Olsztyn 18.09.2022
WMZLA Mistrzostwa Województwa U14 i U16 [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 13.83 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -0.2 V PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
2 2 s 1 13.90 ŁOJEWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN -0.2 V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/1569/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 14.08 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -0.2 V PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2022 LDK!
4 4 s 1 14.11 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -0.2 V PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
5 8 s 1 14.36 SUCHOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -0.2 V OSTANEK Aneta Z/2780/20 2022 LDK!
6 9 s 1 14.39 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -0.2 V ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
7 10 s 1 14.50 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -0.2 V NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
8 13 s 1 14.75 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN -0.2 -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2022 LDK!
1 6 s 2 14.24 ZAJĄCZKOWSKA Kaja UKS Piorun Barczewo 2009 U14 WN +0.2 V B.D. Z/4928/22 2022
2 11 s 2 14.66 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN +0.2 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/3216/20 2022
3 12 s 2 14.69 GIEDROJĆ Maja LKS Korab Olecko 2009 U14 WN +0.2 -- BRYNDA Marcin Z/0285/22 2022 LDK!
4 14 s 2 14.82 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +0.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/8179/21 2022
5 19 s 2 15.10 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.2 -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2022
6 24 s 2 15.23 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U14 WN +0.2 -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2022 LDK!
7 28 s 2 15.47 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN +0.2 -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2022 LDK!
1 15 s 3 14.82 SKORUPSKA Wiktoria Orka Iława Athletics 2009 U14 WN +0.2 -- OSTANEK Aneta Z/5352/22 2022 LDK!
2 17 s 3 15.00 DRABYK Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN +0.2 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0799/22 2022 LDK!
3 18 s 3 15.09 TARADEJNA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN +0.2 -- B.D. Z/4927/22 2022
4 21 s 3 15.11 NAKIELSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +0.2 -- ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata , Z/0641/21 , 2022 LDK!
5 22 s 3 15.17 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +0.2 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3407/22 2022 LDK!
6 36 s 3 16.01 KRZYKOWSKA Martyna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +0.2 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0331/21 2022
1 23 s 4 15.23 KUŚMIERCZYK Michalina MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN +1.0 -- BUKOWIECKA Danuta Z/4144/22 2022 LDK!
2 26 s 4 15.42 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U12 WN +1.0 -- MORGAŚ Tomasz MORGAŚ Tomasz , Z/2373/21 , 2022 LDK!
3 31 s 4 15.59 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +1.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2022 LDK!
4 33 s 4 15.69 ŁAPUCKA Zofia LKS Korab Olecko 2009 U14 WN +1.0 -- BRYNDA Marcin Z/4908/22 2022 LDK!
5 34 s 4 15.90 KOŁODZIEJ Julia LKS Korab Olecko 2009 U14 WN +1.0 -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10902/21 , 2022 LDK!
1 32 s 5 15.63 PUCUŁA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.8 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0344/21 2022
2 40 s 5 16.20 PALUCH Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2012 U12 WN +0.8 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/5542/21 2022 LDK!
3 41 s 5 16.23 EUSTACHIEWICZ Klara LKS Korab Olecko 2009 U14 WN +0.8 -- BRYNDA Marcin Z/10900/21 2022 LDK!
4 45 s 5 16.37 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN +0.8 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2022 LDK!
1 20 s 6 15.10 CZAPLEJEWICZ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN +1.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13700/21 2022
2 35 s 6 16.00 ŚWITALSKA Maria KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +1.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3371/22 2022
3 46 s 6 16.41 KULIK Alicja UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN +1.4 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/5554/21 , 2022 LDK!
4 54 s 6 16.90 SZCZECH Olga KS Zamek Kurzętnik 2012 U12 WN +1.4 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1054/22 2022 LDK!
5 59 s 6 17.79 REJTERADA Maria UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN +1.4 -- MORGAŚ Tomasz Z/0042/22 2022 LDK!
1 7 s 7 14.29 OLSZAK Kalina KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN +0.6 V B.D. Z/4580/22 2022
2 39 s 7 16.15 ŚLIWIŃSKA Lidia UKS Atos Woźnice 2009 U14 WN +0.6 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3273/22 2022 LDK!
3 48 s 7 16.45 POKROPSKA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.6 -- POLEWACZ Małgorzata Z/9562/21 2022
4 58 s 7 17.22 KONIECZNA Agata UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN +0.6 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0846/22 2022 LDK!
5 60 s 7 17.89 MALINOWSKA Ola LKS Lubawa 2011 U12 WN +0.6 -- TYKARSKI Marek Z/8195/21 2022 LDK!
6 66 s 7 19.39 PRUSZYŃSKA Zofia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN +0.6 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0041/22 2022 LDK!
1 5 s 8 14.24 WOJCIECHOWSKA Aleksandra LKS Korab Olecko 2011 U12 WN +0.9 V BRYNDA Marcin Z/5673/22 2022 LDK!
2 25 s 8 15.32 SZRAM Antonina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN +0.9 -- OLSZEWSKI Marek Z/5672/22 2022 LDK!
3 27 s 8 15.47 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +0.9 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3412/22 2022 LDK!
4 42 s 8 16.33 BURAS Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.9 -- POLEWACZ Małgorzata Z/6046/21 2022
5 47 s 8 16.45 RUTKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.9 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3370/22 2022
1 16 s 9 14.94 DASZKIEWICZ Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3372/22 2022
2 30 s 9 15.56 KWIATKOWSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3275/22 2022
3 37 s 9 16.05 SZULC Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/6060/21 2022
4 44 s 9 16.37 GRZYBOWSKA Kinga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.1 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0340/21 2022
5 49 s 9 16.50 KARBOWSKA Dżesika KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN +0.1 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/5745/22 2022 LDK!
6 55 s 9 16.94 JANICKA Antonina UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN +0.1 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0800/22 2022 LDK!
7 61 s 9 18.31 PALENIK Antonina LKS Masuria Jęcznik 2011 U12 WN +0.1 -- JESIEŃ Anna Z/5712/22 2022
1 43 s 10 16.36 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2022
2 50 s 10 16.54 WRÓBLEWSKA Anna Orka Iława Athletics 2011 U12 WN +0.4 -- B.D. Z/5737/22 2022 LDK!
3 51 s 10 16.69 RUDZIS Amelia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN +0.4 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0803/22 2022 LDK!
4 53 s 10 16.82 CHUDZIK Agnieszka KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN +0.4 -- B.D. Z/4584/22 2022
1 38 s 11 16.12 LABICKA Nadia LKS Lubawa 2011 U12 WN +0.4 -- TYKARSKI Marek Z/5758/22 2022
2 56 s 11 16.96 ŁOMIAK Klaudia LKS Masuria Jęcznik 2010 U14 WN +0.4 -- JESIEŃ Anna Z/5711/22 2022
3 57 s 11 17.07 NAPIERSKA Michalina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.4 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/6055/21 2022
4 65 s 11 18.91 MISIAK Aniela UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN +0.4 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0802/22 2022 LDK!
1 29 s 12 15.48 GOŁOTA Natalia LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN +0.3 -- JESIEŃ Anna Z/2860/21 2022
2 52 s 12 16.78 SATKIEWICZ Sara UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN +0.3 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0804/22 2022 LDK!
3 62 s 12 18.45 EYVAZOV Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0322/21 2022
4 63 s 12 18.46 WALUSIAK Zofia KS Zamek Kurzętnik 2012 U12 WN +0.3 -- B.D. Z/5744/22 2022
5 64 s 12 18.48 BORTKIEWICZ Laura KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.3 -- POLEWACZ Małgorzata Z/3053/22 2022
1 1 e 1 13.39 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN -0.9 IV SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
2 2 e 1 13.84 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN -0.9 V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
3 3 e 1 13.97 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN -0.9 V BRYNDA Marcin Z/0225/21 2022 LDK!
4 4 e 1 14.12 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -0.9 V PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
5 5 e 1 14.29 BRZDONKIEWICZ Zuzanna LKS Masuria Jęcznik 2004 U20 WN -0.9 -- JESIEŃ Anna Z/3019/19 2022
6 8 e 1 14.45 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.9 V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
1 6 e 2 14.38 KOŁODZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -1.3 V NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10901/21 , 2022 LDK!
2 7 e 2 14.40 STEYKA Alicja KS Schulo Team Działdowo 2007 U16 WN -1.3 V SCHULZ Łukasz Z/5276/22 2022
3 9 e 2 14.69 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U16 WN -1.3 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2022 LDK!
4 10 e 2 15.28 GRASZEK Wiktoria NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN -1.3 -- B.D. Z/5484/22 2022
5 11 e 2 15.44 KAMIŃSKA Laura LKS Lubawa 2008 U16 WN -1.3 -- TYKARSKI Marek Z/3987/21 2022
1 1 f 1 13.16 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN +0.9 III SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 13.57 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN +0.9 IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
3 3 f 1 13.61 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN +0.9 IV BRYNDA Marcin Z/0225/21 2022 LDK!
4 4 f 1 14.08 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN +0.9 V PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
5 5 f 1 14.11 KOŁODZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U16 WN +0.9 V NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10901/21 , 2022 LDK!
6 6 f 1 14.37 STEYKA Alicja KS Schulo Team Działdowo 2007 U16 WN +0.9 V SCHULZ Łukasz Z/5276/22 2022
7 7 f 1 14.47 JAKUBOWSKA Jowita LKS Lubawa 2008 U16 WN +0.9 V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2379/21 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 45.37 WOJCIECHOWSKA Pola KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/0818/21 2022 LDK!
2 2 s 1 46.19 ZAJĄCZKOWSKA Kaja UKS Piorun Barczewo 2009 U14 WN IV B.D. Z/4928/22 2022
3 3 s 1 46.76 ŁOJEWSKA Justyna KS AZS UWM Olsztyn 2009 U14 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/1569/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 47.22 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
5 5 s 1 47.71 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/8179/21 2022
6 6 s 1 48.22 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN V ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
7 7 s 1 48.28 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2022 LDK!
1 8 s 2 48.77 SUCHOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/2780/20 2022 LDK!
2 9 s 2 48.89 SKORUPSKA Wiktoria Orka Iława Athletics 2009 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/5352/22 2022 LDK!
3 10 s 2 48.96 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/2377/21 2022
4 11 s 2 49.12 GIEDROJĆ Maja LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/0285/22 2022 LDK!
5 12 s 2 49.14 TARADEJNA Oliwia UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN -- B.D. Z/4927/22 2022
6 13 s 2 50.85 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2022 LDK!
1 17 s 3 52.36 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2022
2 20 s 3 53.32 SZULC Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/6060/21 2022
3 24 s 3 54.83 NAKIELSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata , Z/0641/21 , 2022 LDK!
4 31 s 3 56.43 PARCIAK Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0343/21 2022
1 15 s 4 51.70 SZRAM Antonina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/5672/22 2022 LDK!
2 18 s 4 52.88 DUDA Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13698/21 2022
3 19 s 4 52.93 PUCUŁA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0344/21 2022
4 25 s 4 54.87 RUDZIS Amelia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0803/22 2022 LDK!
5 27 s 4 55.51 BURAS Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6046/21 2022
6 33 s 4 56.93 POKROPSKA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/9562/21 2022
1 22 s 5 54.45 SZCZEPKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6059/21 2022
2 26 s 5 55.27 GRZYBOWSKA Kinga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/0340/21 2022
3 28 s 5 55.78 KWIATKOWSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3275/22 2022
4 32 s 5 56.58 MALICKA Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6063/21 2022
5 42 s 5 60.75 BUDZISZ Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/6045/21 2022 LDK!
6 43 s 5 60.85 ZIELIŃSKA Aniela Orka Iława Athletics 2011 U12 WN -- OSTANEK Aneta Z/3867/22 2022 LDK!
1 34 s 6 57.19 CZERNIK Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0338/21 2022
2 38 s 6 58.37 POTORSKA Julia LKS Lubawa 2011 U12 WN -- TYKARSKI Marek Z/9552/21 2022 LDK!
3 39 s 6 58.66 RUTKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3370/22 2022
4 40 s 6 59.00 SZCZECH Olga KS Zamek Kurzętnik 2012 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1054/22 2022 LDK!
5 44 s 6 62.30 BORTKIEWICZ Laura KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3053/22 2022
6 45 s 6 62.78 ŚWITALSKA Maria KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3371/22 2022
1 14 s 7 51.37 DĘBSKA Laura MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0808/22 2022
2 16 s 7 51.80 OLSZAK Kalina KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN -- B.D. Z/4580/22 2022
3 29 s 7 56.22 LITWINIONEK Antolina KS AZS UWM Olsztyn 2010 U14 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5752/22 2022 LDK!
4 30 s 7 56.42 DĄBROWSKA Joanna Orka Iława Athletics 2009 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/5356/22 2022 LDK!
5 35 s 7 57.41 ŁAPUCKA Zofia LKS Korab Olecko 2009 U14 WN -- BRYNDA Marcin Z/4908/22 2022 LDK!
6 36 s 7 57.66 GUZOWSKA Agnieszka LKS Lubawa 2011 U12 WN -- B.D. Z/1258/22 2022
7 41 s 7 60.66 ŻOŁNIERCZYK Karolina KS AZS UWM Olsztyn 2012 U12 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/5736/22 2022 LDK!
1 21 s 8 54.31 WOJCIECHOWSKA Aleksandra LKS Korab Olecko 2011 U12 WN -- BRYNDA Marcin Z/5673/22 2022 LDK!
2 23 s 8 54.79 WRÓBLEWSKA Anna Orka Iława Athletics 2011 U12 WN -- B.D. Z/5737/22 2022 LDK!
3 37 s 8 58.18 KARBOWSKA Dżesika KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/5745/22 2022 LDK!
4 46 s 8 64.29 CHUDZIK Agnieszka KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN -- B.D. Z/4584/22 2022
1 1 s 9 43.08 MALESZKA Patrycja GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2716/20 2022 LDK!
2 2 s 9 43.81 DYMEK Iga KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III PAWŁOWSKI Grzegorz Z/1239/20 2022 LDK!
3 3 s 9 44.20 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN III NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
4 4 s 9 44.27 BACZEWSKA Kornelia UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN III OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0401/21 , 2022 LDK!
5 5 s 9 44.28 BARICA Kinga CSiR Susz 2008 U16 WN III SZYSLER Andrzej Z/0244/19 2022 BEZ LDK!
1 6 s 10 46.24 WARSIEWICZ Karolina LKS Korab Olecko 2007 U16 WN IV BRYNDA Marcin Z/0225/21 2022 LDK!
2 7 s 10 49.71 KOŁODZIEJ Dominika LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin , Z/10901/21 , 2022 LDK!
3 8 s 10 49.79 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:51.37 LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7240/21 2022
2 2 s 1 1:52.73 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/3980/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:55.58 KUBA Aleksandra LUKS Boguszyce 2009 U14 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0485/20 2022 LDK!
4 4 s 1 1:57.53 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
5 5 s 1 1:59.18 BECZAK Liliana KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7447/21 2022
6 6 s 1 2:02.40 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2022
7 7 s 1 2:02.90 ORZECHOWSKA Zuzanna MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0835/22 2022
8 8 s 1 2:03.67 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3405/22 2022 LDK!
9 9 s 1 2:06.11 DUDA Małgorzata KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13699/21 2022
10 10 s 1 2:08.44 KOZIEJ Lena Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/1465/22 2022 LDK!
11 11 s 1 2:14.61 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U12 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2022 LDK!
1 1 s 2 1:44.10 SMOLICZ Pola KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/0396/20 , 2022 LDK!
2 2 s 2 1:45.87 TROCHIMCZUK Milena MKS Truso Elbląg 2007 U16 WN IV NAGY Czesław POLKOWSKA Martyna Z/2326/19 2022 LDK!
3 3 s 2 1:47.02 LABICKA Oliwia LKS Lubawa 2008 U16 WN V TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2394/21 2022 LDK!
4 4 s 2 1:47.23 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN V NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
5 5 s 2 2:03.05 ROMANOWSKA Natalia KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3287/22 2022
6 6 s 2 2:07.35 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2022 LDK!
7 7 s 2 2:09.40 MAKOŚ Katarzyna Anna KS Zamek Kurzętnik 2008 U16 WN -- B.D. Z/4581/22 2022
8 8 s 2 2:10.88 KUBIAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1936/22 2022
9 9 s 2 2:14.86 WOŁKOWSKA Zofia KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/6194/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:17.35 KACA Emilia CSiR Susz 2008 U16 WN IV SZYSLER Andrzej Z/0184/19 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:21.62 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 2006 U18 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0784/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 3:23.52 BIEŃKOWSKA Aleksandra GUKS Asy Dywity 2006 U18 WN -- NIESTATEK Szymon Z/3180/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:30.01 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:37.86 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1827/22 2022 LDK!
6 6 s 1 3:44.05 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2022
7 7 s 1 3:46.02 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2022
8 8 s 1 3:46.40 JEDLIŃSKA Małgorzata UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0801/22 2022 LDK!
9 9 s 1 3:51.54 ŻARCZYŃSKA Julia GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/0259/22 2022 LDK!
10 10 s 1 3:55.43 WAWRZYN Milena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0326/21 2022
11 11 s 1 4:07.94 BRZOSKO Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/3373/22 2022
80 pł K
1 1 s 1 13.11 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN +1.5 IV BUKOWIECKA Danuta Z/3518/21 2022 LDK!
2 2 s 1 13.22 WŁODARSKA Zuzanna KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN +1.5 IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3793/20 2022 LDK!
3 3 s 1 13.72 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN +1.5 IV B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 1 s 1 14.74 TROCHIMCZUK Michalina MKS Truso Elbląg 2010 U14 WN +1.4 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/3216/20 2022
2 2 s 1 15.45 RADŁOWSKA Joanna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +1.4 -- NIESTATEK Szymon Z/1384/21 2022 LDK!
3 3 s 1 18.64 ZAMORSKA Gabriela LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN +1.4 -- OLSZEWSKI Marek Z/0267/22 2022 LDK!
300 m pł K
1 1 s 1 48.63 SUGIER Laura KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN III LUDWICHOWSKA Bronisława Z/5429/19 2022 LDK!
2 2 s 1 50.26 PRUSIK Maja MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN IV BUKOWIECKA Danuta Z/3518/21 2022 LDK!
3 3 s 1 50.75 BIAŁCZAK Maja KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN IV LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3798/19 2022 LDK!
4 4 s 1 52.01 SASIN Weronika KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/0240/20 , 2022 LDK!
5 5 s 1 53.91 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN V B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
6 6 s 1 59.35 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 55.03 KOŻUSZEK Dominika
KOSTYRA Julia
NAGAJEWSKA Aleksandra
TROKOWSKA Amelia
KS Jelonki Dobre Miasto 2009
2009
2009
2009
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
, Z/0650/21
Z/0651/21
, Z/0644/21
Z/0653/21
, 2022
2022
, 2022
2022




2 2 s 1 55.67 DANELCZYK Weronika
KĘDZIOR Aniela
RADŁOWSKA Magdalena
SUCHODOLSKA Natalia
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010
2009
2010
2010
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/0339/21
, Z/1793/21
Z/0334/21
Z/0345/21
2022
, 2022
2022
2022




3 4 s 1 59.67 KOŁODZIEJ Julia
GIEDROJĆ Maja
WOJCIECHOWSKA Aleksandra
ŁAPUCKA Zofia
LKS Korab Olecko 2009
2009
2011
2009
U14 WMZ -- NAGOLSKA Monika BRYNDA Marcin
BRYNDA Marcin
BRYNDA Marcin
BRYNDA Marcin
, Z/10902/21
Z/0285/22
Z/5673/22
Z/4908/22
, 2022
2022
2022
2022




4 10 s 1 63.10 GAJOWNIK-ŁAWNICZAK Otylia
ZAMORSKA Gabriela
BIAŁCZAK Alicja
SZRAM Antonina
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009
2009
2011
2009
U14 WMZ -- OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
Z/0271/22
Z/0267/22
Z/0263/22
Z/5672/22
2022
2022
2022
2022




5 11 s 1 63.81 JANICKA Antonina
DRABYK Oliwia
RUDZIS Amelia
JEDLIŃSKA Małgorzata
UKS Sokół Węgorzewo 2011
2011
2011
2011
U12 WMZ -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert
DUNIN-BORKOWSKI Hubert
DUNIN-BORKOWSKI Hubert
DUNIN-BORKOWSKI Hubert
Z/0800/22
Z/0799/22
Z/0803/22
Z/0801/22
2022
2022
2022
2022




6 12 s 1 64.15 KALISZ Julia
DUDA Małgorzata
MARCINIAK Julia
KARPINIAK Pola
KS Jelonki Dobre Miasto 2011
2010
2009
2011
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/7244/21
Z/13699/21
Z/7231/21
Z/0649/21
2022
2022
2022
2022




1 3 s 2 57.60 SUCHOCKA Alicja
SKORUPSKA Wiktoria
TASARZ Michalina
LUBIENIECKA Gabriela
Orka Iława Athletics 2010
2009
2010
2009
U14 WMZ -- OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
B.D. OSTANEK Aneta
Z/2780/20
Z/5352/22
Z/3980/21
, Z/4261/19
2022
2022
2022
, 2022




2 5 s 2 59.84 KUCIEJEWSKA Jadwiga
KRZYKOWSKA Martyna
WAWRZYN Milena
HISZPAŃSKA Elżbieta
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010
2009
2010
2009
U14 WMZ -- POLEWACZ Małgorzata
ADAMOWICZ Małgorzata
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/13696/21
Z/0331/21
Z/0326/21
Z/0329/21
2022
2022
2022
2022




3 6 s 2 60.46 ŻARCZYŃSKA Julia
GRABOWSKA Amelia
CHOJNOWSKA Lena
BORKOWSKA Maja
GUKS Asy Dywity 2010
2011
2011
2010
U14 WMZ -- NIESTATEK Szymon
LEWANDOWSKA Ewa
LEWANDOWSKA Ewa
NIESTATEK Szymon
Z/0259/22
Z/3407/22
Z/0261/22
Z/11302/21
2022
2022
2022
2022




4 7 s 2 60.55 KWIATKOWSKA Aleksandra
DASZKIEWICZ Zuzanna
BECZAK Liliana
GRZYBOWSKA Kinga
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011
2011
2011
2011
U12 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
POLEWACZ Małgorzata
Z/3275/22
Z/3372/22
Z/7447/21
Z/0340/21
2022
2022
2022
2022




5 8 s 2 62.10 PYTLARCZYK Zofia
LESZCZYŃSKA Julia
DUDA Marcelina
CZAPLEJEWICZ Wiktoria
KS Jelonki Dobre Miasto 2009
2009
2010
2010
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
Z/0648/21
Z/7240/21
Z/13698/21
Z/13700/21
2022
2022
2022
2022




6 9 s 2 62.75 LABICKA Nadia
GUZOWSKA Agnieszka
POTORSKA Julia
BARTKOWSKA Maja
LKS Lubawa 2011
2011
2011
2009
U14 WMZ -- TYKARSKI Marek
B.D.
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
Z/5758/22
Z/1258/22
Z/9552/21
Z/2377/21
2022
2022
2022
2022




7 13 s 2 66.30 WRÓBLEWSKA Anna
KOZIEJ Lena
DĄBROWSKA Joanna
ZIELIŃSKA Aniela
Orka Iława Athletics 2011
2010
2009
2011
U14 WMZ -- B.D.
OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
Z/5737/22
Z/1465/22
Z/5356/22
Z/3867/22
2022
2022
2022
2022




1 1 s 3 51.77 SASIN Weronika
WOJEŃSKA Aleksandra
BIAŁCZAK Maja
JELENIEWICZ Nikola
KS AZS UWM Olsztyn 2007
2008
2007
2007
U16 WMZ -- ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława LUDWICHOWSKA Bronisława
, Z/0240/20
Z/1524/20
Z/3798/19
Z/5729/18
, 2022
2022
2022
2022




2 2 s 3 52.65 SOBCZYŃSKA Aleksandra
ZABŁOCKA Alicja
ZIĘBA Natalia
SZCZYPIŃSKA Kaja
Orka Iława Athletics 2007
2008
2008
2007
U16 WMZ -- OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta B.D.
OSTANEK Aneta
Z/12559/21
Z/3795/20
Z/4265/19
Z/3796/20
2022
2022
2022
2022




3 3 s 3 53.31 RADŁOWSKA Joanna
CHOJNOWSKA Adrianna
OLSZEWSKA Julia
MALESZKA Patrycja
GUKS Asy Dywity 2009
2008
2007
2008
U16 WMZ -- NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
NIESTATEK Szymon
Z/1384/21
Z/2668/21
Z/2345/21
Z/2716/20
2022
2022
2022
2022




4 4 s 3 55.28 JAKUBOWSKA Jowita
KAMIŃSKA Laura
LABICKA Oliwia
BANACKA Maja
LKS Lubawa 2008
2008
2008
2007
U16 WMZ -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek
TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek
KOŁODZIEJSKI Leszek
Z/2379/21
Z/3987/21
Z/2394/21
Z/2376/21
2022
2022
2022
2022




5 5 s 3 56.34 GÓRNIK Martyna
KOCHALSKA Julia
KACA Emilia
BARICA Kinga
CSiR Susz 2009
2009
2008
2008
U16 WMZ -- SZYSLER Andrzej
SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej
SZYSLER Andrzej
SZYSLER Andrzej
Z/0245/19
, Z/0844/21
Z/0184/19
Z/0244/19
2022
, 2022
2022
2022


BEZ
BEZ
6 6 s 3 56.62 WŁODARSKA Zuzanna
WOJCIECHOWSKA Pola
KUBIAK Maja
SUGIER Laura
KS AZS UWM Olsztyn 2007
2009
2007
2007
U16 WMZ -- LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
LUDWICHOWSKA Bronisława
Z/3793/20
Z/0818/21
Z/1936/22
Z/5429/19
2022
2022
2022
2022




7 7 s 3 60.68 MANKIEWICZ Aleksandra
WOŹNIAK Nela
SZUNIEWICZ Lidia
KAMIŃSKA Adrianna
KS Polonia Pasłęk 2008
2009
2011
2008
U16 WMZ -- BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
BORYSEWICZ Magdalena
Z/5303/22
Z/0402/22
Z/5302/22
Z/5301/22
2022
2022
2022
2022




8 8 s 3 66.89 OLSZAK Kalina
CHUDZIK Agnieszka
WALUSIAK Zofia
MAKOŚ Katarzyna Anna
KS Zamek Kurzętnik 2010
2010
2012
2008
U16 WMZ -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/4580/22
Z/4584/22
Z/5744/22
Z/4581/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.35 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 1.33 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 1.30 DUDA Marcelina KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13698/21 2022
4 4 f 1 1.25 STACHURA Natasza UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0805/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.20 TRZCIŃSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0325/21 2022
6 6 f 1 1.20 HISZPAŃSKA Elżbieta KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0329/21 2022
7 7 f 1 1.20 CZERNIK Iga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0338/21 2022
7 7 f 1 1.20 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2022 LDK!
9 9 f 1 1.20 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
10 10 f 1 1.15 SZCZEPKOWSKA Maja KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6059/21 2022
11 11 f 1 1.15 PARCIAK Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0343/21 2022
11 11 f 1 1.15 DASZKIEWICZ Zuzanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3372/22 2022
13 13 f 1 1.10 BUDZISZ Barbara KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/6045/21 2022 LDK!
14 14 f 1 1.05 MALICKA Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/6063/21 2022
1 1 f 2 1.30 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2022 LDK!
2 2 f 2 1.30 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/1379/21 2022
3 3 f 2 1.25 TODRYK Karina UKS Sokół Węgorzewo 2008 U16 WN -- PALUCH Krystian Z/2106/21 2022 LDK!
4 5 f 2 1.20 BORKOWSKA Oliwia UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3284/22 2022 LDK!
5 4 f 2 1.20 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
W dal K
1 1 f 1 4.40 KARABELA Blanka MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN +0.9 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/0914/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 4.28 GRASZEK Wiktoria NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN -0.1 -- B.D. Z/5484/22 2022
3 3 f 1 4.23 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN +0.6 -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
4 4 f 1 3.95 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN +0.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
5 5 f 1 3.88 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
6 6 f 1 3.75 CZERNIEWSKA Hanna UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U16 WN -1.1 -- FIGAT Mirosław Z/4527/21 2022 LDK!
7 7 f 1 3.40 KAMIŃSKA Adrianna KS Polonia Pasłęk 2008 U16 WN +0.7 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5301/22 2022 LDK!
W dal strefa K
1 1 f 1 5.08 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
2 2 f 1 4.59 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN 0.0 -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2022 LDK!
3 3 f 1 4.55 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
4 4 f 1 4.44 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 4.29 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
6 6 f 1 4.26 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
7 7 f 1 4.18 BARTKOWSKA Maja LKS Lubawa 2009 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/2377/21 2022
8 8 f 1 4.09 HISZPAŃSKA Elżbieta KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0329/21 2022
9 9 f 1 3.97 CZAPLEJEWICZ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/13700/21 2022
10 10 f 1 3.90 KUŚMIERCZYK Michalina MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN 0.0 -- BUKOWIECKA Danuta Z/4144/22 2022 LDK!
11 11 f 1 3.88 WOŹNIAK Nela KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0402/22 2022 LDK!
12 12 f 1 3.87 GAJOWNIK-ŁAWNICZAK Otylia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/0271/22 2022 LDK!
13 13 f 1 3.86 KOMOROWSKA Kornelia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/5539/21 2022 LDK!
14 14 f 1 3.77 STACHURA Natasza UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN 0.0 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0805/22 2022 LDK!
15 15 f 1 3.61 ŚLIWIŃSKA Lidia UKS Atos Woźnice 2009 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3273/22 2022 LDK!
16 16 f 1 3.57 NARWOJSZ Natalia UKS Atos Woźnice 2011 U12 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz MORGAŚ Tomasz , Z/2373/21 , 2022 LDK!
17 17 f 1 3.44 KALISZ Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U12 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7244/21 2022
18 18 f 1 3.38 ZIELIŃSKA Aniela Orka Iława Athletics 2011 U12 WN 0.0 -- OSTANEK Aneta Z/3867/22 2022 LDK!
19 19 f 1 3.11 KULIK Alicja UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/5554/21 , 2022 LDK!
20 20 f 1 2.48 PRUSZYŃSKA Zofia UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/0041/22 2022 LDK!
1 1 f 2 3.98 BUKOWSKA Gabriela MKS Truso Elbląg 2009 U14 WN 0.0 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/5679/22 2022
2 2 f 2 3.96 KASPROWICZ Marika LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/0034/22 2022
3 3 f 2 3.84 GRABOWSKA Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3407/22 2022 LDK!
4 4 f 2 3.81 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN 0.0 -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2022 LDK!
5 5 f 2 3.78 DRABYK Oliwia UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN 0.0 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0799/22 2022 LDK!
6 6 f 2 3.75 GOŁOTA Natalia LKS Masuria Jęcznik 2009 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/2860/21 2022
7 7 f 2 3.60 ŚWITALSKA Zuzanna GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3405/22 2022 LDK!
8 8 f 2 3.59 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN 0.0 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2022 LDK!
9 9 f 2 3.57 MARKIEWICZ Amelia GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3412/22 2022 LDK!
10 10 f 2 3.55 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U12 WN 0.0 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2022 LDK!
11 11 f 2 3.55 CHOJNOWSKA Lena GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN 0.0 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/0261/22 2022 LDK!
12 12 f 2 3.29 JANICKA Antonina UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN 0.0 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0800/22 2022 LDK!
13 13 f 2 3.25 GUZOWSKA Agnieszka LKS Lubawa 2011 U12 WN 0.0 -- B.D. Z/1258/22 2022
14 14 f 2 3.15 REJTERADA Maria UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz Z/0042/22 2022 LDK!
15 15 f 2 3.08 SATKIEWICZ Sara UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN 0.0 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0804/22 2022 LDK!
16 16 f 2 3.08 KONIECZNA Agata UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN 0.0 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0846/22 2022 LDK!
17 17 f 2 3.03 PALUCH Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2012 U12 WN 0.0 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/5542/21 2022 LDK!
18 18 f 2 2.83 ŁOMIAK Klaudia LKS Masuria Jęcznik 2010 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/5711/22 2022
19 19 f 2 2.73 LABICKA Nadia LKS Lubawa 2011 U12 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/5758/22 2022
20 20 f 2 2.70 POTORSKA Julia LKS Lubawa 2011 U12 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/9552/21 2022 LDK!
21 21 f 2 2.47 PALENIK Antonina LKS Masuria Jęcznik 2011 U12 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/5712/22 2022
22 22 f 2 2.31 MISIAK Aniela UKS Sokół Węgorzewo 2011 U12 WN 0.0 -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0802/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 13.36 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno # 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2022 LDK!
2 2 f 1 10.44 ANKOWSKA Inga NKS Nowe Miasto Lubawskie 2010 U14 WN -- B.D. Z/3917/22 2022
3 3 f 1 9.64 GOŁĘBIEWSKA Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo 2010 U14 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/5544/21 2022 LDK!
4 4 f 1 9.25 NOWICKA Natalia MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/0918/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 8.27 LIBERACKA Wiktoria LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/3988/21 2022 LDK!
6 6 f 1 8.22 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
7 7 f 1 7.97 LIGMAN Natalia LKS Lubawa 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0033/22 2022
8 8 f 1 7.80 WOŹNIAK Nela KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0402/22 2022 LDK!
9 9 f 1 7.06 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2022 LDK!
10 10 f 1 6.85 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7231/21 2022
11 11 f 1 6.30 HARBACZONEK Nina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0272/22 2022 LDK!
12 12 f 1 4.11 MALINOWSKA Ola LKS Lubawa 2011 U12 WN -- TYKARSKI Marek Z/8195/21 2022 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 10.11 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN +0.1 IV CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
2 2 f 1 9.77 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -0.2 V B.D. Z/1379/21 2022
3 3 f 1 9.42 KARABELA Blanka MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN +0.3 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/0914/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 8.76 KAMIŃSKA Adrianna KS Polonia Pasłęk 2008 U16 WN +0.5 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5301/22 2022 LDK!
5 5 f 1 8.72 TODRYK Karina UKS Sokół Węgorzewo 2008 U16 WN -0.2 -- PALUCH Krystian Z/2106/21 2022 LDK!
6 6 f 1 8.67 BORKOWSKA Oliwia UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN +0.7 -- CYTLAŁ Jacek Z/3284/22 2022 LDK!
7 7 f 1 8.34 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2008 U16 WN -0.3 -- PALUCH Krystian Z/0369/22 2022 LDK!
8 8 f 1 7.58 MANKIEWICZ Aleksandra KS Polonia Pasłęk 2008 U16 WN -0.4 -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5303/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 13.82 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
2 2 f 1 13.01 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
1 1 f 2 11.09 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U16 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2022 LDK!
2 2 f 2 10.94 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 10.79 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno # 2009 U14 WN IV BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2022 LDK!
4 4 f 2 8.66 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U16 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1617/21 2022 LDK!
5 5 f 2 7.36 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3285/22 2022 89 LDK!
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 20.71 LIGMAN Natalia LKS Lubawa 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0033/22 2022
2 2 f 1 18.92 CAP Nikola KS Polonia Pasłęk 2009 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/13712/21 2022 LDK!
3 3 f 1 18.60 BANACKA Malwina LKS Lubawa 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3987/22 2022
4 4 f 1 18.20 LIBERACKA Wiktoria LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/3988/21 2022 LDK!
5 5 f 1 17.82 NOWICKA Natalia MKL Jurand Szczytno 2010 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/0918/21 , 2022 LDK!
6 6 f 1 15.33 GOŁĘBIEWSKA Wiktoria UKS Sokół Węgorzewo 2010 U14 WN -- DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/5544/21 2022 LDK!
7 7 f 1 12.73 MACHNIJ Agnieszka LKS Lubawa 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5674/22 2022
1 1 f 2 30.49 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2022 LDK!
2 2 f 2 25.20 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1617/21 2022 LDK!
3 3 f 2 24.48 RAMS Milena LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek Z/3070/19 2022 LDK!
4 4 f 2 22.42 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3285/22 2022 89 LDK!
5 5 f 2 20.43 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Sokół Węgorzewo 2008 U16 WN -- PALUCH Krystian Z/0369/22 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 32.84 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 27.81 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
Oszczep (400) K
1 1 f 1 24.08 KASPROWICZ Marika LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/0034/22 2022
2 2 f 1 22.83 KUŁAKOWSKA Weronika LKS Lubawa 2009 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3986/22 , 2022
3 3 f 1 20.08 BIAŁCZAK Alicja LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2011 U12 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0263/22 2022 LDK!
4 4 f 1 17.18 BANACKA Malwina LKS Lubawa 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3987/22 2022
5 5 f 1 16.12 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
6 6 f 1 14.36 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7231/21 2022
7 7 f 1 12.45 SZUNIEWICZ Lidia KS Polonia Pasłęk 2011 U12 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5302/22 2022 LDK!
8 8 f 1 12.03 ANTONOWICZ Julia LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0262/22 2022 LDK!
9 9 f 1 10.74 MACHNIJ Agnieszka LKS Lubawa 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/5674/22 2022
10 10 f 1 10.06 HARBACZONEK Nina LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0272/22 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 1 f 1 38.52 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2022 LDK!
2 2 f 1 34.70 PIELECH Amelia KS Polonia Pasłęk 2007 U16 WN IV BORYSEWICZ Magdalena Z/2335/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 32.11 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 31.72 RAMS Milena LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek Z/3070/19 2022 LDK!
5 5 f 1 29.83 KOŁODZIEJSKA Karolina LKS Lubawa 2008 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2648/20 2022 LDK!
6 6 f 1 20.98 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2022 LDK!
7 7 f 1 12.84 MANKIEWICZ Aleksandra KS Polonia Pasłęk 2008 U16 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/5303/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 13.87 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2022
2 3 s 1 14.26 DRANKOWICZ Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +0.1 -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/0636/21 , 2022 LDK!
3 6 s 1 14.91 KOZYRSKI Kornel KS AZS UWM Olsztyn 2011 U12 WN +0.1 -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/4828/22 2022 LDK!
4 7 s 1 14.98 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN +0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2022
5 9 s 1 15.32 SZAŁKOWSKI Wojciech LKS Korab Olecko 2009 U14 WN +0.1 -- BRYNDA Marcin Z/2685/20 2022 LDK!
6 10 s 1 15.40 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2022
1 12 s 2 15.87 ZYBERT Jakub UKS Piorun Barczewo 2011 U12 WN +0.5 -- B.D. Z/4931/22 2022
2 13 s 2 15.92 PIOTROWICZ Antoni LKS Lubawa 2010 U14 WN +0.5 -- TYKARSKI Marek Z/4085/22 2022 LDK!
3 14 s 2 16.02 DRESZLER Marcel LKS Lubawa 2010 U14 WN +0.5 -- TYKARSKI Marek Z/13396/21 2022 LDK!
4 15 s 2 16.05 RAPA Igor UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN +0.5 -- B.D. Z/5254/22 2022
5 19 s 2 16.86 CHLEWIŃSKI Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN +0.5 -- OLSZEWSKI Marek Z/5299/22 2022 LDK!
1 8 s 3 15.24 WALEŻAK Fabian KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN +0.2 -- B.D. Z/5743/22 2022
2 18 s 3 16.44 SOKOŁOWSKI Antoni LKS Lubawa 2011 U12 WN +0.2 -- TYKARSKI Marek Z/5757/22 2022
3 21 s 3 18.86 WOJTEL Przemysław LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN +0.2 -- OLSZEWSKI Marek Z/0265/22 2022 LDK!
1 2 s 4 14.25 OLEKSY Mateusz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN +0.3 -- OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek , Z/0266/22 , 2022 LDK!
2 4 s 4 14.56 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN +0.3 -- OLSZEWSKI Marek Z/0275/22 2022 LDK!
3 5 s 4 14.63 PIOTROWICZ Wiktor LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN +0.3 -- OLSZEWSKI Marek Z/5298/22 2022 LDK!
4 11 s 4 15.47 RZESZOT Maksymilian GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +0.3 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3414/22 2022 LDK!
5 16 s 4 16.08 CZUBKOWSKI Łukasz GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN +0.3 -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3416/22 2022 LDK!
6 17 s 4 16.18 NEDZELSKYI Natan Orka Iława Athletics 2011 U12 WN +0.3 -- OSTANEK Aneta Z/1342/22 2022 LDK!
7 20 s 4 17.42 ŁOMIAK Franciszek LKS Masuria Jęcznik 2011 U12 WN +0.3 -- JESIEŃ Anna Z/5710/22 2022
8 22 s 4 19.35 BIRBACH Gabriel KS Zamek Kurzętnik 2012 U12 WN +0.3 -- B.D. Z/0503/22 2022 LDK!
1 1 s 5 11.52 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN -0.5 III B.D. Z/0132/19 2022
2 2 s 5 12.13 GRODZICKI Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -0.5 IV PYTLARCZYK Paweł Z/3221/22 2022
3 3 s 5 12.61 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -0.5 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2022 BEZ LDK!
4 4 s 5 13.36 BIAŁECKI Paweł UKS Piorun Barczewo 2006 U18 WN -0.5 -- B.D. Z/5132/22 2022
1 1 e 1 11.91 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -0.2 IV PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
2 4 e 1 12.60 KRUSZEWSKI Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.2 V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1935/22 , 2022 LDK!
3 6 e 1 12.79 LEWANDOWSKI Ksawery MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN -0.2 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0878/22 2022
4 8 e 1 13.39 GIERAK Jakub LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -0.2 -- BRYNDA Marcin Z/5503/19 2022 LDK!
5 9 e 1 13.46 SĘDZIŃSKI Adrian LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -0.2 -- JESIEŃ Anna Z/1470/22 2022
6 10 e 1 14.67 RYBAK Konrad LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN -0.2 -- JESIEŃ Anna Z/2859/21 2022
1 2 e 2 12.42 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN +1.2 V PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
2 3 e 2 12.45 SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN +1.2 V OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/4297/20 , 2022 LDK!
3 5 e 2 12.75 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U16 WN +1.2 V FIGAT Kamil Z/4535/21 2022
4 7 e 2 13.38 JARZEMBOWSKI Sebastian NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN +1.2 -- B.D. Z/5730/22 2022
5 11 e 2 15.46 GIEDROJĆ Bartosz LKS Korab Olecko 2008 U16 WN +1.2 -- BRYNDA Marcin Z/4911/22 2022 LDK!
1 1 f 1 11.93 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -0.4 IV PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.39 SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN -0.4 V OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/4297/20 , 2022 LDK!
3 3 f 1 12.44 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -0.4 V PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
4 4 f 1 12.61 KRUSZEWSKI Hubert KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -0.4 V ADAMOWICZ Małgorzata LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1935/22 , 2022 LDK!
5 5 f 1 12.76 LEWANDOWSKI Ksawery MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN -0.4 -- WONDZIŃSKA Aleksandra Z/0878/22 2022
6 6 f 1 12.80 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U16 WN -0.4 -- FIGAT Kamil Z/4535/21 2022
7 7 f 1 14.17 GIERAK Jakub LKS Korab Olecko 2008 U16 WN -0.4 -- BRYNDA Marcin Z/5503/19 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 38.80 KIENIGSMAN Jakub MKL Jurand Szczytno 2006 U18 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/0915/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 41.82 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 43.03 BIAŁECKI Paweł UKS Piorun Barczewo 2006 U18 WN -- B.D. Z/5132/22 2022
1 1 s 2 45.29 SZTOMBERSKI Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0347/21 2022
2 2 s 2 45.99 HERMAN Adam MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1389/21 , 2022 LDK!
3 3 s 2 50.94 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2022
4 6 s 2 52.19 KOSTRZEWA Adam KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/1226/22 2022
5 7 s 2 52.55 ZYBERT Jakub UKS Piorun Barczewo 2011 U12 WN -- B.D. Z/4931/22 2022
1 4 s 3 51.24 RZESZOT Maksymilian GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3414/22 2022 LDK!
2 5 s 3 52.18 BERG Jakub LKS Masuria Jęcznik 2010 U14 WN -- JESIEŃ Anna Z/4132/22 2022
3 8 s 3 53.29 NEDZELSKYI Natan Orka Iława Athletics 2011 U12 WN -- OSTANEK Aneta Z/1342/22 2022 LDK!
4 9 s 3 53.30 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2022
5 10 s 3 53.91 RAPA Igor UKS Piorun Barczewo 2010 U14 WN -- B.D. Z/5254/22 2022
6 11 s 3 56.53 CZUBKOWSKI Łukasz GUKS Asy Dywity 2011 U12 WN -- LEWANDOWSKA Ewa Z/3416/22 2022 LDK!
1 1 s 4 39.39 SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN IV OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/4297/20 , 2022 LDK!
2 2 s 4 43.28 ARTYCH Antoni MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/6983/21 2022 LDK!
3 3 s 4 44.28 ZAWIŚLIŃSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN -- PAWŁOWSKI Grzegorz Z/14618/21 2022
4 4 s 4 46.34 OGULEWICZ Dominik UKS Jedynka Bartoszyce 2007 U16 WN -- FIGAT Kamil Z/4535/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:50.80 GASPEROWICZ Szymon LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/0275/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:52.54 PIOTROWICZ Wiktor LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/5298/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1:53.58 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2022
4 4 s 1 1:56.02 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:57.10 KRUPSKI Szymon Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/14518/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:57.69 REUT Szymon Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/5353/22 , 2022 LDK!
7 7 s 1 1:59.65 WALEŻAK Fabian KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -- B.D. Z/5743/22 2022
8 8 s 1 2:08.07 STEFANOWICZ Jakub KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0335/21 2022
9 9 s 1 2:12.05 BUĆWIŁO Mikołaj KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/4167/22 2022
10 10 s 1 2:16.62 BLOCH Piotr KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/8167/21 2022
11 11 s 1 2:21.32 GUTTMAN Franciszek UKS Jedynka Bartoszyce 2009 U14 WN -- FIGAT Kamil Z/4531/21 2022 LDK!
1 1 s 2 1:35.04 GRODZICKI Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3221/22 2022
2 2 s 2 1:38.09 KOSZELA Krystian KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz Z/3802/20 2022 LDK!
3 3 s 2 1:38.28 KUMA Mikołaj UKS Jedynka Bartoszyce 2008 U16 WN V FIGAT Mirosław Z/2942/22 2022
4 4 s 2 1:38.67 BARTOSZEWICZ Igor LKS Korab Olecko 2005 U18 WN -- BRYNDA Marcin KUKIEŁKO Magdalena , Z/4603/22 , 2022 LDK!
5 5 s 2 1:41.02 SOKOŁOWSKI Antoni MKS Truso Elbląg 2008 U16 WN -- SZCZEPAŃSKI Stanisław Z/0819/22 2022
6 6 s 2 1:44.71 GUSTAW Natan KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- ROMANOWSKI Radosław Z/3052/22 2022
7 7 s 2 1:48.33 HOLAK Przemysław KS AZS UWM Olsztyn 2008 U16 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/3288/22 2022
8 8 s 2 1:54.86 CHUDZIK Rafał KS Zamek Kurzętnik 2008 U16 WN -- B.D. Z/4583/22 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:50.80 GŁĄB Krzysztof LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 1995 Sen WN -- OLSZEWSKI Marek Z/3800/22 2022
2 2 s 1 2:51.62 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
3 3 s 1 2:53.57 SPACHT Wojciech KS AZS UWM Olsztyn 2007 U16 WN V PAWŁOWSKI Grzegorz PAWŁOWSKI Grzegorz , Z/3803/20 , 2022 LDK!
4 4 s 1 3:10.16 KOPEĆ Bartosz Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta B.D. Z/4258/19 2022 LDK!
5 5 s 1 3:24.13 OLEKSY Mateusz LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek , Z/0266/22 , 2022 LDK!
6 6 s 1 3:28.15 CIEPLIŃSKI Franciszek GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata B.D. , Z/3983/22 , 2022 LDK!
7 7 s 1 3:42.95 CHOJECKI Lesław KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/2042/21 2022
3000 m M
1 1 s 1 9:00.42 KUJAWA Wiktor KS AZS UWM Olsztyn 1993 Sen WN III B.D. B.D. LUDWICHOWSKA Bronisława , Z/1738/13 , 2022 BEZ
2 2 s 1 9:26.22 RODZIEWICZ Michał MKS Truso Elbląg 2005 U18 WN IV NAGY Czesław Z/0161/19 2022
  s 1 DNF JANICKI Maciej KS AZS UWM Olsztyn 2006 U18 WN -- LUDWICHOWSKA Bronisława Z/1369/19 2022 LDK!
  s 1 DNF JANIAK Paweł MKS Truso Elbląg 2004 U20 WN -- NAGY Czesław Z/3864/19 2022 BEZ
300 m pł M
1 1 s 1 43.66 SKOCKI Piotr KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN IV PAWŁOWSKA Dorota Z/3076/19 2022 LDK!
2 2 s 1 46.66 ARTYCH Antoni MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKA Danuta Z/6983/21 2022 LDK!
3 3 s 1 51.25 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
4 4 s 1 56.57 BORYSEWICZ Wiktor KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0399/22 2022 LDK!
5 5 s 1 56.85 KONOPKA Antoni UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3577/19 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 57.30 DRANKOWICZ Krzysztof
JANCEWICZ Witold
KACPROWICZ Miłosz
SZTOMBERSKI Adam
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009
2010
2010
2010
U14 WMZ -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata
POLEWACZ Małgorzata
PYTLARCZYK Paweł
PYTLARCZYK Paweł
, Z/0636/21
Z/0341/21
Z/0337/21
Z/0347/21
, 2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 59.63 CHLEWIŃSKI Szymon
PIOTROWICZ Wiktor
GASPEROWICZ Szymon
OLEKSY Mateusz
LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010
2009
2010
2009
U14 WMZ -- OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek
OLSZEWSKI Marek OLSZEWSKI Marek
Z/5299/22
Z/5298/22
Z/0275/22
, Z/0266/22
2022
2022
2022
, 2022




3 3 s 1 60.20 KOSTRZEWA Adam
CHOJECKI Lesław
TAŃSKI Konstanty
BOGUCKI Piotr
KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011
2010
2011
2010
U14 WMZ -- PYTLARCZYK Paweł
ADAMOWICZ Małgorzata
ADAMOWICZ Małgorzata
PYTLARCZYK Paweł
Z/1226/22
Z/2042/21
Z/7450/21
Z/0336/21
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 66.32 NEDZELSKYI Natan
KOWALSKI Piotr
REUT Szymon
KRUPSKI Szymon
Orka Iława Athletics 2011
2010
2010
2010
U14 WMZ -- OSTANEK Aneta
OSTANEK Aneta
B.D. B.D.
OSTANEK Aneta
Z/1342/22
Z/5008/21
, Z/5353/22
Z/14518/21
2022
2022
, 2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.40 WILAN Maciej UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/4361/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 1.25 BOGUCKI Piotr KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0336/21 2022
2 2 f 1 1.25 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2022
4 4 f 1 1.25 KIŚLUK Sebastian UKS Atos Woźnice 2009 U14 WN -- BRODOWSKI Wojciech Z/3981/21 2022 LDK!
5 5 f 1 1.20 TAŃSKI Konstanty KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/7450/21 2022
1 1 f 2 1.40 PIOTROWICZ Michał NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/1381/21 2022
W dal M
1 1 f 1 3.76 RYBAK Konrad LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN +0.1 -- JESIEŃ Anna Z/2859/21 2022
2 2 f 1 5.56 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN +1.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 5.23 NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo 2008 U16 WN +1.1 -- PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0906/19 2022 LDK!
4 4 f 1 5.20 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN -0.1 -- BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
5 5 f 1 4.68 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U16 WN -0.1 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2393/21 2022 LDK!
6 6 f 1 4.38 SĘDZIŃSKI Adrian LKS Masuria Jęcznik 2008 U16 WN +0.3 -- JESIEŃ Anna Z/1470/22 2022
W dal strefa M
1 1 f 1 4.50 HERMAN Adam MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN 0.0 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1389/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 4.46 DRANKOWICZ Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/0636/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 4.38 WILAN Maciej UKS Atos Woźnice 2010 U14 WN 0.0 -- MORGAŚ Tomasz BRODOWSKI Wojciech , Z/4361/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 4.16 HOMONCIK Jan MKL Jurand Szczytno 2011 U12 WN 0.0 -- BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKA Danuta , Z/1387/21 , 2022 LDK!
5 5 f 1 4.04 BERG Jakub LKS Masuria Jęcznik 2010 U14 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/4132/22 2022
6 6 f 1 3.92 KIŚLUK Sebastian UKS Atos Woźnice 2009 U14 WN 0.0 -- BRODOWSKI Wojciech Z/3981/21 2022 LDK!
7 7 f 1 3.92 WOJTEL Przemysław LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2010 U14 WN 0.0 -- OLSZEWSKI Marek Z/0265/22 2022 LDK!
8 8 f 1 3.89 BOGUCKI Piotr KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0336/21 2022
9 9 f 1 3.52 TAŃSKI Konstanty KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2011 U12 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/7450/21 2022
10 10 f 1 3.35 PIOTROWICZ Antoni LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/4085/22 2022 LDK!
11 11 f 1 3.08 SOKOŁOWSKI Antoni LKS Lubawa 2011 U12 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/5757/22 2022
12 12 f 1 2.95 DRESZLER Marcel LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/13396/21 2022 LDK!
13 13 f 1 2.65 ŁOMIAK Franciszek LKS Masuria Jęcznik 2011 U12 WN 0.0 -- JESIEŃ Anna Z/5710/22 2022
Wieloskok M
1 1 f 1 11.77 HOMONCIK Antoni MKL Jurand Szczytno 2007 U16 WN +0.4 IV BUKOWIECKA Danuta Z/0913/21 2022 LDK!
2 2 f 1 10.92 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN +0.2 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
3 3 f 1 10.81 NAZAROWICZ Hubert UKS Sokół Węgorzewo 2008 U16 WN -0.7 -- PALUCH Krystian DUNIN-BORKOWSKI Hubert Z/0906/19 2022 LDK!
4 4 f 1 10.42 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U16 WN -0.2 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2393/21 2022 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 9.38 JAROSZEWSKI Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/12169/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 9.24 STRZEMIECZNY Antoni MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/2776/22 2022 LDK!
3 3 f 1 9.02 JAROSZEK Ignacy NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN -- B.D. Z/5733/22 2022
4 4 f 1 7.99 RYDZYŃSKI Paweł LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1028/22 2022 LDK!
5 5 f 1 6.33 SZATKOWSKI Aleksander UKS MOSiR Działdowo 2011 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/5753/22 2022
6 6 f 1 5.99 MARCHLEWSKI Szymon KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -- B.D. Z/1055/22 2022 LDK!
7 7 f 1 5.40 AMSZTEJN Nikodem KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0397/22 2022 LDK!
8 8 f 1 4.51 KOWALSKI Piotr Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/5008/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 12.55 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN IV AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 1 10.93 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2022 LDK!
3 3 f 1 10.83 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
4 4 f 1 10.38 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 23.96 SZATKOWSKI Aleksander UKS MOSiR Działdowo 2011 U12 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/5753/22 2022
2 2 f 1 16.02 STRZEMIECZNY Antoni MKL Jurand Szczytno 2009 U14 WN -- BUKOWIECKI Maciej # Z/2776/22 2022 LDK!
1 1 f 2 42.83 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN III AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 2 37.05 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
3 3 f 2 35.94 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
4 4 f 2 24.96 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2022 LDK!
Oszczep (500) M
1 1 f 1 23.38 RYDZYŃSKI Paweł LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński 2009 U14 WN -- OLSZEWSKI Marek Z/1028/22 2022 LDK!
2 2 f 1 16.77 BORYSEWICZ Wiktor KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0399/22 2022 LDK!
3 3 f 1 15.68 AMSZTEJN Nikodem KS Polonia Pasłęk 2010 U14 WN -- BORYSEWICZ Magdalena Z/0397/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 14.142197132111 sekund