Końskie 15.10.2022
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych (ŁDZ-¦WI)
Przełaj K
1 b 1 :05:09 r OPALCZYK Roksana UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1911/19 2022 LDK!
2 b 1 :05:10 r GÓRSKA Antonina LUKS Boguszyce 2008 U16 LD -- MAJCHER Elżbieta SUPEŁ Dorota , Z/0484/20 , 2022 LDK!
3 b 1 :05:13 r GIEREK Adrianna KKL Kielce 2008 U16 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/1927/20 2022 LDK!
4 b 1 :05:32 r CZACHOROWSKA Antonina MUKS Park Zduńska Wola 2008 U16 LD -- SZEWCZYK Tomasz Z/0529/21 2022 LDK!
5 b 1 :05:33 r SYNOWSKA Emilia UMKS Nadir Jędrzejów 2008 U16 SK -- SZCZERBA Mariusz Z/3428/20 2022
6 b 1 :05:34 r KAWECKA Anna KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1988/19 2022 LDK!
7 b 1 :05:45 r DRÓŻDŻ Zofia KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U16 SK -- WZOREK Agata KUBIEC Dawid , Z/2481/20 , 2022 LDK!
8 b 1 :05:45 r ZALEPIŃSKA Wiktoria UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- B.D. ZATORSKI Krzysztof , Z/8010/21 , 2022 LDK!
9 b 1 :05:54 r SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2022
10 b 1 :06:12 r SKUPIŃSKA Maria RKS ŁódĽ 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0275/21 2022
11 b 1 :06:34 r SZULC Natalia RKS ŁódĽ 2008 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/5660/22 2022 LDK!
12 b 1 :06:43 r BASA Noemi LKB Rudnik 2007 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/1247/22 2022 LDK!
13 b 1 :06:44 r KOSOWSKA Natalia KKL Kielce 2008 U16 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/2585/20 2022 LDK!
14 b 1 :07:14 r GÓRAZDA Zuzanna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/4997/22 2022
15 b 1 :07:40 r RADECKA Maja KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2007 U16 SK -- CIEPLUCH Beata Z/6240/22 2022 LDK!
16 b 1 :08:00 r KULA Angelika KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2008 U16 SK -- CIEPLUCH Beata Z/6238/22 2022 LDK!
1 b 2 :09:13 r WITKOWSKA Martyna LKS Omega Kleszczów 2007 U16 LD -- URBANIAK Mateusz Z/0716/19 2022
2 b 2 :09:22 r KOSIŃSKA Natalia KKL Kielce 2007 U16 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/3392/19 2022 LDK!
3 b 2 :09:47 r BARTCZAK Antonina UKS Orientu¶ ŁódĽ 2008 U16 LD -- B.D. Z/3181/22 2022 LDK!
4 b 2 :09:52 r PIOTROWSKA Natalia MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/8008/21 2022 LDK!
5 b 2 :09:53 r SIEMIŃSKA Adrianna LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4293/19 2022
6 b 2 :09:53 r CZERNIELEWSKA Anna RKS ŁódĽ 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1709/20 2022
7 b 2 :10:07 r PYSKLAK Amelia UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/0224/20 2022 LDK!
8 b 2 :10:18 r PROC Antonina UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -- B.D. Z/0344/22 2022
9 b 2 :10:40 r ŁAGODZIŃSKA Joanna UKS Lisy Zgierz 2007 U16 LD -- LISIECKI Paweł B.D. Z/1906/19 2022 LDK!
10 b 2 :10:49 r GUMUŁA Wiktoria MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0247/22 2022 LDK!
11 b 2 :10:54 r PARADA Tatiana KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław PEREPICZKO Zdzisław , Z/2222/18 , 2022 BEZ LDK!
12 b 2 :10:58 r TADEUSIAK Julia UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/6233/22 2022
13 b 2 :10:59 r CZERNIK Zuzanna RKS ŁódĽ 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1073/21 2022
14 b 2 :11:08 r JADCZAK Izabela MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2008 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/0248/22 2022 LDK!
15 b 2 :11:35 r RAWECKA Zofia UKS Orientu¶ ŁódĽ 2007 U16 LD -- B.D. Z/9749/21 2022 LDK!
16 b 2 :11:53 r SZTUK Kaja KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/4227/20 2022 LDK!
17 b 2 :14:50 r PARYS Maria UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13605/21 2022 LDK!
18 b 2 :14:51 r ZAJKOWSKA Amelia UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13593/21 2022 LDK!
  b 2 DNF LECH Magdalena KS Słoneczko Busko Zdrój 2007 U16 SK -- PEREPICZKO Zdzisław Z/1990/19 2022 LDK!
Przełaj M
1 b 1 :06:39 r TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2022 LDK!
2 b 1 :06:43 r CHOJNACKI Piotr LKS Koluszki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2580/20 2022
3 b 1 :06:47 r MˇKA Kamil LKB Rudnik 2007 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/13815/21 2022
4 b 1 :06:48 r UŁAŃSKI Łukasz KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD -- NOWAK Mieczysław Z/10675/21 2022 LDK!
5 b 1 :07:15 r CEL Igor LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/2581/20 2022
6 b 1 :07:25 r CHOLEWIŃSKI Dawid LKB Rudnik 2008 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/5024/22 2022
7 b 1 :07:33 r DWOJAK Mateusz LKB Rudnik 2008 U16 SK -- DUDEK Sylwester Z/5269/22 2022
8 b 1 :07:48 r MASŁOWSKI Maksymilian UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/5568/22 2022 LDK!
9 b 1 :07:57 r PIĘCIŃSKI Emil KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2008 U16 SK -- KUBIEC Dawid Z/6239/22 2022 LDK!
10 b 1 :08:10 r GOLEMBA Kryspin UKS Żaczek Połaniec 2008 U16 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/13993/21 2022 LDK!
11 b 1 :08:12 r HERZOG Oskar RKS ŁódĽ 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0901/22 2022
12 b 1 :08:17 r LOTKA Adam UKS Lisy Zgierz 2008 U16 LD -- LISIECKI Paweł Z/12028/21 2022
13 b 1 :08:21 r STAWARZ Adam KS Żeglina Sieradz 2007 U16 LD -- NOWAK Mieczysław Z/6255/22 2022
14 b 1 :08:34 r WESOŁOWSKI Dawid KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2008 U16 SK -- KUBIEC Dawid Z/6243/22 2022 LDK!
15 b 1 :08:58 r ADAMIEC Maciej LUKS Boguszyce 2008 U16 LD -- SUPEŁ Dorota Z/0354/20 2022
16 b 1 :12:51 r ZACZYŃSKI Oliwier KLKS Juventa-Cerrad Starachowice 2008 U16 SK -- CIEPLUCH Beata Z/6245/22 2022 LDK!
1 b 2 :10:30 r BABIARSKI Radosław LKS Koluszki 2007 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/4285/19 2022
2 b 2 :10:35 r JARCZEWSKI Jan RKS ŁódĽ 2007 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/3803/22 2022
3 b 2 :10:45 r TRZECIAK Antoni UKS Orientu¶ ŁódĽ 2008 U16 LD -- B.D. Z/3182/22 2022 LDK!
4 b 2 :10:53 r WOLSKI Maciej LKS Koluszki 2008 U16 LD -- TOMCZYK Antoni Z/13289/21 2022
5 b 2 :11:11 r PIWOŃSKI Paweł KKL Kielce 2008 U16 SK -- B.D. Z/6241/22 2022 LDK!
6 b 2 :11:15 r BARTOSIK Alan UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/9745/21 2022 LDK!
7 b 2 :11:16 r DUDA Jakub KKL Kielce 2007 U16 SK -- JÓ¬WIK Krzysztof Z/6251/22 2022 LDK!
8 b 2 :11:39 r BRYK Marcin UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13594/21 2022 LDK!
9 b 2 :11:57 r MACIASZCZYK Krystian RKS ŁódĽ 2008 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0558/22 2022
10 b 2 :11:58 r GAPIŃSKI Tomasz RKS ŁódĽ 2008 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/5533/22 2022
11 b 2 :12:00 r KOZIARSKI Łukasz KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/5635/22 2022 LDK!
12 b 2 :12:02 r KOZŁOWSKI Bartosz RKS ŁódĽ 2008 U16 LD -- JASZCZAK Stanisław Z/1768/21 2022
13 b 2 :12:09 r SALSKI Aleksander RKS ŁódĽ 2008 U16 LD -- KOPEĆ Dominik Z/0902/22 2022
14 b 2 :12:25 r STĘPIEŃ Adrian MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U16 LD -- WASIAK Jarosław Z/13485/21 2022
15 b 2 :12:33 r WRÓBLEWSKI Łukasz KS Słoneczko Busko Zdrój 2008 U16 SK -- SATOR Damian Z/5634/22 2022 LDK!
16 b 2 :13:04 r SOKÓŁ Krystian UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/6234/22 2022
17 b 2 :13:05 r BIAŁEK Bartłomiej UKS Błyskawica Domaniewice 2008 U16 LD -- B.D. Z/5552/22 2022
18 b 2 :14:27 r SZTAMPKE Filip UKS Błyskawica Domaniewice 2007 U16 LD -- B.D. Z/13588/21 2022
19 b 2 :14:57 r KIERZEK Igor RKS ŁódĽ 2007 U16 LD -- GOWORSKI Tomasz Z/0551/21 2022
  b 2 DNF MILCZARSKI Mikołaj RKS ŁódĽ 2007 U16 LD -- KOWALCZYK Katarzyna KOPEĆ Dominik , Z/1111/21 , 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.57218909263611 sekund