Ciechanów 17.09.2022
Mistrzostwa Mazowsza U16 [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 13.10 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.9 III GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
2 2 e 1 13.15 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 III STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2022
3 3 e 1 13.38 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN +0.9 IV SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
4 5 e 1 13.49 LESZCZYŃSKA Agata KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 IV DZICZEK Szymon Z/4726/19 2022
5 6 e 1 13.53 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +0.9 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
6 7 e 1 13.61 KOPEĆ Letycja KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ +0.9 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4339/20 2022 LDK!
1 4 e 2 13.45 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -0.9 IV B.D. Z/5561/22 2022
2 8 e 2 13.64 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U16 MZ -0.9 IV BOGUCKI Michał Z/3917/19 2022 LDK!
3 9 e 2 13.66 GRUZIŃSKA Julia Mazovia ProActiv Ciechanów 2008 U16 MZ -0.9 IV B.D. Z/5267/22 2022
4 10 e 2 13.99 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -0.9 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2022
5 11 e 2 14.05 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U16 MZ -0.9 V DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
1 12 e 3 14.15 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN +2.3 V NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
2 13 e 3 14.29 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +2.3 V B.D. Z/4710/19 2022
3 14 e 3 14.31 WO¬NICKA Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +2.3 V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/14122/21 2022
4 15 e 3 14.38 STOLARCZYK Maja MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +2.3 V B.D. Z/3904/22 2022
5 19 e 3 14.60 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +2.3 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2022
1 16 e 4 14.47 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +1.1 V KOSIERADZKI Łukasz Z/13312/21 2022
2 18 e 4 14.55 KICIŃSKA Amanda Mazovia ProActiv Ciechanów 2007 U16 MZ +1.1 -- PAJEWSKI Tomasz Z/3850/20 2022
3 20 e 4 14.64 KA¬MIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ +1.1 -- KOZERA Piotr Z/5161/22 2022
4 21 e 4 14.88 SZCZE¦NIAK Maria MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.1 -- KOZERA Piotr Z/5162/22 2022
5 24 e 4 15.24 PÓŁTORZYCKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +1.1 -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13310/21 2022
1 17 e 5 14.50 ŁOZA Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ +2.0 V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/5703/22 2022
2 23 e 5 15.11 ŁAZARSKA Zuzanna Runners Team Ciechanów 2008 U16 MZ +2.0 -- GRODECKI Tomasz Z/10424/21 2022
3 22 e 5 15.11 BUCZYŃSKA Maja UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +2.0 -- B.D. Z/4013/22 2022
4 25 e 5 17.15 KREPS Maja KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +2.0 -- ZIMNY Emanuel Z/5094/22 2022 LDK!
1 1 f 1 13.06 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.5 III GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2022
2 2 f 1 13.26 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ +0.5 IV STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2022
3 3 f 1 13.36 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN +0.5 IV SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 13.37 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ +0.5 IV B.D. Z/5561/22 2022
5 5 f 1 13.54 KURACKA Karolina KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ +0.5 IV ZIMNY Emanuel Z/6531/21 2022 LDK!
6 6 f 1 13.58 LESZCZYŃSKA Agata KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ +0.5 IV DZICZEK Szymon Z/4726/19 2022
300 m K
1 1 s 1 41.98 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ II ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia Z/3415/21 2022
2 2 s 1 44.05 LESZCZYŃSKA Agata KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ III DZICZEK Szymon Z/4726/19 2022
3 3 s 1 44.18 HOYER Natalia KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ III ZIMNY Emanuel Z/5814/19 2022 LDK!
4 4 s 1 44.93 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ III SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2022 BEZ LDK!
5 6 s 1 45.23 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
1 5 s 2 45.20 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ IV B.D. Z/11590/21 2022
2 7 s 2 47.04 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ V B.D. Z/5561/22 2022
3 8 s 2 47.32 PERZANOWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/0185/22 2022 LDK!
4 9 s 2 51.36 KIEŁPIKOWSKA Alicja OKS Start Otwock 2008 U16 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/5022/22 2022
5 10 s 2 52.70 BUCZYŃSKA Maja UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/4013/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:40.89 ZIELIŃSKA Alicja UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/3227/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:41.80 KALINOWSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2009 U14 MZ III ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14718/21 2022
3 3 s 1 1:45.12 ROMANÓW Iga KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3426/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:45.13 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:45.71 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ IV DˇBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:47.09 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ V SKORUPSKI Szymon Z/4717/19 2022
7 7 s 1 1:47.67 SZYMAŃSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ V GRALEWSKI Wojciech LDK!
8 11 s 1 1:55.34 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- B.D. Z/13729/21 2022
1 8 s 2 1:49.37 SAKOWICZ Aleksandra AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0572/22 2022
2 9 s 2 1:50.99 DĘBECKA Karolina SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1342/20 2022 LDK!
3 10 s 2 1:53.51 JANAS Marianna KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/11657/21 2022 LDK!
4 12 s 2 1:55.71 FIJAŁKOWSKA Magdalena KS Zawkrze Mława 2008 U16 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/7035/21 2022 LDK!
5 13 s 2 1:56.90 KWIECIŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/14769/21 2022
6 14 s 2 2:00.13 JAKUBCZAK Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/5473/22 2022
7 15 s 2 2:07.77 SO¦NIERZ Hanna UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/0548/20 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:01.02 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ II MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2022
2 2 s 1 3:01.53 KACPRZYŃSKA Marta LKS Maków Mazowiecki 2007 U16 MZ II ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/14717/21 2022
3 3 s 1 3:04.38 KAROLAK Amelia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ III BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 3:21.31 SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2022
5 5 s 1 3:35.28 ROLA Marcjanna RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6300/21 2022 LDK!
2000 m K
1 1 s 1 7:17.46 WASIELEWSKA Roksana OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ IV GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0993/20 2022
2 2 s 1 7:28.71 ŁAKOMSKA Magdalena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/3870/20 2022
3 3 s 1 7:28.88 ZAJˇC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ IV BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2022
4 4 s 1 7:52.28 KAŁASKA Karolina GKS Wilga Garwolin 2007 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/4282/20 2022
80 pł K
1 1 e 1 12.79 WILCZYŃSKA Lena UKS Technik Radom 2007 U16 MZ +1.1 III BŁASIŃSKA Aneta Z/6162/21 2022 LDK!
2 2 e 1 13.09 ŻUROWSKA Klaudia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ +1.1 IV BŁASIŃSKA Aneta B.D. Z/6173/21 2022 LDK!
3 3 e 1 13.13 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2022 LDK!
4 4 e 1 13.34 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ +1.1 IV BOGUCKI Michał Z/2791/20 2022 LDK!
5 5 e 1 13.43 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +1.1 IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
1 6 e 2 13.57 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -0.1 IV BOROŃ Aldona Z/1183/22 2022 LDK!
2 7 e 2 13.99 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -0.1 V BOGUCKI Michał Z/3921/19 2022 LDK!
3 8 e 2 18.72 KŁÓDKIEWICZ Maria UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -0.1 -- B.D. Z/4079/22 2022
  e 2 DNF NUNEZ-KRAJEWSKA Anika UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -0.1 -- B.D. Z/3768/22 2022
1 1 f 1 12.59 WILCZYŃSKA Lena UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -1.0 III BŁASIŃSKA Aneta Z/6162/21 2022 LDK!
2 2 f 1 13.25 ŻUROWSKA Klaudia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -1.0 IV BŁASIŃSKA Aneta B.D. Z/6173/21 2022 LDK!
3 3 f 1 13.35 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -1.0 IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
4 4 f 1 13.36 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -1.0 IV BOGUCKI Michał Z/2791/20 2022 LDK!
5 5 f 1 13.69 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -1.0 IV BOROŃ Aldona Z/1183/22 2022 LDK!
  f 1 DNF JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -1.0 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 47.74 WILCZYŃSKA Lena UKS Technik Radom 2007 U16 MZ III BŁASIŃSKA Aneta Z/6162/21 2022 LDK!
2 2 s 1 47.90 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ III SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2022 BEZ LDK!
3 5 s 1 51.19 KOLASA Aleksandra PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ IV WOLIŃSKI Michał Z/5580/19 2022 LDK!
1 3 s 2 49.31 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U16 MZ III BOGUCKI Michał Z/3917/19 2022 LDK!
2 4 s 2 50.17 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ IV WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2022 LDK!
3 6 s 2 51.22 BIEDRZYCKA Zuzanna KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/10792/21 2022
4 7 s 2 52.34 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2022
4x100 m K
1 1 s 1 52.88 KOLASA Aleksandra
SUSZCZYŃSKA Karolina
PODLIPNIAK Weronika
WOJTCZUK Amelia
PUKS Jedynka Łosice 2007
2007
2007
2008
U16 MAZ -- WOLIŃSKI Michał
SZYMCZUK Dariusz
WOLIŃSKI Michał
SZYMCZUK Dariusz
Z/5580/19
Z/5441/19
Z/5443/19
Z/3909/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 53.08 FLORCZUK Malwina
JAMROZ Lena
ŁOZA Weronika
KOPEĆ Letycja
KS Atak Agrykola Warszawa 2007
2007
2007
2008
U16 MAZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
OBŁĘKOWSKA Izabella
Z/4363/20
Z/2082/21
Z/5703/22
Z/4339/20
2022
2022
2022
2022




3 5 s 1 55.28 PAWLAK Adrianna
HERMANOWSKA Zuzanna
BEREDA Zuzanna
NAWROCKA Zofia
UKS LA Basket Warszawa 2008
2007
2007
2008
U16 MAZ -- B.D.
BOROŃ Aldona
BOROŃ Aldona
ZAKRZEWSKI Dariusz
Z/5561/22
Z/1183/22
Z/10538/21
Z/5218/22
2022
2022
2022
2022




4 8 s 1 58.18 SZCZYGIELSKA Anita
AKONOM Natalia
PÓŁTORZYCKA Natalia
STOLARCZYK Maja
MKS Pogoń Siedlce 2008
2007
2007
2007
U16 MAZ -- KOSIERADZKI Łukasz
KOSIERADZKI Łukasz
KOSIERADZKI Łukasz
B.D.
Z/14498/21
Z/13312/21
Z/13310/21
Z/3904/22
2022
2022
2022
2022




1 3 s 2 54.11 BOLCZAK Maria
KUBALAK Karolina
WO¬NICKA Maria
KOPROWSKA Maja
OKS Skra Warszawa 2008
2008
2008
2008
U16 MAZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon
GRˇBCZEWSKI Zenon
GRˇBCZEWSKI Zenon
GRˇBCZEWSKI Zenon
Z/0995/20
Z/13571/21
Z/14122/21
Z/0998/20
2022
2022
2022
2022




2 4 s 2 54.65 GOTOWIEC Barbara
ŁODZIŃSKA Zofia
PERZANOWSKA Lena
GIBAS Wiktoria
UKS Orzełki Warszawa 2008
2008
2008
2007
U16 MAZ -- BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
BOGUCKI Michał
Z/3921/19
Z/2791/20
Z/0185/22
Z/3917/19
2022
2022
2022
2022




3 6 s 2 55.30 KˇCKA Aleksandra
SZCZE¦NIAK Maria
SADOWSKA Julia
KA¬MIERSKA Kaja
MKS Bank BS Płońsk 2007
2007
2007
2008
U16 MAZ -- MAJEWSKI Zbigniew
KOZERA Piotr
WI¦NIEWSKI Zbigniew
KOZERA Piotr
Z/3157/20
Z/5162/22
Z/8062/21
Z/5161/22
2022
2022
2022
2022




4 7 s 2 56.11 KREPS Maja
KURACKA Karolina
PTASZYŃSKA Patrycja
HOYER Natalia
KM Aktywni Sochaczew 2008
2007
2008
2008
U16 MAZ -- ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
ZIMNY Emanuel
Z/5094/22
Z/6531/21
Z/5196/19
Z/5814/19
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV RODOWALD Olaf Z/0687/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.40 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2022
2 2 f 1 1.40 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 1.40 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ V SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 1.25 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/11590/21 2022
6 6 f 1 1.25 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3921/19 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 4.94 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -0.9 IV SZYMCZUK Dariusz Z/5441/19 2022 LDK!
2 2 f 1 4.87 CZAJKA Agata KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.6 IV ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia Z/3415/21 2022
3 3 f 1 4.65 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.7 V KOZERA Piotr Z/8061/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.61 KUSIŃSKA Julia GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -0.1 V BUSZTA Stanisław Z/3367/22 2022
5 5 f 1 4.40 ¦WIESIULSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -2.0 -- BUSZTA Stanisław Z/4196/19 2022
6 6 f 1 4.36 SOKOŁOWSKA Wiktoria MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ -2.0 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3568/19 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 4.19 KA¬MIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -0.8 -- KOZERA Piotr Z/5161/22 2022
8 9 f 1 4.07 KˇCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -1.1 -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2022
9 8 f 1 4.07 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -0.1 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2022
10 10 f 1 4.05 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -1.0 -- B.D. Z/4710/19 2022
11 11 f 1 3.99 HERMANOWSKA Zuzanna UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -0.7 -- BOROŃ Aldona Z/1183/22 2022 LDK!
12 12 f 1 3.87 SZCZE¦NIAK Maria MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.4 -- KOZERA Piotr Z/5162/22 2022
13 13 f 1 3.78 ŻUROWSKA Klaudia UKS Technik Radom 2007 U16 MZ -0.7 -- BŁASIŃSKA Aneta B.D. Z/6173/21 2022 LDK!
14 14 f 1 3.59 KŁÓDKIEWICZ Maria UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -1.0 -- B.D. Z/4079/22 2022
15 15 f 1 3.54 ŁAZARSKA Zuzanna Runners Team Ciechanów 2008 U16 MZ -0.2 -- GRODECKI Tomasz Z/10424/21 2022
  f 1 NM GRUZIŃSKA Julia Mazovia ProActiv Ciechanów 2008 U16 MZ 0.0 -- B.D. Z/5267/22 2022
Wieloskok K
1 1 f 1 10.37 DˇBROWSKA Julia MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ +0.6 IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5479/21 2022 LDK!
2 2 f 1 10.18 WOJTCZUK Amelia PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ +1.3 IV SZYMCZUK Dariusz Z/3909/21 2022 LDK!
3 3 f 1 10.01 PODLIPNIAK Weronika PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ +0.1 IV WOLIŃSKI Michał Z/5443/19 2022 LDK!
4 4 f 1 9.94 SOKOŁOWSKA Patrycja MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ +0.3 V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3567/19 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 9.68 KUSIŃSKA Julia GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ +0.6 V BUSZTA Stanisław Z/3367/22 2022
6 6 f 1 9.40 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.9 -- KOZERA Piotr Z/8061/21 2022 LDK!
7 7 f 1 9.21 ¦WIESIULSKA Agata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ +1.0 -- BUSZTA Stanisław Z/4196/19 2022
8 8 f 1 8.78 GRODECKA Dominika Runners Team Ciechanów 2008 U16 MZ +0.9 -- GRODECKI Tomasz Z/10409/21 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 11.58 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 2 f 1 11.15 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK!
3 3 f 1 9.97 KAROL Blanka KS Zawkrze Mława 2007 U16 MZ IV KOZIATEK Krzysztof Z/0317/19 2022
4 4 f 1 9.29 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2022
5 5 f 1 8.94 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ V WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2022 LDK!
6 6 f 1 8.65 JAKUBOWSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/3152/22 2022
7 f 1 8.01 ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5438/19 2022 LDK!
8 7 f 1 6.89 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 40.93 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ II WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
2 2 f 1 29.24 DĘBECKA Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ IV BUSZTA Stanisław Z/0780/22 2022
3 3 f 1 28.47 NURKIEWICZ Anna MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2007 U16 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3259/20 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 23.33 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3285/22 2022 89 LDK!
5 5 f 1 22.47 OBRĘPALSKA Amelia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5581/19 2022 LDK!
6 6 f 1 21.65 SZUMIEC Alicja PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/11527/21 2022 LDK!
7 7 f 1 21.20 ROMANIUK Julia PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/2698/22 2022
8 8 f 1 20.68 BIAŁOKOZIEWICZ Aleksandra MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/5480/21 2022 LDK!
  f 1 NM ANDRZEJCZUK Natasza PUKS Jedynka Łosice 2007 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/5438/19 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 38.89 PIECHOTA Antonina RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ III WA¦NIEWSKI Marcin Z/3209/21 2022 LDK!
2 2 f 1 38.24 ADAMCZYK Nadia RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ III FALIŃSKI Jacek Z/2054/20 2022 LDK!
3 3 f 1 37.38 BIELECKA Maja RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ III DMP U20 WA¦NIEWSKI Marcin Z/1898/20 2022 LDK! 98
4 4 f 1 26.78 DĘBECKA Małgorzata GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/0780/22 2022
5 5 f 1 22.64 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
6 6 f 1 21.21 PACIOREK Anastazja GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/4532/22 2022
7 7 f 1 20.51 GÓRSKA Julia KS Ciechan Ciechanów 2007 U16 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/5253/22 2022
100 m M
1 1 e 1 11.53 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
2 2 e 1 11.81 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ -0.8 IV KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
3 3 e 1 12.04 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.8 IV GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
4 4 e 1 12.20 SOT Antoni KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -0.8 IV ZIMNY Emanuel Z/13703/21 2022 LDK!
5 5 e 1 12.29 JASKUŁKA Michał KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 V GRALEWSKI Wojciech # Z/0693/22 2022
1 6 e 2 12.42 ĆWIK Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 V BOROŃ Aldona Z/5630/22 2022
2 7 e 2 12.53 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 V GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2022
3 8 e 2 12.92 BIELIŃSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2008 U16 MZ -0.8 -- KOZIATEK Krzysztof Z/2702/21 2022 LDK!
4 9 e 2 13.08 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.8 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2022
5 10 e 2 13.20 CHˇDZYŃSKI Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U16 MZ -0.8 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/14849/21 2022 LDK!
1 1 f 1 11.46 WI¦NIEWSKI Ignacy KS Orzeł Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 III PODRAŻKO Marian Z/4194/19 2022 LDK!
2 2 f 1 11.87 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ +1.7 IV KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
3 3 f 1 12.01 SOT Antoni KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ +1.7 IV ZIMNY Emanuel Z/13703/21 2022 LDK!
4 4 f 1 12.02 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.7 IV GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
5 5 f 1 12.43 JASKUŁKA Michał KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.7 V GRALEWSKI Wojciech # Z/0693/22 2022
300 m M
1 1 s 1 36.84 BIELECKI Jakub MKS Pogoń Siedlce 2007 U16 MZ II KOSIERADZKI Łukasz Z/2751/21 2022
2 2 s 1 38.20 ĆWIK Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ III BOROŃ Aldona Z/5630/22 2022
3 3 s 1 38.30 WRÓBLEWSKI Paweł UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ III CZYŻ Maciej Z/0546/20 2022 LDK!
4 4 s 1 38.33 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ III TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2022
5 5 s 1 38.36 LIS Szymon RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ III MRÓZ Katarzyna Z/3974/22 2022
1 6 s 2 38.69 SIEKACZYŃSKI Maksymilian OKS Start Otwock 2007 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/7054/21 2022 LDK!
2 7 s 2 38.91 ŻUCHOWSKI Tomasz OKS Start Otwock 2008 U16 MZ III DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/6288/21 2022 LDK!
3 8 s 2 39.13 ¦MIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ IV CZYŻ Maciej Z/3615/20 2022 LDK!
4 9 s 2 39.15 NOWIŃSKI Jan Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/3771/20 2022 LDK!
5 10 s 2 39.81 PIELAK Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ IV DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/12380/21 2022 LDK!
1 11 s 3 40.37 ANDRZEJAK Aleksander Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/13634/21 2022 LDK!
2 12 s 3 40.91 SOT Antoni KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/13703/21 2022 LDK!
3 13 s 3 40.97 LEWANDOWSKI Michał UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0965/20 2022 LDK!
4 14 s 3 41.63 BAGIŃSKI Bartłomiej KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3201/21 2022 LDK!
5 15 s 3 42.87 TYBOROWSKI Antoni UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3221/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:25.30 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ II ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz Z/0393/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:26.14 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ II KOSIERADZKI Łukasz Z/0780/20 2022
3 3 s 1 1:27.66 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ II BOGUCKI Michał Z/3556/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:29.09 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ III GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:31.94 BIENIECKI Stefan MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ III MASTALERZ Janusz KUBICKI Adam , Z/14744/21 , 2022 LDK!
6 6 s 1 1:34.21 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2022
7 7 s 1 1:36.29 SALA Szymon UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ V DˇBROWSKI Dariusz Z/2783/20 2022 LDK!
8 8 s 1 1:38.19 KURDEJ Jakub OKS Start Otwock 2007 U16 MZ V DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4019/21 2022 LDK!
9 9 s 1 1:41.04 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2599/20 2022 LDK!
10 10 s 1 1:47.26 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
11 11 s 1 1:50.15 STANKIEWICZ Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/10646/21 2022
12 12 s 1 2:09.76 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:56.70 PILICHOWSKI Szymon KM Aktywni Sochaczew 2007 U16 MZ V ZIMNY Emanuel Z/2129/22 2022 LDK!
2 2 s 1 2:57.09 WI¦NIEWSKI Bartłomiej MKL Myszyniec 2008 U16 MZ V MICHAJŁOW Robert Z/5272/22 2022
3 3 s 1 2:58.40 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U16 MZ V DˇBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:07.77 KOSNO Olaf RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- GAJDUS Grzegorz Z/14708/21 2022
5 5 s 1 3:08.28 CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/10779/21 2022
6 6 s 1 3:10.75 KOŁNIERZAK Szymon GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ -- BUSZTA Stanisław Z/2702/20 2022
7 7 s 1 3:12.15 BERFT Borys KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- DZICZEK Szymon Z/14813/21 2022
8 8 s 1 3:13.52 CHUDY Julian KM Aktywni Sochaczew 2008 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/13071/21 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:23.27 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/0860/21 2022 LDK!
2 2 s 1 6:23.90 GRZEGRZÓŁKA Wojciech GKS Wilga Garwolin 2007 U16 MZ V BUSZTA Stanisław Z/4531/22 2022
3 3 s 1 6:38.42 KULIŃSKI Antoni AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V SKORUPSKI Szymon Z/3945/20 2022
4 4 s 1 6:39.61 PIMPICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej TOPOLEWSKI Maciej Z/4423/19 2022
5 5 s 1 6:46.80 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4201/19 2022
6 6 s 1 6:51.46 PAŁDYNA Tomasz SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1426/22 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 42.79 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ III WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2022
2 2 s 1 42.94 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ III STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2022
3 3 s 1 43.02 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ IV PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2022
4 4 s 1 43.31 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2022 LDK!
5 5 s 1 45.59 MAREK Przemysław KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4408/19 2022
4x100 m M
1 1 s 1 47.19 KNYCH Kamil
JASKUŁKA Michał
STĘPKOWSKI Mateusz
KRUPA Rafał
KS AZS AWF Warszawa 2007
2007
2008
2007
U16 MAZ -- GOGOŁEK Marcin
GRALEWSKI Wojciech
GOGOŁEK Marcin
GOGOŁEK Marcin
Z/0905/21
Z/0693/22
Z/0686/22
Z/11747/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 49.34 SAWICKI Ignacy
ŁADA Marek
RYMARZ Adam
MAREK Przemysław
KS Czempion Warszawa 2007
2008
2007
2007
U16 MAZ -- TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
TOPOLEWSKI Maciej
Z/3787/20
Z/4412/19
Z/12367/21
Z/4408/19
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 52.14 PISKORSKI Antoni
KURAS Stanisław
KOSNO Olaf
LIS Szymon
RK Athletics Warszawa 2007
2008
2008
2007
U16 MAZ -- STELMASZCZYK Joanna
LEMIESZEWSKA Marta
GAJDUS Grzegorz
MRÓZ Katarzyna
Z/2062/20
Z/1540/22
Z/14708/21
Z/3974/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.70 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ V NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.65 ZIELIŃSKI Wiktor MKS Pułtusk 2008 U16 MZ V KRYSIAK Sławomir Z/12534/21 2022
3 3 f 1 1.45 MURAWSKI Aleksander UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- B.D. Z/3889/22 2022
W dal M
1 1 f 1 6.18 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ -0.7 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
2 2 f 1 5.66 GOLATOWSKI Stanisław WLKS Nowe Iganie 2007 U16 MZ -1.4 V ZIĘCINA Kazimierz
3 3 f 1 5.38 KOWALSKI Bartłomiej MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ -0.8 -- KOZERA Piotr Z/5615/22 2022
4 4 f 1 5.21 OLEJNIK Mikołaj UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ -0.1 -- ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz Z/0393/19 2022 LDK!
5 5 f 1 5.19 KOCHAŃSKI Klaudiusz MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.2 -- KOZERA Piotr Z/5444/22 2022
6 6 f 1 4.83 TURKOT Stach KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.5 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3478/22 2022
7 7 f 1 4.35 MURAWSKI Aleksander UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -0.7 -- B.D. Z/3889/22 2022
Wieloskok M
1 1 f 1 11.68 MOSIONEK Jakub RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ +1.3 IV BŁASIŃSKA Aneta Z/9136/21 2022 LDK!
2 2 f 1 11.03 KOCHAŃSKI Klaudiusz MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.9 V KOZERA Piotr Z/5444/22 2022
3 3 f 1 10.67 KOWALSKI Bartłomiej MKS Bank BS Płońsk 2007 U16 MZ +0.6 -- KOZERA Piotr Z/5615/22 2022
4 4 f 1 10.67 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ +1.5 -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 10.18 KOŁNIERZAK Szymon GKS Wilga Garwolin 2008 U16 MZ +0.4 -- BUSZTA Stanisław Z/2702/20 2022
6 6 f 1 9.86 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 11.16 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V FALIŃSKI Jacek Z/1526/22 2022 LDK!
2 2 f 1 9.88 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2022 LDK!
3 3 f 1 9.48 GAJDA Jakub RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1525/22 2022 LDK!
4 4 f 1 9.21 MAZURKIEWICZ Jakub RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1527/22 2022 LDK!
5 5 f 1 8.47 LEKSIŃSKI Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/5275/22 2022
6 6 f 1 8.26 GADALSKI Patryk RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1524/22 2022 LDK!
7 f 1 8.08 MARCINIUK Franciszek PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1330/22 2022
8 7 f 1 7.52 KURAS Stanisław RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2022
Dysk (1) M
1 f 1 38.61 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
2 f 1 35.82 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
3 1 f 1 31.33 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ V WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2022 LDK!
4 2 f 1 31.08 ŁADA Igor OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2007 U16 MZ V SZUSTER Katarzyna SZUSTER Konrad , Z/1809/21 , 2022 LDK!
5 3 f 1 27.12 KURAS Stanisław RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2022
6 4 f 1 25.16 MIKICIUK Aleksander PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1331/22 2022
7 5 f 1 22.49 MARCINIUK Franciszek PUKS Jedynka Łosice 2008 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1330/22 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 43.23 PSZCZÓŁKOWSKI Maciej MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz Z/13313/21 2022
2 2 f 1 40.03 WILCZYŃSKI Kajetan RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V WA¦NIEWSKI Marcin Z/14371/21 2022 LDK!
3 f 1 39.10 LIPKA Jan UKS Technik Radom 2009 U14 MZ V FALIŃSKI Jacek Z/5004/22 2022 LDK!
4 3 f 1 38.96 MAJEWSKI Patryk RLTL Optima Radom 2007 U16 MZ V FALIŃSKI Jacek Z/1526/22 2022 LDK!
5 4 f 1 34.01 MAZURKIEWICZ Jakub RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1527/22 2022 LDK!
6 5 f 1 33.59 GAJDA Jakub RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1525/22 2022 LDK!
7 6 f 1 25.43 GADALSKI Patryk RLTL Optima Radom 2008 U16 MZ -- FALIŃSKI Jacek Z/1524/22 2022 LDK!
8 7 f 1 24.84 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/2599/20 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.7126550674438 sekund