Piaseczno 23.10.2022
Mazovia Track Cup 2022. Memoriał Eugeniusza Lokajskiego i Józefa Nojiego
60 m K
7 18 s 2 12.68 SUCHOLEWSKA Antonina SRS Kondycja Piaseczno 2014 U12 MZ +1.6 --
1 1 s 3 8.67 BIERNACKA Gabriela UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP +1.9 -- BIERŁA Dawid Z/3084/22 2022
2 6 s 3 10.98 KELLAS Zofia LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2015 U12 MZ +1.9 -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/10598/21 2021
1 2 s 4 10.28 LASKUS Kamila AKL Ursynów Warszawa 2011 U12 MZ +2.1 -- B.D. Z/3532/22 2022
100 m K
1 1 s 1 13.15 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.6 III RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
2 2 s 1 13.82 O¦KA Emila UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ -0.6 V MISZTAL Janusz Z/1812/22 2022 LDK!
3 3 s 1 14.30 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -0.6 -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
4 4 s 1 14.78 LU¦TYK Amelia UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -0.6 -- MISZTAL Janusz Z/1383/22 2022 LDK!
2 6 s 2 15.51 OKUPNIK Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2005 U18 LD -1.4 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/12971/21 2022
3 7 s 2 15.80 PYZEL Anastazja SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ -1.4 -- PARADOWSKI Wiesław Z/13254/21 2022 LDK!
2 13 s 3 16.09 JURA Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD +2.0 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4254/21 2022
4 20 s 3 16.76 DZIANACH Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD +2.0 -- ŁAKOMSKA Zuzanna ŁAKOMSKA Zuzanna B.D. Z/2491/22 2022
1 3 s 4 14.82 BANY Monika UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2011 U12 MZ +2.1 -- PAWELEC Dariusz Z/4318/20 2022
3 11 s 4 15.96 NAPIÓRKOWSKA Anna UKS Rusiec 2011 U12 MZ +2.1 -- NOWOCIEŃ Jacek LDK!
4 16 s 4 16.24 WILCZEK Milena UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2012 U12 MZ +2.1 -- B.D. Z/3734/22 2022
5 19 s 4 16.55 LASKUS Kamila AKL Ursynów Warszawa 2011 U12 MZ +2.1 -- B.D. Z/3532/22 2022
1 2 s 5 14.08 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +2.4 V BOGUCKI Michał Z/5809/22 2022 LDK!
2 9 s 5 15.77 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ +2.4 -- RODOWALD Olaf Z/0570/22 2022 LDK!
3 15 s 5 16.21 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U12 MZ +2.4 -- RODOWALD Olaf Z/0571/22 2022 LDK!
6 32 s 5 20.35 MARCINIAK Amelia OKS Skra Warszawa # 2011 U12 MZ +2.4 -- TUZ Damian Z/11651/21 2022
8 34 s 5 21.14 KYRYCHENKO Vladyslava UKS Rusiec # 2011 U12 MZ +2.4 -- NOWOCIEŃ Jacek
1 1 s 6 14.74 MAŁECKA Karina LKS Osuchów 2009 U14 MZ +1.8 -- ZDUNEK Stanisław Z/3573/22 2022
2 4 s 6 14.85 KACZOROWSKA Zofia LKS Osuchów 2009 U14 MZ +1.8 -- ZDUNEK Stanisław Z/3571/22 2022
3 8 s 6 15.47 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ +1.8 -- B.D. Z/0567/22 2022 LDK!
6 24 s 6 17.23 PĘCAK Emilia UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2011 U12 MZ +1.8 -- B.D. Z/3973/22 2022
1 6 s 7 14.96 OGRODNIK Antonia UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2009 U14 MZ +1.9 -- PAWELEC Dariusz Z/3149/21 2022
2 7 s 7 15.33 KARPETA Lena niest. Warszawa 2009 U14 MZ +1.9 --
4 18 s 7 16.52 LIZAK Krystyna UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2010 U14 MZ +1.9 -- PAWELEC Dariusz
200 m K
1 2 s 1 27.35 MYSZYŃSKA Izabela MKS Tomaszów Mazowiecki 2003 U20 LD -0.8 IV LECHOWICZ Arkadiusz Z/3164/17 2022 4
2 3 s 1 28.30 BIERNACKA Gabriela UKS Przełaj Żerków 2011 U12 WP -0.8 IV BIERŁA Dawid Z/3084/22 2022
3 5 s 1 28.92 DUDA Daria MKS Bielik Leszno 2010 U14 MZ -0.8 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/4614/22 2022 LDK!
4 6 s 1 29.16 GURBSKA Edyta LKS Osuchów 2006 U18 MZ -0.8 -- ZDUNEK Stanisław Z/5652/22 2022
5 9 s 1 30.01 ROZBICKA Gabriela MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -0.8 V ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3967/21 2022 LDK!
1 4 s 2 28.81 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -0.1 V BOGUCKI Michał Z/5809/22 2022 LDK!
2 8 s 2 29.71 SZCZEPAŃSKA Zofia MKS Tomaszów Mazowiecki 2007 U16 LD -0.1 V LECHOWICZ Arkadiusz Z/13724/21 2022
3 12 s 2 33.45 JURA Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD -0.1 -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/4254/21 2022
4 11 s 2 32.17 WALENDZIAK Kaja MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -0.1 -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3969/21 2022 LDK!
1 1 s 3 26.87 WIESZTORT Laura KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -0.4 III RZEPKA Marek RZEPKA Marek Z/2849/19 2022 LDK!
2 7 s 3 29.61 SUCHOLEWSKA Natalia SRS Kondycja Piaseczno 2008 U16 MZ -0.4 V PARADOWSKI Wiesław Z/4113/20 2022 LDK!
3 10 s 3 31.05 LU¦TYK Amelia UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -0.4 -- MISZTAL Janusz Z/1383/22 2022 LDK!
4 13 s 3 35.66 DZIANACH Zuzanna LKS Zuza Running Team Opoczno 2012 U12 LD -0.4 -- ŁAKOMSKA Zuzanna ŁAKOMSKA Zuzanna B.D. Z/2491/22 2022
400 m K
1 1 s 1 62.25 SOKÓŁ Aleksandra UKS Filipides Teresin 2005 U18 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej , Z/0298/18 , 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 66.27 O¦KA Emila UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/1812/22 2022 LDK!
3 3 s 1 72.06 MATYSKA Oliwia UKS Filipides Teresin # 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5314/22 2022 LDK!
4 4 s 1 72.97 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- B.D. Z/0567/22 2022 LDK!
3 7 s 2 78.50 GAS Martyna UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0611/22 2022 LDK!
800 m K
1 1 s 1 2:45.84 BIELECKA Kinga UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2009 U14 MZ -- PAWELEC Dariusz Z/3150/21 2022
2 2 s 1 2:47.72 KORNATOWSKA Maja MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3965/21 2022 LDK!
5 5 s 1 3:18.80 WALENDZIAK Anna MKS Bielik Leszno 2009 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3968/21 2022 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 3:27.47 STRˇG Oliwia UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/1386/22 2022 LDK!
2 2 s 1 3:29.90 PAWLAK Maja LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2622/21 2022
3 3 s 1 3:33.46 MAŁECKA Dominika LKS Osuchów 2008 U16 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3572/22 2022
4 4 s 1 3:37.90 PŁUCIENNIK Anna LKS Zuza Running Team Opoczno 2009 U14 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/0887/22 2022 LDK!
5 5 s 1 4:16.88 MARCINIAK Karolina niest. Warszawa 1978 Masters MZ --
6 6 s 1 4:17.02 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2022
7 7 s 1 4:20.86 KULIK Ewa UKS Olimp Kozienice 1976 Masters MZ -- MISZTAL Janusz Z/0768/21 2022 LDK!
2000 m K
1 s 1 7:01.56 BRUDNY Regina UKS Filipides Teresin 2007 U16 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej Z/12996/21 2022 LDK!
  s 1 DNF DIMITROW Maja KS Lemiesz Team Warszawa 2004 U20 MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3456/18 2022
5000 m K
1 1 s 1 19:32.17 KŁOSZEWSKA Amelia SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ IV PARADOWSKI Wiesław PARADOWSKA Renata , Z/2113/19 , 2022 LDK!
6 6 s 1 25:47.35 PARTYKA Agnieszka niest. Warszawa 1972 Masters MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/9721/21 2021
10000 m K
1 1 s 1 36:18.68 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD I KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
2 2 s 1 37:10.23 GALIŃSKA Eliza UKS Filipides Teresin 2006 U18 MZ I ANDRYSZCZYK Andrzej ANDRYSZCZYK Andrzej Z/2399/17 2022 2 LDK!
3 3 s 1 43:53.38 GRABOWSKA Wiktoria KS Prefbet-Sonarol 2005 U18 PD III KORYTKOWSKI Andrzej Z/4612/19 2022 LDK!
  s 1 DNF SOBOLEWSKA Aleksandra LKS Zuza Running Team Opoczno 2006 U18 LD -- ŁAKOMSKA Zuzanna Z/2623/21 2022
60 m M
2 16 s 1 12.46 BERKO-HAAS Karol SRS Kondycja Piaseczno 2014 U12 MZ +2.0 --
1 2 s 4 10.28 MAŁECKI Marcel LKS Osuchów 2012 U12 MZ +2.2 -- ZDUNEK Stanisław Z/3574/22 2022
100 m M
1 1 s 1 11.19 SZYMAŃSKI Daniel UMLKS Pegaz Opoczno 2005 U18 LD -0.3 II GRABOLUS Marek Z/1022/19 2022 LDK!
2 2 s 1 12.36 ¦CIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD -0.3 -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/2102/21 , 2022
3 3 s 1 12.43 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.3 -- B.D. Z/2480/20 2022
4 5 s 1 12.59 BIŃCZYK Bernard MKS Tomaszów Mazowiecki 2000 U23 LD -0.3 -- LECHOWICZ Arkadiusz Z/13736/21 2022
6 8 s 1 13.11 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -0.3 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2022 LDK!
2 2 s 4 15.60 KULERSKI Jan UKS Rusiec 2011 U12 MZ -1.5 -- NOWOCIEŃ Jacek LDK!
3 4 s 4 15.76 MIGDA Filip UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2009 U14 MZ -1.5 -- PAWELEC Dariusz Z/3136/21 2021
1 8 s 5 16.71 KOWALCZYK Maciej niest. Gdańsk 2011 U12 PM -1.1 --
200 m M
1 1 s 1 24.89 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -0.4 -- B.D. Z/2480/20 2022
2 4 s 1 26.13 ¦CIUBEŁ Marcin UMLKS Pegaz Opoczno 1976 Masters LD -0.4 -- GOWORSKI Tomasz B.D. , Z/2102/21 , 2022
3 6 s 1 26.91 POTYRA Damian UKS Olimp Kozienice 2008 U16 MZ -0.4 -- MISZTAL Janusz Z/1387/22 2022 LDK!
1 2 s 2 25.17 KOWALCZYK Wojciech UKS Orzełki Warszawa 2005 U18 MZ -0.2 -- BOGUCKI Michał LDK!
4 7 s 2 28.08 SALOMONOWSKI Tomasz UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 1971 Masters MZ -0.2 -- PAWELEC Dariusz Z/2508/22 2022
400 m M
1 1 s 1 54.09 MIKA Kilian SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ IV PARADOWSKI Wiesław Z/0800/20 2022 LDK!
2 2 s 1 57.69 ŻEGNAŁEK Stanisław SRS Kondycja Piaseczno 2005 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/2114/19 2022 LDK!
3 3 s 1 61.55 LIZAK Antoni UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2007 U16 MZ -- PAWELEC Dariusz Z/4443/22 2022
1000 m M
1 1 s 1 2:36.72 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0866/11 2022 2
2 2 s 1 2:37.89 KARWOWSKI Wojciech niest. Warszawa 1993 Sen MZ -- CHMIELEWSKI Tomasz BEZ
3 3 s 1 2:43.82 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1596/19 2022 LDK!
4 4 s 1 2:46.80 MAŁECKI Mateusz LKS Osuchów 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/3485/19 2022 LDK!
5 5 s 1 2:46.84 NOWAKOWSKI Igor LKS Osuchów 2005 U18 MZ -- ZDUNEK Stanisław Z/2129/19 2022
6 6 s 1 2:55.60 TRELA Kacper UKS Olimp Kozienice 2007 U16 MZ V MISZTAL Janusz Z/0860/21 2022 LDK!
8 8 s 1 3:17.87 MAŁECKI Piotr KS Lemiesz Team Warszawa 1981 Masters MZ -- B.D. Z/10528/21 2022
9 9 s 1 3:23.38 KOWALCZYK Wojciech UKS Orzełki Warszawa 2005 U18 MZ -- BOGUCKI Michał LDK!
10 10 s 1 3:24.44 PIOTROWSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2009 U14 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0873/21 2022 LDK!
2000 m M
  s 1 DNF WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0866/11 2022 2
5000 m M
1 1 s 1 16:43.60 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1754/16 2022
3 3 s 1 17:41.62 KALBARCZYK Mateusz MKS Pogoń Siedlce 1993 Sen MZ --
5 5 s 1 18:10.34 ZASĘPA Sebastian KS Team ZabieganeDni Warszawa 1979 Masters MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/4882/21 2022
6 6 s 1 19:04.51 KORYTKOWSKI Andrzej KS Prefbet-Sonarol 1970 Masters PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0521/16 2021
7 7 s 1 19:05.04 ZALESKI Konrad KS Prefbet-Sonarol 2007 U16 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/0473/22 2022 LDK!
9 9 s 1 19:33.13 MARCINEK Rafał SRS Kondycja Piaseczno 2007 U16 MZ -- LDK!
11 11 s 1 20:23.47 DĘBECKI Michał SRS Kondycja Piaseczno 1971 Masters MZ --
13 13 s 1 20:43.55 RYBAK Adam SRS Kondycja Piaseczno 1982 Masters MZ --
14 14 s 1 20:47.33 GONCHAROV Michael KS Lemiesz Team Warszawa 1989 Sen MZ --
17 17 s 1 21:23.43 ŁUKASZEWICZ Ryszard niest. Warszawa 1961 Masters MZ --
25 25 s 1 23:44.45 KRAWCZYK Daniel SRS Kondycja Piaseczno 1974 Masters MZ --
10000 m M
1 1 s 1 32:27.56 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ II PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2022 BEZ LDK!
2 2 s 1 33:54.26 KUBICKI Adam niest. Warszawa 1988 Sen MZ III
3 3 s 1 37:44.33 STACHOWICZ Marcin UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 1985 Masters MZ -- B.D. PAWELEC Dariusz , Z/7097/21 , 2021
6 6 s 1 38:58.83 KAMIŃSKI Kamil KS Lemiesz Team Warszawa 1989 Sen MZ -- LEMIESZ Aneta Z/2820/22 2022
8 8 s 1 39:30.56 ASŁANOWICZ Marcin SRS Kondycja Piaseczno 1975 Masters MZ -- B.D. Z/6392/21 2021
9 9 s 1 39:44.84 KMIEĆ Cezary KS Lemiesz Team Warszawa 1969 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3989/20 2021
14 14 s 1 42:44.83 ŻUREK Kazimierz UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 1984 Masters MZ -- PAWELEC Dariusz Z/8813/21 2021
  s 1 DNF KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/1215/16 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.8230299949646 sekund