Warszawa 24.09.2022
Warszawska Liga Biegowa 2022 - 7 runda
60 m K
1 1 s 1 9.39 RAFALSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0891/21 2022 LDK!
3 3 s 1 9.54 ŚNIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ 0.0 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2022 LDK!
4 4 s 1 9.66 STRZEŻEK Dominika Akademia Sportu Otwock 2012 U12 MZ 0.0 -- KALINOWSKA Paulina Z/3999/21 2022
5 5 s 1 10.69 BĘTKOWSKA Hanna RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ 0.0 -- KORZENIOWSKI Robert Z/3896/22 2022
6 6 s 1 10.88 OZIMKIEWICZ Iga UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ 0.0 -- CZYŻ Maciej Z/14687/21 2022
2 4 s 2 9.41 OSTROWSKA Weronika Runners Team Ciechanów 2011 U12 MZ -0.5 -- GRODECKI Tomasz Z/10426/21 2022
3 8 s 2 10.22 AMBROZIAK Łucja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U12 MZ -0.5 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/11478/21 2022
4 9 s 2 10.38 SIWKO Karolina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U12 MZ -0.5 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3261/22 2022
6 11 s 2 10.71 JARSKA Teresa RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -0.5 -- RACZYŁO Damian # Z/4169/22 2022
1 2 s 3 9.32 CHACIŃSKA Liliana LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U12 MZ -0.3 -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/3258/22 2022
2 3 s 3 9.33 NAWOTCZYŃSKA Maja KS Zawkrze Mława 2011 U12 MZ -0.3 -- KOZIATEK Krzysztof Z/7042/21 2021 LDK!
4 6 s 3 9.89 AUGUSTYNOWICZ Martyna MKS Syrena Warszawa 2011 U12 MZ -0.3 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/1388/22 2022 LDK!
5 7 s 3 10.02 TURYK Matylda MKS Syrena Warszawa 2011 U12 MZ -0.3 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4192/21 2022 LDK!
1 1 s 4 8.98 TUPALSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -0.3 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3477/22 2022
2 2 s 4 9.30 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ -0.3 -- CZYŻ Maciej Z/6731/21 2022
3 3 s 4 9.66 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -0.3 -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2022 LDK!
5 5 s 4 10.08 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -0.3 -- B.D. Z/0567/22 2022 LDK!
7 7 s 4 11.20 BURZYŃSKA Martyna Runners Team Ciechanów 2010 U14 MZ -0.3 -- GRODECKI Tomasz Z/14269/21 2021
1 1 s 5 8.60 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -0.1 -- CZYŻ Maciej Z/3226/21 2022 LDK!
2 2 s 5 8.78 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ -0.1 -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2022
3 3 s 5 9.06 KRZYŚKÓW Klara KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ -0.1 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3785/20 2022
4 4 s 5 9.41 OGRODNIK Antonia UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2009 U14 MZ -0.1 -- PAWELEC Dariusz Z/3149/21 2022
5 5 s 5 9.69 MAJKO Zofia KS Zawkrze Mława 2009 U14 MZ -0.1 -- KOZIATEK Krzysztof
6 6 s 5 9.93 GRUCHAŁA Marta UKS Żak Godzianów 2009 U14 LD -0.1 -- B.D. Z/3654/20 2022 LDK!
1 1 s 6 8.74 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.4 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1095/22 2022
2 2 s 6 9.25 ŁAZARSKA Zuzanna Runners Team Ciechanów 2008 U16 MZ -0.4 -- GRODECKI Tomasz Z/10424/21 2022
1 1 s 8 10.37 DOBROWOLSKA Alicja UKS Orzełki Warszawa 2015 U12 MZ -0.1 -- LDK!
2 2 s 8 10.68 CZARNECKA Dorota RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ -0.1 -- KORZENIOWSKI Robert Z/1542/22 2022
3 3 s 8 11.08 KELLAS Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -0.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10598/21 2021
5 8 s 8 12.31 SEKUŁA Amelia Akademia Sportu Otwock 2015 U12 MZ -0.1 -- KALINOWSKA Paulina Z/2121/21 2021
1 3 s 9 10.35 PIŁKA Michalina KS Atak Agrykola Warszawa 2014 U12 MZ +0.4 -- OBŁĘKOWSKA Izabella
3 9 s 9 11.06 SZMEL Ewa UKS Orzełki Warszawa 2014 U12 MZ +0.4 -- LDK!
5 11 s 9 11.33 WITKOWSKA Sylwia RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ +0.4 -- KORZENIOWSKI Robert Z/14698/21 2022
6 12 s 9 11.36 PRZYBYSZEWSKA Kaja RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ +0.4 -- KORZENIOWSKI Robert Z/4168/22 2022
1 1 s 10 9.93 RACHWAŁ Iga 12tri.pl Warszawa 2014 U12 MZ -0.3 -- B.D. Z/4062/21 2021
3 4 s 10 10.66 KAMIŃSKA Kamila MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2014 U12 LD -0.3 -- WASIAK Jarosław Z/0241/22 2022
4 5 s 10 10.82 SEKUŁA Rozalia Akademia Sportu Otwock 2014 U12 MZ -0.3 -- KALINOWSKA Paulina Z/2120/21 2021
5 7 s 10 10.85 CZORNIEJ Marianna KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ -0.3 -- GOGOŁEK Marcin Z/0578/22 2022
6 8 s 10 11.04 BIELA Irena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -0.3 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/6159/21 2021
3 8 s 11 10.99 KOŁECKA Anna Runners Team Ciechanów 2013 U12 MZ -0.2 -- GRODECKI Tomasz Z/14273/21 2021
5 11 s 11 11.24 SUWIŃSKA Zofia Runners Team Ciechanów 2013 U12 MZ -0.2 -- B.D. Z/10434/21 2021
1 1 s 12 9.82 KRUPKA Oliwia OKS Start Otwock 2013 U12 MZ -0.1 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4018/21 2022
2 2 s 12 9.83 KRUK Iga MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2013 U12 LD -0.1 -- WASIAK Jarosław Z/0899/22 2022
3 3 s 12 9.93 ŚWIDER Natalia Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ -0.1 -- B.D. Z/4459/21 2021
4 6 s 12 10.92 BŁAŻEJCZYK Ewa UKS Herkules Sulejówek 2013 U12 MZ -0.1 -- CZYŻ Maciej Z/14683/21 2022
5 7 s 12 10.98 GLINKA Michalina Akademia Sportu Otwock 2013 U12 MZ -0.1 -- KALINOWSKA Paulina Z/0864/21 2021
300 m K
1 1 s 1 55.81 RACHWAŁ Iga 12tri.pl Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/4062/21 2021
2 2 s 1 59.58 RĘKAWEK Emilia Akademia Sportu Otwock 2014 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3542/21 2021
3 3 s 1 60.58 JASIŃSKA Łucja Runners Team Ciechanów 2014 U12 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/10410/21 2022
4 4 s 1 60.70 BIELA Irena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/6159/21 2021
5 5 s 1 60.77 CHABIERSKA Antonina UKS Skalar Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/14682/21 2022
6 6 s 1 60.89 PRZYBYSZEWSKA Kaja RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/4168/22 2022
7 7 s 1 60.91 PAWLUKOJĆ Łucja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2014 U12 MZ -- LDK!
1 1 s 2 55.88 KRUPKA Oliwia OKS Start Otwock 2013 U12 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4018/21 2022
2 2 s 2 60.68 ŚWIDER Natalia Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/4459/21 2021
4 4 s 2 61.86 PÓŁTORAK Łucja Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/3923/21 2021
5 6 s 2 53.30 MILEWSKA Maja KS Orzeł Warszawa 2011 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/2037/21 2022 LDK!
5 5 s 2 63.48 JANNASZ Felicja UKS Skalar Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/5775/21 2022
1 1 s 3 50.08 ŚNIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2022 LDK!
2 2 s 3 50.60 LIS Hanna Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2688/21 2022
4 4 s 3 54.68 RAFALSKA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0891/21 2022 LDK!
1 3 s 4 52.52 WOLSZCZAK Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2011 U12 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/2909/22 2022
2 7 s 4 53.58 BUDNIAK Maja Runners Team Ciechanów 2011 U12 MZ -- PAJEWSKI Tomasz GRODECKI Tomasz Z/7743/21, Z/14265/21 2021, 2022
3 9 s 4 55.92 AUGUSTYNOWICZ Martyna MKS Syrena Warszawa 2011 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/1388/22 2022 LDK!
4 10 s 4 56.45 SIWKO Karolina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U12 MZ -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3261/22 2022
5 11 s 4 56.50 JARSKA Teresa RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian # Z/4169/22 2022
1 1 s 5 49.76 OSTROWSKA Weronika Runners Team Ciechanów 2011 U12 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/10426/21 2022
2 2 s 5 50.88 NAWOTCZYŃSKA Maja KS Zawkrze Mława 2011 U12 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/7042/21 2021 LDK!
4 5 s 5 53.18 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0570/22 2022 LDK!
6 8 s 5 54.31 CHACIŃSKA Liliana LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/3258/22 2022
1 1 s 6 45.72 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ IV BOGUCKI Michał Z/5809/22 2022 LDK!
2 2 s 6 48.18 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ V BOGUCKI Michał Z/0375/22 2022 LDK!
3 3 s 6 49.91 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/2067/20 2022
4 4 s 6 52.04 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2022
1 1 s 7 46.85 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U14 MZ V RACZYŁO Damian Z/6514/21 2022
2 2 s 7 51.95 ŁAZARSKA Zuzanna Runners Team Ciechanów 2008 U16 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/10424/21 2022
3 3 s 7 55.35 GRUCHAŁA Marta UKS Żak Godzianów 2009 U14 LD -- B.D. Z/3654/20 2022 LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:52.09 BORYŚ Paulina UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8843/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:52.45 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2679/21 2022
3 3 s 1 1:55.15 TURYK Matylda MKS Syrena Warszawa 2011 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4192/21 2022 LDK!
4 4 s 1 2:00.27 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4176/21 2022
5 5 s 1 2:01.14 BOGUSŁAWSKA Izabela RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14857/21 2022
6 6 s 1 2:06.36 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0571/22 2022 LDK!
7 7 s 1 2:17.85 AMBROZIAK Łucja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/11478/21 2022
1 1 s 2 1:52.44 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/5809/22 2022 LDK!
2 2 s 2 1:55.01 PAJOR Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/5805/22 2022
3 3 s 2 1:57.57 BĘTKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/9150/21 2022
4 4 s 2 2:00.03 ZIMOWICZ Alicja Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2683/21 2022
5 5 s 2 2:02.25 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/0567/22 2022 LDK!
1 1 s 3 1:47.30 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2022 LDK!
2 2 s 3 1:49.42 WRÓBLEWSKA Michalina KS Czempion Warszawa 2009 U14 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/7140/21 2022
3 3 s 3 1:53.91 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2022 LDK!
4 4 s 3 2:07.76 MAJKO Zofia KS Zawkrze Mława 2009 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof
60 m M
1 1 s 1 10.12 ADAMCZYK Władysław KS AZS AWF Warszawa 2015 U12 MZ +1.6 -- B.D. Z/2693/21 2021
2 2 s 1 10.50 JARSKI Stefan RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ +1.6 -- B.D. Z/2131/22 2022
3 3 s 1 10.73 DĄBROWSKI Maksymilian UKS Skalar Warszawa 2015 U12 MZ +1.6 -- B.D. Z/3658/22 2022
5 5 s 1 11.22 MOKRZAŃSKI Jakub LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ +1.6 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3504/22 2022
1 4 s 2 10.32 KUCZYŃSKI Kacper Runners Team Ciechanów 2014 U12 MZ -0.3 -- B.D. Z/10421/21 2021
3 8 s 2 10.86 SOŁTAN Stanisław RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -0.3 -- KORZENIOWSKI Robert Z/1543/22 2022
3 3 s 3 10.20 WYGOCKI Jakub Runners Team Ciechanów 2014 U12 MZ -0.1 -- GRODECKI Tomasz Z/10438/21 2022
4 5 s 3 10.36 CICHOCKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ -0.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3961/21 2022
1 1 s 4 9.66 CZARNECKI Gustaw RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. # Z/11782/21 2022
4 4 s 4 10.49 KUBIŃSKI Oskar Runners Team Ciechanów 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/10420/21 2021
6 6 s 4 11.04 KRYSZTOFIAK Jakub Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/9125/21 2021
2 7 s 5 10.22 ROSA Bruno LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -0.6 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3263/22 2022
3 8 s 5 11.15 STARZAK Mikołaj UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ -0.6 -- CZYŻ Maciej Z/14690/21 2022
4 9 s 5 11.21 MINIAKOWSKI Kacper RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -0.6 -- KORZENIOWSKI Robert Z/5504/21 2022
1 1 s 6 9.19 DŁUGOSIELSKI Bartosz KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ +0.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4703/21 2022 LDK!
2 2 s 6 9.37 WITKOWSKI Sebastian RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ +0.1 -- KORZENIOWSKI Robert Z/14699/21 2022
3 3 s 6 9.63 ŚWIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ +0.1 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2022 LDK!
4 4 s 6 9.64 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ +0.1 -- B.D. Z/3591/21 2022
5 6 s 6 9.84 KONTNY Julian LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ +0.1 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3266/22 2022
2 7 s 7 9.53 MAŁOWIEJSKI Paweł RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ +0.2 -- RACZYŁO Damian Z/14789/21 2022
6 11 s 7 10.34 ŻMUDA Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2011 U12 MZ +0.2 -- TYBOROWSKI Stanisław Z/6539/21 2022
1 1 s 8 8.74 CZERNY Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ +0.8 -- B.D. Z/6524/21 2021
2 2 s 8 8.86 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ +0.8 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4704/21 2022 LDK!
3 3 s 8 8.96 WÓJCIŃSKI Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U12 LD +0.8 -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0900/22 2022
4 3 s 8 8.96 KRZYŚKÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ +0.8 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2022
5 5 s 8 8.99 KRYSZTOFIAK Aleksander UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ +0.8 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5097/22 2022 LDK!
1 1 s 9 8.07 ANDRZEJEWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -0.2 -- RACZYŁO Damian Z/3225/22 2022
2 2 s 9 8.24 GROTKOWSKI Franciszek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -0.2 -- WASIAK Jarosław Z/0240/22 2022 LDK!
3 3 s 9 8.42 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -0.2 -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2022 LDK!
4 4 s 9 8.70 NOWACKI Daniel AZS Łódź 2010 U14 LD -0.2 -- B.D. Z/1677/21 2021
5 5 s 9 8.79 PUSZCZ Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -0.2 -- RACZYŁO Damian Z/1544/22 2022
6 6 s 9 9.36 ZALEWSKI Wiktor OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -0.2 -- ZAWADZKI Jacek Z/3185/21 2022
7 7 s 9 9.49 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -0.2 -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2022
1 1 s 10 7.87 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD -0.1 -- WASIAK Patryk Z/0243/22 2022 LDK!
2 2 s 10 8.14 ANDRZEJAK Aleksander Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ -0.1 -- KALINOWSKA Paulina Z/13634/21 2022 LDK!
3 3 s 10 8.40 BANASZEK Marcel UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ -0.1 -- BOGUCKI Michał Z/0374/22 2022 LDK!
4 4 s 10 9.33 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -0.1 -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2022 LDK!
300 m M
1 5 s 1 62.29 KUCZYŃSKI Kacper Runners Team Ciechanów 2014 U12 MZ -- B.D. Z/10421/21 2021
3 3 s 2 56.68 WYGOCKI Jakub Runners Team Ciechanów 2014 U12 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/10438/21 2022
4 4 s 2 57.60 CICHOCKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3961/21 2022
1 4 s 4 52.26 KOMOREK Jan Ducla Academy Warszawa 2012 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/5792/22 2022
4 9 s 4 60.90 NALEPA Mikołaj UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/14686/21 2022
1 1 s 5 48.48 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2022 LDK!
2 2 s 5 49.27 SOŁTAN Franciszek RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14218/21 2022
3 3 s 5 52.01 ŚWIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2022 LDK!
4 7 s 5 55.49 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3591/21 2022
5 8 s 5 56.39 WITKOWSKI Sebastian RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14699/21 2022
6 10 s 5 61.55 SZELER Michał UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3592/21 2022
2 2 s 6 47.74 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2681/21 2022
3 3 s 6 50.07 ZAJĄC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon Z/3482/21 2022 LDK!
5 5 s 6 52.40 MAŁOWIEJSKI Paweł RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14789/21 2022
1 1 s 7 43.15 ANDRZEJEWSKI Jan RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3225/22 2022
2 3 s 7 48.15 PUSZCZ Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/1544/22 2022
3 5 s 7 49.95 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2022
1 2 s 8 46.23 NOWACKI Daniel AZS Łódź 2010 U14 LD -- B.D. Z/1677/21 2021
2 4 s 8 48.60 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2022 LDK!
3 6 s 8 50.25 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2022
4 7 s 8 50.37 KOPYT Kamil KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0893/21 2022 LDK!
5 8 s 8 51.02 MARKIEWICZ Mateusz Akademia Sportu Otwock 2010 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3770/20 2022 LDK!
1 1 s 9 40.70 BASAJ Kazimierz Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ V KALINOWSKA Paulina Z/0867/21 2022 LDK!
2 2 s 9 42.01 DWORCZYK Antoni Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ V KALINOWSKA Paulina Z/4103/22 2022
3 3 s 9 44.13 MIELCARZ Bartosz UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -- TYBOROWSKI Stanisław Z/3901/21 2022
4 4 s 9 49.34 KURANOWSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3194/21 2022
5 5 s 9 50.02 PLEJZNEROWSKI Jakub Akademia Sportu Otwock 2009 U14 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3776/20 2022 LDK!
1 1 s 10 41.70 ANDRZEJAK Aleksander Akademia Sportu Otwock 2008 U16 MZ V KALINOWSKA Paulina Z/13634/21 2022 LDK!
2 2 s 10 50.61 GRUCHAŁA Igor UKS Żak Godzianów 2008 U16 LD -- B.D. Z/11278/21 2022 LDK!
3 3 s 10 54.86 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:50.13 SYGUŁA Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/4462/21 2021
2 2 s 1 1:58.52 ZAJĄC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon Z/3482/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:58.99 SENK Jan Ducla Academy Warszawa # 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/6448/22 2022
5 5 s 1 2:00.78 ZIORKIEWICZ Karol RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/13217/21 2022
1 1 s 2 1:46.22 SYGUŁA Aleksander Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/4461/21 2021
2 2 s 2 1:50.55 ŻMUDA Jan Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/3411/21 2021
3 3 s 2 2:02.68 GRUCHAŁA Igor UKS Żak Godzianów 2008 U16 LD -- B.D. Z/11278/21 2022 LDK!
5 5 s 2 2:11.42 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2022
6 6 s 2 2:39.20 DRYGAŁA Kordian Fit Camp Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/3414/21 2021

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.0602509975433 sekund