Zgorzelec 10.09.2022
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 (DŚL-LBU) [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.60 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -2.2 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
2 2 e 1 12.62 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB -2.2 II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
3 3 e 1 13.35 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -2.2 IV ROSTEK William # Z/0442/20 2022 LDK!
4 4 e 1 13.46 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -2.2 IV SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
5 6 e 1 13.78 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -2.2 IV KNULL Mariusz Z/0812/21 2022 LDK!
1 5 e 2 13.64 SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB +0.4 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2022 LDK!
2 7 e 2 13.93 BURDZY Lena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +0.4 V MARKOWSKA Małgorzata Z/0760/21 2022 LDK!
3 8 e 2 13.98 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB +0.4 V NOGA Grzegorz Z/1627/20 2022 LDK!
4 9 e 2 14.04 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +0.4 V BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2022 LDK!
5 10 e 2 14.10 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS +0.4 V SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
6 11 e 2 14.21 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.4 V SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
1 12 e 3 14.23 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +1.2 V DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2022 LDK! 70
2 16 e 3 14.62 PIRÓG Amelia LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB +1.2 -- NOGA Grzegorz Z/4607/21 2022 LDK!
3 17 e 3 14.66 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS +1.2 -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0161/21 2022 LDK!
4 21 e 3 15.01 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +1.2 -- WOŚ Michał Z/3784/21 2022 LDK!
5 22 e 3 15.08 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.2 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
6 23 e 3 15.12 BOBOWSKA Maja MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS +1.2 -- PRZEORSKI Marek Z/4676/22 2022
1 13 e 4 14.24 BOKWA Alina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS +1.4 V B.D. SZAŁEK Andrzej , Z/6001/21 , 2022 LDK!
2 15 e 4 14.42 PILECKA Małgorzata AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB +1.4 V KONDRATOWICZ Marcin Z/12145/21 2022
3 18 e 4 14.82 ŁUKASZEWICZ Amelia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +1.4 -- WALCZAK Piotr Z/10607/21 2022 LDK!
4 20 e 4 14.97 PAPIERSKA Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS +1.4 -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7105/21 2022 LDK!
5 24 e 4 15.27 JASKOWKSA Alicja AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB +1.4 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1614/22 2022
6 26 e 4 15.61 MACKIEWICZ Hanna MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.4 -- WISZ Mateusz Z/2552/22 2022
1 14 e 5 14.36 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.5 V OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
2 19 e 5 14.92 WRZESIAK Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS +1.5 -- JANECZEK Jarosław Z/0798/21 2022 LDK!
3 25 e 5 15.58 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS +1.5 -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
4 27 e 5 15.73 ZIMOCH Martyna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS +1.5 -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7100/21 2022 LDK!
5 28 e 5 15.94 SZMIGULAN Laura LKS Polkowice 2008 U16 DS +1.5 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/5590/22 2022
6 29 e 5 17.73 BIEZMIENOW Oliwia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS +1.5 -- JANECZEK Jarosław Z/0795/21 2022 LDK!
1 f 1 12.19 KASPRZAK Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +2.7 II STOLARCZYK Grzegorz Z/3881/20 2022
2 f 1 12.39 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +2.7 II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
3 f 1 13.15 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +2.7 III SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
4 f 1 13.19 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +2.7 III ROSTEK William # Z/0442/20 2022 LDK!
  f 1 DNF WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS +2.7 -- KNULL Mariusz Z/0812/21 2022 LDK!
  f 1 DNF SZLACHTA Hanna AZS-AWF Gorzów 2008 U16 LB +2.7 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4330/20 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 40.15 PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS II KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 2 s 1 40.92 JEŻ Aleksandra AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB II PAPUGA Sebastian Z/0747/20 2022 LDK!
3 3 s 1 43.18 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS III KNULL Mariusz Z/0812/21 2022 LDK!
4 4 s 1 43.99 CHOIŃSKA Antonina MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III ROSTEK William # Z/0442/20 2022 LDK!
5 5 s 1 44.93 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2022 LDK!
1 6 s 2 45.50 GORYLUK Aleksandra ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS IV SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław , Z/8709/21 , 2022 LDK!
2 7 s 2 46.11 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
3 9 s 2 46.98 STRASZKO Pola WLKS Wrocław 2008 U16 DS V SKÓRZEWSKA Patrycja Z/2045/20 2022 LDK!
4 15 s 2 50.45 WRZESIAK Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0798/21 2022 LDK!
1 10 s 3 47.20 BURDZY Lena MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/0760/21 2022 LDK!
2 11 s 3 47.77 DŻUGAJ Kinga MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/0161/21 2022 LDK!
3 12 s 3 48.19 NOWAK Martyna GKS Start Długołęka 2008 U16 DS V BENKOWSKI Henryk Z/14160/21 2022 LDK!
4 13 s 3 48.34 STROJNA Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB V DRACZYŃSKI Adam Z/0971/22 2022 LDK!
1 8 s 4 46.49 MIKSIEWICZ Martyna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/4939/21 2022 LDK!
2 14 s 4 48.74 HABIAK Oliwia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/0790/22 2022 LDK!
3 16 s 4 50.75 PAPIERSKA Gabierla SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7105/21 2022 LDK!
4 17 s 4 54.42 SZEMBEK Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/4270/22 2022 LDK!
5 18 s 4 55.28 ZIMOCH Martyna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7100/21 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:41.07 LIEBENTHAL Julia WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS III ADAMEK Marek Z/0988/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:44.49 ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/13818/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:45.69 ICIASZEK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV STYŚ Janusz Z/1250/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:46.49 SOBIERAŃSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/6634/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:48.93 KARNAŚ Anna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS V GOLEC Dominik Z/5662/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:50.15 NOWACKA Laura MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/1025/20 , 2022 LDK!
7 7 s 1 1:50.88 KĘDZIORA Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7099/21 2022 LDK!
8 10 s 1 1:54.07 KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/11045/21 2022 LDK!
1 8 s 2 1:52.85 MIELCZAREK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1261/21 2022 LDK!
2 9 s 2 1:53.84 HURYN Julia MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- WODNICKI Łukasz Z/4021/22 2022 LDK!
3 11 s 2 1:57.93 PASTUSZKA Aleksandra WLKS Wrocław 2008 U16 DS -- B.D. Z/5170/22 2022 LDK!
4 12 s 2 1:59.59 ŁAWRESZUK Małgorzata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3002/22 2022 LDK!
5 13 s 2 2:01.31 BUKOWSKA Zofia MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/14232/21 2022 LDK!
6 14 s 2 2:03.99 KŁOK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2420/18 2022
7 15 s 2 2:04.35 BAL Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/5530/22 2022
8 16 s 2 2:05.01 JASICZEK Julia GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/4680/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:22.70 SZCZĘSNA Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V BANASZEK Grzegorz Z/1271/21 2022 LDK!
2 2 s 1 3:22.93 ZDOBYLAK Zofia SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS V GOLEC Dominik Z/0215/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:23.35 ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS V WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:24.94 KOZAK Kalina ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB V LDK!
5 5 s 1 3:26.40 SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS V WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
6 6 s 1 3:43.49 KSIĘŻUK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0832/19 2022
7 7 s 1 3:50.28 BENCAR Bianka SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6762/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:52.83 DAŃKÓW Dorota WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- LDK!
9 9 s 1 3:54.02 ZAWADZKA Nikola KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/3785/21 2022 LDK!
10 10 s 1 4:42.14 ANASZEWSKA Maria SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/4774/22 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:04.45 POPŁAWSKA Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS III SZYRWIEL Aleksandra Z/0793/22 2022 LDK!
2 2 s 1 7:08.93 BUŁKOWSKA Sara SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS III GOLEC Dominik Z/1077/21 2022 LDK!
3 3 s 1 7:14.28 ZYGAROWICZ Olga LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/13089/21 2022 LDK!
4 4 s 1 7:45.50 PIEŃKO Alicja MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS V DŁUBAŁA Marek Z/4047/22 2022 LDK!
5 5 s 1 8:12.47 HARASYM Michalina SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik # Z/6760/21 2022 LDK!
6 6 s 1 9:21.89 MARCINIEC Maja SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/4938/21 2022 LDK!
7 7 s 1 9:29.57 WĘCŁAWIK Vanessa LLKS Osowa Sień 2008 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/5373/22 2022
8 8 s 1 9:46.18 WYSOCKA Hanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/5427/22 2022 LDK!
9 9 s 1 10:49.95 9:99.99 BIKOWSKA Maja SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0454/22 2022
80 pł K
1 1 s 1 11.83 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +1.3 II KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 11.96 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +1.3 II ŚWIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 12.01 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +1.3 II ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK!
4 4 s 1 12.17 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +1.3 II MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
5 6 s 1 12.82 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.3 III SENDEREK-ŻOŁUDŹ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2022 LDK!
1 5 s 2 12.66 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +2.8 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK!
2 7 s 2 12.84 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +2.8 III WALCZAK Piotr Z/0814/20 2022 LDK!
3 8 s 2 13.34 LONGOSZ Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +2.8 IV STOLARCZYK Grzegorz # Z/0820/19 2022
4 9 s 2 13.52 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +2.8 IV BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2022 LDK!
1 s 3 14.78 MIKSIEWICZ Martyna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS +0.3 V GOLEC Dominik Z/4939/21 2022 LDK!
2 s 3 14.88 DZIURZYŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +0.3 -- KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz # , Z/1245/21 , 2022 LDK!
3 s 3 17.47 ŁAZAR Dominika ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +0.3 -- BISKUP Paweł Z/3748/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 46.09 KICUŁA Daria GKS Start Długołęka 2008 U16 DS II ŚWIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk , Z/2436/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 46.55 OKULOWSKA Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS II STOLARCZYK Grzegorz Z/2426/18 2022 BEZ
3 3 s 1 47.26 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
4 4 s 1 48.19 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
5 7 s 1 50.45 KOTASEK Zofia ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS IV SZEREMETA Jarosław Z/1325/20 2022 LDK!
1 5 s 2 49.56 GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS IV CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2022 LDK!
2 6 s 2 50.16 JANUSZEWSKA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS IV KORDASIEWICZ Damian Z/8260/21 2022 LDK!
3 9 s 2 51.38 KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV WALCZAK Piotr Z/3284/20 2022 LDK!
4 12 s 2 54.18 GRABARZ Aleksandra MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V WIŚNIEWSKI Paweł Z/0761/21 2022 LDK!
  s 2 DNF BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
1 8 s 3 51.17 DŁUGI Jagoda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV WALCZAK Piotr Z/0814/20 2022 LDK!
2 10 s 3 53.20 MICHALSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS V GARDZIELEWSKA Urszula BEZ LDK!
3 11 s 3 53.43 ZDROWOWICZ Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS V KORDASIEWICZ Damian # Z/0922/22 2022 LDK!
4 13 s 3 54.41 WÓJCIK Maja MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS V MARKOWSKA Małgorzata Z/6646/21 2022 LDK!
5 15 s 3 55.43 OLEJARZ Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0581/21 2022 LDK!
1 14 s 4 54.56 ŁAZAR Zofia ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB V BISKUP Paweł Z/3749/21 2022 LDK!
2 16 s 4 55.70 BOKWA Alina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- B.D. SZAŁEK Andrzej , Z/6001/21 , 2022 LDK!
3 17 s 4 56.06 DUDEK Zuzanna ULKS Muflon Bielawa 2008 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/4561/21 2022 LDK!
  s 4 DNF PATEREK Maja ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- B.D. Z/0609/21 2022
1000 m prz K
1 1 s 1 3:26.63 ZAWADA Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0204/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 3:27.06 PIETRASZEWSKA Olimpia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/2944/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:33.72 KILARSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV LDK!
4 4 s 1 3:35.89 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:48.24 KAŁWIŃSKA Oliwia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/5068/21 2022 LDK!
6 6 s 1 4:08.29 DRĄŻEK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1244/21 2022 LDK!
  s 1 DNF WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/1021/20 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.78 SZCZEPAŃSKA Julia
OKULOWSKA Oliwia
LONGOSZ Aleksandra
KASPRZAK Oliwia
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008
2007
2007
2007
U16 DOL -- MAKUCH Beata
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
Z/0826/19
Z/2426/18
Z/0820/19
Z/3881/20
2022
2022
2022
2022

BEZ


2 3 s 1 55.24 GORYLUK Aleksandra
ROGALSKA Kinga
DUDEK Zuzanna
KOTASEK Zofia
ULKS Muflon Bielawa 2007
2007
2008
2007
U16 DOL -- SCHMITCHEN Agnieszka SZEREMETA Jarosław
SZEREMETA Jarosław SZEREMETA Jarosław
SZEREMETA Jarosław
SZEREMETA Jarosław
, Z/8709/21
, Z/1324/20
Z/4561/21
Z/1325/20
, 2022
, 2022
2022
2022

BEZ


3 4 s 1 56.27 MACKIEWICZ Hanna
OCHMAN Barbara
WOJAKOWSKA Natalia
NOWACKA Laura
MLKS Agros Żary 2007
2007
2007
2007
U16 LBU -- WISZ Mateusz
WISZ Mateusz
WISZ Mateusz
KOŁACZ Dariusz WISZ Mateusz
Z/2552/22
Z/13090/21
Z/1021/20
, Z/1025/20
2022
2022
2022
, 2022




4 6 s 1 58.05 ŁUKASZEWICZ Amelia
PATEREK Maja
KARAKICZ Julia
STECHLIŃSKA Gabriela
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007
2007
2008
2008
U16 LBU -- WALCZAK Piotr
B.D.
WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
Z/10607/21
Z/0609/21
Z/0292/21
Z/12085/21
2022
2022
2022
2022




1 2 s 2 54.95 HABIAK Oliwia
JANUSZEWSKA Aleksandra
ZDROWOWICZ Zuzanna
SZPOND Zuzanna
MKS Osa Zgorzelec 2007
2007
2008
2008
U16 DOL -- KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Damian
WOCHNA Robert
Z/0790/22
Z/8260/21
Z/0922/22
Z/2872/22
2022
2022
2022
2022




2 5 s 2 57.71 SPYCHAŁA Joanna
ŁAZAR Zofia
ŁAZAR Dominika
NOWICKA Julia
ZLKL Zielona Góra 2008
2007
2007
2007
U16 LBU -- BISKUP Paweł
BISKUP Paweł
BISKUP Paweł
BISKUP Paweł
Z/3754/21
Z/3749/21
Z/3748/21
Z/3937/21
2022
2022
2022
2022




  s 2 DQ JANECKA Maja
GRZELAK Julita
MARSZAŁ Anastazja
TKACZYK Roksana
LKS Polkowice 2008
2008
2008
2007
U16 DOL -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota
WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota
WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota
WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota
Z/5640/22
Z/14837/21
Z/14835/21
Z/1787/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.55 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB III SASKA Tomasz # Z/0610/21 2022 LDK!
2 f 1 1.55 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.50 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS IV SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
3 f 1 1.50 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U16 DS IV DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2022 BEZ LDK! 92
3 f 1 1.50 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS IV MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
3 f 1 1.50 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK!
7 f 1 1.50 ROJEK Zofia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1018/20 2022 LDK!
8 f 1 1.50 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB IV BISKUP Paweł Z/3754/21 2022 LDK!
9 f 1 1.45 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS IV STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
10 f 1 1.35 KRYSIAK Julia Maja WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- LDK!
10 f 1 1.35 JANIAK Julia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0587/21 2022 LDK!
12 f 1 1.35 STECHLIŃSKA Gabriela ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12085/21 2022 LDK!
13 f 1 1.35 ŁUKA Julia MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2783/21 2022 BEZ LDK! 62
14 f 1 1.30 SUŁKOWSKA Weronika MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/0585/21 2022 LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.90 BARTOSIEWICZ Łucja MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III ŁOŚ Dariusz Z/10700/21 2022
2 f 1 2.70 WALKÓW Bianka MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III ŁOŚ Dariusz Z/10693/21 2022
3 f 1 2.60 LICHOTA Laura MKS MOS Wrocław 2008 U16 DS IV ŁOŚ Dariusz Z/1076/21 2022
W dal K
  f 1 4.12 DZIURZYŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -0.5 -- KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz # , Z/1245/21 , 2022 LDK!
1 f 1 5.34 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -1.0 III KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
2 f 1 5.34 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -1.6 III DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK! 109
3 f 1 5.13 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +1.3 III DMP U20 BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK! 90
4 f 1 4.99 HAJDUK Liwia AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +1.3 IV ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4074/19 2022 LDK!
5 f 1 4.94 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U16 DS -1.9 IV WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2022 LDK!
6 f 1 4.61 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS -1.9 V KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
7 f 1 4.56 WOLA Mathilde ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB +1.0 V SASKA Tomasz # Z/0610/21 2022 LDK!
8 f 1 4.53 WASILEWSKA Oliwia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +1.8 V MARKOWSKA Małgorzata Z/5591/22 2022
9 f 1 4.43 MIKOŁAJCZAK Dorota WLKS Wrocław 2007 U16 DS +0.6 -- LDK!
10 f 1 4.35 ŁUKA Oliwia MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +0.9 -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2775/21 2022 BEZ LDK! 56
11 f 1 4.24 NOWICKA Julia ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +1.4 -- BISKUP Paweł Z/3937/21 2022 LDK!
12 f 1 4.22 DZIURZYŃSKA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS +2.3 -- KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz # , Z/1245/21 , 2022 LDK!
13 f 1 4.06 BURMAS Emilia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +0.5 -- WIŚNIEWSKI Paweł MARKOWSKI Tomasz # , Z/2898/20 , 2022 BEZ LDK!
14 f 1 4.04 TKACZYK Roksana LKS Polkowice 2007 U16 DS +2.5 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1787/21 2022
15 f 1 3.92 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB +1.0 -- NOGA Grzegorz Z/1627/20 2022 LDK!
16 f 1 3.80 SOŁTYS Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -0.6 -- DŁUBAŁA Marek Z/13386/21 2022 LDK!
17 f 1 3.74 BOBOWSKA Maja MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS +1.4 -- PRZEORSKI Marek Z/4676/22 2022
18 f 1 3.17 KURASIEWICZ Martyna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -1.1 -- ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/4736/22 , 2022 LDK!
Wieloskok K
  f 1 10.94 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +1.4 II KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
1 f 1 11.48 NOWAK Helena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +0.7 II BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1076/20 , 2022 LDK!
2 f 1 10.97 STAWSKA Arina MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +2.3 II KNULL Mariusz Z/1896/21 2022 LDK!
3 f 1 10.69 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB +1.0 III ORŁOWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
4 f 1 10.62 MICHALUK Vanessa MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +1.0 III MARKOWSKA Małgorzata Z/0764/21 2022 LDK!
5 f 1 10.06 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U16 DS -0.5 IV WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2022 LDK!
6 f 1 9.74 DOWNER Jagoda WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS +0.6 V SIERADZKI Andrzej Z/5426/19 2022 LDK!
7 f 1 9.69 PSIUCH Eliza MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS +1.6 V MARKOWSKA Małgorzata Z/0202/21 2022 LDK!
8 f 1 9.45 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +1.4 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2022 BEZ LDK!
9 f 1 9.41 KARSZNIA Dominika UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS +0.5 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2424/18 2022
10 f 1 9.39 ŁUKA Julia MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +1.1 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2783/21 2022 BEZ LDK!
11 f 1 9.35 MARSZAŁ Anastazja LKS Polkowice 2008 U16 DS +1.9 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/14835/21 2022
12 f 1 9.26 OCHMAN Barbara MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +0.7 -- WISZ Mateusz Z/13090/21 2022
13 f 1 9.21 GRZELAK Julita LKS Polkowice 2008 U16 DS +0.5 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/14837/21 2022
14 f 1 9.12 SZCZEPAŃSKA Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS +1.8 -- MAKUCH Beata Z/0826/19 2022
15 f 1 9.05 STRASZKO Pola WLKS Wrocław 2008 U16 DS +1.7 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/2045/20 2022 LDK!
16 f 1 8.97 ŁUKA Oliwia MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +1.8 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2775/21 2022 BEZ LDK!
17 f 1 8.65 MIKOŁAJCZAK Dorota WLKS Wrocław 2007 U16 DS +1.5 -- LDK!
18 f 1 8.62 JANECKA Maja LKS Polkowice 2008 U16 DS +0.8 -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/5640/22 2022
19 f 1 8.45 KRYSIAK Julia Maja WLKS Wrocław 2007 U16 DS -0.5 -- LDK!
  f 1 NM KURASIEWICZ Martyna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS 0.0 -- ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/4736/22 , 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.35 WASILEWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2008 U16 LB III WISZ Mateusz Z/5563/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 10.36 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS IV MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
3 f 1 9.96 MIŻDAL Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV GRUMAN Bartosz Z/2899/20 2022 LDK!
4 f 1 9.88 RAJCZAKOWSKA Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/5643/22 2022
5 f 1 9.72 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek # Z/2945/20 2022 LDK!
6 f 1 9.58 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek # Z/1255/21 2022 LDK!
7 f 1 8.90 JAWORSKA Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/5331/22 2022
8 f 1 8.88 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2022 LDK!
9 f 1 8.77 ZAGAJEWSKA Jessica MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V B.D. PIASECKI Grzegorz , Z/12395/21 , 2022 LDK!
10 f 1 8.09 GŁÓD Laura LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz # Z/1931/22 2022 LDK!
11 f 1 8.08 WOŹNIAK Ilona MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta WOCHNA Robert , Z/3840/22 , 2022 LDK!
12 f 1 8.02 SZAJTER Patrycja KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/3784/21 2022 LDK!
13 f 1 7.68 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2022 LDK!
14 f 1 7.65 TABACHARSKA Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/3590/22 2022 57 LDK!
15 f 1 7.63 SZEWCIW Kinga LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- NOGA Grzegorz Z/8118/21 2022 LDK!
16 f 1 7.02 ŁAZ Lena GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -- BEDNAREK Agata CHUDA Julia # , Z/12923/21 , 2022 LDK!
17 f 1 6.08 KOVALENKO Sofiia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/5074/22 2022 LDK!
  f 1 NM NASKRĘCKA Julia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/13244/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 39.55 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS II KARPIŃSKI Franciszek # Z/1255/21 2022 LDK!
2 f 1 38.95 OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS II KARPIŃSKI Franciszek # Z/4056/20 2022 LDK!
3 f 1 34.88 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek # Z/2945/20 2022 LDK!
4 f 1 34.49 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2022 LDK!
5 f 1 32.11 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz # Z/0406/22 2022 LDK!
6 f 1 31.50 GŁÓD Laura LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV BANASZEK Grzegorz # Z/1931/22 2022 LDK!
7 f 1 30.34 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
8 f 1 29.67 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13557/21 2022 LDK!
9 f 1 27.66 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2022 LDK!
10 f 1 27.02 BARAN Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS V CZAJKOWSKI Waldemar Z/2643/22 2022 LDK!
11 f 1 25.73 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS V BANASZEK Grzegorz Z/2080/21 2022 LDK!
12 f 1 25.54 STARCZEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V WOCHNA Robert Z/5280/22 2022
13 f 1 24.54 MATJEJÓS Natalia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V WOCHNA Robert Z/11767/21 2022 LDK!
14 f 1 23.43 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
15 f 1 23.37 SZEWCIW Kinga LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- NOGA Grzegorz Z/8118/21 2022 LDK!
16 f 1 21.97 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4404/20 2022 LDK!
17 f 1 20.08 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2022 LDK!
18 f 1 18.56 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4403/20 2022 LDK!
19 f 1 17.55 TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6198/21 2022
20 f 1 17.52 KRZYWONOS Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/4732/22 2022
21 f 1 16.03 ZAGAJEWSKA Jessica MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- B.D. PIASECKI Grzegorz , Z/12395/21 , 2022 LDK!
Młot (3) K
1 f 1 46.02 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2022 LDK!
2 f 1 40.86 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2022 LDK!
3 f 1 39.44 MATJEJÓS Natalia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/11767/21 2022 LDK!
4 f 1 38.58 SZPOND Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/2872/22 2022 LDK!
5 f 1 38.08 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz # Z/0406/22 2022 LDK!
6 f 1 36.24 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB IV KOWALSKI Zenon Z/4403/20 2022 LDK!
7 f 1 34.69 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
8 f 1 34.60 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/4404/20 2022 LDK!
9 f 1 30.49 TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/6198/21 2022
10 f 1 25.75 BARAN Aleksandra MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/2643/22 2022 LDK!
11 f 1 24.23 LASKOWSKA Nina MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar # Z/2576/22 2022 LDK!
12 f 1 23.49 KRZYWONOS Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/4732/22 2022
13 f 1 22.66 JAWORSKA Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5331/22 2022
14 f 1 21.55 FRAŚ Izabella MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/13489/21 2022 LDK!
15 f 1 20.47 STARCZEWSKA Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/5280/22 2022
16 f 1 19.03 KOVALENKO Sofiia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/5074/22 2022 LDK!
17 f 1 18.92 POLECHOŃSKA Gabriela LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/7113/21 2022 LDK!
18 f 1 18.36 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 40.00 KOBYLSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS III KOBIAŁKA Kamil Z/1558/18 2022 LDK!
2 f 1 32.97 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
3 f 1 32.93 HALEWICZ Julia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV ŁOMAŃSKI Dariusz MARKOWSKI Tomasz , Z/0201/21 , 2022 BEZ LDK!
4 f 1 29.20 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB V HOROSZKIEWICZ Łukasz HOROSZKIEWICZ Łukasz # Z/9174/21 2022 LDK!
5 f 1 27.68 WOŹNIAK Ilona MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta WOCHNA Robert , Z/3840/22 , 2022 LDK!
6 f 1 27.02 RAJCZAKOWSKA Kinga MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/5643/22 2022
7 f 1 26.16 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2022 LDK!
8 f 1 25.68 MICHALSKA Hanna WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- GARDZIELEWSKA Urszula BEZ LDK!
9 f 1 25.45 GROMADA Weronika LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/9173/21 2022 LDK!
10 f 1 25.06 FELIKS Oliwia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0819/19 2022
11 f 1 24.15 NASKRĘCKA Julia MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/13244/21 2022 LDK!
12 f 1 22.38 TABACHARSKA Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/3590/22 2022 57 LDK!
13 f 1 21.10 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2080/21 2022 LDK!
14 f 1 14.58 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/13557/21 2022 LDK!
15 f 1 13.35 SOŁTYS Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13386/21 2022 LDK!
100 m M
1 1 e 1 11.59 RUDNIK Błażej LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -0.6 III NOGA Grzegorz Z/2897/20 2022 LDK!
2 2 e 1 11.60 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -0.6 III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
3 3 e 1 11.61 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -0.6 III SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
4 4 e 1 11.65 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -0.6 III KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
5 5 e 1 11.86 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -0.6 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK! 93
6 6 e 1 11.90 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.6 IV DMP U20 ROSTEK William # Z/0552/22 2022 LDK! 92
1 8 e 2 12.17 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS -0.2 IV SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK!
2 9 e 2 12.32 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -0.2 V WOŚ Michał Z/1892/21 2022 LDK!
3 12 e 2 12.40 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -0.2 V KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK!
4 15 e 2 12.54 PAKULSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS -0.2 V SKRZYPACZ Adrian Z/4563/22 2022
5 21 e 2 13.07 MUSZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -0.2 -- WALCZAK Piotr Z/0293/21 2022 LDK!
1 10 e 3 12.34 DZIOK Bartosz MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.5 V WISZ Mateusz Z/1623/20 2022 LDK!
2 11 e 3 12.36 BRZÓSKA Bartosz AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +1.5 V WOŹNIAK Agnieszka Z/4347/22 2022
3 16 e 3 12.60 WZOREK Marcel MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +1.5 V BIELAWA Przemysław Z/4320/22 2022 LDK!
4 18 e 3 12.68 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U16 DS +1.5 V PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2022
5 19 e 3 12.75 HENIKE Kamil GKS Start Długołęka 2008 U16 DS +1.5 V BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/1078/20 , 2022 LDK!
1 7 e 4 12.16 TELEGA Antoni MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS +1.6 IV PRZEORSKI Marek Z/5349/22 2022
2 13 e 4 12.44 SŁOWIK Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS +1.6 V GOLEC Dominik Z/4667/22 2022 LDK!
3 14 e 4 12.53 POPŁAWSKI Marceli KL Lumel Zielona Góra 2007 U16 LB +1.6 V FILIPOWSKI Krzysztof # Z/5559/22 2022
4 17 e 4 12.62 DUCHNOWSKI-SZCZOTKA Borys KL Lumel Zielona Góra 2008 U16 LB +1.6 V FILIPOWSKI Krzysztof # Z/5558/22 2022
5 20 e 4 12.77 ZADROŻNY Antoni WLKS Wrocław 2007 U16 DS +1.6 -- LDK!
6 22 e 4 13.21 KIEŁB Kacper KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +1.6 -- WOŚ Michał Z/5083/21 2022 LDK!
1 f 1 11.44 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.1 III SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
2 f 1 11.57 RUDNIK Błażej LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB +1.1 III NOGA Grzegorz Z/2897/20 2022 LDK!
3 f 1 11.64 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS +1.1 III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
4 f 1 11.64 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS +1.1 III KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
5 f 1 11.86 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS +1.1 IV DMP U20 BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK! 93
6 f 1 11.88 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS +1.1 IV DMP U20 ROSTEK William # Z/0552/22 2022 LDK! 92
300 m M
1 1 s 1 35.58 KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U16 LB II WISZ Mateusz Z/13793/21 2022 LDK!
2 2 s 1 36.50 CZAJKOWSKI Jacek MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS II KNULL Mariusz Z/0089/21 2022 LDK!
3 3 s 1 36.96 STRZELECKI Stanisław MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS II MARKOWSKI Tomasz # Z/13491/21 2022 LDK!
4 4 s 1 37.23 MARKOWSKI Mikołaj GKS Start Długołęka 2007 U16 DS II BENKOWSKI Henryk Z/13518/21 2022 LDK!
5 5 s 1 38.04 BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS III B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
1 6 s 2 38.30 PIASKOWSKI Antoni KL Lumel Zielona Góra 2008 U16 LB III FILIPOWSKI Krzysztof Z/5513/22 2022 LDK!
2 7 s 2 38.58 WOLAŃSKI Piotr MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III SZOMBURG Tomasz Z/0392/20 2022 LDK!
3 8 s 2 38.65 KACZMAREK Maciej MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III ROSTEK William # Z/0552/22 2022 LDK!
4 9 s 2 38.74 WRÓBLEWSKI Kacper ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB III WALCZAK Piotr Z/0819/20 2022 LDK!
1 12 s 3 40.74 BRZÓSKA Bartosz AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB V WOŹNIAK Agnieszka Z/4347/22 2022
2 13 s 3 40.97 BLUM Igor WLKS Wrocław 2008 U16 DS V SKÓRZEWSKA Patrycja Z/0794/22 2022 LDK!
3 15 s 3 41.80 DROZDA Antoni MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS V KNULL Mariusz Z/6565/21 2022 LDK!
4 16 s 3 42.80 POTEPA Marcel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/6158/21 2022 35 LDK!
5 17 s 3 44.61 KIEŁB Kacper KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/5083/21 2022 LDK!
1 10 s 4 39.46 TELEGA Antoni MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS IV PRZEORSKI Marek Z/5349/22 2022
2 11 s 4 40.43 POPŁAWSKI Marceli KL Lumel Zielona Góra 2007 U16 LB IV FILIPOWSKI Krzysztof # Z/5559/22 2022
3 14 s 4 41.06 ONYSZKO Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz # , Z/10930/21 , 2022 LDK!
4 18 s 4 46.47 CZUPRYŚ Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/13245/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:28.33 KOSMACZ Filip SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS III GOLEC Dominik Z/0511/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:28.47 PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS III MAKUCH Beata Z/1011/20 2022
3 3 s 1 1:29.48 CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB III KIEDROWICZ Piotr Z/1689/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:31.42 LASECKI Kornel WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS III JANECZEK Jarosław # Z/14318/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:36.09 NAZARENKO Andrea LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS V KOTYNIA Hanna Z/14487/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:43.94 LESZCZYŃSKI Wiktor WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/3991/22 2022 LDK!
7 7 s 1 2:00.02 SZYNDEL Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12086/21 2022 LDK!
8 8 s 1 2:00.44 NACZK Nikodem ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12118/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:37.57 KUŁEK Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS II JANECZEK Jarosław Z/0462/20 2022 LDK!
2 2 s 1 2:38.01 ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB III DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2022 LDK!
3 3 s 1 2:44.80 PITUCHA Tymon MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS IV SZOMBURG Tomasz Z/0150/22 2022 LDK!
4 4 s 1 2:47.01 GÓRALCZYK Marcel SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS IV GOLEC Dominik Z/6761/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:02.76 CZUCZWARA Rafał KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/5082/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:06.72 CHADZIKONSTANDINU Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1242/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:12.06 RUMIJEWSKI Tomasz LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1267/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:20.15 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz # Z/0642/22 2022 LDK!
9 9 s 1 3:22.16 WYRUSZYŃSKI Bartosz KB Piast Międzyrzecz # 2008 U16 LB -- B.D. Z/5629/22 2022
10 10 s 1 3:22.35 GALANTOWICZ Piotr ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB -- PAWELEC Marcin Z/6035/21 2022
11 11 s 1 3:25.51 STUDZIŃSKI Jakub LKS Polkowice 2007 U16 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/5593/22 2022
2000 m M
1 1 s 1 6:13.78 STRZYGOCKI Bartłomiej MLKS Agros Żary 2008 U16 LB IV WISZ Mateusz Z/14213/21 2022 LDK!
2 2 s 1 6:24.96 WRZESIŃSKI Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS V GOLEC Dominik B.D. Z/1795/21 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 6:36.93 GRESZTA Jan WLKS Wrocław 2008 U16 DS V B.D. Z/3993/22 2022 LDK!
4 4 s 1 7:01.73 PAJĄK Oliwer MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/4733/22 , 2022 LDK!
5 5 s 1 7:05.90 BURDYNOWICZ Marcel MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/5616/22 2022
6 6 s 1 7:11.95 KRASOŃ Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- LDK!
7 7 s 1 7:28.83 RADKOWSKI Gracjan MKST Astra Nowa Sól 2008 U16 LB -- BIESIADA Ryszard Z/14236/21 2022
8 8 s 1 7:39.11 BARTŁOMIEJCZYK Kamil SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6009/21 2022 LDK!
9 9 s 1 7:59.92 SMOLIKOWSKI Rafał WLKS Wrocław 2008 U16 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/14792/21 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.71 PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +2.4 II ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 15.88 POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB +2.4 III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2022 LDK!
3 3 s 1 16.50 RODZIEWICZ Mateusz MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +2.4 III KORDASIEWICZ Damian Z/0792/22 2022 LDK!
4 4 s 1 16.56 ZIEMBA Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +2.4 III KORDASIEWICZ Damian Z/13443/21 2022 LDK!
5 6 s 1 18.68 NOWACKI Bartosz ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS +2.4 -- SZEREMETA Jarosław Z/4573/21 2022 BEZ LDK!
6 9 s 1 20.07 LINKIEWICZ Igor MKL 12 Jelenia Góra 2007 U16 DS +2.4 -- PRZEORSKI Marek Z/4672/22 2022
1 5 s 2 17.47 BŁASZCZYK Igor MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +1.0 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/14224/21 2022 LDK!
2 7 s 2 19.35 JASEK Hubert ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +1.0 -- PAWELEC Marcin Z/2964/20 2022
3 8 s 2 19.72 WASIELEWSKI Filip MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS +1.0 -- WOCHNA Robert Z/8258/21 2022 LDK!
4 10 s 2 20.16 ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS +1.0 -- B.D. Z/4651/22 2022 LDK!
  s 2 DQ DOWHAN Jakub ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +1.0 -- ŻUROWSKI Mariusz Z/2720/22 2022
300 m pł M
1 1 s 1 40.39 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS II KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 41.80 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB III WALCZAK Piotr Z/0840/20 2022 LDK!
3 3 s 1 42.14 POTOCKI Mikołaj AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III ZALESKA-POSMYK Izabela Z/10931/21 2022 LDK!
4 6 s 1 48.12 ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- B.D. Z/4651/22 2022 LDK!
1 4 s 2 44.30 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
2 9 s 2 51.65 GŁOGOWSKI Patryk ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/12079/21 2022 LDK!
3 10 s 2 52.36 RAJCZAK Dawid MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/11025/21 2022 LDK!
1 5 s 3 45.36 WOŻNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U16 DS V KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2022 BEZ LDK!
2 7 s 3 48.38 NOWACKI Bartosz ULKS Muflon Bielawa 2007 U16 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/4573/21 2022 BEZ LDK!
3 8 s 3 48.61 JASEK Hubert ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- PAWELEC Marcin Z/2964/20 2022
1000 m prz M
1 1 s 1 2:59.88 BURZYŃSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS IV B.D. JANECZEK Jarosław , Z/0796/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 3:04.94 KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U16 LB V WISZ Mateusz Z/14212/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:10.50 KAPSZEWICZ Paweł MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS V WOCHNA Robert Z/1894/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:11.98 DĄBROWSKI Wiktor LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS V STYŚ Janusz Z/1243/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:13.61 KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3002/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:21.10 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2022 LDK!
7 7 s 1 3:38.63 PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:53.86 GRZESZAK Antoni LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1247/21 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 47.13 SZCZĘŚNIAK Karol
BIERNACKI Michał
PAKULSKI Jakub
LATKOWSKI Kacper
KS AZS AWF Wrocław 2008
2008
2007
2008
U16 DOL -- SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
Z/9550/21
Z/7983/21
Z/4563/22
Z/1336/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 50.06 JURAK Dawid
NIEŚCIEROWICZ Bartosz
ONYSZKO Kacper
CHOCHEL Alan
MKS Osa Zgorzelec 2007
2008
2007
2008
U16 DOL -- KORDASIEWICZ Damian
KORDASIEWICZ Damian
ŚLIWIŃSKA Danuta KORDASIEWICZ Damian KUBALA Łukasz
PIASECKI Grzegorz
Z/0874/22
Z/4654/22
, Z/10930/21
Z/0791/22
2022
2022
, 2022
2022




3 3 s 1 50.78 NOWAK Filip
PODURGIEL Kazimierz
ROMANEK Adam
HENIKE Kamil
GKS Start Długołęka 2008
2008
2008
2008
U16 DOL -- BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
Z/5595/22
, Z/4796/21
Z/13959/21
, Z/1078/20
2022
, 2022
2022
, 2022




4 4 s 1 53.60 STUDZIŃSKI Jakub
BANASZKIEWICZ Kacper
ŁUKASIK Maciej
WOJAK Wiktor
LKS Polkowice 2007
2007
2008
2007
U16 DOL -- PIERZCHAŁA Władysław
PIERZCHAŁA Władysław
PIERZCHAŁA Władysław
WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota
Z/5593/22
Z/10075/21
Z/5592/22
Z/5327/22
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 54.31 SMOLIKOWSKI Rafał
KOWALSKI Maksymilian
ZARÓD Kajetan
ZADROŻNY Antoni
WLKS Wrocław 2008
2008
2008
2007
U16 DOL -- SKÓRZEWSKA Patrycja
SKÓRZEWSKA Patrycja
SKÓRZEWSKA Patrycja
Z/14792/21
Z/12539/21
Z/1045/20
2022
2022
2022



6 6 s 1 55.61 GŁOGOWSKI Patryk
WRÓBLEWSKI Kacper
NACZK Nikodem
SZYNDEL Szymon
ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008
2007
2008
2008
U16 LBU -- WOŹNIAK Agnieszka
WALCZAK Piotr
WOŹNIAK Agnieszka
WOŹNIAK Agnieszka
Z/12079/21
Z/0819/20
Z/12118/21
Z/12086/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.80 OSIŃSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV BISKUP Paweł Z/3752/21 2022 LDK!
2 f 1 1.70 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB V ŻUROWSKI Mariusz Z/5728/18 2022 LDK!
2 f 1 1.70 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/2159/20 , 2022 LDK!
4 f 1 1.65 WOŻNIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U16 DS V KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 1.65 WOJAK Wiktor LKS Polkowice 2007 U16 DS V WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/5327/22 2022
6 f 1 1.60 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 2007 U16 DS -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!
7 f 1 1.60 ZIEMBA Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/13443/21 2022 LDK!
8 f 1 1.55 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2022 BEZ LDK! 63
9 f 1 1.55 WASIELEWSKI Filip MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/8258/21 2022 LDK!
10 f 1 1.50 JAKÓBOWSKI Jakub ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/1576/22 2022 LDK!
11 f 1 1.45 BLUM Igor WLKS Wrocław 2008 U16 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/0794/22 2022 LDK!
  f 1 NM ZIELIŃSKI Mateusz WLKS Wrocław 2008 U16 DS -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/4849/22 2022 LDK!
  f 1 NM KRAWICZ Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5078/22 2022
Tyczka M
1 f 1 3.90 BIAŁOBRZEWSKI Kacper MKS MOS Wrocław 2007 U16 DS III DMP U20 BEDNAREK Agata ŁOŚ Dariusz , Z/10699/21 , 2022 LDK! 118
2 f 1 2.60 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/0874/22 2022 LDK!
3 f 1 2.30 NIEŚCIEROWICZ Bartosz MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian # Z/4654/22 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 5.76 JAMUŁA Krzysztof LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS -1.3 V KOTYNIA Hanna BANASZEK Grzegorz , Z/2159/20 , 2022 LDK!
2 f 1 5.53 KISIEL Wiktor KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +0.7 -- WOŚ Michał Z/1892/21 2022 LDK!
3 f 1 5.45 FRYSZER Miłosz MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -2.2 -- ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/12881/21 , 2022 LDK!
4 f 1 5.38 LANGE Filip MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -1.6 -- DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2782/21 2022 BEZ LDK! 63
5 f 1 5.35 OSIŃSKI Dominik ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB +1.4 -- BISKUP Paweł Z/3752/21 2022 LDK!
6 f 1 5.18 DUCHNOWSKI-SZCZOTKA Borys KL Lumel Zielona Góra 2008 U16 LB -1.2 -- FILIPOWSKI Krzysztof # Z/5558/22 2022
7 f 1 5.07 PODURGIEL Kazimierz GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -0.9 -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk , Z/4796/21 , 2022 LDK!
8 f 1 4.96 ROMANEK Adam GKS Start Długołęka 2008 U16 DS -0.9 -- BENKOWSKI Henryk Z/13959/21 2022 LDK!
9 f 1 4.91 TOCHMAN Wojciech KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -0.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10293/21 2022
10 f 1 4.75 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -1.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/7983/21 2022
11 f 1 4.64 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +0.5 -- WOŚ Michał Z/6706/21 2022 LDK!
12 f 1 4.57 WICHA Maciej SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -1.1 -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2874/22 2022 LDK!
13 f 1 4.45 SZCZEPANOWSKI Kacper SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS +1.0 -- GOLEC Dominik Z/5429/22 2022
14 f 1 4.41 MIŚKOWIEC Jakub WLKS Wrocław 2007 U16 DS -0.8 -- B.D. Z/5324/22 2022 LDK!
15 f 1 4.40 KOWALSKI Maksymilian WLKS Wrocław 2008 U16 DS +1.1 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/12539/21 2022 LDK!
16 f 1 4.35 CZUPRYŚ Oliwier MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -0.7 -- KUBALA Łukasz Z/13245/21 2022 LDK!
17 f 1 3.64 WARZECHA Marcin SL GKS Olsza Olszyna 2007 U16 DS +1.0 -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2873/22 2022 LDK!
Wieloskok M
  f 1 9.83 SZCZEPANOWSKI Kacper SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS +1.7 -- GOLEC Dominik Z/5429/22 2022
  f 1 10.14 CHOCHEL Alan MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS +1.4 -- PIASECKI Grzegorz Z/0791/22 2022 LDK!
  f 1 10.19 TOCHMAN Wojciech KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10293/21 2022
  f 1 10.61 SŁOWIK Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS +1.5 -- GOLEC Dominik Z/4667/22 2022 LDK!
  f 1 10.62 BANASZKIEWICZ Kacper LKS Polkowice 2007 U16 DS +1.5 -- PIERZCHAŁA Władysław Z/10075/21 2022
  f 1 11.35 LANGE Filip MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +2.0 V KARPOWICZ Tadeusz Z/2782/21 2022 BEZ LDK!
1 f 1 12.09 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 2007 U16 DS +2.0 III WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!
2 f 1 11.45 LANGE Filip MKS Piast Głogów 2007 U16 DS +2.6 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/2782/21 2022 BEZ LDK!
3 f 1 11.12 SIUDAK Mateusz KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS +0.9 V WOŚ Michał Z/6706/21 2022 LDK!
4 f 1 10.96 ZARÓD Kajetan WLKS Wrocław 2008 U16 DS +0.9 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/1045/20 2022 LDK!
5 f 1 10.82 BANASZKIEWICZ Kacper LKS Polkowice 2007 U16 DS +2.9 -- PIERZCHAŁA Władysław Z/10075/21 2022
6 f 1 10.67 SŁOWIK Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS +2.1 -- GOLEC Dominik Z/4667/22 2022 LDK!
7 f 1 10.65 CHOCHEL Alan MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS +2.4 -- PIASECKI Grzegorz Z/0791/22 2022 LDK!
8 f 1 10.45 BŁASZCZYK Igor MKS Piast Głogów 2008 U16 DS +1.7 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14224/21 2022 LDK!
9 f 1 10.40 ZIELIŃSKI Mateusz WLKS Wrocław 2008 U16 DS +1.0 -- SKÓRZEWSKA Patrycja Z/4849/22 2022 LDK!
10 f 1 10.40 KRAWICZ Piotr MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS +1.8 -- PRZEORSKI Marek Z/5078/22 2022
11 f 1 10.33 DZIOK Bartosz MLKS Agros Żary 2007 U16 LB +1.4 -- WISZ Mateusz Z/1623/20 2022 LDK!
12 f 1 10.19 TOCHMAN Wojciech KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +2.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10293/21 2022
13 f 1 9.97 SZCZEPANOWSKI Kacper SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS +2.1 -- GOLEC Dominik Z/5429/22 2022
14 f 1 9.64 PECYNA Krystian MLKS Agros Żary 2008 U16 LB +1.4 -- WISZ Mateusz Z/2553/22 2022
15 f 1 9.60 GRACZYK Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS +1.5 -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/13492/21 2022 LDK!
16 f 1 9.43 MIŚKOWIEC Jakub WLKS Wrocław 2007 U16 DS +1.9 -- B.D. Z/5324/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 12.52 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
2 f 1 12.44 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
3 f 1 11.20 WOŻNIAK Paweł MKS Piast Głogów 2008 U16 DS V DMP U20 KARPOWICZ Tadeusz Z/2784/21 2022 LDK! 77
4 f 1 10.60 BUDYKA Kamil GKS Start Długołęka 2007 U16 DS V DMP U20 CHUDA Julia Z/14462/21 2022 71
5 f 1 10.58 WESOŁOWSKI Sergiusz MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS V PRZEORSKI Marek Z/5348/22 2022
6 f 1 10.35 SZUBA Michał MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5633/22 2022
7 f 1 9.79 PŁUCINIAK Norbert SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/5428/22 2022
8 f 1 9.78 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/0717/22 2022 LDK!
9 f 1 9.58 PSIUCH Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0448/22 2022 LDK!
10 f 1 9.42 RAJEWSKI Jan WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- B.D. SZAŁEK Andrzej , Z/0801/21 , 2022 LDK!
11 f 1 9.36 KUBAT Szymon MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- KORSAK Przemysław Z/3843/22 2022
12 f 1 9.00 SOLAWA Wojciech MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/5614/22 2022
13 f 1 8.94 MICHALUK Igor MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/13532/21 2022 LDK!
14 f 1 8.90 BIELAK Piotr MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- WOCHNA Robert B.D. Z/11768/21 2022 LDK!
15 f 1 8.36 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2022 LDK!
16 f 1 8.12 ZWIERZYŃSKI Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/5451/22 , 2022 LDK!
17 f 1 8.03 ŻURAWSKI Oliwier MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- KORSAK Przemysław # Z/3842/22 2022
18 f 1 7.85 WITKOWSKI Patryk LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/2813/22 2022 LDK!
19 f 1 6.61 SZELEST Krzysztof SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3143/22 2022 LDK!
20 f 1 6.34 DZIOBA Tomasz SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3046/22 2022 LDK!
  f 1 NM SMOLEC Bartłomiej ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3753/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 f 1 55.04 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
2 f 1 43.52 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
3 f 1 42.81 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
4 f 1 40.70 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
5 f 1 40.22 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
6 f 1 39.66 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2022 LDK!
7 f 1 33.24 WESOŁOWSKI Sergiusz MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS V PRZEORSKI Marek Z/5348/22 2022
8 f 1 31.48 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2022 LDK!
9 f 1 31.20 BONK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/11586/21 2022 LDK!
10 f 1 30.68 PŁUCINIAK Norbert SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/5428/22 2022
11 f 1 30.40 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2022 LDK!
12 f 1 29.09 JANAS Grzegorz MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0152/21 2022 LDK!
13 f 1 28.78 WITKOWSKI Patryk LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/2813/22 2022 LDK!
14 f 1 28.47 WOŻNIAK Paweł MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2784/21 2022 LDK!
15 f 1 25.69 BORODACZ Piotr MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/8254/21 2022 LDK!
16 f 1 24.09 SZUBA Michał MKL 12 Jelenia Góra 2008 U16 DS -- PRZEORSKI Marek Z/5633/22 2022
Młot (5) M
1 f 1 42.31 BONK Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/11586/21 2022 LDK!
2 f 1 39.98 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
3 f 1 35.05 BIELAK Piotr MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS V WOCHNA Robert B.D. Z/11768/21 2022 LDK!
4 f 1 34.91 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
5 f 1 32.28 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
6 f 1 30.46 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
7 f 1 27.71 PSIUCH Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0448/22 2022 LDK!
8 f 1 27.27 BORODACZ Piotr MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/8254/21 2022 LDK!
9 f 1 26.30 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2022
10 f 1 24.05 NAWARA Andrzej MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0718/22 2022 LDK!
11 f 1 22.40 MICHALUK Igor MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/13532/21 2022 LDK!
12 f 1 20.90 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz Słubice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ Łukasz Z/5131/19 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 48.85 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS III MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2022 LDK!
2 f 1 42.68 MACIEJCZYK Piotr MKS Piast Lwówek Śląski 2007 U16 DS IV BIALIC Katarzyna BIALIC Katarzyna , Z/2039/20 , 2022 LDK!
3 f 1 42.52 ALEKSANDROWICZ Kacper MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS IV WOCHNA Robert Z/13242/21 2022 LDK!
4 f 1 37.70 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # Z/0717/22 2022 LDK!
5 f 1 35.50 JANAS Grzegorz MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0152/21 2022 LDK!
6 f 1 34.73 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2022
7 f 1 33.33 WICHA Maciej SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2874/22 2022 LDK!
8 f 1 31.78 ROMANOWICZ Błażej MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- PIASECKI Grzegorz Z/0929/22 2022 LDK!
9 f 1 30.75 ZWIERZYŃSKI Jakub MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/5451/22 , 2022 LDK!
10 f 1 30.68 JAKÓBOWSKI Jakub ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/1576/22 2022 LDK!
11 f 1 30.15 LIS Karol ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/2828/22 2022
12 f 1 29.95 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
13 f 1 29.20 NAWARA Andrzej MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0718/22 2022 LDK!
14 f 1 27.84 BUDYKA Kamil GKS Start Długołęka 2007 U16 DS -- CHUDA Julia Z/14462/21 2022
15 f 1 26.31 MUSZYŃSKI Mikołaj ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0293/21 2022 LDK!
16 f 1 26.30 GRACZYK Maciej MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/13492/21 2022 LDK!
17 f 1 25.63 WARZECHA Marcin SL GKS Olsza Olszyna 2007 U16 DS -- SOŚNIAK Zbigniew Z/2873/22 2022 LDK!
18 f 1 25.45 DOWHAN Jakub ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/2720/22 2022
  f 1 NM MUCHOWSKI Szymon UKS Maszewiak Maszewo 2008 U16 LB -- MUCHOWSKI Michał Z/0191/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 13.280060052872 sekund