Częstochowa 18.09.2022
Finał Drużynowych Mistzostw ¦l±ska U16 [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 12.57 BISKUP Wiktoria KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -2.2 II DOBIJA Katarzyna Z/2787/19 2022 LDK!
2 2 s 1 12.59 SÓWKA Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -2.2 II MICHALSKA Alicja Z/1030/22 2022 LDK!
3 3 s 1 12.72 PUŁAWSKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -2.2 II PRENCEL Piotr Z/5604/18 2022 5 LDK!
4 4 s 1 12.81 CYRULIŃSKA Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2005 U18 SL -2.2 III DMP U20 TRˇBCZYŃSKA Żaneta LAMCH Czesław , Z/3419/18 , 2022 4 LDK! 120
5 6 s 1 13.23 GˇSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U16 LD -2.2 IV MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 13.23 MOLENDA Zuzanna MKS-SMS Victoria Racibórz 2008 U16 SL -2.2 IV MORKA Piotr Z/2816/21 2022 LDK!
1 8 s 2 13.27 TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.1 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
2 10 s 2 13.39 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -0.1 IV ROLAK Dorota Z/5588/19 2022 LDK!
3 11 s 2 13.41 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -0.1 IV MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2022 BEZ LDK!
4 13 s 2 13.56 KUPCZAK Olga CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -0.1 IV RUSZEL Piotr CIUK Marek , Z/4071/20 , 2022 BEZ LDK!
5 15 s 2 13.60 SŁOWIŃSKA Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -0.1 IV KWA¦NIAK Oliwia Z/13999/21 2022 LDK!
6 17 s 2 13.78 WÓJCIK Magdalena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -0.1 IV WAJDA Aleksandra Z/2316/18 2022 BEZ LDK!
7 19 s 2 13.92 BARANOWICZ Laura UKS Trójka Mikołów 2008 U16 SL -0.1 V WAJDA Aleksandra Z/1002/21 2022 LDK!
8 21 s 2 14.03 JARCZYK Milena UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL -0.1 V WAJDA Aleksandra Z/4666/19 2022 LDK!
1 12 s 3 13.51 KUBIK Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL +0.6 IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4620/19 2022 BEZ LDK!
2 14 s 3 13.58 PODGÓRSKA Magdalena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.6 IV JONDA Czesław Z/1747/19 2022 BEZ LDK!
3 16 s 3 13.66 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.6 IV DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2022 LDK!
4 18 s 3 13.86 KRUPIŃSKA Agata GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL +0.6 V DMP U20 RAMUS Józef Z/2680/20 2022 LDK! 79
5 20 s 3 13.98 WIERZBANOWSKA Marta KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +0.6 V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/13691/21 2022 LDK!
6 23 s 3 14.07 WIEJA Klaudia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +0.6 V ŻUK Bartłomiej Z/5577/21 2022 LDK!
7 24 s 3 14.11 KONKOL Roksana RMKS Rybnik 2008 U16 SL +0.6 V FOJCIK Dorota Z/4419/20 2022 LDK!
1 25 s 4 14.15 KRÓLICKA Tola GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -1.1 V RAMUS Józef Z/3593/22 2022 LDK!
2 25 s 4 14.15 WIEJA Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL -1.1 V DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3330/20 2022 LDK! 72
3 28 s 4 14.18 ¦WIERCZEK Laura MMKS Kędzierzyn KoĽle 2007 U16 OP -1.1 V SKRZYDLEWSKI Marek Z/3238/20 2022 LDK!
4 29 s 4 14.21 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -1.1 V MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
5 31 s 4 14.37 RÓŻYCKA Lena UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL -1.1 V WAJDA Aleksandra Z/4510/19 2022 LDK!
6 34 s 4 14.54 KOLMAN Zuzanna UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL -1.1 -- WAJDA Aleksandra Z/13957/21 2022
7 35 s 4 14.56 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL -1.1 -- GÓRECKA Małgorzata Z/2147/20 2022 LDK!
8 49 s 4 15.81 MALISZEWSKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -1.1 --
1 32 s 5 14.45 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +0.4 V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1589/21 2022 LDK!
1 32 s 5 14.45 KEMPNY Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL +0.4 V BOJKO Bogdan Z/3876/20 2022
3 36 s 5 14.61 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +0.4 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
4 37 s 5 14.62 LISOWSKA Martyna UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL +0.4 -- WAJDA Aleksandra Z/13951/21 2022
5 42 s 5 14.93 SOJKA Justyna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.4 -- DUDAŁA Piotr Z/5872/21 2022 LDK!
6 50 s 5 16.01 KOBYŁKA Kamila MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +0.4 -- SZCZYRK Janusz Z/5779/22 2022
1 22 s 6 14.04 JAWORSKA Julia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL +2.7 V DOBIJA Katarzyna Z/5014/22 2022 LDK!
2 38 s 6 14.71 KOZA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL +2.7 -- MICHALSKA Alicja BEZ LDK!
3 40 s 6 14.73 ¦LUSARCZYK Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL +2.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/6079/21 2022 LDK!
4 43 s 6 15.04 LICHTARSKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2008 U16 SL +2.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1274/22 2022 LDK!
5 48 s 6 15.74 MIĆKA Amelia MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +2.7 -- SZCZYRK Janusz Z/5903/22 2022
1 5 s 7 13.22 LIPSKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL +0.3 IV DMP U20 MICHALSKA Alicja Z/2265/20 2022 LDK! 103
2 27 s 7 14.16 GRZESICZEK Aleksandra UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL +0.3 V WAJDA Aleksandra Z/13950/21 2022
3 41 s 7 14.88 OSMAN Aleksandra UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL +0.3 -- PASZTA Anna Z/2176/18 2022 BEZ LDK!
4 45 s 7 15.10 KOWALSKA Kinga RMKS Rybnik 2007 U16 SL +0.3 -- FOJCIK Dorota Z/13707/21 2022 LDK!
5 47 s 7 15.61 KORGEL Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +0.3 -- RAMUS Józef Z/0120/21 2022 LDK!
6 53 s 7 16.19 DOLIBOG Nikola MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +0.3 -- PEROŃ Katarzyna Z/1391/20 2022 LDK!
1 39 s 8 14.72 KOŁDON Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.8 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5468/22 2022
2 46 s 8 15.18 BIEG Natalia UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL -0.8 -- WAJDA Aleksandra Z/1737/21 2022 LDK!
3 52 s 8 16.14 GAJTKOWSKA Amelia RMKS Rybnik 2007 U16 SL -0.8 -- FOJCIK Dorota Z/3586/22 2022
4 54 s 8 16.24 MIELESZKO Maria MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -0.8 -- SZCZYRK Janusz Z/0680/21 2022 LDK!
5 57 s 8 16.81 BŁAŻUSIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -0.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/14049/21 2022 LDK!
6 58 s 8 17.71 KOLANYK Alicja MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -0.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/2298/22 2022
4 51 s 9 16.06 WŁOSEK Julia MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +0.5 -- SZCZYRK Janusz Z/5776/22 2022
6 56 s 9 16.50 STACHOWIAK Julia MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL +0.5 -- SZCZYRK Janusz Z/5772/22 2022
300 m K
1 2 s 1 43.06 ABSYL Wiktoria UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/2319/18 2022 BEZ LDK!
2 4 s 1 43.12 KUBISZ Julia UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL III PASZTA Anna Z/5459/19 2022 LDK!
3 5 s 1 43.47 SOCHACKA Julia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1180/19 2022 5 LDK!
4 6 s 1 43.71 KACZMAREK Gabriela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/4508/19 2022 LDK!
5 8 s 1 44.25 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/1413/20 2022 LDK!
1 3 s 2 43.09 MADUZIA Justyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/3264/18 2022 BEZ LDK!
2 7 s 2 43.83 SKOWRON Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL III CZYŻ Katarzyna Z/1733/19 2022 LDK!
3 9 s 2 44.80 ROCZNIAK Zofia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL III ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1179/19 2022 LDK!
4 12 s 2 45.51 POTOCZNY Hanna UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/1547/20 2022 LDK!
5 13 s 2 45.62 JAROMIN Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/12201/21 2022 LDK!
6 14 s 2 45.78 PAWLIK Oliwia MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL IV KWA¦NIAK Oliwia Z/3315/20 2022 LDK!
1 11 s 3 45.47 MALIGŁÓWKA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/0938/20 2022 BEZ LDK!
2 15 s 3 45.98 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2022 LDK!
3 16 s 3 46.00 REJMONIAK Natalia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/2026/22 2022
4 18 s 3 46.62 DUDA Magdalena MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0928/19 2022 LDK!
1 17 s 4 46.28 STEC Hanna UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2179/18 2022 BEZ LDK!
2 19 s 4 46.71 NOGAJ Bianka CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V RUSZEL Piotr CIUK Marek # , Z/12476/21 , 2022 BEZ LDK!
3 20 s 4 47.41 MIKU¦KIEWICZ Emilia UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL V WAJDA Aleksandra Z/2331/18 2022 BEZ LDK!
4 23 s 4 47.69 MAKOWSKA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL V SPISAK Barbara Z/3058/19 2022 BEZ LDK!
5 29 s 4 48.74 WEIGEL Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2000/22 2022 LDK!
1 10 s 5 45.40 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
2 21 s 5 47.63 STĘPLEWSKA Kamila MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/1778/22 2022
3 22 s 5 47.67 KORUS Amelia GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14797/21 2022 LDK!
4 26 s 5 48.13 KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2022 LDK!
5 32 s 5 49.40 DITRICH Marlena UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL -- PASZTA Anna Z/6380/21 2022 LDK!
6 37 s 5 49.99 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2022 LDK!
1 24 s 6 47.72 SZARATA Jagoda MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/1420/20 2022 LDK!
2 25 s 6 47.96 LICHNOWSKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL V JONDA Czesław Z/2231/22 2022
3 28 s 6 48.34 WIKAR Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL V DOBIJA Katarzyna Z/2128/20 2022 LDK!
4 29 s 6 48.74 TARĘD¬ Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2538/22 2022
5 36 s 6 49.96 RAKOWSKA Jessica CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5693/22 2022 LDK!
6 40 s 6 51.11 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
1 33 s 7 49.45 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2022 LDK!
2 34 s 7 49.61 KRAMARCZYK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1726/19 2022 LDK!
3 35 s 7 49.92 CZARNECKA Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/3941/20 2022 LDK!
4 38 s 7 50.01 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1418/20 2022 LDK!
5 43 s 7 51.27 DESKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14035/21 2022 LDK!
2 40 s 8 51.11 RYGIEL Amelia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4062/20 2022 LDK!
3 44 s 8 51.34 WYSOCKA Liliana CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- RUSZEL Piotr Z/2318/22 2022 LDK!
4 46 s 8 51.61 PRZYBYŁKA Zofia MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/7993/21 2022 LDK!
5 47 s 8 52.38 JAROSZ Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/1920/22 2022 LDK!
6 48 s 8 54.25 KLE¦TA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2734/20 2022 LDK!
2 27 s 9 48.17 SZCZĘSNA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/13462/21 2022 LDK!
3 31 s 9 49.36 MAZUR Anna MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/4445/19 2022 LDK!
4 49 s 9 54.33 STEC Lena LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3933/21 2022 LDK!
5 51 s 9 56.38 GRUSZKA Karolina UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL -- PASZTA Anna # Z/1919/22 2022 LDK!
6 53 s 9 60.43 STYPA Kamila MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2311/22 2022
1 42 s 10 51.23 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2022 LDK!
2 45 s 10 51.53 MACIOŁ Monika MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1779/22 2022
3 50 s 10 54.60 POHL Magdalena MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13461/21 2022 LDK!
4 52 s 10 59.39 TOMASZEK Dominika MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/5775/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:41.23 JAROŃ Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL III SZCZYRK Janusz Z/1415/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:41.42 THAMM Michalina MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL III DUDAŁA Piotr Z/3487/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:41.57 JURKA Daniela UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/4507/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:43.00 GRZECHUŁA Maja MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/1583/21 2022 LDK!
5 5 s 1 1:43.12 FLORCZYK Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław # Z/4363/19 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 1:43.13 MALINA Otylia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL IV PASZTA Wiesław Z/3919/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:43.92 BUDKOWSKA Stella UKS Chromik Mysłowice 2008 U16 SL IV PROKSA Robert Z/2905/19 2022 LDK!
8 9 s 1 1:45.33 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL IV JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2022 BEZ LDK!
9 10 s 1 1:46.22 CYGANEK Marta GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1192/19 2022 LDK!
1 8 s 2 1:44.47 RAKUS Antonina LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4098/20 2022 LDK!
2 11 s 2 1:47.89 CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
3 12 s 2 1:50.24 ŁUKASZEWSKA Judyta KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9246/21 2022 LDK!
4 13 s 2 1:52.61 JAROS Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1543/20 2022 LDK!
5 14 s 2 1:53.25 MANCIN Nela MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0975/22 2022
6 15 s 2 1:54.29 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2022 LDK!
7 21 s 2 1:56.88 METELSKA Nadia UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- PROKSA Robert Z/6381/21 2022
8 22 s 2 1:57.07 SULIGA Idalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- RUSZEL Piotr Z/13988/21 2022 LDK!
1 16 s 3 1:54.51 ¦WIERCZYNA Maja MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/2180/22 2022
2 18 s 3 1:55.74 LEWANDOWSKA Oliwia UKS Olimpia Zabrze 2009 U14 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/5167/22 2022
3 19 s 3 1:56.07 FIK Marta UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL -- PASZTA Anna Z/6377/21 2022 LDK!
4 20 s 3 1:56.31 KROCZYK Emilia UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/1544/20 2022 LDK!
5 24 s 3 1:59.52 JAWORSKA Milena MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/3318/20 2022 LDK!
6 25 s 3 1:59.77 CZAPLA Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14799/21 2022 LDK!
7 27 s 3 2:02.39 BOLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5145/21 2022 LDK!
8 29 s 3 2:08.74 GAŻA Julia MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13458/21 2022 LDK!
1 17 s 4 1:54.70 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2022 LDK!
2 23 s 4 1:58.13 ¦WIERKOWICZ Kamila GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14133/21 2022 LDK!
3 26 s 4 2:02.14 SZCZUREK Iga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1800/19 2022
4 28 s 4 2:05.71 WOJTYŁA Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3934/21 2022 LDK!
5 30 s 4 2:13.08 BIELSKA Weronika TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/1817/19 2022
6 31 s 4 2:14.90 BUJOCZEK Milena MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/0656/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:01.98 LACHOWSKA Aurelia KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL II RU¦NIAK Stefan Z/2783/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:06.76 GWIAZDA Gabriela MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL III PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3321/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:09.99 PORWOLIK Oliwia UKS Trójka Mikołów 2007 U16 SL III WAJDA Aleksandra Z/2317/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:14.90 ANDRZEJEWSKA Kamila LKS Pogórze Skoczów 2007 U16 SL IV KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0981/18 2022 BEZ
5 6 s 1 3:23.90 FLORCZYK Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL V JONDA Czesław Z/13260/21 2022
6 9 s 1 3:26.95 WODECKA Hanna MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL V DUDAŁA Piotr Z/5869/21 2022
7 10 s 1 3:30.29 LABISKO Maja UKS Kusy Bukowno 2009 U14 MA V KOWINA-¦WIDEREK Grażyna Z/2582/18 2022 BEZ
8 12 s 1 3:31.03 KOWRYGO Antonina KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL V CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9245/21 2022 LDK!
9 13 s 1 3:33.16 SOKÓŁ Małgorzata MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/0953/19 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF JAREK Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/4058/20 2022 LDK!
1 5 s 2 3:23.58 THAMM Malwina MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL V DUDAŁA Piotr Z/4443/19 2022
2 7 s 2 3:26.48 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL V BOJKO Bogdan Z/3721/19 2022
3 8 s 2 3:26.53 FILAPEK Maria MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/12803/21 2022 LDK!
4 11 s 2 3:30.60 WAWRZYŃCZAK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1579/21 2022 LDK!
5 14 s 2 3:36.11 PAPROTA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3320/20 2022 LDK!
6 15 s 2 3:40.64 BUDKOWSKA Sara UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL -- PROKSA Robert Z/2021/20 2022
7 16 s 2 3:55.86 PODSIADLIK Matylda CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- LAMCH Mariola Z/5694/22 2022 LDK!
80 pł K
1 1 s 1 12.87 GˇSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U16 LD -0.9 III MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 13.82 LASATOWICZ Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.9 V JUSTYNIAK Joanna Z/2548/19 2022 LDK!
3 3 s 1 14.43 DˇDELA Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.9 V TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4618/19, Z/3930/20 2019, 2022 LDK!
4 4 s 1 14.81 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -0.9 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2022 LDK!
1 5 s 2 15.54 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -1.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2022 LDK!
2 6 s 2 15.94 MADEJA Zuzanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL -1.7 -- RAMUS Józef Z/10981/21 2022 LDK!
3 7 s 2 16.87 MRUGALSKA Blanka RMKS Rybnik 2011 U12 SL -1.7 -- FOJCIK Dorota Z/1899/22 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 50.28 GDYNIA Kinga GKS Piast Gliwice # 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4936/22 2022 LDK!
2 2 s 1 50.62 MATYSIAK Oliwia GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL IV ¦NIEGÓRSKI Adam Z/0115/21 2022 LDK!
3 3 s 1 52.53 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA V CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
4 4 s 1 60.19 FRˇCZEK Oliwia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/4609/19 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF TRˇBCZYŃSKA Julia CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4622/19 2022 BEZ LDK!
1000 m prz K
1 1 s 1 3:47.44 CIESZYŃSKA Róża MULKS Juvenia Głuchołazy 2008 U16 OP -- PIERÓG Paweł Z/1080/19 2022 LDK!
  s 1 DNF CENDROWSKA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4617/19 2022 BEZ LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 51.38 MADUZIA Justyna
FLORCZYK Zofia
PODGÓRSKA Magdalena
PUŁAWSKA Maria
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008
2007
2007
2007
U16 SLK -- CZYŻ Katarzyna
JONDA Czesław
JONDA Czesław
PRENCEL Piotr
Z/3264/18
Z/4363/19
Z/1747/19
Z/5604/18
2022
2022
2022
2022
BEZ
BEZ
BEZ
5
2 2 s 1 52.41 WÓJCIK Magdalena
KACZMAREK Gabriela
JARCZYK Milena
ABSYL Wiktoria
UKS Trójka Mikołów 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/2316/18
Z/4508/19
Z/4666/19
Z/2319/18
2022
2022
2022
2022
BEZ


BEZ
3 4 s 1 53.29 KUBIK Julia
KUPCZAK Olga
DˇDELA Wiktoria
TRˇBCZYŃSKA Julia
CKS Budowlani Częstochowa 2007
2008
2007
2007
U16 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta
RUSZEL Piotr CIUK Marek
TRˇBCZYŃSKA Żaneta TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/4620/19
, Z/4071/20
Z/4618/19
, Z/3930/20
Z/4622/19
2022
, 2022
2019
, 2022
2022
BEZ
BEZ

BEZ
4 5 s 1 53.49 JAROMIN Oliwia
WIERZBANOWSKA Marta
JAWORSKA Julia
BISKUP Wiktoria
KS Sprint Bielsko-Biała 2007
2007
2007
2008
U16 SLK -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata
CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/12201/21
Z/13691/21
Z/5014/22
Z/2787/19
2022
2022
2022
2022




5 10 s 1 55.00 REJMONIAK Natalia
SZARATA Jagoda
JAROŃ Zuzanna
LESZCZYŃSKA Oliwia
MKS-MOSM Bytom 2007
2007
2008
2009
U16 SLK -- SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/2026/22
Z/1420/20
Z/1415/20
Z/1413/20
2022
2022
2022
2022




1 6 s 2 54.05 SOCHACKA Julia
GDYNIA Kinga
ROCZNIAK Zofia
MATYSIAK Oliwia
GKS Piast Gliwice 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- ¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
Z/1180/19
Z/4936/22
Z/1179/19
Z/0115/21
2022
2022
2022
2022
5



2 9 s 2 54.65 STĘPLEWSKA Kamila
KOTOWICZ Hanna
SOJKA Justyna
ŁASZEWICZ Violetta
MKS-MOS Katowice 2007
2009
2009
2009
U16 SLK -- DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
DUDAŁA Piotr
ROLAK Dorota
Z/1778/22
Z/4448/19
Z/5872/21
Z/5588/19
2022
2022
2022
2022




3 11 s 2 55.50 LASATOWICZ Maja
¦LUSARCZYK Julia
WIEJA Roksana
WIEJA Klaudia
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2007
2008
2008
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
ŻUK Bartłomiej
Z/2548/19
Z/6079/21
Z/3330/20
Z/5577/21
2022
2022
2022
2022




4 13 s 2 55.73 KOLMAN Martyna
GRZECHUŁA Maja
GWIAZDA Gabriela
TUCKA Emilia
MOS CSiR D±browa Górnicza 2010
2008
2007
2009
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/1449/22
Z/1583/21
Z/3321/20
Z/1589/21
2022
2022
2022
2022




1 3 s 3 53.26 SZWEDZIK Aleksandra
GˇSIOROWSKA Karolina
PURGAŁ Matylda
¦CIGALSKA Maja
LUKS Strzałków 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ -- MOUELHI Abdessatar
MOUELHI Abdessatar
MOUELHI Abdessatar
MOUELHI Abdessatar
Z/3282/20
Z/3198/19
Z/3200/19
Z/2488/22
2022
2022
2022
2022

BEZ


2 7 s 3 54.20 METELSKA Nadia
BUDKOWSKA Stella
STEC Hanna
KUBISZ Julia
UKS Chromik Mysłowice 2007
2008
2008
2008
U16 SLK -- PROKSA Robert
PROKSA Robert
PASZTA Anna
PASZTA Anna
Z/6381/21
Z/2905/19
Z/2179/18
Z/5459/19
2022
2022
2022
2022


BEZ

3 8 s 3 54.48 GRZESICZEK Aleksandra
PORWOLIK Oliwia
JURKA Daniela
BARANOWICZ Laura
UKS Trójka Mikołów 2007
2007
2007
2008
U16 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/13950/21
Z/2317/18
Z/4507/19
Z/1002/21
2022
2022
2022
2022

BEZ


4 17 s 3 58.82 GAJTKOWSKA Amelia
CISZEK Kinga
KOWALSKA Kinga
KONKOL Roksana
RMKS Rybnik 2007
2007
2007
2008
U16 SLK -- FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
Z/3586/22
Z/12733/21
Z/13707/21
Z/4419/20
2022
2022
2022
2022




  s 3 DNF SKOWRON Zuzanna
MAKOWSKA Pola
FLORCZYK Hanna
LICHNOWSKA Zuzanna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008
2007
2009
2009
U16 SLK -- CZYŻ Katarzyna
SPISAK Barbara
JONDA Czesław
JONDA Czesław
Z/1733/19
Z/3058/19
Z/13260/21
Z/2231/22
2022
2022
2022
2022

BEZ


1 12 s 4 55.72 KOŁDON Emilia
MAJEWSKA Emilia
NOGAJ Bianka
MŁYNARCZYK Amelia
CKS Budowlani Częstochowa 2011
2010
2008
2011
U16 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
RUSZEL Piotr CIUK Marek
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/5468/22
Z/3936/20
, Z/12476/21
Z/14034/21
2022
2022
, 2022
2022

BEZ
BEZ

2 14 s 4 55.77 MADEJA Zuzanna
KRUPIŃSKA Agata
ZDANOWICZ Hanna
KRÓLICKA Tola
GKS Piast Gliwice 2008
2008
2008
2009
U16 SLK -- RAMUS Józef
RAMUS Józef
RAMUS Józef
RAMUS Józef
Z/10981/21
Z/2680/20
Z/0122/21
Z/3593/22
2022
2022
2022
2022




3 15 s 4 56.21 RÓŻYCKA Lena
MIKU¦KIEWICZ Emilia
LISOWSKA Martyna
KOLMAN Zuzanna
UKS Trójka Mikołów 2009
2009
2009
2010
U14 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/4510/19
Z/2331/18
Z/13951/21
Z/13957/21
2022
2022
2022
2022

BEZ


4 16 s 4 58.26 WOJCIESZCZAK Emilia
LICHTARSKA Maja
GRZEMPA Oliwia
SZYJKA Maja
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009
2008
2009
2009
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/5578/21
Z/1274/22
Z/4631/19
Z/1276/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 KALICUN Wiktoria LUKS MGOKSiR Korfantów 2007 U16 OP IV OSIEWACZ Stefan Z/12741/21 2022 LDK!
2 2 f 1 1.45 ZDANOWICZ Hanna GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL IV DMP U20 RAMUS Józef Z/0122/21 2022 LDK! 75
3 3 f 1 1.45 STROK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL IV JUSTYNIAK Joanna Z/1275/22 2022 LDK!
4 4 f 1 1.35 PŁUSA Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2003 U20 SL -- MICHALSKA Alicja LAMCH Mariola Z/3980/17 2022 4 LDK!
5 5 f 1 1.30 PORĘBSKA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5675/22 2022
6 6 f 1 1.25 ŁUCZAK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3293/20 2022 LDK! 49
7 7 f 1 1.20 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2022 LDK!
W dal K
  f 1 3.58 BEDNAREK Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +0.2 --
2 2 f 1 4.54 STRYKHAR Anna MKS-MOSM Bytom 2004 U20 SL +0.3 -- B.D. JACYSZYN Lechosław , Z/5478/22 , 2022
3 3 f 1 4.41 KOSIŃSKA Pola UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL 0.0 -- WAJDA Aleksandra Z/1741/21 2022 LDK!
4 4 f 1 4.25 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +0.7 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
5 5 f 1 3.95 GARBULA Maja UKS Trójka Mikołów 2011 U12 SL -0.4 -- WAJDA Aleksandra Z/4223/20 2022 LDK!
6 6 f 1 3.86 PIETRASZKO Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +0.5 -- RUSZEL Piotr
7 7 f 1 3.63 BEDNAREK Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL +2.3 --
8 8 f 1 3.61 KOLMAN Zuzanna UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL +0.2 -- WAJDA Aleksandra Z/13957/21 2022
Wieloskok K
1 1 f 1 9.88 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD -1.0 V MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2022 LDK!
2 2 f 1 9.11 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -0.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2022 LDK!
3 3 f 1 8.72 KLYTA Barbara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +0.7 -- SITARSKI Michał Z/1811/19 2022
4 4 f 1 8.42 NAWROCKA Ewa TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +0.2 -- SITARSKI Michał Z/1808/19 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 11.36 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL III DMP U20 WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK! 101
2 2 f 1 11.05 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL III DMP U20 RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK! 97
3 3 f 1 8.59 WASZCZYK Łucja CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4639/19 2022 LDK!
4 4 f 1 8.22 WITKOWSKA Nadia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4043/22 2022 LDK!
5 5 f 1 7.73 RYGIEL Marta SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4040/22 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 33.28 DURZYŃSKA Julia MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL III MARMUR Stanisław Z/4088/20 2022
2 2 f 1 30.22 KOLANOWSKA Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL IV MARMUR Stanisław Z/1398/20 2022
3 3 f 1 30.07 WOLNY Matylda MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL IV BONK Stanisław Z/13889/21 2022
4 4 f 1 26.04 BARTECZKO Maja GKS Piast Gliwice 2008 U16 SL V RAMUS Józef Z/3206/20 2022 LDK!
5 5 f 1 21.99 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/13554/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 21.18 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL -- CIUK Marek Z/2945/21 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 38.63 LEWANDOWSKA Nikola CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL IV WRÓBEL Krzysztof Z/4073/20 2022 LDK!
2 2 f 1 33.01 GÓRNY Oliwia TS AKS Chorzów 2008 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/3589/20 2022
3 3 f 1 32.84 DRATWIŃSKA Oliwia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/3453/22 2022
4 4 f 1 27.86 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL V SPISAK Barbara Z/4656/19 2022 LDK!
Młot (4) K
1 1 f 1 49.51 PAŁASIŃSKA Małgorzata CKS Budowlani Częstochowa 2004 U20 SL I DMP U20 CIUK Marek Z/2945/21 2022 LDK! 148
Oszczep (500) K
1 1 f 1 27.36 SZYLDER Zuzanna MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/3319/20 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 27.13 PORADA Martyna CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/4251/20 2022 LDK!
3 3 f 1 26.33 WŁODARA Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- RUSZEL Piotr Z/13554/21 2022 LDK!
4 4 f 1 25.52 MUSIOŁ Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3898/20 2022
5 5 f 1 23.33 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2022
6 6 f 1 19.79 BAC CARDENAS Amelia GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- RAMUS Józef Z/2344/22 2022 LDK!
7 7 f 1 18.60 KOLANYK Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2297/22 2022
Chód 3 km K
1 1 s 1 18:54.29 MILCZAREK Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5534/19 2022 LDK!
2 2 s 1 19:09.35 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1585/21 2022 LDK!
3 3 s 1 19:09.67 BEDNARZ Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/2244/20 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 11.49 SIKORSKI Michał MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +0.4 III DMP U20 KOTUŁA Krzysztof Z/2200/19 2022 BEZ LDK! 110
2 2 s 1 11.74 PIETRZYK Filip UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +0.4 III WAJDA Aleksandra Z/2323/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 11.81 DUTKIEWICZ Kuba UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL +0.4 IV WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra Z/2324/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 11.86 KRĘBLEWSKI Mateusz MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL +0.4 IV RZEWNICKI Wiktor Z/1584/21 2022 LDK!
5 5 s 1 12.11 FEDKOW Michał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.4 IV JONDA Czesław Z/5151/21 2022
6 8 s 1 12.21 OSTROWSKI Adrian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.4 V PRENCEL Piotr Z/4306/18 2022 BEZ
7 10 s 1 12.37 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL +0.4 V ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
8 13 s 1 12.52 WIDŁAK Julian MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +0.4 V PASZTA Wiesław Z/2148/20 2022 LDK!
1 7 s 2 12.15 KAMCZYK Wiktor UKS 5 Plus Rydułtowy 2007 U16 SL +0.7 IV BOJKO Bogdan Z/4175/19 2022 BEZ
2 9 s 2 12.24 STĘPNIOWSKI Kamil MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +0.7 V GÓRECKA Małgorzata Z/4165/19 2022 LDK!
3 11 s 2 12.43 JENDRZEJ Adam TS AKS Chorzów 1979 Masters SL +0.7 -- PODCHUL Krzysztof Z/3758/18 2022 BEZ
4 11 s 2 12.43 STAWOWY Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL +0.7 V GÓRECKA Małgorzata Z/4166/19 2022 LDK!
5 14 s 2 12.62 KIERMASZ August MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL +0.7 V JARCZOK Miłosz Z/1906/21 2022 LDK!
6 18 s 2 12.87 MIKUŁA Mateusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL +0.7 -- GÓRECKA Małgorzata Z/2144/20 2022
1 16 s 3 12.84 WRZOSEK Krzysztof CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL +0.6 -- KASIŃSKI Marek Z/5328/22 2022
2 17 s 3 12.85 CINCIO Gabriel RMKS Rybnik 2008 U16 SL +0.6 -- FOJCIK Dorota Z/1896/22 2022 LDK!
3 19 s 3 12.90 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2022 LDK!
4 21 s 3 13.08 KOWACZ Jakub RMKS Rybnik 2007 U16 SL +0.6 -- FOJCIK Dorota Z/4623/22 2022
5 22 s 3 13.17 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +0.6 -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2022 LDK!
6 23 s 3 13.19 CZAPLA Dominik MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL +0.6 -- B.D. Z/2395/20 2022
7 24 s 3 13.22 KRASZEWSKI Karol MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +0.6 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/5528/19 2022 LDK!
1 15 s 4 12.65 WAWRZYŃCZYK Jakub MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL +0.8 V KOTUŁA Krzysztof Z/13445/21 2022
2 20 s 4 13.07 KOLMAN Dominik MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL +0.8 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1448/22 2022 LDK!
3 27 s 4 13.65 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2022 LDK!
4 28 s 4 14.40 SZOŁTYSIK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +0.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/3943/20 2022 LDK!
5 29 s 4 14.58 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL +0.8 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2022 LDK!
1 26 s 5 13.54 SU¦LIK Jakub CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL +0.7 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/4223/19 2022
2 30 s 5 14.91 PĘDZIWIATR Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.7 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14036/21 2022 LDK!
3 31 s 5 15.72 TRˇBCZYŃSKI Nikodem CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL +0.7 -- MICHALSKA Alicja Z/4600/19 2022 LDK!
4 32 s 5 15.97 ¦LIWIŃSKI Tymoteusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.7 -- RUSZEL Piotr Z/2319/22 2022 LDK!
2 25 s 6 13.42 DZIERŻĘGA Igor UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL +0.7 -- BOJKO Bogdan Z/6085/21 2022
3 33 s 6 16.03 OCHNIO Szymon MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +0.7 -- JACYSZYN Lechosław Z/2303/22 2022
4 34 s 6 16.59 BUGAJNY Radosław MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +0.7 -- SZCZYRK Janusz Z/13463/21 2022 LDK!
5 35 s 6 16.97 DOMAGAŁA Jakub MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL +0.7 -- LAKSA Dariusz Z/1392/20 2022 LDK!
6 36 s 6 20.22 STANKIEWICZ Szymon MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL +0.7 -- SZCZYRK Janusz Z/5774/22 2022
7 37 s 6 21.40 GRUSZKA Jan MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +0.7 -- JACYSZYN Lechosław Z/0662/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.55 CZERNEL Olivier GKS Piast Gliwice 2006 U18 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/1193/19 2022 LDK!
2 2 s 1 37.95 ADAMCZYK Bartłomiej TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL III PRENCEL Piotr Z/13349/21 2022 LDK!
3 3 s 1 38.74 DARLIŃSKI Dawid KS ADEA Team Gliwice 2007 U16 SL III DARLIŃSKI Artur Z/0136/22 2022 LDK!
4 4 s 1 39.48 SZEDEL Szymon MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL IV ROLAK Dorota Z/0579/22 2022
5 5 s 1 39.67 RUDY Maksymilian MKS Czechowice-Dziedzice 2008 U16 SL IV KWA¦NIAK Oliwia Z/3316/20 2022 LDK!
6 8 s 1 40.63 BIZOŃ Grzegorz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V KOS Kamil Z/1992/20 2022 LDK!
1 6 s 2 39.74 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL IV PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
2 7 s 2 40.41 JORDAN Gabriel TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/4366/19 2022 LDK!
3 9 s 2 40.84 BODZIANOWSKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL V JONDA Czesław Z/3123/20 2022
4 10 s 2 40.89 STAWINOGA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2006 U18 SL -- JONDA Czesław Z/2739/20 2022
5 11 s 2 42.26 DOBOSZ Wojciech GKS Piast Gliwice 2007 U16 SL V ¦NIEGÓRSKI Adam Z/13375/21 2022 LDK!
1 12 s 3 43.38 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2022 LDK!
2 13 s 3 44.21 KASTNER Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5564/21 2022 LDK!
3 14 s 3 44.84 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/11997/21 2022 LDK!
4 15 s 3 44.97 KOWACZ Jakub RMKS Rybnik 2007 U16 SL -- FOJCIK Dorota Z/4623/22 2022
5 19 s 3 46.88 JEDLIŃSKI Oliwier MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/13885/21 2022
1 18 s 4 46.03 JARO¦ Adam MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL -- DUBIEL Adam Z/12471/21 2022
2 20 s 4 47.31 BABUCHOWSKI Karol MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- DUBIEL Adam Z/13887/21 2022
3 21 s 4 47.49 GˇTARSKI Filip MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- SZCZYRK Janusz Z/1410/20 2022 LDK!
4 22 s 4 47.63 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4057/20 2022 LDK!
1 23 s 5 48.08 ŁUKOSZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/3938/20 2022
2 24 s 5 49.11 PIASECKI Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14106/21 2022 LDK!
3 25 s 5 49.12 WALA Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14107/21 2022 LDK!
4 26 s 5 50.23 ¦LIWIŃSKI Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- CIUK Marek # Z/2735/21 2022 LDK!
1 16 s 6 45.43 PAPUGA Kajetan KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/9251/21 2022 LDK!
2 17 s 6 45.85 ROSÓŁ Konrad MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- LAKSA Dariusz Z/1409/20 2022 LDK!
3 27 s 6 52.57 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2022 LDK!
4 28 s 6 53.81 GODLEWSKI Mikołaj MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- DUBIEL Adam Z/12470/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:24.68 ZACZYK Łukasz MKS-MOSM Bytom 2007 U16 SL II SZCZYRK Janusz Z/1407/20 2022 LDK!
2 3 s 1 1:33.98 ZYGARYN Brian MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL IV SZCZYRK Janusz Z/0958/19 2022 LDK!
3 4 s 1 1:34.17 REMISZ Dawid TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV JONDA Czesław Z/3125/20 2022
4 5 s 1 1:34.99 SURMA Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL IV CZYŻ Katarzyna Z/3272/18 2022 BEZ LDK!
5 6 s 1 1:35.33 GAWEŁ Michał MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008 U16 SL V PASZTA Wiesław # Z/3452/22 2022
6 8 s 1 1:38.38 WALCZYŃSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/3199/22 2022
7 11 s 1 1:39.83 LEWANDOWICZ Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V CIUK Marek # Z/13989/21 2022 LDK!
1 2 s 2 1:32.10 KALISZ Maciej UKS Trójka Mikołów 2006 U18 SL -- WAJDA Aleksandra WAJDA Aleksandra , Z/4518/18 , 2022 BEZ LDK!
2 7 s 2 1:36.17 BANASIAK Dawid CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V LAMCH Czesław Z/5469/22 2022
3 9 s 2 1:38.57 PEREK Wojciech MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/0949/19 2022 LDK!
4 10 s 2 1:39.15 KUBIEŃ Dominik MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL V JARCZOK Miłosz Z/4059/20 2022 LDK!
5 12 s 2 1:40.33 SOBOTA Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/2067/22 2022 LDK!
6 13 s 2 1:40.39 GAJEWSKI Franciszek UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/4629/19 2022 LDK!
7 14 s 2 1:41.39 OSTROWSKI Bartosz UKS Olimpia Zabrze 2008 U16 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/3570/22 2022 LDK!
8 15 s 2 1:43.90 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2022 LDK!
1 16 s 3 1:46.15 LONDZIN Patryk MKS Czechowice-Dziedzice 2007 U16 SL -- JARCZOK Miłosz Z/5476/22 2022 LDK!
2 17 s 3 1:48.69 STAWINOGA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/3124/20 2022
2 17 s 3 1:48.69 SAHLI Mahmoud MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- LAKSA Dariusz Z/3939/20 2022 LDK!
4 19 s 3 1:51.40 IZYDORCZYK Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/2229/22 2022
5 20 s 3 2:03.91 WILK Mikołaj UKS 5 Plus Rydułtowy 2011 U12 SL -- BOJKO Bogdan # Z/2282/22 2022
6 21 s 3 2:04.68 GRUSZKA Nataniel UKS 5 Plus Rydułtowy 2011 U12 SL -- BOJKO Bogdan # Z/2283/22 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:47.08 URBA¦ Mikołaj KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV RU¦NIAK Stefan Z/2126/20 2022
2 2 s 1 2:47.40 WAWROWSKI Dominik UKS Olimpia Zabrze 2005 U18 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/1548/20 2022
3 3 s 1 2:47.64 RYCHLIK Patryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2008 U16 SL IV PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3788/20 2022 LDK!
4 4 s 1 2:53.28 TOMASZEK Dominik MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL V SZCZYRK Janusz Z/13985/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:00.73 CZERNIK Wojciech UKS Olimpia Zabrze 2007 U16 SL -- MATACZYŃSKI Grzegorz Z/14716/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:06.39 TALIK Piotr KS Sprint Bielsko-Biała 2008 U16 SL -- RU¦NIAK Stefan Z/3250/20 2022
7 7 s 1 3:07.59 KOWALA Michał KS Sprint Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/5186/22 2022
8 8 s 1 3:08.98 KLEJNOCKI Dawid SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- KOS Kamil Z/5565/21 2022 LDK!
9 9 s 1 3:23.61 POLCZAK Jakub MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/3340/22 2022
10 10 s 1 3:25.32 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0983/18 2022 BEZ
11 11 s 1 3:33.23 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2022 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:33.87 MENDRAK Olgierd MKS-MOS Katowice 2008 U16 SL V ROLAK Dorota Z/1301/20 2022
2 2 s 1 6:34.73 GROBELNY Tymoteusz MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2005 U18 SL -- B.D. Z/2710/21 2022
3 3 s 1 6:35.89 WO¬NIAK Hubert CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V LAMCH Czesław # Z/3922/20 2022 LDK!
4 4 s 1 6:46.49 KU¦ Przemysław MKS-MOS Katowice 2007 U16 SL -- ROLAK Dorota Z/7652/21 2022
110 m pł MŁ M
2 2 s 1 16.79 DYJA Maciej CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -0.8 III MICHALSKA Alicja Z/4607/19 2022 LDK!
3 3 s 1 17.14 KOCZUR Karol SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -0.8 IV JUSTYNIAK Joanna Z/1994/18 2022 BEZ LDK!
300 m pł M
1 2 s 1 43.05 LEGIEŃ Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL IV KOS Kamil Z/3292/20 2022 LDK!
2 3 s 1 44.88 PASTUSZKA Adam UKS Chromik Mysłowice 2007 U16 SL V PASZTA Anna Z/2185/18 2022 BEZ LDK!
3 6 s 1 50.61 LOSKA Wojciech SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/13688/21 2022 LDK!
4 7 s 1 51.91 PIECHOTA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5569/21 2022 LDK!
1000 m prz M
1 1 s 1 3:10.43 KULA Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2006 U18 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/7888/21 2022
2 2 s 1 3:10.59 KIELJAN Bartosz MOS CSiR D±browa Górnicza 2007 U16 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/5532/19 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 47.34 BODZIANOWSKI Paweł
ADAMCZYK Bartłomiej
FEDKOW Michał
OSTROWSKI Adrian
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008
2007
2007
2007
U16 SLK -- JONDA Czesław
PRENCEL Piotr
JONDA Czesław
PRENCEL Piotr
Z/3123/20
Z/13349/21
Z/5151/21
Z/4306/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
2 2 s 1 48.17 SIKORSKI Michał
WAWRZYŃCZYK Jakub
ZYGARYN Brian
ZACZYK Łukasz
MKS-MOSM Bytom 2007
2007
2008
2007
U16 SLK -- KOTUŁA Krzysztof
KOTUŁA Krzysztof
SZCZYRK Janusz
SZCZYRK Janusz
Z/2200/19
Z/13445/21
Z/0958/19
Z/1407/20
2022
2022
2022
2022
BEZ



3 5 s 1 50.19 HORNIK Mateusz
LEGIEŃ Wojciech
KOCZUR Karol
BIZOŃ Grzegorz
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007
2007
2007
2007
U16 SLK -- ŻUK Bartłomiej
KOS Kamil
JUSTYNIAK Joanna
KOS Kamil
Z/12307/21
Z/3292/20
Z/1994/18
Z/1992/20
2022
2022
2022
2022


BEZ

4 6 s 1 50.52 LEWANDOWICZ Maciej
DYJA Maciej
BANASIAK Dawid
STRADOMSKI Szymon
CKS Budowlani Częstochowa 2008
2007
2008
2007
U16 SLK -- CIUK Marek
MICHALSKA Alicja
LAMCH Czesław
WRÓBEL Krzysztof
Z/13989/21
Z/4607/19
Z/5469/22
Z/4068/20
2022
2022
2022
2022




5 9 s 1 55.60 TALIK Piotr
URBA¦ Mikołaj
KOWALA Michał
PAPUGA Kajetan
KS Sprint Bielsko-Biała 2008
2007
2007
2007
U16 SLK -- RU¦NIAK Stefan
RU¦NIAK Stefan
LACHOWSKA Magdalena
CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata
Z/3250/20
Z/2126/20
Z/5186/22
Z/9251/21
2022
2022
2022
2022




6 10 s 1 56.57 STAWOWY Mateusz
MIKUŁA Mateusz
STĘPNIOWSKI Kamil
WIDŁAK Julian
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2008
2008
2007
2007
U16 SLK -- GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
PASZTA Wiesław
Z/4166/19
Z/2144/20
Z/4165/19
Z/2148/20
2022
2022
2022
2022




1 3 s 2 49.59 KOLMAN Dominik
KRASZEWSKI Karol
RYCHLIK Patryk
KRĘBLEWSKI Mateusz
MOS CSiR D±browa Górnicza 2007
2007
2008
2008
U16 SLK -- JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
PRZEWIE¬LIK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
Z/1448/22
Z/5528/19
Z/3788/20
Z/1584/21
2022
2022
2022
2022




3 7 s 2 51.04 JORDAN Gabriel
SURMA Igor
REMISZ Dawid
STAWINOGA Piotr
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008
2007
2007
2009
U16 SLK -- CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
JONDA Czesław
JONDA Czesław
Z/4366/19
Z/3272/18
Z/3125/20
Z/3124/20
2022
2022
2022
2022

BEZ


4 8 s 2 51.87 PIECHOTA Adam
LOSKA Wojciech
SKOCZYLAS Mateusz
OWCZARCZYK Oskar
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009
2007
2009
2009
U16 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/5569/21
Z/13688/21
Z/4340/22
Z/4031/22
2022
2022
2022
2022




5 11 s 2 61.11 PĘDZIWIATR Mateusz
PIASECKI Miłosz
¦LIWIŃSKI Tymoteusz
TRˇBCZYŃSKI Nikodem
CKS Budowlani Częstochowa 2011
2011
2011
2012
U12 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
RUSZEL Piotr
MICHALSKA Alicja
Z/14036/21
Z/14106/21
Z/2319/22
Z/4600/19
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.85 KLUCZNY Alan CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL III MICHALSKA Alicja MICHALSKA Alicja Z/4597/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 1.56 DZIAŁO Michał SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- DMP U20 JUSTYNIAK Joanna Z/3447/22 2022 LDK! 64
4 4 f 1 1.56 WARTAK Dominik TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL -- SITARSKI Michał Z/4313/18 2022 BEZ
5 5 f 1 1.50 WO¦ Karol CKS Budowlani Częstochowa 2006 U18 SL -- MICHALSKA Alicja Z/8901/21 2022
6 6 f 1 1.45 OWSIONKA Jacek SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/2007/22 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 4.37 KADZIMIERZ Alex MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -0.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/7992/21 2022 LDK!
2 2 f 1 4.33 KU¦ Kacper TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2008 U16 SL +0.5 -- SITARSKI Michał Z/6240/21 2022
3 3 f 1 4.17 SZOŁTYSIK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL 0.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/3943/20 2022 LDK!
4 4 f 1 4.09 ŁUKOSZ Dawid MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL +0.6 -- PEROŃ Katarzyna Z/3938/20 2022
Wieloskok M
1 1 f 1 11.21 WOSKOWSKI Radosław MKS-SMS Victoria Racibórz 2007 U16 SL -1.2 V SZYJKA Beata Z/2823/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.29 GRZEGORZEK Kamil RMKS Rybnik 2009 U14 SL -0.1 -- FOJCIK Dorota Z/1897/22 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 11.22 HORNIK Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2007 U16 SL V DMP U20 ŻUK Bartłomiej Z/12307/21 2022 LDK! 78
2 2 f 1 10.82 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2022 LDK!
3 3 f 1 10.80 SZAJBEL Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL V WRÓBEL Krzysztof Z/4703/22 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 47.77 ZAJˇC Szymon RMKS Rybnik 2008 U16 SL II WYPIÓR Aleksander Z/13232/21 2022
2 2 f 1 43.58 GŁOWIŃSKI Patryk RMKS Rybnik 2008 U16 SL III WYPIÓR Aleksander Z/10130/21 2022
3 3 f 1 38.05 GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2022 LDK!
4 4 f 1 31.18 SZERSZENIEWSKI Aleksander RMKS Rybnik 2007 U16 SL V WYPIÓR Aleksander Z/10133/21 2022 LDK!
5 5 f 1 30.37 SZAJBEL Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4703/22 2022
6 6 f 1 30.09 GRUSZKA Ryszard MKS-MOSM Bytom 2008 U16 SL -- MARMUR Stanisław Z/0931/19 2022 BEZ LDK!
7 7 f 1 29.49 STRADOMSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4068/20 2022 LDK!
Dysk (2) M
1 1 f 1 48.56 BARANEK Eryk MOS CSiR D±browa Górnicza 2003 U20 SL I GŁˇB Magdalena Z/0794/17 2022 3
Młot (5) M
1 1 f 1 38.77 DZIEMIANKO Igor TS AKS Chorzów 2007 U16 SL V GRUDZIEŃ Adam Z/3342/22 2022
2 2 f 1 35.72 PREISNER Bruno MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2007 U16 SL V KURDZIEL Andrzej Z/12768/21 2022 LDK!
3 3 f 1 32.79 RYSZKA Bartosz RMKS Rybnik 2007 U16 SL V WYPIÓR Aleksander Z/2070/22 2022
4 4 f 1 29.75 LASOTA Przemysław TS AKS Chorzów 2007 U16 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0230/21 2022
5 5 f 1 26.55 LABOCHA Filip CKS Budowlani Częstochowa 2008 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/13694/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
2 2 f 1 34.06 STRADOMSKI Szymon CKS Budowlani Częstochowa 2007 U16 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/4068/20 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.581525087357 sekund