Nowe Miasto Lubawskie 30.09.2022
7. Memoriał Kazimierza Okołowskiego. Zakończenie sezonu 2022 WMZLA [DMP U20]
60 m K
1 1 s 1 8.68 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
2 2 s 1 8.80 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN +0.4 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2022 LDK!
3 4 s 1 8.95 LUBIENIECKA Gabriela Orka Iława Athletics 2009 U14 WN +0.4 -- B.D. OSTANEK Aneta , Z/4261/19 , 2022 LDK!
4 5 s 1 8.96 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
5 6 s 1 9.03 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN +0.4 -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2022 LDK!
6 7 s 1 9.05 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/8179/21 2022
1 3 s 2 8.91 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN +0.2 -- NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
2 8 s 2 9.10 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
3 9 s 2 9.14 SUCHOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U14 WN +0.2 -- OSTANEK Aneta Z/2780/20 2022 LDK!
4 11 s 2 9.35 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U14 WN +0.2 -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2022 LDK!
5 14 s 2 9.62 IWANOW Alicja CSiR Susz 2009 U14 WN +0.2 -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0591/21 , 2022 LDK!
1 12 s 3 9.37 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN +0.3 -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2022 LDK!
2 15 s 3 9.64 WISKA Karina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.3 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0327/21 2022
3 16 s 3 9.67 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN +0.3 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2022 LDK!
1 13 s 4 9.52 SAFIEJKO Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN +0.3 -- ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata , Z/0333/21 , 2022 LDK!
2 17 s 4 9.68 PUCUŁA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.3 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0344/21 2022
3 22 s 4 10.07 PARCIAK Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0343/21 2022
4 23 s 4 10.11 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.3 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2022
5 26 s 4 10.26 WAWRZYN Milena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0326/21 2022
1 18 s 5 9.75 NADROWSKA Oliwia CSiR Susz 2009 U14 WN +0.1 -- SZYSLER Andrzej Z/4910/22 2022
2 20 s 5 9.85 KARBOWSKA Dżesika KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN +0.1 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/5745/22 2022 LDK!
3 21 s 5 10.07 KURCZYCKA Emilia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.1 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0342/21 2022
4 25 s 5 10.25 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN +0.1 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7231/21 2022
5 27 s 5 10.73 SZCZECH Olga KS Zamek Kurzętnik 2012 U12 WN +0.1 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1054/22 2022 LDK!
1 10 s 6 9.27 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U14 WN 0.0 -- OSTANEK Aneta Z/3980/21 2022 LDK!
2 19 s 6 9.76 TRZCIŃSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0325/21 2022
3 24 s 6 10.16 NAPIERSKA Michalina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/6055/21 2022
100 m K
1 1 s 1 13.25 SOBCZYŃSKA Aleksandra Orka Iława Athletics 2007 U16 WN +0.5 IV OSTANEK Aneta Z/12559/21 2022 LDK!
2 2 s 1 13.69 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN +0.5 IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
3 3 s 1 13.72 CHOJNOWSKA Adrianna GUKS Asy Dywity 2008 U16 WN +0.5 IV NIESTATEK Szymon Z/2668/21 2022 LDK!
4 4 s 1 13.99 ZIĘBA Natalia Orka Iława Athletics 2008 U16 WN +0.5 V OSTANEK Aneta B.D. Z/4265/19 2022 LDK!
1 5 s 2 14.42 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN +0.2 V NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
2 6 s 2 14.52 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN +0.2 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
3 7 s 2 15.12 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN +0.2 -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2022 LDK!
200 m K
1 1 s 1 28.90 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN +0.4 -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
2 2 s 1 29.65 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 29.80 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN +0.4 V PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
4 4 s 1 35.39 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN +0.4 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2022
300 m K
1 1 s 1 48.50 MICHALSKA Martyna GUKS Asy Dywity 2009 U14 WN V NIESTATEK Szymon Z/2671/21 2022 LDK!
2 3 s 1 49.09 DANELCZYK Weronika KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0339/21 2022
3 4 s 1 50.07 SUCHOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/2780/20 2022 LDK!
4 5 s 1 50.79 KOCHALSKA Julia CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0844/21 , 2022 LDK!
1 2 s 2 48.96 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
2 6 s 2 51.46 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
3 11 s 2 53.38 WISKA Karina KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0327/21 2022
4 12 s 2 54.38 IWANOW Alicja CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej SZYSLER Andrzej , Z/0591/21 , 2022 LDK!
1 7 s 3 52.05 SOBOCZYŃSKA Luiza NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN -- B.D. Z/5732/22 2022
2 10 s 3 53.20 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2022 LDK!
3 13 s 3 56.51 KARBOWSKA Dżesika KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/5745/22 2022 LDK!
4 14 s 3 58.61 SZCZECH Olga KS Zamek Kurzętnik 2012 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/1054/22 2022 LDK!
1 8 s 4 52.70 SOBOCZYŃSKA Eliza NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN -- B.D. Z/5731/22 2022
2 9 s 4 52.82 SZUBA Magdalena UKS Gimpas Pasłęk 2009 U14 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/4064/22 2022 LDK!
3 15 s 4 60.24 NADROWSKA Oliwia CSiR Susz 2009 U14 WN -- SZYSLER Andrzej Z/4910/22 2022
1 1 s 5 46.13 OLSZEWSKA Julia GUKS Asy Dywity 2007 U16 WN IV NIESTATEK Szymon Z/2345/21 2022 LDK!
2 2 s 5 48.05 BANACKA Maja LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2376/21 2022
3 3 s 5 52.51 ZABŁOCKA Alicja Orka Iława Athletics 2008 U16 WN -- OSTANEK Aneta Z/3795/20 2022 LDK!
4 4 s 5 52.76 KOZŁOWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7243/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:56.91 LABICKA Oliwia LKS Lubawa 2008 U16 WN -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2394/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:57.54 PIETRZAK Elżbieta UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1827/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1:58.68 HELBRECHT Lena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0323/21 2022
4 4 s 1 2:04.02 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2022
5 6 s 1 2:09.02 KOZIEJ Lena Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/1465/22 2022 LDK!
6 8 s 1 2:11.96 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2022
7 9 s 1 2:12.93 DĄBROWSKA Joanna Orka Iława Athletics 2009 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/5356/22 2022 LDK!
8 14 s 1 2:33.73 SUCHODOLSKA Natalia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0345/21 2022
1 5 s 2 2:08.86 PUCUŁA Julia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0344/21 2022
2 7 s 2 2:11.69 MACIEJEWSKA Antonina UKS Gimpas Pasłęk 2010 U14 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/4154/21 2022 LDK!
3 10 s 2 2:13.18 KRZYKOWSKA Martyna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0331/21 2022
4 11 s 2 2:16.69 ROGOWSKA Zofia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/8177/21 2022
5 12 s 2 2:19.92 KURCZYCKA Emilia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- POLEWACZ Małgorzata Z/0342/21 2022
6 13 s 2 2:29.63 PARCIAK Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0343/21 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:26.41 ZIENKIEWICZ Kinga UKS Gimpas Pasłęk 2006 U18 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0784/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 3:28.32 RANDZIO Oliwia KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/8179/21 2022
3 3 s 1 3:55.28 LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7240/21 2022
4 4 s 1 3:57.06 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
5 5 s 1 3:57.07 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
6 6 s 1 4:02.62 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
7 7 s 1 4:03.08 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
8 8 s 1 4:16.68 KAMOLA Michalina UKS Gimpas Pasłęk 2008 U16 WN -- OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/0402/21 , 2022 LDK!
9 9 s 1 4:18.82 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
10 10 s 1 4:19.31 MARCINIAK Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7231/21 2022
4x100 m K
1 1 s 1 56.72 GUKS Asy Dywity


brak daty WMZ --
2 2 s 1 56.76 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn


brak daty WMZ --
3 3 s 1 57.35 KS Jelonki Dobre Miasto


brak daty WMZ --
1 4 s 2 59.29 KS Jelonki Dobre Miasto


brak daty WMZ --
2 5 s 2 59.57 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn


brak daty WMZ --
Wzwyż K
1 1 f 1 1.35 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
1 1 f 2 1.44 JAROSZEWSKA Aleksandra NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN V B.D. Z/1379/21 2022
2 2 f 2 1.15 KOWALKOWSKA Maja NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN -- B.D. Z/1380/21 2022
W dal K
1 1 f 1 4.51 SKRZYNIARZ Paulina CSiR Susz 2006 U18 WN +0.2 -- SZYSLER Andrzej Z/0186/19 2022 4 LDK!
1 1 f 2 4.24 GRASZEK Wiktoria NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN +0.7 -- B.D. Z/5484/22 2022
2 2 f 2 3.73 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
W dal strefa K
1 1 f 1 4.85 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
2 2 f 1 4.52 RADŁOWSKA Magdalena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0334/21 2022
3 3 f 1 4.49 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
4 4 f 1 4.48 GÓRNIK Martyna CSiR Susz 2009 U14 WN 0.0 -- SZYSLER Andrzej Z/0245/19 2022 LDK!
5 5 f 1 4.31 NAGAJEWSKA Aleksandra KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0644/21 , 2022 LDK!
6 6 f 1 4.13 SZYMAŃSKA Lena UKS MOSiR Działdowo 2010 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/1829/22 2022 LDK!
7 7 f 1 4.10 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
8 8 f 1 4.10 KĘDZIOR Aniela KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/1793/21 , 2022 LDK!
9 9 f 1 4.04 TASARZ Michalina Orka Iława Athletics 2010 U14 WN 0.0 -- OSTANEK Aneta Z/3980/21 2022 LDK!
10 10 f 1 4.03 SAFIEJKO Hanna KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata , Z/0333/21 , 2022 LDK!
11 11 f 1 4.00 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
12 12 f 1 4.00 LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/7240/21 2022
13 13 f 1 3.84 BORKOWSKA Maja GUKS Asy Dywity 2010 U14 WN 0.0 -- NIESTATEK Szymon Z/11302/21 2022 LDK!
14 14 f 1 3.83 KASPROWICZ Marika LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/0034/22 2022
15 15 f 1 3.80 NAKIELSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata ADAMOWICZ Małgorzata , Z/0641/21 , 2022 LDK!
16 16 f 1 3.71 KUCIEJEWSKA Jadwiga KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/13696/21 2022
17 17 f 1 3.70 WAWRZYN Milena KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0326/21 2022
18 18 f 1 3.67 BRZÓSKIEWICZ Julia KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN 0.0 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/3731/22 2022 LDK!
19 19 f 1 3.55 KLINIEWSKA Lena KS Zamek Kurzętnik 2010 U14 WN 0.0 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0842/21 2022 LDK!
20 20 f 1 3.48 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2022
21 21 f 1 3.46 TRZCIŃSKA Aleksandra KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0325/21 2022
Kula (2) K
1 1 f 1 10.26 ANKOWSKA Inga NKS Nowe Miasto Lubawskie 2010 U14 WN -- B.D. Z/3917/22 2022
2 2 f 1 8.24 LIBERACKA Wiktoria LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/3988/21 2022 LDK!
3 3 f 1 7.79 LIGMAN Natalia LKS Lubawa 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0033/22 2022
Kula (3) K
1 1 f 1 14.12 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN I KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
2 2 f 1 13.56 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN II KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 1 7.65 KAMIŃSKA Zuzanna LKS Lubawa 2006 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3534/22 2022
1 1 f 2 10.16 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2022 LDK!
2 2 f 2 8.82 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1617/21 2022 LDK!
3 3 f 2 7.92 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3285/22 2022 89 LDK!
Dysk (0.60) K
1 1 f 1 26.13 CYTLAŁ Maria UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3504/19 2022 LDK!
2 2 f 1 21.26 LIGMAN Natalia LKS Lubawa 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0033/22 2022
3 3 f 1 19.83 LIBERACKA Wiktoria LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/3988/21 2022 LDK!
4 4 f 1 17.95 BANACKA Malwina LKS Lubawa 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3987/22 2022
Dysk (0.75) K
1 1 f 1 37.38 KOTOWSKA Julia GKS Olimpia Grudziądz 2007 U16 KP III SCHUBRING Zbigniew Z/2478/21 2022
2 2 f 1 32.92 KROTOWSKA Nikola LKS Lubawa 2007 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2384/21 2022 LDK!
3 3 f 1 26.25 RAMS Milena LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek Z/3070/19 2022 LDK!
4 4 f 1 25.41 RYKACZEWSKA Nicole LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek Z/1617/21 2022 LDK!
5 5 f 1 20.13 BORKOWSKA Patrycja UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3285/22 2022 89 LDK!
Dysk (1) K
1 1 f 1 40.39 MARSZELEWSKA Joanna MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej Z/0131/19 2022 LDK!
1 1 f 2 36.48 KUCIŃSKA Klaudia LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek Z/0204/20 2022 LDK!
2 2 f 2 32.67 LIGMAN Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3068/19 , 2022 BEZ LDK!
3 3 f 2 23.56 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2022 LDK!
4 4 f 2 16.23 KAMIŃSKA Zuzanna LKS Lubawa 2006 U18 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3534/22 2022
Oszczep (400) K
1 1 f 1 27.33 KASPROWICZ Marika LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/0034/22 2022
2 2 f 1 17.90 BANACKA Malwina LKS Lubawa 2010 U14 WN -- KOŁODZIEJSKI Leszek Z/3987/22 2022
Oszczep (500) K
1 1 f 1 35.72 KOŁODZIEJSKA Patrycja LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3072/19 , 2022 LDK!
2 2 f 1 33.37 NIEDZIELA Julia LKS Lubawa 2006 U18 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3069/19 , 2022 BEZ LDK!
1 1 f 2 33.32 KOŁODZIEJSKA Karolina LKS Lubawa 2008 U16 WN IV KOŁODZIEJSKI Leszek Z/2648/20 2022 LDK!
2 2 f 2 29.03 RAMS Milena LKS Lubawa 2007 U16 WN V KOŁODZIEJSKI Leszek TYKARSKI Marek Z/3070/19 2022 LDK!
60 m M
1 1 s 1 8.68 KUŹNIEWSKI Hubert Orka Iława Athletics 2010 U14 WN +0.3 -- OSTANEK Aneta Z/3869/22 2022 LDK!
2 4 s 1 9.18 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2022
3 5 s 1 9.34 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN +0.3 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0502/22 2022 LDK!
4 6 s 1 9.38 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.3 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2022
1 3 s 2 9.16 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.1 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2022
2 7 s 2 9.88 DRESZLER Marcel LKS Lubawa 2010 U14 WN +0.1 -- TYKARSKI Marek Z/13396/21 2022 LDK!
3 9 s 2 9.97 WILCZEWSKI Szymon KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN +0.1 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2990/22 2022 LDK!
4 10 s 2 10.21 STEFANOWICZ Jakub KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN +0.1 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0335/21 2022
1 2 s 3 9.15 KRUPSKI Szymon Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -0.1 -- OSTANEK Aneta Z/14518/21 2022 LDK!
2 12 s 3 10.83 ŻUCHOWSKI Filip KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -0.1 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/5746/22 2022 LDK!
3 13 s 3 11.03 GÓRNY Jan KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -0.1 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0638/21 2022
1 8 s 4 9.92 PIOTROWICZ Antoni LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/4085/22 2022 LDK!
2 11 s 4 10.52 ŻUCHOWSKI Kuba KS Zamek Kurzętnik 2013 U12 WN 0.0 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/5861/22 2022 LDK!
100 m M
1 1 s 1 12.56 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN -0.3 V PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
2 2 s 1 13.17 JARZEMBOWSKI Sebastian NKS Nowe Miasto Lubawskie 2008 U16 WN -0.3 -- B.D. Z/5730/22 2022
3 3 s 1 16.29 GUSTAW Natan KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -0.3 -- ROMANOWSKI Radosław Z/3052/22 2022
200 m M
1 1 s 1 23.94 STĘPIEŃ Mateusz NKS Nowe Miasto Lubawskie 2005 U18 WN +9.9 IV B.D. Z/0132/19 2022
2 2 s 1 26.30 SOBCZAK Błażej NKS Nowe Miasto Lubawskie # 2004 U20 WN +9.9 -- B.D. Z/2340/19 2020
300 m M
1 1 s 1 46.29 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
2 2 s 1 50.56 REUT Szymon Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/5353/22 , 2022 LDK!
3 3 s 1 52.84 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2022
4 4 s 1 56.69 WILCZEWSKI Szymon KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2990/22 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:55.56 DRANKOWICZ Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/0636/21 , 2022 LDK!
2 2 s 1 2:02.12 SKOCKI Kamil KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2691/20 2022 LDK!
3 3 s 1 2:02.75 BOGUCKI Piotr KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0336/21 2022
4 4 s 1 2:05.13 RĘBOWSKI Mateusz UKS Gimpas Pasłęk 2010 U14 WN -- ZIENKIEWICZ Piotr Z/4164/21 2022 LDK!
5 5 s 1 2:08.12 CHOJECKI Lesław KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/2042/21 2022
6 6 s 1 2:15.55 STEFANOWICZ Jakub KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0335/21 2022
7 7 s 1 2:18.99 TRUSZCZYŃSKI Szymon LKS Lubawa 2010 U14 WN -- TYKARSKI Marek Z/1260/22 2022
8 8 s 1 2:19.23 KACPROWICZ Miłosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0337/21 2022
9 9 s 1 2:43.16 GÓRNY Jan KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/0638/21 2022
800 m M
1 1 s 1 2:42.12 GRODZICKI Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3221/22 2022
2 2 s 1 2:49.45 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2022 BEZ LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:51.35 PIOTROWICZ Marcel KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN V PAWŁOWSKA Dorota Z/3075/19 2022 LDK!
2 2 s 1 2:51.51 SOROKA Jakub UKS Gimpas Pasłęk 2007 U16 WN V OLBRYŚ Adrian ZIENKIEWICZ Piotr , Z/4297/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 2:55.94 KNOWSKI Krystian Orka Iława Athletics 2007 U16 WN V B.D. OSTANEK Aneta , Z/4268/19 , 2022 LDK!
4 4 s 1 3:09.98 GUSTAW Natan KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- ROMANOWSKI Radosław Z/3052/22 2022
Wzwyż M
1 1 f 1 1.55 PIOTROWICZ Michał NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/1381/21 2022
W dal M
1 1 f 1 4.87 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN +0.6 -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2022 BEZ LDK!
1 1 f 2 5.10 ZAKRETA Bartosz LKS Lubawa 2008 U16 WN +0.2 -- TYKARSKI Marek TYKARSKI Marek Z/2393/21 2022 LDK!
2 2 f 2 5.08 BIRBACH Wiktor KS Zamek Kurzętnik 2007 U16 WN +0.3 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0828/20 2022 LDK!
W dal strefa M
1 1 f 1 4.61 DUCHNA Grzegorz UKS MOSiR Działdowo 2009 U14 WN 0.0 -- CYTLAŁ Jacek Z/3574/19 2022 LDK!
2 2 f 1 4.55 DRANKOWICZ Krzysztof KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2009 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata POLEWACZ Małgorzata , Z/0636/21 , 2022 LDK!
3 3 f 1 4.37 KUŹNIEWSKI Hubert Orka Iława Athletics 2010 U14 WN 0.0 -- OSTANEK Aneta Z/3869/22 2022 LDK!
4 4 f 1 4.04 KRUPSKI Szymon Orka Iława Athletics 2010 U14 WN 0.0 -- OSTANEK Aneta Z/14518/21 2022 LDK!
5 5 f 1 4.03 BOGUCKI Piotr KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0336/21 2022
6 6 f 1 3.92 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2022
7 7 f 1 3.87 WNUK Bartosz KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- PYTLARCZYK Paweł Z/0346/21 2022
8 8 f 1 3.77 JANCEWICZ Witold KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- POLEWACZ Małgorzata Z/0341/21 2022
9 9 f 1 3.76 OTREMSKI Oskar KS Zamek Kurzętnik 2011 U12 WN 0.0 -- PAWŁOWSKA Dorota Z/0502/22 2022 LDK!
10 10 f 1 3.63 TRUSZCZYŃSKI Szymon LKS Lubawa 2010 U14 WN 0.0 -- TYKARSKI Marek Z/1260/22 2022
11 11 f 1 3.50 CHOJECKI Lesław KS Szkoła Lekkiej Olsztyn 2010 U14 WN 0.0 -- ADAMOWICZ Małgorzata Z/2042/21 2022
Kula (4) M
1 1 f 1 9.73 JAROSZEWSKI Jakub NKS Nowe Miasto Lubawskie 2009 U14 WN -- B.D. B.D. , Z/12169/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 5.76 MARCHLEWSKI Szymon KS Zamek Kurzętnik 2009 U14 WN -- B.D. Z/1055/22 2022 LDK!
3 3 f 1 5.50 KOWALSKI Piotr Orka Iława Athletics 2010 U14 WN -- OSTANEK Aneta Z/5008/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.68 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN III AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 1 10.93 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN V CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
3 3 f 1 10.40 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN -- CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
4 4 f 1 8.80 ROSANKIEWICZ Cezary NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN -- B.D. Z/3918/22 2022
Dysk (1) M
1 1 f 1 45.04 STĘPIEŃ Marcin NKS Nowe Miasto Lubawskie 2007 U16 WN III AFELTOWICZ Karol Z/3168/19 2022
2 2 f 1 40.23 MODZELEWSKI Filip UKS MOSiR Działdowo 2007 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1825/22 2022 LDK!
3 3 f 1 37.55 STACHEWICZ Adam UKS MOSiR Działdowo 2008 U16 WN IV CYTLAŁ Jacek Z/1828/22 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 1 f 1 38.32 EWERTOWSKI Mateusz LKS Lubawa 2004 U20 WN III KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek KOŁODZIEJSKI Leszek , Z/3496/17 , 2022 BEZ LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 6.3088991641998 sekund