Lubawka 17.09.2022
5. Otwarte Mistrzostwa Dolnego ¦l±ska Dzieci [DMP U20]
60 m K
1 7 s 1 9.86 POPIELAS Kornelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS +0.9 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2978/22 2022
2 15 s 1 10.68 BUZAŁA Emilia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS +0.9 -- STY¦ Janusz Z/4183/22 2022 LDK!
3 16 s 1 10.74 RUDKO Nina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS +0.9 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2977/22 2022
4 23 s 1 13.37 BELCHNEROWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS +0.9 --
1 13 s 2 10.21 GRĘBOWIEC Julia Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB -0.7 -- URSZULAK Marcin Z/5742/22 2022 LDK!
2 18 s 2 11.07 KRZEMIŃSKA Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -0.7 -- STY¦ Janusz Z/4131/22 2022 LDK!
3 19 s 2 11.26 BUJNOWSKA Zofia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -0.7 -- KOTYNIA Hanna Z/1796/22 2022 LDK!
4 20 s 2 11.70 MIKU¦KIEWICZ Paulina MKS Szerszeń Bogatynia 2011 U12 DS -0.7 -- OŁYNIEC Krystyna Z/4679/22 2022 LDK!
1 1 s 3 9.00 CHYŁEK Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS +0.5 -- ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4515/22 2022 LDK!
2 2 s 3 9.14 ¦WISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS +0.5 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2022
3 3 s 3 9.22 ZGRAJA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS +0.5 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1151/22 2022
4 12 s 3 10.20 URYSZ Karolina KS AZS AWF Wrocław 2012 U12 DS +0.5 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4562/22 2022
5 14 s 3 10.26 DOMARADZKA Alicja MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 2011 U12 DS +0.5 -- B.D. Z/6833/21 2022 LDK!
1 4 s 4 9.27 ¦WIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +0.5 -- URSZULAK Marcin # Z/13763/21 2022 LDK!
2 8 s 4 9.95 DOMAGAŁA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS +0.5 -- SKRZYPACZ Adrian Z/2866/22 2022
3 9 s 4 10.01 JACAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS +0.5 -- KOTYNIA Hanna Z/14205/21 2022 LDK!
4 10 s 4 10.04 WĘGŁOWSKA Hanna Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB +0.5 -- URSZULAK Marcin Z/2340/22 2022 LDK!
1 6 s 5 9.63 LEWERA Emilia SSMKS Parasol Wrocław 2013 U12 DS +2.0 -- GOLEC Dominik
2 11 s 5 10.15 IDZIK Nikola SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS +2.0 -- URBATZKA Natalia
3 17 s 5 10.99 KOPER Weronika SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS +2.0 -- URBATZKA Natalia
1 5 s 6 9.56 WOLAK Maja SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS +0.6 -- URBATZKA Natalia
2 21 s 6 12.44 OPOLSKA Aleksandra niest. Wrocław 2014 U12 DS +0.6 --
3 22 s 6 12.56 ZIELIŃSKA Angelika niest. Wrocław 2012 U12 DS +0.6 --
1 2 s 7 8.43 WISS Ida MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 2009 U14 DS -0.8 -- KUCZA Roman Z/6827/21 2022 LDK!
2 4 s 7 8.76 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS -0.8 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2022 LDK!
3 16 s 7 9.34 KOZACZKIEWICZ Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.8 -- MAKUCH Beata Z/0830/19 2022
4 33 s 7 10.18 KOSMALA Maja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.8 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1014/20 2022
5 34 s 7 10.18 SZYMANEK Matylda UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.8 -- MAKUCH Beata Z/0823/19 2022
6 36 s 7 10.47 WRZOSEK Bianka UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -0.8 -- MAKUCH Beata Z/5113/21 2022
2 15 s 8 9.33 CZERWINSKA Hani KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -0.6 -- B.D. Z/3110/22 2022 BEZ
3 18 s 8 9.35 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.6 -- MAKUCH Beata Z/2701/22 2022
4 19 s 8 9.41 BANASIEWICZ Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS -0.6 -- OŁYNIEC Krystyna Z/12735/21 2022 LDK!
5 21 s 8 9.45 KIENIK Julia SSMKS Parasol Wrocław 2009 U14 DS -0.6 -- SZYRWIEL Aleksandra Z/5528/22 2022
6 31 s 8 10.09 ZAHORODNA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -0.6 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1015/20 2022
1 5 s 9 8.79 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2022 LDK!
2 7 s 9 8.84 MARKOWSKA Paulina UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/10516/21 2022 LDK!
3 8 s 9 8.90 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -0.6 -- BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2022 LDK!
4 10 s 9 9.18 KRZYSIAK Laura ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS -0.6 -- SZEREMETA Jarosław Z/5709/22 2022 LDK!
5 14 s 9 9.31 JASTRZEBSKA Magda KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -0.6 -- KUSTRA Mateusz Z/10297/21 2022 BEZ
6 24 s 9 9.66 MATUSZYK Maja SSMKS Parasol Wrocław 2010 U14 DS -0.6 -- GOLEC Dominik
1 6 s 10 8.81 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS -1.2 -- SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2022 LDK!
2 17 s 10 9.34 PROCHERA Katarzyna MKS MOS Wrocław 2010 U14 DS -1.2 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/5644/22 2022 LDK!
3 22 s 10 9.60 JANUS Victoria LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -1.2 -- STY¦ Janusz Z/5594/22 2022 LDK!
4 26 s 10 9.77 BRZEZIŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -1.2 -- MAKUCH Beata Z/3798/21 2022
5 37 s 10 10.64 ENGLARD Nicole UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -1.2 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2564/20 2022
6 38 s 10 11.36 GAJECKA Angelika SL GKS Olsza Olszyna 2010 U14 DS -1.2 -- URBATZKA Natalia Z/4516/22 2022 LDK!
1 1 s 11 8.37 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP -1.0 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2022 LDK!
2 3 s 11 8.67 URSZULAK Blanka Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -1.0 -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina URSZULAK Marcin , Z/13558/21 , 2022 LDK!
3 9 s 11 9.15 PRONIEWICZ Andżelika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -1.0 -- KOTYNIA Hanna Z/14153/21 2022 LDK!
4 11 s 11 9.20 PIWKO Magdalena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -1.0 -- BANASZEK Grzegorz # Z/1265/21 2022 LDK!
5 12 s 11 9.28 KALISZ Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -1.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10292/21 2022
1 13 s 12 9.29 TRZECIAK Kinga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -1.2 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4307/22 2022 LDK!
2 20 s 12 9.44 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -1.2 -- URSZULAK Marcin Z/13755/21 2022 LDK!
3 23 s 12 9.62 TALAGA Laura Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -1.2 -- URSZULAK Marcin Z/2457/22 2022 LDK!
4 25 s 12 9.71 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -1.2 -- MAKUCH Beata Z/3797/21 2022
5 27 s 12 9.79 KAŁUŻA Nadia MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS -1.2 -- OŁYNIEC Krystyna Z/12736/21 2022 LDK!
1 28 s 13 9.89 BŁAWAT Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS +0.7 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2562/20 2022
2 29 s 13 9.96 MOSKAL Martyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS +0.7 -- MAKUCH Beata Z/3793/21 2022
3 30 s 13 10.03 STANISŁAWSKA Eugenia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS +0.7 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3144/22 2022
4 32 s 13 10.12 BOCHNIA Kornelia MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS +0.7 -- OŁYNIEC Krystyna Z/3115/22 2022 LDK!
5 35 s 13 10.20 STĘPIEŃ Marta Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +0.7 -- URSZULAK Marcin Z/14333/21 2022 LDK!
300 m K
1 5 s 1 51.12 KOZACZKIEWICZ Emilia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0830/19 2022
2 8 s 1 52.04 KIENIK Julia SSMKS Parasol Wrocław 2009 U14 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/5528/22 2022
3 11 s 1 53.52 KRZYSIAK Laura ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/5709/22 2022 LDK!
4 16 s 1 54.81 PRONIEWICZ Andżelika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/14153/21 2022 LDK!
1 22 s 2 61.42 WRZOSEK Bianka UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/5113/21 2022
2 25 s 2 67.32 ROMANISZYN Małgorzata SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/4520/22 2022 LDK!
  s 2 DNF ZIELIŃSKA Róża KL Ziemia Kłodzka 2009 U14 DS -- WO¦ Michał Z/10262/21 2022 LDK!
1 1 s 3 45.86 WISS Ida MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 2009 U14 DS IV KUCZA Roman Z/6827/21 2022 LDK!
2 13 s 3 53.87 JASTRZEBSKA Magda KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -- KUSTRA Mateusz Z/10297/21 2022 BEZ
3 15 s 3 54.20 SZYMANEK Matylda UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0823/19 2022
1 10 s 4 52.76 MATUSZYK Maja SSMKS Parasol Wrocław 2010 U14 DS -- GOLEC Dominik
2 19 s 4 57.40 WO¬NIAK Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/3121/22 2022 LDK!
3 20 s 4 57.56 KAŁUŻA Nadia MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/12736/21 2022 LDK!
4 24 s 4 63.35 MADEJA Maja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/5111/21 2022
1 18 s 5 56.84 MOSKAL Martyna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/3793/21 2022
2 21 s 5 57.64 JANUS Victoria LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/5594/22 2022 LDK!
1 2 s 6 46.52 ROMANIUK Kornelia ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS V SZEREMETA Jarosław Z/6157/21 2022 LDK!
2 3 s 6 46.88 KOWALSKA Natalia MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP V RYSZEWSKI Jacek Z/5298/21 2022 LDK!
1 4 s 7 50.78 BOGDANOWICZ Julia Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB -- URSZULAK Marcin Z/13755/21 2022 LDK!
2 7 s 7 51.69 ZAWADZKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -- WO¦ Michał Z/10264/21 2022 LDK!
1 6 s 8 51.15 FABIJAN Aleksandra MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/3790/21 2022
2 9 s 8 52.11 CZERWINSKA Hani KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- B.D. Z/3110/22 2022 BEZ
3 12 s 8 53.58 BRZEZIŃSKA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/3798/21 2022
1 14 s 9 53.94 OMASTA Marta MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0453/22 2022
2 17 s 9 55.30 BANASIEWICZ Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/12735/21 2022 LDK!
3 23 s 9 61.53 RUTKOWSKA Martyna SL GKS Olsza Olszyna 2010 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/4665/22 2022 LDK!
1 s 10 55.08 NOWAK Kaja Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -- URSZULAK Marcin Z/14607/21 2022 LDK!
2 s 10 56.30 KSIĘŻUK Nel UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1152/22 2022
3 s 10 60.70 GREMBLEWSKA Gabriela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2976/22 2022
1 s 11 47.57 CHYŁEK Katarzyna KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS V ROSTKOWSKA Anna ROSTKOWSKI Piotr Z/4515/22 2022 LDK!
2 s 11 60.17 LEWERA Emilia SSMKS Parasol Wrocław 2013 U12 DS -- GOLEC Dominik
3 s 11 75.14 BELCHNEROWSKA Ola LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS --
1 s 12 55.75 BURCZYŃSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -- STY¦ Janusz Z/4130/22 2022 LDK!
2 s 12 61.25 ROMAN Natalia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -- STY¦ Janusz Z/3839/22 2022 LDK!
3 s 12 65.73 KRZEMIŃSKA Zuzanna LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -- STY¦ Janusz Z/4131/22 2022 LDK!
1 s 13 54.31 DUDZIAK Zuzanna MKS Siechnice 2011 U12 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/5079/22 2022
2 s 13 58.38 OWCZARZAK Aniela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- MAKUCH Beata Z/3795/21 2022
3 s 13 61.97 WIDERA Milena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3591/22 2022
4 s 13 66.41 GRĘBOWIEC Julia Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB -- URSZULAK Marcin Z/5742/22 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:49.06 GOLEC Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS V STY¦ Janusz Z/1246/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:50.73 BILIŃSKA Zuzanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2010 U14 DS -- BIALIC Marek # Z/2850/21 2022 LDK!
3 3 s 1 2:03.06 BIELEZO Iga KS SMS Szklarska Poręba 2010 U14 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/5750/22 2022
4 4 s 1 2:03.76 STANISŁAWSKA Eugenia KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3144/22 2022
5 5 s 1 2:04.12 KOŁACZYŃSKA Wiktoria LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna KOTYNIA Hanna , Z/1256/21 , 2022 LDK!
6 6 s 1 2:10.57 KLIMEK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/3588/22 2022 LDK!
7 7 s 1 2:18.28 RUTKOWSKA Natalia SL GKS Olsza Olszyna 2010 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/4666/22 2022 LDK!
1 1 s 2 2:04.61 SZAWŁOWSKA Hanna MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2011 U12 DS -- BIALIC Marek # Z/5997/21 2022 LDK!
2 2 s 2 2:05.64 DOMAGAŁA Natasza KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/2866/22 2022
3 3 s 2 2:06.17 BARCEWICZ Lena MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2011 U12 DS -- BIALIC Marek # Z/5994/21 2022 LDK!
4 4 s 2 2:08.32 BOGACKA Paulina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2974/22 2022
5 5 s 2 2:11.79 RÓŻAŃSKA Amelia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2011 U12 DS -- BIALIC Marek # Z/5996/21 2022 LDK!
6 6 s 2 2:12.74 DOMARADZKA Alicja MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 2011 U12 DS -- B.D. Z/6833/21 2022 LDK!
7 7 s 2 2:22.57 HAMERA Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2975/22 2022
8 8 s 2 2:26.12 PIETRZAK Nadia MKS Szerszeń Bogatynia 2011 U12 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/3120/22 2022 LDK!
9 9 s 2 3:00.91 BAJRAKOWSKA Emilia SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS -- URBATZKA Natalia
1000 m K
1 1 s 1 3:38.20 TRACZ Natalia WKS Ole¶niczanka Ole¶nica 2009 U14 DS -- JANECZEK Jarosław Z/1997/19 2022 LDK!
2 2 s 1 3:40.72 SABAŁA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/5355/21 2022 LDK!
3 3 s 1 3:40.73 NOWIK Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/12816/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:48.38 KRZAK Natasza WLKS Wrocław 2010 U14 DS -- KRZAK Grzegorz Z/0810/22 2022 LDK!
1 1 s 2 3:44.11 PŁACHTA Anastazja LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- STY¦ Janusz Z/14737/21 2022 LDK!
2 2 s 2 3:50.99 ROSTKOWSKA Olga KS SMS Szklarska Poręba 2011 U12 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna Z/6684/21 2022 LDK!
3 3 s 2 4:30.75 BUDZIŃSKA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2012 U12 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/9998/21 2022
80 m pł ds K
1 1 s 1 13.71 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +0.8 -- BANASZEK Grzegorz # Z/14154/21 2022 LDK!
2 5 s 1 14.48 NIŻYŃSKA Karina MKS MOS Wrocław 2010 U14 DS +0.8 -- GIERCZYK Estera GIERCZYK Estera , Z/5645/22 , 2022
3 6 s 1 15.44 KALISZ Zuzanna KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS +0.8 -- SKRZYPACZ Adrian Z/10292/21 2022
1 4 s 2 14.47 GRAJ Martyna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +1.0 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5288/21 2022 LDK!
2 8 s 2 19.18 BOGACKA Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS +1.0 -- MAKUCH Beata Z/3792/21 2022
1 2 s 3 13.88 KADYŁO Maria MKS MOS Wrocław 2009 U14 DS +0.8 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/0494/22 2022 LDK!
2 3 s 3 14.19 HRYNCZYSZYN Zuzanna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +0.8 -- RYSZEWSKI Jacek Z/5289/21 2022 LDK!
3 7 s 3 16.85 JURCZYK Hanna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP +0.8 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5325/21 2022 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.11 ¦WIDKIEWICZ Pola Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin # Z/13763/21 2022 LDK!
2 f 1 4.02 ZGRAJA Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1151/22 2022
3 f 1 4.00 ¦WISTOWSKA Elena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1150/22 2022
4 f 1 3.64 OWCZARZAK Aniela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/3795/21 2022
5 f 1 3.62 BURCZYŃSKA Michalina LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS 0.0 -- STY¦ Janusz Z/4130/22 2022 LDK!
6 f 1 3.59 GRĘBOWIEC Julia Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin Z/5742/22 2022 LDK!
7 f 1 3.55 DUDZIAK Zuzanna MKS Siechnice 2011 U12 DS 0.0 -- SOBCZYK Tomasz Z/5079/22 2022
8 f 1 3.46 POPIELAS Kornelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2978/22 2022
9 f 1 3.37 HAMERA Wiktoria UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2012 U12 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2975/22 2022
10 f 1 3.37 URYSZ Karolina KS AZS AWF Wrocław 2012 U12 DS 0.0 -- SKRZYPACZ Adrian Z/4562/22 2022
11 f 1 3.28 PIETRZAK Nadia MKS Szerszeń Bogatynia 2011 U12 DS 0.0 -- OŁYNIEC Krystyna Z/3120/22 2022 LDK!
12 f 1 3.27 SZYMAŃSKA Nela SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS 0.0 -- URBATZKA Natalia
13 f 1 3.25 JACAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/14205/21 2022 LDK!
14 f 1 3.24 PIOTROWICZ Zofia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2012 U12 DS 0.0 -- BIALIC Katarzyna Z/5998/21 2022 LDK!
15 f 1 3.22 KUBIS Pola MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2011 U12 DS 0.0 -- BIALIC Marek Z/1505/22 2022 LDK!
16 f 1 3.02 BUJNOWSKA Zofia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/1796/22 2022 LDK!
17 f 1 2.99 ROMAN Natalia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS 0.0 -- STY¦ Janusz Z/3839/22 2022 LDK!
18 f 1 2.87 MIKU¦KIEWICZ Paulina MKS Szerszeń Bogatynia 2011 U12 DS 0.0 -- OŁYNIEC Krystyna Z/4679/22 2022 LDK!
19 f 1 2.97 RAMER Wiktoria SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS 0.0 -- URBATZKA Natalia
20 f 1 2.64 OPOLSKA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/6722/21 2022 LDK!
1 f 2 4.53 NIŻYŃSKA Karina MKS MOS Wrocław 2010 U14 DS 0.0 -- GIERCZYK Estera GIERCZYK Estera , Z/5645/22 , 2022
2 f 2 4.47 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS 0.0 -- BANASZEK Grzegorz # Z/14154/21 2022 LDK!
3 f 2 4.05 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2022 LDK!
4 f 2 4.04 JURCZYK Hanna MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP 0.0 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5325/21 2022 LDK!
5 f 2 4.03 TRZECIAK Kinga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4307/22 2022 LDK!
6 f 2 3.98 HAMERA Nina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/0822/19 2022
7 f 2 3.97 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2022 LDK!
8 f 2 3.92 MARKOWSKA Paulina UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/10516/21 2022 LDK!
9 f 2 3.90 PROCHERA Katarzyna MKS MOS Wrocław 2010 U14 DS 0.0 -- SKRZYPIŃSKI Jacek Z/5644/22 2022 LDK!
10 f 2 3.89 WO¬NIAK Gabriela MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS 0.0 -- OŁYNIEC Krystyna Z/3121/22 2022 LDK!
11 f 2 3.84 KARGOL Zofia LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/1251/21 2022 LDK!
12 f 2 3.79 FABIJAN Aleksandra MKS Siechnice 2009 U14 DS 0.0 -- SOBCZYK Tomasz Z/3790/21 2022
13 f 2 3.75 JASTRZEBSKA Magda KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS 0.0 -- KUSTRA Mateusz Z/10297/21 2022 BEZ
14 f 2 3.75 BŁAWAT Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2562/20 2022
15 f 2 3.73 RATAJCZAK Natalia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/2701/22 2022
16 f 2 3.70 CZERWINSKA Hani KS AZS AWF Wrocław 2010 U14 DS 0.0 -- B.D. Z/3110/22 2022 BEZ
17 f 2 3.68 ZAWADZKA Karolina KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS 0.0 -- WO¦ Michał Z/10264/21 2022 LDK!
18 f 2 3.64 FITAS Oliwia MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP 0.0 -- KOŁODZIEJ Tomasz Z/5307/21 2022 LDK!
19 f 2 3.60 TALAGA Laura Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB 0.0 -- URSZULAK Marcin Z/2457/22 2022 LDK!
20 f 2 3.47 KAŁUŻA Nadia MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS 0.0 -- OŁYNIEC Krystyna Z/12736/21 2022 LDK!
21 f 2 3.40 KOSMALA Maja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS 0.0 -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1014/20 2022
22 f 2 3.30 WˇS Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/11888/21 2022 LDK!
23 f 2 3.22 RUNOWSKA Antonina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS 0.0 -- MAKUCH Beata Z/3797/21 2022
24 f 2 3.08 GAJECKA Angelika SL GKS Olsza Olszyna 2010 U14 DS 0.0 -- URBATZKA Natalia Z/4516/22 2022 LDK!
Kula (2) K
1 f 1 9.48 SINKOWSKA Natalia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2009 U14 DS -- BIALIC Marek Z/2040/20 2022 LDK!
2 f 1 9.20 KĘPIŃSKA Julia GKS Start Długołęka # 2010 U14 DS -- BENKOWSKI Henryk Z/6375/22 2022 LDK!
3 f 1 9.07 SOROKA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0825/19 2022
4 f 1 9.01 GRZYB Aleksandra UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1012/20 2022
5 f 1 8.52 MOROZ Laura UKS Orlica Domaniów 2009 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9480/21 2022 LDK!
6 f 1 8.49 RUDNICKA Marika Monika LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- BANASZEK Grzegorz # Z/14154/21 2022 LDK!
7 f 1 6.54 WAWRZYNIAK Nikola MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 2011 U12 DS -- KUCZA Izabela Z/2451/22 2022 LDK!
8 f 1 6.28 BOCHNIA Kornelia MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/3115/22 2022 LDK!
9 f 1 5.76 KAPYSZ Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/4517/22 2022 LDK!
10 f 1 5.37 ZAHORODNA Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1015/20 2022
Ppal (150) K
1 f 1 28.00 BOGACKA Paulina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2974/22 2022
2 f 1 25.50 RUDKO Nina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2977/22 2022
3 f 1 24.50 KSIĘŻUK Nel UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/1152/22 2022
4 f 1 23.00 BUZAŁA Emilia LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -- STY¦ Janusz Z/4183/22 2022 LDK!
5 f 1 21.50 GREMBLEWSKA Gabriela UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2976/22 2022
6 f 1 21.00 KUFEL Małgorzata MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2012 U12 DS -- BIALIC Katarzyna Z/6070/21 2022 LDK!
7 f 1 20.00 KOWALCZYK Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS -- URBATZKA Natalia
8 f 1 19.00 BRZEZIŃSKA Zuzanna niest. Wrocław 2011 U12 DS --
9 f 1 17.50 BUDZIŃSKA Julia SL GKS Olsza Olszyna 2012 U12 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/9998/21 2022
10 f 1 16.00 WIDERA Milena UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2011 U12 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/3591/22 2022
11 f 1 16.00 PŁACHTA Anastazja LKS Górnik Wałbrzych 2011 U12 DS -- STY¦ Janusz Z/14737/21 2022 LDK!
12 f 1 13.50 CHORZĘPA Małgorzata niest. Wrocław 2013 U12 DS --
13 f 1 13.50 WAWRZYNIAK Nikola MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 2011 U12 DS -- KUCZA Izabela Z/2451/22 2022 LDK!
1 f 2 34.50 SABAŁA Julia LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/5355/21 2022 LDK!
2 f 2 33.00 NOWIK Lena LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/12816/21 2022 LDK!
3 f 2 31.50 SOROKA Zuzanna UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2009 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/0825/19 2022
4 f 2 27.50 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2022 LDK!
6 f 2 25.50 BOGACKA Karolina UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/3792/21 2022
7 f 2 21.00 ENGLARD Nicole UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2564/20 2022
8 f 2 19.50 MADEJA Maja UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -- MAKUCH Beata Z/5111/21 2022
9 f 2 26.00 BANASIEWICZ Aleksandra MKS Szerszeń Bogatynia 2010 U14 DS -- OŁYNIEC Krystyna Z/12735/21 2022 LDK!
10 f 2 19.50 MOROZ Laura UKS Orlica Domaniów 2009 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9480/21 2022 LDK!
Oszczep (400) K
1 f 1 15.31 SINKOWSKA Natalia MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2009 U14 DS -- BIALIC Marek Z/2040/20 2022 LDK!
2 f 1 14.09 PUCHAŁA Maja SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/4519/22 2022 LDK!
3 f 1 10.47 MOROZ Laura UKS Orlica Domaniów 2009 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9480/21 2022 LDK!
Chód 1 km K
1 1 s 1 8:09.57 TOMALA Julianna SL GKS Olsza Olszyna 2010 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/4521/22 2022 LDK!
2 2 s 1 8:10.17 PUCHAŁA Maja SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- URBATZKA Natalia Z/4519/22 2022 LDK!
60 m M
1 1 s 1 9.50 WODYŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS +1.1 -- B.D. Z/5749/22 2022
2 2 s 1 9.84 FUCHS Hubert KS AZS AWF Wrocław 2012 U12 DS +1.1 -- B.D. Z/5748/22 2022
3 4 s 1 10.58 KLECHOWICZ Maksymilian SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS +1.1 -- URBATZKA Natalia
4 6 s 1 10.71 GUŁA Grzegorz SL GKS Olsza Olszyna 2013 U12 DS +1.1 -- CHORZĘPA Przemysław
1 3 s 2 10.16 ŁACH Bartosz Akademia Biegowa Żary 2011 U12 LB -1.1 -- URSZULAK Marcin Z/0194/22 2022 LDK!
2 5 s 2 10.68 GRĘBOWIEC Antoni Akademia Biegowa Żary 2014 U12 LB -1.1 -- URSZULAK Marcin Z/2415/22 2022 LDK!
3 7 s 2 11.04 KUSTRA Jan KS AZS AWF Wrocław 2015 U12 DS -1.1 -- B.D. Z/3112/22 2022
4 8 s 2 12.77 TOMCZEWSKI Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 2013 U12 DS -1.1 -- CHORZĘPA Przemysław Z/11907/21 2022
1 2 s 3 7.98 SAWICKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -1.1 -- SKRZYPACZ Adrian Z/3103/22 2022
2 8 s 3 8.51 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -1.1 -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2022 LDK!
3 15 s 3 9.42 CHILICKI Ksawery KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -1.1 -- WO¦ Michał Z/6704/21 2022 LDK!
4 16 s 3 9.65 MACIEJEWSKI Eryk UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2010 U14 DS -1.1 -- MAKUCH Beata Z/0506/22 2022
1 3 s 4 8.14 MˇCZKOWIAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +1.8 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2022 LDK!
2 5 s 4 8.35 GREGORCZYK Paweł MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 2009 U14 DS +1.8 -- B.D. KUCZA Roman , Z/6828/21 , 2022 LDK!
3 9 s 4 8.52 SŁOWIK Daniel ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS +1.8 -- SZEREMETA Jarosław Z/3008/22 2022 LDK!
4 12 s 4 9.08 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +1.8 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2022 LDK!
1 1 s 5 7.98 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB +2.1 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
2 4 s 5 8.23 BETKA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +2.1 -- KOTYNIA Hanna Z/0447/22 2022 LDK!
3 7 s 5 8.49 SZERSZEŃ Mateusz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP +2.1 -- RYSZEWSKI Jacek Z/12135/21 2022 LDK!
4 14 s 5 9.41 KUCHARSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS +2.1 -- B.D. Z/3148/22 2022
1 6 s 6 8.49 MIODYŃSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS +1.3 -- KOTYNIA Hanna Z/5077/22 2022 LDK!
2 10 s 6 8.56 PRZYMUS Wojciech UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP +1.3 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0705/20 2022 LDK!
3 11 s 6 8.95 WˇCHOCKI Jakub MKS Siechnice 2009 U14 DS +1.3 -- SOBCZYK Tomasz Z/3789/21 2022
4 13 s 6 9.39 URSZYC Oskar Akademia Biegowa Żary 2009 U14 LB +1.3 -- LDK!
300 m M
1 5 s 1 44.96 BETKA Bruno LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/0447/22 2022 LDK!
2 6 s 1 45.07 GREGORCZYK Paweł MLKS Polonia ¦roda ¦l±ska 2009 U14 DS -- B.D. KUCZA Roman , Z/6828/21 , 2022 LDK!
3 7 s 1 45.68 MIODYŃSKI Jakub LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/5077/22 2022 LDK!
1 1 s 2 41.26 ŻYŁKIEWICZ Tymon SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS V CHORZĘPA Przemysław Z/1316/20 2022 LDK!
2 2 s 2 43.47 HYPKI Mikołaj LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1249/21 2022 LDK!
3 4 s 2 44.45 SŁOWIK Daniel ULKS Muflon Bielawa 2010 U14 DS -- SZEREMETA Jarosław Z/3008/22 2022 LDK!
4 10 s 2 47.49 BARTO¦ Ignacy MKS Siechnice 2009 U14 DS -- SOBCZYK Tomasz Z/0452/22 2022
1 3 s 3 43.81 SAWICKI Jakub KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS -- SKRZYPACZ Adrian Z/3103/22 2022
2 8 s 3 46.22 BOROWIEC Patryk Akademia Biegowa Żary 2010 U14 LB -- URSZULAK Marcin # Z/13629/21 2022 LDK!
3 9 s 3 46.75 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2022 LDK!
1 11 s 4 49.03 SZERSZEŃ Mateusz MUKS Gim 2 Nysa 2010 U14 OP -- RYSZEWSKI Jacek Z/12135/21 2022 LDK!
2 12 s 4 50.60 CYKMAN Maksymilian KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -- WO¦ Michał Z/6705/21 2022 LDK!
3 13 s 4 53.78 CHILICKI Ksawery KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS -- WO¦ Michał Z/6704/21 2022 LDK!
1 1 s 5 54.54 FUCHS Hubert KS AZS AWF Wrocław 2012 U12 DS -- B.D. Z/5748/22 2022
2 3 s 5 56.32 URSZULAK Maksymilian Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -- URSZULAK Marcin Z/13770/21 2022 LDK!
3 4 s 5 58.32 GRZE¦KÓW Filip MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2011 U12 DS -- BIALIC Marek Z/5760/22 2022 LDK!
4 6 s 5 64.79 MICHALEWICZ Szymon MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2011 U12 DS -- BIALIC Marek Z/5685/22 2022 LDK!
1 2 s 6 55.05 WODYŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS -- B.D. Z/5749/22 2022
2 5 s 6 60.68 SKAŁACKI Szymon Akademia Biegowa Żary 2012 U12 LB -- URSZULAK Marcin Z/13759/21 2022 LDK!
3 7 s 6 66.46 BRANAS Witold LKS Górnik Wałbrzych 2013 U12 DS -- KOTYNIA Hanna Z/4856/21 2022 LDK!
600 m M
1 s 1 1:35.82 KOŁODZIEJ Wojciech MUKS Gim 2 Nysa 2009 U14 OP V KOŁODZIEJ Tomasz Z/5285/21 2022 BEZ LDK!
2 s 1 1:46.10 OSAJDA Michał LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/1263/21 2022 LDK!
3 s 1 1:47.97 KOGUT Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/1253/21 2022 LDK!
4 s 1 1:59.00 DALECKI Alexander LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1277/21 2022 LDK!
1 s 2 2:04.42 FOJNA Dawid MKS Piast Lwówek ¦l±ski 2011 U12 DS -- BIALIC Marek Z/5759/22 2022 LDK!
2 s 2 2:09.34 HARASYM Nikodem SSMKS Parasol Wrocław 2012 U12 DS -- B.D. Z/2501/22 2022
3 s 2 2:13.64 STANISZEWSKI Konrad SL GKS Olsza Olszyna 2011 U12 DS -- URBATZKA Natalia
4 s 2 2:17.77 KUSTRA Jan KS AZS AWF Wrocław 2015 U12 DS -- B.D. Z/3112/22 2022
5 s 2 2:20.51 WILCZYŃSKI Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -- KOTYNIA Hanna Z/4586/21 2022 LDK!
1000 m M
1 s 1 3:21.74 WILCZYŃSKI Patryk LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1275/21 2022 LDK!
2 s 1 3:22.99 MILEWSKI Michał SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/1318/20 2022 LDK!
3 s 1 3:38.95 LEŃSKI Kacper LKS Górnik Wałbrzych 2010 U14 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1258/21 2022 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 3.90 KAMIŃSKI Michał LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS 0.0 -- KOTYNIA Hanna Z/14234/21 2022 LDK!
2 f 1 3.12 GUŁA Grzegorz SL GKS Olsza Olszyna 2013 U12 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław
3 f 1 3.07 FUCHS Hubert KS AZS AWF Wrocław 2012 U12 DS 0.0 -- B.D. Z/5748/22 2022
1 f 2 5.32 ŻYŁKIEWICZ Tymon SL GKS Olsza Olszyna 2009 U14 DS 0.0 -- CHORZĘPA Przemysław Z/1316/20 2022 LDK!
2 f 2 5.04 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB 0.0 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
3 f 2 4.72 BARTO¦ Ignacy MKS Siechnice 2009 U14 DS 0.0 -- SOBCZYK Tomasz Z/0452/22 2022
4 f 2 4.62 KUCHARSKI Oliwier KS AZS AWF Wrocław 2009 U14 DS 0.0 -- B.D. Z/3148/22 2022
5 f 2 4.34 CYKMAN Maksymilian KL Ziemia Kłodzka 2010 U14 DS 0.0 -- WO¦ Michał Z/6705/21 2022 LDK!
6 f 2 4.26 PRZYMUS Wojciech UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0705/20 2022 LDK!
7 f 2 4.07 MˇCZKOWIAK Adam UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0715/20 2022 LDK!
8 f 2 2.05 MAŁECKI Bruno UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP 0.0 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2022 LDK!
Kula (4) M
1 f 1 7.28 DRABCZAK Wojciech UKS Orlica Domaniów 2010 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/0629/22 2022 LDK!
Ppal (150) M
1 f 1 31.50 WILCZYŃSKI Mateusz LKS Górnik Wałbrzych 2012 U12 DS -- KOTYNIA Hanna Z/4586/21 2022 LDK!
2 f 1 30.50 WODYŃSKI Krzysztof KS AZS AWF Wrocław 2011 U12 DS -- B.D. Z/5749/22 2022
3 f 1 30.50 BRANAS Witold LKS Górnik Wałbrzych 2013 U12 DS -- KOTYNIA Hanna Z/4856/21 2022 LDK!
4 f 1 25.00 TOMCZEWSKI Mateusz SL GKS Olsza Olszyna 2013 U12 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/11907/21 2022
5 f 1 16.50 KUSTRA Jan KS AZS AWF Wrocław 2015 U12 DS -- B.D. Z/3112/22 2022
6 f 1 12.00 MILNEWSKI Filip niest. Wrocław 2013 U12 DS --
1 f 2 41.50 KOGUT Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2009 U14 DS -- STY¦ Janusz Z/1253/21 2022 LDK!
2 f 2 37.00 DRABCZAK Wojciech UKS Orlica Domaniów 2010 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/0629/22 2022 LDK!
3 f 2 35.50 MIELCZAREK Jakub UKS Orlica Domaniów 2009 U14 DS -- MIKODA Lilla Z/9479/21 2022 LDK!
4 f 2 32.00 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 7.5372550487518 sekund