Białystok 17 - 18.09.2022
PZLA Mistrzostwa Polski w Sztafetach [DMP U20]
4x200 m K
1 s 1 1:45.65 KICUŁA Daria
BUK Aleksandra
JANIK Michalina
SALA Emilia
GKS Start Długołęka 2008
2001
2000
2002
U23 DOL -- ¦WIERCZYŃSKI Dariusz BENKOWSKI Henryk
B.D. STOLARCZYK Grzegorz
B.D. STOLARCZYK Grzegorz
KUKLA Rafał B.D. B.D. SKRZYPACZ Adrian SKRZYPACZ Adrian
, Z/2436/21
, Z/3394/15
, Z/0578/17
, Z/1543/16
, 2022
, 2022
, 2022
, 2022




2 s 1 1:46.02 RACZKOWSKA Gabriela
LESZCZYŃSKA Anna
ANTONOWICZ Dominika
JELSKA Justyna
KS Podlasie Białystok 2006
2000
2005
1999
Sen POD -- GRYNIEWICZ Wiktor
NIED¬WIECKI Wojciech B.D.
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
JELSKA Justyna B.D.
Z/1708/22
Z/2041/15
Z/0448/19
Z/1051/15
2022
2022
2022
2022




3 s 1 1:49.56 JACKIEWICZ Patrycja
CIESIELSKA Anna
TRAUTMAN Karolina
DEFRATYKA Małgorzata
KS Sprinterzy.com Kraków 2001
1997
2004
1999
Sen MLP -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/5392/15
Z/1639/13
Z/0782/19
Z/5522/22
2022
2022
2022
2022




4 s 1 1:51.20 MAJCHRZAK Angelika
URBANIAK Oliwia
PRZYBYLSKA Aleksandra
¦WIERCZ Martyna
UKS D±b Suchy Las 2005
2008
2008
2004
U20 WLP -- TYLAK Łukasz
GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek
GULCZYŃSKA Grażyna
KACZOR Adam TYLAK Łukasz
Z/0395/21
Z/4320/18
Z/4143/22
, Z/3635/22
2022
2022
2022
, 2022

BEZ


5 s 1 1:52.63 STRZYMIŃSKA Magdalena
WYSZKOWSKA Aleksandra
WYNIMKO Aleksandra
KASPERUK Aleksandra
KS Podlasie Białystok 2006
2006
2008
2005
U18 POD -- BAJKO Andrzej SIENKIEWICZ Karol
SIENKIEWICZ Karol
B.D. MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
SUPROŃ Jarosław
, Z/2533/20
Z/0883/20
, Z/3872/21
Z/4193/20
, 2022
2022
, 2022
2022




1 1 s 2 1:46.99 WOJTAS Marta
KLESZNO Maja
LACH Alicja
GREINER Olivia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2005
2006
2006
2004
U20 OPL -- LACH Magdalena
LACH Magdalena
LACH Magdalena
LACH Magdalena
Z/2803/18
Z/4183/19
Z/0206/19
Z/1145/20
2022
2022
2022
2022




2 2 s 2 1:49.23 ¦WIERCZ Martyna
URBANIAK Oliwia
PRZYBYLSKA Aleksandra
MAJCHRZAK Angelika
UKS D±b Suchy Las 2004
2008
2008
2005
U20 WLP -- KACZOR Adam TYLAK Łukasz
GULCZYŃSKA Grażyna KASPRZYK Marek
GULCZYŃSKA Grażyna
TYLAK Łukasz
, Z/3635/22
Z/4320/18
Z/4143/22
Z/0395/21
, 2022
2022
2022
2022

BEZ


3 3 s 2 1:51.47 KARWOWSKA Michalina
RĘKAWIECKA Roksana
BORKOWSKA Wiktoria
RYCHLEWSKA Emilia
PTT Delta Płock 2006
2006
2004
2003
U20 MAZ -- KˇPIŃSKI Sławomir
KˇPIŃSKI Sławomir
KˇPIŃSKI Sławomir
KˇPIŃSKI Sławomir
Z/2877/19
Z/2878/19
Z/0087/18
Z/3277/17
2022
2022
2022
2022


3
3
4 4 s 2 1:52.66 ¦WIDERSKA Antonina
NOWAK Antonina
GRZEGORZEK Martyna
TRYBA Martyna
GKS Start Długołęka 2006
2006
2006
2006
U18 DOL -- BENKOWSKI Henryk BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
, Z/3688/20
Z/0131/20
, Z/0606/20
Z/0205/20
, 2022
2022
, 2022
2022




1 1 s 3 1:43.51 ZAŁECZNA Roksana
DOMAGAŁA Małgorzata
OLCZYK Anna
ZOCHNIAK Amelia
UKS Czempion Bełchatów 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz
, Z/1469/21
Z/3465/19
, Z/3462/19
, Z/3464/19
, 2022
2022
, 2022
, 2022


5
5
2 2 s 3 1:50.83 WITKOWSKA Barbara
BAS Natalia
WI¦NIEWSKA Patrycja
FˇFARA Eliza
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
B.D. LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0182/18
Z/0451/21
, Z/1053/20
Z/0036/20
2022
2022
, 2022
2022




3 3 s 3 1:50.97 SZCZEPAŃSKA Julia
OKULOWSKA Oliwia
LONGOSZ Aleksandra
KASPRZAK Oliwia
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008
2007
2007
2007
U16 DOL -- MAKUCH Beata
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
STOLARCZYK Grzegorz
Z/0826/19
Z/2426/18
Z/0820/19
Z/3881/20
2022
2022
2022
2022

BEZ


4 4 s 3 1:56.39 PIASECKA Hanna
MAGDZIARZ Marika
NOWAKOWSKA Jagoda
KANDERSKA Zuzanna
UKS Vis Skierniewice 2007
2007
2008
2008
U16 LDZ -- KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
Z/1438/21
Z/3816/19
Z/3819/19
Z/2369/21
2022
2022
2022
2022




5 5 s 3 1:59.14 MILEWSKA Patrycja
GO¦CIEWSKA Julia
GOŁĘBIOWSKA Joanna
ARCISZ Katarzyna
MKS Juvenia Białystok 2008
2008
2007
2008
U16 POD -- B.D.
GOŁĘBIOWSKI Jarosław
GOŁĘBIOWSKI Jarosław
GOŁĘBIOWSKI Jarosław
Z/5255/22
Z/10364/21
Z/2531/20
Z/14399/21
2022
2022
2022
2022




  s 3 DQ ZAREMBA Magdalena
BACZYŃSKA Zuzanna
ROMANIUK Nikola
PIASECKA Karolina
KS Podlasie Białystok 2007
2007
2008
2007
U16 POD -- PIASECKI Marcin
SUPROŃ Jarosław
SIENKIEWICZ Karol SIENKIEWICZ Karol
PIASECKI Marcin
Z/0687/22
Z/4689/22
, Z/0010/21
Z/2309/21
2022
2022
, 2022
2022




2x2x400 m MIX
1 4 s 1 4:08.88 WESOŁOWSKA Mirela
JURCZYŃSKI Rafał
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1989
1997

brak daty OPL -- JASIŃSKI Cyprian
ZIEMBA Krzysztof B.D.
Z/3357/11
Z/1090/14
2022
2022
M

2 6 s 1 4:34.92 GRZEGORZEK Martyna
CZERWIŃSKI Piotr
GKS Start Długołęka 2006
2005

brak daty DOL -- BENKOWSKA Nina BENKOWSKI Henryk
BENKOWSKI Henryk
, Z/0606/20
Z/3763/19
, 2022
2022


3 7 s 1 4:36.52 MAJCHRZAK Angelika
TYLAK Łukasz
UKS D±b Suchy Las 2005
1990

brak daty WLP -- TYLAK Łukasz
TYLAK Łukasz
Z/0395/21
Z/1668/12
2022
2022

II
4 9 s 1 4:52.22 TRAUTMAN Karolina
KUREK Maciej
KS Sprinterzy.com Kraków 2004
1994

brak daty MLP -- B.D.
B.D.
Z/0782/19
Z/0868/22
2022
2022


5 10 s 1 4:59.54 SIROCKA Maria
MALANOWSKI Łukasz
KS Sprinterzy.com Kraków 2002
1996

brak daty MLP -- B.D.
B.D.
Z/3511/22
Z/3997/15
2022
2022


1 1 s 2 3:58.46 PARADOWSKA Oliwia
PEC Adrian
SRS Kondycja Piaseczno 2001
2003

brak daty MAZ -- PARADOWSKA Renata B.D.
PARADOWSKA Renata
Z/2079/15
Z/1876/18
2022
2022

3
2 2 s 2 3:58.96 KRAWCZYŃSKA Martyna
JURAK Bartosz
KS Prefbet-Sonarol 2004
2003

brak daty POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4033/18
Z/4754/18
2022
2022


3 3 s 2 3:59.95 GAJKOWSKA Martyna
MAKOWSKI Mateusz
MKS Pułtusk 2003
2004

brak daty MAZ -- ADAMSKI Robert
ADAMSKI Robert
Z/3000/17
Z/4152/19
2022
2022


4 5 s 2 4:13.37 KWIATKOWSKA Angelika
DUDEK Bartosz
MKS Juvenia Białystok 1998
1992

brak daty POD -- DUDEK Bartosz B.D.
DUDEK Bartosz
Z/2671/16
Z/3483/11
2022
2022


5 8 s 2 4:41.42 CIESIELSKA Anna
SOBIECH Jakub
KS Sprinterzy.com Kraków 1997
1990

brak daty MLP -- B.D.
B.D.
Z/1639/13
Z/11732/21
2022
2022


  s 2 DQ PŁOCIŃSKA Aleksandra
KUCHARSKI Bartosz
SRS Kondycja Piaseczno 1999
2000

brak daty MAZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D.
PARADOWSKI Wiesław B.D.
Z/5219/15
Z/1215/16
2022
2022


4x400 m MIX
1 1 s 1 3:42.30 TYMIŃSKI Piotr
CIESIELSKA Anna
SOBIECH Jakub
JACKIEWICZ Patrycja
KS Sprinterzy.com Kraków 2000
1997
1990
2001
Sen MLP -- B.D. B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/1001/17
Z/1639/13
Z/11732/21
Z/5392/15
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 3:42.56 JURAK Bartosz
GRABOWSKA Wiktoria
DˇBROWSKI Piotr
KRAWCZYŃSKA Martyna
KS Prefbet-Sonarol 2003
2005
2003
2004
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4754/18
Z/4612/19
Z/0987/17
Z/4033/18
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 3:42.80 LIS Krzysztof
KLESZNO Maja
BRYLL Ignacy
GREINER Olivia
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002
2006
2004
2004
U23 OPL -- LACH Magdalena B.D.
LACH Magdalena
LACH Magdalena
LACH Magdalena
Z/2244/19
Z/4183/19
Z/2804/18
Z/1145/20
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 4:04.77 TYLAK Łukasz
MAJCHRZAK Angelika
KACZMAREK Mikołaj
PRZYBYLSKA Aleksandra
UKS D±b Suchy Las 1990
2005
2007
2008
Sen WLP -- TYLAK Łukasz
TYLAK Łukasz
TYLAK Łukasz
GULCZYŃSKA Grażyna
Z/1668/12
Z/0395/21
Z/0533/22
Z/4143/22
2022
2022
2022
2022
II



5 5 s 1 4:09.46 SZEWCZYK Maciej
CZACHOROWSKA Antonina
GABRYSIAK Szymon
MAKÓWKA Natalia
MUKS Park Zduńska Wola 2004
2008
2003
2006
U20 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
, Z/0672/18
Z/0529/21
, Z/3875/17
Z/11280/21
, 2022
2022
, 2022
2022
BEZ

5

4x600 m MIX
1 1 s 1 6:24.89 LEWANDOWSKI Michał
GIEJBATOW Julia
OLEJNIK Mikołaj
BRUDNY Regina
UKS Filipides Teresin 2008
2008
2007
2007
U16 MAZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej
ANDRYSZCZYK Andrzej
ANDRYSZCZYK Andrzej OLEJNIK Tomasz
ANDRYSZCZYK Andrzej
Z/0965/20
Z/1569/19
Z/0393/19
Z/12996/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 6:39.46 PTASZEK Leon
ZAJˇC Kamila
GRABARZ Hubert
BRYDNIAK Iga
WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz 2007
2007
2007
2008
U16 MLP -- ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
ZAGRODZKI Marcin
Z/3873/19
Z/3062/18
Z/2628/20
Z/2629/20
2022
2022
2022
2022

BEZ


3 3 s 1 6:42.52 LACHOWICZ Jakub
WYNIMKO Aleksandra
TEREBUN Szymon
CZARNIECKA Wiktoria
KS Podlasie Białystok 2008
2008
2008
2007
U16 POD -- BAJKO Andrzej
B.D. MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
BAJKO Andrzej
Z/3869/21
, Z/3872/21
Z/1937/22
Z/4218/21
2022
, 2022
2022
2022




4 4 s 1 7:07.75 KLIKOWSKI Michał
FRANKOWSKA Gabriela
ABRAMOWICZ Franciszek
GOŁĘBIOWSKA Joanna
MKS Juvenia Białystok 2007
2007
2007
2007
U16 POD -- B.D.
B.D.
B.D.
GOŁĘBIOWSKI Jarosław
Z/4705/22
Z/4468/22
Z/5665/22
Z/2531/20
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 8:01.57 JELIŃSKI Oliwier
JAROS Paulina
MATUSIAK Hubert
CZACHOROWSKA Antonina
MUKS Park Zduńska Wola 2007
2007
2007
2008
U16 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
Z/5538/22
Z/0533/21
Z/5539/22
Z/0529/21
2022
2022
2022
2022




4x800 m MIX
1 1 s 1 8:43.30 DZIADCZYK Antoni
PIˇTKOWSKA Oliwia
BARTO¦ Krzysztof
STRZEŻYSZ Małgorzata
KS AZS AWF Warszawa 2004
2006
2003
2004
U20 MAZ -- WRONA Grzegorz
WRONA Grzegorz
WRONA Grzegorz
WRONA Grzegorz
Z/2850/19
Z/2853/19
Z/0282/19
Z/5070/18
2022
2022
2022
2022



4
2 2 s 1 9:13.40 DˇBROWSKI Piotr
GRABOWSKA Wiktoria
JURAK Bartosz
KRAWCZYŃSKA Martyna
KS Prefbet-Sonarol 2003
2005
2003
2004
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/0987/17
Z/4612/19
Z/4754/18
Z/4033/18
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 9:21.84 BRODALA Maksym
ROZPĘDZIK Marzena
KARNAS Kacper
KULCZYK Paulina
UKS Czapla Białe Błota 2005
2003
2004
2006
U20 KPO -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Kinga KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
Z/1069/19
, Z/1324/17
Z/3127/18
Z/1044/19
2022
, 2022
2022
2022

3


  s 1 DNF SZEWCZYK Maciej
CZACHOROWSKA Antonina
GABRYSIAK Szymon
MAKÓWKA Natalia
MUKS Park Zduńska Wola 2004
2008
2003
2006
U20 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
, Z/0672/18
Z/0529/21
, Z/3875/17
Z/11280/21
, 2022
2022
, 2022
2022
BEZ

5

1 1 s 2 8:53.33 WALICKI Adam
BOGDANOWICZ Aneta
HRYNIEWICKI Łukasz
MARCISZEWSKA Klaudia
KS Podlasie Białystok 2006
2006
2005
2005
U18 POD -- B.D.
SIENKIEWICZ Karol ZALEWSKI Jan
PO¦PIECH Anna ZALEWSKI Jan
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina SIENKIEWICZ Karol
Z/10570/21
, Z/4892/19
, Z/4893/19
Z/2313/19
2022
, 2022
, 2022
2022




2 2 s 2 9:06.13 CICHOWSKI Kamil
LAMBERSKA Wiktoria
¦MIERTKA Mateusz
KORYTOWSKA Olga
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2006
2006
2006
2006
U18 KPO -- NIEBUDEK Sylwester
NIEBUDEK Sylwester
NIEBUDEK Sylwester
NIEBUDEK Sylwester KACZOCHA Alina
Z/1013/19
Z/13435/21
Z/1014/19
Z/0193/18
2022
2022
2022
2022




3 3 s 2 9:16.48 ŁYSIAK Szymon
LACH Alicja
BACHŁAJ Maciej
WOJTAS Marta
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2006
2006
2005
2005
U18 OPL -- LACH Magdalena
LACH Magdalena
LACH Magdalena
LACH Magdalena
Z/1356/20
Z/0206/19
Z/0209/19
Z/2803/18
2022
2022
2022
2022




1 1 s 3 8:34.08 PEC Adrian
PARADOWSKA Oliwia
KUCHARSKI Bartosz
PŁOCIŃSKA Aleksandra
SRS Kondycja Piaseczno 2003
2001
2000
1999
Sen MAZ -- PARADOWSKA Renata
PARADOWSKA Renata B.D.
PARADOWSKI Wiesław B.D.
PARADOWSKI Wiesław B.D.
Z/1876/18
Z/2079/15
Z/1215/16
Z/5219/15
2022
2022
2022
2022
3



2 2 s 3 8:51.52 JURAK Bartosz
GRABOWSKA Wiktoria
DˇBROWSKI Piotr
KRAWCZYŃSKA Martyna
KS Prefbet-Sonarol 2003
2005
2003
2004
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4754/18
Z/4612/19
Z/0987/17
Z/4033/18
2022
2022
2022
2022




3 3 s 3 8:52.48 SZCZEPAŃSKI Piotr
WIERZCHOWSKA Maja
MIKA Kilian
ZATORSKA Maia
SRS Kondycja Piaseczno 2000
2004
2007
2004
U23 MAZ -- PARADOWSKI Wiesław
PARADOWSKI Wiesław
PARADOWSKI Wiesław
PARADOWSKI Wiesław
Z/2078/15
Z/1878/18
Z/0800/20
Z/0647/20
2022
2022
2022
2022
BEZ
5


4 4 s 3 8:53.18 LIS Krzysztof
LACH Aleksandra
JURCZYŃSKI Rafał
WESOŁOWSKA Mirela
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 2002
2000
1997
1989
Sen OPL -- LACH Magdalena B.D.
ZIEMBA Krzysztof B.D.
ZIEMBA Krzysztof B.D.
JASIŃSKI Cyprian
Z/2244/19
Z/2655/15
Z/1090/14
Z/3357/11
2022
2022
2022
2022



M
100-200-300-400 K
1 s 1 2:21.86 LUBIATOWSKA Małgorzata
¦WIERCZYŃSKA Julia
ADAMCZEWSKA Zuzanna
JABŁOŃSKA Oliwia
Łódzkie 2005
2006
2005
2005
U18 LDZ -- BLAUSZ Henryka
GOWORSKI Tomasz
BLAUSZ Henryka
TOMCZYK Kazimierz
Z/0457/19
Z/1246/20
Z/0238/18
Z/0823/18
2022
2022
2022
2022




2 s 1 2:26.61 KALINOWSKA Kamila
ANTONOWICZ Dominika
MACIOROWSKA Aleksandra
GRABOWSKA Wiktoria
Podlaskie 2005
2005
2005
2005
U18 POD -- SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/0447/19
Z/0448/19
Z/3243/21
Z/4612/19
2022
2022
2022
2022




3 s 1 2:44.08 CZABAN Laura
MILEWSKA Patrycja
STEFAŃSKA Wiktoria
LIPSKA Weronika
Podlaskie 2008
2008
2007
2005
U18 POD -- B.D.
B.D.
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/0405/22
Z/5255/22
Z/12538/21
Z/2267/20
2022
2022
2022
2022




1 1 s 2 2:21.30 SOBCZYŃSKA Aleksandra
WOJEŃSKA Aleksandra
SZCZYPIŃSKA Kaja
JELENIEWICZ Nikola
Warmińsko-Mazurskie 2007
2008
2007
2007
U16 WMZ -- OSTANEK Aneta
LUDWICHOWSKA Bronisława
OSTANEK Aneta
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/12559/21
Z/1524/20
Z/3796/20
Z/5729/18
2022
2022
2022
2022




2 2 s 2 2:24.11 SZYMIEL Aleksandra
BACZYŃSKA Zuzanna
PIASECKA Karolina
STEFAŃSKA Wiktoria
Podlaskie 2008
2007
2007
2007
U16 POD -- SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
PIASECKI Marcin
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/1596/22
Z/4689/22
Z/2309/21
Z/12538/21
2022
2022
2022
2022




3 3 s 2 2:26.42 WI¦NIEWSKA Patrycja
BAS Natalia
WITKOWSKA Barbara
FˇFARA Eliza
Kujawsko-Pomorskie 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- B.D. LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
, Z/1053/20
Z/0451/21
Z/0182/18
Z/0036/20
, 2022
2022
2022
2022




4x200 m M
1 1 s 1 1:27.30 TUROWSKI Gabriel
JAROSZEWICZ Ernest
KWIATKOWSKI Mateusz
DUDEK Bartosz
MKS Juvenia Białystok 2004
1999
1999
1992
Sen POD -- B.D.
B.D. DUDEK Bartosz
DUDEK Bartosz
DUDEK Bartosz
Z/1455/21
, Z/2454/20
Z/1796/16
Z/3483/11
2022
, 2022
2022
2022


2

2 2 s 1 1:31.13 BOIŃSKI Dominik
KPORHOTOR Derrick
PIASECKI Kacper
TOMASZEWSKI Oskar
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2002
2006
2006
2005
U23 KPO -- NIEBUDEK Sylwester
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0178/20
Z/5473/19
Z/13197/21
Z/5226/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
3 3 s 1 1:31.72 GOŁˇB Jarosław
GRZEGORZEWSKI Szymon
JARZˇB Miłosz
PĘDZIWIATR Jakub
LKS MOSiR Sieradz 2000
2002
1999
1999
Sen LDZ -- KU¦ Tomasz B.D.
FIRLIT Roman
B.D. GABRYSIAK Marcin
B.D. KU¦ Tomasz
Z/2244/18
Z/0258/19
, Z/1279/20
, Z/0930/17
2022
2022
, 2022
, 2022

4


4 4 s 1 1:32.11 SZYMAŃSKI Filip
PRZYŻECKI Dominik
CHUDAK Franciszek
SUCHOROWSKI Jan
AKL Ursynów Warszawa 2005
2001
2001
2001
U23 MAZ -- KĘDZIORA Robert
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
OBROCKI Bogdan
Z/3764/19
Z/2641/16
Z/4214/15
Z/1530/19
2022
2022
2022
2022

2
3

  s 1 DNF WA¦KIEWICZ Norbert
SOBIECH Jakub
KUREK Maciej
TYMIŃSKI Piotr
KS Sprinterzy.com Kraków 2000
1990
1994
2000
Sen MLP -- B.D. B.D. B.D.
B.D.
B.D.
B.D. B.D.
Z/2505/17
Z/11732/21
Z/0868/22
Z/1001/17
2022
2022
2022
2022




1 1 s 2 1:33.40 DˇBROWSKI Paweł
JURAK Bartosz
ROGIŃSKI Bartosz
DˇBROWSKI Piotr
KS Prefbet-Sonarol 2003
2003
2006
2003
U20 POD -- KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
KORYTKOWSKI Andrzej
Z/4658/18
Z/4754/18
Z/10643/21
Z/0987/17
2022
2022
2022
2022




2 2 s 2 1:35.47 GLAZA Mateusz
KĘDZIERSKI Jan
SIERANT Olgierd
KARNAS Kacper
UKS Czapla Białe Błota 2004
2004
2007
2004
U20 KPO -- KARNAS Zbigniew KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
KARNAS Zbigniew
, Z/4507/17
Z/7685/21
Z/3213/20
Z/3127/18
, 2022
2022
2022
2022
3



3 3 s 2 1:36.97 KLIKOWSKI Michał
KOMENDA Łukasz
WYSZYŃSKI Paweł
ŻUKOWSKI Sebastian
MKS Juvenia Białystok 2007
2006
2003
2006
U20 POD -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/4705/22
Z/5222/22
Z/2499/20
Z/12537/21
2022
2022
2022
2022




4 4 s 2 1:37.51 NAWOTCZYŃSKI Kacper
CZARNOCKI Maciej
PIETRASZKO Szymon
MAKSYMIUK Piotr
KS Podlasie Białystok 2006
2006
2005
2004
U20 POD -- SUPROŃ Jarosław
SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
SUPROŃ Jarosław
GRANASZEWSKI Artur SUPROŃ Jarosław
Z/12824/21
, Z/3025/20
Z/4613/19
Z/0452/19
2022
, 2022
2022
2022




  s 2 DQ GABRYSIAK Szymon
SZEWCZYK Maciej
KOTOWSKI Jędrzej
GAJEWSKI Łukasz
MUKS Park Zduńska Wola 2003
2004
2005
2006
U20 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
, Z/3875/17
, Z/0672/18
Z/8857/21
Z/3607/19
, 2022
, 2022
2022
2022
5
BEZ


1 1 s 3 1:35.38 TKACZYK Filip
SIUDA Mateusz
DUDA Tymon
PIEKARCZYK Bartosz
O¦ AZS Poznań 2007
2007
2007
2007
U16 WLP -- BIEDERMANN Roman
CIE¦LICKA Elżbieta
CIE¦LICKA Elżbieta
CIE¦LICKA Elżbieta CIE¦LICKA Elżbieta
Z/1416/22
Z/0015/21
Z/2367/20
, Z/4533/19
2022
2022
2022
, 2022




2 2 s 3 1:36.44 JAMUŁA Piotr
GARSTKA Bartłomiej
KACZMAREK Jakub
KŁOSOWSKI Filip
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0065/20
Z/14337/21
Z/3776/22
Z/0075/20
2022
2022
2022
2022




3 3 s 3 1:37.97 SZCZʦNIAK Karol
PAKULSKI Jakub
BIERNACKI Michał
LATKOWSKI Kacper
KS AZS AWF Wrocław 2008
2007
2008
2008
U16 DOL -- SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
SKRZYPACZ Adrian
Z/9550/21
Z/4563/22
Z/7983/21
Z/1336/21
2022
2022
2022
2022




4 4 s 3 1:52.93 KORACH Krzysztof
SZYMAŃSKI Wojciech
SITARSKI Jakub
ANHALT Karol
UKS Czapla Białe Błota 2008
2007
2008
2008
U16 KPO -- KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
KARNAS Kinga
Z/2479/20
Z/3138/18
Z/1052/19
Z/3114/18
2022
2022
2022
2022

BEZ


100-200-300-400 M
1 1 s 1 2:00.35 ZALEGA Jonatan
BAZANIAK Bartek
SZYMAŃSKI Daniel
WÓJCIAK Adrian
Łódzkie 2006
2005
2005
2005
U18 LDZ -- B.D. KOWALSKI Robert
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
GRABOLUS Marek
, Z/3808/19
Z/1901/21
Z/1022/19
Z/1902/21
, 2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 2:02.66 ANDRZEJCZAK Ignacy
ŻACZKIEWICZ Bartosz
NOWICKI Filip
GOŁĘBIOWSKI Jan
Łódzkie 2006
2006
2006
2005
U18 LDZ -- KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
Z/0410/19
Z/3580/20
Z/0408/19
Z/0426/18
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
3 3 s 1 2:10.40 PIETRASZKO Szymon
NAWOTCZYŃSKI Kacper
ROGIŃSKI Bartosz
CZARNOCKI Maciej
Podlaskie 2005
2006
2006
2006
U18 POD -- SUPROŃ Jarosław
SUPROŃ Jarosław
KORYTKOWSKI Andrzej
SIENKIEWICZ Karol MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina
Z/4613/19
Z/12824/21
Z/10643/21
, Z/3025/20
2022
2022
2022
, 2022




4 4 s 1 2:24.71 SZEWCZYK Jakub
OPALIŃSKI Franciszek
KOTOWSKI Jędrzej
GAJEWSKI Łukasz
Łódzkie 2006
2005
2005
2006
U18 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
, Z/3605/19
, Z/1284/20
Z/8857/21
Z/3607/19
, 2022
, 2022
2022
2022
BEZ



  s 1 DNF PIASECKI Kacper
KPORHOTOR Derrick
TOMASZEWSKI Oskar
¦MIERTKA Mateusz
Kujawsko-Pomorskie 2006
2006
2005
2006
U18 KPO -- LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
NIEBUDEK Sylwester
Z/13197/21
Z/5473/19
Z/5226/18
Z/1014/19
2022
2022
2022
2022


BEZ

1 1 s 2 2:04.29 KOSTYRA Dawid
CIESZEWSKI Adam
MALINOWSKI Adrian
BIEŃKOWSKI Marcin
Warmińsko-Mazurskie 2007
2007
2007
2007
U16 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
OSTANEK Aneta
BRODOWSKI Wojciech
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/3154/19
Z/4625/19
Z/2374/21
, Z/0039/19
2022
2022
2022
, 2022
BEZ


BEZ
2 2 s 2 2:08.60 SZYSZKO Piotr
DONDZIŁO Oliwier
SIEMASZKO Daniel
ZALESKI Konrad
Podlaskie 2007
2008
2007
2007
U16 POD -- KLESZCZEWSKA Joanna SIENKIEWICZ Karol
GRYNIEWICZ Wiktor
PIASECKI Marcin
KORYTKOWSKI Andrzej
, Z/0478/21
Z/1599/22
Z/14521/21
Z/0473/22
, 2022
2022
2022
2022




3 3 s 2 2:19.25 SYNAJEWSKI Michał
SKONECZNY Mateusz
KAMIŃSKI Kacper
BIEDRZYCKI Mikołaj
Łódzkie 2007
2008
2008
2007
U16 LDZ -- BARSKA Jolanta
BARSKA Jolanta
KORWEK Joanna
BARSKA Jolanta
Z/7588/21
Z/3156/20
Z/3155/20
Z/0409/19
2022
2022
2022
2022



BEZ
  s 2 DQ ZAKOPIEC Jakub
ROBACZEWSKI Nikodem
KŁOSOWSKI Filip
GARSTKA Bartłomiej
Kujawsko-Pomorskie 2007
2007
2007
2007
U16 KPO -- LUZAK Andrzej
LUZAK Andrzej LUZAK Andrzej
LEWANDOWSKI Jacek
LEWANDOWSKI Jacek
Z/0893/20
, Z/0892/20
Z/0075/20
Z/14337/21
2022
, 2022
2022
2022




© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1112530231476 sekund