Ruda ¦l±ska 01.10.2022
Mistrzostwa Woj. ¦l±skiego U14 [DMP U20]
100 m K
1 1 e 1 13.05 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.7 III ROLAK Dorota Z/5588/19 2022 LDK!
2 15 e 1 14.02 ZASTAWNY Agata MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +0.7 V PASZTA Anna Z/1253/22 2022 LDK!
3 31 e 1 14.70 CZYŻ Maja TL ROW Rybnik 2010 U14 SL +0.7 -- B.D. Z/5862/22 2022
4 33 e 1 14.99 GARUS Martyna MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL +0.7 -- ROLAK Dorota Z/13888/21 2022 LDK!
5 44 e 1 15.44 KURASZ Agata UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL +0.7 -- B.D. Z/1742/21 2022 LDK!
6 51 e 1 15.82 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U14 SL +0.7 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2022
1 2 e 2 13.30 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL +1.1 IV MARMUR Stanisław Z/13233/21 2022 LDK!
2 13 e 2 13.99 FRANCUZ Marianna KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL +1.1 V DĘBOWSKI Michał Z/4054/20 2022 LDK!
3 22 e 2 14.24 LISOWSKA Martyna UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL +1.1 V WAJDA Aleksandra Z/13951/21 2022
4 24 e 2 14.38 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL +1.1 V STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2022 LDK!
5 38 e 2 15.17 KUCZMASZEWSKA Luiza Maria RMKS Rybnik 2009 U14 SL +1.1 -- FOJCIK Dorota Z/4445/22 2022
6 40 e 2 15.24 MATYKA Zuzanna MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL +1.1 -- B.D. Z/4099/20 2022 LDK!
7 42 e 2 15.41 NAPIÓRA Nadia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +1.1 -- DUDAŁA Piotr Z/4441/19 2022 BEZ LDK!
8 63 e 2 16.82 NOSAL Viktoria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL +1.1 -- SPISAK Barbara Z/9581/21 2021 LDK!
1 7 e 3 13.78 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL +2.0 IV B.D. Z/4665/19 2022 LDK!
2 19 e 3 14.16 KEMPNY Wiktoria UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL +2.0 V BOJKO Bogdan Z/3876/20 2022
3 21 e 3 14.22 KOLMAN Zuzanna UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL +2.0 V WAJDA Aleksandra Z/13957/21 2022
4 27 e 3 14.63 ZAKŁOS Maja UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL +2.0 -- KRUPA Iwona Z/0248/21 2022 LDK!
5 32 e 3 14.80 BIEG Natalia UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL +2.0 -- WAJDA Aleksandra Z/1737/21 2022 LDK!
6 39 e 3 15.18 KONDROT Zuzanna UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL +2.0 -- BOJKO Bogdan Z/4564/19 2022
7 48 e 3 15.61 SULIGA Victoria RMKS Rybnik 2010 U14 SL +2.0 -- FOJCIK Dorota Z/13706/21 2022 LDK!
8 62 e 3 16.64 DYSZY Weronika TS AKS Chorzów 2010 U14 SL +2.0 -- GRUCHEL Marzena Z/2196/22 2022 LDK!
1 3 e 4 13.50 SŁOWIŃSKA Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL +0.7 IV KWA¦NIAK Oliwia Z/13999/21 2022 LDK!
2 16 e 4 14.08 PAJKIERT Weronika MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U14 SL +0.7 V SZYJKA Beata Z/2817/21 2022 LDK!
3 20 e 4 14.20 KUBICA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.7 V DĘBOWSKI Michał Z/4617/22 2022 LDK!
4 34 e 4 15.00 ŁˇCZKA Nikola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL +0.7 -- CZYŻ Katarzyna Z/14076/21 2022
5 50 e 4 15.81 CZYŻ Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.7 -- DOBIJA Katarzyna Z/2269/22 2022 LDK!
6 52 e 4 15.86 NOWAK Oliwia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL +0.7 -- CZYŻ Katarzyna Z/14081/21 2022
1 14 e 5 14.00 STANIA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL 0.0 V BIELA Monika Z/7263/21 2022 LDK!
2 17 e 5 14.09 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL 0.0 V MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
3 26 e 5 14.50 ŻUCZEK Anna MOSM Tychy 2009 U14 SL 0.0 V PRZYBYCIN Bogdan Z/5085/22 2022
4 35 e 5 15.04 KWIECIŃSKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL 0.0 -- ROLAK Dorota Z/1030/21 2022 LDK!
5 37 e 5 15.16 JÓSKOW Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- DOBIJA Katarzyna Z/2020/22 2022 LDK!
6 43 e 5 15.44 MYNARSKA Milena KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/5935/22 2022 LDK!
7 64 e 5 16.95 ZAWISZA Lilianna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL 0.0 -- GÓRECKA Małgorzata Z/14144/21 2022
8 65 e 5 17.28 PRZYBYLSKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL 0.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/14085/21 2022
1 4 e 6 13.74 KRUTOK Wiktoria TL ROW Rybnik 2009 U14 SL +0.9 IV OLSZAR Michał Z/1762/22 2022
2 9 e 6 13.82 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.9 V DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2022 LDK!
3 30 e 6 14.65 KUBICA Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.9 -- DĘBOWSKI Michał Z/4618/22 2022 LDK!
4 54 e 6 16.03 MARSZAŁEK Milena KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/2266/22 2022 LDK!
5 56 e 6 16.10 WÓJCIK Julia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL +0.9 -- KRUPA Iwona Z/0249/21 2022 LDK!
6 57 e 6 16.12 MOJ Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL +0.9 -- GRUCHEL Marzena Z/2207/22 2022 LDK!
7 58 e 6 16.21 PREISNER Matylda MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +0.9 -- GÓRECKA Małgorzata Z/0851/21 2022 LDK!
1 5 e 7 13.75 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +1.5 IV DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2022 LDK!
2 10 e 7 13.85 OSADNIK Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +1.5 V RUSZEL Piotr Z/12477/21 2022 LDK!
3 11 e 7 13.98 RÓŻYCKA Lena UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL +1.5 V WAJDA Aleksandra Z/4510/19 2022 LDK!
4 27 e 7 14.63 MIKOŁAJCZYK Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.5 -- DĘBOWSKI Michał Z/2017/22 2022 LDK!
5 29 e 7 14.64 KA¬MIERCZUK Blanka MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +1.5 -- ROLAK Dorota Z/1029/21 2022 LDK!
6 41 e 7 15.32 MATCZUK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +1.5 -- ROLAK Dorota Z/14025/21 2022
7 46 e 7 15.59 GAJOCH Magdalena MKS Pałac Młodzieży Katowice 2009 U14 SL +1.5 -- B.D. Z/13826/21 2022
8 60 e 7 16.31 DZIEDZIC Nadia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL +1.5 -- KRUPA Iwona Z/2325/22 2022
1 8 e 8 13.80 KRÓLICKA Tola GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +0.5 IV RAMUS Józef Z/3593/22 2022 LDK!
2 12 e 8 13.98 KRUPA Aleksandra KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.5 V DOBIJA Katarzyna Z/5533/21 2022 LDK!
3 23 e 8 14.30 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL +0.5 V STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2022 LDK!
4 36 e 8 15.06 BORAL Marcelina UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL +0.5 -- KRUPA Iwona Z/0244/21 2022 LDK!
5 45 e 8 15.56 POHL Magdalena MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +0.5 -- SZCZYRK Janusz Z/13461/21 2022 LDK!
6 47 e 8 15.60 WIENCEK Małgorzata MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2010 U14 SL +0.5 -- B.D. Z/3047/21 2022 LDK!
7 55 e 8 16.09 FˇFERKO Roksana SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL +0.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/14114/21 2022 LDK!
8 61 e 8 16.41 BYSZKO Zuzanna MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +0.5 -- GÓRECKA Małgorzata Z/13658/21 2022
1 6 e 9 13.75 FOLEK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL +0.2 IV SPISAK Barbara Z/5904/22 2022 LDK!
2 18 e 9 14.09 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL +0.2 V BIELA Monika Z/3861/19 2022 LDK!
3 24 e 9 14.38 SYCHLA Emilia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2009 U14 SL +0.2 V GÓRECKA Małgorzata Z/2147/20 2022 LDK!
4 49 e 9 15.73 KOBYŁKA Kamila MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +0.2 -- SZCZYRK Janusz Z/5779/22 2022
5 53 e 9 15.90 HORNIK Aleksandra SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL +0.2 -- ŻUK Bartłomiej Z/14102/21 2022 LDK!
6 59 e 9 16.24 KRZYSTECZKO Weronika TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL +0.2 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1853/22 2022 LDK!
1 1 f 1 13.08 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.9 III ROLAK Dorota Z/5588/19 2022 LDK!
2 2 f 1 13.16 SŁOWIŃSKA Maja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL +0.9 III KWA¦NIAK Oliwia Z/13999/21 2022 LDK!
3 3 f 1 13.61 KRÓLICKA Tola GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL +0.9 IV RAMUS Józef Z/3593/22 2022 LDK!
4 4 f 1 13.62 KOTOWICZ Hanna MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.9 IV DUDAŁA Piotr Z/4448/19 2022 LDK!
5 5 f 1 13.69 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL +0.9 IV B.D. Z/4665/19 2022 LDK!
6 6 f 1 13.77 KOZYRA Zofia KS AZS AWF Katowice # 2009 U14 SL +0.9 IV MARMUR Stanisław Z/13233/21 2022 LDK!
7 7 f 1 13.83 KRUTOK Wiktoria TL ROW Rybnik 2009 U14 SL +0.9 V OLSZAR Michał Z/1762/22 2022
  f 1 DNF FOLEK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL +0.9 -- SPISAK Barbara Z/5904/22 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 44.19 PRZˇDKA Kinga LKS Pszczyna 2009 U14 SL III KŁÓSKA Karolina Z/4551/19 2022 LDK!
2 2 s 1 44.47 LESZCZYŃSKA Oliwia MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL III SZCZYRK Janusz Z/1413/20 2022 LDK!
3 3 s 1 45.55 KRUTOK Wiktoria TL ROW Rybnik 2009 U14 SL IV OLSZAR Michał Z/1762/22 2022
4 4 s 1 46.13 OSADNIK Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL IV RUSZEL Piotr Z/12477/21 2022 LDK!
5 5 s 1 46.32 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
6 7 s 1 46.74 ZICHLARZ Zofia UKS Diament Godów 2010 U14 SL V KALINOWSKI Stefan Z/2087/20 2022 LDK!
1 6 s 2 46.50 POLAK Marta MUKS SZS Cieszyn 2009 U14 SL IV WERNER Mirosław Z/13852/21 2022
2 8 s 2 46.86 MIKU¦KIEWICZ Emilia UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL V WAJDA Aleksandra Z/2331/18 2022 BEZ LDK!
3 10 s 2 46.93 GIBAS Julia TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/4520/19 2022 LDK!
4 11 s 2 47.01 WEIGEL Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/2000/22 2022 LDK!
5 14 s 2 48.20 DITRICH Marlena UKS Chromik Mysłowice 2009 U14 SL V PASZTA Anna Z/6380/21 2022 LDK!
6 19 s 2 49.16 MAZIK Antonina GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2677/20 2022 LDK!
1 12 s 3 47.73 LICHNOWSKA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL V JONDA Czesław Z/2231/22 2022
2 13 s 3 48.12 MI¦TA Natalia MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL V PASZTA Anna Z/3451/22 2022
3 17 s 3 48.61 JAWORSKA Julia MKS Brenna Górki # 2010 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6324/22 2022
4 18 s 3 49.02 JAWORSKA Klaudia MKS Brenna Górki # 2010 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6325/22 2022
5 22 s 3 49.38 TKOCZ Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2735/20 2022 LDK!
6 34 s 3 51.29 JAWORSKA Milena MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/3318/20 2022 LDK!
1 15 s 4 48.50 MARCINIAK Nikola TL Athletics Jastrzębie 2009 U14 SL V STA¦KIEWICZ Jakub Z/3124/22 2022 LDK!
2 20 s 4 49.34 KRAMARCZYK Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1726/19 2022 LDK!
3 24 s 4 49.57 KHELOUF Malika UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/0562/22 2022 LDK!
4 27 s 4 50.35 SIKORA Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/12391/21 2022 LDK!
5 30 s 4 50.82 SKRUDLIK Roksana LKS Orzeł Kozy 2010 U14 SL -- HARAT Beata Z/4066/20 2022 LDK!
6 35 s 4 51.49 BECK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5142/21 2022
1 23 s 5 49.42 BIESZCZAD Tamara MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/1711/20 2022 LDK!
2 25 s 5 49.68 KUBICA Amelia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/4618/22 2022 LDK!
3 26 s 5 50.26 CZYŻ Maja TL ROW Rybnik 2010 U14 SL -- B.D. Z/5862/22 2022
4 31 s 5 50.97 BORAL Marcelina UKS Czwórka Żory 2009 U14 SL -- KRUPA Iwona Z/0244/21 2022 LDK!
5 32 s 5 51.17 JAROSZ Paulina UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/1920/22 2022 LDK!
6 33 s 5 51.21 MATCZUK Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/14025/21 2022
1 36 s 6 51.60 GWIZDOŃ Barbara LKS Pogórze Skoczów 2010 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/1547/22 2022
2 39 s 6 52.23 KLE¦TA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/2734/20 2022 LDK!
3 41 s 6 53.28 GŁUCH Malwina MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/3909/20 2022 LDK!
4 48 s 6 56.40 WÓJCIK Julia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL -- KRUPA Iwona Z/0249/21 2022 LDK!
1 28 s 7 50.38 SZEWCZYK Julita LKS Pogórze Skoczów 2010 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5424/22 2022
2 42 s 7 53.37 WŁOSEK Julia MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/5776/22 2022
3 44 s 7 54.81 STACHURA Katarzyna GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/4727/22 2022 LDK!
4 45 s 7 55.00 GRZESIOWSKA Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/3294/20 2022 LDK!
5 46 s 7 56.00 BˇK Paulina UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2114/21 2022 LDK!
1 9 s 8 46.90 KUBICA Alicja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL V DĘBOWSKI Michał Z/4617/22 2022 LDK!
2 16 s 8 48.55 STANIA Natalia MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/7263/21 2022 LDK!
3 37 s 8 51.98 MIĆKA Amelia MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/5903/22 2022
4 38 s 8 52.04 MACHULEC Agnieszka MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -- BONK Anna Z/5915/22 2022 LDK!
5 40 s 8 52.26 WIENCEK Małgorzata MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2010 U14 SL -- B.D. Z/3047/21 2022 LDK!
1 21 s 9 49.34 GLOMB Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/1907/22 2022
2 29 s 9 50.72 ŁˇCZKA Agata UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -- BOJKO Bogdan Z/5995/22 2022
4 47 s 9 56.19 RZYTKI Anna MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL -- KĘDZIOR Paweł
5 49 s 9 57.38 GUCIK Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL -- KĘDZIOR Paweł
600 m K
1 1 s 1 1:40.36 MACIEICZEK Amelia LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/5729/19 2022 LDK!
2 2 s 1 1:47.72 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL V JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 1:48.95 DYBCZYŃSKA Amelia MKS Brenna Górki # 2010 U14 SL V DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6321/22 2022
4 4 s 1 1:49.61 ¦WIERCZYNA Maja MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/2180/22 2022
5 5 s 1 1:50.48 MANCIN Nela MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota # Z/0975/22 2022
6 6 s 1 1:53.01 SPILOK Patrycja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/3328/20 2022 LDK!
7 7 s 1 1:53.94 SOBU¦ Alicja MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/4063/20 2022 LDK!
8 9 s 1 1:54.88 GAIK Zuzanna LKS Orzeł Kozy 2010 U14 SL -- HARAT Beata Z/1569/22 2022 LDK!
9 24 s 1 2:02.31 GAŻA Hanna LKS Pszczyna 2009 U14 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/4640/18 2022 BEZ LDK!
1 10 s 2 1:55.41 ¦WIERKOWICZ Kamila GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14133/21 2022 LDK!
2 11 s 2 1:55.76 BOGACZ Milena MKS Brenna Górki # 2010 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6320/22 2022
3 12 s 2 1:56.08 CZAPLA Martyna GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14799/21 2022 LDK!
4 14 s 2 1:57.12 RAKOWSKA Jessica CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5693/22 2022 LDK!
5 16 s 2 1:57.80 SZCZUREK Iga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1800/19 2022
6 17 s 2 1:57.84 SŁAMA Oliwia MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/1849/22 2022
7 18 s 2 1:58.01 BARTECZKO Dagmara MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz Z/2068/22 2022 LDK!
8 19 s 2 1:58.82 PASZEK Malwina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1804/19 2022
9 20 s 2 1:59.18 MIKU¦KIEWICZ Oliwia UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/2514/21 2022 LDK!
1 8 s 3 1:54.25 SZCZĘSNA Wiktoria MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13462/21 2022 LDK!
2 15 s 3 1:57.21 GÓRKA Maria TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SITARSKI Michał Z/1815/19 2022
3 22 s 3 2:00.82 KABASA Wiktoria GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/3671/22 2022 LDK!
4 25 s 3 2:04.02 ADAMIK Zuzanna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1419/20 2022 LDK!
5 27 s 3 2:10.48 BALCAREK Martyna MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia # Z/3894/22 2022 LDK!
6 30 s 3 2:15.73 PRZYBYŁKA Zofia MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/7993/21 2022 LDK!
7 31 s 3 2:17.17 STYPA Kamila MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2311/22 2022
1 13 s 4 1:56.45 CZYŻ Marlena MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/4444/22 2022
2 21 s 4 2:00.34 TREBEL Jagoda MKS Czechowice-Dziedzice 2010 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/13998/21 2022 LDK!
3 23 s 4 2:00.99 CANDER Wiktoria MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -- BONK Anna Z/5914/22 2022 LDK!
4 26 s 4 2:04.28 NOWAK Marta MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL -- KĘDZIOR Paweł
5 28 s 4 2:12.16 CIE¦LAK Nikola KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3854/22 2022
6 29 s 4 2:13.55 KISZKOWSKA Julia KS ADEA Team Gliwice 2009 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3853/22 2022
7 32 s 4 2:21.76 TKACZUK Natalia KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3434/22 2022
8 33 s 4 2:26.92 KASIECZKO Paulina KS ADEA Team Gliwice 2009 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3439/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:11.76 RAKUS Antonina LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL III KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4098/20 2022 LDK!
2 2 s 1 3:14.41 TARĘD¬ Małgorzata KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL IV LACHOWSKA Magdalena Z/2538/22 2022
3 3 s 1 3:17.33 KACZMARCZYK Matylda MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL IV SZCZYRK Janusz Z/13990/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:18.67 GRADOŃ Maja CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3944/20 2022 LDK!
5 5 s 1 3:20.63 SZEWCZYK Kamila UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL IV BOJKO Bogdan Z/3721/19 2022
6 6 s 1 3:23.19 THAMM Malwina MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL V DUDAŁA Piotr Z/4443/19 2022
7 7 s 1 3:23.66 PAPROTA Julia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL V PRZEWIE¬LIK Dorota Z/3320/20 2022 LDK!
8 8 s 1 3:24.58 WAWRZYŃCZAK Paulina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL V JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1579/21 2022 LDK!
9 9 s 1 3:29.01 FLORCZYK Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL V JONDA Czesław Z/13260/21 2022
10 10 s 1 3:31.08 LEWANDOWSKA Oliwia UKS Olimpia Zabrze 2009 U14 SL V MATACZYŃSKI Grzegorz Z/5167/22 2022
11 11 s 1 3:32.03 PIETRASIŃSKA Zuzanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3935/20 2022 LDK!
12 12 s 1 3:32.62 MUSIK Maja UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2182/18 2022 BEZ LDK!
13 13 s 1 3:39.59 BOLIK Anna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5145/21 2022 LDK!
14 14 s 1 3:41.14 SULIGA Idalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- RUSZEL Piotr Z/13988/21 2022 LDK!
15 15 s 1 3:51.03 WALASZCZYK Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3933/20 2022 LDK!
80 m pł ds K
1 1 e 1 13.79 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U14 SL +0.8 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2022
2 3 e 1 14.47 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +0.8 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
3 7 e 1 15.86 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2022 LDK!
4 8 e 1 16.22 PERZ Natalia RMKS Rybnik 2009 U14 SL +0.8 -- FOJCIK Dorota Z/1900/22 2022 LDK!
  e 1 DQ JUNKA Lena MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL +0.8 -- KĘDZIOR Paweł Z/1911/22 2022
1 2 e 2 13.98 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.8 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2022 LDK!
2 4 e 2 14.60 SKOCZEWSKA Lena MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U14 SL +0.8 -- KĘDZIOR Paweł Z/2819/21 2022 LDK!
3 5 e 2 14.78 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2022 LDK!
4 6 e 2 15.73 NOWORYTA Julia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.8 -- BONK Stanisław Z/0948/21 2022 LDK!
5 9 e 2 17.25 WIECZOREK Julia RMKS Rybnik 2010 U14 SL +0.8 -- B.D. Z/1902/22 2022 LDK!
6 10 e 2 17.27 GRZESIOWSKA Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL +0.8 -- ŻUK Bartłomiej Z/3294/20 2022 LDK!
1 1 f 1 13.84 RUBKA Maja MOSM Tychy 2009 U14 SL +1.6 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/2942/19 2022
2 2 f 1 13.88 KOLMAN Martyna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +1.6 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1449/22 2022 LDK!
3 3 f 1 13.89 SKOCZEWSKA Lena MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U14 SL +1.6 -- KĘDZIOR Paweł Z/2819/21 2022 LDK!
4 4 f 1 14.43 MAJEWSKA Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +1.6 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3936/20 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 15.19 SZYJKA Maja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/1276/22 2022 LDK!
6 6 f 1 15.73 NOWORYTA Julia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +1.6 -- BONK Stanisław Z/0948/21 2022 LDK!
7 7 f 1 15.89 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2022 LDK!
8 8 f 1 16.53 PERZ Natalia RMKS Rybnik 2009 U14 SL +1.6 -- FOJCIK Dorota Z/1900/22 2022 LDK!
4x100 m K
1 1 s 1 53.81 FRANCUZ Marianna
MIKOŁAJCZYK Maja
KRUPA Aleksandra
PASIERBEK Zofia
KS Sprint Bielsko-Biała 2010
2009
2009
2009
U14 SLK -- DĘBOWSKI Michał
DĘBOWSKI Michał
DOBIJA Katarzyna
DĘBOWSKI Michał
Z/4054/20
Z/2017/22
Z/5533/21
Z/2112/20
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 54.33 OGŁAZA Karolina
GARUS Martyna
KOTOWICZ Hanna
ŁASZEWICZ Violetta
MKS-MOS Katowice 2009
2010
2009
2009
U14 SLK -- BONK Stanisław
ROLAK Dorota
DUDAŁA Piotr
ROLAK Dorota
Z/8955/21
Z/13888/21
Z/4448/19
Z/5588/19
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 54.82 RÓŻYCKA Lena
MIKU¦KIEWICZ Emilia
LISOWSKA Martyna
KOLMAN Zuzanna
UKS Trójka Mikołów 2009
2009
2009
2010
U14 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
Z/4510/19
Z/2331/18
Z/13951/21
Z/13957/21
2022
2022
2022
2022

BEZ


4 10 s 1 56.91 SAJDOK Martyna
RYT Zuzanna
BIESZCZAD Tamara
STANIA Natalia
MKS Iskra Pszczyna 2009
2009
2010
2010
U14 SLK -- BIELA Monika
BIELA Monika
BIELA Monika
BIELA Monika
Z/1715/20
Z/3861/19
Z/1711/20
Z/7263/21
2022
2022
2022
2022




5 12 s 1 57.19 ZASTAWNY Agata
MI¦TA Natalia
GŁUCH Malwina
SYCHLA Emilia
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010
2010
2010
2009
U14 SLK -- PASZTA Anna
PASZTA Anna
GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
Z/1253/22
Z/3451/22
Z/3909/20
Z/2147/20
2022
2022
2022
2022




1 4 s 2 55.29 KA¬MIERCZUK Blanka
KWIECIŃSKA Emilia
KOLMAN Martyna
TUCKA Emilia
MOS CSiR D±browa Górnicza 2010
2010
2010
2009
U14 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
JA¬WIŃSKI Krzysztof
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/1029/21
Z/1030/21
Z/1449/22
Z/1589/21
2022
2022
2022
2022




2 5 s 2 55.37 BORKOWSKA Hanna
OSADNIK Emilia
WÓJTOWICZ Weronika
MAJEWSKA Emilia
CKS Budowlani Częstochowa 2010
2010
2009
2010
U14 SLK -- MICHALSKA Alicja
RUSZEL Piotr
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/3680/22
Z/12477/21
Z/3934/20
Z/3936/20
2022
2022
2022
2022



BEZ
3 6 s 2 56.03 SŁOWIŃSKA Maja
JAWORSKA Milena
SOBU¦ Alicja
MACHEJ Emilia
MKS Czechowice-Dziedzice 2010
2009
2009
2009
U14 SLK -- KWA¦NIAK Oliwia
KWA¦NIAK Oliwia
JARCZOK Miłosz
JARCZOK Miłosz
Z/13999/21
Z/3318/20
Z/4063/20
Z/3575/18
2022
2022
2022
2022



BEZ
4 11 s 2 56.93 WIENCEK Małgorzata
SZOMBARA Julia
SPILOK Patrycja
RYCZKO Wirginia
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2010
2009
2009
2009
U14 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/3047/21
Z/2285/20
Z/3328/20
Z/4665/19
2022
2022
2022
2022




5 16 s 2 59.32 JUNKA Lena
GLOMB Anna
SKOCZEWSKA Lena
RZYTKI Anna
MKS-SMS Victoria Racibórz 2010
2010
2009
2010
U14 SLK -- KĘDZIOR Paweł
KĘDZIOR Paweł
KĘDZIOR Paweł
KĘDZIOR Paweł
Z/1911/22
Z/1907/22
Z/2819/21
2022
2022
2022




1 7 s 3 56.60 FOLEK Julia
TKOCZ Maja
FLORCZYK Hanna
LICHNOWSKA Zuzanna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010
2010
2009
2009
U14 SLK -- SPISAK Barbara
CZYŻ Katarzyna
JONDA Czesław
JONDA Czesław
Z/5904/22
Z/2735/20
Z/13260/21
Z/2231/22
2022
2022
2022
2022




2 8 s 3 56.77 WOJCIESZCZAK Emilia
GRZEMPA Oliwia
SZYJKA Maja
WEIGEL Karolina
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009
2009
2009
2009
U14 SLK -- JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/5578/21
Z/4631/19
Z/1276/22
Z/2000/22
2022
2022
2022
2022




3 9 s 3 56.81 BAC CARDENAS Amelia
MAZIK Antonina
¦WIERKOWICZ Kamila
KRÓLICKA Tola
GKS Piast Gliwice 2009
2010
2010
2009
U14 SLK -- RAMUS Józef
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
Z/2344/22
Z/2677/20
Z/14133/21
Z/3593/22
2022
2022
2022
2022




4 14 s 3 58.68 ŁˇCZKA Agata
KEMPNY Wiktoria
KONDROT Zuzanna
SZEWCZYK Kamila
UKS 5 Plus Rydułtowy 2009
2009
2009
2009
U14 SLK -- BOJKO Bogdan
BOJKO Bogdan
BOJKO Bogdan
BOJKO Bogdan
Z/5995/22
Z/3876/20
Z/4564/19
Z/3721/19
2022
2022
2022
2022




5 15 s 3 58.83 MATYKA Zuzanna
CANDER Wiktoria
MACHULEC Agnieszka
GUSTYN Emilia
MOSiR Łaziska Górne 2009
2009
2009
2010
U14 SLK -- B.D.
BONK Anna
BONK Anna
B.D.
Z/4099/20
Z/5914/22
Z/5915/22
Z/2543/20
2022
2022
2022
2022




1 13 s 4 58.63 DYBCZYŃSKA Amelia
BOGACZ Milena
JAWORSKA Julia
JAWORSKA Klaudia
UKS Brenna Górki 2010
2010
2010
2010
U14 SLK -- DYBCZYŃSKI Tomasz
DYBCZYŃSKI Tomasz
DYBCZYŃSKI Tomasz
DYBCZYŃSKI Tomasz
Z/6321/22
Z/6320/22
Z/6324/22
Z/6325/22
2022
2022
2022
2022




2 17 s 4 59.53 KRZYSTECZKO Weronika
MARCINIAK Nikola
GIBAS Julia
CZECH Daria
TL Athletics Jastrzębie 2009
2009
2009
2010
U14 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
CIEMAŁA Krystian
Z/1853/22
Z/3124/22
Z/4520/19
Z/1945/22
2022
2022
2022
2022




3 18 s 4 62.09 PERZ Natalia
WIECZOREK Julia
SULIGA Victoria
KUCZMASZEWSKA Luiza Maria
RMKS Rybnik 2009
2010
2010
2009
U14 SLK -- FOJCIK Dorota
B.D.
FOJCIK Dorota
FOJCIK Dorota
Z/1900/22
Z/1902/22
Z/13706/21
Z/4445/22
2022
2022
2022
2022




4 19 s 4 65.61 KISZKOWSKA Julia
TKACZUK Natalia
KASIECZKO Paulina
CIE¦LAK Nikola
KS ADEA Team Gliwice 2009
2010
2009
2010
U14 SLK -- DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
DARLIŃSKI Artur
Z/3853/22
Z/3434/22
Z/3439/22
Z/3854/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 1 f 1 1.40 KABATA Alicja TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL V CIEMAŁA Krystian Z/4966/22 2022
2 2 f 1 1.40 STROK Paulina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/1275/22 2022 LDK!
3 3 f 1 1.40 PORĘBSKA Martyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL V JUSTYNIAK Joanna Z/5675/22 2022
4 4 f 1 1.25 DZIAŁO Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/3446/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.25 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2022
6 6 f 1 1.20 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
6 6 f 1 1.20 PILSKA Paulina GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- RAMUS Józef Z/3670/22 2022 LDK!
8 8 f 1 1.15 GAJDA Anna GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- RAMUS Józef Z/6143/22 2022 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 2.00 KWIĘDACZ Lena UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/3911/22 2022 LDK!
2 2 f 1 2.00 RZEPUS Julia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/3914/22 2022 LDK!
2 2 f 1 2.00 SKÓRA Emilia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/3915/22 2022 LDK!
4 4 f 1 1.80 KWA¦NY Julia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3910/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.70 MACIEJ Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3912/22 2022 LDK!
5 5 f 1 1.70 SZULC Julia MKS Ustroń 2012 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/8279/21 2022
7 7 f 1 1.70 ROMAN Wiktoria MKS Ustroń 2011 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/3997/22 2022
8 8 f 1 1.70 GOLICZ Gloria UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3909/22 2022 LDK!
9 9 f 1 1.60 NOWAK Julia UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3913/22 2022 LDK!
10 10 f 1 1.30 TARANOWSKA Martyna UKS Olimp Mazańcowice 2011 U12 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/3916/22 2022 LDK!
1 1 f 2 3.10 SZCZOTKA Weronika MKS Ustroń 2009 U14 SL II KUBALA Magdalena Z/8278/21 2022 LDK!
2 2 f 2 2.70 MA¦LANKA Amelia UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL III KRUPIŃSKI Piotr Z/5756/21 2022
3 3 f 2 2.60 STROŃSKA Hanna UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/5758/21 2022
4 4 f 2 2.50 KUPISZ Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL IV KRUPIŃSKI Piotr Z/10934/21 2022
5 5 f 2 2.20 TRACZ Jagoda UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/13845/21 2022
6 6 f 2 2.00 ORTYL Wiktoria UKS Olimp Mazańcowice 2010 U14 SL V KRUPIŃSKI Piotr Z/10935/21 2022
7 7 f 2 1.90 WRÓBEL Maja MKS Ustroń 2010 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/8281/21 2022 LDK!
8 8 f 2 1.50 WANTULOK Milena MKS Ustroń 2010 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/8280/21 2022 LDK!
  f 2 NM KUBIAK Karina UKS Olimp Mazańcowice 2009 U14 SL -- KRUPIŃSKI Piotr Z/5755/21 2022
W dal strefa K
1 1 f 1 4.95 ŁASZEWICZ Violetta MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +1.4 -- ROLAK Dorota Z/5588/19 2022 LDK!
2 2 f 1 4.33 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL +0.7 -- MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
3 3 f 1 4.31 PASIERBEK Zofia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.9 -- DĘBOWSKI Michał Z/2112/20 2022 LDK!
4 4 f 1 4.29 RYCZKO Wirginia MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL +0.7 -- B.D. Z/4665/19 2022 LDK!
5 5 f 1 4.28 GUSTYN Emilia MOSiR Łaziska Górne 2010 U14 SL +1.4 -- B.D. Z/2543/20 2022 LDK!
6 6 f 1 4.21 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +1.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
7 7 f 1 4.17 ZAGÓRSKA Wiktoria MOSM Tychy 2009 U14 SL +1.0 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/0755/22 2022
8 8 f 1 4.13 BESZTA-BOROWSKA Julia UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL +0.3 -- KRUPA Iwona Z/0247/21 2022 LDK!
9 9 f 1 3.88 TUCKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL 0.0 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1589/21 2022 LDK!
10 10 f 1 3.80 ŻUCZEK Anna MOSM Tychy 2009 U14 SL +0.8 -- PRZYBYCIN Bogdan Z/5085/22 2022
11 11 f 1 3.77 RYT Zuzanna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL +1.0 -- BIELA Monika Z/3861/19 2022 LDK!
12 12 f 1 3.73 KOLMAN Zuzanna UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL +0.5 -- WAJDA Aleksandra Z/13957/21 2022
13 13 f 1 3.67 OGŁAZA Karolina MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.7 -- BONK Stanisław Z/8955/21 2022
14 14 f 1 3.66 BIENEK Blanka RMKS Rybnik 2010 U14 SL +0.7 -- FOJCIK Dorota Z/5932/22 2022
15 15 f 1 3.52 FORTUNA Oliwia MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +0.3 -- RZEWNICKI Wiktor Z/5913/22 2022
16 16 f 1 3.46 ADAMCZYK Agnieszka SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL +0.3 -- KOS Kamil Z/2002/22 2022 LDK!
17 17 f 1 3.45 WIĘCEK Katarzyna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL +0.8 -- KOS Kamil Z/2012/22 2022 LDK!
18 18 f 1 3.38 OWSIONKA Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL +0.7 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2006/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 1 f 1 11.31 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/12523/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.64 WOJTAN Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/4699/22 2022 LDK!
3 3 f 1 9.47 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2022
4 4 f 1 9.43 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/4656/19 2022 LDK!
5 5 f 1 9.18 KOLANYK Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2297/22 2022
6 6 f 1 8.91 WIESIOŁEK Oliwia TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/13916/21 2022
7 7 f 1 8.23 KWIECIŃSKA Emilia MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1030/21 2022 LDK!
8 8 f 1 7.78 LASOTA Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0229/21 2022
9 9 f 1 7.21 RYZNAR Elena MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1026/21 2022
10 10 f 1 7.13 DOLIBOG Nikola MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- PEROŃ Katarzyna Z/1391/20 2022 LDK!
11 11 f 1 6.41 SPISAK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/5187/21 2022 LDK!
Wieloskok K
1 1 f 1 9.81 KABATA Alicja TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +1.5 V CIEMAŁA Krystian Z/4966/22 2022
2 2 f 1 9.44 CZECH Daria TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +2.0 -- CIEMAŁA Krystian Z/1945/22 2022 LDK!
3 3 f 1 9.19 WÓJTOWICZ Weronika CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL +0.7 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3934/20 2022 LDK!
4 4 f 1 9.16 KLYTA Barbara TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +2.5 -- SITARSKI Michał Z/1811/19 2022
5 5 f 1 9.06 GRZEMPA Oliwia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.5 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4631/19 2022 LDK!
6 6 f 1 8.92 SENYK Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +1.0 -- SITARSKI Michał Z/1792/19 2022
7 7 f 1 8.91 SAJDOK Martyna MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL +1.7 -- BIELA Monika Z/1715/20 2022 LDK!
8 8 f 1 8.62 OPIOŁA Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.5 -- DĘBOWSKI Michał Z/2110/20 2022 LDK!
9 9 f 1 8.32 WOJCIESZCZAK Emilia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.9 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5578/21 2022 LDK!
10 10 f 1 8.20 CHOJNACKA Emilia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +1.7 -- SITARSKI Michał Z/1794/19 2022 LDK!
11 11 f 1 8.19 SĘDŁAK Natalia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +1.9 -- SITARSKI Michał Z/6244/21 2022
12 12 f 1 8.12 SERWOTKA Marcelina TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +1.2 -- CIEMAŁA Krystian Z/4965/22 2022
13 13 f 1 8.10 MYNARSKA Milena KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/5935/22 2022 LDK!
Młot (2) K
1 1 f 1 40.84 LASOTA Magdalena TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/0229/21 2022
2 2 f 1 38.50 MARONA Amelia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/4656/19 2022 LDK!
3 3 f 1 38.29 WIESIOŁEK Oliwia TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUDZIEŃ Adam Z/13916/21 2022
4 4 f 1 24.03 WOJTAN Wiktoria UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/4699/22 2022 LDK!
5 5 f 1 23.17 SPISAK Karolina TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/5187/21 2022 LDK!
Oszczep (400) K
1 1 f 1 28.10 MACHEJ Emilia MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/3575/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 26.86 MARDAUS Maja KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/13928/21 2022 LDK!
3 3 f 1 26.83 GERMUGA Martyna MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- MARMUR Stanisław Z/3901/20 2022
4 4 f 1 23.63 BAC CARDENAS Amelia GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- RAMUS Józef Z/2344/22 2022 LDK!
5 5 f 1 21.91 RYZNAR Elena MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1026/21 2022
6 6 f 1 20.83 ¦LĘZAK Alicja CKS Budowlani Częstochowa 2009 U14 SL -- WRÓBEL Krzysztof Z/12523/21 2022 LDK!
7 7 f 1 20.22 SYREK Paulina UKS 5 Plus Rydułtowy 2010 U14 SL -- BOJKO Bogdan Z/6011/22 2022
8 8 f 1 19.95 KOLANYK Agata MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2297/22 2022
9 9 f 1 14.77 NOWORYTA Julia MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- BONK Stanisław Z/0948/21 2022 LDK!
10 10 f 1 10.87 BIENEK Blanka RMKS Rybnik 2010 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/5932/22 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 25.74 MUSIOŁ Alicja MKS-MOSM Bytom 2005 U18 SL -- MARMUR Stanisław Z/3898/20 2022
Chód 1 km K
1 1 s 1 5:31.67 ROJEK Karolina MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1585/21 2022 LDK!
2 2 s 1 5:44.84 BEDNARZ Zuzanna MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/2244/20 2022 LDK!
3 3 s 1 6:05.07 BILIŃSKA Julia LUKS Podium Kup 2008 U16 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/2562/22 2022 LDK!
4 4 s 1 6:21.56 DUTKIEWICZ Michalina UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/3746/20 2022 LDK!
5 5 s 1 6:42.68 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2022 LDK!
100 m M
1 5 e 1 13.17 WRZOSEK Krzysztof CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL +0.5 -- KASIŃSKI Marek Z/5328/22 2022
2 12 e 1 14.00 GIBUŁA Radosław MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +0.5 -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1582/21 2022 LDK!
3 16 e 1 14.13 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL +0.5 -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2022 LDK!
4 19 e 1 14.54 BRACHANIEC Sebastian MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.5 -- ROLAK Dorota Z/1023/21 2022 LDK!
5 23 e 1 14.64 PEJSKI Krzysztof TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2007 U16 SL +0.5 -- JONDA Czesław
6 27 e 1 15.18 SPRU¦ Antoni MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +0.5 -- JACYSZYN Lechosław Z/13917/21 2022 LDK!
7 31 e 1 15.90 ĆWIKLIŃSKI Mikołaj MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +0.5 -- GÓRECKA Małgorzata Z/3916/20 2022 LDK!
1 1 e 2 12.79 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.2 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2022 LDK!
2 8 e 2 13.75 MIZGAŁA Mateusz UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U14 SL +1.2 -- PILAREK Sławomir Z/10251/21 2022 LDK!
3 9 e 2 13.95 LEPSKI Franciszek KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL +1.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/5187/22 2022 LDK!
4 20 e 2 14.55 KOLONKO Karol GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL +1.2 -- RAMUS Józef # Z/12314/21 2022 LDK!
5 26 e 2 15.13 CIAŁOŃ Tomasz MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL +1.2 -- B.D. Z/4101/20 2022 LDK!
1 3 e 3 13.05 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +1.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2022 LDK!
2 10 e 3 13.96 HEMLECKI Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL +1.0 -- CZYŻ Katarzyna Z/5564/19 2022 LDK!
3 11 e 3 13.99 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL +1.0 -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
4 17 e 3 14.27 TKACZ Dominik MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +1.0 -- JACYSZYN Lechosław Z/14055/21 2022 LDK!
5 24 e 3 14.82 DOPIERAŁA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL +1.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/4055/20 2022 LDK!
6 28 e 3 15.41 NOWAKOWSKI Jan MKS Pałac Młodzieży Katowice 2010 U14 SL +1.0 -- B.D. Z/3969/22 2022
7 32 e 3 15.99 PYKA Artur UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL +1.0 -- WAJDA Aleksandra Z/2249/22 2022
1 2 e 4 13.05 TWARDAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.7 -- DOBIJA Katarzyna Z/5015/22 2022 LDK!
2 6 e 4 13.43 ROLECKI Mikołaj GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL +0.7 -- RAMUS Józef Z/2337/22 2022 LDK!
3 14 e 4 14.02 NOWAK Oskar UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL +0.7 -- B.D. Z/1744/21 2022 LDK!
4 15 e 4 14.05 KOZAK Jan SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.7 -- ŻUK Bartłomiej Z/2368/18 2022 LDK!
5 18 e 4 14.32 STASZEWSKI Michał UKS Trójka Mikołów 2010 U14 SL +0.7 -- WAJDA Aleksandra Z/13956/21 2022
6 25 e 4 15.06 FRELICH Szymon RMKS Rybnik 2010 U14 SL +0.7 -- FOJCIK Dorota Z/5931/22 2022
7 30 e 4 15.86 BŁACHUT Krzysztof MKS Żywiec 2010 U14 SL +0.7 -- FIJAK Krystyna Z/2178/22 2022 LDK!
1 4 e 5 13.14 SU¦LIK Jakub CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL +0.8 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/4223/19 2022
2 7 e 5 13.44 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2022 LDK!
3 13 e 5 14.00 POLOWCZYK Marcin MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL +0.8 -- DUBIEL Adam Z/13884/21 2022
4 21 e 5 14.61 ROGACZ Aleksander MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +0.8 -- GÓRECKA Małgorzata Z/2143/20 2022 LDK!
5 22 e 5 14.63 SIKORA Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL +0.8 -- CZYŻ Katarzyna Z/5928/22 2022
6 29 e 5 15.78 OKOLUS Maks SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL +0.8 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2526/19 2022 LDK!
7 33 e 5 18.14 RUDLICKI Hubert MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +0.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/2308/22 2022
1 1 f 1 12.59 WRZOSEK Krzysztof CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL +0.4 V KASIŃSKI Marek Z/5328/22 2022
2 2 f 1 12.71 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.4 V JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2022 LDK!
3 3 f 1 13.07 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL +0.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2022 LDK!
4 4 f 1 13.18 TWARDAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/5015/22 2022 LDK!
5 5 f 1 13.30 SU¦LIK Jakub CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL +0.4 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/4223/19 2022
6 6 f 1 13.53 ROLECKI Mikołaj GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL +0.4 -- RAMUS Józef Z/2337/22 2022 LDK!
7 7 f 1 13.76 MIZGAŁA Mateusz UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U14 SL +0.4 -- PILAREK Sławomir Z/10251/21 2022 LDK!
8 8 f 1 13.82 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 42.53 WRZOSEK Krzysztof CTL ORLĘTA Częstochowa 2009 U14 SL -- KASIŃSKI Marek Z/5328/22 2022
2 2 s 1 43.06 TWARDAK Mateusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/5015/22 2022 LDK!
3 3 s 1 43.32 KUTYBA Kacper MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/13530/21 2022 LDK!
4 4 s 1 43.54 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/11997/21 2022 LDK!
5 5 s 1 43.93 DZIERŻĘGA Igor UKS 5 Plus Rydułtowy 2009 U14 SL -- BOJKO Bogdan Z/6085/21 2022
6 8 s 1 46.75 JEDLIŃSKI Oliwier MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/13885/21 2022
1 6 s 2 45.39 ROSÓŁ Konrad MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- LAKSA Dariusz Z/1409/20 2022 LDK!
2 7 s 2 46.22 STAWINOGA Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/3124/20 2022
3 9 s 2 46.85 PIECHOTA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/5569/21 2022 LDK!
4 11 s 2 48.15 LUBOŃ Albert MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL -- ROLAK Dorota Z/1031/21 2022 LDK!
5 16 s 2 49.58 WYPYCH Radosław UKS Trójka Mikołów 2009 U14 SL -- WAJDA Aleksandra Z/1751/21 2022 LDK!
1 12 s 3 48.35 TKACZ Dominik MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/14055/21 2022 LDK!
2 14 s 3 48.66 STAJKOWSKI Cezary MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -- B.D. Z/4010/18 2022 BEZ LDK!
3 15 s 3 49.57 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL -- PASZTA Anna Z/2017/20 2022 LDK!
4 17 s 3 49.94 SOBCZYK Patryk KS ADEA Team Gliwice 2009 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3005/22 2022
5 19 s 3 50.89 SPRU¦ Antoni MKS-MOSM Bytom 2010 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/13917/21 2022 LDK!
1 10 s 4 47.23 CHRAPEK Wiktor MKS-SMS Victoria Racibórz 2009 U14 SL -- B.D. Z/1910/22 2022
2 13 s 4 48.61 TRONINA Seweryn MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- LAKSA Dariusz Z/1404/20 2022 LDK!
3 18 s 4 50.59 MACHAŁA Tomasz MUKS SZS Cieszyn 2010 U14 SL -- WERNER Mirosław Z/1847/22 2022
4 20 s 4 54.68 PATOŁA Wiktor KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/0443/21 2022
5 21 s 4 55.27 BRYŁA Kajetan TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0824/20 2022 LDK!
3 43 s 9 54.17 PŁONECZKA Nikol UKS Czwórka Żory 2010 U14 SL --
600 m M
1 1 s 1 1:39.17 JANKOWSKI Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL V SZCZYRK Janusz Z/4084/20 2022 LDK!
2 2 s 1 1:42.59 MAZIK Franciszek GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2678/20 2022 LDK!
3 3 s 1 1:42.60 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2022 LDK!
4 4 s 1 1:45.37 WˇTROBA Tymoteusz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- DĘBOWSKI Michał Z/2121/20 2022 LDK!
5 5 s 1 1:45.57 CYGANEK Damian GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/2473/20 2022 LDK!
6 6 s 1 1:48.92 GRZELAK Bartosz MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/2811/21 2022 LDK!
7 7 s 1 1:49.63 IZYDORCZYK Eryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- JONDA Czesław Z/2229/22 2022
8 8 s 1 1:53.03 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1177/20 2022 LDK!
9 9 s 1 1:54.08 SZYJKA Jakub MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/2821/21 2022 LDK!
10 10 s 1 2:06.41 KSIˇŻEK Jakub MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL -- GÓRECKA Małgorzata Z/2145/20 2022 LDK!
11 11 s 1 2:23.78 WILKOWICZ Paweł RMKS Rybnik 2009 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/5933/22 2022
1000 m M
1 1 s 1 3:01.02 JASIULEK Bruno MKS Brenna Górki # 2009 U14 SL -- DYBCZYŃSKI Tomasz Z/6323/22 2022
2 2 s 1 3:02.79 SOBOTA Konrad MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/2067/22 2022 LDK!
3 3 s 1 3:12.82 SZYMURA Franciszek MKS Iskra Pszczyna 2010 U14 SL -- BIELA Monika Z/7264/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:22.70 MATUSZNY Piotr LKS Pogórze Skoczów 2009 U14 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/0983/18 2022 BEZ
5 5 s 1 3:22.85 KANCLERZ Kamil MKS-SMS Victoria Racibórz 2010 U14 SL -- SZYJKA Beata Z/2828/21 2022 LDK!
6 6 s 1 3:22.91 SAHLI Mahmoud MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- LAKSA Dariusz Z/3939/20 2022 LDK!
7 7 s 1 3:28.90 ZIĘTAL Adam CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -- ZIĘTAL Agnieszka Z/7923/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:32.26 HERBU¦ Bartłomiej MKS Żywiec 2010 U14 SL -- FIJAK Krystyna Z/2166/22 2022
9 9 s 1 3:33.59 BARTUSEK Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/1719/19 2022 LDK!
10 10 s 1 3:38.43 SIWEK Leon TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5929/22 2022
11 11 s 1 3:47.32 BEMBEN Sebastian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010 U14 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/5143/21 2022
  s 1 DNF ZARANKOWSKI Jakub KS ADEA Team Gliwice 2010 U14 SL -- DARLIŃSKI Artur Z/3435/22 2022
100 m pł M
1 1 s 1 19.02 SANECKI Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/4053/20 2022 LDK!
2 2 s 1 19.32 BUZDEREWICZ Filip KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.6 -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/5936/22 2022
3 3 s 1 19.57 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.6 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2022 LDK!
4 4 s 1 19.79 PIECHOTA Adam SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +0.6 -- JUSTYNIAK Joanna Z/5569/21 2022 LDK!
4x100 m M
1 1 s 1 53.71 KOZAK Jan
SKOCZYLAS Mateusz
PIECHOTA Adam
OWCZARCZYK Oskar
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009
2009
2009
2009
U14 SLK -- ŻUK Bartłomiej
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
JUSTYNIAK Joanna
Z/2368/18
Z/4340/22
Z/5569/21
Z/4031/22
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 54.33 BUZDEREWICZ Filip
RAKOCZY Jan
LEPSKI Franciszek
TWARDAK Mateusz
KS Sprint Bielsko-Biała 2009
2009
2010
2009
U14 SLK -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata
DĘBOWSKI Michał
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/5936/22
Z/2114/20
Z/5187/22
Z/5015/22
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 54.76 HEMLECKI Paweł
STAWINOGA Piotr
MICHALSKI Piotr
GASZCZYK Marcin
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2010
2009
2009
2009
U14 SLK -- CZYŻ Katarzyna
JONDA Czesław
SPISAK Barbara
SPISAK Barbara
Z/5564/19
Z/3124/20
Z/1709/19
Z/5152/21
2022
2022
2022
2022




4 4 s 1 54.90 BRACHANIEC Sebastian
LUBOŃ Albert
NIECHCIAŁ Daniel
GIBUŁA Radosław
MOS CSiR D±browa Górnicza 2010
2010
2009
2009
U14 SLK -- ROLAK Dorota
ROLAK Dorota
RZEWNICKI Wiktor
JA¬WIŃSKI Krzysztof
Z/1023/21
Z/1031/21
Z/1587/21
Z/1582/21
2022
2022
2022
2022




5 5 s 1 55.20 KOLONKO Karol
MAZIK Franciszek
CYGANEK Damian
ROLECKI Mikołaj
GKS Piast Gliwice 2010
2010
2009
2010
U14 SLK -- RAMUS Józef
¦NIEGÓRSKI Adam
¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
Z/12314/21
Z/2678/20
Z/2473/20
Z/2337/22
2022
2022
2022
2022




6 6 s 1 59.57 KSIˇŻEK Jakub
ĆWIKLIŃSKI Mikołaj
ĆWIERTNIA Kacper
ROGACZ Aleksander
MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010
2010
2010
2010
U14 SLK -- GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
GÓRECKA Małgorzata
Z/2145/20
Z/3916/20
Z/14145/21
Z/2143/20
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 1 f 1 1.60 MYSZOR Hubert RMKS Rybnik 2009 U14 SL -- FOJCIK Dorota Z/4418/20 2022 LDK!
2 2 f 1 1.45 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4057/20 2022 LDK!
3 3 f 1 1.40 OWCZARCZYK Oskar SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/4031/22 2022 LDK!
4 4 f 1 1.35 CZAJOWSKI Jakub MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- JARCZOK Miłosz # Z/11997/21 2022 LDK!
5 5 f 1 1.35 JEDLIŃSKI Oliwier MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -- DUDAŁA Piotr Z/13885/21 2022
5 5 f 1 1.35 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL -- BIELA Monika Z/3171/20 2022 LDK!
7 7 f 1 1.30 BUZDEREWICZ Filip KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL -- CAPUTA TAMOWSKA Małgorzata Z/5936/22 2022
8 8 f 1 1.20 BRÓZDA Szymon TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/1177/20 2022 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 2.00 KUBALA Mikolaj MKS Ustroń 2011 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/8277/21 2022 LDK!
2 2 f 1 1.40 ONDRZEJEK Antoni MKS Ustroń 2013 U12 SL -- KUBALA Magdalena Z/3998/22 2022
1 1 f 2 2.50 POLOK Patryk MKS Ustroń 2009 U14 SL -- KUBALA Magdalena Z/6084/21 2022 LDK!
W dal M
1 1 f 1 5.20 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U14 SL +1.4 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2022 LDK!
2 2 f 1 5.18 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U14 SL +1.7 -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2022 LDK!
3 3 f 1 4.69 SKOCZYLAS Mateusz SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2009 U14 SL +2.3 -- JUSTYNIAK Joanna Z/4340/22 2022 LDK!
4 4 f 1 4.63 MIZGAŁA Mateusz UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U14 SL +0.9 -- PILAREK Sławomir Z/10251/21 2022 LDK!
5 5 f 1 4.60 GASZCZYK Marcin TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL +2.2 -- SPISAK Barbara Z/5152/21 2022 LDK!
6 6 f 1 4.39 SAPA Jakub MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +1.8 -- JACYSZYN Lechosław Z/2309/22 2022
7 7 f 1 4.38 NIECHCIAŁ Daniel MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL +3.2 -- RZEWNICKI Wiktor Z/1587/21 2022 LDK!
8 8 f 1 4.29 SZEWCZYK Igor MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +0.4 -- KMAK Angelika Z/3341/22 2022
9 9 f 1 4.14 SZOŁTYSIK Bartosz MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL +1.4 -- JACYSZYN Lechosław Z/3943/20 2022 LDK!
10 10 f 1 4.10 SANECKI Tomasz KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL 0.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/4053/20 2022 LDK!
11 11 f 1 3.99 RAKOCZY Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2009 U14 SL +1.0 -- DĘBOWSKI Michał Z/2114/20 2022 LDK!
12 12 f 1 3.97 PŁONKA Szymon UKS Chromik Mysłowice 2010 U14 SL +1.2 -- PASZTA Anna Z/2017/20 2022 LDK!
13 13 f 1 3.94 STAJKOWSKI Cezary MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL +0.9 -- B.D. Z/4010/18 2022 BEZ LDK!
14 14 f 1 3.94 KOLONKO Karol GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL +0.9 -- RAMUS Józef # Z/12314/21 2022 LDK!
15 15 f 1 3.91 CIAŁOŃ Tomasz MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL +0.9 -- B.D. Z/4101/20 2022 LDK!
16 16 f 1 3.84 GOLEC Antoni MOS CSiR D±browa Górnicza 2010 U14 SL +1.0 -- KMAK Angelika Z/2247/20 2022 LDK!
17 17 f 1 3.77 ĆWIERTNIA Kacper MKS-MOS Płomień Sosnowiec 2010 U14 SL +2.1 -- GÓRECKA Małgorzata Z/14145/21 2022 LDK!
18 18 f 1 3.73 DOPIERAŁA Adam KS Sprint Bielsko-Biała 2010 U14 SL +1.1 -- DĘBOWSKI Michał Z/4055/20 2022 LDK!
19 19 f 1 3.52 BŁACHUT Krzysztof MKS Żywiec 2010 U14 SL 0.0 -- FIJAK Krystyna Z/2178/22 2022 LDK!
20 20 f 1 3.42 OKOLUS Maks SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2010 U14 SL +1.4 -- JUSTYNIAK Joanna Z/2526/19 2022 LDK!
Wieloskok M
1 1 f 1 10.93 PIWOWARCZYK Filip MKS Żywiec 2009 U14 SL +0.8 -- FIJAK Krystyna Z/13749/21 2022 LDK!
2 2 f 1 10.30 WOJDYŁO Mateusz TL ROW Rybnik 2009 U14 SL +1.4 -- OLSZAR Michał Z/3064/19 2022 LDK!
3 3 f 1 10.02 GRZEGORZEK Kamil RMKS Rybnik 2009 U14 SL +1.5 -- FOJCIK Dorota Z/1897/22 2022 LDK!
4 4 f 1 9.82 BAGIŃSKI Oliwier MKS Iskra Pszczyna 2009 U14 SL +0.5 -- BIELA Monika Z/3171/20 2022 LDK!
Kula (4) M
1 1 f 1 12.25 RZEPA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14235/21 2022 LDK!
2 2 f 1 8.98 PIĘTKA Filip UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/4698/22 2022 LDK!
3 3 f 1 8.15 ROKICKI Jakub IKS Cieszyn 2010 U14 SL -- B.D. B.D. B.D. Z/1928/22 2022
4 4 f 1 8.11 WALCZAK Antoni MOSiR Łaziska Górne 2009 U14 SL -- B.D. Z/4103/20 2022 LDK!
5 5 f 1 7.51 SZAFRANEK Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/5186/21 2022
6 6 f 1 7.37 KRZYCHAŁA Igor MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5908/22 2022 LDK!
7 7 f 1 7.29 TRÓJCA Franciszek TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2852/20 2022 LDK!
8 8 f 1 6.66 WOJACZEK Tymoteusz TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/4643/19 2022 LDK!
9 9 f 1 6.41 ŁĘTKOWSKI Krzysztof MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5907/22 2022 LDK!
Dysk (0.75) M
1 1 f 1 36.15 RZEPA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14235/21 2022 LDK!
2 2 f 1 20.30 KRZYCHAŁA Igor MKS-MOS Katowice 2009 U14 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5908/22 2022 LDK!
3 3 f 1 19.06 ŁĘTKOWSKI Krzysztof MKS-MOS Katowice 2010 U14 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/5907/22 2022 LDK!
4 4 f 1 14.72 SPICH Aleksander UKS Miotacz Sosnowiec 2010 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/5868/22 2022 LDK!
Młot (4) M
1 1 f 1 20.76 SZAFRANEK Artur TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/5186/21 2022
2 2 f 1 15.73 TRÓJCA Franciszek TS AKS Chorzów 2009 U14 SL -- GRUCHEL Marzena Z/2852/20 2022 LDK!
Oszczep (500) M
1 1 f 1 32.67 NIECHCIAŁ Dawid MOS CSiR D±browa Górnicza 2009 U14 SL -- JA¬WIŃSKI Krzysztof Z/1588/21 2022 LDK!
2 2 f 1 26.09 SPICH Aleksander UKS Miotacz Sosnowiec 2010 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/5868/22 2022 LDK!
3 3 f 1 24.97 CZYŻ Paweł MKS Czechowice-Dziedzice 2009 U14 SL -- KWA¦NIAK Oliwia Z/4057/20 2022 LDK!
4 4 f 1 24.96 SZOPNIEWSKI Jacek MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2009 U14 SL -- B.D. Z/2283/20 2022 LDK!
5 5 f 1 24.51 PIĘTKA Filip UKS Miotacz Sosnowiec 2009 U14 SL -- PILAREK Sławomir Z/4698/22 2022 LDK!
6 6 f 1 22.77 BROŻEK Mateusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/4653/19 2022 LDK!
7 7 f 1 22.08 MICHALSKI Piotr TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/1709/19 2022 LDK!
8 8 f 1 20.62 OPAŁA Adam GKS Piast Gliwice 2010 U14 SL -- MICHAŁOWSKI Roman
9 9 f 1 16.87 SZMIDT Filip TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2009 U14 SL -- SPISAK Barbara Z/6236/21 2022
10 10 f 1 15.61 GNIADY Maciej GKS Piast Gliwice 2009 U14 SL -- RAMUS Józef Z/0119/21 2022 LDK!
11 11 f 1 12.47 OCHNIO Szymon MKS-MOSM Bytom 2009 U14 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2303/22 2022
Chód 1 km M
1 1 s 1 6:16.01 STANIK Gabriel LUKS Podium Kup 2009 U14 OP -- OLSZEWSKI Mirosław Z/5909/22 2022 LDK!
2 2 s 1 6:39.15 BRYŁA Kajetan TL Athletics Jastrzębie 2010 U14 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub Z/0824/20 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 12.876605033875 sekund