Kołobrzeg 10.09.2022
24. Memoriał Michała Barty [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.10 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 Sen KP +0.5 I LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
2 6 e 1 13.04 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.5 III BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
3 9 e 1 13.76 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.5 IV BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2022 LDK!
4 12 e 1 14.79 SUDNIKOWICZ Joanna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2007 U16 ZP +0.5 -- BARTA Franciszek Z/2521/20 2022
5 13 e 1 14.95 ADAMOWSKA Anna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.5 -- BARTA Franciszek Z/5519/22 2022
6 15 e 1 15.50 BRZEZIŃSKA Faustyna KMKL Sztorm Kołobrzeg 2011 U12 ZP +0.5 -- BARTA Franciszek Z/14839/21 2022
1 3 e 2 12.67 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -0.1 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2022 2
2 5 e 2 12.96 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP -0.1 III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
3 7 e 2 13.09 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP -0.1 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
4 14 e 2 15.36 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP -0.1 -- KECLER Dorota Z/1668/20 2022 LDK!
5 17 e 2 15.58 URBANOWICZ Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -0.1 -- KECLER Aleksandra Z/4612/22 2022
6 19 e 2 15.87 BUS Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty # 2009 U14 ZP -0.1 -- KECLER Dorota Z/5464/22 2022 LDK!
7 20 e 2 16.00 KRAWCZYK Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP -0.1 -- KECLER Aleksandra Z/8229/21 2022 LDK!
1 2 e 3 12.18 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +0.7 II LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM
2 4 e 3 12.80 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.7 III B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
3 8 e 3 13.39 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.7 IV BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
4 10 e 3 14.25 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP +0.7 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
5 11 e 3 14.28 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP +0.7 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK!
6 16 e 3 15.56 KRZYŻANOWSKA Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U12 ZP +0.7 -- KECLER Aleksandra Z/1607/22 2022 LDK!
7 18 e 3 15.76 PASIK Anna MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP +0.7 -- KECLER Aleksandra Z/4613/22 2022 LDK!
8 21 e 3 16.68 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP +0.7 -- KECLER Aleksandra Z/9966/21 2022 LDK!
1 1 f 1 11.85 ADAMEK Klaudia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL # 1999 Sen KP +0.6 M LEWANDOWSKI Jacek Z/0191/15 2022
2 2 f 1 11.91 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP +0.6 I LEWANDOWSKI Jacek Z/2191/11 2022 MM
3 3 f 1 12.58 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.6 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2022 2
4 4 f 1 12.68 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.6 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
5 5 f 1 12.99 PANEK Angelika OŚ AZS Poznań 1989 Sen WP +0.6 III BIEDERMANN Roman Z/1324/13 2022 2
6 6 f 1 13.11 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.6 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
7 7 f 1 13.14 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.6 III BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
8 8 f 1 13.38 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.6 IV BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
200 m K
1 11 s 1 28.99 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP +0.4 V ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2022
2 12 s 1 29.01 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn Płoty # 2009 U14 ZP +0.4 V KECLER Dorota Z/5465/22 2022 LDK!
3 16 s 1 32.59 KRAWCZYK Magdalena MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP +0.4 -- KECLER Dorota Z/1668/20 2022 LDK!
4 17 s 1 33.77 KRZYŻANOWSKA Zuzanna MLUKS Mokasyn Płoty 2012 U12 ZP +0.4 -- KECLER Aleksandra Z/1607/22 2022 LDK!
5 20 s 1 35.61 SOBIERALSKA Maja MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP +0.4 -- KECLER Aleksandra Z/9966/21 2022 LDK!
1 14 s 2 31.03 MATERKA Matylda UKS 20 Poznań 2010 U14 WP +0.5 -- WIADEREK Piotr Z/3021/22 2022
2 15 s 2 31.17 PODRAZA Pola UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +0.5 -- WIADEREK Piotr Z/9445/21 2022
3 18 s 2 33.83 URBANOWICZ Pola MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP +0.5 -- KECLER Aleksandra Z/4612/22 2022
4 19 s 2 35.30 KRAWCZYK Kinga MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP +0.5 -- KECLER Aleksandra Z/8229/21 2022 LDK!
5 21 s 2 35.69 PASIK Anna MLUKS Mokasyn Płoty 2011 U12 ZP +0.5 -- KECLER Aleksandra Z/4613/22 2022 LDK!
1 6 s 3 27.04 DROP Angelika OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP +0.1 III BIEDERMANN Roman Z/0289/20 2022
2 7 s 3 27.85 NESTERENKO Mariia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP +0.1 IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/3217/22 2022
3 8 s 3 27.86 DOROBISZ Nadia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.1 IV BARTA Franciszek Z/1882/22 2022
4 9 s 3 28.08 SOBIECH Aleksandra OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.1 IV BIEDERMANN Roman Z/3118/19 2022 LDK!
5 10 s 3 28.31 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +0.1 IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
6 13 s 3 29.32 GAWRYCH Kinga UKS 20 Poznań 2009 U14 WP +0.1 V WIADEREK Piotr Z/9438/21 2022
1 1 s 4 24.85 HOŁUB-KOWALIK Małgorzata AZS UMCS Lublin 1992 Sen LU +0.3 I MAKSYMIUK Zbigniew Z/0286/11 2022
2 2 s 4 25.49 DUDZIAK Aleksandra OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.3 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/0918/14 2022 2
3 3 s 4 25.62 KOWAL Weronika OŚ AZS Poznań 1997 Sen WP +0.3 II B.D. BIEDERMANN Roman , Z/0523/13 , 2022 1
4 4 s 4 26.46 ŁĄCZNA Urszula OŚ AZS Poznań 1998 Sen WP +0.3 III BIEDERMANN Roman B.D. Z/0906/14 2022
5 5 s 4 26.51 OSICKA Zuzanna UKS 20 Poznań 2006 U18 WP +0.3 III WIADEREK Piotr Z/11896/21 2022 2 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.82 KLIMACKA Weronika OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP +0.2 I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2022 2
2 2 f 1 5.08 NESTERENKO Mariia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2008 U16 ZP +0.2 IV ŻUROMSKI Kazimierz Z/3217/22 2022
3 3 f 1 5.00 MARCHLEWSKA Julia KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP 0.0 IV BARTA Franciszek Z/4331/19 2022
4 4 f 1 4.97 KONIECZKO Martyna MLUKS Mokasyn Płoty 2005 U18 ZP +0.1 IV PRZYBYSZ Łukasz KECLER Szymon , Z/3694/20 , 2022 LDK!
5 5 f 1 4.73 ZDZIĘBORSKA Paulina MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP -0.1 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1142/18 2022 5 LDK!
6 6 f 1 4.60 ZNAJEWSKA Lena MLUKS Mokasyn Płoty # 2009 U14 ZP 0.0 V KECLER Dorota Z/5465/22 2022 LDK!
7 7 f 1 4.50 BĄTKIEWICZ Zofia MLUKS Mokasyn Płoty 2004 U20 ZP +0.4 -- KECLER Szymon KECLER Dorota Z/1124/18 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 4.25 ANTCZAK Agata UKS 20 Poznań 2009 U14 WP 0.0 -- WIADEREK Piotr Z/9450/21 2022
9 9 f 1 3.68 BUS Wiktoria MLUKS Mokasyn Płoty # 2009 U14 ZP -0.2 -- KECLER Dorota Z/5464/22 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 54.89 URBAN Karolina AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM I WALCZAK Aleksandra Z/0093/14 2022 M
2 2 f 1 54.27 ZABAWSKA Daria AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I B.D. KAMIŃSKI Damian B.D. , Z/4129/11 , 2022
3 3 f 1 48.58 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2022
4 4 f 1 37.14 KRZESICKA Aleksandra KMKL Sztorm Kołobrzeg 2005 U18 ZP II SZYBOWSKI Mirosław Z/3286/19 2022
5 5 f 1 30.45 JANKOWSKA Barbara KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP IV SZYBOWSKI Mirosław Z/13083/21 2022
Oszczep (400) K
1 1 f 1 32.71 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 52.51 MAŚLAK Małgorzata ULKS Tychowo 2001 U23 ZP I GRABARCZYK Jozef B.D. Z/1568/15 2022
100 m M
1 1 s 1 11.04 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP +0.3 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022
2 2 s 1 11.45 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.3 III BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
3 3 s 1 11.60 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.3 III BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
4 4 s 1 12.14 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +0.3 IV KAŃSKI Ryszard B.D. KAŃSKI Ryszard Z/0575/19 2022 LDK!
5 5 s 1 12.27 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP +0.3 -- KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2022 LDK!
6 6 s 1 13.75 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP +0.3 -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 22.25 KRĘŻEL Dominik OŚ AZS Poznań 1999 Sen WP +0.3 II BIEDERMANN Roman B.D. Z/3374/18 2022
2 2 s 1 23.37 AYDINER Denzel OŚ AZS Poznań 2006 U18 WP +0.3 III BIEDERMANN Roman Z/10595/21 2022
3 3 s 1 23.84 GERBER Nikodem OŚ AZS Poznań 2001 U23 WP +0.3 -- BIEDERMANN Roman Z/11051/21 2022
4 4 s 1 29.40 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP +0.3 -- B.D. Z/1841/20 2022
800 m M
1 1 s 1 1:57.34 WOJSZ Filip MKS Olimp Łobez 2006 U18 ZP III MIKUL Kazimierz Z/5068/19 2022
2 2 s 1 1:58.00 ŚMIERTKA Mateusz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP III DMP U20 NIEBUDEK Sylwester Z/1014/19 2022 LDK! 116
3 3 s 1 2:03.69 CICHOWSKI Kamil CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP IV NIEBUDEK Sylwester Z/1013/19 2022 LDK!
4 4 s 1 2:09.09 SIERADZKI Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006 U18 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3031/17 2022
5 5 s 1 2:27.08 WESTFAL Jacek MKL Szczecin 1973 Masters ZP -- B.D. Z/1841/20 2022
W dal M
1 1 f 1 6.39 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudziądz 2004 U20 KP +0.4 III KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2022 LDK!
2 2 f 1 6.25 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 2005 U18 PK 0.0 IV KAŃSKI Ryszard B.D. KAŃSKI Ryszard Z/0575/19 2022 LDK!
3 3 f 1 5.96 CHOMICZ Marcel KMKL Sztorm Kołobrzeg 2006 U18 ZP +0.1 IV GIZA Zdzisław Z/2748/19 2022
4 4 f 1 4.77 SOBIERALSKI Kacper MLUKS Mokasyn Płoty 2009 U14 ZP +0.6 -- KECLER Dorota Z/1666/20 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 54.81 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I KAMIŃSKI Damian B.D. B.D. Z/0205/14 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 74.04 KRUKOWSKI Roch KS Warszawianka W-wa 2007 U16 MZ II KRUKOWSKI Michał KRUKOWSKI Michał , Z/4541/18 , 2022 BEZ
Oszczep (800) M
1 1 f 1 73.13 WEGNER Dawid LUKS Start Nakło 2000 U23 KP I WALCZAK Leszek Z/0021/15 2022 1
2 2 f 1 71.46 KOŚCIÓW Dawid LKS Jantar Ustka 1990 Sen PM I MICHALSKI Henryk Z/2503/11 2022 MM
3 3 f 1 65.34 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2300/11 2022
4 4 f 1 64.98 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. Z/5021/15 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.4853448867798 sekund