Sztum 14.09.2022
Memoriał Wiesława Murawskiego [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.98 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM +1.1 III ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
2 2 e 1 13.45 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +1.1 IV OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
3 8 e 1 14.25 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM +1.1 V SZPALERSKI Adam Z/3559/20 2022 LDK!
  e 1 DNF STEINIGER Anna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +1.1 -- SZPALERSKI Adam Z/2132/21 2022 LDK!
1 3 e 2 13.77 WOJDA Patrycja MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -1.1 IV ADAMCZYK Dariusz Z/2290/21 2022 LDK!
2 4 e 2 13.81 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U14 KP -1.1 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/5041/22 2022
3 5 e 2 14.07 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -1.1 V PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2022 LDK!
4 9 e 2 14.28 BRZÓSKA Milena MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -1.1 V SKALSKI Krzysztof Z/13410/21 2022 LDK!
5 18 e 2 14.83 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN -1.1 -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2022 LDK!
1 6 e 3 14.11 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM +0.8 V SZPALERSKI Adam Z/3551/20 2022 LDK!
2 7 e 3 14.17 KAŁAHUR Lena SKLA Sopot 2008 U16 PM +0.8 V ANDRZEJCZAK Paweł Z/9647/21 2022 LDK!
3 13 e 3 14.56 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +0.8 -- MAZERSKI Bartosz Z/3556/20 2022 LDK!
4 17 e 3 14.83 TATKOWSKA Anna MUKL Brodnica 2010 U14 KP +0.8 -- ROSIŃSKI Zenon Z/12549/21 2022
1 10 e 4 14.32 TREDER Alicja MUKL Brodnica 2009 U14 KP +1.0 V ROSIŃSKI Zenon Z/3755/22 2022
2 12 e 4 14.48 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP +1.0 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2022
3 19 e 4 14.86 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U14 WN +1.0 -- OSTANEK Aneta Z/3980/21 2022 LDK!
4 20 e 4 14.93 SROKA Justyna LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM +1.0 -- MAZERSKI Bartosz Z/2133/21 2022 LDK!
5 21 e 4 14.95 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN +1.0 -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2022 LDK!
1 15 e 5 14.62 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -0.9 -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1809/20 , 2022 LDK!
2 23 e 5 15.13 ZEMBRZUSKA Anna LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -0.9 -- BURCZYK Iwona Z/3962/22 2022 LDK!
3 25 e 5 15.35 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U14 WN -0.9 -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2022 LDK!
4 29 e 5 16.23 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN -0.9 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2022 LDK!
1 28 e 6 16.00 MAŃKA Marika DKS Powi¶le Dzierzgoń 2009 U14 PM -0.9 -- B.D. Z/4381/20 2022
2 31 e 6 16.62 STĘPAK Małgorzata DKS Powi¶le Dzierzgoń 2009 U14 PM -0.9 -- B.D. Z/4383/20 2022
3 32 e 6 17.06 KWIATKOWSKA Nina LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -0.9 -- BURCZYK Iwona Z/3963/22 2022 LDK!
4 33 e 6 17.11 PYCHAŃSKA Kinga LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -0.9 --
5 35 e 6 17.17 SZCZECH Olga KS Zamek Kurzętnik 2012 U12 WN -0.9 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1054/22 2022 LDK!
4 30 e 7 16.39 JAWORSKA Maja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -0.9 -- BURCZYK Iwona Z/3965/22 2022 LDK!
5 34 e 7 17.15 BŁASZCZAK Barbara LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -0.9 -- MAZERSKI Bartosz Z/3395/21 2022 LDK!
2 24 e 8 15.17 MISIACZEK Ada LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański 2010 U14 PM -1.0 -- B.D. Z/1338/22 2022
3 26 e 8 15.49 IWAŃSKA Anna LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -1.0 -- MAZERSKI Bartosz Z/1192/22 2022 LDK!
4 27 e 8 15.62 WO¬NIAK Nela KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -1.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0402/22 2022 LDK!
5 36 e 8 18.72 ADAMCZYK Lena KS Polonia Pasłęk 2012 U12 WN -1.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4158/22 2022 LDK!
1 1 e 9 12.58 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM +0.8 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2022 LDK!
2 2 e 9 13.83 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN +0.8 -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
3 3 e 9 14.71 SCHARMACH Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM +0.8 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/3824/22 2022
4 4 e 9 14.92 LEWAŃCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2006 U18 PM +0.8 -- B.D. B.D. ADAMCZYK Dariusz , Z/1837/20 , 2022 LDK!
1 1 f 1 12.83 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -1.1 III ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
2 2 f 1 13.44 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN -1.1 IV OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
3 3 f 1 13.88 WOJDA Patrycja MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -1.1 V ADAMCZYK Dariusz Z/2290/21 2022 LDK!
4 4 f 1 14.19 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -1.1 V SZPALERSKI Adam Z/3551/20 2022 LDK!
5 5 f 1 14.36 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -1.1 V PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2022 LDK!
1 1 f 2 12.83 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM 0.0 III ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2022 LDK!
2 2 f 2 13.90 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN 0.0 -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
3 3 f 2 14.73 SCHARMACH Weronika MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM 0.0 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/3824/22 2022
4 4 f 2 15.05 LEWAŃCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2006 U18 PM 0.0 -- B.D. B.D. ADAMCZYK Dariusz , Z/1837/20 , 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 42.25 GRABOWSKA Julia MMKS Gdańsk 2008 U16 PM II ADAMCZYK Dariusz Z/4308/22 2022
2 2 s 1 44.99 ŁUKASIEWICZ Marta SKLA Sopot 2008 U16 PM III ANDRZEJCZAK Paweł Z/9661/21 2022 LDK!
3 3 s 1 45.13 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2740/20 2022 LDK!
4 5 s 1 47.07 RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U14 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2022
1 6 s 2 47.36 KOPCZYŃSKA Hanna LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V MAZERSKI Bartosz Z/3556/20 2022 LDK!
2 9 s 2 47.88 GAWRY¦ Mira MUKL Brodnica 2009 U14 KP V ROSIŃSKI Zenon Z/6905/21 2022
3 10 s 2 48.37 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM V B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1809/20 , 2022 LDK!
4 11 s 2 48.42 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U14 WN V OSTANEK Aneta Z/3980/21 2022 LDK!
1 8 s 3 47.80 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2022 LDK!
2 12 s 3 49.76 BRZÓSKA Milena MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/13410/21 2022 LDK!
3 14 s 3 50.28 KOWSZEWICZ Agata LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/2276/21 2022 LDK!
4 15 s 3 51.78 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2022 LDK!
1 16 s 4 52.63 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2022 LDK!
2 22 s 4 56.79 PANU¦ Anna DKS Powi¶le Dzierzgoń 2009 U14 PM -- B.D. Z/4385/20 2022
3 23 s 4 57.83 SZCZECH Olga KS Zamek Kurzętnik 2012 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1054/22 2022 LDK!
1 4 s 5 46.74 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM V KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
2 17 s 5 53.66 TOMCZYK Aleksandra KKB Starogard Gdański 2009 U14 PM -- SADKOWSKI Kazimierz
3 19 s 5 54.28 SOBKIEWICZ Agata MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2848/22 2022
4 21 s 5 55.76 SOBKIEWICZ Olga MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2849/22 2022
1 26 s 6 58.67 PUSZCZEWICZ Blanka LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański 2012 U12 PM -- B.D. Z/1337/22 2022
2 28 s 6 60.16 JURKIEWICZ Natalia LKS Zantyr Sztum 2014 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/1221/22 2022 LDK!
3 29 s 6 60.67 ¦MIERTKA Noemi DKS Powi¶le Dzierzgoń 2012 U12 PM -- B.D. Z/0928/22 2022
4 30 s 6 62.31 ¦MIERTKA Vanessa DKS Powi¶le Dzierzgoń 2012 U12 PM -- B.D. Z/0844/22 2022
1 18 s 7 54.13 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U12 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2022 LDK!
2 20 s 7 55.19 KŁYS Marta LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański 2012 U12 PM -- B.D. Z/1336/22 2022
3 24 s 7 58.03 PILIPOWICZ Zuzanna LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański 2010 U14 PM -- B.D. Z/5657/22 2022
4 25 s 7 58.19 KURDUPSKA Zuzanna DKS Powi¶le Dzierzgoń 2013 U12 PM -- B.D. Z/0824/22 2022
1 27 s 9 59.10 ¦CISŁOWSKA Zuzanna LKS Zantyr Sztum 2012 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/1220/22 2022 LDK!
2 31 s 9 64.24 KŁYS Hanna LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański 2012 U12 PM -- B.D. Z/1335/22 2022
3 32 s 9 65.31 KRÓL Nicol LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański 2015 U12 PM -- B.D. Z/5655/22 2022
4 33 s 9 77.52 KWIATKOWSKA Kinga LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański 2014 U12 PM -- B.D. Z/5656/22 2022
600 m K
1 s 1 1:46.85 MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3549/20 , 2022 LDK!
2 s 1 1:47.26 ROGUSKA Lena SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/2323/21 2022 LDK!
3 s 1 1:50.66 ŁAGUNA Anna KL Lechia Gdańsk 2009 U14 PM -- WIETEK Zbigniew SKALSKI Krzysztof Z/2697/19 2022 LDK!
5 s 1 1:58.74 JABŁOŃSKA Laura DKS Powi¶le Dzierzgoń 2009 U14 PM -- B.D. Z/4377/20 2022
6 s 1 1:59.46 KOSIŃSKA Natalia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1838/20 , 2022 LDK!
8 s 1 2:04.16 JANUSZKIEWICZ Kinga MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -- CZWOJDA Adrian Z/1062/22 2022
10 s 1 2:04.86 WEREMCZUK Martyna DKS Powi¶le Dzierzgoń 2011 U12 PM -- B.D. Z/4384/20 2022
11 s 1 2:08.71 GLIŃSKA Zofia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/1049/21 2022 LDK!
12 s 1 2:19.19 SOCHA Alicja LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański 2011 U12 PM -- B.D. Z/5666/22 2022
13 s 1 2:21.83 HRYNOWIECKA Kinga LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański 2011 U12 PM -- B.D. Z/1333/22 2022
3000 m K
1 1 s 1 9:53.88 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM I MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2022 4
2 2 s 1 11:29.98 PAWŁOWSKA Dorota KS Zamek Kurzętnik 1980 Masters WN -- B.D. Z/5165/11 2022 BEZ
80 pł K
1 1 s 1 13.24 SARNOWSKA Agata KL Gdynia 2008 U16 PM +0.8 IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2740/20 2022 LDK!
2 2 s 1 13.89 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN +0.8 V B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
3 3 s 1 13.89 MATLAK Jagna KL Gdynia 2008 U16 PM +0.8 V KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2358/22 2022
4 4 s 1 14.12 BOJANOWSKA Wiktoria LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM +0.8 V B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3552/20 , 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.46 TYSZKO Laura AZS-AWFiS Gdańsk 2007 U16 PM I SZYMCZAK Edward Z/14514/21 2022
2 2 f 1 2.96 CZOSKA Katarzyna KL Gdynia 2007 U16 PM III KASZUBA Tomasz KLIMASZEWSKA Małgorzata , Z/2694/20 , 2022 LDK!
3 3 f 1 2.76 PROSTAK Oliwia AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM III SZYMCZAK Edward Z/1173/22 2022
4 4 f 1 2.46 ALEKSIAK Weronika KL Gdynia 2008 U16 PM IV KLIMASZEWSKA Małgorzata Z/2709/20 2022 LDK!
5 5 f 1 2.26 MELZACKA Lidia AZS-AWFiS Gdańsk 2011 U12 PM V
  f 1 NM MELZACKA Gabriela AZS-AWFiS Gdańsk 2008 U16 PM -- SZYMCZAK Edward Z/3782/20 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 4.72 NIEZGODA Weronika MKL Toruń 2008 U16 KP +0.3 V MAŃKOWSKI Gabriel Z/4953/22 2022
2 2 f 1 4.65 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +0.2 V ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.45 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN +0.6 -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2022 LDK!
6 6 f 1 4.25 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM +0.2 -- SZPALERSKI Adam Z/3551/20 2022 LDK!
7 8 f 1 4.09 WO¬NIAK Nela KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -0.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0402/22 2022 LDK!
8 8 f 1 4.05 KOPYSTECKA Maja MKL Toruń 2009 U14 KP +0.9 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5041/22 2022
10 10 f 1 3.77 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN +1.1 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2022 LDK!
12 12 f 1 3.58 BARAŃSKA Alicja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM +1.3 -- BURCZYK Iwona Z/2275/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.57 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN +0.6 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2022 LDK!
14 14 f 1 3.42 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U12 WN +0.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2022 LDK!
15 15 f 1 2.95 ADAMCZYK Lena KS Polonia Pasłęk 2012 U12 WN +0.4 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4158/22 2022 LDK!
16 16 f 1 2.93 KULIG Paulina KS Polonia Pasłęk 2012 U12 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/4153/22 2022 LDK!
1 1 f 2 5.84 KLIMACKA Weronika O¦ AZS Poznań 1996 Sen WP +0.4 I JAGACIAK Jarosław B.D. Z/0938/12 2022 2
2 2 f 2 5.41 FORMELLA Aleksandra SKLA Sopot 2001 U23 PM +0.3 II ANDRZEJCZAK Paweł B.D. Z/3543/18 2022 LDK!
3 3 f 2 5.23 ZAPORA Blanka SKLA Sopot 2001 U23 PM +0.4 III LEWANDOWSKI Michał B.D. Z/3200/17 2022
4 4 f 2 4.95 BIELSKA Oliwia SKLA Sopot 2003 U20 PM 0.0 IV GELO Krystyna LEWANDOWSKI Michał , Z/2052/17 , 2022 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 11.31 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2022 LDK!
2 2 f 1 10.27 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3560/20 , 2022 LDK!
3 3 f 1 9.58 JABŁOŃSKA Maja MMKS Gdańsk 2010 U14 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/3116/22 2022 LDK!
4 4 f 1 9.31 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2022 LDK!
5 5 f 1 8.20 BARAŃSKA Alicja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/2275/21 2022 LDK!
6 6 f 1 7.78 LEWANDOWSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- PAPROCKA Dorota Z/2278/21 2022 LDK!
7 7 f 1 7.04 IWAŃSKA Anna LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/1192/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 11.19 GEJDA Ada LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM III PAPROCKA Dorota Z/3545/20 2022 LDK!
2 2 f 1 9.69 SZEFLER Emilia MMKS Gdańsk 2007 U16 PM V B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/2515/20 , 2022 LDK!
3 3 f 1 8.88 MILEWSKA Natalia KKB Starogard Gdański 2005 U18 PM --
4 4 f 1 8.16 BUCEWKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2007 U16 PM -- PAPROCKA Dorota Z/0088/22 2022 LDK!
100 m M
1 2 e 1 12.77 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +0.8 -- SZPALERSKI Adam Z/3805/20 2022 LDK!
2 4 e 1 13.29 PASZCZYK Mateusz MMKS Gdańsk 2008 U16 PM +0.8 -- SKALSKI Krzysztof Z/11411/21 2022 LDK!
3 5 e 1 15.16 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN +0.8 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0502/22 2022 LDK!
2 6 e 2 16.16 BORYSEWICZ Wiktor KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -0.9 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0399/22 2022 LDK!
3 7 e 2 16.98 AMSZTEJN Nikodem KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -0.9 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0397/22 2022 LDK!
4 9 e 2 17.68 PANU¦ Igor DKS Powi¶le Dzierzgoń 2012 U12 PM -0.9 -- B.D. Z/4386/20 2022
1 3 e 3 12.79 GRZEMSKI Adam MKL Toruń 2007 U16 KP -0.8 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5698/22 2022
2 8 e 3 17.13 TORŁOP Marcel MKS Sambor Tczew 2013 U12 PM -0.8 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/6527/22 2022
3 10 e 3 17.98 BIRBACH Gabriel KS Zamek Kurzętnik 2012 U12 WN -0.8 -- B.D. Z/0503/22 2022 LDK!
1 1 e 4 11.16 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP -1.0 II B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 e 4 11.21 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -1.0 II RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
3 4 e 4 11.91 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP -1.0 IV ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
4 5 e 4 12.06 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -1.0 IV ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2022 LDK!
1 3 e 5 11.39 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM +0.1 III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
2 6 e 5 13.11 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +0.1 -- SZPALERSKI Adam Z/1174/20 2022 LDK!
3 7 e 5 13.12 SZWED Dominik MMKS Gdańsk 2006 U18 PM +0.1 -- ADAMCZYK Dariusz Z/12787/21 2022
4 8 e 5 13.20 LATOSZEWSKI Filip MKS Sambor Tczew 2006 U18 PM +0.1 -- MARKOWICZ Eugeniusz
1 1 f 1 12.67 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -0.5 V SZPALERSKI Adam Z/3805/20 2022 LDK!
3 3 f 1 12.92 GRZEMSKI Adam MKL Toruń 2007 U16 KP -0.5 -- MAŃKOWSKI Gabriel Z/5698/22 2022
4 4 f 1 13.27 PASZCZYK Mateusz MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -0.5 -- SKALSKI Krzysztof Z/11411/21 2022 LDK!
5 5 f 1 15.31 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -0.5 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0502/22 2022 LDK!
6 6 f 1 16.12 BORYSEWICZ Wiktor KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -0.5 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0399/22 2022 LDK!
1 1 f 2 11.19 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP -1.1 II B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 2 11.32 OPUSZEWICZ Damian AZS-AWFiS Gdańsk 2003 U20 PM -1.1 III RATAJCZAK Maciej Z/4125/19 2022
3 3 f 2 11.36 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM -1.1 III ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
4 4 f 2 11.88 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP -1.1 IV ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
5 5 f 2 12.12 STRUSIŃSKI Kacper MMKS Gdańsk 2005 U18 PM -1.1 IV ADAMCZYK Dariusz Z/2738/19 2022 LDK!
6 6 f 2 13.17 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -1.1 -- SZPALERSKI Adam Z/1174/20 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 40.48 BŁĘDOWSKI Kacper LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM IV SZPALERSKI Adam Z/3805/20 2022 LDK!
3 3 s 1 42.97 PASZCZYK Mateusz MMKS Gdańsk 2008 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/11411/21 2022 LDK!
4 4 s 1 43.25 LIC Oskar MKS Sambor Tczew 2007 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/13106/21 2022
1 5 s 2 51.89 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2022 LDK!
2 6 s 2 55.62 KRYGER Paweł MKS Sambor Tczew 2010 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/8036/21 2022
3 7 s 2 57.85 MISIUREK Michał LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -- BURCZYK Iwona Z/3966/22 2022 LDK!
4 8 s 2 64.37 BIRBACH Gabriel KS Zamek Kurzętnik 2012 U12 WN -- B.D. Z/0503/22 2022 LDK!
1000 m M
2 2 s 1 2:51.28 WRÓBLEWSKI Jan SKLA Sopot 2007 U16 PM V ANDRZEJCZAK Paweł Z/0921/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:10.56 PUSZCZEWICZ Natan LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański 2010 U14 PM -- B.D. Z/5658/22 2022
4 4 s 1 3:15.27 KRYGER Patryk MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/8035/21 2022
5 5 s 1 4:02.47 MICHALSKI Ignacy DKS Powi¶le Dzierzgoń 2011 U12 PM -- B.D. Z/0821/22 2022
6 6 s 1 4:03.91 MICHALSKI Aleksander DKS Powi¶le Dzierzgoń 2013 U12 PM -- B.D. Z/0822/22 2022
3000 m M
1 1 s 1 8:42.58 KUBIAK Maciej UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1988 Sen PM II B.D. Z/2554/19 2022
2 2 s 1 8:46.52 KUJAWSKI Grzegorz LKS Ziemi Puckiej Puck 1978 Masters PM III B.D. Z/1162/20 2022
3 3 s 1 9:28.32 GARBOWSKI Krzysztof LKS Zantyr Sztum 1988 Sen PM -- MAZERSKI Ryszard Z/2337/18 2018 BEZ
4 4 s 1 9:53.72 MAZERSKI Bartosz LKS Zantyr Sztum 1976 Masters PM -- MAZERSKI Ryszard Z/0611/11 2021 3
5 5 s 1 10:00.59 KACPERSKI Bartosz DKS Powi¶le Dzierzgoń 2001 U23 PM -- B.D. Z/3177/20 2022
6 6 s 1 10:02.74 DZIWOSZ Paweł niest. Gdańsk 1984 Masters PM --
7 7 s 1 10:24.70 ZIENKIEWICZ Piotr UKS Gimpas Pasłęk 1974 Masters WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/2561/19 2022 BEZ
8 8 s 1 10:36.29 GIEMBICKI Jan LKS Zantyr Sztum 1986 Masters PM --
9 9 s 1 10:45.36 KLONOWSKI Marcin LKS Zantyr Sztum 1989 Sen PM --
10 10 s 1 11:23.74 CEBULA Bogdan LKS Zantyr Sztum 1961 Masters PM --
11 11 s 1 11:39.10 LESZCZYŃSKI Tomasz LKS Zantyr Sztum 1981 Masters PM --
12 12 s 1 13:07.96 PIOTROWSKI Lech LKS Zantyr Sztum 1962 Masters PM --
13 13 s 1 13:23.77 KRAWIEC Andrzej LKS Zantyr Sztum 1961 Masters PM --
14 14 s 1 13:56.33 PEPLIŃSKI Grzegorz LKS Zantyr Sztum 1972 Masters PM --
15 15 s 1 14:47.43 TREĆ Leon LKS Zantyr Sztum 1959 Masters PM --
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 16.57 WI¦NIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -1.2 III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 15.55 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -1.2 III B.D. SZPALERSKI Adam , Z/1173/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 16.47 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -1.2 IV KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
2000 m prz M
1 1 s 1 6:36.3 r RUSOŃ Bartosz ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- ¦CIGAŁA Jarosław Z/0667/19 2022
2 2 s 1 6:43.5 r WˇSIK Oskar SKS Sokół Malbork 2005 U18 PM -- SAJKOWSKI Norbert Z/3553/20 2022
3 3 s 1 7:01.8 r WOJCIECHOWSKI Mikołaj ULKS Talex Borzytuchom 2005 U18 PM -- KARNAS Kamila RADTKE Marek ¦CIGAŁA Jarosław , Z/0049/18 , 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 7:08.4 r KACPERSKI Mateusz DKS Powi¶le Dzierzgoń 2005 U18 PM -- B.D. Z/3165/20 2022
5 5 s 1 7:28.6 r PRˇDZYŃSKI Stanisław ULKS Talex Borzytuchom 2004 U20 PM -- B.D. Z/1376/20 2022
Tyczka M
1 1 f 1 2.96 ZŁOCH Aleksander KL Gdynia 2006 U18 PM -- KASZUBA Tomasz B.D. Z/5598/18 2022 BEZ
1 1 f 2 3.56 ZŁOCH Konrad KL Gdynia 2008 U16 PM IV B.D. KASZUBA Tomasz , Z/5599/18 , 2022 BEZ
W dal M
1 1 f 1 6.62 MINKLEJ Adrian MKL Toruń 2005 U18 KP +0.3 III DMP U20 B.D. MAŃKOWSKI Gabriel , Z/0697/18 , 2022 BEZ LDK! 111
2 2 f 1 6.37 SIDYA Cezar GKS Olimpia Grudzi±dz 2004 U20 KP +0.7 III KAŃSKI Ryszard Z/4854/19 2022 LDK!
3 3 f 1 6.23 KAMIŃSKI Daniel LKS Stal Mielec 2005 U18 PK +0.1 IV KAŃSKI Ryszard B.D. KAŃSKI Ryszard Z/0575/19 2022 LDK!
4 4 f 1 5.86 CHOJNOWSKI Antoni SKLA Sopot 2005 U18 PM +0.5 -- ANDRZEJCZAK Paweł Z/0029/19 2022 LDK!
5 5 f 1 5.85 KWIATKOWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM +0.7 -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/1173/20 , 2022 LDK!
6 6 f 1 5.43 WI¦NIEWSKI Nikodem LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM +1.2 -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3550/20 , 2022 LDK!
8 8 f 1 5.03 LEWANDOWSKI Oskar LKS Zantyr Sztum 2006 U18 PM -0.3 -- SZPALERSKI Adam Z/1174/20 2022 LDK!
1 1 f 2 3.86 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN +0.8 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0502/22 2022 LDK!
2 2 f 2 3.78 BORYSEWICZ Wiktor KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN +1.1 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0399/22 2022 LDK!
3 3 f 2 3.70 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM +0.1 -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3558/20 , 2022 LDK!
4 4 f 2 3.43 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN +0.5 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2022 LDK!
5 5 f 2 3.42 AMSZTEJN Nikodem KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN +0.5 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0397/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.30 ¦CI¦LAK Ksawery LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM V B.D. PAPROCKA Dorota , Z/3547/20 , 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.5157170295715 sekund