Warszawa 09.10.2022
Warszawska Liga Biegowa 2022 - 8 runda
60 m K
2 5 s 1 9.94 KAWAŁKIEWICZ Anna RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ +0.5 -- KORZENIOWSKI Robert Z/3898/22 2022
2 2 s 2 9.49 ¦NIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ +0.1 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2022 LDK!
3 4 s 2 9.92 OGONOWSKA Katarzyna Mazovia ProActiv Ciechanów 2012 U12 MZ +0.1 -- B.D. Z/3760/21 2022
4 6 s 2 10.15 KUBACKA Alicja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ +0.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10156/21 2021
5 7 s 2 10.58 KWIECIEŃ Anna KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ +0.1 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10448/21 2022
2 6 s 3 9.53 MAMLA Milena UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ -0.2 -- BOGUCKI Michał Z/4005/22 2022 LDK!
3 10 s 3 10.08 RUDOWSKA Lilia KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ -0.2 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0892/21 2022 LDK!
4 12 s 3 10.58 JARSKA Teresa RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -0.2 -- RACZYŁO Damian Z/4169/22 2022
5 13 s 3 10.90 MALIK Helena RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -0.2 -- RACZYŁO Damian Z/14852/21 2022
1 1 s 4 9.09 CHACIŃSKA Liliana LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U12 MZ -0.7 -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/3258/22 2022
2 3 s 4 9.18 NAWOTCZYŃSKA Maja KS Zawkrze Mława 2011 U12 MZ -0.7 -- KOZIATEK Krzysztof Z/7042/21 2021 LDK!
3 4 s 4 9.27 CZAJA Weronika RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -0.7 -- RACZYŁO Damian Z/3576/22 2022
5 7 s 4 9.69 SZAJKOWSKA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ -0.7 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3199/21 2022 LDK!
7 9 s 4 9.90 AUGUSTYNOWICZ Martyna MKS Syrena Warszawa 2011 U12 MZ -0.7 -- LEWANDOWSKA Dorota Z/1388/22 2022 LDK!
8 11 s 4 10.23 SIWKO Karolina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U12 MZ -0.7 -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3261/22 2022
1 6 s 5 9.75 FRYCZE Hanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ +0.8 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3303/22 2022
6 11 s 5 11.36 BURZYŃSKA Martyna Runners Team Ciechanów 2010 U14 MZ +0.8 -- GRODECKI Tomasz Z/14269/21 2021
1 1 s 6 8.80 KAROL Antonina KS Zawkrze Mława 2010 U14 MZ +0.7 -- KOZIATEK Krzysztof Z/2025/21 2021
2 2 s 6 8.80 TUPALSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ +0.7 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3477/22 2022
3 3 s 6 9.10 WYSZKOWSKA Karolina UKS Herkules Sulejówek 2010 U14 MZ +0.7 -- CZYŻ Maciej Z/6731/21 2022
4 4 s 6 9.49 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +0.7 -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2022 LDK!
5 5 s 6 9.64 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +0.7 -- B.D. Z/0567/22 2022 LDK!
1 1 s 7 8.58 ZGLIŃSKA Marta UKS Herkules Sulejówek 2009 U14 MZ -0.2 -- CZYŻ Maciej Z/3226/21 2022 LDK!
2 2 s 7 8.71 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.2 -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/1095/22 2022
4 4 s 7 9.33 OGRODNIK Antonia UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2009 U14 MZ -0.2 -- PAWELEC Dariusz Z/3149/21 2022
5 5 s 7 9.46 MAJKO Zofia KS Zawkrze Mława 2009 U14 MZ -0.2 -- KOZIATEK Krzysztof
1 1 s 8 10.36 DOBROWOLSKA Alicja UKS Orzełki Warszawa 2015 U12 MZ +1.7 -- LDK!
2 2 s 8 10.76 KELLAS Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ +1.7 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10598/21 2021
3 3 s 8 10.94 CZARNECKA Dorota RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ +1.7 -- KORZENIOWSKI Robert Z/1542/22 2022
7 7 s 8 12.08 IDZIK Zuzanna RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ +1.7 -- KORZENIOWSKI Robert Z/5827/22 2022
4 9 s 9 11.11 PRZYBYSZEWSKA Kaja RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -0.5 -- KORZENIOWSKI Robert Z/4168/22 2022
2 2 s 10 10.45 CZORNIEJ Marianna KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ -0.5 -- GOGOŁEK Marcin Z/0578/22 2022
3 3 s 10 10.56 KAMIŃSKA Kamila MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2014 U12 LD -0.5 -- WASIAK Jarosław Z/0241/22 2022
4 4 s 10 10.56 BIELA Irena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -0.5 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/6159/21 2021
5 6 s 10 10.94 WITKOWSKA Sylwia RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -0.5 -- KORZENIOWSKI Robert Z/14698/21 2022
2 8 s 11 10.77 KOŁECKA Anna Runners Team Ciechanów 2013 U12 MZ -0.1 -- GRODECKI Tomasz Z/14273/21 2021
4 11 s 11 11.37 SUWIŃSKA Zofia Runners Team Ciechanów 2013 U12 MZ -0.1 -- B.D. Z/10434/21 2021
6 13 s 11 12.15 RYDZEWSKA Lilianna Runners Team Ciechanów 2013 U12 MZ -0.1 -- B.D. Z/10429/21 2021
1 1 s 12 9.61 KRUPKA Oliwia OKS Start Otwock 2013 U12 MZ 0.0 -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4018/21 2022
2 2 s 12 9.84 KRUK Iga MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2013 U12 LD 0.0 -- WASIAK Jarosław Z/0899/22 2022
4 4 s 12 10.16 ¦WIDER Natalia Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ 0.0 -- B.D. Z/4459/21 2021
6 7 s 12 10.70 BŁAŻEJCZYK Ewa UKS Herkules Sulejówek 2013 U12 MZ 0.0 -- CZYŻ Maciej Z/14683/21 2022
300 m K
1 1 s 1 53.39 ¦NIADOCH Wiktoria UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/14176/21 2022 LDK!
3 3 s 1 55.95 MURAWSKA Róża RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14214/21 2022
4 4 s 1 56.04 KUBACKA Alicja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10156/21 2021
1 7 s 2 52.78 CHACIŃSKA Liliana LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil # Z/3258/22 2022
2 8 s 2 53.37 MAMLA Milena UKS Orzełki Warszawa 2011 U12 MZ -- BOGUCKI Michał Z/4005/22 2022 LDK!
3 9 s 2 53.62 MILEWSKA Maja KS Orzeł Warszawa 2011 U12 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/2037/21 2022 LDK!
5 12 s 2 57.38 JARSKA Teresa RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/4169/22 2022
6 13 s 2 57.50 AUGUSTYNOWICZ Martyna MKS Syrena Warszawa 2011 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/1388/22 2022 LDK!
1 1 s 3 49.11 OSTROWSKA Weronika Runners Team Ciechanów 2011 U12 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/10426/21 2022
2 2 s 3 50.10 NAWOTCZYŃSKA Maja KS Zawkrze Mława 2011 U12 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/7042/21 2021 LDK!
3 3 s 3 50.24 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4176/21 2022
4 4 s 3 50.26 CZAJA Weronika RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3576/22 2022
5 5 s 3 51.80 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0570/22 2022 LDK!
6 6 s 3 52.13 WOLSZCZAK Maja LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa # 2011 U12 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/2909/22 2022
1 1 s 4 44.48 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ III BOGUCKI Michał Z/5809/22 2022 LDK!
2 2 s 4 47.49 POCIEJEWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ V RACZYŁO Damian Z/2067/20 2022
3 3 s 4 48.28 KAROL Antonina KS Zawkrze Mława 2010 U14 MZ V KOZIATEK Krzysztof Z/2025/21 2021
4 4 s 4 48.71 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2022 LDK!
7 7 s 4 58.87 FRYCZE Hanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2010 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3303/22 2022
1 1 s 5 50.22 ŁAZARSKA Zuzanna Runners Team Ciechanów 2008 U16 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/10424/21 2022
1 1 s 6 58.50 OLSZEWSKA Zofia RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/14785/21 2022
3 8 s 6 65.19 SZMEL Ewa UKS Orzełki Warszawa 2014 U12 MZ -- LDK!
1 2 s 7 58.65 JASIŃSKA Łucja Runners Team Ciechanów 2014 U12 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/10410/21 2022
2 3 s 7 59.34 RĘKAWEK Emilia Akademia Sportu Otwock 2014 U12 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3542/21 2021
3 4 s 7 59.99 BIELA Irena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/6159/21 2021
4 5 s 7 60.64 PRZYBYSZEWSKA Kaja RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/4168/22 2022
5 7 s 7 61.61 CHABIERSKA Antonina UKS Skalar Warszawa 2014 U12 MZ -- B.D. Z/14682/21 2022
1 1 s 8 53.53 KRUPKA Oliwia OKS Start Otwock 2013 U12 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4018/21 2022
4 4 s 8 57.23 OCZKOWSKA Urszula LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2013 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3757/21 2021 LDK!
5 5 s 8 60.49 PÓŁTORAK Łucja Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ -- B.D. Z/3923/21 2021
6 6 s 8 61.76 BŁAŻEJCZYK Ewa UKS Herkules Sulejówek 2013 U12 MZ -- CZYŻ Maciej Z/14683/21 2022
600 m K
1 1 s 1 1:51.88 BORY¦ Paulina UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8843/21 2022 LDK!
2 2 s 1 1:52.71 TURYK Matylda MKS Syrena Warszawa 2011 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4192/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:56.33 GRZONEK Helena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U12 MZ --
4 4 s 1 2:00.74 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0571/22 2022 LDK!
5 5 s 1 2:03.21 BOGUSŁAWSKA Izabela RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14857/21 2022
6 6 s 1 2:05.75 SIWKO Karolina LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U12 MZ -- WISZNIEWSKA Agnieszka Z/3261/22 2022
1 1 s 2 1:49.93 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ V BOGUCKI Michał Z/5809/22 2022 LDK!
2 2 s 2 1:51.89 WOLSKA Julia UKS Bieniewiczanka Błonie 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/13750/21 2022 LDK!
3 3 s 2 1:54.25 TROJANOWSKA Maja UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0375/22 2022 LDK!
4 4 s 2 1:58.41 BĘTKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/9150/21 2022
5 5 s 2 2:00.46 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/0567/22 2022 LDK!
6 6 s 2 2:04.30 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2022
1 1 s 3 1:47.74 RYLSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/8274/21 2022 LDK!
2 2 s 3 1:53.68 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4343/20 2022 LDK!
3 3 s 3 1:55.73 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2022 LDK!
4 4 s 3 1:56.05 JANNASZ Teresa UKS Skalar Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/5776/21 2022
5 5 s 3 2:02.10 MAJKO Zofia KS Zawkrze Mława 2009 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof
60 m M
2 5 s 1 9.71 JAWORSKI Sebastian Akademia Sportu Otwock 2012 U12 MZ +0.3 -- KALINOWSKA Paulina Z/9408/21 2021
4 8 s 1 11.32 STARZAK Mikołaj UKS Herkules Sulejówek 2012 U12 MZ +0.3 -- CZYŻ Maciej Z/14690/21 2022
1 1 s 2 9.25 DŁUGOSIELSKI Bartosz KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -0.5 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4703/21 2022 LDK!
2 2 s 2 9.46 WITKOWSKI Sebastian RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -0.5 -- KORZENIOWSKI Robert Z/14699/21 2022
3 3 s 2 9.60 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -0.5 -- B.D. Z/3591/21 2022
4 6 s 2 9.82 ¦WIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ -0.5 -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2022 LDK!
1 1 s 3 8.81 CZERNY Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ -0.7 -- B.D. Z/6524/21 2021
2 2 s 3 8.83 GRANIAK Jakub KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ -0.7 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4704/21 2022 LDK!
3 3 s 3 8.85 WÓJCIŃSKI Błażej MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2011 U12 LD -0.7 -- WASIAK Jarosław B.D. Z/0900/22 2022
4 4 s 3 9.39 KRZY¦KÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ -0.7 -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2022
7 7 s 3 9.53 MAŁOWIEJSKI Paweł RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -0.7 -- RACZYŁO Damian Z/14789/21 2022
8 8 s 3 9.87 DˇBROWSKI Aleksander UKS Skalar Warszawa 2011 U12 MZ -0.7 -- B.D. Z/3657/22 2022
1 4 s 4 8.32 JEDZINIAK Filip KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -0.6 -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3413/21 2022
2 5 s 4 8.35 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -0.6 -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2022 LDK!
3 6 s 4 8.94 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U14 MZ -0.6 -- BOGUCKI Michał Z/5373/21 2022 LDK!
4 7 s 4 9.42 KIEWRA Grzegorz KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -0.6 -- GOGOŁEK Marcin Z/3721/20 2022 LDK!
1 1 s 5 7.45 STĘPKOWSKI Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.9 -- GOGOŁEK Marcin Z/0686/22 2022
2 2 s 5 7.72 KRAWCZYK Bartek MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2009 U14 LD -0.9 -- WASIAK Patryk Z/0243/22 2022 LDK!
3 3 s 5 8.09 ADAMSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2009 U14 MZ -0.9 -- KOZIATEK Krzysztof Z/2023/21 2021 LDK!
4 8 s 5 9.60 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -0.9 -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2022 LDK!
1 1 s 6 10.32 ADAMCZYK Władysław KS AZS AWF Warszawa 2015 U12 MZ -0.5 -- B.D. Z/2693/21 2021
2 2 s 6 10.75 JARSKI Stefan RK Athletics Warszawa 2015 U12 MZ -0.5 -- B.D. Z/2131/22 2022
3 3 s 6 10.89 DˇBROWSKI Maksymilian UKS Skalar Warszawa 2015 U12 MZ -0.5 -- B.D. Z/3658/22 2022
5 5 s 6 11.41 MOKRZAŃSKI Jakub LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ -0.5 -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3504/22 2022
6 6 s 6 11.74 WNUSZYŃSKI Karol Fit Camp Warszawa 2015 U12 MZ -0.5 -- B.D.
4 4 s 7 10.13 KUCZYŃSKI Kacper Runners Team Ciechanów 2014 U12 MZ +0.3 -- B.D. Z/10421/21 2021
5 5 s 7 10.20 WYGOCKI Jakub Runners Team Ciechanów 2014 U12 MZ +0.3 -- GRODECKI Tomasz Z/10438/21 2022
6 6 s 7 10.39 GUNIA Ignacy RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ +0.3 -- KORZENIOWSKI Robert Z/5987/22 2022
7 7 s 7 10.64 CICHOCKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ +0.3 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3961/21 2022
8 8 s 7 10.66 SOŁTAN Stanisław RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ +0.3 -- KORZENIOWSKI Robert Z/1543/22 2022
1 1 s 8 9.73 CZARNECKI Gustaw RK Athletics Warszawa 2013 U12 MZ -0.1 -- B.D. # Z/11782/21 2022
2 2 s 8 10.02 WNUSZYŃSKI Stefan Fit Camp Warszawa 2013 U12 MZ -0.1 -- B.D. Z/4525/21 2021
3 3 s 8 10.10 MAKOWSKI Oliwier Mazovia ProActiv Ciechanów 2013 U12 MZ -0.1 -- B.D. Z/5411/22 2022
5 5 s 8 10.87 KUBIŃSKI Oskar Runners Team Ciechanów 2013 U12 MZ -0.1 -- B.D. Z/10420/21 2021
300 m M
1 1 s 1 48.16 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2022 LDK!
2 2 s 1 48.92 SOŁTAN Franciszek RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14218/21 2022
3 3 s 1 52.72 ¦WIOSTEK Alan UKS Technik Radom 2012 U12 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/3546/21 2022 LDK!
4 4 s 1 53.82 WOLSKI Gabriel UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3591/21 2022
5 5 s 1 54.53 WITKOWSKI Sebastian RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14699/21 2022
7 7 s 1 62.83 SZELER Michał UKS Skalar Warszawa 2012 U12 MZ -- B.D. Z/3592/21 2022
1 1 s 2 47.56 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2681/21 2022
2 2 s 2 51.41 MAŁOWIEJSKI Paweł RK Athletics Warszawa 2011 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14789/21 2022
4 4 s 2 55.07 KRZY¦KÓW Jerzy KS Czempion Warszawa 2011 U12 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3784/20 2022
1 1 s 3 46.71 PUSZCZ Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/1544/22 2022
2 2 s 3 46.98 RYDZOŃ Michał MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Jarosław Z/1506/21 2022 LDK!
3 3 s 3 49.45 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2022
4 4 s 3 49.68 KOPYT Kamil KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0893/21 2022 LDK!
5 5 s 3 49.99 NOWICKI Nataniel MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2010 U14 LD -- WASIAK Patryk Z/0245/22 2022
1 1 s 4 41.32 ŁADA Marek KS Czempion Warszawa 2008 U16 MZ V TOPOLEWSKI Maciej Z/4412/19 2022
2 2 s 4 42.03 SNOPEK Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ V ŻEWŁAKOW Kamil Z/3880/21 2022 LDK!
3 3 s 4 42.98 TYBOROWSKI Antoni UKS Herkules Sulejówek 2008 U16 MZ -- CZYŻ Maciej Z/3221/21 2022
4 4 s 4 42.98 ADAMSKI Jakub KS Zawkrze Mława 2009 U14 MZ -- KOZIATEK Krzysztof Z/2023/21 2021 LDK!
5 5 s 4 48.12 KURANOWSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3194/21 2022
6 6 s 4 54.71 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- MRÓZ Katarzyna # Z/5825/21 2022 LDK!
2 2 s 5 56.54 SOŁTAN Stanisław RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/1543/22 2022
3 3 s 5 56.80 GUNIA Ignacy RK Athletics Warszawa 2014 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/5987/22 2022
4 4 s 5 57.53 WYGOCKI Jakub Runners Team Ciechanów 2014 U12 MZ -- GRODECKI Tomasz Z/10438/21 2022
5 5 s 5 60.31 CICHOCKI Franciszek KS AZS AWF Warszawa 2014 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/3961/21 2022
6 6 s 5 61.00 KUCZYŃSKI Kacper Runners Team Ciechanów 2014 U12 MZ -- B.D. Z/10421/21 2021
2 2 s 6 59.93 DAJNOWICZ Piotr MKS Syrena Warszawa 2013 U12 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4190/21 2022 LDK!
600 m M
1 1 s 1 1:45.34 SYGUŁA Kacper Fit Camp Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/4462/21 2021
2 2 s 1 1:45.97 STASIEWICZ Tomasz UKS Bieniewiczanka Błonie 2011 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/10318/21 2022 LDK!
3 3 s 1 1:52.57 ZAJˇC Aleksander UKS Lider Siercza 2011 U12 MA -- DOBAJ Szymon Z/3482/21 2022 LDK!
4 4 s 1 1:56.31 DˇBROWSKI Aleksander UKS Skalar Warszawa 2011 U12 MZ -- B.D. Z/3657/22 2022
5 5 s 1 2:05.03 SENK Jan Ducla Academy Warszawa # 2011 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/6448/22 2022
6 6 s 1 2:11.93 BANASZCZYK Max KS AZS AWF Warszawa 2011 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0880/21 2022 LDK!
1 1 s 2 1:58.98 PUSZCZ Mateusz RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/1544/22 2022
4 4 s 2 2:12.27 RASZYK Patryk RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14787/21 2022
5 5 s 2 2:17.97 DRYGAŁA Kordian Fit Camp Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/3414/21 2021
1 1 s 3 1:37.93 STASIEWICZ Jakub UKS Bieniewiczanka Błonie # 2009 U14 MZ V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5096/22 2022 LDK!
2 2 s 3 1:44.61 SYGUŁA Aleksander Fit Camp Warszawa 2009 U14 MZ -- B.D. Z/4461/21 2021
3 3 s 3 1:54.02 PIOTROWSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0873/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.4050228595734 sekund