Nowa Sól 05.10.2022
Mityng im. Tadeusza Cyplika
100 m K
1 s 1 12.73 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS 0.0 II KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK!
5 s 1 16.12 ADAMCZYK Maja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U16 LB 0.0 -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7709/21 2022 LDK!
1 s 2 14.44 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB -0.3 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
3 s 2 15.16 TRZECIAK Kinga WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -0.3 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4307/22 2022 LDK!
1 s 3 16.01 SYMONOWICZ Olga UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -0.1 -- MALINOWSKI Krzysztof
400 m K
1 s 1 68.76 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2022 LDK!
2 s 2 76.94 RACZKOWSKA Wiktoria UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB --
2 s 4 82.98 DUCKA Aleksandra MKST Astra Nowa Sól 2004 U20 LB -- CEGIEŁKA Grzegorz 3 LDK!
800 m K
1 s 1 2:59.67 ŁUSZCZEK Nikola UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB -- MALINOWSKI Krzysztof Z/5691/19 2022 LDK!
2 s 1 2:48.30 PRUCNAL Karolina Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2005 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0396/21 2022 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.50 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U16 DS IV KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2022 BEZ LDK!
2 f 1 1.45 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U16 DS IV KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 1.35 TROŚCIANKO Aleksandra niest. Z.Góra 2005 U18 LB --
4 f 1 1.35 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
5 f 1 1.25 ADAMCZYK Maja Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U16 LB -- NOWAKOWSKA Aleksandra Z/7709/21 2022 LDK!
W dal K
3 f 1 4.41 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB -0.2 -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2022 LDK!
4 f 1 4.33 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U16 DS -0.4 -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 4.01 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U14 LB -0.2 -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2022 LDK!
6 f 1 4.01 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -0.3 -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 f 1 12.27 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
2 f 1 11.43 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB III SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
3 f 1 10.79 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
Dysk (1) K
1 f 1 32.75 DRZYZGA Julia LKS Polkowice 2006 U18 DS III PIERZCHAŁA Władysław Z/1785/21 2022
2 f 1 30.82 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2022 LDK!
3 f 1 24.05 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
4 f 1 23.19 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
5 f 1 20.59 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
6 f 1 17.40 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2022 LDK!
1 f 2 17.75 DYNAK Barbara UKS Ares Nowa Sól 2004 U20 LB -- SZPIGUN Zenon LDK!
Oszczep (500) K
1 f 1 19.45 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2022 LDK!
3 f 1 10.72 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2022 LDK!
Oszczep (600) K
1 f 1 25.17 DYNAK Barbara UKS Ares Nowa Sól 2004 U20 LB -- SZPIGUN Zenon LDK!
1 f 2 30.56 GOTOWAŁA Laura UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/11771/21 2022 LDK!
2 f 2 24.55 PŁAKSA Aleksandra UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13893/21 2022 LDK!
3 f 2 23.49 WAJMAN Natalia UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/14014/21 2022 LDK!
4 f 2 20.72 KOMINEK Paulina ULKS Uczniak Szprotawa 2005 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5212/19 2022 LDK!
5 f 2 17.56 GERLIP Nadia UKS Ares Nowa Sól 2006 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2934/22 2022 LDK!
100 m M
1 s 1 11.79 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -0.1 IV KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
2 s 1 12.26 CIEBIEŃ Krzysztof niest. Z.Góra 2007 U16 LB -0.1 V
5 s 1 12.96 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U14 LB -0.1 -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2022 LDK!
2 s 2 12.57 MODRAK Kamil CKZiU Elektryk Nowa Sól 2005 U18 LB -0.4 --
1 s 4 12.62 ROSZAK Alan niest. Z.Góra 2007 U16 LB -0.2 V
5 s 4 15.08 GRABSKI Wojciech niest. Z.Góra 2005 U18 LB -0.2 --
400 m M
1 s 1 57.24 KOSTRZON Karol CKZiU Elektryk Nowa Sól 2005 U18 LB --
1 s 5 57.35 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB -- B.D. Z/1784/19 2022 LDK!
800 m M
1 s 2 2:17.69 STANKIEWICZ Marcin CKZiU Elektryk Nowa Sól 2003 U20 LB --
2 s 2 2:20.50 KOZIEŁ Kamil UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB -- SZPIGUN Zenon Z/2997/22 2022 LDK!
1500 m M
4 s 1 5:31.00 PRUCNAL Mateusz Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2008 U16 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/0381/21 2022 LDK!
1 s 3 4:01.12 TSCHIRCH Krzysztof KRT Jelenia Góra 1999 Sen DS II B.D. Z/2152/19 2022
2 s 3 4:02.09 SKIBIAK Kacper WKS Oleśniczanka Oleśnica # 2000 U23 DS III ŁOMAŃSKI Dariusz # Z/2602/15 2022 LDK!
3 s 3 4:02.56 KLAYBOR Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 1990 Sen LB III SIEŃKO Krzysztof Z/2377/11 2021
4 s 3 4:14.09 DZIOBA Mateusz Biegaj z Pasją Szklarska Poręba 1995 Sen DS -- B.D. B.D. , Z/8273/21 , 2021
5 s 3 4:16.02 MARYSIAK Adam MKST Astra Nowa Sól 1988 Sen LB -- BIESIADA Ryszard Z/2639/11 2022 3
6 s 3 4:16.74 KALATA Michał MKS Siechnice 1989 Sen DS --
7 s 3 4:22.72 JAŚTAL Piotr LKB Rudnik 1994 Sen SK -- WALOSZCZYK Bartłomiej B.D. Z/4873/11 2022 3
8 s 3 4:34.24 PISULSKI Adam MKS Siechnice 1980 Masters DS --
Wzwyż M
1 f 1 1.85 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 1.65 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2022 LDK!
4 f 1 1.60 ZACHARCZUK Szymon UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB -- SZPIGUN Zenon Z/11825/21 2022 LDK!
5 f 1 1.50 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
7 f 1 1.40 KOSTRZON Karol CKZiU Elektryk Nowa Sól 2005 U18 LB --
7 f 1 1.40 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
9 f 1 1.40 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
1 f 2 1.75 URBANIAK Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U20 LB IV SZPIGUN Zenon Z/5033/22 2022 LDK!
3 f 2 1.30 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB -- SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2022 3 LDK!
W dal M
1 f 1 5.87 KAŁWA Adam MKL 12 Jelenia Góra 2006 U18 DS -0.2 -- KAŁWA Adam Z/10000/21 2022 LDK!
3 f 1 5.37 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -0.3 -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
6 f 1 4.64 JACKÓW Dawid niest. Z.Góra 2005 U18 LB -0.1 --
1 f 2 6.26 KOWALSKI Kacper MKS Piast Głogów 2004 U20 DS -0.2 IV KARPOWICZ Tadeusz Z/0858/18 2022 BEZ LDK!
Kula (4) M
1 f 1 12.89 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U14 DS -- B.D. Z/14834/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 f 1 13.36 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB IV SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
2 f 1 12.44 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
3 f 1 12.23 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
5 f 1 11.46 GRABSKI Wojciech niest. Z.Góra 2005 U18 LB --
7 f 1 9.74 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
9 f 1 8.52 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2022 LDK!
Kula (6) M
1 f 1 15.15 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB II SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2022 3 LDK!
2 f 1 14.82 DOMAŃSKI Kacper UKS Ares Nowa Sól 2003 U20 LB II SZPIGUN Zenon Z/2935/22 2022 LDK!
3 f 1 14.47 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS II PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
4 f 1 10.10 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U20 LB --
Dysk (1) M
1 f 1 45.48 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB III SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
2 f 1 39.87 DOBRZAŃSKI Artur ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/13117/21 2022 LDK!
3 f 1 38.71 MAJDA Tomasz ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB IV WALCZAK Jerzy Z/3895/20 2022
4 f 1 38.63 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
5 f 1 37.38 HUCULAK Mateusz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/3865/21 2022 LDK!
6 f 1 33.78 KUZIEMKA Michał LKS Polkowice 2009 U14 DS V B.D. Z/14834/21 2022 LDK!
7 f 1 31.86 FRANKOWSKI Kacper ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/13116/21 2022 LDK!
8 f 1 26.55 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- B.D. Z/6488/21 2022 LDK!
Dysk (1.5) M
1 f 1 47.71 TROŚCIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 45.14 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
3 f 1 41.60 KARCZEWSKI Dylan ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III SZWARC Zygmunt Z/5469/19 2022 LDK!
4 f 1 36.87 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB IV SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
5 f 1 36.05 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB IV SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
6 f 1 34.54 PIECH Igor ZLKL Zielona Góra 2005 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/2193/20 2022 LDK!
8 f 1 32.63 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
9 f 1 31.24 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB V WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2022
10 f 1 27.53 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
Dysk (1.75) M
1 f 1 49.65 LEWKOWICZ Wojciech ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB II SZWARC Zygmunt # Z/3628/18 2022 3 LDK!
2 f 1 35.61 FIGAS Bartłomiej LKS Polkowice 2004 U20 DS IV PIERZCHAŁA Władysław Z/10006/21 2022 LDK!
3 f 1 26.08 CIURZYŃSKI Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U20 LB --
Dysk (2) M
1 f 1 37.11 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 Sen LB III SZPIGUN Zenon Z/4683/19 2022 3 LDK!
Oszczep (600) M
1 f 1 32.83 TARASKIEWICZ Nikodem ZLKL Zielona Góra 2007 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5330/22 2022
2 f 1 23.18 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- B.D. Z/6488/21 2022 LDK!
3 f 1 22.61 LEWKOWICZ Bartosz ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/5745/21 2022 LDK!
4 f 1 21.00 SUCHECKI Michał Jan ULKS Uczniak Szprotawa 2007 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/2303/20 2022 LDK!
Oszczep (700) M
1 f 1 58.71 HIKI Oskar UKS Ares Nowa Sól 2005 U18 LB II SZPIGUN Zenon Z/3951/20 2022 LDK!
2 f 1 41.94 PIGDANOWICZ Michał ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- SZWARC Zygmunt Z/0064/20 2022 LDK!
5 f 1 24.90 KSIĄŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
Oszczep (800) M
1 f 1 43.10 PATOŁA Hubert UKS Ares Nowa Sól 1998 Sen LB -- SZPIGUN Zenon Z/4683/19 2022 3 LDK!
3 f 1 31.74 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB -- B.D. Z/1784/19 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.8206250667572 sekund