Łódź 17.09.2022
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 (ŁDZ-ŚWI) [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 12.46 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +1.2 II B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
2 2 e 1 12.55 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD +1.2 II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
3 3 e 1 12.77 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD +1.2 III DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0838/21 2022 122
4 6 e 1 13.34 KALIŃSKA Weronika LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD +1.2 IV URBANIAK Mateusz Z/13293/21 2022
5 7 e 1 13.35 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.2 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
6 9 e 1 13.66 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U16 SK +1.2 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2022 LDK! 86
1 4 e 2 13.07 TOPOROWSKA Pola ULKS Gryf Rytwiany 2007 U16 SK +1.7 III WIĘCKOWSKI Jacek Z/14007/21 2022
2 5 e 2 13.24 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +1.7 IV DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2022 102
3 8 e 2 13.59 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.7 IV LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2022 LDK!
4 10 e 2 13.72 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U16 SK +1.7 IV TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2022 LDK!
5 11 e 2 13.75 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.7 IV KUDŁA Jacek Z/5394/19 2022 LDK!
6 13 e 2 13.78 SZWEDZIK Aleksandra LUKS Strzałków 2007 U16 LD +1.7 IV MOUELHI Abdessatar # Z/3282/20 2022 LDK!
7 17 e 2 14.58 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +1.7 -- KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2022 LDK!
1 12 e 3 13.76 KŁOS Oliwia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +2.1 IV WASIAK Jarosław Z/5754/22 2022
2 14 e 3 14.04 ŚCIGALSKA Maja LUKS Strzałków 2007 U16 LD +2.1 V MOUELHI Abdessatar Z/2488/22 2022
3 15 e 3 14.37 KRALKA Izabela LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD +2.1 V URBANIAK Mateusz Z/5059/22 2022
4 16 e 3 14.41 KOPKA Kinga RKS Łódź 2008 U16 LD +2.1 V KOWALCZYK Katarzyna KRAKOWIAK Lech , Z/1885/21 , 2022 LDK!
5 18 e 3 15.22 MAZUR Marta RKS Łódź 2008 U16 LD +2.1 -- KOWALCZYK Katarzyna SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3010/21 , 2022 LDK!
1 1 f 1 12.32 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD +1.6 II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 12.33 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +1.6 II B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 12.75 MATECKA Natalia AZS Łódź 2007 U16 LD +1.6 II DMP U20 BRÓDKA Daniel Z/0838/21 2022 123
4 4 f 1 13.12 TOPOROWSKA Pola ULKS Gryf Rytwiany 2007 U16 SK +1.6 III WIĘCKOWSKI Jacek Z/14007/21 2022
5 5 f 1 13.36 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.6 IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
6 6 f 1 13.51 KALIŃSKA Weronika LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD +1.6 IV URBANIAK Mateusz Z/13293/21 2022
7 7 f 1 13.79 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +1.6 IV LISIECKI Paweł B.D. Z/1907/19 2022 LDK!
  f 1 DNF BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD +1.6 -- DMP U20 GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2022
300 m K
1 1 s 1 39.30 TOMCZYK Zofia UMLKS Pegaz Opoczno 2008 U16 LD II GRABOLUS Marek Z/2525/20 2022 LDK!
2 2 s 1 42.41 PIĄTKOWSKA Hanna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD II B.D. GABRYSIAK Marcin , Z/1978/21 , 2022 LDK!
3 3 s 1 42.90 MODELEWSKA Julia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD II B.D. B.D. B.D. WASIAK Jarosław , Z/8009/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 43.14 GŁUCH Zofia AZS Łódź 2007 U16 LD III BRÓDKA Daniel Z/0830/21 2022
5 5 s 1 44.31 KACZMAREK Anastazja UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U16 SK III OZDOBA Elżbieta Z/3140/20 2022 LDK!
6 8 s 1 45.17 TOMCZUK Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV TOMCZYK Kazimierz Z/0001/20 2022 LDK!
7 9 s 1 45.72 WASILEWSKA Michalina AZS Łódź 2008 U16 LD IV BRÓDKA Daniel Z/1656/21 2022
1 6 s 2 44.82 BRZEZIŃSKA Julia RKS Łódź 2007 U16 LD III GOWORSKI Tomasz Z/0274/21 2022
2 7 s 2 45.14 JEZIORSKA Marika MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV BELTER Artur Z/0184/20 2022 LDK!
3 10 s 2 46.20 KALIŃSKA Weronika LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD IV URBANIAK Mateusz Z/13293/21 2022
4 11 s 2 46.35 ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD IV B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2022 LDK!
5 12 s 2 46.71 MISIEWICZ Maja AZS Łódź 2008 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/7997/21 2022
6 13 s 2 47.62 SALAMON Maja UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/1966/21 , 2022 LDK!
7 14 s 2 48.05 NIEWIADOMSKA Hanna AZS Łódź 2007 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/7994/21 2022
8 17 s 2 50.66 MARCZYK Julia RKS Łódź 2007 U16 LD -- KARP Sławomir GOWORSKI Tomasz , Z/1110/21 , 2022 LDK!
1 15 s 3 49.55 KŁOS Oliwia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/5754/22 2022
2 16 s 3 49.84 KRALKA Izabela LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5059/22 2022
3 18 s 3 51.43 MIŚKIEWICZ Sandra UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK -- OZDOBA Janusz Z/13597/21 2022 LDK!
4 19 s 3 56.53 MAZUR Marta RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna SZABLEWSKI Tadeusz , Z/3010/21 , 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:38.33 OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD II LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:41.74 CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:44.34 PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD IV B.D. Z/0344/22 2022
4 4 s 1 1:47.06 HAŁADAJ Barbara UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz RYBARCZYK Dariusz , Z/3461/19 , 2022 BEZ LDK!
5 5 s 1 1:50.14 KAWECKA Anna KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1988/19 2022 LDK!
6 6 s 1 1:51.56 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2022
7 7 s 1 1:54.48 SKUPIŃSKA Maria RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0275/21 2022
8 8 s 1 1:55.13 ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2022 LDK!
9 9 s 1 1:55.69 RAJNERT Nikola LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin Z/0288/22 2022 LDK!
10 10 s 1 1:57.90 SMYKA Wiktoria MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- KOWALSKI Robert Z/8007/21 2022 LDK!
11 11 s 1 1:59.71 PALUSZCZAK Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2008 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/7881/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:11.91 WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD III URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2022
2 2 s 1 3:14.80 GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U16 SK IV JÓŹWIK Krzysztof Z/1927/20 2022 LDK!
3 3 s 1 3:16.09 KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK IV JÓŹWIK Krzysztof Z/3392/19 2022 LDK!
4 4 s 1 3:25.69 KIEŁBASA Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD V ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0886/22 2022 LDK!
5 5 s 1 3:29.38 PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD V LISIECKI Paweł Z/0224/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:42.12 GOMUŁA Nikola UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3083/19 2022 LDK!
7 7 s 1 5:17.95 ZAWIŚLAK Zuzanna UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13590/21 2022 LDK!
8 8 s 1 6:25.10 LUS Aleksandra UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/5548/22 2022
2000 m K
1 1 s 1 7:21.89 GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U16 LD IV MAJCHER Elżbieta SUPEŁ Dorota , Z/0484/20 , 2022 LDK!
2 2 s 1 7:23.55 PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD IV WASIAK Jarosław Z/8008/21 2022 LDK!
3 3 s 1 7:52.29 SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2022
4 4 s 1 8:04.27 SZCZUR Maja MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/2951/21 2022 LDK!
5 5 s 1 8:08.92 GUMUŁA Wiktoria MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0247/22 2022 LDK!
6 6 s 1 8:27.05 SZTUK Kaja KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/4227/20 2022 LDK!
7 7 s 1 8:27.16 PARADA Tatiana KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/2222/18 , 2022 BEZ LDK!
80 pł K
1 1 e 1 12.57 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.5 III KUDŁA Jacek Z/5219/18 2022 BEZ LDK!
2 2 e 1 12.86 GĄSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U16 LD +1.5 III MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2022 BEZ LDK!
3 3 e 1 14.11 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.5 V KUDŁA Jacek Z/5394/19 2022 LDK!
4 4 e 1 14.41 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD +1.5 V KUDŁA Małgorzata Z/0730/19 2022 LDK!
5 7 e 1 15.98 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD +1.5 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2022
  e 1 DNF GAŁAJ Sandra UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +1.5 -- KUDŁA Jacek Z/0764/19 2022 LDK!
1 5 e 2 15.46 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +1.4 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2022
2 6 e 2 15.55 SOBIERAJ Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +1.4 -- SZEWCZYK Tomasz Z/5536/22 2022
3 8 e 2 16.31 PATURAJ Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD +1.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1886/21 2022
4 9 e 2 17.04 MARKOWSKA Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD +1.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1766/21 2022 LDK!
5 10 e 2 17.36 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U16 LD +1.4 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2022
1 1 f 1 12.43 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +2.7 III KUDŁA Jacek Z/5219/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 12.79 GĄSIOROWSKA Karolina LUKS Strzałków 2007 U16 LD +2.7 III MOUELHI Abdessatar # Z/3198/19 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 13.67 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD +2.7 IV KUDŁA Małgorzata Z/0730/19 2022 LDK!
4 4 f 1 14.01 WIŚNIEWSKA Zuzanna UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD +2.7 V KUDŁA Jacek Z/5394/19 2022 LDK!
5 5 f 1 15.36 SOBIERAJ Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +2.7 -- SZEWCZYK Tomasz Z/5536/22 2022
6 6 f 1 15.42 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +2.7 -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2022
7 7 f 1 16.04 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD +2.7 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2022
8 8 f 1 16.98 PATURAJ Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD +2.7 -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1886/21 2022
300 m pł K
1 1 s 1 51.97 PORADECKA Adrianna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV BELTER Artur Z/0214/19 2022 LDK!
2 3 s 1 58.00 GWIZDAŁA Martyna RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0650/22 2022
3 5 s 1 61.11 PATURAJ Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1886/21 2022
4 7 s 1 64.19 PAWLIKOWSKA Wiktoria MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/4508/22 2022
5 8 s 1 65.01 JAROS Paulina MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0533/21 2022
  s 1 DNF KUCIŃSKA Karolina UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0346/22 2022
1 2 s 2 56.62 SOBIERAJ Amelia MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5536/22 2022
2 4 s 2 60.28 MARKOWSKA Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/1766/21 2022 LDK!
3 6 s 2 61.91 FRÓG Anna RKS Łódź 2008 U16 LD -- SZABLEWSKI Tadeusz Z/0647/22 2022
4 9 s 2 65.32 ZYS Joanna UKS 55 Łódź # 2007 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/5607/22 2022 LDK!
  s 2 DQ GALUS Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0758/22 2022
1000 m prz K
1 1 s 1 3:29.88 CZERNIELEWSKA Anna RKS Łódź 2007 U16 LD IV JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2022
2 2 s 1 3:45.96 DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U16 SK V WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 4:07.04 ZARZYCKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Kazimierz Z/1562/21 2022
4x100 m K
1 1 s 1 52.45 MISIEWICZ Maja
WASILEWSKA Michalina
MATECKA Natalia
GŁUCH Zofia
AZS Łódź 2008
2008
2007
2007
U16 LDZ -- BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
Z/7997/21
Z/1656/21
Z/0838/21
Z/0830/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 57.72 NOWIŃSKA Patrycja
WNUK Bianka
MILLER Emilia
SIMURA Maria
AZS Łódź 2008
2007
2008
2008
U16 LDZ -- SYGDZIAK Zofia
SYGDZIAK Zofia SYGDZIAK Zofia
SYGDZIAK Zofia
SYGDZIAK Zofia
Z/8499/21
, Z/0555/22
Z/8487/21
Z/1305/22
2022
, 2022
2022
2022




3 3 s 1 58.93 KANISZEWSKA Wiktoria
MIŚKIEWICZ Sandra
WÓJTOWICZ Maria
KACZMAREK Anastazja
UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007
2007
2007
2008
U16 SWK -- OZDOBA Elżbieta
OZDOBA Janusz
OZDOBA Janusz
OZDOBA Elżbieta
Z/3373/21
Z/13597/21
Z/5631/22
Z/3140/20
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 62.72 GALUS Maja
GALUS Nikola
PAWLIKOWSKA Wiktoria
PIESTRZYŃSKA Nikola
MUKS Park Zduńska Wola 2008
2008
2007
2007
U16 LDZ -- SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
SZEWCZYK Tomasz
Z/4510/22
Z/0758/22
Z/4508/22
Z/0541/21
2022
2022
2022
2022




  s 1 DQ ZALEPIŃSKA Wiktoria
SALAMON Maja
ŁAGODZIŃSKA Zuzanna
ŁAGODZIŃSKA Joanna
UKS Lisy Zgierz 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ -- B.D. ZATORSKI Krzysztof
B.D. ZATORSKI Krzysztof
LISIECKI Paweł B.D.
LISIECKI Paweł B.D.
, Z/8010/21
, Z/1966/21
Z/1907/19
Z/1906/19
, 2022
, 2022
2022
2022




  s 1 DQ ŚCIGALSKA Maja
SZWEDZIK Aleksandra
PURGAŁ Matylda
GĄSIOROWSKA Karolina
LUKS Strzałków 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ -- MOUELHI Abdessatar
MOUELHI Abdessatar
MOUELHI Abdessatar
MOUELHI Abdessatar
Z/2488/22
Z/3282/20
Z/3200/19
Z/3198/19
2022
2022
2022
2022



BEZ
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD III SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2022 LDK!
2 2 f 1 1.50 ANDRZEJCZAK Martyna MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD IV DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/13487/21 2022 92
3 3 f 1 1.50 KARASIEWICZ Julia UKS Dziewiątka Kutno 2008 U16 LD IV KUDŁA Małgorzata Z/0730/19 2022 LDK!
4 4 f 1 1.45 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD IV B.D. Z/4262/21 2022 LDK!
5 5 f 1 1.40 WÓJTOWICZ Maria UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK V OZDOBA Janusz Z/5631/22 2022 LDK!
6 6 f 1 1.40 ZAJKOWSKA Amelia UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V B.D. Z/13593/21 2022 LDK!
7 7 f 1 1.35 GŁODEK Julia MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- KUBIAK Robert Z/7524/21 2022 LDK!
8 8 f 1 1.35 PAKULSKA Aleksandra MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD --
9 9 f 1 1.30 KANISZEWSKA Wiktoria UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/3373/21 2022 LDK!
10 10 f 1 1.25 KULA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/5547/22 2022
10 10 f 1 1.25 KARWAT Alicja RKS Łódź 2008 U16 LD -- KRAKOWIAK Lech Z/2363/21 2022 LDK!
12 12 f 1 1.20 GAJEK Zuzanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/5546/22 2022
Tyczka K
1 1 f 1 2.20 DOBROWOLSKA Gabriela MKLA Łęczyca 2008 U16 LD V KUBIAK Robert Z/7523/21 2022 LDK!
2 2 f 1 1.80 STĘPIEŃ Nina RKS Łódź 2007 U16 LD -- LISIAK Adam Z/1240/22 2022
W dal K
1 1 f 1 5.46 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD +0.1 II DMP U20 SYGDZIAK Zofia Z/1867/21 2022 LDK! 118
2 2 f 1 5.26 MAJCHRZAK Antonina MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.2 III DMP U20 ZDRAJKOWSKI Paweł Z/0183/20 2022 LDK! 101
3 3 f 1 5.07 BRYSZEWSKA Agnieszka UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD -0.3 IV KUDŁA Jacek Z/5219/18 2022 BEZ LDK!
4 4 f 1 4.98 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U16 SK +0.1 IV DMP U20 TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2022 LDK! 80
5 5 f 1 4.44 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -0.2 -- SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2022
6 6 f 1 4.36 OTOCKA Małgorzata AZS Łódź 2007 U16 LD -0.1 -- SYGDZIAK Zofia Z/0637/22 2022
7 7 f 1 4.30 GROBELNA Anna LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -1.6 -- GABRYSIAK Marcin Z/1972/21 2022 LDK!
8 8 f 1 4.21 POTERAJ Wanda RKS Łódź 2008 U16 LD -0.1 -- KRAKOWIAK Lech Z/1712/21 2022 LDK!
9 9 f 1 4.17 WNUK Bianka AZS Łódź 2007 U16 LD +0.3 -- SYGDZIAK Zofia SYGDZIAK Zofia , Z/0555/22 , 2022 LDK!
10 10 f 1 4.10 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +0.2 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2022
11 11 f 1 4.08 SZULC Natalia RKS Łódź 2008 U16 LD -0.2 -- KOPEĆ Dominik Z/5660/22 2022 LDK!
12 12 f 1 4.06 GŁODEK Julia MKLA Łęczyca 2008 U16 LD +0.9 -- KUBIAK Robert Z/7524/21 2022 LDK!
13 13 f 1 3.99 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD +0.5 -- DMP U20 KUBIAK Robert Z/8313/21 2022 LDK! 44
14 14 f 1 3.14 KIEŁBASA Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2008 U16 LD +0.8 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0886/22 2022 LDK!
Wieloskok K
  f 1 9.59 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD +1.3 -- MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2022 LDK!
  f 1 10.00 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +2.0 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022
  f 1 10.46 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U16 SK +1.0 III TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2022 LDK!
1 1 f 1 11.20 GAWIN Julia AZS Łódź 2007 U16 LD +1.9 II SYGDZIAK Zofia Z/1867/21 2022 LDK!
2 2 f 1 10.55 MIŚTA Małgorzata KKL Kielce 2007 U16 SK +3.2 III TIETIERIN Paweł Z/0482/21 2022 LDK!
3 3 f 1 10.05 KIJAŃSKA Nikola MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +3.4 IV ZDRAJKOWSKI Paweł Z/2630/21 2022
4 4 f 1 9.91 PLACEK Justyna MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +1.9 V SZEWCZYK Tomasz Z/11279/21 2022
5 5 f 1 9.83 PURGAŁ Matylda LUKS Strzałków 2007 U16 LD +2.3 V MOUELHI Abdessatar # Z/3200/19 2022 LDK!
6 6 f 1 9.77 IDCZAK Wiktoria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD +1.4 V KUBIAK Robert Z/8313/21 2022 LDK!
7 7 f 1 9.63 OTOCKA Małgorzata AZS Łódź 2007 U16 LD +1.8 V SYGDZIAK Zofia Z/0637/22 2022
8 8 f 1 9.36 POTERAJ Wanda RKS Łódź 2008 U16 LD +0.7 -- KRAKOWIAK Lech Z/1712/21 2022 LDK!
9 9 f 1 9.21 MILLER Emilia AZS Łódź 2008 U16 LD +2.1 -- SYGDZIAK Zofia Z/8487/21 2022 LDK!
10 10 f 1 9.20 IZDEBSKA Natalia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.5 -- LIPIŃSKI Leszek Z/0631/21 2022 LDK!
11 11 f 1 8.98 JABŁOŃSKA Hanna MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +1.7 -- ZDRAJKOWSKI Paweł Z/7872/21 2022
12 12 f 1 8.76 NOWIŃSKA Patrycja AZS Łódź 2008 U16 LD +1.3 -- SYGDZIAK Zofia Z/8499/21 2022 LDK!
13 13 f 1 8.71 SZAŁAS Maja KKL Kielce 2007 U16 SK +1.3 -- B.D. Z/13995/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.42 KOZA Ola UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD IV SZYMAJDA Mieczysław Z/9744/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.92 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2022 LDK! 82
3 3 f 1 9.52 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2022
4 4 f 1 9.15 BOGUSZ Małgorzata UKS GOK Zduny 2007 U16 LD V ZNYK Stanisław Z/10678/21 2022
5 5 f 1 8.90 KARCZMAREK Natalia LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD V KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0286/22 2022 LDK!
6 6 f 1 8.72 GAJDA Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD V B.D. Z/12189/21 2022 LDK!
7 7 f 1 8.25 GAJEWSKA Gabriela UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13586/21 2022 LDK!
8 8 f 1 7.93 SZYMAŃCZYK Anna MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- B.D. Z/5531/22 2022
9 9 f 1 7.64 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
10 10 f 1 7.46 SIMILAK Aleksandra LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0289/22 2022 LDK!
11 11 f 1 7.28 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 31.38 KOWALCZYK Agata MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0546/21 2022
2 2 f 1 30.00 KOWALCZYK Weronika RKS Łódź 2007 U16 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/1557/21 2022 LDK!
3 3 f 1 28.75 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U16 SK IV OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta , Z/10485/21 , 2022 LDK!
4 4 f 1 26.24 KRÓLIKOWSKA Lidia MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2628/21 2022 LDK!
5 5 f 1 25.58 CZARNECKA Maria MKLA Łęczyca 2008 U16 LD V ANDRYSIAK Mirosław Z/0290/22 2022 LDK!
6 6 f 1 24.79 BRZEZIŃSKA Amelia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/7548/21 2022
7 7 f 1 24.58 KANIA Oliwia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/2627/21 2022 LDK!
8 8 f 1 23.67 GRUSZCZYŃSKA Julia MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/11334/21 2022
9 9 f 1 22.92 SIMILAK Aleksandra LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0289/22 2022 LDK!
10 10 f 1 21.37 OPALIŃSKA Maria MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5537/22 2022
11 11 f 1 20.00 ZUCHNIEWICZ Michalina MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD -- JOACHIMIAK Robert Z/2629/21 2022 LDK!
12 12 f 1 17.53 SZYMAŃCZYK Anna MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- B.D. Z/5531/22 2022
13 13 f 1 17.02 SROKA Wiktoria UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/5563/22 2022 LDK!
14 14 f 1 16.09 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0542/21 2022
15 15 f 1 15.06 KOWALCZYK Maja KKL Kielce 2008 U16 SK -- B.D. Z/3999/22 2022 LDK!
16 16 f 1 8.30 MOLAK Luiza UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/5564/22 2022 LDK!
Młot (3) K
1 1 f 1 45.69 ŚMIGLEWSKA Zuzanna MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD III SZEWCZYK Tomasz Z/0549/21 2022
2 2 f 1 40.02 ŚMIETAŃSKA Lena MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0548/21 2022
3 3 f 1 37.96 SKALSKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/0542/21 2022
4 4 f 1 35.00 GAJDA Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD IV B.D. Z/12189/21 2022 LDK!
5 5 f 1 28.76 KOZA Ola UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/9744/21 2022 LDK!
6 6 f 1 27.73 GAJEWSKA Gabriela UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V B.D. Z/13586/21 2022 LDK!
7 7 f 1 27.06 LISIECKA Gabriela MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0538/21 2022
8 8 f 1 26.45 KOSIOREK Marta UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/5549/22 2022
9 9 f 1 22.43 POLIT Natalia UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/5550/22 2022
10 10 f 1 22.17 SROKA Wiktoria UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/5563/22 2022 LDK!
11 11 f 1 21.03 KOWALCZYK Maja KKL Kielce 2008 U16 SK -- B.D. Z/3999/22 2022 LDK!
12 12 f 1 20.62 TKACZ Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/9747/21 2022 LDK!
13 13 f 1 20.30 KOWALCZYK Weronika RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/1557/21 2022 LDK!
14 14 f 1 19.74 OPALIŃSKA Maria MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5537/22 2022
15 15 f 1 18.42 PIESTRZYŃSKA Nikola MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0541/21 2022
16 16 f 1 18.18 MOLAK Luiza UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/5564/22 2022 LDK!
17 17 f 1 17.20 WINIATORSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/5556/22 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 28.56 KARWACKA Dominika UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U16 SK V OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta OZDOBA Elżbieta , Z/10485/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 28.51 GÓRA Michalina UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD V B.D. Z/4262/21 2022 LDK!
3 3 f 1 23.64 KARCZMAREK Natalia LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/0286/22 2022 LDK!
4 4 f 1 23.30 KOBACKA Hanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/9741/21 2022 LDK!
5 5 f 1 21.15 KULA Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/5547/22 2022
6 6 f 1 17.18 TKACZ Patrycja UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/9747/21 2022 LDK!
7 7 f 1 16.64 WINIATORSKA Martyna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/5556/22 2022
8 8 f 1 13.07 GAJEK Zuzanna UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/5546/22 2022
100 m M
1 1 e 1 11.23 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +3.6 II WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
2 2 e 1 11.43 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK +3.6 III SIDOWSKI Krzysztof # Z/3292/22 2022 LDK!
3 3 e 1 11.61 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD +3.6 III LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
4 4 e 1 11.62 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +3.6 III BRÓDKA Daniel Z/1394/21 2022
5 5 e 1 11.65 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +3.6 III WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
6 8 e 1 11.84 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD +3.6 IV BRÓDKA Daniel Z/1391/21 2022
7 10 e 1 11.93 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD +3.6 IV LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
8 11 e 1 12.09 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +3.6 IV B.D. Z/1432/21 2022
1 7 e 2 11.80 STĘPIŃSKI Maksymilian LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD +5.0 IV KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/12101/21 2022 LDK!
2 9 e 2 11.88 MIROWSKI Oskar MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +5.0 IV WASIAK Jarosław Z/1505/21 2022 LDK!
3 13 e 2 12.33 WYSOCKI Aleksander MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD +5.0 V KOWALSKI Robert Z/3316/22 2022
4 16 e 2 12.57 PUCHALSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +5.0 V WASIAK Patryk Z/0246/22 2022
5 18 e 2 12.82 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U16 LD +5.0 -- URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2022
1 12 e 3 12.32 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +0.9 V DMP U20 KUBIAK Robert Z/7526/21 2022 LDK! 77
2 14 e 3 12.52 CHARĄŻKA Krystian UKS GOK Zduny 2007 U16 LD +0.9 V ZNYK Stanisław Z/5488/22 2022
3 17 e 3 12.62 ROLIŃSKI Krystian UKS GOK Zduny 2007 U16 LD +0.9 V ZNYK Stanisław Z/5486/22 2022
4 20 e 3 13.03 MROCZKOWSKI Franciszek MKLA Łęczyca 2008 U16 LD +0.9 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0294/22 2022 LDK!
5 21 e 3 13.85 SIKORA Eryk UMLKS START Wieruszów 2008 U16 LD +0.9 -- URBANIAK Jarosław Z/5625/21 2022 LDK!
1 6 e 4 11.78 MASŁOWSKI Alan UKS GOK Zduny 2007 U16 LD +1.0 IV ZNYK Stanisław B.D. Z/4279/18 2022 LDK!
2 15 e 4 12.54 MAJ Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD +1.0 V KUCZKOWSKI Piotr Z/5641/22 2022
3 19 e 4 12.94 GRAMSZ Miłosz UKS Azymut Pabianice 2008 U16 LD +1.0 -- KOWALCZYK Katarzyna GĄSIOROWSKI Adam , Z/0197/20 , 2022 LDK!
1 1 f 1 11.04 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD +1.9 II WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2022 LDK!
2 2 f 1 11.44 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK +1.9 III SIDOWSKI Krzysztof # Z/3292/22 2022 LDK!
3 3 f 1 11.54 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD +1.9 III LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
4 4 f 1 11.71 DRACZYŃSKI Franek AZS Łódź 2007 U16 LD +1.9 III BRÓDKA Daniel Z/1394/21 2022
5 5 f 1 11.80 GARBICZ Alexander MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD +1.9 IV WASIAK Jarosław Z/1504/21 2022 LDK!
6 6 f 1 11.81 MASŁOWSKI Alan UKS GOK Zduny 2007 U16 LD +1.9 IV ZNYK Stanisław B.D. Z/4279/18 2022 LDK!
7 7 f 1 11.88 WILIŃSKI Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD +1.9 IV BRÓDKA Daniel Z/1391/21 2022
8 8 f 1 12.45 STĘPIŃSKI Maksymilian LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD +1.9 V KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/12101/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 37.74 POTRZESZCZ Michał UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK III SIDOWSKI Krzysztof # Z/3292/22 2022 LDK!
2 2 s 1 37.81 ADAMCZEWSKI Jan UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD III LISIECKI Paweł LISIECKI Paweł Z/5247/19 2022 LDK!
3 3 s 1 37.89 STALA Wiktor AZS Łódź 2007 U16 LD III SYGDZIAK Zofia BRÓDKA Daniel , Z/0835/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 38.56 SADOK Wiktor UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD III LISIECKI Paweł Z/3359/20 2022 LDK!
5 7 s 1 42.09 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD V GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2022
6 9 s 1 42.85 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2022
1 5 s 2 41.01 MAJ Piotr AZS Łódź 2007 U16 LD V KUCZKOWSKI Piotr Z/5641/22 2022
2 6 s 2 41.36 KUBASIK Jakub AZS Łódź 2008 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/3505/21 2022
3 8 s 2 42.54 FRACH Igor LKS Omega Kleszczów 2008 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/5058/22 2022
4 10 s 2 44.67 GRAMSZ Miłosz UKS Azymut Pabianice 2008 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna GĄSIOROWSKI Adam , Z/0197/20 , 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:29.54 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK III SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:30.22 ANTCZAK Kacper MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III KOWALSKI Robert Z/1960/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:32.42 GOŁDYN Jan MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD IV KOWALSKI Robert Z/1554/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:38.81 MACIASZCZYK Krystian RKS Łódź 2008 U16 LD V KOPEĆ Dominik Z/0558/22 2022
5 5 s 1 1:46.32 LOTKA Adam UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/12028/21 2022
6 6 s 1 1:46.43 GAPIŃSKI Tomasz RKS Łódź 2008 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/5533/22 2022
7 7 s 1 1:48.69 MILCZARSKI Mikołaj RKS Łódź 2007 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KOPEĆ Dominik , Z/1111/21 , 2022 LDK!
8 8 s 1 1:49.38 DANECKI Michał AZS Łódź 2007 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/0828/21 2022
9 9 s 1 1:49.43 SALSKI Aleksander RKS Łódź 2008 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0902/22 2022
10 10 s 1 2:04.85 RYCHLIK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/13539/21 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:56.58 CEL Igor LKS Koluszki 2007 U16 LD V TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2022
2 2 s 1 2:59.78 BANDOS Leonard BKL Bełchatów 2007 U16 LD V MANTYK Łukasz Z/0885/22 2022 LDK!
3 3 s 1 3:04.87 CHOJNACKI Piotr LKS Koluszki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2580/20 2022
4 4 s 1 3:08.63 WOLSKI Maciej LKS Koluszki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13289/21 2022
5 5 s 1 3:10.21 JAKUBOWIAK Igor MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5611/22 2022
6 6 s 1 3:19.38 CZARNECKI Aleks UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK -- OZDOBA Janusz Z/5432/22 2022 LDK!
7 7 s 1 3:31.69 SIKORA Piotr UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2008 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/5632/22 2022 LDK!
8 8 s 1 3:38.99 POCENTEK Stanisław MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/5206/22 2022
  s 1 DNF MATUSIAK Hubert MUKS Park Zduńska Wola # 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5539/22 2022
2000 m M
1 1 s 1 6:29.95 FRYDRYSIAK Igor UKS Dziewiątka Kutno 2007 U16 LD V KUDŁA Jacek Z/3194/19 2022 LDK!
2 2 s 1 6:37.54 KLECZYK Szymon UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD V RYBARCZYK Dariusz Z/3466/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 6:46.64 BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2022
4 4 s 1 7:00.63 JARCZEWSKI Jan RKS Łódź 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/3803/22 2022
5 5 s 1 8:12.44 KOZIARSKI Łukasz KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/5635/22 2022 LDK!
110 m pł MŁ M
1 1 e 1 17.17 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +2.0 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
2 2 e 1 17.48 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD +2.0 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0684/21 2022
3 3 e 1 17.87 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD +2.0 V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0550/21 2022
4 4 e 1 18.21 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK +2.0 V B.D. Z/3376/19 2022 LDK!
1 5 e 2 19.27 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U16 LD +3.3 -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2022 LDK!
2 6 e 2 21.47 LEDWAN Maciej LUKS Strzałków 2007 U16 LD +3.3 -- MOUELHI Abdessatar # Z/3839/19 2022 LDK!
3 7 e 2 22.30 JELIŃSKI Oliwier MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +3.3 -- SZEWCZYK Tomasz Z/5538/22 2022
1 1 f 1 17.14 KOPERSKI Juliusz MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +2.8 IV ANDRYSIAK Mirosław Z/5044/19 2022 LDK!
2 2 f 1 17.41 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD +2.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0684/21 2022
3 3 f 1 17.62 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD +2.8 IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0550/21 2022
4 4 f 1 20.38 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK +2.8 -- B.D. Z/3376/19 2022 LDK!
5 5 f 1 21.99 JELIŃSKI Oliwier MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +2.8 -- SZEWCZYK Tomasz Z/5538/22 2022
  f 1 DNF WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U16 LD +2.8 -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2022 LDK!
  f 1 DNS LEDWAN Maciej LUKS Strzałków 2007 U16 LD +2.8 -- MOUELHI Abdessatar # Z/3839/19 2022 LDK!
300 m pł M
1 1 s 1 41.51 MAJEWSKI Krzysztof AZS Łódź 2008 U16 LD III BRÓDKA Daniel Z/1645/21 2022
2 3 s 1 43.06 GRUSZECKI Tymon RKS Łódź 2007 U16 LD IV SZABLEWSKI Tadeusz Z/0550/21 2022
3 4 s 1 43.52 STĘPIŃSKI Maksymilian LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD IV KOCIOŁEK-KACZMAREK Aleksandra Z/12101/21 2022 LDK!
4 5 s 1 44.25 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD IV GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2022
5 6 s 1 45.75 ZAWADZKI Konrad AZS Łódź 2008 U16 LD V BRÓDKA Daniel Z/2608/21 2022
6 8 s 1 46.51 ZAWADZKI Szymon AZS Łódź 2008 U16 LD -- BRÓDKA Daniel Z/2609/21 2022
1 2 s 2 42.77 DYMIŃSKI Nikodem BKL Bełchatów 2008 U16 LD III MANTYK Łukasz Z/4313/19 2022 LDK!
2 7 s 2 45.87 CZEREMSKI Bartosz RKS Łódź 2007 U16 LD V SZABLEWSKI Tadeusz Z/0684/21 2022
3 9 s 2 47.51 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U16 LD -- GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2022 LDK!
4 10 s 2 50.50 HERZOG Oskar RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0901/22 2022
5 11 s 2 59.01 KIERZEK Igor RKS Łódź 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2022
1000 m prz M
1 1 s 1 2:53.82 DUTKIEWICZ Daniel MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD III TOMCZYK Kazimierz Z/0182/20 2022
2 2 s 1 3:07.66 UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD V NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:31.71 BOGACZ Wojciech LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3197/19 2022 LDK!
4 4 s 1 4:37.98 LUBNAUER Jakub UKS 55 Łódź 2007 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/5462/22 2022
5 5 s 1 4:48.40 WIERZBIŃSKI Szymon UKS 55 Łódź 2007 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/5461/22 2022
4x100 m M
1 1 s 1 45.94 MIROWSKI Oskar
GARBICZ Alexander
PUCHALSKI Franciszek
ŁUCZYŃSKI Igor
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007
2008
2008
2007
U16 LDZ -- WASIAK Jarosław
WASIAK Jarosław
WASIAK Patryk
WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław
Z/1505/21
Z/1504/21
Z/0246/22
, Z/0495/20
2022
2022
2022
, 2022




2 2 s 1 46.15 WILIŃSKI Piotr
DRACZYŃSKI Franek
MAJEWSKI Krzysztof
STALA Wiktor
AZS Łódź 2007
2007
2008
2007
U16 LDZ -- BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
BRÓDKA Daniel
SYGDZIAK Zofia BRÓDKA Daniel
Z/1391/21
Z/1394/21
Z/1645/21
, Z/0835/21
2022
2022
2022
, 2022




3 3 s 1 49.12 MASŁOWSKI Alan
CHARĄŻKA Krystian
GAJEK Bartosz
ROLIŃSKI Krystian
UKS GOK Zduny 2007
2007
2007
2007
U16 LDZ -- ZNYK Stanisław B.D.
ZNYK Stanisław
ZNYK Stanisław
ZNYK Stanisław
Z/4279/18
Z/5488/22
Z/5487/22
Z/5486/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.80 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD IV DMP U20 ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK! 99
2 2 f 1 1.75 KOPER Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD IV B.D. Z/9742/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.65 OLEJNICZAK Filip UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD V B.D. Z/12107/21 2022 LDK!
4 4 f 1 1.55 WOŚKO Mateusz UKS Czempion Bełchatów 2008 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3471/19 2022 LDK!
5 5 f 1 1.50 TŁOCZEK Filip UKS Czempion Bełchatów 2007 U16 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/3463/19 2022 BEZ LDK!
6 6 f 1 1.35 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- SZYMAJDA Mieczysław Z/3720/21 2022 LDK!
6 6 f 1 1.35 JELIŃSKI Oliwier MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5538/22 2022
8 8 f 1 1.35 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4447/22 2022
9 9 f 1 1.30 LEBIODA Igor UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13587/21 2022 LDK!
  f 1 NM GOLISZ Szymon UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13591/21 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 3.80 REMBOWSKI Marcel RKS Łódź 2007 U16 LD III DMP U20 LISIAK Adam Z/1111/20 2022 114
2 2 f 1 3.30 LACH Borys KKL Kielce 2008 U16 SK IV B.D. Z/1934/20 2022 LDK!
3 3 f 1 2.60 KLINGER Borys RKS Łódź 2008 U16 LD -- LISIAK Adam Z/1399/21 2022 LDK!
4 4 f 1 2.00 BIAŁOGOŃSKI Karol KKL Kielce 2007 U16 SK -- DMP U20 JANUCHTA Krzysztof WRONA Agnieszka , Z/0822/20 , 2022 LDK! 29
W dal M
1 1 f 1 5.79 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK +1.2 V OZDOBA Janusz Z/3355/20 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 5.69 KAZIMIERSKI Wiktor UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +0.7 V KRET Waldemar B.D. KRET Waldemar Z/1428/21 2022 LDK!
3 3 f 1 5.32 PRYK Mateusz UKS Jedynka Łowicz 2008 U16 LD +1.5 -- B.D. Z/1432/21 2022
4 4 f 1 5.25 MILEWSKI Wiktor KKL Kielce 2007 U16 SK +0.4 -- B.D. Z/3376/19 2022 LDK!
5 5 f 1 4.99 PAWLAK Patryk UKS 55 Łódź 2008 U16 LD +0.4 -- GĘBARSKI Łukasz PALISZEWSKI Maciej , Z/4188/22 , 2022 LDK!
6 6 f 1 4.98 MROCZKOWSKI Franciszek MKLA Łęczyca 2008 U16 LD +0.1 -- ANDRYSIAK Mirosław Z/0294/22 2022 LDK!
7 7 f 1 4.93 RYCHLIK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD +0.4 -- SZEWCZYK Tomasz Z/13539/21 2022
8 8 f 1 4.83 SIKORA Eryk UMLKS START Wieruszów 2008 U16 LD +0.1 -- URBANIAK Jarosław Z/5625/21 2022 LDK!
9 9 f 1 4.30 PLECH Wojciech KKL Kielce 2008 U16 SK +0.6 -- B.D. Z/3682/22 2022 LDK!
10 10 f 1 2.93 POPIAK Filip MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD +1.6 -- SZEWCZYK Tomasz Z/5535/22 2022
Wieloskok M
  f 1 11.06 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD +1.7 V GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2022
1 1 f 1 11.83 BOCZKOWSKI Michał MKLA Łęczyca 2007 U16 LD +1.4 III ANDRYSIAK Mirosław ANDRYSIAK Mirosław Z/4161/19 2022 LDK!
2 2 f 1 11.69 PRZYGODZKI Igor MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD +1.8 IV BELTER Artur Z/0187/20 2022 LDK!
3 3 f 1 11.37 ROKITA Adam MKLA Łęczyca 2007 U16 LD -1.8 V KUBIAK Robert Z/7526/21 2022 LDK!
4 4 f 1 11.14 BIAŁEK Adrian RKS Łódź 2007 U16 LD +2.4 V GOWORSKI Tomasz Z/2012/21 2022
5 5 f 1 10.75 SUKIENNIK Oliwier RKS Łódź 2007 U16 LD +1.9 -- GOWORSKI Tomasz Z/0276/21 2022
6 6 f 1 10.60 GAWIN Adam AZS Łódź 2008 U16 LD +1.6 -- SYGDZIAK Zofia Z/1866/21 2022 LDK!
7 7 f 1 10.17 BACHMAN Alan RKS Łódź 2007 U16 LD +1.8 -- GOWORSKI Tomasz Z/0272/21 2022
Kula (5) M
1 1 f 1 12.47 GURBIEL Michał MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/13535/21 2022
2 2 f 1 12.37 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD V B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
3 3 f 1 10.56 WRÓBEL Wiktor KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK V PEREPICZKO Zdzisław Z/12865/21 2022 LDK!
4 4 f 1 9.90 KOWALSKI Bartosz UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK -- OZDOBA Janusz Z/3355/20 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 9.54 WALCZYK Aleksander UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK -- OZDOBA Elżbieta Z/14006/21 2022 LDK!
6 6 f 1 9.30 BORYNA Szymon UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13585/21 2022 LDK!
7 7 f 1 9.07 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2022 LDK!
8 8 f 1 8.44 MIKOŁAJCZYK Mikołaj LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin GABRYSIAK Marcin Z/5627/22 2022 LDK!
9 9 f 1 8.43 SOWAŁA Kornel MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/9285/21 2022
10 10 f 1 7.96 WAWRZYNIAK Krzysztof MKLA Łęczyca 2008 U16 LD -- ANDRYSIAK Mirosław Z/4447/22 2022
11 11 f 1 7.46 GAWLIK Wiktor KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/2833/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
1 1 f 1 44.27 PORADA Antoni MKS Aleksandrów Łódzki 2008 U16 LD III B.D. BELTER Artur Z/1771/21, Z/13730/21 2021, 2022 LDK!
2 2 f 1 38.33 GRYGLEWSKI Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD IV WRÓBLEWSKI Daniel Z/3281/20 2022 LDK!
3 3 f 1 34.68 KADYROW Oskar MKS Aleksandrów Łódzki 2007 U16 LD V JOACHIMIAK Robert Z/0938/22 2022 LDK!
4 4 f 1 32.64 WALCZYK Aleksander UKS Czwórka Ostrowiec Św. 2007 U16 SK V OZDOBA Elżbieta Z/14006/21 2022 LDK!
5 5 f 1 31.98 LEPOROWSKI Dariusz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0536/21 2022
6 6 f 1 29.64 BOMBA Oskar MKS Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SULIŃSKI Andrzej Z/1306/22 2022 LDK!
7 7 f 1 28.89 WRÓBEL Wiktor KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/12865/21 2022 LDK!
8 8 f 1 27.13 GUZIK Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3841/19 2022 LDK!
9 9 f 1 26.97 KOTULSKI Dominik KKL Kielce 2008 U16 SK -- FURMANEK Grzegorz Z/5361/22 2022 LDK!
10 10 f 1 22.79 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3322/22 2022 LDK!
11 11 f 1 22.04 KOZŁOWSKI Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5540/22 2022
12 12 f 1 17.56 WOŹNIAK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0544/21 2022
13 13 f 1 17.36 MIKOŁAJCZYK Mikołaj LKS MOSiR Sieradz 2008 U16 LD -- GABRYSIAK Marcin GABRYSIAK Marcin Z/5627/22 2022 LDK!
Młot (5) M
1 1 f 1 36.61 GURBIEL Michał MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/13535/21 2022
2 2 f 1 35.62 BOMBA Oskar MKS Zduńska Wola 2007 U16 LD V SULIŃSKI Andrzej Z/1306/22 2022 LDK!
3 3 f 1 34.19 WOŹNIAK Bartosz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0544/21 2022
4 4 f 1 32.50 SOWAŁA Kornel MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/9285/21 2022
5 5 f 1 29.83 LASAK Bartosz UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3322/22 2022 LDK!
6 6 f 1 21.54 POPIAK Filip MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5535/22 2022
7 7 f 1 20.96 KOZŁOWSKI Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/5540/22 2022
8 8 f 1 17.49 PŁACHETA Oskar UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/5728/22 2022
9 9 f 1 16.20 OLEJNICZAK Filip UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/12107/21 2022 LDK!
10 10 f 1 16.10 BIAŁEK Jakub UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/5553/22 2022
11 11 f 1 15.69 SZCZOŁKO Wojciech UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/5555/22 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 40.42 ABRAMOWICZ Antoni UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V SZYMAJDA Mieczysław Z/3720/21 2022 LDK!
2 2 f 1 38.01 KOPER Piotr UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD V B.D. Z/9742/21 2022 LDK!
3 3 f 1 37.67 LEPOROWSKI Dariusz MUKS Park Zduńska Wola 2007 U16 LD V SZEWCZYK Tomasz Z/0536/21 2022
4 4 f 1 32.67 LEDWAN Maciej LUKS Strzałków 2007 U16 LD -- MOUELHI Abdessatar # Z/3839/19 2022 LDK!
5 5 f 1 30.04 BORYNA Szymon UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13585/21 2022 LDK!
6 6 f 1 29.19 GUZIK Marcin LUKS Strzałków 2008 U16 LD -- WRÓBLEWSKI Daniel Z/3841/19 2022 LDK!
7 7 f 1 24.22 GAWLIK Wiktor KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/2833/21 2022 LDK!
8 8 f 1 19.84 PŁACHETA Oskar UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/5728/22 2022
9 9 f 1 16.79 GOLISZ Szymon UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13591/21 2022 LDK!
10 10 f 1 15.75 SZCZOŁKO Wojciech UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/5555/22 2022
11 11 f 1 12.21 LEBIODA Igor UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13587/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 10.838899850845 sekund