 -- B.D. Z/13026/21 2022
2 6 s 2 28.17 DRYGAŁA Kacper GZSN START Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB +2.7 -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/4803/22 2022
3 s 2 28.51 ZDUNIAK Krzysztof KS Dynamic Łódź 1957 Masters LD +2.7 -- GOWORSKI Tomasz Z/0155/19 2022
4 s 2 28.78 SUT Andrzej MKS Aleksandrów Łódzki 1957 Masters LD +2.7 -- B.D. LIPIŃSKI Leszek , Z/1756/18 , 2022 BEZ
400 m M
1 1 s 1 52.30 KOTKOWSKI Michał SSR Start Poznań 1998 Sen WP III B.D. B.D. Z/11013/21 2022
2 2 s 1 54.70 MAJCHRZAK Michał SSR Start Poznań 1997 Sen WP -- B.D. B.D. Z/11044/21 2022
3 5 s 1 64.78 REISS Amadeusz UKS Olimpijczyk Skorzewo 1998 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/1033/22 2022
4 3 s 1 65.02 SIKORSKI Tomasz TZSN Start Tarnów 1984 Masters MA -- KUCZEK Piotr Z/11180/21 2022 BEZ
5 4 s 1 67.46 DRYGAŁA Kacper GZSN START Gorzów Wlkp. 2006 U18 LB -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/4803/22 2022
1 s 2 53.12 MUSIAŁEK Paweł KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD IV NOWAK Mieczysław Z/5047/19 2022
2 s 2 54.79 WINIECKI Igor RKS Łódź 2006 U18 LD -- KOWALCZYK Katarzyna JASZCZAK Stanisław , Z/0190/20 , 2022 LDK!
3 s 2 56.69 CZERNIELEWSKI Oliwier RKS Łódź 2005 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2732/20 2022
  s 2 DNF SEKIETA Radosław KS Dynamic Łódź 1976 Masters LD -- SEKIETA Radosław Z/1353/18 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:15.76 KOSSAKOWSKI Aleksander RSSiRON Start Radom 1994 Sen MZ -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11108/21 2022
2 s 1 4:23.31 KUZIK Szczepan RKS Łódź 2006 U18 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/2620/22 2022
3 s 1 4:24.32 UŁAŃSKI Jakub KS Żeglina Sieradz 2004 U20 LD -- NOWAK Mieczysław Z/0133/19 2022
4 2 s 1 4:26.71 ROGOWSKI Michał WSSiRN Start Katowice 1991 Sen SL -- B.D. Z/11094/21 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.95 LEPIATO Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB II LEWKOWICZ Zbigniew Z/3787/11 2022 1
2 f 1 1.65 MAMCZARZ Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB -- NIEMCZYN Dariusz Z/11132/21 2022 BEZ
3 f 1 1.90 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL III GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
W dal M
1 f 1 5.52 OWCZAREK Mateusz RSSiRON Start Radom 1996 Sen MZ +1.6 -- SZCZYGIEŁ Jacek Z/11071/21 2022
2 f 1 7.07 RUTOWICZ Przemysław KS AZS AWF Katowice 2000 U23 SL +2.5 II GRABOLUS Marek Z/2231/15 2022
Kula (3) M
1 f 1 10.01 GŁĄB Michał GZSN START Gorzów Wlkp. 1992 Sen LB -- NIEMCZYN Dariusz Z/11141/21 2022 BEZ
2 f 1 7.54 GÓRCZAK Bartosz GZSN START Gorzów Wlkp. 1988 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11140/21 2022
Kula (4) M
2 f 1 12.04 TYSZKOWSKI Bartosz GZSN START Gorzów Wlkp. 1994 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/2407/20 2022 2
1 f 2 11.80 STOLTMAN Lech GZSN START Gorzów Wlkp. 1985 Masters LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11128/21 2022
2 f 2 13.28 ROKICKI Janusz IKS Cieszyn 1974 Masters SL -- B.D. Z/11162/21 2022
3 f 2 9.39 BIERNAT Mateusz KSN Start Warszawa 2001 U23 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11008/21 2022
4 f 2 8.81 KAPUSTKA Dawid TZSN Start Tarnów 1989 Sen MA -- TOTT Bartłomiej Z/11181/21 2022
5 f 2 8.91 WOJNICKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1989 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11126/21 2022
6 f 2 8.16 ŻEROMSKI Kamil SRS Szansa-Start Gdańsk 1988 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/11283/21 2022
7 f 2 6.79 CIÓŁKOWSKI Krzysztof KSN Start Warszawa 2002 U23 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11007/21 2022
8 f 2 5.31 SZYMONIAK Eryk GZSN START Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB -- HANCZAREK Dariusz
Kula (5) M
1 f 1 13.86 MIROSŁAW Jakub WZSN Start Wrocław 2000 U23 DS -- B.D. Z/12507/21 2022
3 f 1 8.72 GÓRSKI Marcin IKS Atak Elbląg 1984 Masters WN -- B.D. Z/11371/21 2022
4 f 1 6.92 SZCZERBA Piotr GZSN START Gorzów Wlkp. 1982 Masters LB -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/4804/22 2022
5 f 1 5.30 WIŚNIEWSKI Cezary IKS Bydgoszcz 1998 Sen KP -- B.D. Z/5445/22 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 43.89 CZARNECKI Łukasz GZSN START Gorzów Wlkp. 2000 U23 LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/3044/20 2022 BEZ
2 f 1 37.31 MIROSŁAW Jakub WZSN Start Wrocław 2000 U23 DS -- B.D. Z/12507/21 2022
3 f 1 19.97 GÓRSKI Marcin IKS Atak Elbląg 1984 Masters WN -- B.D. Z/11371/21 2022
4 f 1 19.71 OKUNIEWICZ Wojciech SSN Start Koszalin 1995 Sen ZP -- B.D. Z/4808/22 2022
5 f 1 15.23 SIEMIĄTKOWSKI Marek SSN Start Koszalin 1990 Sen ZP -- B.D. Z/11261/21 2022
1 f 2 28.71 GŁĄB Michał GZSN START Gorzów Wlkp. 1992 Sen LB -- NIEMCZYN Dariusz Z/11141/21 2022 BEZ
2 f 2 40.34 ROKICKI Janusz IKS Cieszyn 1974 Masters SL -- B.D. Z/11162/21 2022
3 f 2 18.04 KOSEWICZ Piotr WZSN Start Wrocław 1974 Masters DS -- B.D. Z/12506/21 2022
4 f 2 35.44 BIERNAT Mateusz KSN Start Warszawa 2001 U23 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11008/21 2022
5 f 2 17.56 ROCKI Rafał IKS Atak Elbląg 1976 Masters WN -- B.D. Z/11369/21 2022
6 f 2 24.08 CIÓŁKOWSKI Krzysztof KSN Start Warszawa 2002 U23 MZ -- RACIBORSKA Ewa Z/11007/21 2022
7 f 2 22.47 ŻEROMSKI Kamil SRS Szansa-Start Gdańsk 1988 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/11283/21 2022
8 f 2 13.69 HINC Robert UKS Olimpijczyk Skorzewo 1991 Sen PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/10819/21 2022
Dysk (1.5) M
6 f 1 14.98 SZCZERBA Piotr GZSN START Gorzów Wlkp. 1982 Masters LB -- DORSZYŃSKI Grzegorz Z/4804/22 2022
Oszczep (600) M
1 f 1 22.27 GLIWIŃSKI Maciej GZSN START Gorzów Wlkp. 1972 Masters LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11185/21 2022
2 f 1 17.75 SIEMIĄTKOWSKI Marek SSN Start Koszalin 1990 Sen ZP -- B.D. Z/11261/21 2022
3 f 1 12.64 OKUNIEWICZ Wojciech SSN Start Koszalin 1995 Sen ZP -- B.D. Z/4808/22 2022
1 f 2 19.36 DUDEK Kamil IKS Cieszyn 1991 Sen SL -- B.D. Z/11159/21 2022
2 f 2 23.58 WOJNICKI Mateusz GZSN START Gorzów Wlkp. 1989 Sen LB -- LEWKOWICZ Zbigniew Z/11126/21 2022
3 f 2 19.13 RADOMSKI Andrzej SSN Start Koszalin 1961 Masters ZP -- B.D. Z/11262/21 2022 57
4 f 2 13.21 SZYMONIAK Eryk GZSN START Gorzów Wlkp. 2002 U23 LB -- HANCZAREK Dariusz

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.6227440834045 sekund