Wiechlice 17.09.2022
Jesienny Piknik Rzutowy
Kula (2) K
1 f 1 10.80 SROKA Maja LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1269/21 2022 LDK!
2 f 1 6.93 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- KORSAK Przemysław Z/2750/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 11.35 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB III SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
2 f 1 9.94 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
3 f 1 9.51 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS -- KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
1 f 2 10.49 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV KARPIŃSKI Franciszek Z/1255/21 2022 LDK!
2 f 2 9.47 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS V KARPIŃSKI Franciszek Z/2945/20 2022 LDK!
3 f 2 8.74 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
4 f 2 8.65 JAWORSKA Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5331/22 2022
5 f 2 8.15 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/0406/22 2022 LDK!
6 f 2 6.81 TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6198/21 2022
Kula (4) K
1 f 1 12.08 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB II KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
2 f 1 11.70 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB III WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2022 3
Dysk (0.60) K
1 f 1 27.75 SROKA Maja LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1269/21 2022 LDK!
2 f 1 24.20 FLORCZAK Oliwia MLKS Agros Żary 2010 U14 LB -- KORSAK Przemysław Z/2750/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 37.72 KOGUT Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/1255/21 2022 LDK!
2 f 1 36.58 ZALEJSKA Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS III KARPIŃSKI Franciszek Z/2945/20 2022 LDK!
3 f 1 34.88 JUSZCZAK Inga AZS-AWF Gorzów 2007 U16 LB III KOWALSKI Zenon Z/1475/21 2022 LDK!
4 f 1 32.47 GŁÓD Laura LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS IV BANASZEK Grzegorz # Z/1931/22 2022 LDK!
5 f 1 26.55 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz # Z/0406/22 2022 LDK!
6 f 1 24.98 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB V ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
7 f 1 24.14 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2022 LDK!
8 f 1 23.49 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2080/21 2022 LDK!
9 f 1 23.02 JAWORSKA Zuzanna ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5331/22 2022
10 f 1 18.18 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4404/20 2022 LDK!
11 f 1 17.95 TURBO Viktoria ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6198/21 2022
12 f 1 17.30 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4403/20 2022 LDK!
  f 1 NM OLEJNICZAK Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS -- KARPIŃSKI Franciszek Z/4056/20 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 46.62 SYGUTOWSKA Karolina ZLKL Zielona Góra 1993 Sen LB I WALCZAK Jerzy B.D. Z/1396/11 2022 1
2 f 1 35.93 KRZYŻAN Małgorzata LKS Lubusz Słubice 1968 Masters LB III BIENIASZ-KRZYWIEC Małgorzata B.D. Z/3809/11 2022 2
3 f 1 32.50 DUDKIEWICZ Alicja MLKS Agros Żary 2002 U23 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/0500/16 2022 LDK!
4 f 1 27.37 DUDEK Weronika ZLKL Zielona Góra 2001 U23 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2211/17 2022 3
5 f 1 27.35 GADZIŃSKA Barbara LKS Polkowice 1976 Masters DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2810/20 2022
6 f 1 26.73 KŁOSZNIAK Agnieszka LKS Polkowice 2000 U23 DS --
1 f 2 27.87 ŻAK Kaja LKS Polkowice 2003 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/5261/21 2022
2 f 2 16.14 DYNAK Barbara UKS Ares Nowa Sól 2004 U20 LB -- SZPIGUN Zenon LDK!
1 f 3 40.61 GNYP Alicja LKS Górnik Wałbrzych 2005 U18 DS II KOTYNIA Hanna KARPIŃSKI Franciszek , Z/0641/19 , 2022 LDK!
2 f 3 36.76 PECYNA Kinga MLKS Agros Żary 2005 U18 LB III KORSAK Przemysław WISZ Dariusz Z/4729/17 2022 LDK!
3 f 3 32.62 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
4 f 3 26.58 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2022 LDK!
5 f 3 22.26 DUDEK Kamila MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1209/22 2022 LDK!
6 f 3 21.58 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
Oszczep (400) K
1 f 1 29.31 SROKA Maja LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STYŚ Janusz Z/1269/21 2022 LDK!
2 f 1 21.74 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 30.69 GRUDZIEŃ Ewelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/3299/19 2022 LDK!
2 f 1 26.81 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
3 f 1 25.19 TYRAKOWSKA Zofia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4114/20 2022
4 f 1 23.86 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
5 f 1 23.40 DUDEK Kamila MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1209/22 2022 LDK!
6 f 1 20.59 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
1 f 2 35.98 ORŁOWSKA Maria LLKS Osowa Sień 2007 U16 LB IV ORŁOWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
2 f 2 27.55 MAJEWSKA Diana MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/0406/22 2022 LDK!
3 f 2 22.33 GÓRECKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/2080/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 39.74 MENCEL Natalia MKS Osa Zgorzelec 2002 U23 DS II KORDASIEWICZ Damian B.D. MARCINÓW Józef , Z/2798/17 , 2022 2 LDK!
2 f 1 27.59 GADZIŃSKA Barbara LKS Polkowice 1976 Masters DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2810/20 2022
3 f 1 22.33 DYNAK Barbara UKS Ares Nowa Sól 2004 U20 LB -- SZPIGUN Zenon LDK!
Kula (4) M
1 f 1 11.09 RZEPA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14235/21 2022 LDK!
2 f 1 7.61 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2022
Kula (5) M
1 f 1 14.38 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
2 f 1 11.56 MAĆKOWIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2005 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/1154/19 2022 LDK!
3 f 1 10.60 KOZIOŁ Karol MKS Bolesłavia Bolesławiec 2006 U18 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0608/20 2022 LDK!
1 f 2 12.46 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
2 f 2 12.23 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS V MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
3 f 2 10.47 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
4 f 2 10.09 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2022
5 f 2 9.76 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2022 LDK!
6 f 2 9.25 PSIUCH Michał MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/0448/22 2022 LDK!
7 f 2 9.24 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/0717/22 2022 LDK!
8 f 2 8.60 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
9 f 2 8.37 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.12 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB II SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2022 3 LDK!
2 f 1 14.28 DOMAŃSKI Kacper UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB II SZPIGUN Zenon Z/2935/22 2022 LDK!
3 f 1 13.90 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
4 f 1 12.85 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB IV KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
5 f 1 10.61 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
Kula (7.26) M
1 f 1 14.75 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU I KAMIŃSKI Damian B.D. B.D. Z/0205/14 2022
Dysk (0.75) M
1 f 1 33.63 RZEPA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14235/21 2022 LDK!
2 f 1 28.08 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2022
3 f 1 18.46 LEWKOWICZ Dawid ULKS Uczniak Szprotawa 2012 U12 LB --
Dysk (1) M
1 f 1 45.44 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
2 f 1 41.09 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
3 f 1 40.50 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
4 f 1 38.78 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
5 f 1 38.49 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
6 f 1 36.92 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV B.D. Z/6488/21 2022 LDK!
7 f 1 36.04 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2022
8 f 1 26.63 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 53.00 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB I KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 45.15 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
3 f 1 42.98 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 50.12 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB I SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2022 3 LDK!
2 f 1 34.67 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
3 f 1 29.48 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
4 f 1 27.02 JUNG Marcin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- KOŁACZ Dariusz WISZ Dariusz , Z/4684/17 , 2022 4 LDK!
Dysk (2) M
1 f 1 57.27 STACHNIK Oskar AZS UMCS Lublin 1998 Sen LU M KAMIŃSKI Damian B.D. B.D. Z/0205/14 2022
2 f 1 49.67 PRACZYK Wojciech KS AZS AWF Wrocław 1993 Sen DS I
3 f 1 39.96 KOMINEK Andrzej KS AZS AWF Wrocław 1982 Masters DS III KOTWICA Czesław Z/3676/19 2022 2
4 f 1 30.28 WOLSKI Patryk LKS Polkowice 1999 Sen DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/2190/15 2021 4
5 f 1 29.56 JARMOŁOWICZ Michał WKS Śląsk Wrocław 1999 Sen DS -- B.D.
Oszczep (600) M
1 f 1 47.02 TUTAK Piotr MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS IV MARKOWSKI Tomasz Z/0765/21 2022 LDK!
2 f 1 32.22 FOREMNY Jakub MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz # Z/0717/22 2022 LDK!
3 f 1 27.12 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2022
4 f 1 25.80 KUPCZAK Mateusz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- MARKOWSKI Tomasz Z/0203/21 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 57.63 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB II SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
2 f 1 55.80 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 66.31 KWAŚNIEWSKI Mateusz AZS UMCS Lublin 1995 Sen LU I KRUKOWSKI Michał B.D. Z/2300/11 2022
2 f 1 59.71 WISEŁKA Łukasz ULKS Uczniak Szprotawa 2001 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5411/15 2022 2 LDK!
3 f 1 58.75 CHUDZIK Sebastian ULKS Uczniak Szprotawa 2000 U23 LB II SZWARC Zygmunt Z/5474/15 2022 2 LDK!
1 f 2 27.13 URBANIAK Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U20 LB -- SZPIGUN Zenon Z/5033/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.75932884216309 sekund