Częstochowa 08.10.2022
Mistrzostwa Woj. ¦l±skiego U12
60 m K
1 1 e 1 8.63 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -2.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
2 11 e 1 9.49 WIEJA Dagmara SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -2.2 -- ŻUK Bartłomiej Z/5576/21 2022 LDK!
3 26 e 1 9.92 WOŻNIAK Alicja GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -2.2 -- RAMUS Józef Z/6146/22 2022 LDK!
4 34 e 1 10.03 BARTNICKA Agata MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2011 U12 SL -2.2 -- B.D. Z/6091/22 2022 LDK!
5 55 e 1 10.56 KRZYSTECZKO Natalia TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -2.2 -- B.D. Z/2978/21 2022 LDK!
6 57 e 1 10.60 HAUK Lena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -2.2 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/6140/22 2022
7 65 e 1 10.98 STANEK Pola MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL -2.2 -- B.D. Z/2328/22 2022 LDK!
1 3 e 2 8.92 ŁUŻNIAK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -0.7 -- B.D. Z/3094/20 2022
2 12 e 2 9.49 GRYGLEWSKA Laura TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -0.7 -- PODCHUL Krzysztof Z/2198/22 2022
3 22 e 2 9.82 JON Magdalena MKS-MOS Katowice 2012 U12 SL -0.7 -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/4648/22 2022
4 61 e 2 10.75 SZAFRAN Helena CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -0.7 --
5 68 e 2 11.09 SIENKIEWICZ Alicja MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -0.7 -- B.D. Z/10769/21 2022
6 69 e 2 11.10 ZAPAŁA-ONAK Jagoda TL Athletics Jastrzębie 2014 U12 SL -0.7 -- B.D. Z/3432/22 2022 LDK!
7 70 e 2 11.14 BARTNICKA Hanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -0.7 -- CZYŻ Katarzyna Z/6141/22 2022
8 75 e 2 13.45 MACIEJCZYK Wiktoria MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2011 U12 SL -0.7 -- B.D. Z/6098/22 2022
1 2 e 3 8.86 KOŁDON Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -2.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5468/22 2022
2 5 e 3 9.21 TOBOROWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -2.2 -- JACYSZYN Lechosław Z/14140/21 2022 LDK!
3 23 e 3 9.88 YAKUNINA Barbara GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -2.2 -- RAMUS Józef Z/6147/22 2022 LDK!
4 29 e 3 10.00 DˇBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -2.2 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2985/21 2022 LDK!
5 42 e 3 10.19 MĘCIK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -2.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14042/21 2022 LDK!
6 60 e 3 10.72 KEMPNY Magdalena MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2012 U12 SL -2.2 -- B.D. Z/6093/22 2022 LDK!
7 72 e 3 11.47 DZIGORZEWSKA Maja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL -2.2 -- B.D. Z/6092/22 2022 LDK!
8 73 e 3 12.07 MOSKAŁA Nikola TS AKS Chorzów 2014 U12 SL -2.2 -- B.D. Z/2220/22 2022
1 7 e 4 9.29 BURCZYK Hanna LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -0.1 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4341/22 2022 LDK!
2 25 e 4 9.91 ZASADA Maja TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -0.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/14096/21 2022 LDK!
3 30 e 4 10.01 NOSOWICZ Zoja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U12 SL -0.1 -- ŻUK Bartłomiej Z/6102/22 2022 LDK!
4 31 e 4 10.01 RYSZKA Lena MKS Iskra Pszczyna 2012 U12 SL -0.1 -- BIELA Monika Z/12573/21 2022 LDK!
5 36 e 4 10.11 PUKHNAREVICH Katsharyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL -0.1 --
6 71 e 4 11.24 GŁOWANIA Pola TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -0.1 -- CZYŻ Katarzyna Z/6085/22 2022
7 74 e 4 12.13 DUREK Maja CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -0.1 -- WRÓBEL Krzysztof
1 10 e 5 9.45 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -1.7 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2987/21 2022 LDK!
2 19 e 5 9.71 DZIERZA Maria KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -1.7 -- DOBIJA Katarzyna Z/4490/22 2022 LDK!
3 32 e 5 10.02 DURAN Daria UKS Trójka Mikołów 2013 U12 SL -1.7 -- WAJDA Aleksandra Z/13954/21 2022 LDK!
3 33 e 5 10.02 RYCHTER Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2013 U12 SL -1.7 --
5 47 e 5 10.33 KAŁUŻA Aniela UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -1.7 -- RYBARCZYK Dariusz
6 50 e 5 10.44 WALASZCZYK Zuzanna GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -1.7 -- MATUSZ Mirosława Z/12317/21 2022
7 64 e 5 10.96 DYJA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.7 --
1 8 e 6 9.37 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U12 SL +0.1 -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2022 LDK!
2 15 e 6 9.61 BŁESZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +0.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/2288/22 2022
3 21 e 6 9.74 BRODA Jagoda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U12 SL +0.1 -- B.D. Z/6031/22 2022
4 24 e 6 9.90 JANASIK Julia UKS Trójka Mikołów 2013 U12 SL +0.1 -- WAJDA Aleksandra Z/13952/21 2022 LDK!
5 39 e 6 10.14 MORYTO Nadia GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL +0.1 -- RAMUS Józef Z/6163/22 2022
6 40 e 6 10.15 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL +0.1 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2991/21 2022 LDK!
7 58 e 6 10.64 GRABNA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL +0.1 --
8 59 e 6 10.68 WOJCIESZCZAK Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL +0.1 -- ŻUK Bartłomiej Z/6082/21 2022 LDK!
1 14 e 7 9.60 TKACZYŃSKA Helena CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -0.4 -- RUSZEL Piotr Z/4070/20 2022 LDK!
2 28 e 7 9.97 ¦WIERCZYŃSKA Martyna MKS-MOS Katowice 2011 U12 SL -0.4 -- DUDAŁA Piotr Z/1777/22 2022
3 41 e 7 10.16 SKOWROŃSKA Alicja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2011 U12 SL -0.4 -- B.D. Z/6094/22 2022 LDK!
4 44 e 7 10.21 ARKULARY Jagoda KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U12 SL -0.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/4621/22 2022 LDK!
5 54 e 7 10.55 WOLAK Alicja MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U12 SL -0.4 -- B.D. Z/4708/22 2022
6 62 e 7 10.86 ¦WITOŃ Malwina CKS Budowlani Częstochowa 2015 U12 SL -0.4 --
7 63 e 7 10.88 BAŁYS Oliwia MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL -0.4 --
1 4 e 8 9.15 WYSOCKA Liliana CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -2.6 -- RUSZEL Piotr Z/2318/22 2022 LDK!
2 13 e 8 9.58 KALISZ Milena MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U12 SL -2.6 -- KĘDZIOR Paweł Z/2331/22 2022
3 16 e 8 9.68 FIC Maria UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL -2.6 -- PROKSA Robert Z/6379/21 2022 LDK!
4 17 e 8 9.69 PAŁUCHA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -2.6 -- ŻUK Bartłomiej Z/5938/22 2022 LDK!
5 18 e 8 9.70 GÓRA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U12 SL -2.6 -- B.D. Z/6030/22 2022
6 43 e 8 10.20 RYCHTER Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2013 U12 SL -2.6 --
7 48 e 8 10.35 LUBIŃSKA Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -2.6 -- DOBIJA Katarzyna Z/13934/21 2022 LDK!
8 67 e 8 10.99 STEMPSKA Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -2.6 -- CZYŻ Katarzyna Z/14088/21 2022
1 6 e 9 9.22 KRÓL Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U12 SL -0.7 -- ŻUK Bartłomiej Z/14101/21 2022 LDK!
2 9 e 9 9.44 ¦LIWOŃ Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.7 --
3 35 e 9 10.07 RYT Rozalia MKS Iskra Pszczyna 2013 U12 SL -0.7 -- BIELA Monika Z/13690/21 2022 LDK!
4 38 e 9 10.14 KATAN Matylda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2012 U12 SL -0.7 -- B.D. Z/4709/22 2022
5 46 e 9 10.30 STACHULEC Milena CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.7 --
6 52 e 9 10.51 TUKAJ Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -0.7 --
7 56 e 9 10.56 HERBSKA Marta UKS Trójka Mikołów 2013 U12 SL -0.7 -- WAJDA Aleksandra Z/13958/21 2022 LDK!
8 66 e 9 10.98 KHELOUF Aliyah UKS Trójka Mikołów 2014 U12 SL -0.7 -- WAJDA Aleksandra Z/0561/22 2022
1 20 e 10 9.72 PUSZCZYK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.5 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta LDK!
2 27 e 10 9.93 DURAN Maja UKS Trójka Mikołów 2011 U12 SL -0.5 -- WAJDA Aleksandra Z/13955/21 2022 LDK!
3 37 e 10 10.12 WˇTROBA Małgorzata TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -0.5 -- B.D. Z/0703/22 2022 LDK!
4 45 e 10 10.25 GRZYB Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -0.5 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3129/22 2022 LDK!
5 49 e 10 10.37 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -0.5 -- PROKSA Robert Z/1921/22 2022
6 51 e 10 10.48 MATULKA Wiktoria RMKS Rybnik 2012 U12 SL -0.5 -- SITARSKI Michał Z/6135/22 2022
7 53 e 10 10.52 MYSZAKOWSKA Emilia MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL -0.5 -- SZYJKA Beata Z/9535/21 2022 LDK!
1 f 1 8.60 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.6 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
2 f 1 8.71 KOŁDON Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.6 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5468/22 2022
3 f 1 8.86 ŁUŻNIAK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL -1.6 -- B.D. Z/3094/20 2022
4 f 1 9.15 TOBOROWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -1.6 -- JACYSZYN Lechosław Z/14140/21 2022 LDK!
5 f 1 9.21 KRÓL Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U12 SL -1.6 -- ŻUK Bartłomiej Z/14101/21 2022 LDK!
6 f 1 9.22 WYSOCKA Liliana CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.6 -- RUSZEL Piotr Z/2318/22 2022 LDK!
7 f 1 9.25 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U12 SL -1.6 -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2022 LDK!
8 f 1 9.39 BURCZYK Hanna LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -1.6 -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/4341/22 2022 LDK!
300 m K
1 1 s 1 45.94 MŁYNARCZYK Amelia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL IV TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14034/21 2022 LDK!
2 2 s 1 47.14 MADEJ Zofia LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL V KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3932/21 2022 LDK!
3 4 s 1 48.99 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/1418/20 2022 LDK!
4 5 s 1 49.89 WIEJA Dagmara SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5576/21 2022 LDK!
5 25 s 1 58.27 RYCHTER Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2013 U12 SL --
1 6 s 2 50.39 KACZOROWSKA Iga MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -- BIELA Monika Z/1712/20 2022 LDK!
2 8 s 2 51.61 DESKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14035/21 2022 LDK!
3 9 s 2 53.34 FIC Maria UKS Chromik Mysłowice 2011 U12 SL -- PROKSA Robert Z/6379/21 2022 LDK!
4 16 s 2 53.94 WYSOCKA Liliana CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- RUSZEL Piotr Z/2318/22 2022 LDK!
5 33 s 2 60.05 KOLANYK Alicja MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/2298/22 2022
6 43 s 2 64.15 BRZEZIŃSKA Liliana RMKS Rybnik 2012 U12 SL -- SITARSKI Michał SITARSKI Michał Z/6132/22 2022
1 13 s 3 53.54 ¦LIWOŃ Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL --
2 15 s 3 53.85 DˇBROWSKA Hanna TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2985/21 2022 LDK!
3 19 s 3 54.48 STEC Lena LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3933/21 2022 LDK!
4 23 s 3 57.27 TLAŁKA Emilia MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2173/22 2022 LDK!
5 26 s 3 58.47 ¦WIERCZYŃSKA Martyna MKS-MOS Katowice 2011 U12 SL -- DUDAŁA Piotr Z/1777/22 2022
6 38 s 3 62.50 LESZCZYŃSKA Michalina MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- B.D. Z/8294/21 2022
1 10 s 4 53.38 ZELEK Lena GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/14128/21 2022 LDK!
2 14 s 4 53.76 ZAWIERUCHA Blanka TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2991/21 2022 LDK!
3 21 s 4 56.99 GAWRON Syliwa KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/13933/21 2022 LDK!
4 40 s 4 62.95 HAŁACZKIEWICZ Lena UKS Czempion Bełchatów 2013 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz LDK!
5 45 s 4 67.59 MULARCZYK Milena RMKS Rybnik 2012 U12 SL -- SITARSKI Michał Z/6136/22 2022
1 18 s 5 54.30 GRZYB Magdalena CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3129/22 2022 LDK!
2 24 s 5 57.38 MALORDY Magdalena UKS Chromik Mysłowice 2013 U12 SL -- PROKSA Robert Z/1921/22 2022
3 27 s 5 58.59 RYSZKA Lena MKS Iskra Pszczyna 2012 U12 SL -- BIELA Monika Z/12573/21 2022 LDK!
4 29 s 5 58.95 JAROSZ Katarzyna MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL --
5 31 s 5 59.49 RYT Rozalia MKS Iskra Pszczyna 2013 U12 SL -- BIELA Monika Z/13690/21 2022 LDK!
6 39 s 5 62.83 NAPIERAŁA Alicja RMKS Rybnik 2013 U12 SL -- SITARSKI Michał Z/6137/22 2022
1 7 s 6 51.32 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/14033/21 2022 LDK!
2 30 s 6 58.97 JA¦KIEWICZ Weronika KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U12 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/5937/22 2022 LDK!
3 35 s 6 60.82 KEMPNA Zofia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/9576/21 2022 LDK!
4 37 s 6 62.29 GŁˇBIK Emilia RMKS Rybnik 2011 U12 SL -- FOJCIK Dorota Z/6125/22 2022 LDK!
5 42 s 6 63.73 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2022 LDK!
1 12 s 7 53.40 WOSKOWSKA Alicja MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U12 SL -- SZYJKA Beata Z/7688/21 2022 LDK!
2 11 s 7 53.40 WACIĘGA Martyna MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2168/22 2022 LDK!
3 17 s 7 54.12 LANGOSZ Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14074/21 2022
4 32 s 7 59.83 STACHOWIAK Julia MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/5772/22 2022
5 34 s 7 60.61 KUSBER Oliwia RMKS Rybnik 2012 U12 SL -- SITARSKI Michał Z/6134/22 2022
6 41 s 7 63.03 SARKOWICZ Iga MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- B.D. Z/8305/21 2022
1 3 s 8 47.89 KOŁDON Emilia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL V TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/5468/22 2022
2 20 s 8 55.03 SOIŃSKA Iga MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- B.D. Z/14137/21 2022 LDK!
3 22 s 8 57.21 RYCHTER Natalia CKS Budowlani Częstochowa 2013 U12 SL --
4 28 s 8 58.77 BAGNOWSKA Amelia MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- B.D. Z/6176/22 2022
5 36 s 8 61.39 SIWEK Olga TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/6089/22 2022
6 44 s 8 65.54 KOWOL Magdalena RMKS Rybnik 2012 U12 SL -- FOJCIK Dorota Z/6150/22 2022
600 m K
1 1 s 1 1:45.81 WALLON Anna UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL IV GAJEWSKI Wojciech Z/12500/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:50.59 MATYSIAK Magdalena UKS Olimpia Zabrze 2011 U12 SL -- GAJEWSKI Wojciech Z/2024/22 2022 LDK!
3 3 s 1 1:54.81 DUDZIK Zofia LKS Pszczyna 2011 U12 SL -- KŁÓSKA Karolina Z/13262/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:59.98 ZIELSKA Gloria CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- LAMCH Czesław
5 5 s 1 2:01.46 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2022 LDK!
6 6 s 1 2:02.39 WOJTYŁA Aleksandra LKS Pogórze Skoczów 2011 U12 SL -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław Z/3934/21 2022 LDK!
7 10 s 1 2:05.69 GAŻA Julia MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/13458/21 2022 LDK!
8 21 s 1 2:28.82 GŁOWACKA Oliwia KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/2535/22 2022
1 11 s 2 2:07.96 BUJOCZEK Milena MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/0656/21 2022 LDK!
2 12 s 2 2:09.47 CHOBOT Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14062/21 2022 LDK!
3 13 s 2 2:09.49 PUDEŁKO Julia LKS Orzeł Kozy 2011 U12 SL -- HARAT Beata HARAT Beata Z/1567/22 2022 LDK!
4 15 s 2 2:11.03 SOKOŁOWSKA Zuzanna UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1235/22 2022 LDK!
5 17 s 2 2:17.33 GLITA Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/8286/21 2022
6 18 s 2 2:20.92 CHMIELEWSKA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/14100/21 2022 LDK!
7 22 s 2 2:36.08 KUCZMIERCZYK Milena LKS Orzeł Kozy 2012 U12 SL -- HARAT Beata Z/2179/22 2022 LDK!
1 7 s 3 2:03.14 PATEK Alicja UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -- RYBARCZYK Dariusz Z/1099/22 2022 LDK!
2 8 s 3 2:04.60 TOMASZEK Dominika MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- SZCZYRK Janusz Z/5775/22 2022
3 9 s 3 2:05.49 BRYSZ Emilia UKS Trójka Mikołów 2012 U12 SL -- B.D. Z/1738/21 2022 LDK!
4 14 s 3 2:09.67 KREMIEC Klaudia RMKS Rybnik 2012 U12 SL -- SITARSKI Michał Z/6133/22 2022
5 16 s 3 2:13.86 RUSEK Karolina RMKS Rybnik 2012 U12 SL -- SITARSKI Michał Z/6139/22 2022
6 19 s 3 2:23.83 OLMA Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/6101/22 2022 LDK!
7 20 s 3 2:25.10 FAERBER Martyna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/6142/22 2022 LDK!
8 23 s 3 2:41.15 WRÓBEL Julia CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -- WRÓBEL Krzysztof
4x100 m K
1 1 s 1 57.19 KOŁDON Emilia
TRYBUŁA Jagoda
DESKA Paulina
MŁYNARCZYK Amelia
CKS Budowlani Częstochowa 2011
2011
2011
2011
U12 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/5468/22
Z/14041/21
Z/14035/21
Z/14034/21
2022
2022
2022
2022




2 3 s 1 60.64 SOIŃSKA Iga
BŁESZYŃSKA Alicja
TOBOROWICZ Aleksandra
WˇSEK Hanna
MKS-MOSM Bytom 2011
2011
2011
2011
U12 SLK -- B.D.
JACYSZYN Lechosław
JACYSZYN Lechosław
JACYSZYN Lechosław
Z/14137/21
Z/2288/22
Z/14140/21
Z/1418/20
2022
2022
2022
2022




3 11 s 1 63.80 YAKUNINA Barbara
ZELEK Lena
WOŻNIAK Alicja
WALASZCZYK Zuzanna
GKS Piast Gliwice 2011
2011
2011
2011
U12 SLK -- RAMUS Józef
¦NIEGÓRSKI Adam
RAMUS Józef
MATUSZ Mirosława
Z/6147/22
Z/14128/21
Z/6146/22
Z/12317/21
2022
2022
2022
2022




4 12 s 1 64.01 ARKULARY Jagoda
GAWRON Syliwa
LUBIŃSKA Emilia
DZIERZA Maria
KS Sprint Bielsko-Biała 2012
2011
2011
2011
U12 SLK -- DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
DOBIJA Katarzyna
Z/4621/22
Z/13933/21
Z/13934/21
Z/4490/22
2022
2022
2022
2022




5 13 s 1 65.03 HAUK Lena
SˇSAŁA Milena
CHOBOT Martyna
LANGOSZ Zuzanna
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011
2011
2011
2011
U12 SLK -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna
SPISAK Barbara
CZYŻ Katarzyna
CZYŻ Katarzyna
Z/6140/22
Z/10200/21
Z/14062/21
Z/14074/21
2022
2022
2022
2022




6 14 s 1 67.58 MYSZAKOWSKA Emilia
BAŁYS Oliwia
JAROSZ Katarzyna
WOSKOWSKA Alicja
MKS-SMS Victoria Racibórz 2012
2012
2012
2011
U12 SLK -- SZYJKA Beata


SZYJKA Beata
Z/9535/21
Z/7688/21
2022
2022


1 4 s 2 60.67 BURCZYK Hanna
WOJTYŁA Aleksandra
STEC Lena
MADEJ Zofia
LKS Pogórze Skoczów 2011
2011
2011
2011
U12 SLK -- KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
KOŁODZIEJCZYK Zdzisław
Z/4341/22
Z/3934/21
Z/3933/21
Z/3932/21
2022
2022
2022
2022




2 5 s 2 61.91 WACIĘGA Martyna
TOKARCZYK Jadwiga
MROWIEC Wiktoria
KONIECZNA Maja
MKS Żywiec 2011
2011
2011
2011
U12 SLK -- FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
FIJAK Krystyna
Z/2168/22
Z/2169/22
Z/2176/22
Z/4037/20
2022
2022
2022
2022




3 6 s 2 62.05 NOSOWICZ Zoja
KRÓL Magdalena
WIEJA Dagmara
PAŁUCHA Kinga
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012
2012
2011
2011
U12 SLK -- ŻUK Bartłomiej
ŻUK Bartłomiej
ŻUK Bartłomiej
ŻUK Bartłomiej
Z/6102/22
Z/14101/21
Z/5576/21
Z/5938/22
2022
2022
2022
2022




4 7 s 2 62.51 DˇBROWSKA Hanna
MUSIAŁ Maja
ZAWIERUCHA Blanka
WˇTROBA Małgorzata
TL Athletics Jastrzębie 2011
2011
2011
2012
U12 SLK -- STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
STA¦KIEWICZ Jakub
B.D.
Z/2985/21
Z/2987/21
Z/2991/21
Z/0703/22
2022
2022
2022
2022




5 9 s 2 63.63 GÓRA Emilia
BRODA Jagoda
KATAN Matylda
WOLAK Alicja
MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011
2011
2012
2011
U12 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/6030/22
Z/6031/22
Z/4709/22
Z/4708/22
2022
2022
2022
2022




6 10 s 2 63.79 ZAJˇC Jennifer
RYT Rozalia
RYSZKA Lena
KACZOROWSKA Iga
MKS Iskra Pszczyna 2011
2013
2012
2011
U12 SLK -- BIELA Monika
BIELA Monika
BIELA Monika
BIELA Monika
Z/4497/22
Z/13690/21
Z/12573/21
Z/1712/20
2022
2022
2022
2022




1 2 s 3 60.57 JANASIK Julia
DURAN Maja
BRYSZ Emilia
GARBULA Maja
UKS Trójka Mikołów 2013
2011
2012
2011
U12 SLK -- WAJDA Aleksandra
WAJDA Aleksandra
B.D.
WAJDA Aleksandra
Z/13952/21
Z/13955/21
Z/1738/21
Z/4223/20
2022
2022
2022
2022




2 8 s 3 62.61 STASZEWSKA Iga
STASZEWSKA Tola
PATEK Alicja
SOKOŁOWSKA Zuzanna
UKS Czempion Bełchatów 2014
2012
2012
2012
U12 LDZ -- RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
Z/1233/22
Z/1234/22
Z/1099/22
Z/1235/22
2022
2022
2022
2022




3 15 s 3 69.34 SKOWROŃSKA Alicja
STANEK Pola
KEMPNY Magdalena
BARTNICKA Agata
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2011
2014
2012
2011
U12 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/6094/22
Z/2328/22
Z/6093/22
Z/6091/22
2022
2022
2022
2022




4 16 s 3 81.46 JANOWSKA Nadia
LANDZIŃSKA Natalia
POTYRAK Dominika
ZAPAŁA-ONAK Jagoda
TL Athletics Jastrzębie 2014
2014
2014
2014
U12 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/3389/22
Z/3388/22
Z/5366/21
Z/3432/22
2022
2022
2022
2022




Wzwyż K
1 f 1 1.30 KONIECZNA Maja MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/4037/20 2022 LDK!
2 f 1 1.25 BORKOWSKA Hanna CKS Budowlani Częstochowa 2010 U14 SL -- MICHALSKA Alicja Z/3680/22 2022 LDK!
3 f 1 1.25 CESARZ Aleksandra GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/14126/21 2022 LDK!
4 f 1 1.20 TOKARCZYK Jadwiga MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2169/22 2022 LDK!
5 f 1 1.20 MRUGALSKA Blanka RMKS Rybnik 2011 U12 SL -- FOJCIK Dorota Z/1899/22 2022 LDK!
6 f 1 1.20 WˇTROBA Małgorzata TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -- B.D. Z/0703/22 2022 LDK!
7 f 1 1.15 MROWIEC Wiktoria MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2176/22 2022 LDK!
8 f 1 1.15 PUSZCZYK Aleksandra CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta LDK!
9 f 1 1.15 CHILIŃSKA Zuzanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/5561/21 2022 LDK!
10 f 1 1.10 OLMA Maria SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/6101/22 2022 LDK!
11 f 1 1.05 DOBROWOLSKA Nadia CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL --
12 f 1 1.05 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/14033/21 2022 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.39 GARBULA Maja UKS Trójka Mikołów 2011 U12 SL +1.7 -- WAJDA Aleksandra Z/4223/20 2022 LDK!
2 f 1 4.30 ŁUŻNIAK Nadia TS AKS Chorzów 2011 U12 SL +1.3 -- B.D. Z/3094/20 2022
3 f 1 4.23 KRÓL Magdalena SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U12 SL +0.6 -- ŻUK Bartłomiej Z/14101/21 2022 LDK!
4 f 1 4.22 WˇSEK Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +0.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/1418/20 2022 LDK!
5 f 1 4.09 SZYMAŃSKA Emilia UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL +0.5 -- PILAREK Sławomir Z/14033/21 2022 LDK!
6 f 1 4.04 BŁESZYŃSKA Alicja MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +1.6 -- JACYSZYN Lechosław Z/2288/22 2022
7 f 1 3.98 PAŁUCHA Kinga SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL +1.4 -- ŻUK Bartłomiej Z/5938/22 2022 LDK!
8 f 1 3.86 WACIĘGA Martyna MKS Żywiec 2011 U12 SL +1.7 -- FIJAK Krystyna Z/2168/22 2022 LDK!
9 f 1 3.84 TRYBUŁA Jagoda CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +1.7 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14041/21 2022 LDK!
10 f 1 3.83 TOBOROWICZ Aleksandra MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +0.6 -- JACYSZYN Lechosław Z/14140/21 2022 LDK!
11 f 1 3.83 KACZOROWSKA Iga MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL +0.3 -- BIELA Monika Z/1712/20 2022 LDK!
12 f 1 3.83 DESKA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +2.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14035/21 2022 LDK!
13 f 1 3.80 STASZEWSKA Tola UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD +0.7 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1234/22 2022 LDK!
14 f 1 3.76 MUSIAŁ Maja TL Athletics Jastrzębie 2011 U12 SL +0.9 -- STA¦KIEWICZ Jakub # Z/2987/21 2022 LDK!
15 f 1 3.75 KATAN Matylda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2012 U12 SL +1.6 -- B.D. Z/4709/22 2022
16 f 1 3.74 BRODA Jagoda MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U12 SL +0.3 -- B.D. Z/6031/22 2022
17 f 1 3.70 TKACZYŃSKA Helena CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL +0.2 -- RUSZEL Piotr Z/4070/20 2022 LDK!
18 f 1 3.70 ZAJˇC Jennifer MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL +1.2 -- BIELA Monika Z/4497/22 2022 LDK!
19 f 1 3.67 GÓRA Emilia MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U12 SL +0.5 -- B.D. Z/6030/22 2022
20 f 1 3.65 YAKUNINA Barbara GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL +1.4 -- RAMUS Józef Z/6147/22 2022 LDK!
21 f 1 3.55 SˇSAŁA Milena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL +2.3 -- SPISAK Barbara Z/10200/21 2022 LDK!
22 f 1 3.50 TUKAJ Adrianna CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL +0.5 --
23 f 1 3.50 GLITA Hanna MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +1.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/8286/21 2022
24 f 1 3.47 STACHULEC Milena CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.2 --
25 f 1 3.46 GAWRON Syliwa KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL +1.4 -- DOBIJA Katarzyna Z/13933/21 2022 LDK!
26 f 1 3.44 LUBIŃSKA Emilia KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL +2.2 -- DOBIJA Katarzyna Z/13934/21 2022 LDK!
27 f 1 3.39 MIARKA Antonina RMKS Rybnik 2011 U12 SL +1.3 -- FOJCIK Dorota Z/6126/22 2022 LDK!
28 f 1 3.36 CHILIŃSKA Zuzanna SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL +2.5 -- ŻUK Bartłomiej Z/5561/21 2022 LDK!
29 f 1 3.25 NOSOWICZ Zoja SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2012 U12 SL +2.0 -- ŻUK Bartłomiej Z/6102/22 2022 LDK!
30 f 1 3.23 KRZYSTECZKO Natalia TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL +2.4 -- B.D. Z/2978/21 2022 LDK!
31 f 1 3.20 TLAŁKA Emilia MKS Żywiec 2011 U12 SL +2.5 -- FIJAK Krystyna Z/2173/22 2022 LDK!
32 f 1 3.20 BARTNICKA Agata MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2011 U12 SL +1.3 -- B.D. Z/6091/22 2022 LDK!
33 f 1 3.20 SZAFRAN Helena CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL +1.6 --
34 f 1 3.18 KEMPNY Magdalena MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2012 U12 SL +0.6 -- B.D. Z/6093/22 2022 LDK!
35 f 1 3.04 SKOWROŃSKA Alicja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2011 U12 SL +1.7 -- B.D. Z/6094/22 2022 LDK!
36 f 1 3.01 GRABNA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL +1.2 --
37 f 1 3.00 PIETRKIEWICZ Hanna UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL +1.0 -- PILAREK Sławomir Z/3149/22 2022 LDK!
38 f 1 3.00 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL +0.3 -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2022 LDK!
39 f 1 2.95 MĘCIK Wiktoria CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +0.2 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14042/21 2022 LDK!
40 f 1 2.94 KHELOUF Aliyah UKS Trójka Mikołów 2014 U12 SL +0.9 -- WAJDA Aleksandra Z/0561/22 2022
41 f 1 2.74 LANDZIŃSKA Natalia TL Athletics Jastrzębie 2014 U12 SL +1.5 -- B.D. Z/3388/22 2022 LDK!
42 f 1 2.72 STANEK Pola MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL +1.1 -- B.D. Z/2328/22 2022 LDK!
43 f 1 2.60 DZIGORZEWSKA Maja MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL +1.0 -- B.D. Z/6092/22 2022 LDK!
44 f 1 2.57 JANOWSKA Nadia TL Athletics Jastrzębie 2014 U12 SL +0.6 -- B.D. Z/3389/22 2022 LDK!
45 f 1 2.40 ¦WITOŃ Malwina CKS Budowlani Częstochowa 2015 U12 SL +1.5 --
46 f 1 2.22 POTYRAK Dominika TL Athletics Jastrzębie 2014 U12 SL +1.4 -- B.D. Z/5366/21 2022 LDK!
Ppal (80) K
1 f 1 38.50 ŁOPATECKA Karolina SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- JUSTYNIAK Joanna Z/14115/21 2022 LDK!
2 f 1 29.00 GALEJA Elena TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- SPISAK Barbara Z/9626/21 2022 LDK!
3 f 1 28.00 CHMIELEWSKA Julia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/14100/21 2022 LDK!
4 f 1 27.50 KASPROWSKA Karolina GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/7851/21 2022 LDK!
5 f 1 27.00 SZABLA Zuzanna TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14089/21 2022
6 f 1 22.00 CZYŻ Julia TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14064/21 2022 LDK!
7 f 1 20.00 WOJCIESZCZAK Zofia SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/6082/21 2022 LDK!
8 f 1 19.50 WRÓBEL Julia CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -- WRÓBEL Krzysztof
9 f 1 19.00 DYJA Paulina CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL --
10 f 1 15.50 JON Magdalena MKS-MOS Katowice 2012 U12 SL -- KONSTANTYNOWICZ Wiktor Z/4648/22 2022
11 f 1 14.50 KLUK Lea UKS Miotacz Sosnowiec 2014 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/13056/21 2022 LDK!
12 f 1 11.00 DUREK Maja CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -- WRÓBEL Krzysztof
13 f 1 10.00 POLACZY Justyna RMKS Rybnik 2012 U12 SL -- SITARSKI Michał Z/6138/22 2022
14 f 1 8.50 PIETRKIEWICZ Hanna UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/3149/22 2022 LDK!
60 m M
1 1 e 1 8.57 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -2.3 -- BIELA Monika Z/13689/21 2022 LDK!
2 11 e 1 9.49 HONKISZ Karol KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -2.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/2267/22 2022 LDK!
3 20 e 1 10.01 ZIĘBIŃSKI Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2013 U12 SL -2.3 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/14012/21 2022
4 23 e 1 10.10 GRABNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -2.3 --
5 27 e 1 10.38 BRUNER Sabian TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -2.3 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14129/21 2022
6 36 e 1 10.90 JONDERKO Antoni MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2011 U12 SL -2.3 -- B.D. Z/14030/21 2022 LDK!
1 7 e 2 9.27 PRZˇDKA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -1.9 -- BIELA Monika Z/6090/22 2022 LDK!
2 12 e 2 9.62 GOLONKA Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U12 SL -1.9 -- DOBIJA Katarzyna Z/14097/21 2022 LDK!
3 13 e 2 9.69 BACHTA Olaf SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -1.9 -- ŻUK Bartłomiej Z/6123/22 2022 LDK!
4 21 e 2 10.04 MATUSZEWSKI Hubert UKS Czempion Bełchatów 2011 U12 LD -1.9 -- RYBARCZYK Dariusz
5 25 e 2 10.28 KOIM Tymoteusz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -1.9 -- CZYŻ Katarzyna Z/6087/22 2022
6 41 e 2 11.43 LEDWOŃ Michał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL -1.9 -- B.D. Z/6097/22 2022
1 4 e 3 9.16 PAWŁOWSKI Wojciech UKS Czempion Bełchatów 2011 U12 LD -0.1 -- RYBARCZYK Dariusz
2 6 e 3 9.25 ROJEK Kacper TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -0.1 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14021/21 2022
3 15 e 3 9.71 HUTNIK Kacper GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -0.1 -- RAMUS Józef Z/6164/22 2022
4 26 e 3 10.31 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL -0.1 -- B.D. Z/1851/22 2022 LDK!
5 34 e 3 10.66 KOZIEŁ Igor TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL -0.1 -- B.D. Z/4639/22 2022 LDK!
6 38 e 3 11.39 DZIACKO Kuba TL Athletics Jastrzębie 2013 U12 SL -0.1 -- B.D. Z/3126/22 2022 LDK!
1 2 e 4 9.10 CHŁOND Maksymilian GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -2.0 -- RAMUS Józef Z/6145/22 2022 LDK!
2 5 e 4 9.17 PĘDZIWIATR Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -2.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14036/21 2022 LDK!
3 18 e 4 9.91 KALISZ Hubert MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U12 SL -2.0 -- B.D. Z/6032/22 2022
4 24 e 4 10.11 BOGDAŃSKI Olaf UKS Diament Godów 2011 U12 SL -2.0 -- KALINOWSKI Stefan Z/7669/21 2022 LDK!
5 29 e 4 10.43 FRANCZYK Robert MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2013 U12 SL -2.0 -- B.D. Z/6095/22 2022 LDK!
6 31 e 4 10.55 MAJEWSKI Bartosz MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2012 U12 SL -2.0 -- B.D. Z/3045/21 2022 LDK!
7 39 e 4 11.42 TOMASZEK Franciszek MKS Żywiec 2011 U12 SL -2.0 -- FIJAK Krystyna Z/2171/22 2022 LDK!
1 9 e 5 9.43 RYŁ Kacper MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -0.7 -- JACYSZYN Lechosław Z/8304/21 2022
2 16 e 5 9.77 RUTKOWSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -0.7 -- JACYSZYN Lechosław Z/14052/21 2022 LDK!
3 35 e 5 10.73 SCHABOWSKI Gabriel UKS Czempion Bełchatów 2013 U12 LD -0.7 --
4 37 e 5 11.13 GOŁĘBIEWSKI Jan MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2012 U12 SL -0.7 -- B.D. Z/6096/22 2022 LDK!
5 43 e 5 11.81 FRˇCZEK Franciszek CKS Budowlani Częstochowa 2015 U12 SL -0.7 --
1 8 e 6 9.28 SZKOTAK Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -0.5 -- DĘBOWSKI Michał Z/13930/21 2022 LDK!
2 10 e 6 9.45 MIKA Szymon MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -0.5 -- JACYSZYN Lechosław Z/14050/21 2022 LDK!
3 17 e 6 9.81 KRUCZEK Michał MKS Żywiec 2012 U12 SL -0.5 -- FIJAK Krystyna Z/2170/22 2022
4 19 e 6 9.94 DŁUCIK Sebasiatn UKS Trójka Mikołów 2012 U12 SL -0.5 -- WAJDA Aleksandra Z/13948/21 2022
5 22 e 6 10.09 DREWNIK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.5 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3130/22 2022
6 30 e 6 10.44 KRAKOWIAN Brunon CTL ORLĘTA Częstochowa 2013 U12 SL -0.5 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/12340/21 2022
1 3 e 7 9.14 ZAŁĘCZNY Tymoteusz UKS Czempion Bełchatów 2012 U12 LD -1.3 -- RYBARCZYK Dariusz Z/1100/22 2022 LDK!
2 14 e 7 9.71 ¦LIWIŃSKI Tymoteusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.3 -- RUSZEL Piotr Z/2319/22 2022 LDK!
3 28 e 7 10.42 WIENCEK Bartłomiej MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2012 U12 SL -1.3 -- B.D. Z/14031/21 2022 LDK!
4 32 e 7 10.57 HOFFMANN Wiktor MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -1.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/10758/21 2022 LDK!
5 33 e 7 10.60 GORZAWSKI Filip MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2011 U12 SL -1.3 -- B.D. Z/6174/22 2022 LDK!
6 40 e 7 11.42 STANKIEWICZ Szymon MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -1.3 -- SZCZYRK Janusz Z/5774/22 2022
7 42 e 7 11.65 PILARSKI Filip CKS Budowlani Częstochowa 2014 U12 SL -1.3 --
1 f 1 8.46 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -1.3 -- BIELA Monika Z/13689/21 2022 LDK!
2 f 1 9.00 CHŁOND Maksymilian GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -1.3 -- RAMUS Józef Z/6145/22 2022 LDK!
3 f 1 9.07 PĘDZIWIATR Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -1.3 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14036/21 2022 LDK!
4 f 1 9.15 PRZˇDKA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -1.3 -- BIELA Monika Z/6090/22 2022 LDK!
5 f 1 9.37 SZKOTAK Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -1.3 -- DĘBOWSKI Michał Z/13930/21 2022 LDK!
6 f 1 9.37 RYŁ Kacper MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -1.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/8304/21 2022
7 f 1 9.43 ROJEK Kacper TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -1.3 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14021/21 2022
8 f 1 9.70 MIKA Szymon MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -1.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/14050/21 2022 LDK!
300 m M
1 1 s 1 45.16 KITA Mateusz MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL -- BIELA Monika Z/13689/21 2022 LDK!
2 2 s 1 48.08 PIASECKI Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14106/21 2022 LDK!
3 3 s 1 48.25 ZGHUIEVYCH Maksym GKS Piast Gliwice 2012 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/7868/21 2022 LDK!
4 6 s 1 51.69 PRZEWIE¬LIK Kacper MOS CSiR D±browa Górnicza 2012 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/7982/21 2022
1 5 s 2 51.41 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2022 LDK!
2 7 s 2 51.77 KLE¦TA Patryk TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/6086/22 2022
3 8 s 2 51.78 HONKISZ Karol KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- DOBIJA Katarzyna Z/2267/22 2022 LDK!
4 9 s 2 51.80 RUTKOWSKI Wojciech MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/14052/21 2022 LDK!
1 4 s 3 51.32 HERBU¦ Aleksander MKS Żywiec 2011 U12 SL -- FIJAK Krystyna Z/2167/22 2022
2 11 s 3 53.15 LICHAŃSKI Kacper MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- B.D. Z/8295/21 2022
3 14 s 3 54.67 ANDROSZ Wojciech TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14015/21 2022
4 21 s 3 61.23 BARCZUK Wojciech RMKS Rybnik 2011 U12 SL -- FOJCIK Dorota Z/6130/22 2022
5 22 s 3 62.85 KULPOK Antoni TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2013 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/6088/22 2022
1 12 s 4 53.61 DREWNIK Aleksander CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/3130/22 2022
2 16 s 4 55.87 LIS Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14075/21 2022
3 17 s 4 56.33 GRUSZKA Nataniel UKS 5 Plus Rydułtowy 2011 U12 SL -- BOJKO Bogdan Z/2283/22 2022
4 19 s 4 60.37 MATUSZEWSKI Oliwier MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- B.D. Z/8297/21 2022
1 10 s 5 52.01 STRZELCZYK Alan MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/14142/21 2022 LDK!
2 13 s 5 54.44 BALCEREK Błażej MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U12 SL -- KĘDZIOR Paweł Z/2330/22 2022
3 15 s 5 54.90 SOBCZYK Wojciech RMKS Rybnik 2011 U12 SL -- FOJCIK Dorota Z/5930/22 2022
4 18 s 5 56.48 ZIĘBIŃSKI Antoni CTL ORLĘTA Częstochowa 2013 U12 SL -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/14012/21 2022
5 20 s 5 60.86 HOFFMANN Wiktor MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- JACYSZYN Lechosław Z/10758/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:50.69 WALA Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14107/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:52.05 RYŁ Julian MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- B.D. Z/8303/21 2022
3 3 s 1 1:52.74 SUWALSKI Paweł MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14026/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:53.16 PYTEL Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14027/21 2022
5 5 s 1 1:54.25 CIELECKI Oliwer MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL -- B.D. Z/14135/21 2022 LDK!
6 6 s 1 1:59.23 PASOWICZ Szymon KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- LACHOWSKA Magdalena Z/0442/21 2022
7 7 s 1 2:00.71 WILK Mikołaj UKS 5 Plus Rydułtowy 2011 U12 SL -- BOJKO Bogdan Z/2282/22 2022
1 8 s 2 2:00.81 PYTEL Bruno MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14028/21 2022
2 9 s 2 2:04.37 KOTLORZ Mateusz MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -- B.D. Z/8291/21 2022
3 10 s 2 2:04.47 THEINER Rafał TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/14094/21 2022
4 11 s 2 2:06.50 STASIAK Piotr GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- ¦NIEGÓRSKI Adam Z/7861/21 2022 LDK!
5 12 s 2 2:10.23 DUDA Paweł TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012 U12 SL -- CZYŻ Katarzyna Z/6084/22 2022
6 13 s 2 2:16.12 GARNYSZ Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/2261/22 2022 LDK!
7 14 s 2 2:28.28 PILARSKI Filip CKS Budowlani Częstochowa 2014 U12 SL --
4x100 m M
1 1 s 1 58.80 PĘDZIWIATR Mateusz
WALA Wiktor
CAŁKO Ignacy
PIASECKI Miłosz
CKS Budowlani Częstochowa 2011
2011
2011
2011
U12 SLK -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
TRˇBCZYŃSKA Żaneta
Z/14036/21
Z/14107/21
Z/14038/21
Z/14106/21
2022
2022
2022
2022




2 2 s 1 59.28 ZŁOCHOWSKI Kacper
ZGHUIEVYCH Maksym
HUTNIK Kacper
CHŁOND Maksymilian
GKS Piast Gliwice 2011
2012
2011
2011
U12 SLK -- MATUSZ Mirosława
MATUSZ Mirosława
RAMUS Józef
RAMUS Józef
Z/8115/21
Z/7868/21
Z/6164/22
Z/6145/22
2022
2022
2022
2022




3 3 s 1 60.53 KARPAŁA Adrian
SUWALSKI Paweł
PRZEWIE¬LIK Kacper
PYTEL Borys
MOS CSiR D±browa Górnicza 2011
2011
2012
2011
U12 SLK -- PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
PRZEWIE¬LIK Dorota
Z/14029/21
Z/14026/21
Z/7982/21
Z/14027/21
2022
2022
2022
2022




4 7 s 1 63.02 RYŁ Kacper
KOTLORZ Mateusz
RYŁ Julian
CIELECKI Oliwer
MKS-MOSM Bytom 2012
2012
2012
2011
U12 SLK -- JACYSZYN Lechosław
B.D.
B.D.
B.D.
Z/8304/21
Z/8291/21
Z/8303/21
Z/14135/21
2022
2022
2022
2022




5 8 s 1 64.44 KLE¦TA Patryk
ANDROSZ Wojciech
GAWENDA Bartosz
ROJEK Kacper
TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2012
2011
2011
2011
U12 SLK -- CZYŻ Katarzyna
RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna
RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna
RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna
Z/6086/22
Z/14015/21
Z/14018/21
Z/14021/21
2022
2022
2022
2022




1 9 s 2 65.00 PASKUDA Ignacy
SULSKI Jędrzej
JABŁOŃSKI Adam
IVANOV Artem
MKS-SMS Victoria Racibórz 2012
2012
2011
2012
U12 SLK -- SZYJKA Beata

SZYJKA Beata
Z/9534/21
Z/7687/21
2022
2022


2 10 s 2 68.58 JONDERKO Antoni
WIENCEK Bartłomiej
MAJEWSKI Bartosz
FRANCZYK Robert
MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2011
2012
2012
2013
U12 SLK -- B.D.
B.D.
B.D.
B.D.
Z/14030/21
Z/14031/21
Z/3045/21
Z/6095/22
2022
2022
2022
2022




3 11 s 2 71.76 STANKIEWICZ Szymon
MATUSZEWSKI Oliwier
HOFFMANN Wiktor
WOJCIESZEK Jakub
MKS-MOSM Bytom 2012
2012
2011
2011
U12 SLK -- SZCZYRK Janusz
B.D.
JACYSZYN Lechosław
B.D.
Z/5774/22
Z/8297/21
Z/10758/21
Z/10773/21
2022
2022
2022
2022




1 4 s 3 60.99 MIKA Szymon
RUTKOWSKI Wojciech
STRZELCZYK Alan
BRYŁA Tymon
MKS-MOSM Bytom 2012
2012
2011
2011
U12 SLK -- JACYSZYN Lechosław
JACYSZYN Lechosław
JACYSZYN Lechosław
JACYSZYN Lechosław
Z/14050/21
Z/14052/21
Z/14142/21
Z/2289/22
2022
2022
2022
2022




2 5 s 3 61.31 GOLONKA Jan
PASOWICZ Szymon
HONKISZ Karol
SZKOTAK Wojciech
KS Sprint Bielsko-Biała 2012
2011
2011
2011
U12 SLK -- DOBIJA Katarzyna
LACHOWSKA Magdalena
DOBIJA Katarzyna
DĘBOWSKI Michał
Z/14097/21
Z/0442/21
Z/2267/22
Z/13930/21
2022
2022
2022
2022




3 6 s 3 62.51 SCHABOWSKI Gabriel
ZAŁĘCZNY Tymoteusz
PAWŁOWSKI Wojciech
MATUSZEWSKI Hubert
UKS Czempion Bełchatów 2013
2012
2011
2011
U12 LDZ --
RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
RYBARCZYK Dariusz
Z/1100/22
2022



Wzwyż M
1 f 1 1.55 KUBIAK Bartosz UKS Miotacz Sosnowiec 2008 U16 SL -- PILAREK Sławomir PILAREK Sławomir , Z/1294/21 , 2022 LDK!
2 f 1 1.25 MUCHA Dawid GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/7856/21 2022 LDK!
3 f 1 1.20 ZŁOCHOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/8115/21 2022 LDK!
4 f 1 1.15 TRˇBCZYŃSKI Nikodem CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL -- MICHALSKA Alicja Z/4600/19 2022 LDK!
5 f 1 1.10 GARNYSZ Piotr SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL -- ŻUK Bartłomiej Z/2261/22 2022 LDK!
6 f 1 1.05 PYTEL Bruno MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14028/21 2022
7 f 1 1.00 GAWENDA Bartosz TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14018/21 2022
W dal strefa M
1 f 1 4.58 PIASECKI Miłosz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +2.0 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14106/21 2022 LDK!
2 f 1 4.33 PĘDZIWIATR Mateusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14036/21 2022 LDK!
3 f 1 4.33 PRZˇDKA Jakub MKS Iskra Pszczyna 2011 U12 SL +0.4 -- BIELA Monika Z/6090/22 2022 LDK!
4 f 1 4.28 MITO¦ Kamil MKS-MOS Katowice 2011 U12 SL +0.1 -- ROLAK Dorota Z/5906/22 2022
5 f 1 4.28 CHŁOND Maksymilian GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL +0.9 -- RAMUS Józef Z/6145/22 2022 LDK!
6 f 1 4.05 PYTEL Borys MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U12 SL +1.6 -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14027/21 2022
7 f 1 4.03 TRˇBCZYŃSKI Nikodem CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL +0.1 -- MICHALSKA Alicja Z/4600/19 2022 LDK!
8 f 1 3.99 STRZELCZYK Alan MKS-MOSM Bytom 2011 U12 SL +0.1 -- JACYSZYN Lechosław Z/14142/21 2022 LDK!
9 f 1 3.89 PASKUDA Ignacy MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL +2.3 -- SZYJKA Beata Z/9534/21 2022 LDK!
10 f 1 3.87 BACHTA Olaf SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała 2011 U12 SL +0.7 -- ŻUK Bartłomiej Z/6123/22 2022 LDK!
11 f 1 3.86 RYŁ Kacper MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL +0.3 -- JACYSZYN Lechosław Z/8304/21 2022
12 f 1 3.84 KALISZ Hubert MKS Pałac Młodzieży Katowice 2011 U12 SL +2.6 -- B.D. Z/6032/22 2022
13 f 1 3.83 GOLONKA Jan KS Sprint Bielsko-Biała 2012 U12 SL +2.3 -- DOBIJA Katarzyna Z/14097/21 2022 LDK!
14 f 1 3.80 CAŁKO Ignacy CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +2.3 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14038/21 2022 LDK!
15 f 1 3.77 SZKOTAK Wojciech KS Sprint Bielsko-Biała 2011 U12 SL +2.4 -- DĘBOWSKI Michał Z/13930/21 2022 LDK!
16 f 1 3.75 MIKA Szymon MKS-MOSM Bytom 2012 U12 SL -1.5 -- JACYSZYN Lechosław Z/14050/21 2022 LDK!
17 f 1 3.74 GOŁĘBIEWSKI Jan MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2012 U12 SL +2.0 -- B.D. Z/6096/22 2022 LDK!
18 f 1 3.71 BOGDAŃSKI Olaf UKS Diament Godów 2011 U12 SL -3.0 -- KALINOWSKI Stefan Z/7669/21 2022 LDK!
19 f 1 3.69 SZCZYGIOŁ Adam TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL +0.6 -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14023/21 2022
20 f 1 3.68 WALA Wiktor CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL -0.1 -- TRˇBCZYŃSKA Żaneta Z/14107/21 2022 LDK!
21 f 1 3.68 KARPAŁA Adrian MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U12 SL +0.2 -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14029/21 2022
22 f 1 3.67 ¦LIWIŃSKI Tymoteusz CKS Budowlani Częstochowa 2011 U12 SL +1.8 -- RUSZEL Piotr Z/2319/22 2022 LDK!
23 f 1 3.52 KRAKOWIAN Brunon CTL ORLĘTA Częstochowa 2013 U12 SL +0.2 -- ŁUCZYŃSKI Tomasz Z/12340/21 2022
24 f 1 3.44 MAJEWSKI Bartosz MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2012 U12 SL +2.2 -- B.D. Z/3045/21 2022 LDK!
25 f 1 3.43 HETMANIOK Karol TL Athletics Jastrzębie 2012 U12 SL +0.2 -- B.D. Z/1851/22 2022 LDK!
26 f 1 3.36 DENESZEWSKI Aleksander MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U12 SL -1.0 --
27 f 1 3.31 JONDERKO Antoni MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2011 U12 SL +0.9 -- B.D. Z/14030/21 2022 LDK!
28 f 1 3.24 STAWORKO Szymon GKS Piast Gliwice 2012 U12 SL +0.1 -- MATUSZ Mirosława Z/7862/21 2022 LDK!
29 f 1 3.21 KRUCZEK Michał MKS Żywiec 2012 U12 SL -3.0 -- FIJAK Krystyna Z/2170/22 2022
30 f 1 2.96 WIENCEK Bartłomiej MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2012 U12 SL -2.2 -- B.D. Z/14031/21 2022 LDK!
31 f 1 2.63 FRANCZYK Robert MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2013 U12 SL +1.3 -- B.D. Z/6095/22 2022 LDK!
32 f 1 2.36 LEDWOŃ Michał MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2014 U12 SL +1.7 -- B.D. Z/6097/22 2022
Ppal (150) M
1 f 1 44.00 ZŁOCHOWSKI Kacper GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- MATUSZ Mirosława Z/8115/21 2022 LDK!
2 f 1 39.00 HUTNIK Kacper GKS Piast Gliwice 2011 U12 SL -- RAMUS Józef Z/6164/22 2022
3 f 1 36.00 IVANOV Artem MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL --
4 f 1 35.00 DOŁGOPOŁY Igor TL Pogoń Ruda ¦l±ska 2011 U12 SL -- RADECKA-PAKASZEWSKA Zuzanna Z/14017/21 2022
5 f 1 34.50 KARPAŁA Adrian MOS CSiR D±browa Górnicza 2011 U12 SL -- PRZEWIE¬LIK Dorota Z/14029/21 2022
6 f 1 32.00 JABŁOŃSKI Adam MKS-SMS Victoria Racibórz 2011 U12 SL -- SZYJKA Beata Z/7687/21 2022 LDK!
7 f 1 26.50 SULSKI Jędrzej MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL --
8 f 1 26.00 GRABNA Kacper CKS Budowlani Częstochowa 2012 U12 SL --
9 f 1 24.00 GORZAWSKI Filip MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka 2011 U12 SL -- B.D. Z/6174/22 2022 LDK!
10 f 1 21.00 HUCZEK Wiktor MKS-SMS Victoria Racibórz 2012 U12 SL -- SZYJKA Beata Z/1916/22 2022 LDK!
11 f 1 18.50 WOJDYŁA Filip UKS Miotacz Sosnowiec 2012 U12 SL -- PILAREK Sławomir Z/5434/22 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 3.1323788166046 sekund