Lublin 17 - 18.09.2022
Mistrzostwa Polski Niesłyszących
100 m K
1 e 1 13.24 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP +1.3 IV ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
2 e 1 13.45 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS +1.3 -- ROSTEK William Z/2103/20 2022
3 e 1 13.60 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 U23 ZP +1.3 -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2022
4 e 1 13.72 NOWACZYK Natalia SKSG Korona Szczecin 1999 Sen ZP +1.3 -- ŚLIWKA Rafał Z/1570/16 2022
1 e 2 13.94 BIGAJ Dominika MKS MOS Wrocław 1998 Sen DS +1.0 -- ROSTEK William Z/0371/22 2022
2 e 2 13.96 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP +1.0 -- ŚLIWKA Rafał Z/8731/21 2022
3 e 2 15.04 KORTAS Aniela AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU +1.0 -- JAROS Urszula Z/1545/21 2021 LDK!
1 f 1 13.20 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP +1.3 III ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
2 f 1 13.37 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS +1.3 -- ROSTEK William Z/2103/20 2022
3 f 1 13.59 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 U23 ZP +1.3 -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2022
4 f 1 13.80 NOWACZYK Natalia SKSG Korona Szczecin 1999 Sen ZP +1.3 -- ŚLIWKA Rafał Z/1570/16 2022
5 f 1 14.03 JĘDRZEJCZYK Karolina SKSG Korona Szczecin 2000 U23 ZP +1.3 -- ŚLIWKA Rafał Z/8731/21 2022
6 f 1 14.26 BIGAJ Dominika MKS MOS Wrocław 1998 Sen DS +1.3 -- ROSTEK William Z/0371/22 2022
7 f 1 14.49 KORTAS Aniela AZS UMCS Lublin 2007 U16 LU +1.3 V JAROS Urszula Z/1545/21 2021 LDK!
200 m K
1 1 s 1 27.57 BOGUSZEWICZ Martyna SKSG Korona Szczecin 2005 U18 ZP +1.3 IV ŚLIWKA Rafał Z/1659/19 2022 LDK!
2 2 s 1 27.75 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS +1.3 -- ROSTEK William Z/2103/20 2022
4 4 s 1 28.40 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 U23 ZP +1.3 -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2022
6 6 s 1 30.07 BIGAJ Dominika MKS MOS Wrocław 1998 Sen DS +1.3 -- ROSTEK William Z/0371/22 2022
400 m K
1 s 1 67.92 PLEWCZYŃSKA Sara SKSG Korona Szczecin 2001 U23 ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/3640/22 2022
2 s 1 68.04 BIGAJ Dominika MKS MOS Wrocław 1998 Sen DS -- ROSTEK William Z/0371/22 2022
800 m K
1 s 1 2:43.41 NOWAK Monika SKSG Korona Szczecin 1981 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8903/21 2022
2 s 1 2:43.70 KOSZTOWNY Agata SKSG Korona Szczecin 1987 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/1788/22 2022
1500 m K
1 s 1 5:24.40 KOSZTOWNY Agata SKSG Korona Szczecin 1987 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/1788/22 2022
2 s 1 5:26.79 MEJKA Małgorzata niest. Olsztyn 1986 Masters WN -- JAKUBOWSKI Marek
W dal K
2 f 1 4.67 NOWACZYK Natalia SKSG Korona Szczecin 1999 Sen ZP -1.0 -- ŚLIWKA Rafał Z/1570/16 2022
Kula (4) K
3 f 1 8.41 MACIEJEWSKA Marta KL Bałtyk Koszalin 1986 Masters ZP -- JACEWICZ Edward Z/3980/18 2021 BEZ
4 f 1 8.30 KAMIŃSKA Monika RK Athletics Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2022
6 f 1 7.90 BIGAJ Dominika MKS MOS Wrocław 1998 Sen DS -- ROSTEK William Z/0371/22 2022
7 f 1 7.64 KNIAŹ Anna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP --
Dysk (1) K
1 f 1 24.75 MACIEJEWSKA Marta KL Bałtyk Koszalin 1986 Masters ZP -- JACEWICZ Edward Z/3980/18 2021 BEZ
3 f 1 19.90 KNIAŹ Anna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP --
Młot (4) K
1 f 1 27.57 KAMIŃSKA Monika RK Athletics Warszawa 1984 Masters MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5129/22 2022
2 f 1 20.84 MACIEJEWSKA Marta KL Bałtyk Koszalin 1986 Masters ZP -- JACEWICZ Edward Z/3980/18 2021 BEZ
Oszczep (600) K
1 f 1 26.79 MACIEJEWSKA Marta KL Bałtyk Koszalin 1986 Masters ZP -- JACEWICZ Edward Z/3980/18 2021 BEZ
2 f 1 24.66 KNIAŹ Anna OŚ AZS Poznań 1996 Sen WP --
4 f 1 17.32 BIEDNA Alicja MKS MOS Wrocław 2001 U23 DS -- ROSTEK William Z/2103/20 2022
100 m M
1 e 1 11.69 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U20 ZP +0.3 III ŚLIWKA Rafał Z/8732/21 2022
2 e 1 12.61 WŁODARSKI Filip KS Orzeł Warszawa 2002 U23 MZ +0.3 -- LDK!
3 e 1 13.14 GLISZCZYŃSKI Łukasz LKS Fenix Słupsk 1999 Sen PM +0.3 -- GRECKA Ewa Z/4571/18 2022 II
1 e 2 12.74 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP +0.6 -- ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
2 e 2 12.78 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +0.6 -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/6526/15 2022
1 e 3 12.30 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU +0.9 -- HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2022
3 e 3 13.35 CYGLER Daniel AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ +0.9 -- WOJTKOWSKI Maciej Z/13602/21 2021
1 f 1 12.50 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP +2.2 -- ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
2 f 1 12.56 KOWALIK Daniel SKSG Korona Szczecin 2003 U20 ZP +2.2 -- ŚLIWKA Rafał Z/8732/21 2022
3 f 1 12.75 STEMPURSKI Daniel AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU +2.2 -- JAROS Marek B.D. B.D. Z/6526/15 2022
6 f 1 13.13 WŁODARSKI Filip KS Orzeł Warszawa 2002 U23 MZ +2.2 -- LDK!
7 f 1 14.00 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU +2.2 -- HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2022
200 m M
1 1 s 1 22.71 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 U23 LU +2.4 II HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2022
2 2 s 1 24.12 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 1987 Masters LU +2.4 -- B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2022 3
4 5 s 1 27.78 CYGLER Daniel AZS-AWF Warszawa 2000 U23 MZ +2.4 -- WOJTKOWSKI Maciej Z/13602/21 2021
400 m M
1 1 s 1 55.65 KOTOWSKI Grzegorz AZS UMCS Lublin 1987 Masters LU -- B.D. JAROS Marek B.D. , Z/3947/11 , 2022 3
2 2 s 1 59.80 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
800 m M
1 s 1 2:11.52 KULPA Michał KS Wda Świecie 1987 Masters KP -- B.D. Z/0781/11 2021 2
2 s 1 2:12.87 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1596/19 2022 LDK!
4 s 1 2:15.14 GAWROŃSKI Tomasz UMKS Nadir Jędrzejów 1992 Sen SK --
1500 m M
1 s 1 4:03.21 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK III MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2022 2 LDK!
2 s 1 4:21.18 GAWROŃSKI Tomasz UMKS Nadir Jędrzejów 1992 Sen SK --
3 s 1 4:25.44 ANDERS Damian SRS Kondycja Piaseczno 2006 U18 MZ -- PARADOWSKA Renata Z/1596/19 2022 LDK!
5 s 1 5:00.19 PICK Tomasz SKSG Korona Szczecin 1970 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8736/21 2022
5000 m M
1 s 1 15:16.39 WOJCIECHOWSKI Michał KB Witar Tarnobrzeg 1988 Sen PK III MAŚLANKA Adam Z/3618/15 2022 2 LDK!
2 s 1 16:12.40 GAWROŃSKI Tomasz UMKS Nadir Jędrzejów 1992 Sen SK III
3 s 1 19:35.53 PICK Tomasz SKSG Korona Szczecin 1970 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8736/21 2022
Wzwyż M
1 f 1 1.90 BRZEZICKI Bartosz KL Iskra Białogard 2003 U20 ZP III RUDZIK Grzegorz Z/1708/18 2022 5 LDK!
2 f 1 1.85 DĄBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1995 Sen MZ III
3 f 1 1.75 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
W dal M
1 f 1 5.96 JANDA Bartosz SKSG Korona Szczecin 1993 Sen ZP 0.0 -- ŚLIWKA Rafał Z/8730/21 2022
2 f 1 5.11 SALWA Sebastian SKSG Korona Szczecin 1998 Sen ZP -3.5 -- ŚLIWKA Rafał Z/8734/21 2022
3 f 1 4.95 DĄBROWSKI Karol KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1995 Sen MZ -1.7 --
Kula (7.26) M
1 f 1 17.58 KOKOSZEWSKI Oskar CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2000 U23 KP I GASSOWSKI Janusz Z/3150/17 2022 2
2 f 1 11.60 ROZUMCZYK Tomasz LKS Fenix Słupsk 1989 Sen PM -- GRECKA Ewa Z/1132/12 2022 3
3 f 1 10.10 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8733/21 2022
4 f 1 9.41 CYRANKIEWICZ Krzysztof niest. Wrocław 1976 Masters DS --
7 f 1 8.46 ORŁOWSKI Wojciech OŚ AZS Poznań 1978 Masters WP -- BIERNACKI Jacek
8 f 1 8.38 PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- BIERNACKI Jacek
13 f 1 5.93 WIERZBICKI Marcel OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V BIERNACKI Jacek
Dysk (2) M
1 f 1 38.95 ROZUMCZYK Tomasz LKS Fenix Słupsk 1989 Sen PM III GRECKA Ewa Z/1132/12 2022 3
3 f 1 28.13 STRYCZYŃSKI Michał SKSG Korona Szczecin 1984 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8737/21 2022
4 f 1 26.11 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
6 f 1 22.30 CYRANKIEWICZ Krzysztof niest. Wrocław 1976 Masters DS --
7 f 1 21.78 ORŁOWSKI Wojciech OŚ AZS Poznań 1978 Masters WP -- BIERNACKI Jacek
10 f 1 17.62 PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- BIERNACKI Jacek
11 f 1 16.40 WIERZBICKI Marcel OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V BIERNACKI Jacek
Młot (7.26) M
1 f 1 37.71 ROZUMCZYK Tomasz LKS Fenix Słupsk 1989 Sen PM -- GRECKA Ewa Z/1132/12 2022 3
2 f 1 25.63 CYRANKIEWICZ Krzysztof niest. Wrocław 1976 Masters DS --
3 f 1 21.12 MAZURKIEWICZ Paweł SKSG Korona Szczecin 1977 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8733/21 2022
4 f 1 17.84 STRYCZYŃSKI Michał SKSG Korona Szczecin 1984 Masters ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8737/21 2022
Oszczep (800) M
1 f 1 53.70 ROZUMCZYK Tomasz LKS Fenix Słupsk 1989 Sen PM III GRECKA Ewa Z/1132/12 2022 3
3 f 1 38.92 SZYSZKOWSKI Damian SKSG Korona Szczecin 1996 Sen ZP -- ŚLIWKA Rafał Z/8735/21 2022
6 f 1 29.44 WŁODARSKI Filip KS Orzeł Warszawa 2002 U23 MZ -- LDK!
7 f 1 27.93 ORŁOWSKI Wojciech OŚ AZS Poznań 1978 Masters WP -- BIERNACKI Jacek
9 f 1 23.86 PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor OŚ AZS Poznań 2005 U18 WP -- BIERNACKI Jacek
15 f 1 12.10 WIERZBICKI Marcel OŚ AZS Poznań 2007 U16 WP V BIERNACKI Jacek

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.68984889984131 sekund