S硊bice 30.09.2022
Mistrzostwa Euroregiony Pro Europa Viadrina Dzieci i M硂dzie縴 [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 9.34 GNIADZIK Agata LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP 0.0 -- KARMELITA Mariusz Z/5816/22 2022
2 9 s 1 10.33 KA琈IERCZAK Zofia AZS-AWF Gorz體 2012 U12 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1641/22 2022
3 14 s 1 10.76 KA琈IERCZAK Klara STS Pomerania Szczecin 2011 U12 ZP 0.0 -- NADARZY裇KI Szymon
4 18 s 1 11.08 ROSOK Maya LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP 0.0 -- KARMELITA Mariusz Z/5818/22 2022
1 8 s 2 10.24 CELICH Julia STS Pomerania Szczecin 2011 U12 ZP -0.2 -- NADARZY裇KI Szymon LDK!
2 13 s 2 10.68 MICHALAK Bogna STS Pomerania Szczecin 2011 U12 ZP -0.2 -- NADARZY裇KI Szymon Z/6354/21 2022 LDK!
3 19 s 2 11.15 GRZELAK Zuzanna LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -0.2 -- H师 Leszek Z/0104/22 2022
4 21 s 2 11.24 WIDERA MATRAS Julia Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB -0.2 -- SZNAJDER Marcin Z/5164/22 2022 LDK!
5 24 s 2 13.47 HRYCIUK Natasza STS Pomerania Szczecin 2013 U12 ZP -0.2 -- NADARZY裇KI Szymon
1 7 s 3 10.15 FIJAOWSKA Martyna STS Pomerania Szczecin 2011 U12 ZP -1.1 -- NADARZY裇KI Szymon Z/6352/21 2022 LDK!
2 12 s 3 10.58 JACNIACKA Milena STS Pomerania Szczecin 2011 U12 ZP -1.1 -- NADARZY裇KI Szymon
3 15 s 3 10.94 URBAN Alicja LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -1.1 -- H师 Leszek Z/0095/22 2022
4 16 s 3 10.97 BUCZKOWSKA Hanna LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -1.1 -- H师 Leszek Z/13728/21 2022
5 20 s 3 11.20 KOLMER Iga LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -1.1 -- H师 Leszek Z/0103/22 2022
6 22 s 3 11.42 FRKOWIAK Kaja Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB -1.1 -- SZNAJDER Marcin Z/14385/21 2022 LDK!
7 23 s 3 12.02 KORCZAK Laura Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2014 U12 LB -1.1 -- SZNAJDER Marcin Z/14363/21 2022 LDK!
1 2 s 4 9.35 WDARCZYK Julia LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP +2.3 -- H师 Leszek Z/0094/22 2022
2 3 s 4 9.36 POLTASZEWSKA Pola LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP +2.3 -- H师 Leszek Z/13146/21 2022
3 4 s 4 9.66 MELNYK Tetiana UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP +2.3 -- FERFET Marek Z/4628/22 2022 LDK!
4 5 s 4 9.70 KRYSI裇KA Gabriela LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP +2.3 -- H师 Leszek Z/14242/21 2022
5 6 s 4 10.01 FELCYN Natasza LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP +2.3 -- H师 Leszek Z/0105/22 2022
6 10 s 4 10.41 GAJ Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP +2.3 -- FERFET Marek Z/10103/21 2022 LDK!
7 11 s 4 10.54 WIECZOREK Wiktoria LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP +2.3 -- H师 Leszek Z/0090/22 2022
8 17 s 4 11.01 H师 Zuzanna LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP +2.3 -- H师 Leszek Z/10698/21 2022
1 7 s 5 9.03 MAKOWSKA Ewa LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP +0.4 -- H师 Leszek Z/0100/22 2022
2 15 s 5 9.44 CELICH Justyna STS Pomerania Szczecin 2009 U14 ZP +0.4 -- NADARZY裇KI Szymon Z/6351/21 2022 LDK!
3 16 s 5 9.51 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa S髄 2010 U14 LB +0.4 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
4 18 s 5 9.65 RYGLOWSKA Maja AZS-AWF Gorz體 2009 U14 LB +0.4 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1639/22 2022
1 3 s 6 8.61 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorz體 2009 U14 LB -0.2 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2022 LDK!
2 8 s 6 9.04 UBORSKA Gabriela AZS-AWF Gorz體 2009 U14 LB -0.2 -- ZALESKA-POSMYK Izabela
3 9 s 6 9.09 KWAPISZEWSKA Aleksandra LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -0.2 -- H师 Leszek Z/14239/21 2022
4 17 s 6 9.52 KOZWSKA Julia ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2009 U14 LB -0.2 -- WALCZAK Piotr Z/7489/21 2022 LDK!
5 19 s 6 10.17 ROSOK Nadia LKS Atleta Gniezno 2009 U14 WP -0.2 -- KARMELITA Mariusz Z/5819/22 2022
6 20 s 6 10.25 WOWICZ Sandra LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -0.2 -- H师 Leszek Z/5840/22 2022
1 10 s 7 9.11 WROWSKA Maja Akademia Biegowa 痑ry 2010 U14 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin # Z/13768/21 2022 LDK!
2 13 s 7 9.24 KOZWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1599/21 2022 LDK!
3 14 s 7 9.39 ROZMARYNOWSKA Oliwia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/0096/22 2022
1 1 s 8 8.37 KACPRZAK Amelia LMKS 痑k Pyrzyce 2010 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
2 2 s 8 8.47 MELNYK Mariia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4629/22 2022 LDK!
3 4 s 8 8.62 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa 痑ry 2009 U14 LB 0.0 -- SENDEREK-疧D 痑klina URSZULAK Marcin , Z/13558/21 , 2022 LDK!
4 5 s 8 8.86 G蔅AROWSKA Iga ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WO琋IAK Agnieszka Z/12078/21 2022 LDK!
5 6 s 8 9.02 AMA Julia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/13144/21 2022
6 11 s 8 9.15 MALINOWSKA Maja AZS-AWF Gorz體 2010 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1640/22 2022
7 12 s 8 9.20 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa S髄 2009 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
100 m K
1 2 s 1 13.49 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +2.2 IV NADARZY裇KI Szymon Z/13574/21 2022 LDK!
2 9 s 1 15.27 KODZIEJ Natalia LKS Lubusz S硊bice 2005 U18 LB +2.2 -- KACZMAREK Grzegorz
3 10 s 1 15.61 GMITROWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecin # 2006 U18 ZP +2.2 -- NADARZY裇KI Szymon LDK!
4 11 s 1 15.71 STARZAK Kinga LKS Lubusz S硊bice 2005 U18 LB +2.2 -- KACZMAREK Grzegorz
1 1 s 2 13.04 SZYMSKA Amelia MKS Boles砤via Boles砤wiec 2006 U18 DS +0.6 III MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK!
2 3 s 2 13.67 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB +0.6 IV GRZEOWIAK Jacek Z/4126/22 2022
3 4 s 2 14.00 R蔏AWIECKA Zuzanna LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB +0.6 -- GRZEOWIAK Jacek Z/3663/19 2022
4 5 s 2 14.40 PITY裇KA Amelia WKS Sobieski Omega Systems 痑ga 2006 U18 LB +0.6 -- SIE袺O Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
5 6 s 2 14.45 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +0.6 -- DMP U20 B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 66
6 7 s 2 14.83 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona G髍a 2006 U18 LB +0.6 -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2022
7 8 s 2 15.14 KIELAR Anna LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB +0.6 -- GRZEOWIAK Jacek Z/3553/17 2022 BEZ LDK!
1 1 s 3 13.16 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP 0.0 III JUNIEWICZ Jakub Z/0345/20 2022 LDK!
2 2 s 3 13.70 RYBI裇KA Weronika LMKS 痑k Pyrzyce 2008 U16 ZP 0.0 IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2022 LDK!
3 4 s 3 13.88 SEJNIK Nina LKS Lubusz S硊bice 2008 U16 LB 0.0 V GRZEOWIAK Jacek Z/2436/20 2022 LDK!
4 5 s 3 13.94 SZYMCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP 0.0 V DMP U20 NADARZY裇KI Szymon Z/4462/22 2022 77
5 6 s 3 14.12 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz S硊bice 2008 U16 LB 0.0 V NOGA Grzegorz Z/1627/20 2022 LDK!
1 3 s 4 13.87 IER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP 0.0 V JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2022 BEZ LDK!
2 7 s 4 15.07 KONDRATOWICZ Sara STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP 0.0 -- NADARZY裇KI Szymon Z/6353/21 2022 LDK!
3 8 s 4 15.21 FIRGANEK Teresa Akademia Biegowa 痑ry 2008 U16 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin Z/13764/21 2022 LDK!
4 9 s 4 15.30 NOWICKA Julia ZLKL Zielona G髍a 2007 U16 LB 0.0 -- BISKUP Pawe Z/3937/21 2022 LDK!
5 10 s 4 16.35 CHODAKIEWICZ Amelia LKS Atleta Gniezno 2007 U16 WP 0.0 -- B.D. Z/2858/22 2022
300 m K
1 2 s 1 46.41 MELNYK Mariia UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP IV FERFET Marek Z/4629/22 2022 LDK!
2 10 s 1 51.06 KWAPISZEWSKA Aleksandra LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- H师 Leszek Z/14239/21 2022
3 18 s 1 54.09 WOWICZ Sandra LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- H师 Leszek Z/5840/22 2022
4 20 s 1 54.34 ROZMARYNOWSKA Oliwia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- H师 Leszek Z/0096/22 2022
5 19 s 1 54.34 ROSOK Nadia LKS Atleta Gniezno 2009 U14 WP -- KARMELITA Mariusz Z/5819/22 2022
1 1 s 2 46.29 WR覤LEWSKA Zosia LKS Atleta Gniezno 2009 U14 WP IV KARMELITA Mariusz # Z/0093/22 2022
2 4 s 2 48.81 BACA-CHOMICZ Klarysa LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1455/20 2022 LDK!
3 6 s 2 50.20 DROZDOWSKA Lena LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3715/19 2022 LDK!
4 17 s 2 53.71 WIECZOREK Alicja AZS-AWF Gorz體 2010 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1610/22 2022
5 21 s 2 55.24 CIEI裇KA Barbara LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- H师 Leszek Z/5823/22 2022
1 3 s 3 48.14 G蔅AROWSKA Iga ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2009 U14 LB V WO琋IAK Agnieszka Z/12078/21 2022 LDK!
2 8 s 3 50.38 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems 痑ga 2010 U14 LB -- SIE袺O Krzysztof Z/3718/21 2022 LDK!
3 9 s 3 50.44 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sie 2009 U14 LB -- ORWSKI Andrzej Z/0015/22 2022 LDK!
4 11 s 3 51.37 POPWSKA Nadia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- H师 Leszek Z/1346/22 2022
5 16 s 3 53.35 MACHEL Antonina ZLKL Zielona G髍a 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/14396/21 2022 LDK!
1 5 s 4 48.96 BULANOWSKA Paulina AZS-AWF Gorz體 2010 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4349/22 2022
2 7 s 4 50.26 KOZWSKA Julia ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2009 U14 LB -- WALCZAK Piotr Z/7489/21 2022 LDK!
3 12 s 4 51.87 KOZAKIEWICZ Nadia ZLKL Zielona G髍a 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/14112/21 2022 LDK!
4 13 s 4 51.92 WROWSKA Maja Akademia Biegowa 痑ry 2010 U14 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13768/21 2022 LDK!
5 14 s 4 52.28 MAKOWSKA Ewa LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- H师 Leszek Z/0100/22 2022
6 15 s 4 52.59 AMA Julia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- H师 Leszek Z/13144/21 2022
1 2 s 5 51.71 PRZYBY Liliana Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB -- DRACZY裇KI Adam Z/1714/21 2022 LDK!
2 3 s 5 53.80 JANKOWIAK Wiktoria LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP -- H师 Leszek Z/13148/21 2022
3 4 s 5 54.13 WDARCZYK Julia LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- H师 Leszek Z/0094/22 2022
4 5 s 5 55.19 POLTASZEWSKA Pola LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- H师 Leszek Z/13146/21 2022
5 6 s 5 57.49 PAWWSKA Alicja Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/13328/21 2022 LDK!
6 7 s 5 57.87 FELCYN Natasza LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- H师 Leszek Z/0105/22 2022
1 9 s 6 59.79 PRZYBYSWSKA Lena LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- H师 Leszek Z/14241/21 2022
2 10 s 6 60.21 KWIATKOWSKA Julia LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP -- H师 Leszek Z/0102/22 2022
3 12 s 6 61.11 KWIATKOWSKA Lena LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- H师 Leszek Z/0101/22 2022
4 13 s 6 61.28 URBAN Alicja LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP -- H师 Leszek Z/0095/22 2022
5 14 s 6 62.04 KOLMER Iga LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP -- H师 Leszek Z/0103/22 2022
6 15 s 6 62.23 TRASKOWSKA Zuzanna Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/8140/21 2022 LDK!
1 1 s 7 51.57 GNIADZIK Agata LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- KARMELITA Mariusz Z/5816/22 2022
2 8 s 7 59.78 KOMA Martyna Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/5810/22 2022 LDK!
3 11 s 7 60.75 NOWAK Lena LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- H师 Leszek Z/0097/22 2022
4 18 s 7 73.14 ZUTEREK Wiktoria Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/4329/22 2022 LDK!
1 16 s 8 65.62 RADCZYC Maja Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/5165/22 2022 LDK!
2 17 s 8 70.79 SZUMILAS Amelia Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/5811/22 2022 LDK!
3 19 s 8 75.38 URBA裇KA Weronika Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/5812/22 2022 LDK!
1 1 s 9 45.85 DGI Jagoda ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2007 U16 LB IV WALCZAK Piotr Z/0814/20 2022 LDK!
2 2 s 9 46.35 KOS Hanna ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2007 U16 LB IV WALCZAK Piotr Z/3284/20 2022 LDK!
3 3 s 9 48.35 STROJNA Martyna Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2007 U16 LB V DRACZY裇KI Adam Z/0971/22 2022 LDK!
4 5 s 9 49.78 FIRGANEK Teresa Akademia Biegowa 痑ry 2008 U16 LB -- URSZULAK Marcin Z/13764/21 2022 LDK!
1 4 s 10 48.99 BOROWIAK Hanna STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -- NADARZY裇KI Szymon Z/10012/21 2022 LDK!
2 6 s 10 54.49 W蔆WIK Vanessa LLKS Osowa Sie 2008 U16 LB -- ORWSKI Andrzej Z/5373/22 2022
3 7 s 10 61.76 CHODAKIEWICZ Amelia LKS Atleta Gniezno 2007 U16 WP -- B.D. Z/2858/22 2022
400 m K
1 1 s 1 64.34 SZYMSKA Amelia MKS Boles砤via Boles砤wiec 2006 U18 DS IV DMP U20 MARKOWSKI Tomasz Z/0511/20 2022 LDK! 82
2 2 s 1 75.31 KIELAR Anna LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB -- GRZEOWIAK Jacek Z/3553/17 2022 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:55.96 LATUSEK Lena ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2009 U14 LB -- WO琋IAK Agnieszka Z/12117/21 2022 LDK!
2 2 s 1 2:01.35 CIPI裇KA Nadia ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2010 U14 LB -- MYDWSKA Marta Z/2924/21 2022 LDK!
3 3 s 1 2:04.34 POJNAR Paulina Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2010 U14 LB -- DRACZY裇KI Adam Z/1715/21 2022 LDK!
4 4 s 1 2:06.65 KUJAWSKA Kornelia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP -- H师 Leszek Z/13147/21 2022
5 5 s 1 2:13.17 PIECH Iga ZLKL Zielona G髍a 2009 U14 LB -- WALCZAK Jerzy Z/9157/21 2022 LDK!
1 1 s 2 1:56.40 〦DOV Anna Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2012 U12 LB -- DRACZY裇KI Adam Z/2361/22 2022 LDK!
2 2 s 2 2:01.26 HAI Malwina LKS Lubusz S硊bice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4119/19 2022 LDK!
3 3 s 2 2:05.74 STACHOWSKA Lena Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2011 U12 LB -- DRACZY裇KI Adam Z/7272/21 2022 LDK!
4 4 s 2 2:11.00 GAJDA Alicja LKS Lubusz S硊bice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/13646/21 2022 LDK!
5 5 s 2 2:22.29 TONDEL Amelia Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/7492/21 2022 LDK!
6 6 s 2 2:23.19 RYCHLIK Gabriela Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB -- SZNAJDER Marcin Z/14336/21 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:46.28 ALIMASI Sofia ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2006 U18 LB -- WALCZAK Piotr Z/3287/20 2022
  s 1 DNF SZYDWSKA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/13082/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:17.26 HREBENIUK Zuzanna Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2010 U14 LB IV DRACZY裇KI Adam Z/4334/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:17.76 SZYDWSKA Natalia STS Pomerania Szczecinek 2006 U18 ZP -- JUNIEWICZ Andrzej Z/13082/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:17.84 MIZERSKA Iga LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB IV KIEDROWICZ Piotr Z/5313/18 2022 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:24.97 KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2008 U16 LB V WO琋IAK Agnieszka Z/11045/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:28.41 KLIMASZEWSKA R罂a STS Pomerania Szczecinek 2009 U14 ZP V JUNIEWICZ Dorota Z/0244/20 2022 LDK!
6 6 s 1 3:32.31 ED Zuzanna STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP V JUNIEWICZ Jakub Z/5509/18 2022 BEZ LDK!
7 7 s 1 3:38.46 PODRUCZNY Helena LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3554/17 2022 BEZ LDK!
8 8 s 1 3:48.76 MR覼 Karolina LKS Lubusz S硊bice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/3034/22 2022 LDK!
  s 1 DNF SMOLI裇KA Zuzanna LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1443/20 2022 LDK!
80 p K
1 2 s 1 13.00 BARAN Daria STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.9 III JUNIEWICZ Jakub Z/0345/20 2022 LDK!
2 6 s 1 14.25 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.9 V JUNIEWICZ Dorota Z/4138/19 2022 LDK!
3 7 s 1 14.60 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +0.9 V JUNIEWICZ Dorota Z/4867/19 2022 LDK!
4 8 s 1 17.60 KARAKICZ Julia ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2008 U16 LB +0.9 -- WO琋IAK Agnieszka Z/0292/21 2022 LDK!
1 1 s 2 12.99 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sie 2007 U16 LB -0.1 III ORWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
2 3 s 2 13.37 LIPI裇KA Lena UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -0.1 IV FERFET Marek Z/0084/22 2022 LDK!
3 4 s 2 13.39 DGI Jagoda ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2007 U16 LB -0.1 IV WALCZAK Piotr Z/0814/20 2022 LDK!
4 5 s 2 13.96 KOS Hanna ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2007 U16 LB -0.1 V WALCZAK Piotr Z/3284/20 2022 LDK!
5 9 s 2 18.08 RUDNIK Julia UKL 觭emka Police 2007 U16 ZP -0.1 -- OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
80 m p ds K
1 s 1 14.18 LOC Pola ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2009 U14 LB +0.4 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2022 LDK!
2 s 1 14.54 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorz體 2009 U14 LB +0.4 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2022 LDK!
3 s 1 16.16 STASIAK Amelia LLKS Osowa Sie 2009 U14 LB +0.4 -- ORWSKI Andrzej Z/0015/22 2022 LDK!
4 s 1 17.86 FURMANEK Nadia LKS Lubusz S硊bice 2010 U14 LB +0.4 -- KACZMAREK Grzegorz Z/5800/22 2022
100 m p J M K
1 1 s 1 15.93 IER Lena STS Pomerania Szczecinek 2007 U16 ZP -0.2 III JUNIEWICZ Jakub Z/4909/18 2022 BEZ LDK!
  s 1 DNF KI裇KA Julia LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB -0.2 -- KACZMAREK Grzegorz Z/12855/21 2022
Wzwy K
1 f 1 1.50 RUDNIK Julia UKL 觭emka Police 2007 U16 ZP IV OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 1.45 STECHLI裇KA Gabriela ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2008 U16 LB IV WO琋IAK Agnieszka Z/12085/21 2022 LDK!
3 f 1 1.40 REWERS Magdalena AZS-AWF Gorz體 2009 U14 LB V ZALESKA-POSMYK Izabela Z/12123/21 2022 LDK!
4 f 1 1.30 KONDRATOWICZ Sara STS Pomerania Szczecin 2007 U16 ZP -- DMP U20 NADARZY裇KI Szymon Z/6353/21 2022 LDK! 55
5 f 1 1.30 WIECZOREK Alicja AZS-AWF Gorz體 2010 U14 LB -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/1610/22 2022
6 f 1 1.30 MEDE裇KA Emilia STS Pomerania Szczecin 2009 U14 ZP -- NADARZY裇KI Szymon
W dal K
  f 1 3.58 BOROWIAK Hanna STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP +9.9 -- NADARZY裇KI Szymon Z/10012/21 2022 LDK!
1 f 1 4.96 RYBI裇KA Weronika LMKS 痑k Pyrzyce 2008 U16 ZP +9.9 IV PIWOWARCZYK Wojciech Z/5239/21 2022 LDK!
2 f 1 4.90 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U16 DS +9.9 IV WOJCIECH-PIERZCHA Dorota Z/1786/21 2022 LDK!
3 f 1 4.88 KLEBIEKO Lena STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 IV NADARZY裇KI Szymon Z/13574/21 2022 LDK!
4 f 1 4.87 GWADERA Aleksandra LLKS Osowa Sie 2007 U16 LB +9.9 IV ORWSKI Andrzej Z/1020/20 2022 LDK!
5 f 1 4.79 GORSKA Tola AZS-AWF Gorz體 2006 U18 LB +9.9 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/0673/20 2022 LDK!
6 f 1 4.64 ZAWORKA Matylda AZS-AWF Gorz體 2005 U18 LB +9.9 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/5257/19 2022 LDK!
7 f 1 4.57 MROZIK Alicja STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +9.9 V JUNIEWICZ Dorota Z/4138/19 2022 LDK!
8 f 1 4.38 DUNAJSKA Marlena LKS Lubusz S硊bice 2008 U16 LB +9.9 -- NOGA Grzegorz Z/1627/20 2022 LDK!
9 f 1 4.24 ALIMASI Sofia ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2006 U18 LB +9.9 -- WALCZAK Piotr Z/3287/20 2022
10 f 1 4.22 W蔆WIK Vanessa LLKS Osowa Sie 2008 U16 LB +9.9 -- ORWSKI Andrzej Z/5373/22 2022
11 f 1 4.20 LORKOWSKA Oliwia LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB +9.9 -- GRZEOWIAK Jacek Z/4126/22 2022
12 f 1 4.10 MARSZA Anastazja LKS Polkowice 2008 U16 DS +9.9 -- WOJCIECH-PIERZCHA Dorota Z/14835/21 2022
13 f 1 4.10 PITY裇KA Amelia WKS Sobieski Omega Systems 痑ga 2006 U18 LB +9.9 -- SIE袺O Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
14 f 1 4.09 NOWICKA Julia ZLKL Zielona G髍a 2007 U16 LB +9.9 -- BISKUP Pawe Z/3937/21 2022 LDK!
15 f 1 4.03 STARZAK Kinga LKS Lubusz S硊bice 2005 U18 LB +9.9 -- KACZMAREK Grzegorz
16 f 1 4.00 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK!
17 f 1 3.98 R蔏AWIECKA Zuzanna LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB +9.9 -- GRZEOWIAK Jacek Z/3663/19 2022
18 f 1 3.93 GACA Zofia STS Pomerania Szczecinek 2008 U16 ZP +9.9 -- JUNIEWICZ Dorota Z/4867/19 2022 LDK!
19 f 1 3.81 SZYMCZAK Aleksandra STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP +9.9 -- NADARZY裇KI Szymon Z/4462/22 2022
20 f 1 3.73 GMITROWICZ Magdalena STS Pomerania Szczecin # 2006 U18 ZP +9.9 -- NADARZY裇KI Szymon LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.04 JANKOWIAK Wiktoria LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/13148/21 2022
2 f 1 3.74 MR覼 Karolina LKS Lubusz S硊bice 2012 U12 LB 0.0 -- KIEDROWICZ Piotr Z/3034/22 2022 LDK!
3 f 1 3.63 GAJ Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10103/21 2022 LDK!
4 f 1 3.50 FRKOWIAK Kaja Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/14385/21 2022 LDK!
5 f 1 3.47 MELNYK Tetiana UKS OSoT Szczecin 2012 U12 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4628/22 2022 LDK!
6 f 1 3.43 KWIATKOWSKA Lena LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/0101/22 2022
7 f 1 3.42 FRCZAK Amelia AZS-AWF Gorz體 2010 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin LDK!
8 f 1 3.41 KRYSI裇KA Gabriela LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/14242/21 2022
9 f 1 3.42 PRZYBYSWSKA Lena LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/14241/21 2022
10 f 1 3.36 NOWAK Lena LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/0097/22 2022
11 f 1 3.28 KA琈IERCZAK Zofia AZS-AWF Gorz體 2012 U12 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1641/22 2022
12 f 1 3.26 KWIATKOWSKA Julia LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/0102/22 2022
13 f 1 3.16 BUCZKOWSKA Hanna LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/13728/21 2022
14 f 1 3.13 WIECZOREK Wiktoria LKS Atleta Gniezno 2013 U12 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/0090/22 2022
15 f 1 3.00 GRZELAK Zuzanna LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/0104/22 2022
16 f 1 2.92 H师 Zuzanna LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/10698/21 2022
17 f 1 2.81 ROSOK Maya LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP 0.0 -- KARMELITA Mariusz Z/5818/22 2022
18 f 1 2.78 KORCZAK Laura Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2014 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/14363/21 2022 LDK!
19 f 1 2.57 WIDERA MATRAS Julia Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/5164/22 2022 LDK!
1 f 2 4.87 KACPRZAK Amelia LMKS 痑k Pyrzyce 2010 U14 ZP 0.0 -- PIWOWARCZYK Wojciech Z/5212/21 2022 LDK!
2 f 2 4.80 KONDRATOWICZ Aleksandra AZS-AWF Gorz體 2009 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/0942/20 2022 LDK!
3 f 2 4.58 LOC Pola ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2009 U14 LB 0.0 -- WALCZAK Piotr Z/3286/20 2022 LDK!
4 f 2 4.47 BULANOWSKA Paulina AZS-AWF Gorz體 2010 U14 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela Z/4349/22 2022
5 f 2 4.33 POPWSKA Nadia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/1346/22 2022
6 f 2 4.24 MASZTALERZ Martyna LLKS Osowa Sie 2009 U14 LB 0.0 -- ORWSKI Andrzej Z/4298/22 2022
7 f 2 4.12 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa S髄 2010 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
8 f 2 4.08 CELICH Justyna STS Pomerania Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- NADARZY裇KI Szymon Z/6351/21 2022 LDK!
9 f 2 4.08 MALINOWSKA Maja AZS-AWF Gorz體 2010 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1640/22 2022
10 f 2 4.07 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa S髄 2009 U14 LB 0.0 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
11 f 2 3.90 UBORSKA Gabriela AZS-AWF Gorz體 2009 U14 LB 0.0 -- ZALESKA-POSMYK Izabela
12 f 2 3.82 KOZWSKA Aleksandra UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1599/21 2022 LDK!
13 f 2 3.76 RYGLOWSKA Maja AZS-AWF Gorz體 2009 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/1639/22 2022
14 f 2 3.70 KUJAWSKA Kornelia LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/13147/21 2022
15 f 2 3.56 STARZAK Zuzanna LKS Lubusz S硊bice 2010 U14 LB 0.0 -- KACZMAREK Grzegorz Z/5802/22 2022
16 f 2 3.56 CIEI裇KA Barbara LKS Atleta Gniezno 2010 U14 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/5823/22 2022
17 f 2 3.46 JANKOWIAK Barbara ZLKL Zielona G髍a 2010 U14 LB 0.0 -- BISKUP Pawe Z/2988/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.99 WALCZAK Maja LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/7117/21 2022 LDK!
2 f 1 7.62 SANTA Julia LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/13556/21 2022 LDK!
3 f 1 7.62 BOBROWICZ Zofia ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2009 U14 LB -- WO琋IAK Agnieszka Z/12115/21 2022 LDK!
4 f 1 6.91 JAWORSKA Laura LKS Lubusz S硊bice 2010 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/5459/22 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 9.07 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2007 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2022 LDK!
2 f 1 8.28 POLECHO裇KA Gabriela LKS Lubusz S硊bice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/7113/21 2022 LDK!
3 f 1 8.24 JASIEK Julia STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -- NADARZY裇KI Szymon Z/5557/22 2022
4 f 1 7.57 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2008 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4404/20 2022 LDK!
5 f 1 6.22 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2008 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4403/20 2022 LDK!
1 f 2 11.73 GOTOWA Laura UKS Ares Nowa S髄 2005 U18 LB III SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
2 f 2 10.28 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa S髄 2006 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
3 f 2 9.43 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/5132/19 2022
4 f 2 9.24 ROSNOWSKA Izabela ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2006 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2022 LDK!
Kula (4) K
1 f 1 9.75 GRKA Kornelia ZLKL Zielona G髍a 2004 U20 LB IV WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2022 5
2 f 1 8.85 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorz體 2004 U20 LB -- KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2022 3 LDK!
Dysk (0.60) K
1 f 1 38.68 WALCZAK Maja LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/7117/21 2022 LDK!
2 f 1 27.41 SANTA Julia LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/13556/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) K
1 f 1 28.28 BIELAK Zuzanna LKS Lubusz S硊bice 2008 U16 LB IV HOROSZKIEWICZ kasz Z/13557/21 2022 LDK!
2 f 1 26.02 ORWSKA Maria LLKS Osowa Sie 2007 U16 LB V ORWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
3 f 1 26.01 LAMBRYCZAK Wiktoria ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2007 U16 LB V KOWALSKI Zenon Z/7487/21 2022 LDK!
4 f 1 23.68 MALEWSKA Katarzyna ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2008 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4403/20 2022 LDK!
5 f 1 23.09 MALEWSKA Zofia ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2008 U16 LB -- KOWALSKI Zenon Z/4404/20 2022 LDK!
6 f 1 21.21 TURBO Viktoria ZLKL Zielona G髍a 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6198/21 2022
7 f 1 19.19 GROMADA Weronika LKS Lubusz S硊bice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/9173/21 2022 LDK!
8 f 1 16.76 JASIEK Julia STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -- NADARZY裇KI Szymon Z/5557/22 2022
  f 1 NM ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz S硊bice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz HOROSZKIEWICZ kasz Z/9174/21 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 33.27 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHA W砤dys砤w Z/1785/21 2022
2 f 1 31.60 PRZYBYLSKA Wiktoria LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ kasz Z/5132/19 2022
3 f 1 26.65 ROSNOWSKA Izabela ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2006 U18 LB -- KOWALSKI Zenon Z/1222/19 2022 LDK!
4 f 1 18.36 PROSZOWSKA Karolina ZLKL Zielona G髍a 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3755/21 2022
1 f 2 33.85 KANIOWSKA Weronika AZS-AWF Gorz體 2004 U20 LB III KOWALSKI Zenon Z/0220/18 2022 3 LDK!
2 f 2 25.88 GRKA Kornelia ZLKL Zielona G髍a 2004 U20 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5661/18 2022 5
Oszczep (400) K
1 f 1 22.42 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa S髄 2010 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
2 f 1 19.09 JAWORSKA Laura LKS Lubusz S硊bice 2010 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/5459/22 2022 LDK!
3 f 1 12.28 JANKOWIAK Barbara ZLKL Zielona G髍a 2010 U14 LB -- BISKUP Pawe Z/2988/22 2022 LDK!
4 f 1 12.05 MASZTALERZ Martyna LLKS Osowa Sie 2009 U14 LB -- ORWSKI Andrzej Z/4298/22 2022
Oszczep (500) K
1 f 1 33.27 ORWSKA Maria LLKS Osowa Sie 2007 U16 LB IV ORWSKI Andrzej Z/1119/20 2022 LDK!
2 f 1 23.70 GROMADA Weronika LKS Lubusz S硊bice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/9173/21 2022 LDK!
3 f 1 23.11 ZAVIAZALOVA Arianna LKS Lubusz S硊bice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz HOROSZKIEWICZ kasz Z/9174/21 2022 LDK!
1 f 2 40.72 SZYK Cecylia LKS Fenix S硊psk 2006 U18 PM III GRECKA Ewa Z/2514/20 2022
2 f 2 33.39 MIERZEJEWSKA Zuzanna LKS Lubusz S硊bice 2005 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ kasz Z/4077/19 2022
3 f 2 32.03 GOTOWA Laura UKS Ares Nowa S髄 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
4 f 2 28.48 HOROSZKIEWICZ Julia LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/3557/17 2022 BEZ LDK!
5 f 2 25.47 TYRAKOWSKA Zofia ZLKL Zielona G髍a 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/4114/20 2022
6 f 2 23.50 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa S髄 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2022 LDK!
100 m M
1 2 s 1 15.49 TRACZYK Adrian LKS Lubusz S硊bice 2011 U12 LB -0.2 -- KIEDROWICZ Piotr Z/5830/22 2022 LDK!
2 5 s 1 15.85 STASZKIEWICZ Tymon LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -0.2 -- H师 Leszek Z/13145/21 2022
3 6 s 1 16.63 CH Bartosz Akademia Biegowa 痑ry 2011 U12 LB -0.2 -- URSZULAK Marcin Z/0194/22 2022 LDK!
4 7 s 1 16.63 URSZULAK Maksymilian Akademia Biegowa 痑ry 2012 U12 LB -0.2 -- URSZULAK Marcin Z/13770/21 2022 LDK!
5 10 s 1 17.68 GR蔅OWIEC Antoni Akademia Biegowa 痑ry 2014 U12 LB -0.2 -- URSZULAK Marcin Z/2415/22 2022 LDK!
6 12 s 1 19.25 BUBEK Ignacy Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2015 U12 LB -0.2 -- SZNAJDER Marcin Z/4323/22 2022 LDK!
7 15 s 1 20.53 WICHMAN Mi硂sz Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2012 U12 LB -0.2 -- SZNAJDER Marcin Z/12600/21 2022 LDK!
1 3 s 2 15.59 ZIELONKA Szymon LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP -0.1 -- H师 Leszek Z/1627/22 2022
2 4 s 2 15.79 SIWIAK Ksawery LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -0.1 -- H师 Leszek Z/14238/21 2022
3 8 s 2 17.52 JURDZI裇KI Mi硂sz Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2015 U12 LB -0.1 -- SZNAJDER Marcin Z/3944/21 2022 LDK!
4 9 s 2 17.63 SZARADOWSKI Wojciech Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2012 U12 LB -0.1 -- SZNAJDER Marcin Z/1716/21 2022 LDK!
5 13 s 2 19.37 KLINOWSKI Franciszek STS Pomerania Szczecin 2012 U12 ZP -0.1 -- NADARZY裇KI Szymon
1 1 s 3 15.23 ZIELONKA Jakub LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP +0.6 -- H师 Leszek Z/1626/22 2022
2 11 s 3 18.89 JAKUBOWSKI Dominik LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP +0.6 -- KARMELITA Mariusz Z/5822/22 2022
3 14 s 3 20.42 HRYCIUK Szymon STS Pomerania Szczecin 2015 U12 ZP +0.6 -- NADARZY裇KI Szymon
4 16 s 3 22.13 KORCZAK Wojciech Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2016 U12 LB +0.6 -- SZNAJDER Marcin Z/4324/22 2022 LDK!
5 17 s 3 26.77 GEMBARA Dawid Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2014 U12 LB +0.6 -- SZNAJDER Marcin Z/5362/21 2022 LDK!
1 1 s 4 13.52 JANUS Wiktor AZS-AWF Gorz體 2009 U14 LB 0.0 -- WO琋IAK Agnieszka Z/12119/21 2022 LDK!
2 2 s 4 13.59 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa 痑ry 2010 U14 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2022 LDK!
3 3 s 4 13.79 WR蔊A Stanis砤w UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3359/19 , 2022 LDK!
4 4 s 4 13.90 NIZIO Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4955/22 2022 LDK!
5 6 s 4 14.62 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0079/22 2022 16 LDK!
6 8 s 4 14.97 MAZUROWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1600/21 2022 LDK!
1 5 s 5 14.49 SKAWA Marcel AZS-AWF Gorz體 2009 U14 LB -0.5 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12120/21 2022 LDK!
2 7 s 5 14.64 SKRABURSKI Witold LKS Atleta Gniezno 2009 U14 WP -0.5 -- B.D. Z/5815/22 2022
3 9 s 5 15.13 URSZYC Oskar Akademia Biegowa 痑ry 2009 U14 LB -0.5 -- LDK!
4 10 s 5 15.28 BAAKI Nikodem LKS Atleta Gniezno 2009 U14 WP -0.5 -- H师 Leszek Z/0092/22 2022
5 11 s 5 16.01 GAJ Wojciech UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP -0.5 -- FERFET Marek Z/10104/21 2022 LDK!
6 12 s 5 20.39 KLINOWSKI Micha STS Pomerania Szczecin 2010 U14 ZP -0.5 -- NADARZY裇KI Szymon
1 1 s 6 11.83 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +1.3 IV NADARZY裇KI Szymon Z/4396/18 2022 LDK!
2 2 s 6 12.12 ZI蔜ARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +1.3 IV NADARZY裇KI Szymon Z/9294/21 2022 LDK!
3 4 s 6 12.58 MUSZTYFAGA Dawid LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB +1.3 -- GRZEOWIAK Jacek Z/8908/21 2022
4 5 s 6 12.72 MENDEL Mateusz ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2005 U18 LB +1.3 -- WO琋IAK Agnieszka Z/1666/19 2022 LDK!
5 7 s 6 12.89 SURA Wiktor ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2005 U18 LB +1.3 -- RADZEWICZ Ma砱orzata SASKA Tomasz , Z/5208/19 , 2022 LDK!
6 8 s 6 12.97 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +1.3 -- NADARZY裇KI Szymon Z/4094/22 2022 LDK!
1 3 s 7 12.21 RADKIEWICZ Micha ZLKL Zielona G髍a 2006 U18 LB -0.3 -- WALCZAK Jerzy Z/5341/22 2022
2 6 s 7 12.82 KANIOWSKI Jakub ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2005 U18 LB -0.3 -- WO琋IAK Agnieszka
3 9 s 7 13.73 KUJAWSKI Miko砤j LKS Atleta Gniezno 2006 U18 WP -0.3 -- B.D. Z/3813/22 2022
1 3 s 8 12.33 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2007 U16 LB -0.2 V WALCZAK Piotr Z/0840/20 2022 LDK!
2 5 s 8 12.53 MINNAAR Colin LKS Lubusz S硊bice 2007 U16 LB -0.2 V GRZEOWIAK Jacek Z/5797/22 2022
3 6 s 8 13.77 KARMELITA Franek LKS Atleta Gniezno 2007 U16 WP -0.2 -- KARMELITA Mariusz Z/5817/22 2022
4 7 s 8 14.22 BEDNARSKI Oktawian ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2006 U18 LB -0.2 -- WO琋IAK Agnieszka
1 1 s 9 11.71 RUDNIK B砤縠j LKS Lubusz S硊bice 2007 U16 LB +0.7 III NOGA Grzegorz Z/2897/20 2022 LDK!
2 2 s 9 12.13 WR覤LEWSKI Kacper ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2007 U16 LB +0.7 IV WALCZAK Piotr Z/0819/20 2022 LDK!
3 4 s 9 12.45 BRZ覵KA Bartosz AZS-AWF Gorz體 2007 U16 LB +0.7 V WO琋IAK Agnieszka Z/4347/22 2022
300 m M
1 1 s 1 41.78 STANIEWICZ Filip ZLKL Zielona G髍a 2009 U14 LB V PAWELEC Marcin Z/4342/22 2022 LDK!
2 2 s 1 43.64 PRZYGRODZKI Kacper ZLKL Zielona G髍a 2009 U14 LB -- PAWELEC Marcin Z/14397/21 2022 LDK!
3 4 s 1 45.56 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa 痑ry 2010 U14 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2022 LDK!
4 5 s 1 50.35 ZIUK Gabriel Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2010 U14 LB -- DRACZY裇KI Adam Z/8593/21 2022 LDK!
1 3 s 2 44.44 DZIEKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sie 2010 U14 LB -- ORWSKI Andrzej Z/8211/21 2022 LDK!
2 6 s 2 50.38 CZERNECKI Marcel Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2010 U14 LB -- DRACZY裇KI Adam Z/0380/21 2022 LDK!
3 7 s 2 51.79 SKRABURSKI Witold LKS Atleta Gniezno 2009 U14 WP -- B.D. Z/5815/22 2022
4 8 s 2 56.40 BAAKI Nikodem LKS Atleta Gniezno 2009 U14 WP -- H师 Leszek Z/0092/22 2022
1 1 s 3 50.98 TRACZYK Adrian LKS Lubusz S硊bice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5830/22 2022 LDK!
2 2 s 3 51.12 ZIELONKA Jakub LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP -- H师 Leszek Z/1626/22 2022
3 3 s 3 52.30 ZIELONKA Szymon LKS Atleta Gniezno 2011 U12 WP -- H师 Leszek Z/1627/22 2022
4 4 s 3 53.32 SIWIAK Ksawery LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP -- H师 Leszek Z/14238/21 2022
1 1 s 4 38.14 KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2007 U16 LB III WALCZAK Piotr Z/0840/20 2022 LDK!
2 2 s 4 39.34 WR覤LEWSKI Kacper ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2007 U16 LB IV WALCZAK Piotr Z/0819/20 2022 LDK!
3 3 s 4 40.63 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP V FERFET Marek Z/4957/22 2022 LDK!
4 4 s 4 44.39 KARMELITA Franek LKS Atleta Gniezno 2007 U16 WP -- KARMELITA Mariusz Z/5817/22 2022
5 5 s 4 48.77 PAWWSKI Wiktor Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2008 U16 LB -- DRACZY裇KI Adam Z/5813/22 2022 LDK!
400 m M
1 1 s 1 57.86 DOBRZY裇KI Miko砤j ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2005 U18 LB -- WO琋IAK Agnieszka Z/1981/19 2022 LDK!
2 2 s 1 58.60 RADKIEWICZ Micha ZLKL Zielona G髍a 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5341/22 2022
3 3 s 1 60.10 KUJAWSKI Miko砤j LKS Atleta Gniezno 2006 U18 WP -- B.D. Z/3813/22 2022
600 m M
1 1 s 1 1:58.52 KNIEJA Dawid Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2009 U14 LB -- DRACZY裇KI Adam Z/2591/22 2022 LDK!
2 2 s 1 1:58.93 GUTOWSKI kasz LLKS Osowa Sie 2010 U14 LB -- ORWSKI Andrzej Z/4299/22 2022 LDK!
3 3 s 1 2:03.60 DUDZIAK Jan Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2009 U14 LB -- DRACZY裇KI Adam Z/8339/21 2022 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 3:08.70 LEWANDOWSKI Gabriel ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2009 U14 LB -- WO琋IAK Agnieszka Z/3950/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:14.48 PELC Brajan LKS Lubusz S硊bice 2010 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6485/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:29.38 BOBKIEWICZ Kacper LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4078/19 2022 LDK!
4 4 s 1 3:53.08 PELC Leonardo LKS Lubusz S硊bice 2010 U14 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/6508/21 2022 LDK!
5 5 s 1 4:34.00 HAI Jakub LKS Lubusz S硊bice 2011 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/7707/21 2022 LDK!
6 6 s 1 4:49.41 WIDZIEWICZ Ignacy LKS Lubusz S硊bice 2012 U12 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/5829/22 2022 LDK!
1 1 s 2 3:02.68 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS El縝ieta Z/12441/21 2022 LDK!
2 2 s 2 3:16.14 PRUCNAL Mateusz Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2008 U16 LB -- DRACZY裇KI Adam Z/0381/21 2022 LDK!
3 3 s 2 3:18.71 WYRUSZY裇KI Bartosz KB Piast Mi阣zyrzecz # 2008 U16 LB -- B.D. Z/5629/22 2022
4 4 s 2 3:19.29 WO疦IAK Micha LLKS Osowa Sie 2008 U16 LB -- ORWSKI Andrzej Z/8594/21 2022 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 4:31.75 JURGIEWICZ Jakub LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4174/20 2022 LDK!
2 2 s 1 5:07.26 ROJNA Jakub LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/4606/22 2022 LDK!
110 m p J M M
1 1 s 1 17.18 JAROSZEWICZ Cezary STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +0.8 -- NADARZY裇KI Szymon Z/4094/22 2022 LDK!
2 2 s 1 17.28 KL蔏 Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +0.8 -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
3 3 s 1 17.53 SZOSTAK Miko砤j UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +0.8 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
Wzwy M
1 f 1 1.75 TROIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB IV KOZIE Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 1.70 WIETUSZY裇KI Bartosz LKS Polkowice 2007 U16 DS V WOJCIECH-PIERZCHA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!
3 f 1 1.55 WOJAK Wiktor LKS Polkowice 2007 U16 DS -- WOJCIECH-PIERZCHA Dorota Z/5327/22 2022
3 f 1 1.55 JAK覤OWSKI Jakub ZLKL Zielona G髍a 2008 U16 LB -- BISKUP Pawe Z/1576/22 2022 LDK!
5 f 1 1.40 SUCHECKI Micha Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
5 f 1 1.40 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
7 f 1 1.25 SZYNDEL Szymon ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2008 U16 LB -- WO琋IAK Agnieszka Z/12086/21 2022 LDK!
W dal M
1 f 1 5.60 WIETUSZY裇KI Bartosz LKS Polkowice 2007 U16 DS +9.9 V WOJCIECH-PIERZCHA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!
2 f 1 5.28 STACHOWSKI Mateusz UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +9.9 -- DMP U20 FERFET Marek Z/0077/22 2022 LDK! 60
3 f 1 4.79 WOJAK Wiktor LKS Polkowice 2007 U16 DS +9.9 -- WOJCIECH-PIERZCHA Dorota Z/5327/22 2022
4 f 1 4.12 GGOWSKI Patryk ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2008 U16 LB +9.9 -- WO琋IAK Agnieszka Z/12079/21 2022 LDK!
5 f 1 4.05 WO疦IAK Micha LLKS Osowa Sie 2008 U16 LB +9.9 -- ORWSKI Andrzej Z/8594/21 2022 LDK!
6 f 1 3.00 LORENC Bogumi ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2008 U16 LB +9.9 -- WO琋IAK Agnieszka Z/12116/21 2022 LDK!
1 f 2 6.40 B蔅EN Oskar ZLKL Zielona G髍a 2005 U18 LB +9.9 III LDK!
2 f 2 5.41 ZI蔜ARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 -- NADARZY裇KI Szymon Z/9294/21 2022 LDK!
1 f 3 5.76 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +9.9 -- NADARZY裇KI Szymon Z/4396/18 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 3.83 STASZKIEWICZ Tymon LKS Atleta Gniezno 2012 U12 WP 0.0 -- H师 Leszek Z/13145/21 2022
2 f 1 3.29 JURDZI裇KI Bartosz Adam Draczy駍ki Running Team Nowa S髄 2013 U12 LB 0.0 -- SZNAJDER Marcin Z/3943/21 2022 LDK!
3 f 1 2.94 JAKUBOWSKI Dominik LKS Atleta Gniezno 2014 U12 WP 0.0 -- KARMELITA Mariusz Z/5822/22 2022
1 f 2 5.07 DZIEKOWSKI Gustaw LLKS Osowa Sie 2010 U14 LB 0.0 -- ORWSKI Andrzej Z/8211/21 2022 LDK!
2 f 2 4.75 KOCHA裇KI Beniamin ZLKL Zielona G髍a 2009 U14 LB 0.0 -- BISKUP Pawe Z/1844/22 2022 LDK!
3 f 2 4.47 SKAWA Marcel AZS-AWF Gorz體 2009 U14 LB 0.0 -- KONDRATOWICZ Marcin Z/12120/21 2022 LDK!
4 f 2 4.46 BRZOZOWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/0079/22 2022 16 LDK!
5 f 2 4.27 NIZIO Konrad UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/4955/22 2022 LDK!
6 f 2 3.96 JANKOWIAK Witold ZLKL Zielona G髍a 2009 U14 LB 0.0 -- BISKUP Pawe Z/2989/22 2022 LDK!
7 f 2 3.92 DYRLA Szymon STS Pomerania Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- NADARZY裇KI Szymon
8 f 2 3.83 MAZUROWSKI Wojciech UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/1600/21 2022 LDK!
9 f 2 3.66 GAJ Wojciech UKS OSoT Szczecin 2010 U14 ZP 0.0 -- FERFET Marek Z/10104/21 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 12.67 KUZIEMKA Micha LKS Polkowice 2009 U14 DS -- B.D. Z/14834/21 2022 LDK!
2 f 1 11.91 KUJAWA Dawid LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/13555/21 2022 LDK!
3 f 1 9.40 BIENIEK Marcel LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/7112/21 2022 LDK!
4 f 1 8.05 WSZCZY裇KI Ignacy LKS Fenix S硊psk 2010 U14 PM -- GRECKA Ewa Z/0256/22 2022
5 f 1 7.60 STA Miko砤j LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/7116/21 2022 LDK!
6 f 1 7.36 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2022
7 f 1 6.48 ROGUSKI Jan UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/4627/22 2022 LDK!
Kula (5) M
2 f 1 12.56 SUCHECKI Micha Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
3 f 1 11.41 SMOLEC Bart硂miej ZLKL Zielona G髍a 2007 U16 LB V BISKUP Pawe Z/3753/21 2022 LDK!
4 f 1 10.78 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
5 f 1 8.94 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona G髍a 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
6 f 1 8.52 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2022 LDK!
7 f 1 6.15 BRYKA Daniel STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -- NADARZY裇KI Szymon
8 f 1 6.03 ZWOLI裇KI Antoni UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/5799/22 2022 LDK!
1 f 2 13.85 MA袺OWSKI Oliwier ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2022 LDK!
2 f 2 13.77 BISKUP Filip ZLKL Zielona G髍a 2005 U18 LB III BISKUP Pawe Z/10170/21 2022
3 f 2 12.20 PIECH Igor ZLKL Zielona G髍a 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
4 f 2 11.52 STA Seweryn LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/1801/20 2022 BEZ
5 f 2 8.80 KSI’EK Jakub ZLKL Zielona G髍a 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
6 f 2 8.79 KL蔏 Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 14.37 DOMA裇KI Kacper UKS Ares Nowa S髄 2003 U20 LB II SZPIGUN Zenon Z/2935/22 2022 LDK!
2 f 1 10.08 FIGAS Bart硂miej LKS Polkowice 2004 U20 DS -- PIERZCHA W砤dys砤w Z/10006/21 2022 LDK!
Dysk (0.75) M
  f 1 10.94 BRYKA Daniel STS Pomerania Szczecin 2008 U16 ZP -- NADARZY裇KI Szymon
1 f 1 49.17 KUJAWA Dawid LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/13555/21 2022 LDK!
2 f 1 34.29 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/7115/21 2022 LDK!
3 f 1 26.11 DZIEDZIC Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U14 LB -- SZWARC Zygmunt Z/4145/22 2022
4 f 1 25.48 STA Miko砤j LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/7116/21 2022 LDK!
5 f 1 21.57 PYSIAK Szymon LKS Lubusz S硊bice 2010 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/7114/21 2022 LDK!
Dysk (1) M
  f 1 16.57 ZWOLI裇KI Antoni UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/5799/22 2022 LDK!
  f 1 16.69 DYRLA Szymon STS Pomerania Szczecin 2009 U14 ZP -- NADARZY裇KI Szymon
  f 1 20.95 ROGUSKI Jan UKS OSoT Szczecin 2009 U14 ZP -- FERFET Marek Z/4627/22 2022 LDK!
2 f 1 51.38 SUCHECKI Micha Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
3 f 1 47.59 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB II SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
4 f 1 41.69 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
5 f 1 39.58 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona G髍a 2007 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
6 f 1 33.37 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona G髍a 2007 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2022
7 f 1 29.27 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2022 LDK!
8 f 1 29.05 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz S硊bice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/5131/19 2022 LDK!
9 f 1 21.28 BOJARSKI Aleksander LKS Lubusz S硊bice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/9160/21 2022 LDK!
  f 1 NM WITKOWSKI Patryk LKS Lubusz S硊bice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/2813/22 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 49.13 TROIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II KOZIE Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 44.04 MA袺OWSKI Oliwier ALKS AJP Gorz體 Wlkp. 2006 U18 LB III KOWALSKI Zenon Z/0816/20 2022 LDK!
3 f 1 36.74 PIECH Igor ZLKL Zielona G髍a 2005 U18 LB IV WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
4 f 1 36.03 STA Seweryn LKS Lubusz S硊bice 2006 U18 LB IV HOROSZKIEWICZ kasz Z/1801/20 2022 BEZ
5 f 1 34.58 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
6 f 1 31.41 ZI蔜ARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZY裇KI Szymon Z/9294/21 2022 LDK!
7 f 1 30.71 HOROSZKIEWICZ Antoni LKS Lubusz S硊bice 2008 U16 LB V HOROSZKIEWICZ kasz Z/5131/19 2022 LDK!
8 f 1 29.28 KSI’EK Jakub ZLKL Zielona G髍a 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 39.21 FIGAS Bart硂miej LKS Polkowice 2004 U20 DS III PIERZCHA W砤dys砤w Z/10006/21 2022 LDK!
Oszczep (500) M
1 f 1 34.61 BIENIEK Marcel LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/7112/21 2022 LDK!
2 f 1 29.34 JANKOWIAK Witold ZLKL Zielona G髍a 2009 U14 LB -- BISKUP Pawe Z/2989/22 2022 LDK!
3 f 1 17.53 SKUBISZ Ksawery LKS Lubusz S硊bice 2009 U14 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/7115/21 2022 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 54.61 CEGLAREK Bartosz UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP III WEISS El縝ieta Z/0026/21 2022 LDK!
2 f 1 41.24 CYPRYA裇KI Damian LKS Fenix S硊psk 2007 U16 PM V GRECKA Ewa Z/2033/22 2022
3 f 1 34.17 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona G髍a 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2022
4 f 1 29.48 LIS Karol ZLKL Zielona G髍a 2008 U16 LB -- BISKUP Pawe Z/2828/22 2022
5 f 1 26.44 JAK覤OWSKI Jakub ZLKL Zielona G髍a 2008 U16 LB -- BISKUP Pawe Z/1576/22 2022 LDK!
6 f 1 25.16 ICH Sebastian LKS Lubusz S硊bice 2008 U16 LB -- HOROSZKIEWICZ kasz Z/5458/22 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 30.40 SZOSTAK Miko砤j UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 58.02 STASIOK Jan LKS Fenix S硊psk 2005 U18 PM II GRECKA Ewa Z/5626/18 2022 3 LDK!
2 f 1 31.89 MA芀OWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 11.667742967606 sekund