Gdańsk 17.09.2022
Mistrzostwa okręgu LDK!
60 m K
1 s 1 9.25 KLIMKOWSKA Lena AML Słupsk 2011 U12 PM +1.3 -- KOPEĆ Bernadeta Z/14581/21 2022
2 s 1 9.28 KUBLER Julia RKS Rumia 2011 U12 PM +1.3 -- PEPLIŃSKI Tadeusz # Z/1165/22 2022 LDK!
3 s 1 9.53 PIECHOWSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM +1.3 -- DZIĄBA Bogusław Z/1081/22 2022 LDK!
4 s 1 9.56 KARBOWNIK Agata ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM +1.3 -- DZIĄBA Bogusław Z/1073/22 2022 LDK!
5 s 1 9.85 ŻÓŁTOWSKA Julia AZS-AWFiS Gdańsk 2011 U12 PM +1.3 -- MUCHLADA Klaudia Z/12928/21 2022 LDK!
6 s 1 10.09 UZNAŃSKA Zosia LKS Jantar Ustka 2013 U12 PM +1.3 -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/4566/22 2022
1 s 2 9.75 GINTER-NADOLSKA Lena LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM +0.9 -- RUTKOWSKI Mariusz Z/13103/21 2022 LDK!
2 s 2 9.84 SZWARC Tamara UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM +0.9 -- MYSZK Ilona Z/0426/21 2022 LDK!
3 s 2 10.25 WERECKA Martyna AML Słupsk 2012 U12 PM +0.9 -- WITEK Mirosław Z/7413/21 2022
4 s 2 10.50 BARCA Zofia UKS Jedynka Reda 2013 U12 PM +0.9 -- MYSZK Ilona Z/0436/21 2021 LDK!
5 s 2 10.62 BORSKA Helena UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM +0.9 -- MYSZK Ilona Z/0435/21 2022 LDK!
6 s 2 11.01 STARZYŃSKA Nadia LKS Prime Food Brda Przechlewo 2010 U14 PM +0.9 -- RUTKOWSKI Mariusz
1 s 3 9.25 GRUBBA Agata UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM +0.5 -- MYSZK Ilona Z/0583/22 2022 LDK!
2 s 3 10.32 DZIRBA Malwina ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM +0.5 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/4369/22 2022
3 s 3 11.21 DZIEMIŃSKA Kornelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2012 U12 PM +0.5 -- ZBLEWSKI Leszek Z/6671/21 2022 LDK!
1 s 4 8.85 KOLASA Lea UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM +0.2 -- MYSZK Ilona Z/3546/20 2022 LDK!
2 s 4 9.64 GAWIN Maria ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM +0.2 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/6534/22 2022 LDK!
3 s 4 10.44 STANKIEWICZ Wiktoria UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM +0.2 -- MYSZK Ilona Z/0537/22 2022 LDK!
4 s 4 10.87 MAKURAT Oliwia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2011 U12 PM +0.2 -- ZBLEWSKI Leszek Z/7625/21 2022 LDK!
5 s 4 10.89 PIANKOWSKA Aleksandra UKS Olimpijczyk Skorzewo 2013 U12 PM +0.2 --
6 s 4 11.60 CEJMAN Michalina MKS GALA Gdańsk 2013 U12 PM +0.2 -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11413/21 2022
1 s 5 8.44 JANECZEK Weronika AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -0.2 -- SĘKOWSKA Anna Z/11406/21 2022 LDK!
2 s 5 8.56 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -0.2 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2022 LDK!
3 s 5 8.73 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -0.2 -- SĘKOWSKA Anna Z/11405/21 2022 LDK!
4 s 5 8.92 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -0.2 -- SZPALERSKI Adam Z/3551/20 2022 LDK!
5 s 5 8.94 JASIŃSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -0.2 -- DZIĄBA Bogusław Z/0999/21 2022 LDK!
6 s 5 8.96 BUKOWSKA Nikola MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -0.2 -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14631/21 2022
7 s 5 9.12 ŁOSIŃSKA Anna ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM -0.2 -- RADTKE Marek Z/0279/22 2022 LDK!
1 s 6 8.73 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM 0.0 -- SZPALERSKI Adam Z/3559/20 2022 LDK!
2 s 6 8.87 FABISZ Helena ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM 0.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0775/21 2022 LDK!
3 s 6 9.04 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM 0.0 -- RATAJCZAK Maciej Z/11444/21 2022 LDK!
4 s 6 9.10 GRYCHTA Emila UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM 0.0 -- MYSZK Ilona Z/10733/21 2022 LDK!
5 s 6 8.35 KARPIŃSKA Agata ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM 0.0 -- RADTKE Marek Z/0280/22 2022 LDK!
6 s 6 9.42 SROKA Justyna LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM 0.0 -- MAZERSKI Bartosz Z/2133/21 2022 LDK!
1 s 7 9.32 CZAPIEWSKA Blanka ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM +0.1 -- RADTKE Marek LDK!
2 s 7 9.38 STENKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM +0.1 -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11412/21 2022
3 s 7 9.51 BRONK Zofia ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM +0.1 -- WRYCZA Jarosław Z/4923/19 2022 LDK!
4 s 7 9.66 TUSK Julia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2010 U14 PM +0.1 -- ZBLEWSKI Leszek Z/3366/20 2022 LDK!
5 s 7 9.69 RYCHLAK Oliwia UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM +0.1 -- MYSZK Ilona Z/3363/22 2022 LDK!
6 s 7 9.78 STASIUK Lena AML Słupsk 2010 U14 PM +0.1 -- ŁUCZKA Paweł Z/6960/21 2022 LDK!
7 s 7 9.91 OLENDER Nadia UKS Jedynka Reda 2010 U14 PM +0.1 -- MYSZK Ilona Z/0581/22 2022 LDK!
8 s 7 10.14 KOBUS Sandra UKS Jedynka Reda 2010 U14 PM +0.1 -- MYSZK Ilona LDK!
1 s 8 8.86 BURCZYC Kinga AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM +2.0 -- MUCHLADA Klaudia Z/6519/22 2022 LDK!
2 s 8 9.09 LITWIN Natasza AML Słupsk 2010 U14 PM +2.0 -- KOPEĆ Bernadeta
3 s 8 9.25 DYŚ Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM +2.0 -- MUCHLADA Klaudia LDK!
4 s 8 9.82 ZWOLIŃSKA Joanna LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM +2.0 -- MICHALSKI Henryk Z/1957/21 2022 LDK!
5 s 8 10.26 BŁASZCZAK Barbara LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM +2.0 -- MAZERSKI Bartosz Z/3395/21 2022 LDK!
1 s 9 8.61 BUDZYŃSKA Dominika RKS Rumia 2010 U14 PM +2.0 -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13412/21 2022 LDK!
2 s 9 8.83 NOWAKOWSKA Zuzanna MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM +2.0 -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/5713/22 2022 LDK!
3 s 9 8.98 KOZINA Kinga LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM +2.0 -- MICHALSKI Henryk Z/1914/21 2022 LDK!
4 s 9 9.54 GRYGIANIEC Julia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM +2.0 -- DZIĄBA Bogusław Z/1071/22 2022 LDK!
5 s 9 10.27 DZIEMIŃSKA Witosława UKS Olimpijczyk Skorzewo 2010 U14 PM +2.0 -- ZBLEWSKI Leszek Z/3399/21 2022 LDK!
1 s 10 8.66 WOJDA Patrycja MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +0.6 -- ADAMCZYK Dariusz Z/2290/21 2022 LDK!
2 s 10 8.86 BRZÓSKA Milena MMKS Gdańsk 2010 U14 PM +0.6 -- SKALSKI Krzysztof Z/13410/21 2022 LDK!
3 s 10 9.21 DANCEWICZ Milena MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +0.6 -- B.D. SKALSKI Krzysztof , Z/1809/20 , 2022 LDK!
300 m K
1 s 1 45.21 BUDZYŃSKA Dominika RKS Rumia 2010 U14 PM IV PEPLIŃSKI Tadeusz Z/13412/21 2022 LDK!
2 s 1 46.01 DZIUBA Nella LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM IV KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1916/21 2022 LDK!
3 s 1 46.23 ŁOSIŃSKA Łucja ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM IV RADTKE Marek B.D. Z/0322/20 2022 LDK!
4 s 1 47.56 OSZYWA Alicja RKS Rumia 2009 U14 PM V SZYMAŃSKI Maciej Z/0826/22 2022 LDK!
5 s 1 48.44 WOJTYSIAK Maja LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM V SZPALERSKI Adam Z/3559/20 2022 LDK!
6 s 1 48.68 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/0683/21 2022 LDK!
7 s 1 52.09 KUŁAKOWSKA Natalia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1816/20 2022 LDK!
1 s 2 48.49 JUCHNIEWICZ Dominika AML Słupsk 2009 U14 PM V DIAK Mateusz Z/0166/21 2022 LDK!
2 s 2 50.48 JASIŃSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/0999/21 2022 LDK!
3 s 2 50.49 BUKOWSKA Nikola MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14631/21 2022
4 s 2 52.06 FABISZ Helena ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0775/21 2022 LDK!
5 s 2 52.23 GRYGIANIEC Julia ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/1071/22 2022 LDK!
1 s 3 50.63 ZEMBRZUSKA Anna LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -- BURCZYK Iwona Z/3962/22 2022 LDK!
2 s 3 52.46 SEKŚCIŃSKA Liliana RKS Rumia 2010 U14 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz Z/0281/22 2022 LDK!
3 s 3 53.69 NOWICKA Lidia LKS Prime Food Brda Przechlewo 2010 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2338/21 2022 LDK!
4 s 3 54.21 STRUGAŁA Hanna AML Słupsk 2009 U14 PM -- DIAK Mateusz Z/14578/21 2022 LDK!
1 s 4 47.44 BURCZYC Kinga AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM V MUCHLADA Klaudia Z/6519/22 2022 LDK!
2 s 4 53.05 DYŚ Dominika AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM -- MUCHLADA Klaudia LDK!
3 s 4 54.55 TUSK Julia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2010 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3366/20 2022 LDK!
1 s 5 48.40 KOLASA Lea UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM V MYSZK Ilona Z/3546/20 2022 LDK!
2 s 5 49.78 KAMIN Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1072/22 2022 LDK!
3 s 5 50.13 TYPA Blanka ULKS Talex Borzytuchom 2011 U12 PM -- RADTKE Marek Z/5917/21 2022 LDK!
4 s 5 51.89 CZERWIEC Jaśmina RKS Rumia 2011 U12 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/2292/21 2022 LDK!
5 s 5 53.13 JAWORSKA Maja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/3965/22 2022 LDK!
6 s 5 53.18 PIECHOWSKA Julia ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/1081/22 2022 LDK!
7 s 5 53.98 KARBOWNIK Agata ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/1073/22 2022 LDK!
8 s 5 63.87 JURKIEWICZ Natalia AML Słupsk 2011 U12 PM --
1 s 6 52.99 WOLAŃSKA Lena RKS Rumia 2013 U12 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/4046/22 2022 LDK!
2 s 6 53.52 MICHAŁEJKO Urszula LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/5372/22 2022
3 s 6 55.77 HAPKA Weronika AML Słupsk 2012 U12 PM -- KOPEĆ Bernadeta
4 s 6 57.81 KWIATKOWSKA Nina LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/3963/22 2022 LDK!
5 s 6 58.64 CZYŻ Natalia AML Słupsk 2012 U12 PM -- DIAK Mateusz Z/7332/21 2022 LDK!
1 s 7 53.90 GAWIN Maria ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/6534/22 2022 LDK!
2 s 7 60.69 WOŹNIAK Gabriela LKS Jantar Ustka 2011 U12 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/4565/22 2022 LDK!
3 s 7 62.33 MAKURAT Oliwia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2011 U12 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/7625/21 2022 LDK!
4 s 7 61.72 HEBEL Melania UKS Jedynka Reda 2013 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/1064/22 2022 LDK!
5 s 7 73.03 DZIEMIŃSKA Kornelia UKS Olimpijczyk Skorzewo 2012 U12 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/6671/21 2022 LDK!
1 s 8 53.16 TKACZ Julia AML Słupsk 2011 U12 PM -- KOPEĆ Bernadeta
2 s 8 53.98 KARBOWNIK Agata ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/1073/22 2022 LDK!
3 s 8 58.69 SIDOR Lena AML Słupsk 2013 U12 PM -- DIAK Mateusz Z/6680/22 2022
4 s 8 58.84 DZIRBA Malwina ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/4369/22 2022
5 s 8 60.00 KUBLER Julia RKS Rumia 2011 U12 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz # Z/1165/22 2022 LDK!
6 s 8 61.65 PIANKOWSKA Aleksandra UKS Olimpijczyk Skorzewo 2013 U12 PM --
7 s 8 63.02 DUBIELA Maja LKS Jantar Ustka 2011 U12 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/5582/22 2022 LDK!
600 m K
1 s 1 1:46.23 METLICKA Michalina ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM V WRYCZA Jarosław Z/13470/21 2022 LDK!
2 s 1 1:47.79 ŁAGUNA Anna KL Lechia Gdańsk 2009 U14 PM V WIETEK Zbigniew Z/2697/19 2022
3 s 1 1:49.85 ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna LKS Jantar Ustka 2010 U14 PM V KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/1959/21 , 2022 LDK!
4 s 1 1:50.87 NAGÓRSKA Maja AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/11404/21 2022 LDK!
5 s 1 1:53.01 KŁOSIN Nadia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1819/20 2022 LDK!
6 s 1 1:56.18 STENCEL Zuzanna UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3365/20 2022 LDK!
7 s 1 1:59.43 BORATYŃSKA Maja AML Słupsk 2010 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/14421/21 2022 LDK!
8 s 1 2:01.81 SOBKIEWICZ Agata MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2848/22 2022
9 s 1 2:11.25 KLEIN Celia KUKS Remus Kościerzyna 2010 U14 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/1920/21 2022 LDK!
1 s 2 2:03.90 MANIKOWSKA Natalia ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -- WRYCZA Jarosław Z/4919/19 2022 LDK!
2 s 2 2:04.10 SOBKIEWICZ Olga MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2849/22 2022
3 s 2 2:06.05 DATA Agata MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14632/21 2022
4 s 2 2:10.12 BŁASZCZYK Kalina AML Słupsk 2009 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2827/22 2022
5 s 2 2:22.67 RUMIŃSKA Alicja AML Słupsk 2009 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/1152/21 2022 LDK!
6 s 2 2:22.69 CEJMAN Zofia MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11414/21 2022
1 s 3 1:50.27 KOWSZEWICZ Agata LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/2276/21 2022 LDK!
2 s 3 1:51.07 KLINKOSZ Hanna MLKS Baszta Bytów 2011 U12 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14666/21 2022
3 s 3 1:57.23 WITOSŁAWSKA Weronika MKS GALA Gdańsk 2011 U12 PM -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/14576/21 2022
4 s 3 1:59.16 SCHMIDT Paulina UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3538/20 2022 LDK!
5 s 3 2:06.54 STANISŁAWSKA Maria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2012 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/13102/21 2022 LDK!
6 s 3 2:06.91 KWIETNIEWSKA Hanna LKS Prime Food Brda Przechlewo 2011 U12 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2404/21 2022 LDK!
7 s 3 2:10.39 CZERWIEC Liliana RKS Rumia 2014 U12 PM -- SZYMAŃSKI Maciej
8 s 3 2:12.88 KLEIN Liva KUKS Remus Kościerzyna 2012 U12 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0310/22 2022 LDK!
9 s 3 2:14.01 KLIMEK Aleksandra LKS Jantar Ustka 2011 U12 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/4564/22 2022 LDK!
10 s 3 2:14.48 ŚCISŁOWSKA Zuzanna LKS Zantyr Sztum 2012 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/1220/22 2022 LDK!
11 s 3 2:25.27 SMAGLIJENKO Dorota AML Słupsk 2011 U12 PM -- RUMIŃSKI Wojciech
4x100 m K
1 s 1 54.23 NAGÓRSKA Maja
KACZMARCZYK Patrycja
SOSLER Lena
JANECZEK Weronika
AZS-AWFiS Gdańsk 2010
2009
2009
2009
U14 POM -- SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
SĘKOWSKA Anna
Z/11404/21
Z/8269/21
Z/11405/21
Z/11406/21
2022
2022
2022
2022




2 s 1 55.25 JABŁOŃSKA Martyna
JUCHNIEWICZ Dominika
STASIAK Natalia
OSTROWSKA Zuzanna
AML Słupsk 2009
2009
2009
2010
U14 POM -- DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
DIAK Mateusz
Z/0683/21
Z/0166/21
Z/14577/21
Z/14420/21
2022
2022
2022
2022




3 s 1 55.25 MAJEWSKA Magdalena
RYGIELSKA Roksana
SROKA Justyna
WOJTYSIAK Maja
LKS Zantyr Sztum 2009
2009
2010
2009
U14 POM -- SZPALERSKI Adam
B.D. MAZERSKI Bartosz
MAZERSKI Bartosz
SZPALERSKI Adam
Z/3551/20
, Z/3560/20
Z/2133/21
Z/3559/20
2022
, 2022
2022
2022




4 s 1 57.72 CZAPIEWSKA Blanka
METLICKA Michalina
KARPIŃSKA Agata
ŁOSIŃSKA Łucja
ULKS Talex Borzytuchom 2010
2010
2010
2009
U14 POM -- RADTKE Marek
WRYCZA Jarosław
RADTKE Marek
RADTKE Marek B.D.
Z/13470/21
Z/0280/22
Z/0322/20
2022
2022
2022




5 s 1 58.87 ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna
DZIUBA Nella
ZWOLIŃSKA Joanna
KOZINA Kinga
LKS Jantar Ustka 2010
2009
2009
2009
U14 POM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna
KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna
MICHALSKI Henryk
MICHALSKI Henryk
, Z/1959/21
Z/1916/21
Z/1957/21
Z/1914/21
, 2022
2022
2022
2022




6 s 1 63.97 DZIEMIŃSKA Witosława
GUŹDZIOŁ Marta
TUSK Julia
STENCEL Zuzanna
UKS Olimpijczyk Skorzewo 2010
2009
2010
2009
U14 POM -- ZBLEWSKI Leszek
ZBLEWSKI Leszek
ZBLEWSKI Leszek
ZBLEWSKI Leszek
Z/3399/21
Z/6530/22
Z/3366/20
Z/3365/20
2022
2022
2022
2022




  s 1 DQ ULKS Skoczek Pogórze


brak daty POM --
1 s 2 60.18 GRUBBA Agata
HEBEL Melania
SCHMIDT Paulina
KOLASA Lea
UKS Jedynka Reda 2011
2013
2011
2011
U12 POM -- MYSZK Ilona
MYSZK Ilona
MYSZK Ilona
MYSZK Ilona
Z/0583/22
Z/1064/22
Z/3538/20
Z/3546/20
2022
2022
2022
2022




2 s 2 60.90 GAWIN Maria
KARBOWNIK Agata
PIECHOWSKA Julia
KAMIN Zuzanna
ULKS Skoczek Pogórze 2011
2011
2011
2011
U12 POM -- NIEMKIEWICZ Wojciech
DZIĄBA Bogusław
DZIĄBA Bogusław
NIEMKIEWICZ Wojciech
Z/6534/22
Z/1073/22
Z/1081/22
Z/1072/22
2022
2022
2022
2022




3 s 2 62.23 KWIATKOWSKA Nina
KOWSZEWICZ Agata
JAWORSKA Maja
BARAŃSKA Alicja
LKS Zantyr Sztum 2011
2011
2011
2011
U12 POM -- BURCZYK Iwona
BURCZYK Iwona
BURCZYK Iwona
BURCZYK Iwona
Z/3963/22
Z/2276/21
Z/3965/22
Z/2275/21
2022
2022
2022
2022




4 s 2 65.83 HAPKA Weronika
KRZESZOWSKA Nina
WERECKA Martyna
TKACZ Julia
AML Słupsk 2012
2012
2012
2011
U12 POM -- KOPEĆ Bernadeta
KOPEĆ Bernadeta
WITEK Mirosław
KOPEĆ Bernadeta
Z/2190/22
Z/7413/21
2022
2022




5 s 2 68.04 KLIMEK Aleksandra
DUBIELA Maja
UZNAŃSKA Zosia
WOŹNIAK Gabriela
LKS Jantar Ustka 2011
2011
2013
2011
U12 POM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna
KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna
KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna
KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna
Z/4564/22
Z/5582/22
Z/4566/22
Z/4565/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.30 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/8269/21 2022 LDK!
2 f 1 1.25 LEWANDOWSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- PAPROCKA Dorota Z/2278/21 2022 LDK!
3 f 1 1.25 SZPIGANOWICZ Lena AML Słupsk 2009 U14 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/4845/22 2022 LDK!
4 f 1 1.15 STENCEL Zuzanna UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3365/20 2022 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.17 KAMIN Zuzanna ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM 0.0 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1072/22 2022 LDK!
2 f 1 4.16 KLIMKOWSKA Lena AML Słupsk 2011 U12 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta Z/14581/21 2022
3 f 1 4.00 BARAŃSKA Alicja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM 0.0 -- BURCZYK Iwona Z/2275/21 2022 LDK!
4 f 1 3.88 GRUBBA Agata UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM 0.0 -- MYSZK Ilona Z/0583/22 2022 LDK!
5 f 1 3.66 KLIMEK Aleksandra LKS Jantar Ustka 2011 U12 PM 0.0 -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/4564/22 2022 LDK!
6 f 1 3.58 KRZESZOWSKA Nina AML Słupsk 2012 U12 PM 0.0 -- KOPEĆ Bernadeta Z/2190/22 2022
7 f 1 3.53 MŁYNIK Alicja UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM 0.0 -- MYSZK Ilona Z/0432/21 2022 LDK!
8 f 1 3.43 SZWARC Tamara UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM 0.0 -- MYSZK Ilona Z/0426/21 2022 LDK!
9 f 1 3.08 MUSIAŁKOWSKA Sara UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM 0.0 -- MYSZK Ilona Z/0607/21 2022 LDK!
10 f 1 3.07 UZNAŃSKA Zosia LKS Jantar Ustka 2013 U12 PM 0.0 -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/4566/22 2022
11 f 1 3.00 DUBIELA Maja LKS Jantar Ustka 2011 U12 PM 0.0 -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/5582/22 2022 LDK!
12 f 1 2.72 CEJMAN Michalina MKS GALA Gdańsk 2013 U12 PM 0.0 -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11413/21 2022
13 f 1 2.65 BARCA Zofia UKS Jedynka Reda 2013 U12 PM 0.0 -- MYSZK Ilona Z/0436/21 2021 LDK!
14 f 1 2.00 ATALSKA Zuzanna LKS Jantar Ustka 2011 U12 PM 0.0 --
1 f 2 5.09 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM +2.0 -- ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2022 LDK!
2 f 2 4.84 OSTROWSKA Zuzanna AML Słupsk 2010 U14 PM 0.0 -- DIAK Mateusz Z/14420/21 2022 LDK!
3 f 2 4.79 STASIAK Natalia AML Słupsk 2009 U14 PM +1.8 -- DIAK Mateusz Z/14577/21 2022 LDK!
4 f 2 4.78 JABŁOŃSKA Martyna AML Słupsk 2009 U14 PM +2.0 -- DIAK Mateusz Z/0683/21 2022 LDK!
5 f 2 4.71 SZPIGANOWICZ Lena AML Słupsk 2009 U14 PM +1.8 -- KOPEĆ Bernadeta Z/4845/22 2022 LDK!
6 f 2 4.65 KOZINA Kinga LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM +0.2 -- MICHALSKI Henryk Z/1914/21 2022 LDK!
7 f 2 4.62 MAJEWSKA Magdalena LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM +0.1 -- SZPALERSKI Adam Z/3551/20 2022 LDK!
8 f 2 4.60 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +0.8 -- SĘKOWSKA Anna Z/11405/21 2022 LDK!
9 f 2 4.52 JUCHNIEWICZ Dominika AML Słupsk 2009 U14 PM +0.5 -- DIAK Mateusz Z/0166/21 2022 LDK!
10 f 2 4.48 LEONIAK Marta ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM +1.5 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/0777/21 2022 LDK!
11 f 2 4.44 KARPIŃSKA Agata ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM 0.0 -- RADTKE Marek Z/0280/22 2022 LDK!
12 f 2 4.43 DOBEK Daria LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM +2.0 -- SKALSKI Krzysztof RUTKOWSKI Mariusz , Z/1837/21 , 2022 LDK!
13 f 2 4.25 DZIUBA Nella LKS Jantar Ustka 2009 U14 PM +1.5 -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1916/21 2022 LDK!
14 f 2 4.18 NOWAKOWSKA Zuzanna MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -0.3 -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/5713/22 2022 LDK!
15 f 2 4.10 STENKA Natalia MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM +2.0 -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11412/21 2022
16 f 2 4.03 RUMIŃSKA Alicja AML Słupsk 2009 U14 PM +1.5 -- RUMIŃSKI Wojciech Z/1152/21 2022 LDK!
17 f 2 4.02 ŁOSIŃSKA Anna ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM +0.9 -- RADTKE Marek Z/0279/22 2022 LDK!
18 f 2 3.92 LITWIN Natasza AML Słupsk 2010 U14 PM +0.5 -- KOPEĆ Bernadeta
19 f 2 3.87 CZAPIEWSKA Blanka ULKS Talex Borzytuchom 2010 U14 PM +1.5 -- RADTKE Marek LDK!
20 f 2 3.71 HARASIUK Patrycja ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM +2.0 -- RADTKE Marek Z/12790/21 2022 LDK!
21 f 2 3.64 CEJMAN Zofia MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM +0.5 -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11414/21 2022
22 f 2 3.54 KOBUS Sandra UKS Jedynka Reda 2010 U14 PM +1.5 -- MYSZK Ilona LDK!
23 f 2 3.54 ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna LKS Jantar Ustka 2010 U14 PM +1.9 -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna , Z/1959/21 , 2022 LDK!
24 f 2 3.48 DĘBICKA Iga UKS Olimpijczyk Skorzewo 2010 U14 PM +0.5 -- ZBLEWSKI Leszek Z/5046/21 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 11.22 ADAMCZYK Emilia MMKS Gdańsk 2009 U14 PM -- ADAMCZYK Dariusz Z/2484/21 2022 LDK!
2 f 1 10.14 MILEWSKA Nikola AML Słupsk 2009 U14 PM -- ŁUCZKA Paweł Z/6954/21 2022 LDK!
3 f 1 9.66 MŁYNIK Emilia UKS Jedynka Reda 2010 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/0431/21 2022 LDK!
4 f 1 9.55 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3560/20 , 2022 LDK!
5 f 1 9.06 ZWOLAK Oliwia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/6205/21 2022 LDK!
6 f 1 8.52 LABUDA Emilia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/10712/21 2022
7 f 1 7.28 LORENC Joanna MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/14509/21 2022
8 f 1 7.26 RAMCZYK Milena UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/6533/22 2022 LDK!
9 f 1 7.10 IWAŃSKA Anna LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/1192/22 2022 LDK!
10 f 1 6.99 ZIELIŃSKA Karolina AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/4847/22 2022
11 f 1 6.57 LEWANDOWSKA Weronika LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- PAPROCKA Dorota Z/2278/21 2022 LDK!
12 f 1 6.17 JAŚKIEWICZ Dominika AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/6213/21 2022
Ppal (150) K
1 f 1 29.00 KLINKOSZ Hanna MLKS Baszta Bytów 2011 U12 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14666/21 2022
2 f 1 29.00 MŁYNIK Alicja UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0432/21 2022 LDK!
3 f 1 29.00 BARAŃSKA Alicja LKS Zantyr Sztum 2011 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/2275/21 2022 LDK!
4 f 1 28.00 WERECKA Martyna AML Słupsk 2012 U12 PM -- WITEK Mirosław Z/7413/21 2022
5 f 1 26.50 SCHMIDT Paulina UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3538/20 2022 LDK!
6 f 1 23.50 CZYŻ Natalia AML Słupsk 2012 U12 PM -- DIAK Mateusz Z/7332/21 2022 LDK!
7 f 1 19.00 HAPKA Weronika AML Słupsk 2012 U12 PM -- KOPEĆ Bernadeta
1 f 2 42.00 ZWOLAK Oliwia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/6205/21 2022 LDK!
2 f 2 39.00 SZWEDKA Gloria MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -- RATAJCZAK Maciej Z/11444/21 2022 LDK!
3 f 2 37.50 MILEWSKA Nikola AML Słupsk 2009 U14 PM -- ŁUCZKA Paweł Z/6954/21 2022 LDK!
4 f 2 36.50 LABUDA Emilia AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/10712/21 2022
5 f 2 35.50 RYGIELSKA Roksana LKS Zantyr Sztum 2009 U14 PM -- B.D. MAZERSKI Bartosz , Z/3560/20 , 2022 LDK!
6 f 2 34.50 GRYCHTA Emila UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/10733/21 2022 LDK!
7 f 2 34.50 IWAŃSKA Anna LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/1192/22 2022 LDK!
8 f 2 31.50 MŁYNIK Emilia UKS Jedynka Reda 2010 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/0431/21 2022 LDK!
9 f 2 26.00 ZIELIŃSKA Karolina AML Słupsk 2010 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/4847/22 2022
10 f 2 23.00 GUŹDZIOŁ Marta UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/6530/22 2022 LDK!
11 f 2 21.00 DZIEMIŃSKA Witosława UKS Olimpijczyk Skorzewo 2010 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3399/21 2022 LDK!
12 f 2 20.00 RAMCZYK Milena UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/6533/22 2022 LDK!
13 f 2 18.00 HOFMAN Martyna AML Słupsk 2010 U14 PM -- ŁUCZKA Paweł Z/6950/21 2022 LDK!
14 f 2 12.00 DĘBICKA Iga UKS Olimpijczyk Skorzewo 2010 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/5046/21 2022 LDK!
60 m M
1 1 s 1 9.10 GOŁASZEWSKI Igor AML Słupsk 2011 U12 PM +1.0 -- TARGAŃSKI Marcin Z/9213/21 2022
2 5 s 1 9.50 WARGOWSKI Jan UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM +1.0 -- MYSZK Ilona Z/0536/22 2022 LDK!
3 9 s 1 9.96 MEJ Wojciech UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM +1.0 -- MYSZK Ilona Z/3541/20 2022 LDK!
4 19 s 1 10.53 KOWALSKI Dariusz UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM +1.0 -- MYSZK Ilona Z/0434/21 2022 LDK!
1 6 s 2 9.79 BLESZYŃSKI Franciszek Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2013 U12 PM +2.8 -- MIGDA Leszek Z/0763/22 2022 LDK!
2 7 s 2 9.88 PIETRZAK Igor MKS GALA Gdańsk 2013 U12 PM +2.8 -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11419/21 2022
3 10 s 2 10.07 GOMUŁKA Mateusz UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM +2.8 -- MYSZK Ilona Z/0713/22 2022 LDK!
4 11 s 2 10.12 STRZELCZYK Radosław ULKS Skoczek Pogórze 2012 U12 PM +2.8 -- DZIĄBA Bogusław Z/1083/22 2022
5 18 s 2 10.42 ZIELINSKI Natan UKS Jedynka Reda 2013 U12 PM +2.8 -- MYSZK Ilona Z/0460/21 2022 LDK!
1 2 s 3 9.13 KRUSZYŃSKI Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM +1.0 -- DZIĄBA Bogusław Z/1074/22 2022 LDK!
2 3 s 3 9.14 KOZŁOWSKI Igor AZS-AWFiS Gdańsk 2011 U12 PM +1.0 -- MUCHLADA Klaudia Z/6524/22 2022 LDK!
3 12 s 3 10.15 BLESZYŃSKI Ignacy Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2013 U12 PM +1.0 -- MIGDA Leszek Z/0764/22 2022 LDK!
4 13 s 3 10.16 BUĆKO Benjamin AML Słupsk 2011 U12 PM +1.0 -- KOPEĆ Bernadeta Z/4843/22 2022
5 14 s 3 10.27 MAKURAT Szymon UKS Olimpijczyk Skorzewo 2013 U12 PM +1.0 -- ZBLEWSKI Leszek Z/6674/21 2022 LDK!
6 16 s 3 10.39 WIKTORZAK Kamil MKS GALA Gdańsk 2013 U12 PM +1.0 -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11427/21 2022
7 22 s 3 11.64 TORŁOP Marcel MKS Sambor Tczew 2013 U12 PM +1.0 -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/6527/22 2022
1 4 s 4 9.35 IWOŁA Jan ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM +0.4 -- DZIĄBA Bogusław Z/1088/22 2022 LDK!
2 8 s 4 9.91 ZIELIŃSKI Wiktor AZS-AWFiS Gdańsk 2012 U12 PM +0.4 --
3 15 s 4 10.36 KANDZIORA Filip Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2011 U12 PM +0.4 -- MIGDA Leszek Z/0725/22 2022 LDK!
4 17 s 4 10.42 KOZA Piotr LKS Jantar Ustka 2011 U12 PM +0.4 -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1917/21 2022 LDK!
5 20 s 4 10.57 MARCINKIEWICZ Milan UKS Jedynka Reda 2013 U12 PM +0.4 -- MYSZK Ilona Z/0466/21 2022 LDK!
6 21 s 4 11.06 ŚWIĄTKOWSKI Ignacy MKS GALA Gdańsk 2013 U12 PM +0.4 -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/0802/21 2022
1 s 5 8.47 RAUCHUT Piotr MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -0.1 -- WALCZAK Aleksandra WALCZAK Aleksandra , Z/11424/21 , 2022
2 s 5 9.22 FILIPOWICZ Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM -0.1 -- MUCHLADA Klaudia Z/3551/22 2022 LDK!
3 s 5 9.41 DZIRBA Szymon ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -0.1 -- DZIĄBA Bogusław Z/0774/21 2022 LDK!
4 s 5 9.62 MEJ Olaf UKS Jedynka Reda 2010 U14 PM -0.1 -- MYSZK Ilona Z/3544/20 2022 LDK!
1 s 6 9.20 WAŁĘSA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -1.4 -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/4375/22 2022
2 s 6 9.47 ŚWIĄTKOWIAK Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -1.4 -- WRYCZA Jarosław Z/13472/21 2022 LDK!
3 s 6 9.48 MUSIAŁKOWSKI Mateusz UKS Jedynka Reda 2010 U14 PM -1.4 -- MYSZK Ilona Z/0608/21 2022 LDK!
1 s 7 7.98 KRUK Bartosz AML Słupsk 2009 U14 PM -0.7 -- DIAK Mateusz Z/5084/22 2022 LDK!
2 s 7 8.50 KWAŚNY Krystian MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -0.7 -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14668/21 2022
3 s 7 9.14 JANDERNAL Maksymilian MLKS Baszta Bytów 2010 U14 PM -0.7 -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14676/21 2022
4 s 7 9.59 ZABOROWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM -0.7 -- MUCHLADA Klaudia LDK!
5 s 7 9.96 PIIELASZKIEWICZ Julian AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM -0.7 -- MUCHLADA Klaudia LDK!
6 s 7 10.64 WIKTORZAK Igor MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM -0.7 -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11425/21 2022
1 s 8 8.37 MATEJA-KALINOWSKI Kacper ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM +1.4 -- B.D.
2 s 8 9.34 AUGUŚCIAK Mikołaj AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM +1.4 -- MUCHLADA Klaudia Z/6520/22 2022 LDK!
3 s 8 9.49 MIELEWCZYK Oliwier ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM +1.4 -- WRYCZA Jarosław Z/0258/22 2022 LDK!
4 s 8 9.75 STANISŁAWSKI Alex ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM +1.4 -- ŚCIGAŁA Jarosław
5 s 8 10.14 MAJSTEREK Aleksander AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +1.4 -- MUCHLADA Klaudia LDK!
300 m M
1 s 1 46.11 MALEK Michał MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14669/21 2022
2 s 1 49.16 WAŁĘSA Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2009 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/4375/22 2022
3 s 1 49.61 FILIPOWICZ Tomasz AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM -- MUCHLADA Klaudia Z/3551/22 2022 LDK!
4 s 1 50.89 JASZEWSKI Nikodem UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3554/20 2022 LDK!
1 s 2 45.40 KWAŚNY Krystian MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14668/21 2022
2 s 2 48.36 BILIŃSKI Jakub MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11122/21 2022
3 s 2 48.73 JANDERNAL Maksymilian MLKS Baszta Bytów 2010 U14 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14676/21 2022
4 s 2 53.62 RUTKOWSKI Jakub LKS Jantar Ustka 2010 U14 PM -- MICHALSKI Henryk Z/2034/22 2022 LDK!
5 s 2 57.17 ZABOROWSKI Dawid AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM -- MUCHLADA Klaudia LDK!
6 s 2 57.75 AUGUŚCIAK Mikołaj AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM -- MUCHLADA Klaudia Z/6520/22 2022 LDK!
7 s 2 62.92 MAJSTEREK Aleksander AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- MUCHLADA Klaudia LDK!
8 s 2 67.09 PIIELASZKIEWICZ Julian AZS-AWFiS Gdańsk 2010 U14 PM -- MUCHLADA Klaudia LDK!
1 s 3 48.99 KRUSZYŃSKI Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/1074/22 2022 LDK!
2 s 3 49.07 ZANDER Filip MLKS Baszta Bytów 2012 U12 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14727/21 2022
3 s 3 53.82 TOMASZEWSKI Wiktor AML Słupsk 2012 U12 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/14422/21 2022 LDK!
4 s 3 56.87 NIKODEMSKI Paweł LKS Jantar Ustka 2011 U12 PM --
5 s 3 57.71 MEJ Wojciech UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/3541/20 2022 LDK!
6 s 3 60.58 KOWALSKI Dariusz UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0434/21 2022 LDK!
7 s 3 64.59 MARCINKIEWICZ Milan UKS Jedynka Reda 2013 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0466/21 2022 LDK!
1 s 4 51.85 KOZŁOWSKI Igor AZS-AWFiS Gdańsk 2011 U12 PM -- MUCHLADA Klaudia Z/6524/22 2022 LDK!
2 s 4 54.78 TORŁOP Marcel MKS Sambor Tczew 2013 U12 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/6527/22 2022
3 s 4 57.06 OLEJNICZAK Kuba LKS Jantar Ustka 2011 U12 PM --
4 s 4 58.34 STRZELCZYK Radosław ULKS Skoczek Pogórze 2012 U12 PM -- DZIĄBA Bogusław Z/1083/22 2022
600 m M
1 s 1 1:49.96 ŚWIĄTKOWIAK Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2011 U12 PM -- WRYCZA Jarosław Z/13471/21 2022 LDK!
2 s 1 2:02.38 KOWALSKI Tomasz UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM -- MYSZK Ilona Z/0433/21 2022 LDK!
3 s 1 2:04.78 TOMASZEWSKI Norbert AML Słupsk 2012 U12 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/14423/21 2022 LDK!
4 s 1 2:09.72 LEPAK Filip UKS Olimpijczyk Skorzewo 2011 U12 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3398/21 2022 LDK!
5 s 1 2:22.54 SPIŻEWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2013 U12 PM -- BURCZYK Iwona Z/3964/22 2022 LDK!
6 s 1 2:37.62 MIKLAS-FRANKOWSKI Dawid MKS GALA Gdańsk 2013 U12 PM -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/0997/21 2022
1000 m M
1 s 1 3:00.60 METERA Konrad LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U14 PM -- B.D. Z/3437/19 2022 LDK!
2 s 1 3:13.26 FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U14 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2740/19 2022 LDK!
3 s 1 3:16.54 KRYGER Patryk MKS Sambor Tczew 2009 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/8035/21 2022
4 s 1 3:17.85 SZCZEGIELNIAK Hubert AML Słupsk 2009 U14 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0056/22 2022 LDK!
5 s 1 3:17.98 CICHOSZ Jan ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław
6 s 1 3:32.46 HINCKE Marcel UKS Jedynka Reda 2009 U14 PM -- MYSZK Ilona Z/14569/21 2022 LDK!
7 s 1 4:05.82 KRYGER Paweł MKS Sambor Tczew 2010 U14 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/8036/21 2022
4x100 m M
1 s 1 58.15 CICHOSZ Jan
STANISŁAWSKI Alex
STELMASIK Igor
MATEJA-KALINOWSKI Kacper
ULKS Talex Borzytuchom 2009
2009
2009
2009
U14 POM -- ŚCIGAŁA Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław
ŚCIGAŁA Jarosław
B.D.




2 s 1 63.89 ZABOROWSKI Dawid
FILIPOWICZ Tomasz
MAJSTEREK Aleksander
AUGUŚCIAK Mikołaj
AZS-AWFiS Gdańsk 2010
2010
2009
2010
U14 POM -- MUCHLADA Klaudia
MUCHLADA Klaudia
MUCHLADA Klaudia
MUCHLADA Klaudia
Z/3551/22
Z/6520/22
2022
2022




1 s 2 61.61 BUĆKO Benjamin
TOMASZEWSKI Norbert
TOMASZEWSKI Wiktor
GOŁASZEWSKI Igor
AML Słupsk 2011
2012
2012
2011
U12 POM -- KOPEĆ Bernadeta
RUMIŃSKI Wojciech
RUMIŃSKI Wojciech
TARGAŃSKI Marcin
Z/4843/22
Z/14423/21
Z/14422/21
Z/9213/21
2022
2022
2022
2022




2 s 2 63.81 STRZELCZYK Radosław
IWOŁA Jan
PEK Jakub
KRUSZYŃSKI Jakub
ULKS Skoczek Pogórze 2012
2011
2011
2011
U12 POM -- DZIĄBA Bogusław
DZIĄBA Bogusław
DZIĄBA Bogusław
DZIĄBA Bogusław
Z/1083/22
Z/1088/22
Z/1080/22
Z/1074/22
2022
2022
2022
2022




3 s 2 64.50 KOWALSKI Dariusz
MEJ Wojciech
MARCINKIEWICZ Milan
WARGOWSKI Jan
UKS Jedynka Reda 2012
2012
2013
2011
U12 POM -- MYSZK Ilona
MYSZK Ilona
MYSZK Ilona
MYSZK Ilona
Z/0434/21
Z/3541/20
Z/0466/21
Z/0536/22
2022
2022
2022
2022




4 s 2 66.71 NIKODEMSKI Paweł
PIECHOWIAK Michał
KOZA Piotr
OLEJNICZAK Kuba
LKS Jantar Ustka 2011
2011
2011
2011
U12 POM --

KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna
Z/1917/21
2022

5 s 2 70.00 JASZEWSKI Jan
MAKURAT Szymon
MAKURAT Jan
LEPAK Filip
UKS Olimpijczyk Skorzewo 2012
2013
2012
2011
U12 POM -- ZBLEWSKI Leszek
ZBLEWSKI Leszek
ZBLEWSKI Leszek
ZBLEWSKI Leszek
Z/6531/22
Z/6674/21
Z/6675/21
Z/3398/21
2022
2022
2022
2022




Wzwyż M
1 f 1 1.35 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3558/20 , 2022 LDK!
2 f 1 1.35 STELMASIK Igor ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -- ŚCIGAŁA Jarosław
3 f 1 1.30 POTYŃSKI Piotr AML Słupsk 2009 U14 PM -- ŁUCZKA Paweł Z/6956/21 2022 LDK!
4 f 1 1.30 ŚWIĄTKOWIAK Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -- WRYCZA Jarosław Z/13472/21 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.48 ŚWIĄTKOWIAK Maciej ULKS Talex Borzytuchom 2011 U12 PM 0.0 -- WRYCZA Jarosław Z/13471/21 2022 LDK!
2 f 1 4.22 PEK Jakub ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM 0.0 -- DZIĄBA Bogusław Z/1080/22 2022
3 f 1 4.13 ZANDER Filip MLKS Baszta Bytów 2012 U12 PM 0.0 -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14727/21 2022
4 f 1 4.09 GOŁASZEWSKI Igor AML Słupsk 2011 U12 PM 0.0 -- TARGAŃSKI Marcin Z/9213/21 2022
5 f 1 4.07 WARGOWSKI Jan UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM 0.0 -- MYSZK Ilona Z/0536/22 2022 LDK!
6 f 1 3.76 BLESZYŃSKI Franciszek Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2013 U12 PM 0.0 -- MIGDA Leszek Z/0763/22 2022 LDK!
7 f 1 3.51 IWOŁA Jan ULKS Skoczek Pogórze 2011 U12 PM 0.0 -- DZIĄBA Bogusław Z/1088/22 2022 LDK!
8 f 1 3.36 PIETRZAK Igor MKS GALA Gdańsk 2013 U12 PM 0.0 -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11419/21 2022
9 f 1 3.20 ZIELINSKI Natan UKS Jedynka Reda 2013 U12 PM 0.0 -- MYSZK Ilona Z/0460/21 2022 LDK!
10 f 1 3.15 KOWALSKI Tomasz UKS Jedynka Reda 2012 U12 PM 0.0 -- MYSZK Ilona Z/0433/21 2022 LDK!
11 f 1 3.11 GOMUŁKA Mateusz UKS Jedynka Reda 2011 U12 PM 0.0 -- MYSZK Ilona Z/0713/22 2022 LDK!
12 f 1 3.09 ŚWIĄTKOWSKI Ignacy MKS GALA Gdańsk 2013 U12 PM 0.0 -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/0802/21 2022
13 f 1 3.08 JASZEWSKI Jan UKS Olimpijczyk Skorzewo 2012 U12 PM 0.0 -- ZBLEWSKI Leszek Z/6531/22 2022 LDK!
14 f 1 2.92 MAKURAT Jan UKS Olimpijczyk Skorzewo 2012 U12 PM 0.0 -- ZBLEWSKI Leszek Z/6675/21 2022 LDK!
15 f 1 2.43 MIKLAS-FRANKOWSKI Dawid MKS GALA Gdańsk 2013 U12 PM 0.0 -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/0997/21 2022
1 f 2 5.43 KRUK Bartosz AML Słupsk 2009 U14 PM +2.0 -- DIAK Mateusz Z/5084/22 2022 LDK!
2 f 2 5.37 MALEK Michał MLKS Baszta Bytów 2009 U14 PM +1.7 -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14669/21 2022
3 f 2 4.95 KWIATKOWSKI Tymon LKS Zantyr Sztum 2010 U14 PM +1.3 -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3558/20 , 2022 LDK!
4 f 2 4.65 CZOSKA Mateusz RKS Rumia 2009 U14 PM +1.7 -- SZYMAŃSKI Maciej Z/0827/22 2022 LDK!
5 f 2 4.51 PIOTROWIAK Karol RKS Rumia 2010 U14 PM +0.9 -- PEPLIŃSKI Tadeusz LDK!
6 f 2 4.16 DZIRBA Szymon ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM +1.2 -- DZIĄBA Bogusław Z/0774/21 2022 LDK!
7 f 2 4.18 MUSIAŁKOWSKI Mateusz UKS Jedynka Reda 2010 U14 PM +0.6 -- MYSZK Ilona Z/0608/21 2022 LDK!
Kula (3) M
1 f 1 10.51 KASZUBA Ksawery ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1089/22 2022 LDK!
2 f 1 8.91 MAKURAT Maksymilian UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/0005/21 2022 LDK!
3 f 1 8.84 OLSZEWSKI Franciszek Jordan ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/4374/22 2022
4 f 1 8.76 GOLUBIEC Jakub AML Słupsk 2009 U14 PM -- WITEK Mirosław Z/2270/22 2022
5 f 1 8.45 PIOTROWIAK Karol RKS Rumia 2010 U14 PM -- PEPLIŃSKI Tadeusz LDK!
6 f 1 7.62 WIŃSKI Miłosz MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/0791/21 2022
Ppal (150) M
1 f 1 39.50 PIECHOWIAK Michał LKS Jantar Ustka 2011 U12 PM --
2 f 1 36.00 NIKODEMSKI Paweł LKS Jantar Ustka 2011 U12 PM --
3 f 1 36.00 BUĆKO Benjamin AML Słupsk 2011 U12 PM -- KOPEĆ Bernadeta Z/4843/22 2022
4 f 1 34.00 KOZA Piotr LKS Jantar Ustka 2011 U12 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1917/21 2022 LDK!
5 f 1 26.00 LEPAK Filip UKS Olimpijczyk Skorzewo 2011 U12 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3398/21 2022 LDK!
6 f 1 24.00 OLEJNICZAK Kuba LKS Jantar Ustka 2011 U12 PM --
7 f 1 21.00 MAKURAT Jan UKS Olimpijczyk Skorzewo 2012 U12 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/6675/21 2022 LDK!
8 f 1 20.50 KANDZIORA Filip Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2011 U12 PM -- MIGDA Leszek Z/0725/22 2022 LDK!
9 f 1 17.50 MAKURAT Szymon UKS Olimpijczyk Skorzewo 2013 U12 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/6674/21 2022 LDK!
10 f 1 17.00 BLESZYŃSKI Ignacy Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk 2013 U12 PM -- MIGDA Leszek Z/0764/22 2022 LDK!
1 f 2 60.50 RAUCHUT Piotr MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -- WALCZAK Aleksandra WALCZAK Aleksandra , Z/11424/21 , 2022
2 f 2 52.00 POTYŃSKI Piotr AML Słupsk 2009 U14 PM -- ŁUCZKA Paweł Z/6956/21 2022 LDK!
3 f 2 48.00 MATEJA-KALINOWSKI Kacper ULKS Talex Borzytuchom 2009 U14 PM -- B.D.
4 f 2 44.00 JASZEWSKI Nikodem UKS Olimpijczyk Skorzewo 2009 U14 PM -- ZBLEWSKI Leszek Z/3554/20 2022 LDK!
5 f 2 43.00 WIŃSKI Miłosz MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/0791/21 2022
6 f 2 42.00 LAMENT Krystian MKS GALA Gdańsk 2009 U14 PM -- WALCZAK Aleksandra Z/1235/21 2022
7 f 2 34.00 ZAWIŚLAK Łukasz AML Słupsk 2010 U14 PM -- ŁUCZKA Paweł Z/6968/21 2022 LDK!
8 f 2 34.00 KASZUBA Ksawery ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1089/22 2022 LDK!
9 f 2 33.50 RUTKOWSKI Jakub LKS Jantar Ustka 2010 U14 PM -- MICHALSKI Henryk Z/2034/22 2022 LDK!
10 f 2 30.00 TWARDOŃ Jakub AML Słupsk 2010 U14 PM -- ŁUCZKA Paweł Z/6966/21 2022 LDK!
11 f 2 30.00 OLSZEWSKI Franciszek Jordan ULKS Skoczek Pogórze 2010 U14 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/4374/22 2022
12 f 2 28.50 WIKTORZAK Igor MKS GALA Gdańsk 2010 U14 PM -- MAJCHRZAK Katarzyna Z/11425/21 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.3105289936066 sekund