Warszawa 25.09.2022
Warszawskie Zawody Zakończenia Sezonu Lekkoatletycznego [DMP U20]
100 m K
1 1 s 1 11.75 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +1.0 M B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022
2 2 s 1 12.89 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ +1.0 III B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 12.89 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 III ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
4 4 s 1 12.94 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD +1.0 III MOUELHI Abdessatar B.D. Z/3082/18 2022
5 5 s 1 13.24 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +1.0 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
6 6 s 1 13.37 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +1.0 IV BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
7 8 s 1 13.54 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ +1.0 IV PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2022 BEZ LDK!
1 7 s 2 13.41 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ +0.6 IV B.D. Z/5561/22 2022
2 9 s 2 13.76 DUDA Daria MKS Bielik Leszno 2010 U14 MZ +0.6 IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4614/22 2022 LDK!
3 10 s 2 14.03 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +0.6 V BOROŃ Aldona Z/4360/20 2022 LDK!
4 12 s 2 14.08 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ +0.6 V B.D. Z/4710/19 2022
5 13 s 2 14.11 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +0.6 -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2022 LDK!
6 15 s 2 14.43 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.6 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
7 19 s 2 14.79 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +0.6 -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
1 11 s 3 14.06 WAŻNY Maria KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ +0.4 V CYNOWSKI Wojciech Z/3874/20 2022 LDK!
2 14 s 3 14.26 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU +0.4 V KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
3 17 s 3 14.61 BŁAŻEJAK Lena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ +0.4 -- B.D. Z/5316/22 2022
4 18 s 3 14.62 PODBIELSKA Patrycja UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ +0.4 -- BOROŃ Aldona Z/4171/22 2022
5 21 s 3 14.93 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +0.4 -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2022 LDK!
6 20 s 3 14.93 LU¦TYK Amelia UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ +0.4 -- MISZTAL Janusz Z/1383/22 2022 LDK!
7 23 s 3 15.46 PIECH Jolanta RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ +0.4 -- MRÓZ Katarzyna Z/14864/21 2022
1 16 s 4 14.54 RUDNIK Iga RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ +0.5 -- MRÓZ Katarzyna Z/4100/21 2022
2 22 s 4 15.09 BUCZYŃSKA Maja UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ +0.5 -- B.D. Z/4013/22 2022
3 24 s 4 15.55 GRABOWSKA Weronika UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ +0.5 -- BOROŃ Aldona Z/4357/20 2022 LDK!
4 25 s 4 15.89 ŁUCZYK Amelia AP Marcovia Marki 2010 U14 MZ +0.5 -- BOGUCKI Michał Z/9521/21 2022 LDK!
5 26 s 4 15.90 RUDNIK Pola RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 -- MRÓZ Katarzyna Z/4101/21 2022
6 27 s 4 16.10 STOSIO Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ +0.5 -- BOROŃ Aldona Z/3766/22 2022
7 28 s 4 16.68 GAS Martyna UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 -- BOGUCKI Michał Z/0611/22 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 26.17 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ -0.5 II ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
2 2 s 1 26.33 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ -0.5 III B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2022 5 LDK!
3 3 s 1 26.43 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa 1989 Sen MZ -0.5 III B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2022
4 4 s 1 26.57 DAROS Iga LUKS Strzałków 2001 U23 LD -0.5 III MOUELHI Abdessatar B.D. Z/3082/18 2022
5 6 s 1 28.08 DUTKA-WOŁOCH Nicola WKS Wawel Kraków 2011 U12 MA -0.5 IV CZYŻ Radosław Z/0186/22 2022 LDK!
6 10 s 1 28.71 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ -0.5 -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2022 3
7 13 s 1 29.32 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U16 LU -0.5 V KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
1 5 s 2 27.85 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -0.7 IV BOROŃ Aldona Z/2600/20 2022 LDK!
2 7 s 2 28.15 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -0.7 IV CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
3 9 s 2 28.59 DUDA Daria MKS Bielik Leszno 2010 U14 MZ -0.7 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4614/22 2022 LDK!
4 11 s 2 29.05 GURBSKA Edyta LKS Osuchów 2006 U18 MZ -0.7 -- ZDUNEK Stanisław Z/5652/22 2022
5 12 s 2 29.18 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -0.7 -- B.D. Z/0255/19 2022
6 14 s 2 29.68 PRZYBYŁOWSKA Blanka AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -0.7 V B.D. Z/4710/19 2022
7 20 s 2 30.81 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -0.7 -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2022 LDK!
1 8 s 3 28.34 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -1.1 IV B.D. Z/5561/22 2022
2 18 s 3 30.25 BŁAŻEJAK Lena AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ -1.1 V B.D. Z/5316/22 2022
3 19 s 3 30.33 SZYMAŃSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -1.1 -- GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2022 LDK!
4 23 s 3 32.21 RUDNIK Pola RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -1.1 -- MRÓZ Katarzyna Z/4101/21 2022
5 24 s 3 32.77 PIECH Jolanta RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -1.1 -- MRÓZ Katarzyna Z/14864/21 2022
6 26 s 3 33.98 ŁUCZYK Amelia AP Marcovia Marki 2010 U14 MZ -1.1 -- BOGUCKI Michał Z/9521/21 2022 LDK!
1 15 s 4 29.68 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -0.5 V BOROŃ Aldona Z/4360/20 2022 LDK!
2 16 s 4 30.02 RUDNIK Iga RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -0.5 V MRÓZ Katarzyna Z/4100/21 2022
3 17 s 4 30.23 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -0.5 V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2022
4 21 s 4 31.61 PODBIELSKA Patrycja UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -0.5 -- BOROŃ Aldona Z/4171/22 2022
5 22 s 4 32.17 BUCZYŃSKA Maja UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ -0.5 -- B.D. Z/4013/22 2022
6 25 s 4 33.43 GRABOWSKA Weronika UKS LA Basket Warszawa 2009 U14 MZ -0.5 -- BOROŃ Aldona Z/4357/20 2022 LDK!
7 27 s 4 34.55 STOSIO Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -0.5 -- BOROŃ Aldona Z/3766/22 2022
300 m K
1 1 s 1 41.08 GAJKOWSKA Martyna MKS Pułtusk 2003 U20 MZ -- ADAMSKI Robert Z/3000/17 2022
2 2 s 1 41.53 PIECHUTA Aleksandra KS Lemiesz Team Warszawa 1989 Sen MZ -- B.D. LEMIESZ Aneta , Z/2528/20 , 2022
3 4 s 1 43.46 REK Kinga AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan # Z/2106/19 2022
4 5 s 1 44.27 KOTULSKA Martyna KS Lemiesz Team Warszawa 1994 Sen MZ -- LEMIESZ Aneta Z/4601/11 2022
5 6 s 1 44.66 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
6 7 s 1 44.82 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ III B.D. Z/11590/21 2022
7 9 s 1 46.39 WILCZYŃSKA Julia MKS Pułtusk 2004 U20 MZ -- B.D. Z/0255/19 2022
1 8 s 2 45.86 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK!
2 10 s 2 46.45 JUROWSKA Lidia UKS Flop Wilkasy 2007 U16 WN IV TWOREK Urszula Z/2513/22 2022
3 12 s 2 46.89 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2022 LDK!
4 13 s 2 47.41 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
5 14 s 2 47.42 ROZBICKA Gabriela MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3967/21 2022 LDK!
6 15 s 2 47.80 KWIECIŃSKA Maria AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/14769/21 2022
7 19 s 2 51.02 SUCHARSKA-CZAPSKA Izabella KS Lemiesz Team Warszawa 1974 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/0353/20 2022
1 3 s 3 43.35 LUBNAUER Julia UKS 55 ŁódĽ 2005 U18 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
2 11 s 3 46.69 MARCIŃCZYK Martyna MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ V KUBICKI Adam Z/12988/21 2022
3 16 s 3 48.50 TOBOŁA-PERTKIEWICZ Zofia MKS Polonia Warszawa 2010 U14 MZ V TARASIUK Paweł Z/9080/21 2022
4 17 s 3 49.74 WALENDZIAK Anna MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3968/21 2022 LDK!
5 18 s 3 50.98 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/0567/22 2022 LDK!
6 20 s 3 52.55 WALENDZIAK Kaja MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3969/21 2022 LDK!
7 21 s 3 53.11 ZYS Joanna UKS 55 ŁódĽ # 2007 U16 LD -- PALISZEWSKI Maciej Z/5607/22 2022 LDK!
400 m K
1 s 1 65.25 OSTROWSKA Dominika MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- NOWICKI Ryszard Z/3356/18 2022 5
2 s 1 67.15 MINTA Zuzanna MLKS Ostróda 2006 U18 WN -- B.D. Z/13729/21 2022
3 s 1 69.81 WARZYŃSKA Zuzanna MLKS Ostróda 2005 U18 WN -- B.D. Z/2339/19 2022
600 m K
1 1 s 1 1:32.15 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/5070/18 2022 4
2 2 s 1 1:32.40 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022
3 3 s 1 1:32.46 JELSKA Justyna KS Podlasie Białystok 1999 Sen PD -- JELSKA Justyna B.D. # Z/1051/15 2022
4 4 s 1 1:35.77 KRUŻEWSKA Nina Ducla Academy Warszawa 2005 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4300/20 2022
5 5 s 1 1:37.99 ŁUKOWSKA Zuzanna Ducla Academy Warszawa 2007 U16 MZ II DUKLANOWSKI Hubert Z/4298/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:39.34 PIˇTKOWSKA Oliwia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- WRONA Grzegorz Z/2853/19 2022
7 7 s 1 1:40.18 BŁACHNIO Natasza UKS 48 Warszawa 2009 U14 MZ III MIŁKOWSKI Karol Z/0536/20 2022
8 8 s 1 1:45.07 DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U20 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3456/18 2022
9 9 s 1 1:49.86 MAREK Justyna AKL Ursynów Warszawa 2003 U20 MZ -- B.D. Z/3635/18 2022 BEZ
10 10 s 1 1:52.93 MARZEC Maja Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/11823/21 2022
11 11 s 1 1:54.35 POLISHCHUK Alisa MLKS Ostróda 2010 U14 WN --
12 12 s 1 1:56.19 WACŁAWCZYK Barbara UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/0563/22 2022
13 13 s 1 1:59.36 KORNATOWSKA Maja MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3965/21 2022 LDK!
14 14 s 1 2:01.79 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
15 15 s 1 2:02.82 TRZCIŃSKA Anna AP Marcovia Marki 2009 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/10303/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:10.28 LIPIŃSKA Anna AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/2104/19 2022
2 2 s 1 3:11.19 MITRASZEWSKA Kalina Ducla Academy Warszawa 2004 U20 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4879/21 2022
3 3 s 1 3:11.98 STANISZEWSKA Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ III DUKLANOWSKI Hubert Z/4305/20 2022 LDK!
4 4 s 1 3:13.26 DUDEK Natasza MKS Polonia Warszawa 2010 U14 MZ IV TARASIUK Paweł Z/12993/21 2022
5 5 s 1 3:24.73 RABIEJ Julia Ducla Academy Warszawa 2006 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/4301/20 2022 LDK!
100 m pł J MŁ K
1 1 s 1 14.37 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 I ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2022 LDK!
2 2 s 1 14.75 LUBNAUER Julia UKS 55 ŁódĽ 2005 U18 LD +0.5 II PALISZEWSKI Maciej Z/0258/18 2022 5 LDK!
3 3 s 1 15.23 LOZOVYTSKA Anna UKS 55 ŁódĽ # 2005 U18 LD +0.5 II PALISZEWSKI Maciej Z/3629/22 2022
4 4 s 1 16.91 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.5 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
5 5 s 1 17.55 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ +0.5 IV CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.55 LOZOVYTSKA Anna UKS 55 ŁódĽ # 2005 U18 LD III PALISZEWSKI Maciej Z/3629/22 2022
2 2 f 1 1.40 WANDEL Victoria KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/9124/21 2022
3 3 f 1 1.40 PUŁAWSKA Natalia KS Orzeł Warszawa 2009 U14 MZ V PODRAŻKO Marian Z/3206/21 2022 LDK!
3 3 f 1 1.40 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ V ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2022
5 5 f 1 1.35 SKORUPA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2006 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0228/20 2022
Tyczka K
1 1 f 1 2.45 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ IV GĘBSKI Adam Z/12111/21 2022
W dal K
1 1 f 1 5.90 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ +0.2 I B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2022
2 2 f 1 4.96 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -0.3 IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2022
3 3 f 1 4.74 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -0.4 -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2022 LDK!
4 4 f 1 4.64 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ +0.6 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
5 6 f 1 4.41 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 -- SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
6 5 f 1 4.41 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ +0.1 -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
7 7 f 1 4.29 SKOWROŃSKA Roksana UKS Otrębusy 2006 U18 MZ 0.0 -- GOLJANEK Janusz Z/1817/22 2022
8 8 f 1 4.00 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD +0.4 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
  f 1 NM DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ 0.0 -- OBROCKI Bogdan B.D. # Z/0709/14 2022
  f 1 NM OKUPNIK Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U18 LD 0.0 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/12971/21 2022
Kula (3) K
1 f 1 9.17 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2022 LDK!
2 f 1 8.71 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2022
3 f 1 7.91 DOBIES Amelia MLKL Płock 2005 U18 MZ -- NISZTOR Kinga Z/0063/22 2022 LDK!
4 f 1 7.91 MAGRYTA Natalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2007 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3746/19 2022 LDK!
5 f 1 5.90 GULIY Anastasiia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U18 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/5791/22 2022
Kula (4) K
1 f 1 9.18 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2022 3
2 f 1 8.41 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 41.67 WAJSZCZYK Wiktoria MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U23 LD II GO¬DZIK Beata Z/3159/17 2022 3
2 2 f 1 28.24 NISZTOR Kinga MLKL Płock 1996 Sen MZ -- NISZTOR Mirosław B.D. Z/0322/12 2022 3
Oszczep (500) K
1 f 1 23.07 TUCHARZ Weronika KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2008 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/12889/21 2022
  f 1 NM OKUPNIK Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U18 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/12971/21 2022
Oszczep (600) K
1 1 f 1 27.95 DUDINA Viktoriia MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/4128/17 2022 BEZ
2 2 f 1 25.55 KOTFASIŃSKA Katarzyna MLKL Płock 2004 U20 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0058/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 10.82 ¦LIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +0.5 I ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
2 2 s 1 11.16 WA¦KIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +0.5 II B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
3 5 s 1 11.38 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ +0.5 III BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
4 4 s 1 11.38 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk 1999 Sen MZ +0.5 III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
5 6 s 1 11.46 CHUDAK Franciszek AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ +0.5 III OBROCKI Bogdan Z/4214/15 2022 3
6 7 s 1 11.49 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.5 III BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
7 8 s 1 11.66 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS AWF Warszawa 2003 U20 MZ +0.5 III DMP U20 KACHKOVSKYI Gennadii Z/11654/21 2022 102
1 9 s 2 11.68 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +1.2 III BARSKA Jolanta Z/0408/19 2022 LDK!
2 10 s 2 11.84 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +1.2 IV KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
3 11 s 2 11.89 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +1.2 IV B.D. Z/10886/21 2022
4 12 s 2 12.07 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD +1.2 IV BARSKA Jolanta Z/3524/16 2022 4 LDK!
5 13 s 2 12.16 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +1.2 IV BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2022
1 3 s 3 11.37 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +0.8 III DMP U20 BALCERZAK Piotr Z/1212/20 2022 117
2 15 s 3 12.58 STĘPKOWSKI Radosław MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ +0.8 -- KUBICKI Adam Z/0613/22 2022
3 17 s 3 12.93 WILCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.8 -- GRALEWSKI Wojciech Z/0597/22 2022
4 18 s 3 12.95 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ +0.8 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2022 LDK!
5 19 s 3 13.29 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ +0.8 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2022
1 14 s 4 12.29 SIĘKA Łukasz Jan UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA -0.9 -- JABŁOŃSKI Piotr Z/9183/21 2022
2 16 s 4 12.78 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa # 2008 U16 MZ -0.9 -- B.D. Z/6331/22 2022
3 20 s 4 13.70 SADUŁA Piotr KS AZS AWF Warszawa 2007 U16 MZ -0.9 -- GRALEWSKI Wojciech Z/1351/22 2022
4 21 s 4 13.82 DOBROWOLSKI Jan RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -0.9 -- MRÓZ Katarzyna Z/13823/21 2022
5 22 s 4 15.28 IŁOWIECKI Marcel RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -0.9 -- MRÓZ Katarzyna Z/14711/21 2022
6 23 s 4 15.54 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -0.9 -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2022 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.71 ¦LIWA Jakub MKS Pułtusk 2004 U20 MZ +0.1 I ADAMSKI Robert Z/0226/18 2022 5
2 2 s 1 22.70 WA¦KIEWICZ Norbert KS Sprinterzy.com Kraków 2000 U23 MA +0.1 II B.D. B.D. B.D. Z/2505/17 2022
3 4 s 1 23.32 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.1 III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
4 5 s 1 23.33 PIOTROWSKI Szymon UKS Gimnazjon Płońsk 1999 Sen MZ +0.1 III B.D. ADAMSKI Robert , Z/0582/16 , 2022
5 6 s 1 23.39 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ +0.1 III JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
6 8 s 1 23.94 BORYSEWICZ Mateusz MKS Pułtusk 2006 U18 MZ +0.1 IV B.D. Z/10886/21 2022
1 3 s 2 23.14 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ +0.4 III BALCERZAK Piotr Z/1212/20 2022
2 7 s 2 23.47 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.4 III BARSKA Jolanta Z/0408/19 2022 LDK!
3 9 s 2 24.69 ¦MIGIELSKI Szymon UKS Herkules Sulejówek 2007 U16 MZ +0.4 V CZYŻ Maciej Z/3615/20 2022 LDK!
4 10 s 2 24.79 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ +0.4 -- BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2022
5 11 s 2 26.31 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ +0.4 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2022 LDK!
6 12 s 2 30.26 TROCHONOWICZ Maksymilian KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ +0.4 -- PODRAŻKO Marian Z/2534/22 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 34.80 SUCHOROWSKI Jan AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/1530/19 2022 LDK!
2 3 s 1 36.75 ROMANIUK Daniel MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/2632/16 2022
3 5 s 1 38.42 ŻACZKIEWICZ Wojciech UKS Vis Skierniewice 2004 U20 LD -- BARSKA Jolanta Z/3524/16 2022 4 LDK!
4 6 s 1 39.85 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ IV GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
5 7 s 1 40.08 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa # 2008 U16 MZ IV B.D. Z/6331/22 2022
6 8 s 1 40.65 JOŃSKI Igor UKS Olimp Kozienice 2009 U14 MZ V MISZTAL Janusz Z/2068/20 2022 LDK!
1 2 s 2 36.06 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2022 LDK!
2 4 s 2 36.80 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2022 BEZ
3 9 s 2 42.11 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ V B.D. Z/4312/20 2022
4 10 s 2 42.74 SALOMONOWSKI Tomasz UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 1971 Masters MZ -- PAWELEC Dariusz Z/2508/22 2022
5 11 s 2 43.36 DOBROWOLSKI Jan RK Athletics Warszawa 2007 U16 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/13823/21 2022
6 12 s 2 47.09 IŁOWIECKI Marcel RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/14711/21 2022
600 m M
1 1 s 1 1:23.75 JURAK Bartosz KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4754/18 2022 LDK!
2 2 s 1 1:23.88 DˇBROWSKI Piotr KS Prefbet-Sonarol 2003 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0987/17 2022 LDK!
3 3 s 1 1:24.96 GOŁĘBIOWSKI Jan UKS Vis Skierniewice 2005 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0426/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 1:30.02 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/1926/18 2022 BEZ
5 5 s 1 1:31.87 SZEWCZYK Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- SZADKOWSKI Witold WRONA Grzegorz , Z/2043/19 , 2022 LDK!
6 6 s 1 1:34.30 GAWENDA Bartłomiej UKS 48 Warszawa 2006 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2181/19 2022
7 7 s 1 1:34.92 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2022 LDK!
8 8 s 1 1:37.73 BRZEZIŃSKI Maksymilian UKS LA Basket Warszawa 2007 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/2599/20 2022 LDK!
9 9 s 1 1:41.29 KOCERKA Jacek KS Lemiesz Team Warszawa 1976 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/1824/21 2022
10 10 s 1 1:44.28 DOWELL Filip MLKS Ostróda 2009 U14 WN -- B.D.
11 11 s 1 1:47.01 RADKE Alan MLKS Ostróda 2008 U16 WN -- B.D. Z/6250/22 2022
12 12 s 1 1:50.11 KULCZYK Tymoteusz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2010 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/14810/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:29.47 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/1215/16 2022 LDK!
2 2 s 1 2:31.46 PEC Adrian SRS Kondycja Piaseczno 2003 U20 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1876/18 2022 3 LDK!
3 3 s 1 2:32.96 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U18 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2022
4 4 s 1 2:33.52 ROZMIANIEC Paweł MKS Unia Hrubieszów 1987 Masters LU -- B.D. Z/5039/19 2022
5 5 s 1 2:35.47 RYBAKOWSKI Michał MKS Polonia Warszawa 2000 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/1769/15 2022 3
6 6 s 1 2:35.58 WRÓBLEWSKI Błażej AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/0396/19 2022 BEZ
7 7 s 1 2:43.76 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1596/19 2022 LDK!
8 8 s 1 2:44.52 BOROWIEC Michał TS Start Lublin # 1985 Masters LU -- BOBRZYK Wojciech Z/5029/22 2022
9 9 s 1 2:47.18 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2022
10 10 s 1 2:50.71 ZOSIUK Łukasz MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/2293/21 2022
11 11 s 1 2:58.15 KLI¦ Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/5527/22 2022
12 12 s 1 3:32.65 ZIÓŁKOWSKI Jan UKS 48 Warszawa 2010 U14 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/3213/22 2022
1500 m M
1 s 1 3:58.33 BABIK Filip Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1996 Sen MZ II STANISLAWSKI Krzysztof B.D. B.D. , Z/3905/16 , 2022
2 s 1 4:02.93 GOSK Dominik Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1992 Sen MZ III B.D. Z/3154/20 2022
3 s 1 4:08.36 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ III PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2022 BEZ LDK!
4 s 1 4:10.14 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ III WRONA Grzegorz Z/0271/19 2022
5 s 1 5:03.33 MIODUSZEWSKI Władysław KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/13782/21 2022
  s 1 DNF HELON Radosław MKL Szczecin 1994 Sen ZP -- B.D. 2
  s 1 DNF KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/1215/16 2022 LDK!
  s 1 DNF NAGÓREK Marcin KS Agros Zamo¶ć 1980 Masters LU -- NAGÓREK Marcin B.D. Z/0851/11 2022 2
2000 m M
1 1 s 1 5:58.35 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2022
2 2 s 1 5:59.72 CENTKOWSKI Łukasz LKS Osuchów 2003 U20 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2697/17 2022 4
3 3 s 1 6:12.24 ZIELIŃSKI Piotr MKS Tomaszów Mazowiecki 2002 U23 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/3241/16 2022 3
4 4 s 1 6:44.71 WINIAREK Karol MKS Polonia Warszawa 2007 U16 MZ -- KUBICKI Adam Z/4935/22 2022
5 5 s 1 6:46.53 BŁOCH Witold KS Czempion Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3977/22 2022
6 6 s 1 6:53.24 KORACH Tadeusz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3327/20 2022 BEZ
7 7 s 1 6:55.08 GÓRECKI Rafał Robert UKS Melo Błonie 1978 Masters MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/2939/22 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.75 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/2891/19 2022 LDK!
2 f 1 1.50 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ -- DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2022
3 f 1 1.45 DZIWISZEK Filip UKS Melo Błonie 2009 U14 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/4002/20 2022
4 f 1 1.30 KOZAKIEWICZ Mikołaj AKL Ursynów Warszawa 2007 U16 MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/3869/20 2022
4 f 1 1.30 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 4.00 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ II RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK!
2 2 f 1 3.60 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
3 3 f 1 2.80 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/3023/20 2022
W dal M
1 1 f 1 6.77 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD +0.4 III KORWEK Joanna Z/0410/19 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 6.66 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ -0.2 III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
3 3 f 1 6.41 GRALEWSKI Marcin KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ -1.1 III DMP U20 KOSMAN Małgorzata GRALEWSKI Wojciech , Z/5062/19 , 2022 LDK! 100
4 4 f 1 6.29 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -0.2 IV BARSKA Jolanta Z/3580/20 2022 LDK!
5 5 f 1 5.74 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.2 -- GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022
6 6 f 1 5.44 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U18 MZ -0.7 -- NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2022 LDK!
7 7 f 1 4.91 DULNIAK Ryszard KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ +0.8 -- GRALEWSKI Wojciech Z/0745/20 2022
8 8 f 1 4.80 WILCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2005 U18 MZ +0.8 -- GRALEWSKI Wojciech Z/0597/22 2022
Kula (3) M
1 f 1 8.60 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2022
Kula (5) M
1 f 1 13.21 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ IV SZUSTER Konrad Z/3188/20 2022 LDK!
2 f 1 11.82 DOLIŃSKI Tomasz MLKL Płock 2006 U18 MZ -- NISZTOR Mirosław Z/0059/22 2022 LDK!
3 f 1 10.55 SIDOROWICZ Maciej UKS Progress Warszawa 2006 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5477/22 2022
Kula (6) M
1 f 1 8.77 GRONKIEWICZ Marek KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1967 Masters MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0772/19 2022 BEZ
Dysk (1.5) M
1 1 f 1 51.12 SIKORA Wiktor GKS Wilga Garwolin 2005 U18 MZ II BUSZTA Stanisław Z/0571/19 2022 BEZ
2 2 f 1 39.65 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/3188/20 2022 LDK!
3 3 f 1 33.52 JANCIK Gustaw UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/5570/18 2022 LDK!
4 4 f 1 31.22 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2022 LDK!
5 5 f 1 27.70 GAŁAZIN Michał UKS Gepard Warszawa 2005 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/2891/19 2022 LDK!
6 6 f 1 22.80 KURAS Stanisław RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ V LEMIESZEWSKA Marta Z/1540/22 2022
Dysk (2) M
1 1 f 1 30.32 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 2002 U23 MZ -- DAMSZEL Tomasz # Z/1943/17 2022 BEZ
Oszczep (400) M
1 1 f 1 21.95 KOWALSKI Lech KS AZS AWF Warszawa 1936 Masters MZ -- B.D. Z/3697/22 2022
Oszczep (600) M
1 1 f 1 28.65 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2022
Oszczep (700) M
1 f 1 51.28 MAJEWSKI Bartosz RLTL Optima Radom 2005 U18 MZ III DMP U20 FALIŃSKI Jacek Z/5086/18 2022 LDK! 104
2 f 1 48.70 ROBAKOWSKI Antoni UKS Skoczek Władysławów 2006 U18 WP IV WI¦NIEWSKI Bartłomiej # Z/0293/20 2022 LDK!
3 f 1 42.95 RESIAK Paweł AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- DAMSZEL Tomasz Z/2111/19 2022 BEZ
Oszczep (800) M
1 f 1 67.01 SUMIŃSKI Wojciech KS AZS AWF Warszawa 1994 Sen MZ I TOPOLEWSKI Maciej B.D. Z/3684/11 2022 1
2 f 1 62.58 KOTECKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2000 U23 MZ I DAMSZEL Tomasz B.D. Z/2310/16 2022
3 f 1 58.28 GIEREK Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ II B.D. B.D. B.D. , Z/0444/12 , 2022 M
4 f 1 48.54 KAMIONEK Patryk UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ III BOROŃ Adam Z/3569/18 2022 BEZ LDK!
5 f 1 47.34 MICHAŁEK Jakub UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ III BOROŃ Adam Z/5619/19 2022 LDK!
6 f 1 45.10 KRAWCZYŃSKI Krzysztof AKL Ursynów Warszawa 2002 U23 MZ -- DAMSZEL Tomasz # Z/2158/16 2022 BEZ
7 f 1 35.45 KUNCEWICZ Jonatan AKL Ursynów Warszawa 2002 U23 MZ -- DAMSZEL Tomasz # Z/1943/17 2022 BEZ
8 f 1 34.32 GOŁY¬NIAK Maksymilian UKS Gimpel Nowy Targ 2003 U20 MA -- DMP U20 JABŁOŃSKI Piotr Z/9181/21 2022 72
9 f 1 30.33 WOJCIECHOWSKI Gaurahari UKS LA Basket Warszawa 2005 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4491/18 2022 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.6652750968933 sekund