Warszawa 18.09.2022
Finał Warszawskiej Ligi Lekkoatletycznej [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.10 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
2 2 s 1 13.27 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 IV BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
3 3 s 1 13.30 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +0.9 -- GOGOŁEK Marcin Z/0562/19 2022
4 4 s 1 13.37 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD +0.9 IV DELˇG Józef Z/4297/19 2022 BEZ
5 5 s 1 13.40 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ +0.9 IV DMP U20 ZAWADZKI Jacek Z/0952/21 2022 LDK! 96
6 8 s 1 14.10 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2022 LDK!
7 11 s 1 14.81 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 -- RˇCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
1 6 s 2 13.77 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +0.9 IV BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2022
2 7 s 2 14.03 ROLKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 V GOGOŁEK Marcin Z/10784/21 2022
3 9 s 2 14.27 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA +0.9 -- B.D. Z/5522/22 2022
4 10 s 2 14.63 KORNACKA Kinga KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +0.9 -- GOGOŁEK Marcin Z/0775/22 2022
5 12 s 2 15.52 ŁUCZYK Amelia AP Marcovia Marki 2010 U14 MZ +0.9 -- BOGUCKI Michał Z/9521/21 2022 LDK!
6 13 s 2 16.07 GAS Martyna UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +0.9 -- BOGUCKI Michał Z/0611/22 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.28 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD +1.4 III JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022
2 3 s 1 27.55 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 IV BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
3 5 s 1 27.97 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ +1.4 IV OBROCKI Bogdan # Z/2106/19 2022
4 6 s 1 28.13 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +1.4 IV CZYŻ Maciej Z/3226/21 2022 LDK!
5 10 s 1 28.90 DAMSZEL Antonina MUKL Brodnica 2010 U14 KP +1.4 V ROSIŃSKI Zenon Z/6906/21 2022
6 20 s 1 30.57 JACZEWSKA Amelia UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.4 -- RˇCZKA Elżbieta BOROŃ Adam , Z/3992/20 , 2022 LDK!
1 7 s 2 28.18 CIEĆWIERZ Nina OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -0.4 IV BALCERZAK Piotr Z/2713/20 2022
2 8 s 2 28.20 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.4 IV B.D. Z/11590/21 2022
3 11 s 2 29.36 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -0.4 -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
4 14 s 2 29.61 DEFRATYKA Małgorzata KS Sprinterzy.com Kraków 1999 Sen MA -0.4 -- B.D. Z/5522/22 2022
5 16 s 2 29.95 ¦LIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP -0.4 V ROSIŃSKI Zenon Z/0153/20 2022
6 17 s 2 29.98 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
7 19 s 2 30.34 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.4 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
1 2 s 3 27.48 BUCZEK Weronika KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ +1.4 -- GOGOŁEK Marcin Z/0562/19 2022
2 12 s 3 29.39 ROLKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.4 V DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/10784/21 2022 76
3 21 s 3 30.81 KACZOROWSKA Zofia LKS Osuchów 2009 U14 MZ +1.4 -- ZDUNEK Stanisław Z/3571/22 2022
4 22 s 3 31.33 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ +1.4 -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2022
5 23 s 3 31.95 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ +1.4 -- CZYŻ Maciej Z/6731/21 2022
6 24 s 3 32.85 DOMAŃSKA Kamila UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +1.4 -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3237/21 2022
7 27 s 3 34.07 GAŁECKA Helena UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ +1.4 -- CZYŻ Maciej Z/6536/21 2022
1 4 s 4 27.70 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ +1.1 IV RZEPKA Marek Z/3669/20 2022 LDK!
2 9 s 4 28.30 MARCIŃCZYK Martyna MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 IV KUBICKI Adam Z/12988/21 2022
3 13 s 4 29.54 RAFALSKA Patrycja MUKL Brodnica 2010 U14 KP +1.1 V ROSIŃSKI Zenon Z/0191/22 2022
4 15 s 4 29.73 TREDER Alicja MUKL Brodnica 2009 U14 KP +1.1 V ROSIŃSKI Zenon Z/3755/22 2022
5 18 s 4 30.12 GAWRY¦ Mira MUKL Brodnica 2009 U14 KP +1.1 V ROSIŃSKI Zenon Z/6905/21 2022
6 25 s 4 33.40 STACHYRA Gabriela UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ +1.1 -- CZYŻ Maciej Z/14689/21 2022
7 26 s 4 33.77 DOMAŃSKA Julia UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +1.1 -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3238/21 2022
400 m K
1 1 s 1 57.54 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD II JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022
2 2 s 1 60.01 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
3 3 s 1 61.68 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III DMP U20 GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2022 101
4 4 s 1 65.12 CATI Lidia UKS 48 Warszawa 2004 U20 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2180/19 2022
5 5 s 1 66.30 GURBSKA Edyta LKS Osuchów 2006 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/5652/22 2022
6 6 s 1 66.65 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -- B.D. Z/0255/19 2022
7 7 s 1 67.14 MARZEC Maja Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/11823/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:43.62 TOPOLEWSKA Gabriela KS Czempion Warszawa 1996 Sen MZ -- TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/2770/20 2022
2 2 s 1 1:45.27 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3138/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:45.50 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/4305/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:47.54 WRÓBLEWSKA Michalina KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/7140/21 2022
5 5 s 1 1:53.84 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2022 LDK!
6 6 s 1 1:55.81 WOLSKA Julia UKS Bieniewiczanka Błonie 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/13750/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:59.34 KWACZEK Maria UKS 48 Warszawa 2011 U12 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3211/22 2022
  s 1 DNF KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
800 m K
1 1 s 1 2:27.10 KOSMOWSKA Aleksandra BKS Wataha Warszawa 2001 U23 MZ -- B.D. Z/2646/20 2022
2 2 s 1 2:33.87 PAVILLET Zoé AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- B.D. Z/0681/20 2022
3 3 s 1 2:35.32 PIOTROWSKA Zofia BKS Wataha Warszawa 2005 U18 MZ -- B.D. Z/2132/19 2022
4 4 s 1 2:50.01 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/0567/22 2022 LDK!
1500 m K
1 1 s 1 4:28.83 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna LKS Maków Mazowiecki 2004 U20 MZ I ŁUNIEWSKI Grzegorz Z/5076/18 2022 3
2 2 s 1 4:34.32 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ II B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022
3 3 s 1 4:56.95 ADAMSKA Zuzanna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ III SKORUPSKI Szymon Z/10827/21 2022
4 4 s 1 4:57.88 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ IV DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2022
5 5 s 1 5:10.46 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2022 BEZ LDK!
6 6 s 1 5:15.80 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2022
7 7 s 1 5:28.32 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2022 LDK!
  s 1 DNF KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
  s 1 DNF JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD -- JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.47 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -0.6 I ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
2 2 s 1 16.52 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -0.6 III B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 17.74 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -0.6 IV SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
100 m pł K
1 1 s 1 14.80 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ -0.6 II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022
1000 m prz K
1 1 s 1 3:30.80 SZYMAŃSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ IV GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2022 LDK!
2 2 s 1 3:40.49 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4343/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:56.64 O¦KA Emila UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -- MISZTAL Janusz Z/1812/22 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.50 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
2 2 f 1 1.45 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU IV B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
3 3 f 1 1.45 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV DMP U20 SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK! 75
4 4 f 1 1.40 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ V RZEPKA Marek Z/3669/20 2022 LDK!
5 5 f 1 1.30 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
6 6 f 1 1.25 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 2.20 WROTEK Hanna OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ V ZAWADZKI Jacek Z/0952/21 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.21 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.4 III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2022
2 2 f 1 5.02 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +4.4 IV MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
3 3 f 1 4.85 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +3.6 IV BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
4 4 f 1 4.83 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ +0.3 IV TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2022
5 5 f 1 4.82 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ +2.8 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2022
6 6 f 1 4.79 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +2.5 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
7 7 f 1 4.72 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +2.0 -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2022 LDK!
8 8 f 1 4.35 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ 0.0 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 8.25 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
Kula (4) K
1 1 f 1 11.65 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2022
2 2 f 1 10.04 BOIKO Marharyta KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2842/22 2022
Dysk (1) K
1 1 f 1 40.03 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 33.77 ŻUREK Marzena AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ IV B.D. Z/3872/20 2022
2 f 1 31.85 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
3 f 1 22.64 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 1 f 1 31.94 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U20 MZ IV LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2022 4 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.87 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +2.2 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
2 2 s 1 10.93 ¦LIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +2.2 II ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
3 3 s 1 11.24 WA¦KIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +2.2 II B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
4 4 s 1 11.42 GAWENDA Michał OKS Skra Warszawa 2005 U18 MZ +2.2 III GAWENDA Andrzej GAWENDA Andrzej Z/1119/18 2022 LDK!
5 6 s 1 11.52 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +2.2 III RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
6 7 s 1 11.76 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +2.2 -- B.D. Z/2038/21 2022
1 9 s 2 11.96 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +2.2 IV GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
2 10 s 2 12.00 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +2.2 IV BOROŃ Adam Z/13788/21 2022
3 11 s 2 12.01 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +2.2 IV GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
4 12 s 2 12.21 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +2.2 -- BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2022
5 14 s 2 12.58 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ +2.2 V ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2022
6 15 s 2 12.65 STĘPKOWSKI Radosław MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ +2.2 -- KUBICKI Adam Z/0613/22 2022
7 16 s 2 13.00 HREHORUK Szymon UKS Bieniewiczanka Błonie 2008 U16 MZ +2.2 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/9423/21 2022 LDK!
1 5 s 3 11.48 CHYŁA Dawid LKS Osuchów 2001 U23 MZ +1.3 III ZDUNEK Stanisław Z/2727/17 2022 3
2 8 s 3 11.89 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +1.3 IV GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022
3 13 s 3 12.41 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2022
4 17 s 3 13.48 JAŻWIŃSKI Stanisław UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ +1.3 -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8913/21 2022
5 18 s 3 13.71 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +1.3 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2022
6 19 s 3 14.67 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ +1.3 -- BOGUCKI Michał Z/5373/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.66 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +2.2 I BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2022 LDK!
2 2 s 1 21.78 ¦LIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +2.2 I ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
3 3 s 1 22.66 WA¦KIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +2.2 II B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
4 4 s 1 22.93 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ +2.2 III RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
5 5 s 1 23.78 PAWŁOWSKI Łukasz KS Sprinterzy.com Kraków 1982 Masters MA +2.2 -- B.D. Z/2038/21 2022
6 6 s 1 23.80 BABIK Jan KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +2.2 IV GOGOŁEK Marcin Z/0516/19 2022
7 8 s 1 24.41 MAŁKOWSKI Rafał UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ +2.2 -- BOROŃ Adam Z/13788/21 2022
1 7 s 2 24.03 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U18 MZ +1.2 IV GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2022
2 9 s 2 24.79 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 -- BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2022
3 10 s 2 24.79 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ +1.2 V GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
4 11 s 2 24.82 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +1.2 -- KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022
5 14 s 2 25.47 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
1 12 s 3 24.87 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ +1.1 -- MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
2 13 s 3 25.36 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +1.1 -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2022
3 15 s 3 25.63 JASKUŁKA Michał KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ +1.1 -- GRALEWSKI Wojciech # Z/0693/22 2022
4 18 s 3 27.36 MIELCARZ Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +1.1 -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3901/21 2022
5 20 s 3 27.84 SALOMONOWSKI Tomasz UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 1971 Masters MZ +1.1 -- PAWELEC Dariusz Z/2508/22 2022
6 24 s 3 34.67 BORUCKI Michał UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +1.1 -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3900/21 2022
1 16 s 4 26.18 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa # 2008 U16 MZ +1.0 -- B.D. Z/6331/22 2022
2 17 s 4 26.59 HREHORUK Szymon UKS Bieniewiczanka Błonie 2008 U16 MZ +1.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/9423/21 2022 LDK!
3 19 s 4 27.41 BANASZEK Marcel UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ +1.0 -- BOGUCKI Michał Z/0374/22 2022 LDK!
4 21 s 4 30.91 SZUDY Julian UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +1.0 -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3217/21 2022
5 22 s 4 31.23 DˇBROWSKI Hubert UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ +1.0 -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3239/21 2022
6 23 s 4 31.29 PRACHNIO Franciszek UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ +1.0 -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3232/21 2022
400 m M
1 1 s 1 50.78 POULAIN Kamil KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ III B.D. ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia , Z/3372/15 , 2022
2 2 s 1 51.06 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ III JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
3 3 s 1 53.59 SŁAWIŃSKI Mikołaj Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ IV KALINOWSKA Paulina Z/2765/20 2022
4 4 s 1 53.92 KRYSZPIN Maciej MUKL Brodnica 2005 U18 KP IV ROSIŃSKI Zenon Z/5583/18 2022 BEZ
5 5 s 1 55.72 ROSŁONIEC Piotr Akademia Sportu Otwock 2005 U18 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/2764/20 2022
6 6 s 1 56.22 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ -- B.D. Z/10886/21 2022
7 7 s 1 57.18 ZOSIUK Łukasz MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/2293/21 2022
8 8 s 1 60.05 KOCERKA Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1976 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1824/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:30.35 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2022
2 2 s 1 1:36.12 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2022
3 3 s 1 1:37.92 STASIEWICZ Jakub UKS Bieniewiczanka Błonie # 2009 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5096/22 2022 LDK!
4 4 s 1 1:40.15 DWORAK Łukasz KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3979/22 2022
5 5 s 1 1:41.75 SZCZECKI Olaf KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4418/19 2022
6 6 s 1 1:42.02 ZALESKI Antoni KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4419/19 2022
7 7 s 1 1:43.30 RYMARZ Adam KS Czempion Warszawa 2007 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12367/21 2022
8 8 s 1 1:44.14 PIMPICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej TOPOLEWSKI Maciej Z/4423/19 2022
9 9 s 1 1:44.21 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2022 LDK!
10 10 s 1 1:46.02 WRZOSEK Łukasz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3117/20 2022
11 11 s 1 1:48.49 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2022 LDK!
800 m M
1 1 s 1 1:56.69 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ II JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
2 2 s 1 1:56.86 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ II B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2022
3 3 s 1 1:59.27 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ III STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2022
4 4 s 1 2:00.02 KOŁBUC Grzegorz MLKS Sokół Lubin 2001 U23 DS III B.D. Z/3667/15 2022
5 5 s 1 2:00.11 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ III TARASIUK Paweł Z/4501/18 2022 BEZ
6 6 s 1 2:01.82 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ III BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/3906/19 2022
7 7 s 1 2:02.09 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
8 8 s 1 2:02.56 NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 1980 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2
9 11 s 1 2:07.48 KNYCH Kamil KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0905/21 2022 LDK!
  s 1 DNF ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
1 9 s 2 2:05.70 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U18 MZ IV ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2022
2 10 s 2 2:06.26 PIOTROWSKI Filip BKS Wataha Warszawa 2001 U23 MZ -- SZYMBORSKI Krzysztof B.D. Z/2127/17 2022
3 12 s 2 2:08.42 CELIŃSKI Robert KS AZS AWF Warszawa 1973 Masters MZ -- WˇSOWSKI Janusz Z/2688/11 2022 BEZ
4 13 s 2 2:08.74 BOROWIEC Michał TS Start Lublin # 1985 Masters LU -- BOBRZYK Wojciech Z/5029/22 2022
5 14 s 2 2:09.55 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/1926/18 2022 BEZ
6 15 s 2 2:13.55 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
7 16 s 2 2:14.90 WINIAREK Karol MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ -- KUBICKI Adam Z/4935/22 2022
8 17 s 2 2:22.04 KUP¦Ć Antoni UKS Bieniewiczanka Błonie 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3905/22 2022 LDK!
9 18 s 2 2:26.16 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2022
1500 m M
1 1 s 1 4:24.23 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 Sen MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2022 3
2 2 s 1 4:27.36 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/0307/19 2022 BEZ
3 3 s 1 4:38.25 MOTYK Radosław AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/3348/20 2022
4 4 s 1 4:48.11 KLI¦ Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/5527/22 2022
5 5 s 1 4:48.48 BŁOCH Witold KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3977/22 2022
6 6 s 1 4:54.40 GˇSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2022 BEZ
7 7 s 1 4:54.44 KORACH Tadeusz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3327/20 2022 BEZ
8 8 s 1 4:54.61 GˇSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2022 BEZ
9 9 s 1 4:56.12 PYRA Bartosz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8922/21 2022
10 10 s 1 4:59.43 GÓRECKI Rafał Robert UKS Melo Błonie 1978 Masters MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/2939/22 2022
11 11 s 1 5:07.79 MIODUSZEWSKI Władysław KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/13782/21 2022
3000 m M
1 1 s 1 9:30.82 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ IV DMP U20 WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022 99
2 2 s 1 9:38.00 URBAŃSKI Eryk AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ IV BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2105/19 2022
3 3 s 1 9:46.22 CHROBOT Daniel KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- WRONA Grzegorz Z/11046/21 2022
110 m pł MŁ M
1 1 s 1 15.89 OBŁĘKOWSKI Oskar KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -0.5 III OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella B.D. , Z/1091/20 , 2022 LDK!
110 m pł J MŁ M
1 1 s 1 14.80 DOBROWOLSKI Marcel UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -0.5 II RˇCZKA Paweł Z/2900/19 2022 LDK!
2 3 s 1 15.53 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -0.5 III RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK!
110 m pł M (99.1) M
1 1 s 1 15.42 KARAPEICHYK Artem UKS Gepard Warszawa 2004 U20 MZ -0.5 II RˇCZKA Paweł Z/3246/21 2022 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.55 DZIWISZEK Filip UKS Melo Błonie 2009 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/4002/20 2022
2 2 f 1 1.30 OSTROWSKI Filip UKS Melo Błonie 2010 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8914/21 2022
2 2 f 1 1.30 JAŻWIŃSKI Stanisław UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8913/21 2022
Tyczka M
1 1 f 1 4.15 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ II RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK!
2 2 f 1 2.60 SZYMBORSKI Patryk OKS Skra Warszawa 2007 U16 MZ -- GAWENDA Andrzej Z/3975/22 2022
W dal M
1 1 f 1 6.58 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -0.7 III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
2 2 f 1 6.43 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.5 III DMP U20 KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK! 101
3 3 f 1 5.64 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ 0.0 -- GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022
4 4 f 1 4.13 JARECKI Bartosz UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ +1.3 -- MIŁKOWSKI Karol Z/4201/19 2022
Kula (3) M
1 1 f 1 9.02 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2022
Kula (6) M
1 1 f 1 13.65 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
2 2 f 1 10.08 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2022
Kula (7.26) M
1 1 f 1 17.37 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2022 LDK!
  f 1 NM RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
  f 1 NM KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 58.42 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
2 2 f 1 45.14 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2022 5 LDK!
3 3 f 1 29.95 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 51.85 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2022 LDK!
2 2 f 1 50.76 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U20 WN I ZAWORSKI Marek BUKOWIECKI Maciej , Z/4273/18 , 2022 LDK!
3 3 f 1 41.17 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2022 LDK!
Oszczep (400) M
1 1 f 1 22.27 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 47.91 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ IV DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2022 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 68.43 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2022 1
2 f 1 63.56 TOPOLEWSKI Maciej KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. B.D. Z/5021/15 2022
3 f 1 62.95 KRUSCHE Konrad AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ I B.D. DAMSZEL Tomasz # , Z/10829/21 , 2022
4 f 1 60.57 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ II DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2022
5 f 1 49.93 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
6 f 1 42.27 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2002 U23 MZ -- DAMSZEL Tomasz # Z/2158/16 2022 BEZ

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 5.838525056839 sekund