Lubin 08.10.2022
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych (DŚL-LBU)
Przełaj K
1 b 1 :05:37 r PAJĘCKA Lena WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- KOBIAŁKA Kamil Z/0737/18 2022 4 LDK!
2 b 1 :05:52 r ROZMYS Marcelina MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/13818/21 2022 LDK!
3 b 1 :05:54 r KILARSKA Wiktoria MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- LDK!
4 b 1 :05:56 r PIETRASZEWSKA Olimpia MKS Bolesłavia Bolesławiec 2008 U16 DS -- MARKOWSKA Małgorzata Z/2944/20 2022 LDK!
5 b 1 :05:59 r SZCZĘSNA Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2007 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/1271/21 2022 LDK!
6 b 1 :06:00 r SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2022 LDK!
7 b 1 :06:00 r SOBIERAŃSKA Aleksandra SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/6634/21 2022 LDK!
8 b 1 :06:01 r KARNAŚ Anna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/5662/21 2022 LDK!
9 b 1 :06:01 r ADAMCZEWSKA Zofia MKS Szerszeń Bogatynia 2008 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/3089/20 2022 LDK!
10 b 1 :06:04 r TABACZUK Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/6052/22 2022 LDK!
11 b 1 :06:08 r KSIĘŻUK Julia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2008 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/0832/19 2022
12 b 1 :06:08 r GOŁAŚ Cecylia WLKS Wrocław 2008 U16 DS -- B.D. Z/6050/22 2022 LDK!
13 b 1 :06:16 r STROJNA Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0971/22 2022 LDK!
14 b 1 :06:23 r GIERUS Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0151/21 2022 LDK!
15 b 1 :06:24 r BENCAR Bianka SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6762/21 2022 LDK!
16 b 1 :06:26 r MIELCZAREK Julia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1261/21 2022 LDK!
17 b 1 :06:26 r KAŁWIŃSKA Oliwia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- SZAŁEK Andrzej Z/5068/21 2022 LDK!
18 b 1 :06:27 r GRABOWIECKA Kamila KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/1893/21 2022 BEZ LDK!
19 b 1 :06:27 r ŁAWRESZUK Małgorzata ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3002/22 2022 LDK!
20 b 1 :06:31 r PIĄTKOWSKA Emilia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0378/21 2022 LDK!
21 b 1 :06:33 r ARCZYŃSKA Weronika KS SMS Szklarska Poręba 2008 U16 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/6038/22 2022
22 b 1 :06:39 r BOKWA Alina WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- B.D. SZAŁEK Andrzej , Z/6001/21 , 2022 LDK!
23 b 1 :06:41 r WOJAKOWSKA Natalia MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/1021/20 2022 LDK!
24 b 1 :06:42 r KOS Hanna ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/3284/20 2022 LDK!
25 b 1 :06:44 r KŁOK Amelia UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- STOLARCZYK Grzegorz Z/2420/18 2022
26 b 1 :06:47 r SAŁDAN Julia MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/3181/21 2022 LDK!
27 b 1 :06:47 r DRUSZCZ Tatiana MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/0148/21 2022 LDK!
28 b 1 :06:47 r BUKOWSKA Zofia MLKS Echo Twardogóra 2007 U16 DS -- CZAJKOWSKI Waldemar Z/14232/21 2022 LDK!
29 b 1 :07:01 r KARAKICZ Julia ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/0292/21 2022 LDK!
30 b 1 :07:24 r ADAMSKA Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/0875/22 2022 LDK!
31 b 1 :07:32 r SOJKA Sandra MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- ŁABUL Wioletta Z/6080/22 2022 LDK!
32 b 1 :07:45 r BAL Zuzanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/5530/22 2022
  b 1 DNF BIAŁAS Natalia WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- MALCZEWSKI Jacek Z/3324/22 2022 LDK!
  b 1 DNF HURYN Julia MLKS Echo Twardogóra 2008 U16 DS -- WODNICKI Łukasz Z/4021/22 2022 LDK!
  b 1 DNF KĘDZIORA Karolina SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/7099/21 2022 LDK!
  b 1 DNF KOZŁOWSKA Amelia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/13380/21 2022 LDK!
  b 1 DNF LIEBENTHAL Julia WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS -- ADAMEK Marek Z/0988/22 2022 LDK!
  b 1 DNF ZAWADA Marcelina MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- ŁOMAŃSKI Dariusz ŁOMAŃSKI Dariusz , Z/0204/21 , 2022 LDK!
  b 1 DNF ŻARNOWSKA Nadia LKS Polkowice # 2008 U16 DS -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/6112/22 2022
1 b 2 :09:24 r POPŁAWSKA Joanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/0793/22 2022 LDK!
2 b 2 :09:27 r ZYGAROWICZ Olga LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/13089/21 2022 LDK!
3 b 2 :09:30 r BUŁKOWSKA Sara SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/1077/21 2022 LDK!
4 b 2 :09:34 r SZUBERT Małgorzata MKS Szerszeń Bogatynia 2007 U16 DS -- WYROBA Piotr Z/0538/22 2022 LDK!
5 b 2 :09:42 r ZDOBYLAK Zofia SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0215/21 2022 LDK!
6 b 2 :09:50 r PIEŃKO Alicja MLKS Sokół Lubin 2007 U16 DS -- DŁUBAŁA Marek Z/4047/22 2022 LDK!
7 b 2 :09:53 r KOZAK Kalina ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB -- LDK!
8 b 2 :09:56 r BUDZYŃ Martyna SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6053/22 2022
9 b 2 :10:08 r ICIASZEK Kinga LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1250/21 2022 LDK!
10 b 2 :10:17 r KOWALSKA Amanda ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- WOŹNIAK Agnieszka Z/11045/21 2022 LDK!
11 b 2 :10:36 r HARASYM Michalina SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6760/21 2022 LDK!
12 b 2 :10:53 r DRĄŻEK Oliwia LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1244/21 2022 LDK!
13 b 2 :10:56 r MRUGAŁA Weronika WLKS Wrocław 2008 U16 DS -- B.D. Z/6122/22 2022 LDK!
14 b 2 :11:03 r MARCINIEC Maja SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/4938/21 2022 LDK!
15 b 2 :11:41 r MACIEJEWSKA Julia SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/14260/21 2022 LDK!
16 b 2 :11:41 r WYSOCKA Hanna SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/5427/22 2022 LDK!
17 b 2 :11:42 r DAŃKÓW Dorota WLKS Wrocław 2007 U16 DS -- LDK!
18 b 2 :12:10 r BIKOWSKA Maja SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0454/22 2022
19 b 2 :13:23 r DOWGUN Alina LLKS Osowa Sień 2008 U16 LB -- KONSUR Paweł Z/6120/22 2022
20 b 2 :13:34 r JAZIENICKA Weronika ULKS Młodzik - Ziemia Oławska 2007 U16 DS -- PAŃKOWSKI Zbigniew Z/6245/21 2022 LDK!
21 b 2 :16:53 r JANKOWSKA Oliwia SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- URBATZKA Natalia Z/1616/21 2022 LDK!
  b 2 DNF CHYRA Kornelia SSMKS Parasol Wrocław # 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0285/21 2022 LDK!
  b 2 DNF PALICKA Barbara LLKS Osowa Sień # 2008 U16 LB -- KONSUR Paweł Z/6115/22 2022
  b 2 DNF SMOLARCZYK Wiktoria LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1684/18 2022 5 LDK!
  b 2 DNF WĘCŁAWIK Vanessa LLKS Osowa Sień 2008 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/5373/22 2022
  b 2 DNF ZAWADZKA Nikola KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/3785/21 2022 LDK!
Przełaj M
1 b 1 :05:49 r KUŁEK Dawid WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/0462/20 2022 LDK!
2 b 1 :05:51 r PYZIK Szymon UKS Olimpijczyk 46 Wrocław 2007 U16 DS -- MAKUCH Beata Z/1011/20 2022
3 b 1 :05:56 r GÓRALCZYK Marcel SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6761/21 2022 LDK!
4 b 1 :05:57 r CHOINA Mateusz LKS Lubusz Słubice 2007 U16 LB -- KIEDROWICZ Piotr Z/1689/18 2022 BEZ LDK!
5 b 1 :06:00 r KOŁODZIEJCZYK Igor KS SMS Szklarska Poręba 2007 U16 DS -- ROSTKOWSKA Anna Z/6785/21 2022
6 b 1 :06:04 r KOSMACZ Filip SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/0511/22 2022 LDK!
7 b 1 :06:06 r CHADZIKONSTANDINU Kamil LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- KOTYNIA Hanna Z/1242/21 2022 LDK!
8 b 1 :06:07 r PILARCZYK Mateusz WKS Śląsk Wrocław 2008 U16 DS -- ADAMEK Marek Z/6083/22 2022
9 b 1 :06:22 r WILCZYŃSKI Szymon WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- JANECZEK Jarosław Z/6047/22 2022 LDK!
10 b 1 :06:23 r KIERNOŻYCKI Michał MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/13793/21 2022 LDK!
11 b 1 :06:25 r PAPROCKI Piotr WKS Śląsk Wrocław 2008 U16 DS -- ADAMEK Marek Z/6114/22 2022
12 b 1 :06:25 r KARPIAK Bartosz MKS Bolesłavia Bolesławiec 2007 U16 DS -- WIŚNIEWSKI Paweł Z/3002/20 2022 LDK!
13 b 1 :06:27 r PIASKOWSKI Antoni KL Lumel Zielona Góra 2008 U16 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof Z/5513/22 2022 LDK!
14 b 1 :06:32 r CIEPLIŃSKI Szymon ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2008 U16 LB -- SASKA Tomasz Z/4264/22 2022 LDK!
15 b 1 :06:36 r KUCHARZAK Maciej SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- SZYRWIEL Aleksandra Z/4028/22 2022
16 b 1 :06:51 r PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2022 LDK!
17 b 1 :07:09 r PAJĄK Stanisław MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- ŁABUL Wioletta WISZ Mateusz , Z/0384/21 , 2022 LDK!
18 b 1 :07:10 r MUSZYŃSKI Oktawian MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/6081/22 2022
19 b 1 :07:13 r KRYSTIANC Jakub LLKS Osowa Sień 2008 U16 LB -- KONSUR Paweł KONSUR Paweł Z/6118/22 2022
20 b 1 :07:17 r PAWŁOWSKI Wiktor Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/5813/22 2022 LDK!
21 b 1 :07:18 r GODZIEJEWICZ Dawid MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- ŁABUL Wioletta Z/6116/22 2022 LDK!
22 b 1 :08:04 r PECYNA Krystian MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/2553/22 2022
  b 1 DNF BANASZEWSKI Maciej WKS Oleśniczanka Oleśnica 2008 U16 DS -- B.D. JANECZEK Jarosław , Z/14748/21 , 2022 LDK!
  b 1 DNF BARTŁOMIEJCZYK Kamil SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6009/21 2022 LDK!
  b 1 DNF JAŃSKI Kornel SL GKS Olsza Olszyna # 2008 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3045/22 2022 LDK!
  b 1 DNF JAWORSKI Jakub MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/4735/22 2022
  b 1 DNF KARSKI Mateusz ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2007 U16 LB -- WALCZAK Piotr Z/0840/20 2022 LDK!
  b 1 DNF ŁUKASIK Maciej LKS Polkowice # 2008 U16 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/5592/22 2022
  b 1 DNF PERESZCZUK Igor LKS Polkowice # 2008 U16 DS -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/6121/22 2022
  b 1 DNF RUDNICKI Oskar Marek LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/22 2022 LDK!
1 b 2 :08:40 r ZDZYNIECKI Kacper Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/3088/22 2022 LDK!
2 b 2 :08:45 r STRZYGOCKI Bartłomiej MLKS Agros Żary 2008 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/14213/21 2022 LDK!
3 b 2 :08:56 r GRESZTA Jan WLKS Wrocław 2008 U16 DS -- B.D. Z/3993/22 2022 LDK!
4 b 2 :09:05 r BURZYŃSKI Piotr WKS Oleśniczanka Oleśnica 2007 U16 DS -- B.D. JANECZEK Jarosław , Z/0796/21 , 2022 LDK!
5 b 2 :09:08 r KOWALSKI Jakub MLKS Agros Żary 2007 U16 LB -- WISZ Mateusz Z/14212/21 2022 LDK!
6 b 2 :09:11 r WRZESIŃSKI Mikołaj SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik B.D. Z/1795/21 2022 BEZ LDK!
7 b 2 :09:22 r ZIEMIEŃCZUK Piotr WKS Śląsk Wrocław 2007 U16 DS -- KRAWCZUK Łukasz Z/6113/22 2022
8 b 2 :10:20 r MATKOWSKI Michał SSMKS Parasol Wrocław 2007 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/6058/22 2022
9 b 2 :10:24 r WYRUSZYŃSKI Bartosz KB Piast Międzyrzecz # 2008 U16 LB -- B.D. Z/5629/22 2022
10 b 2 :10:33 r DĄBROWSKI Wiktor LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1243/21 2022 LDK!
11 b 2 :10:41 r WOŻNIAK Michał LLKS Osowa Sień 2008 U16 LB -- ORŁOWSKI Andrzej Z/8594/21 2022 LDK!
12 b 2 :11:09 r WIKTORSKI Michał SSMKS Parasol Wrocław 2008 U16 DS -- GOLEC Dominik Z/2502/22 2022 LDK!
13 b 2 :11:38 r GRZESZAK Antoni LKS Górnik Wałbrzych 2008 U16 DS -- STYŚ Janusz Z/1247/21 2022 LDK!
14 b 2 :11:38 r KORNAŚ Franciszek KL Ziemia Kłodzka 2008 U16 DS -- WOŚ Michał Z/5298/19 2022 LDK!
15 b 2 :12:49 r JOŃSKI Tobiasz LLKS Osowa Sień 2008 U16 LB -- KONSUR Paweł Z/6119/22 2022 LDK!
16 b 2 :13:00 r TOMCZYK Bartosz LLKS Osowa Sień 2008 U16 LB -- KONSUR Paweł KONSUR Paweł , Z/6117/22 , 2022 LDK!
  b 2 DNF BARAN Hubert SL GKS Olsza Olszyna # 2008 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3037/22 2022 LDK!
  b 2 DNF CZUCZWARA Rafał KL Ziemia Kłodzka 2007 U16 DS -- WOŚ Michał Z/5082/21 2022 LDK!
  b 2 DNF DZIOBA Tomasz SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3046/22 2022 LDK!
  b 2 DNF BARTKOWSKI Filip ALKS AJP Gorzów Wlkp. # 2007 U16 LB -- B.D. Z/2749/21 2022
  b 2 DNF KAPSZEWICZ Paweł MKS Osa Zgorzelec 2007 U16 DS -- WOCHNA Robert Z/1894/21 2022 LDK!
  b 2 DNF PAJĄK Oliwer MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- ŚLIWIŃSKA Danuta KUBALA Łukasz , Z/4733/22 , 2022 LDK!
  b 2 DNF RADKOWSKI Gracjan MKST Astra Nowa Sól 2008 U16 LB -- BIESIADA Ryszard Z/14236/21 2022
  b 2 DNF SZELEST Krzysztof SL GKS Olsza Olszyna 2008 U16 DS -- CHORZĘPA Przemysław Z/3143/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.85362005233765 sekund