Brno (CZE) 03 - 05.09.2022
European Kids Athletics Games [DMP U20]
60 m K
1 e 1 7.92 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -0.1 -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena , Z/14305/21 , 2022 LDK!
8 e 2 8.78 ŁUCZYK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ +0.2 -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3707/20 2022 LDK!
3 e 3 8.63 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.0 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK!
7 e 3 8.88 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS -1.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
8 e 3 8.77 PIWKO Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +0.3 -- BANASZEK Grzegorz # Z/1265/21 2022 LDK!
1 e 4 8.11 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.1 -- GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
3 e 4 8.31 GAWIN Karolina WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -1.1 -- CZYŻ Radosław Z/1273/22 2022
4 e 4 8.34 KANAKANTI Jasmine WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -1.1 -- CZYŻ Radosław Z/4916/22 2022
2 e 6 8.32 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA +0.2 -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
5 e 6 8.70 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +0.2 -- BANASZEK Grzegorz # Z/14154/21 2022 LDK!
6 e 6 8.71 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.2 -- GIZA Maciej Z/11607/21 2022 LDK!
2 e 11 8.99 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.5 -- GAJ Paulina Z/4998/21 2022 LDK!
1 e 14 8.79 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.8 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2022 BEZ LDK!
6 e 14 9.12 POLACZEK Milena KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -0.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3109/22 2022
1 e 15 9.42 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -0.4 -- ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
6 e 16 8.41 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA -0.7 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
7 e 16 9.78 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.3 -- GAJ Paulina Z/2912/21 2022 LDK!
2 e 17 8.28 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
3 e 17 9.07 KALISZ Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS +0.2 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10292/21 2022
3 e 19 9.27 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.2 -- GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
8 e 19 8.78 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -1.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
1 e 20 8.45 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -0.5 -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
4 e 20 8.62 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.5 -- ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2022
6 e 20 9.41 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -0.3 -- KSOBIECH Bartosz Z/2274/20 2022 LDK!
8 e 21 9.29 KOZAKIEWICZ Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -0.5 -- KOWALSKI Robert Z/7558/21 2022 LDK!
1 e 22 8.41 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -0.4 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
8 e 22 9.33 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -0.4 -- KOWALSKI Robert Z/8007/21 2022 LDK!
1 e 23 8.57 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -1.1 -- ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
6 e 23 9.70 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -0.6 -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2022 LDK!
1 e 24 8.74 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.8 -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
4 e 24 9.04 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -1.8 -- PERUCKA Kamila Z/9935/21 2022 LDK!
3 e 26 8.80 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.7 -- SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
1 e 28 8.94 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.1 -- GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
1 e 29 8.44 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -0.5 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
1 e 29 8.69 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA -0.7 -- ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2022 LDK!
6 e 29 9.00 KĘPIŃSKA Julia GKS Start Długołęka # 2010 U14 DS -0.5 -- BENKOWSKI Henryk Z/6375/22 2022 LDK!
2 e 31 8.62 CYGULSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD -1.0 -- TOMCZYK Kazimierz Z/13236/21 2022 LDK!
4 e 31 8.81 KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA -1.0 -- GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
4 e 31 9.27 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.3 -- GAJ Paulina Z/2750/20 2022 LDK!
8 e 31 10.00 FERENC Lea MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -0.3 -- TOMCZYK Kazimierz Z/7553/21 2022
2 e 33 8.73 ZAJĄC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -0.4 -- DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
8 e 34 9.21 WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -0.7 -- KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2022 LDK!
8 e 40 10.19 PREJBISZ Anna KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -0.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2862/22 2022
4 e 44 9.46 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +0.8 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2022 LDK!
1 e 45 9.46 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -0.4 -- GAJ Paulina Z/5001/21 2022 LDK!
7 e 48 10.14 STANISŁAWSKA Eugenia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -1.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3144/22 2022
1 e 51 8.56 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -1.2 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
6 e 51 9.09 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -1.2 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2022 LDK!
2 e 53 9.06 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -1.6 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
4 e 54 9.60 MACIEJEWSKA Nikola LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -0.9 -- KSOBIECH Bartosz Z/2866/20 2022 LDK!
6 e 54 9.68 SZYMAŃSKA Julia LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP -0.9 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10817/21 2022 LDK!
8 e 54 10.34 DOMAGAŁA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS -0.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2866/22 2022
6 e 56 9.48 BEZMALA Kateryna KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS -0.2 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2870/22 2022
7 e 56 9.49 KALISZ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS -0.2 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10291/21 2022
1 e 59 9.18 WASILEWSKA Oliwia OLA Łódzkie # 2011 U12 LD -0.9 -- B.D.
5 e 61 10.28 SZYMCZAK Klaudia LUKS Start Nakło 2011 U12 KP +0.2 -- KSOBIECH Bartosz Z/2275/20 2022 LDK!
5 f 1 7.99 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
6 f 3 8.11 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -0.3 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
5 f 4 8.33 KLĘK Julia SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.3 -- FRĄCZYK Bogusława Z/0876/19 2022 BEZ LDK!
7 f 4 8.49 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA +0.3 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
1 f 5 7.92 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -0.1 -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena , Z/14305/21 , 2022 LDK!
4 f 6 8.36 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -0.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
3 f 7 8.32 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -0.5 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
3 f 8 8.66 CYGULSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD -0.8 -- TOMCZYK Kazimierz Z/13236/21 2022 LDK!
7 f 8 8.73 ZAJĄC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA -0.8 -- DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
1 f 9 8.55 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -0.8 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
6 f 10 9.10 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -0.8 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
8 f 10 9.17 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2022 LDK!
150 m K
2 e 1 19.49 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena , Z/14305/21 , 2022 LDK!
7 e 4 21.18 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- GIZA Maciej Z/11607/21 2022 LDK!
4 e 5 20.86 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3448/21 2022
4 e 7 21.84 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -- FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2022 BEZ LDK!
7 e 7 22.62 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2274/20 2022 LDK!
1 e 8 19.92 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
4 e 9 21.73 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
6 e 11 22.27 POLACZEK Milena KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3109/22 2022
7 e 11 22.45 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
5 e 16 22.39 KALISZ Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/10292/21 2022
8 e 16 24.10 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2912/21 2022 LDK!
1 e 21 21.31 ŁUCZYK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3707/20 2022 LDK!
3 e 22 22.08 KRASUSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3708/20 2022 LDK!
5 e 22 22.29 DĄBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella BIŃKOWSKA Marlena , Z/3706/20 , 2022 LDK!
1 e 25 20.13 SOCHACKA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3993/19 2022
4 e 26 24.11 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2022 LDK!
2 f 1 19.56 ZAWADZKA Lena UKS-MOS Opole 2009 U14 OP -- OWCZAREK Konrad LACH Magdalena , Z/14305/21 , 2022 LDK!
6 f 1 20.14 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
3 f 2 20.39 SOCHACKA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -- STRZAŁKOWSKA Joanna JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3993/19 2022
300 m K
4 s 1 43.12 GIL Natalia KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian IMIOŁEK Monika Z/2850/18 2022 LDK!
2 s 4 44.45 DĄBROWSKA Łucja WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA III GAJ Paulina Z/4998/21 2022 LDK!
5 s 5 47.56 BIELECKA Hanna KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/12785/21 2022
1 s 6 45.03 STARZYCKA Maja SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA IV GUJA Marta Z/13945/21 2022 LDK!
4 s 10 48.01 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
1 s 11 50.68 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2022 LDK!
2 s 13 41.98 DRAGOW Patrycja WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA II KADUSZKIEWICZ Jerzy Z/0282/22 2022 LDK!
2 s 15 44.23 BUDKA Julia KS Limanowa Forrest 2008 U16 MA III TROJANOWSKI Krzysztof Z/1968/20 2022 LDK!
3 s 15 44.81 BRYDNIAK Iga WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2008 U16 MA III ZAGRODZKI Marcin Z/2629/20 2022 LDK!
4 s 16 45.02 KRĘCIOCH Martyna MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/5153/19 2022
3 s 17 45.67 SĘK Alessandra UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA IV PERUCKA Kamila Z/9935/21 2022 LDK!
4 s 17 45.70 SZTANDERA Nikola KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/1343/21 2022
1 s 19 45.91 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
6 s 19 48.49 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V KOWALSKI Robert Z/8007/21 2022 LDK!
7 s 21 49.17 KOZAKIEWICZ Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/7558/21 2022 LDK!
5 s 22 48.15 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
2 s 23 47.65 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V GAJ Paulina Z/2750/20 2022 LDK!
8 s 23 56.69 FERENC Lea MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/7553/21 2022
600 m K
3 s 1 1:49.79 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA V CZYŻ Radosław Z/2523/21 2022
5 s 1 1:53.16 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2679/21 2022
10 s 1 1:56.23 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2688/21 2022
16 s 1 2:02.37 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2022 LDK!
11 s 2 2:05.32 DOMAGAŁA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2866/22 2022
3 s 3 2:01.44 KANIEWSKA Iga LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5215/21 2022 LDK!
11 s 4 2:13.26 PALUCH Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2012 U12 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/5542/21 2022 LDK!
800 m K
2 s 1 2:23.20 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ III RZEPKA Marek # Z/3669/20 2022 LDK!
13 s 1 2:39.28 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2582/18 2022 BEZ
7 s 2 2:40.78 SZMYT Michalina WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2916/21 2022 LDK!
1 s 3 2:41.60 MUSIAŁ Maria WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2912/21 2022 LDK!
4 s 4 2:57.14 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U14 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2022 LDK!
4 s 5 2:27.90 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3138/20 2022 LDK!
5 s 5 2:32.43 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ V DUKLANOWSKI Hubert Z/4305/20 2022 LDK!
13 s 5 2:50.64 OPIELA Zofia KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2349/20 2022 LDK!
  s 5 DNF WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2022 LDK!
1 s 7 2:34.86 ZAJĄC Daria TS Wieliczanka Wieliczka 2010 U14 MA V DOBAJ Szymon Z/3167/20 2022 LDK!
7 s 7 2:42.95 MACHNIO Karolina LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5240/21 2022 LDK!
15 s 7 2:52.29 ZIMOWICZ Alicja Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2683/21 2022
9 s 8 2:52.54 SULIŃSKA Maria WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -- GAJ Paulina Z/5001/21 2022 LDK!
11 s 9 3:14.29 PREJBISZ Anna KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2862/22 2022
4 s 10 2:53.90 STANISŁAWSKA Eugenia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3144/22 2022
1500 m K
2 s 1 5:18.40 ZAJĄC Kamila WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA V ZAGRODZKI Marcin Z/3062/18 2022 BEZ LDK!
4 s 1 5:37.42 CHODUR Milena WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2007 U16 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/2632/20 2022 LDK!
3 s 2 5:23.56 OPIELA Katarzyna KS Limanowa Forrest 2007 U16 MA V TROJANOWSKI Krzysztof Z/1974/20 2022 LDK!
4 s 2 5:24.71 KRÓL Zofia TS Wieliczanka Wieliczka 2007 U16 MA V GIZA Karolina Z/5059/19 2022 LDK!
9 s 2 5:47.19 MIKUŁA Natalia LMKS Żak Pyrzyce 2007 U16 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5222/21 2022 LDK!
11 s 5 5:42.24 FLUDER Julia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2750/20 2022 LDK!
12 s 5 5:43.48 FLUDER Zofia WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- GAJ Paulina Z/2749/20 2022 LDK!
2 s 6 5:07.75 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2022 LDK!
6 s 6 5:14.16 BŁAŻEJEWSKA Julia LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5207/21 2022 LDK!
Wzwyż K
3 f 1 1.58 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13487/21 2022 110
6 f 1 1.33 DULKOWSKA Klara niest. Łódź 2010 U14 LD --
7 f 1 1.33 KĘPIŃSKA Julia GKS Start Długołęka # 2010 U14 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/6375/22 2022 LDK!
10 f 1 1.48 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022 85
1 f 2 1.34 MACIEJEWSKA Nikola LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2866/20 2022 LDK!
9 f 2 1.23 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2022 LDK!
13 f 2 1.13 PIETRZAK Zuzanna OLA Łódzkie # 2011 U12 LD -- B.D.
1 f 3 1.65 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ II RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
2 f 3 1.59 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP III KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
  f 3 NM SZYMCZAK Klaudia LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2275/20 2022 LDK!
2 f 4 1.38 TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
12 f 4 1.23 GALANT Nina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3162/22 2022
  f 4 NM JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2022
9 f 5 1.43 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ V RZEPKA Marek # Z/3669/20 2022 LDK!
10 f 5 1.38 PIWKO Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- BANASZEK Grzegorz # Z/1265/21 2022 LDK!
14 f 5 1.38 WOJCIECHOWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9387/21 2022 LDK!
12 f 6 1.28 KALISZ Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/10292/21 2022
17 f 6 1.23 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- BANASZEK Grzegorz # Z/14154/21 2022 LDK!
W dal K
2 e 1 5.22 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.3 III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK! 98
4 e 1 4.56 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -0.4 V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
11 e 1 4.38 DULKOWSKA Klara niest. Łódź 2010 U14 LD -0.9 --
12 e 1 4.36 MAKARUK Marika KS AZS-AWF Biała Podlaska 2010 U14 LU -0.8 -- B.D. Z/12044/21 2022 LDK!
13 e 1 4.36 CYGULSKA Joanna MKS Aleksandrów Łódzki 2010 U14 LD -0.8 -- TOMCZYK Kazimierz Z/13236/21 2022 LDK!
17 e 1 4.28 KĘPIŃSKA Julia GKS Start Długołęka # 2010 U14 DS -1.2 -- BENKOWSKI Henryk Z/6375/22 2022 LDK!
7 e 2 4.62 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -0.9 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022
8 e 2 4.56 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.1 V ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13487/21 2022
41 e 2 3.08 OPIELA Zofia KS Limanowa Forrest 2010 U14 MA -1.7 -- TROJANOWSKI Krzysztof Z/2349/20 2022 LDK!
  e 2 NM KUMOROWSKA Kamila SAS AZS AWF Kraków 2010 U14 MA 0.0 -- GUJA Marta Z/12838/21 2022 LDK!
14 e 3 3.79 UCHWAT Ewa SKS Kusy Kraków 2010 U14 MA +1.2 -- KADUSZKIEWICZ Dorota Z/2500/21 2022 LDK!
24 e 3 3.63 WĄS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS +0.1 -- KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2022 LDK!
36 e 3 3.33 STANISŁAWSKA Eugenia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -0.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3144/22 2022
40 e 3 3.19 PREJBISZ Anna KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -1.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2862/22 2022
3 e 5 5.41 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.3 II RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
7 e 5 5.16 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA +0.6 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
14 e 5 5.03 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP +1.0 IV KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
19 e 5 4.82 RYBIŃSKA Weronika LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP +0.9 IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2022 LDK!
4 e 6 4.75 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +0.6 V GUJA Marta Z/3997/20 2022 LDK!
15 e 6 4.46 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.8 -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
24 e 6 3.98 GALANT Nina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.8 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/3162/22 2022
  e 6 NM TYTARENKO Karina SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA 0.0 -- SIEMIEŃSKA Barbara GUJA Marta , Z/1562/22 , 2022 LDK!
17 e 7 4.08 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -0.6 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2022
3 e 9 4.95 SOCHACKA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ -1.0 IV STRZAŁKOWSKA Joanna JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3993/19 2022
13 e 9 4.64 DONIEC Natalia SKS Kusy Kraków 2009 U14 MA -0.5 V FRĄCZYK Bogusława Z/0877/19 2022 BEZ LDK!
14 e 9 4.62 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U14 MA -1.4 V ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2022
26 e 9 4.29 PIWKO Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -2.0 -- BANASZEK Grzegorz # Z/1265/21 2022 LDK!
30 e 9 4.17 WOJCIECHOWSKA Milena UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -1.9 -- PERUCKA Kamila Z/9387/21 2022 LDK!
15 e 10 4.25 PŁOCICA Gabriela KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -0.6 -- SIERKA Ewa Z/0364/20 2022 LDK!
33 e 10 3.85 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -1.0 -- BANASZEK Grzegorz # Z/14154/21 2022 LDK!
25 e 11 3.85 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -1.2 -- KSOBIECH Bartosz Z/2274/20 2022 LDK!
4 e 12 4.14 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -0.5 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
9 e 12 3.85 GAŁKA Roksana WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -0.8 -- CZYŻ Radosław Z/3797/22 2022
10 e 12 3.84 SUROWIEC Inga KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -0.3 -- WAŁASZEK Jarosław Z/12150/21 2022 LDK!
16 e 12 3.70 MACIEJEWSKA Nikola LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -0.6 -- KSOBIECH Bartosz Z/2866/20 2022 LDK!
21 e 12 3.55 KALISZ Aleksandra KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS -0.5 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10291/21 2022
24 e 12 3.39 SZYMAŃSKA Julia LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP -1.1 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10817/21 2022 LDK!
27 e 12 2.74 DOMAGAŁA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2866/22 2022
10 e 13 3.55 BEZMALA Kateryna KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2870/22 2022
23 e 13 3.27 KĘDZIOR Magdalena WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -0.8 -- CZYŻ Radosław Z/2523/21 2022
24 e 13 3.20 KANIEWSKA Iga LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP -0.2 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5215/21 2022 LDK!
6 e 14 3.36 WASILEWSKA Oliwia OLA Łódzkie # 2011 U12 LD -0.4 -- B.D.
23 e 14 2.59 SZYMCZAK Klaudia LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -0.5 -- KSOBIECH Bartosz Z/2275/20 2022 LDK!
21 e 15 2.97 PIETRZAK Zuzanna OLA Łódzkie # 2011 U12 LD -0.7 -- B.D.
2 f 1 4.86 KACPRZAK Amelia LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +0.2 IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
4 f 1 5.20 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -1.5 III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK! 96
3 f 2 5.33 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -0.4 III ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2022 BEZ
6 f 2 5.23 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -1.4 III RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
1 f 3 5.37 SOCHACKA Aleksandra UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U14 MZ 0.0 III STRZAŁKOWSKA Joanna JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3993/19 2022
2 f 5 4.46 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -1.3 -- CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
Kula (3) K
3 f 1 11.07 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP III KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
9 f 1 9.40 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA V WAŁASZEK Jarosław Z/13721/21 2022 LDK!
Oszczep (400) K
14 e 2 18.96 MAŃKOWSKA Olga LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2274/20 2022 LDK!
Oszczep (500) K
7 e 1 33.83 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
3 e 2 37.18 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA III BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
32 e 2 19.50 SIKORSKA Zuzanna LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- KSOBIECH Bartosz KSOBIECH Bartosz Z/0121/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 38.07 GIBAS Amelia LKS Brzezina Osiek 2008 U16 MA III BULKIEWICZ Jan Z/3145/20 2022
7 f 1 34.72 ANNONI Fabiana MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA IV ŁYSEK Tadeusz Z/2575/18 2022 BEZ
60 m M
1 e 1 7.37 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.8 -- CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
2 e 1 7.72 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.3 -- GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
7 e 1 7.98 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -0.3 -- KOWALSKI Robert Z/7555/21 2022 LDK!
1 e 2 7.47 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.2 -- GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
3 e 2 7.64 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -1.2 -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
3 e 2 8.01 SAWICKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -0.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3103/22 2022
5 e 2 8.34 KLIMKIEWICZ Łukasz KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -0.9 -- SIERKA Ewa Z/13906/21 2022 LDK!
2 e 3 7.70 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -0.4 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
5 e 3 8.08 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -1.0 -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
6 e 4 8.54 MARDYŁA Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.1 -- CZYŻ Radosław Z/5212/22 2022
8 e 4 8.75 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -0.1 -- GIZA Karolina Z/3464/20 2022
2 e 5 7.84 PAKULSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS -1.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4563/22 2022
1 e 6 8.09 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA -1.6 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2022 LDK!
5 e 6 8.23 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA -1.1 -- GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
3 e 8 8.73 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -1.1 -- KSOBIECH Bartosz Z/2277/20 2022 LDK!
4 e 8 8.70 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -0.4 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2022 LDK!
2 e 10 9.10 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -1.1 -- GAJ Paulina Z/2911/21 2022 LDK!
1 e 11 7.36 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -1.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
6 e 11 7.91 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -1.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
4 e 12 8.09 PAKULSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -0.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1337/21 2022
4 e 12 9.28 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -1.4 -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
6 e 12 8.26 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -0.3 -- SKRZYPACZ Adrian Z/7983/21 2022
2 e 13 7.82 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA -1.3 -- MUNIAK Michał CZYŻ Radosław Z/4723/18 2022 LDK!
4 e 13 8.03 KARPIŃSKI Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP -1.3 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5211/21 2022 LDK!
7 e 13 8.23 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -1.3 -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
1 e 14 8.41 NYIREGYHAZKI Niko WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA 0.0 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/4999/21 2022 LDK!
5 e 14 8.27 TOCHMAN Wojciech KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -0.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10293/21 2022
7 e 15 8.30 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -0.5 -- BANASZEK Grzegorz # Z/0642/22 2022 LDK!
5 e 16 8.53 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -1.6 -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2022
6 e 16 8.71 JEDZINIAK Filip KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -1.6 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3413/21 2022
2 e 19 8.67 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -0.5 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2022 LDK!
5 e 19 8.91 KWIECIEŃ Filip WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -0.5 -- CZYŻ Radosław Z/4052/22 2022
4 e 20 8.77 BABIASZ Filip niest. Łódź 2010 U14 LD -0.9 --
3 e 21 9.12 SOKOŁOWSKI Eryk KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -1.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/7984/21 2022
4 e 21 9.28 GÓRKA Adam KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -1.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1344/21 2022 BEZ
2 e 23 9.14 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 2010 U14 MA -1.4 -- PATER Agnieszka B.D. Z/5055/18 2022 LDK!
1 e 30 8.95 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin 2011 U12 KP -0.9 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0890/20 , 2022 LDK!
5 e 31 9.28 STRYJEWSKI Michał LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP -1.1 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/14198/21 2022 LDK!
5 e 33 9.30 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.7 -- GUJA Marta Z/13645/21 2022 LDK!
6 e 33 9.55 JANKOWSKI Maksymilian LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -0.7 -- JANKOWSKI Marcin # Z/1396/19 2022 BEZ LDK!
4 e 34 9.40 PLUTA Mateusz LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP -0.7 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10813/21 2022 LDK!
4 e 35 9.67 KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -0.9 -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2022 LDK!
1 e 36 9.34 KAMIŃSKI Mirosław KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS -0.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2869/22 2022
5 e 36 9.69 GAŁĘZA Kajetan SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -0.6 -- GUJA Marta Z/13835/21 2022 LDK!
2 f 1 7.34 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.1 -- GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
3 f 1 7.35 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.1 -- CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
5 f 2 7.58 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA -0.1 -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
6 f 2 7.63 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA -0.1 -- ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
1 f 3 7.35 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
7 f 3 7.76 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.1 -- MUNIAK Michał CZYŻ Radosław Z/4723/18 2022 LDK!
2 f 4 7.83 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -0.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
  f 4 DQ KARPIŃSKI Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP -0.8 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5211/21 2022 LDK!
2 f 5 7.70 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.9 -- GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
3 f 6 7.98 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -0.1 -- KOWALSKI Robert Z/7555/21 2022 LDK!
5 f 6 8.02 SAWICKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3103/22 2022
8 f 6 8.07 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -0.1 -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
1 f 8 8.49 CZECH Tymon WKS Wawel Kraków 2010 U14 MA -0.4 -- CZYŻ Radosław Z/10922/21 2022
3 f 9 8.79 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin 2011 U12 KP -0.8 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0890/20 , 2022 LDK!
150 m M
1 e 2 18.79 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
4 e 2 19.50 SAWICKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3103/22 2022
6 e 2 20.12 MADUZIA Piotr LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5220/21 2022 LDK!
1 e 3 19.10 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
6 e 3 20.80 MARDYŁA Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5212/22 2022
5 e 5 20.54 KLIMKIEWICZ Łukasz KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/13906/21 2022 LDK!
6 e 5 21.39 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2277/20 2022 LDK!
7 e 6 22.14 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
6 e 8 21.61 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- GAJ Paulina Z/2911/21 2022 LDK!
3 f 1 18.53 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -- GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
6 f 1 18.93 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
3 f 2 19.39 SAWICKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3103/22 2022
300 m M
3 s 1 36.59 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA II GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
4 s 1 36.80 ŁAKOMY Jan WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA II CZYŻ Radosław Z/3144/20 2022
5 s 1 38.43 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III KOWALSKI Robert Z/1960/21 2022 LDK!
4 s 2 38.10 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
4 s 3 40.04 PAKULSKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2007 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/4563/22 2022
1 s 11 37.82 LATKOWSKI Kacper KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS III SKRZYPACZ Adrian Z/1336/21 2022
4 s 11 39.76 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS IV SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
1 s 12 38.72 KARPIŃSKI Nikodem LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP III PIWOWARCZYK Wojciech Z/5211/21 2022 LDK!
7 s 12 41.44 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/7983/21 2022
8 s 12 42.11 PAKULSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/1337/21 2022
4 s 15 42.35 RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS V BANASZEK Grzegorz # Z/0642/22 2022 LDK!
3 s 16 41.26 TOCHMAN Wojciech KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS V SKRZYPACZ Adrian Z/10293/21 2022
6 s 20 49.62 GÓRKA Adam KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/1344/21 2022 BEZ
600 m M
8 s 1 1:49.93 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2681/21 2022
18 s 1 1:57.03 ZAJĄC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon Z/3482/21 2022 LDK!
800 m M
2 s 1 2:09.78 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD V TOMCZYK Kazimierz Z/0972/18 2022 BEZ LDK!
3 s 1 2:11.99 MADUZIA Piotr LMKS Żak Pyrzyce 2009 U14 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5220/21 2022 LDK!
11 s 1 2:27.01 ZAJĄC Samuel UKS Romer Rabka-Zdrój 2009 U14 MA -- PERUCKA Kamila Z/9390/21 2022 LDK!
4 s 2 2:24.41 JASICA Krzysztof UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/2444/19 2022
6 s 2 2:26.38 ZABROCKI Kuba UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA -- KOWINA-ŚWIDEREK Grażyna Z/3212/20 2022
11 s 2 2:31.99 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U14 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2022
7 s 5 2:30.72 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2022 LDK!
14 s 5 2:39.90 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2022 LDK!
1500 m M
3 s 2 4:11.26 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III DMP U20 ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz Z/0393/19 2022 LDK! 102
12 s 2 4:50.77 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/1960/21 2022 LDK!
1 s 4 4:24.31 KOWALSKI Marcel LMKS Żak Pyrzyce 2008 U16 ZP V PIWOWARCZYK Wojciech Z/5216/21 2022 LDK!
4 s 4 4:29.90 WITOWSKI Jan Ducla Academy Warszawa 2008 U16 MZ V DUKLANOWSKI Hubert Z/4299/20 2022 LDK!
9 s 4 4:46.15 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/1554/21 2022 LDK!
100 m pł M
4 e 1 14.17 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.3 -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
5 e 1 14.28 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +0.3 -- CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
2 e 3 15.65 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +1.0 -- GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
3 e 4 14.88 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +0.4 -- MUNIAK Michał CZYŻ Radosław Z/4723/18 2022 LDK!
4 e 4 15.02 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +0.4 -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
5 e 4 16.26 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.4 -- SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
5 e 6 17.89 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.2 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
3 f 1 14.13 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U16 MA +1.2 -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
2 f 2 15.21 PŁASZEWSKI Bartosz SAS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +0.6 -- GUJA Marta Z/3996/20 2022 LDK!
3 f 3 14.90 WOŁOWIEC Grzegorz SKS Kusy Kraków 2008 U16 MA +1.0 -- MUNIAK Michał CZYŻ Radosław Z/4723/18 2022 LDK!
4 f 3 15.26 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA +1.0 -- CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
8 f 3 16.29 SZCZĘŚNIAK Karol KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +1.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/9550/21 2022
6 f 4 17.07 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA +1.2 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
Wzwyż M
2 f 1 1.69 ZDRAJKOWSKI Dominik MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V BELTER Artur Z/0186/20 2022 LDK!
6 f 2 1.48 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
9 f 3 1.48 MIKULSKI Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -- B.D. Z/8005/21 2021
10 f 3 1.43 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2277/20 2022 LDK!
10 f 3 1.43 NYIREGYHAZKI Niko WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/4999/21 2022 LDK!
22 f 3 1.33 KLIMKIEWICZ Łukasz KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA -- SIERKA Ewa Z/13906/21 2022 LDK!
11 f 6 1.18 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 2010 U14 MA -- PATER Agnieszka B.D. Z/5055/18 2022 LDK!
4 f 7 1.33 JANKOWSKI Maksymilian LUKS Start Nakło 2011 U12 KP -- JANKOWSKI Marcin # Z/1396/19 2022 BEZ LDK!
10 f 7 1.23 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA -- GUJA Marta Z/13800/21 2022 LDK!
  f 7 NM KRAWIEC Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2011 U12 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1895/22 2022 LDK!
W dal M
4 e 1 6.25 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +1.4 IV ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
11 e 1 5.06 BIERNACKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.9 -- SKRZYPACZ Adrian Z/7983/21 2022
18 e 1 5.50 TRĄBKA Borys KS AZS AWF Kraków 2007 U16 MA +1.2 -- GUJA Marta Z/3343/20 2022 LDK!
17 e 2 4.56 PAKULSKI Michał KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS +0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1337/21 2022
1 e 3 5.12 TOCHMAN Wojciech KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -0.2 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10293/21 2022
3 e 3 4.64 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin 2011 U12 KP +0.7 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0890/20 , 2022 LDK!
8 e 3 4.23 JANKOWSKI Maksymilian LUKS Start Nakło 2011 U12 KP +0.6 -- JANKOWSKI Marcin # Z/1396/19 2022 BEZ LDK!
13 e 3 4.11 BARAN Wiktor SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +0.4 -- GUJA Marta Z/13645/21 2022 LDK!
16 e 3 3.90 SOKOŁOWSKI Eryk KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -0.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/7984/21 2022
17 e 3 3.89 PLUTA Mateusz LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP +0.9 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/10813/21 2022 LDK!
20 e 3 3.58 STRYJEWSKI Michał LMKS Żak Pyrzyce 2011 U12 ZP +0.7 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/14198/21 2022 LDK!
21 e 3 3.56 GAŁĘZA Kajetan SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +0.7 -- GUJA Marta Z/13835/21 2022 LDK!
2 e 4 5.06 CICHY Tymoteusz SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -0.7 -- GUJA Marta Z/3998/20 2022 LDK!
6 e 4 3.92 KOCHMAŃSKI Adam SKS Kusy Kraków 2011 U12 MA +0.2 -- GUJA Marta Z/13800/21 2022 LDK!
6 e 4 4.11 GÓRKA Adam KS AZS AWF Wrocław 2008 U16 DS -0.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/1344/21 2022 BEZ
8 e 4 3.87 KAMIŃSKI Mirosław KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS +1.6 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2869/22 2022
1 e 5 5.67 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD +1.2 V KOWALSKI Robert Z/7555/21 2022 LDK!
3 e 5 5.49 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA +0.9 -- GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
5 e 5 5.42 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD +0.3 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0972/18 2022 BEZ LDK!
9 e 5 5.23 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U14 MA +0.8 -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2022 LDK!
14 e 5 4.94 NYIREGYHAZKI Niko WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +0.8 -- KADUSZKIEWICZ Jerzy # Z/4999/21 2022 LDK!
15 e 5 4.93 KLIMKIEWICZ Łukasz KS Victoria Trzebinia 2009 U14 MA +1.0 -- SIERKA Ewa Z/13906/21 2022 LDK!
22 e 5 4.59 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U14 KP +0.7 -- KSOBIECH Bartosz Z/2277/20 2022 LDK!
19 e 6 4.17 ROZPĘDZIK Mateusz WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +1.2 -- GAJ Paulina Z/2914/21 2022 LDK!
25 e 6 2.98 MIKULSKI Paweł MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD +0.9 -- B.D. Z/8005/21 2021
21 e 7 4.27 KORZENIOWSKI Maksymilian WKS Wawel Kraków 2009 U14 MA +1.1 -- GAJ Paulina Z/2911/21 2022 LDK!
7 e 8 4.50 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +1.1 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2022 LDK!
12 e 8 4.36 JONASIK Wojciech LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +1.7 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5210/21 2022 LDK!
4 e 10 4.08 BABIASZ Filip niest. Łódź 2010 U14 LD +1.1 --
11 e 10 3.87 OBROK Ignacy KS Victoria Trzebinia 2010 U14 MA +0.9 -- PATER Agnieszka B.D. Z/5055/18 2022 LDK!
3 f 1 6.40 TALIK Konrad MKS Tempo Kęty 2007 U16 MA +0.5 III ŁYSEK Tadeusz Z/2573/18 2022 BEZ
1 f 3 5.64 NETZEL Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD -0.2 V KOWALSKI Robert Z/7555/21 2022 LDK!
5 f 3 5.31 ADAMCZEWSKI Bartek MKS Aleksandrów Łódzki 2009 U14 LD +1.1 -- TOMCZYK Kazimierz Z/0972/18 2022 BEZ LDK!
8 f 3 5.12 KUMOROWSKI Szymon SAS AZS AWF Kraków 2009 U14 MA -0.3 -- GUJA Marta Z/3958/20 2022 LDK!
8 f 4 4.38 ALLERT Olivier LMKS Żak Pyrzyce 2010 U14 ZP +1.3 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5237/21 2022 LDK!
1 f 5 4.81 CZYŻEWSKI Wiktor BOSiR Barcin 2011 U12 KP +1.1 -- LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej , Z/0890/20 , 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 13.50 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
Oszczep (500) M
21 e 1 24.58 STACHOWSKI Jonatan LUKS Start Nakło 2009 U14 KP -- KSOBIECH Bartosz Z/2277/20 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 76.71 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U16 MZ II KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.843281984329 sekund