Zielona Góra 08 - 09.10.2022
Jesienne Wieloboje
200 m K
1 w 1 26.47 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +9.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 757
2 w 1 30.53 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +9.9 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 446
3 w 1 30.89 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 422
600 m K
1 w 1 1:37.98 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP II RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK! 759
2 w 1 1:47.24 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP V RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK! 574
3 w 1 1:47.49 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP V OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK! 569
4 w 1 1:52.27 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/8269/21 2022 LDK! 483
5 w 1 1:55.28 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2022 LDK! 433
6 w 1 1:55.31 JOK¦ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 432
7 w 1 1:56.69 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/11405/21 2022 LDK! 410
8 w 1 1:57.53 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2022 LDK! 397
9 w 1 1:59.00 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3754/21 2022 LDK! 374
10 w 1 2:03.01 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK! 315
800 m K
1 w 1 2:47.81 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 487
2 w 1 3:00.45 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 361
3 w 1 3:24.50 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 171
80 pł K
1 w 1 12.14 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +9.9 II OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK! 844
2 w 1 12.32 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +9.9 II RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK! 815
3 w 1 13.57 JOK¦ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +9.9 IV WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 629
4 w 1 13.98 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB +9.9 V BISKUP Paweł Z/3754/21 2022 LDK! 572
5 w 1 14.02 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP +9.9 V RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK! 567
1 w 2 14.02 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +9.9 V SĘKOWSKA Anna Z/11405/21 2022 LDK! 567
2 w 2 17.30 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +9.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2022 LDK! 207
1 w 3 13.81 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +9.9 V SĘKOWSKA Anna Z/8269/21 2022 LDK! 595
2 w 3 15.67 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +9.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK! 366
3 w 3 16.50 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +9.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2022 LDK! 280
100 m pł J MŁ K
1 w 1 16.24 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +9.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 685
2 w 1 18.15 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +9.9 V WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 473
3 w 1 19.21 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 371
Wzwyż K
1 w 1 1.42 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 534
2 w 1 1.39 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 502
  w 1 NM NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 0
1 w 2 1.54 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB IV BISKUP Paweł Z/3754/21 2022 LDK! 666
2 w 2 1.45 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP IV OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK! 566
2 w 2 1.45 JOK¦ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP IV WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 566
4 w 2 1.45 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM IV SĘKOWSKA Anna Z/8269/21 2022 LDK! 566
5 w 2 1.45 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP IV RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK! 566
6 w 2 1.39 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/11405/21 2022 LDK! 502
7 w 2 1.39 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK! 502
8 w 2 1.30 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2022 LDK! 409
9 w 2 1.30 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2022 LDK! 409
10 w 2 1.27 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK! 379
W dal K
1 w 1 5.15 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +9.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 601
2 w 1 4.23 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 362
3 w 1 3.99 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +9.9 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 306
1 w 2 5.33 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +9.9 III RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK! 651
2 w 2 5.13 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +9.9 III OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK! 595
3 w 2 4.87 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP +9.9 IV RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK! 524
4 w 2 4.70 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB +9.9 V BISKUP Paweł Z/3754/21 2022 LDK! 479
5 w 2 4.42 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +9.9 -- SĘKOWSKA Anna Z/8269/21 2022 LDK! 408
6 w 2 4.42 JOK¦ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +9.9 -- WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 408
7 w 2 4.40 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +9.9 -- SĘKOWSKA Anna Z/11405/21 2022 LDK! 403
8 w 2 4.35 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +9.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK! 391
9 w 2 4.05 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +9.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2022 LDK! 319
10 w 2 3.92 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +9.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2022 LDK! 290
Kula (3) K
1 w 1 8.35 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 422
2 w 1 8.25 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 416
3 w 1 7.90 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 393
1 w 2 9.31 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP V RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK! 484
2 w 2 9.13 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP V OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK! 473
3 w 2 8.25 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/8269/21 2022 LDK! 416
4 w 2 6.96 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB -- BISKUP Paweł Z/3754/21 2022 LDK! 332
5 w 2 6.96 JOK¦ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK! 332
6 w 2 6.74 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK! 318
7 w 2 6.61 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK! 310
8 w 2 6.07 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM -- SĘKOWSKA Anna Z/11405/21 2022 LDK! 276
9 w 2 5.16 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2022 LDK! 218
10 w 2 4.77 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2022 LDK! 194
Oszczep (500) K
1 w 1 34.17 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK! 556
2 w 1 18.51 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK! 261
3 w 1 15.70 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022 209
5-bój K MŁ K
1 f 1 3090 RATAJCZAK Zofia MUKS Szok Bojanowo 2007 U16 WP +9.9 II RATAJCZAK Maciej RATAJCZAK Maciej Z/0038/18 2022 BEZ LDK!
2 f 1 3047 RUDNIK Julia UKL Ósemka Police 2007 U16 ZP +9.9 II OBERLAN Paulina Z/2650/19 2022 BEZ LDK!
3 f 1 2662 PIOTROWSKA Klaudia MUKS Szok Bojanowo 2008 U16 WP +9.9 III RATAJCZAK Maciej Z/5131/18 2022 BEZ LDK!
4 f 1 2468 KACZMARCZYK Patrycja AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +9.9 IV SĘKOWSKA Anna Z/8269/21 2022 LDK!
5 f 1 2423 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB +9.9 IV BISKUP Paweł Z/3754/21 2022 LDK!
6 f 1 2367 JOK¦ Nadia UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +9.9 IV WEISS Elżbieta Z/0028/21 2022 LDK!
7 f 1 2158 SOSLER Lena AZS-AWFiS Gdańsk 2009 U14 PM +9.9 V SĘKOWSKA Anna Z/11405/21 2022 LDK!
8 f 1 1769 PIOTROWSKA Blanka MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +9.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/0105/21 2022 LDK!
9 f 1 1630 CZERWIŃSKA Helena UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +9.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0367/21 2022 LDK!
10 f 1 1526 BARTKOWIAK Amelia UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +9.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/1256/22 2022 LDK!
7-bój J MŁ K
1 f 1 3502 NOWACKA Oliwia UMKS Iskra Wolsztyn 2006 U18 WP +9.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/2826/19 2022 LDK!
2 f 1 2719 WALCZAK-MORTEZAEI Stefania WMLKS Nadodrze Powodowo 2007 U16 WP +9.9 -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/5148/19 2022
3 f 1 2514 LITWINIUK Hanna STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- B.D. Z/5598/19 2022 LDK!
100 m M
1 w 1 11.94 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 663
2 w 1 12.23 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 606
3 w 1 12.40 JˇDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 V WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK! 574
4 w 1 12.61 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 536
5 w 1 12.80 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 502
6 w 1 13.26 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 425
7 w 1 14.82 KSIˇŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB +9.9 -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK! 206
1 w 2 11.78 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 IV FERFET Marek LDK! 695
2 w 2 12.36 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 582
3 w 2 12.39 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 576
4 w 2 12.46 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 563
5 w 2 13.50 KO¦CIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB +9.9 -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 387
1 w 3 11.89 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP +9.9 IV RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 673
2 w 3 11.92 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB +9.9 IV KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK! 667
3 w 3 11.97 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS +9.9 IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 657
4 w 3 12.00 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 651
5 w 3 12.66 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 527
1 w 4 11.81 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +9.9 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 689
2 w 4 11.84 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +9.9 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK! 683
3 w 4 11.93 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +9.9 IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 665
4 w 4 12.06 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS +9.9 IV WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ 639
1 w 5 12.09 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +9.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 633
400 m M
1 w 1 55.11 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK! 594
2 w 1 56.70 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 532
3 w 1 58.84 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 454
4 w 1 61.39 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek LDK! 367
5 w 1 63.18 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 311
  w 1 DNF KSIˇŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK! 0
1 w 2 55.50 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 579
2 w 2 57.07 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 518
3 w 2 59.17 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 442
4 w 2 62.34 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 337
5 w 2 63.63 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 298
1 w 3 56.52 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 539
2 w 3 58.59 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 462
3 w 3 59.37 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 435
4 w 3 62.33 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 337
5 w 3 65.39 KO¦CIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 248
  w 3 DNS JˇDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK! 0
1 w 4 51.80 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB III HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 734
2 w 4 53.78 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 649
3 w 4 58.04 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK! 482
4 w 4 64.15 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS -- WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ 283
1 w 5 55.33 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 586
1000 m M
1 w 1 3:07.96 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK! 588
2 w 1 3:16.05 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK! 516
3 w 1 3:30.94 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/4957/22 2022 LDK! 393
4 w 1 3:34.57 PRZYMUS Wojciech UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0705/20 2022 LDK! 366
5 w 1 3:41.45 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2022 LDK! 316
6 w 1 4:16.52 MAŁECKI Bruno UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2022 LDK! 116
1500 m M
1 w 1 5:04.73 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 533
2 w 1 5:09.14 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 508
3 w 1 5:17.01 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK! 466
4 w 1 5:24.37 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 428
5 w 1 5:01.67 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 550
6 w 1 5:15.90 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 472
7 w 1 5:19.10 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 455
8 w 1 5:31.92 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek LDK! 390
9 w 1 5:35.39 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 373
10 w 1 5:35.62 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 372
11 w 1 5:38.61 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 358
12 w 1 6:27.18 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 164
13 w 1 6:31.75 KO¦CIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 149
14 w 1 6:41.69 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 120
  w 1 DNF ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 0
1 w 2 5:04.00 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 537
2 w 2 5:04.61 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 533
1 w 3 5:29.36 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 402
110 m pł MŁ M
1 w 1 18.15 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +9.9 V RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK! 510
2 w 1 18.21 PRZYMUS Wojciech UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP +9.9 V BEBEJEWSKI Michał Z/0705/20 2022 LDK! 504
3 w 1 20.17 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/4957/22 2022 LDK! 336
4 w 1 20.32 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +9.9 -- WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK! 324
5 w 1 21.09 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +9.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2022 LDK! 268
6 w 1 22.94 MAŁECKI Bruno UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +9.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2022 LDK! 154
110 m pł J MŁ M
1 w 1 17.79 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 544
2 w 1 19.37 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 401
3 w 1 19.98 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek LDK! 351
4 w 1 20.62 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 302
5 w 1 22.22 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 195
  w 1 DNS KSIˇŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB 0.0 -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK! 0
1 w 2 16.07 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB +9.9 IV KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK! 725
2 w 2 16.90 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP +9.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 635
3 w 2 17.50 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 573
4 w 2 17.65 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 558
5 w 2 20.29 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 327
1 w 3 16.29 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS +9.9 IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 700
2 w 3 18.17 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 508
3 w 3 18.47 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 480
4 w 3 18.90 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 441
5 w 3 19.72 KO¦CIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB +9.9 -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 372
110 m pł M (99.1) M
1 w 1 16.44 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +9.9 III HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 684
2 w 1 17.76 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK! 547
3 w 1 18.49 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 478
  w 1 DNS ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS +9.9 -- WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ 0
110 m pł M
1 w 1 16.45 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +9.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 683
Wzwyż M
1 w 1 1.83 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK! 653
2 w 1 1.74 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 577
3 w 1 1.68 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 528
4 w 1 1.68 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 528
5 w 1 1.68 JˇDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK! 528
6 w 1 1.65 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 504
7 w 1 1.62 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 480
8 w 1 1.59 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 457
9 w 1 1.59 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 457
10 w 1 1.56 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 434
11 w 1 1.47 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek LDK! 367
12 w 1 1.44 KO¦CIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 345
12 w 1 1.44 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 345
12 w 1 1.44 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 345
12 w 1 1.44 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 345
16 w 1 1.41 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 324
17 w 1 1.38 KSIˇŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK! 303
1 w 2 1.77 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS IV WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ 602
2 w 2 1.62 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 480
3 w 2 1.62 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK! 480
  w 2 NM WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 0
1 w 3 1.83 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 653
1 w 4 1.53 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK! 411
2 w 4 1.50 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/4957/22 2022 LDK! 389
3 w 4 1.41 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK! 324
4 w 4 1.32 PRZYMUS Wojciech UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0705/20 2022 LDK! 263
5 w 4 1.11 MAŁECKI Bruno UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2022 LDK! 137
6 w 4 1.08 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2022 LDK! 121
Tyczka M
1 w 1 3.60 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP III FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 509
2 w 1 3.10 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 381
3 w 1 3.00 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 357
4 w 1 2.80 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB -- KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK! 309
5 w 1 2.80 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 309
6 w 1 2.80 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 309
7 w 1 2.60 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 264
8 w 1 2.40 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 220
8 w 1 2.40 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 220
10 w 1 2.30 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 199
11 w 1 2.30 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek LDK! 199
12 w 1 2.20 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 179
13 w 1 2.10 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 159
  w 1 NM KO¦CIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 0
  w 1 NM KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 0
1 w 2 3.30 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 431
2 w 2 3.10 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK! 381
3 w 2 2.40 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 220
1 w 3 3.40 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 457
W dal M
1 w 1 5.93 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 571
2 w 1 5.85 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 554
3 w 1 5.67 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 516
4 w 1 5.51 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 483
5 w 1 5.49 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 479
6 w 1 5.47 KO¦CIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB +9.9 -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 475
7 w 1 5.45 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek LDK! 471
8 w 1 4.52 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 294
9 w 1 6.03 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB +9.9 IV KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK! 593
10 w 1 5.90 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS +9.9 IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 565
11 w 1 5.84 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP +9.9 -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 552
12 w 1 5.62 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 506
13 w 1 5.56 JˇDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 -- WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK! 494
14 w 1 4.91 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 365
15 w 1 4.81 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 346
16 w 1 4.63 KSIˇŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB +9.9 -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK! 313
17 w 1 4.52 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 294
1 w 2 6.40 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +9.9 III NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 675
2 w 2 5.99 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +9.9 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK! 584
3 w 2 5.85 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +9.9 -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 554
4 w 2 5.23 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS +9.9 -- WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ 427
1 w 3 6.06 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +9.9 -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 600
1 w 4 5.78 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +9.9 V RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK! 540
2 w 4 5.71 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +9.9 V FERFET Marek Z/4957/22 2022 LDK! 525
3 w 4 5.44 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +9.9 -- WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK! 469
4 w 4 4.56 PRZYMUS Wojciech UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP +9.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0705/20 2022 LDK! 301
5 w 4 3.44 MAŁECKI Bruno UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +9.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2022 LDK! 122
6 w 4 3.40 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +9.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2022 LDK! 116
Kula (5) M
1 w 1 13.27 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB IV KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK! 684
2 w 1 12.18 KO¦CIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 617
3 w 1 10.71 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 528
4 w 1 10.48 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 515
5 w 1 9.84 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 476
6 w 1 9.75 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 471
7 w 1 9.52 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 457
8 w 1 9.50 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 456
9 w 1 8.97 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 424
10 w 1 8.90 JˇDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK! 420
11 w 1 8.70 KSIˇŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK! 408
12 w 1 8.43 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek LDK! 392
13 w 1 8.42 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 391
14 w 1 8.30 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 384
15 w 1 7.73 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 350
16 w 1 6.96 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP -- CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 305
17 w 1 6.61 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 284
1 w 2 9.03 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP -- FERFET Marek Z/4957/22 2022 LDK! 428
2 w 2 8.01 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP -- WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK! 367
3 w 2 7.77 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK! 353
4 w 2 5.93 PRZYMUS Wojciech UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0705/20 2022 LDK! 245
5 w 2 3.48 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2022 LDK! 105
6 w 2 2.17 MAŁECKI Bruno UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2022 LDK! 33
Kula (6) M
1 w 1 9.15 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 435
2 w 1 8.96 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK! 423
3 w 1 8.16 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 376
4 w 1 7.50 ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS -- WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ 337
Kula (7.26) M
1 w 1 9.47 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 454
Dysk (1.5) M
1 w 1 49.51 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB II KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK! 860
2 w 1 31.04 KO¦CIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 485
3 w 1 30.79 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 480
4 w 1 25.17 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 370
5 w 1 24.39 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 355
6 w 1 20.30 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 278
7 w 1 20.24 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek LDK! 277
8 w 1 20.23 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 276
9 w 1 20.22 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 276
10 w 1 20.12 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 274
11 w 1 19.60 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 265
12 w 1 19.10 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 255
13 w 1 18.57 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 245
14 w 1 16.71 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 211
15 w 1 13.68 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 156
Dysk (1.75) M
1 w 1 26.64 AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK! 399
2 w 1 26.19 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 390
3 w 1 19.96 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 271
Dysk (2) M
1 w 1 28.32 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 432
Oszczep (700) M
1 w 1 48.59 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB IV KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK! 568
2 w 1 47.87 KO¦CIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB IV HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022 557
3 w 1 39.96 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022 442
4 w 1 37.38 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022 404
5 w 1 34.44 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek LDK! 362
6 w 1 30.65 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS -- OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK! 308
7 w 1 29.36 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK! 290
8 w 1 29.21 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022 288
9 w 1 27.12 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK! 259
10 w 1 26.71 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK! 253
11 w 1 26.40 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK! 249
12 w 1 24.70 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP -- RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK! 225
13 w 1 23.12 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022 204
14 w 1 21.61 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP V CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022 183
15 w 1 18.43 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK! 140
Oszczep (800) M
1 w 1 34.58 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB -- HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ 364
2 w 1 22.70 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022 198
  w 1 DNS AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK! 0
1 w 2 35.18 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP -- SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022 373
5-bój M MŁ M
1 f 1 2330 JÓZEFOWIAK Bartłomiej MUKS Szok Bojanowo 2009 U14 WP +9.9 V RATAJCZAK Maciej Z/2425/20 2022 LDK!
2 f 1 2072 SADZA Filip UMKS Iskra Wolsztyn 2008 U16 WP +9.9 -- WEISS Elżbieta Z/12441/21 2022 LDK!
3 f 1 2071 WILGA Oliwier UKS OSoT Szczecin 2008 U16 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/4957/22 2022 LDK!
4 f 1 1679 PRZYMUS Wojciech UKS Sprint PrzeĽmierowo 2009 U14 WP +9.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0705/20 2022 LDK!
5 f 1 926 MIKOŁAJCZAK Leon UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +9.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0164/22 2022 LDK!
6 f 1 562 MAŁECKI Bruno UKS Sprint PrzeĽmierowo 2010 U14 WP +9.9 -- BEBEJEWSKI Michał Z/0168/22 2022 LDK!
10-bój J MŁ M
1 f 1 6119 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB +9.9 III KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2022 BEZ LDK!
2 f 1 4837 RABURSKI Maciej MLKS Echo Twardogóra 2005 U18 DS +9.9 IV OLSZAŃSKI Paweł Z/2960/19 2022 LDK!
3 f 1 4542 BECELA Piotr UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 IV SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0025/21 2022 LDK!
4 f 1 4536 ZUTER Franciszek MUKS Szok Bojanowo 2005 U18 WP +9.9 IV RATAJCZAK Maciej Z/1065/19 2022 BEZ LDK!
5 f 1 4439 KLĘK Konrad UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/4248/20 2022 LDK!
6 f 1 4336 CHMIEL Szymon STS Pomerania Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4239/22 2022
7 f 1 4298 SZOSTAK Mikołaj UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek Z/10634/21 2022 LDK!
8 f 1 4265 OWCZAREK Piotr STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4240/22 2022
9 f 1 4191 ZIĘTARSKI Szymon STS Pomerania Szczecin 2005 U18 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/9294/21 2022
10 f 1 3871 MAĆKOWIAK Joachim UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek LDK!
11 f 1 3635 KO¦CIELNIAK Marek ULKS Sprinter Zielona Góra 2006 U18 LB +9.9 -- HUDYMA Justyna Z/2928/20 2022
12 f 1 3519 LORENC Łukasz UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/0030/21 2022 LDK!
13 f 1 3426 CACAJ Adam UKS OSoT Szczecin 2006 U18 ZP +9.9 -- FERFET Marek FERFET Marek , Z/3358/19 , 2022 BEZ LDK!
14 f 1 3035 KRAMSKI Norbert UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 V SKWIERZYŃSKI Jacek Z/13125/21 2022
15 f 1 2460 KUBACZYK Maksymilian UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 V CZARNECKI Mateusz Z/3135/22 2022
  f 1 DNF JˇDER Wiktor UMKS Iskra Wolsztyn 2007 U16 WP +9.9 V WEISS Elżbieta Z/0027/21 2022 LDK!
  f 1 DNF KSIˇŻEK Jakub ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB +9.9 -- WALCZAK Jerzy Z/6797/21 2022 LDK!
10-bój JUN M
1 f 1 4794 WODECKI Mikołaj ULKS Sprinter Zielona Góra 2005 U18 LB +9.9 IV HUDYMA Grzegorz Z/1751/19 2022 BEZ
2 f 1 4569 SITO Klaudiusz STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +9.9 IV NADARZYŃSKI Szymon Z/4967/22 2022
  f 1 DNF ROMANOWSKI Filip MKS Szerszeń Bogatynia 2004 U20 DS +9.9 -- WYROBA Piotr Z/0732/18 2022 BEZ
  f 1 DNF AMBROZIEWICZ Aleks STS Pomerania Szczecin 2004 U20 ZP +9.9 -- NADARZYŃSKI Szymon Z/4396/18 2022 LDK!
10-bój M
1 f 1 5273 PITER Damian UMKS Iskra Wolsztyn 2000 U23 WP +9.9 III SKWIERZYŃSKI Jacek B.D. Z/3102/15 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.1780700683594 sekund