Warszawa 06.11.2022
10. Otwarte Mistrzostwa Polski w Biegu na 5 km / Niepodległa Piątka na PGE Narodowym
5 km K
14 38 s 3 19:46 CZERWIŃSKA Katarzyna KS AZS-AWF Biała Podlaska 1990 Sen LU --
16 42 s 3 19:57 KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka niest. Warszawa 1984 Masters MZ --
4 27 s 4 18:44 JAROSZ Aneta Warsaw Run Club 1992 Sen MZ --
7 49 s 5 20:22 DZIWOSZ Katarzyna MSKS Technik Malbork 1980 Masters PM -- JAKUBOWSKI Marek 3
29 52 s 7 20:37 MORAWSKA Agnieszka LKS Vectra Włocławek 1977 Masters KP -- B.D. Z/12356/21 2022
39 44 s 8 19:59 BOJARSKA Jagoda KS Ciechan Ciechanów 2006 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/4218/19 2022
42 46 s 8 20:03 MAKOWSKA Danuta ABiC Jabłonowo Pomorskie 1977 Masters KP -- B.D. Z/11113/21 2022
46 51 s 8 20:32 BUBEŁA Magda niest. Warszawa 1979 Masters MZ --
1 1 s 9 16:19 JARZĄBEK Sabina KKL Kielce 1993 Sen SK -- B.D. B.D. Z/1585/11 2022 1
2 2 s 9 16:20 JAGIELSKA Ewa KS Prefbet-Sonarol 1982 Masters PD -- KOPEĆ Wojciech Z/1542/14 2022
3 3 s 9 16:21 BIELAK Natalia KS SMS Szklarska Poręba 2002 U23 DS -- ROSTKOWSKI Piotr ROSTKOWSKA Anna B.D. Z/0442/16 2022 LDK!
4 4 s 9 16:25 JACKIEWICZ Monika MKL Szczecin 1992 Sen ZP -- B.D. Z/2131/11 2022
5 5 s 9 16:31 BARANOWSKA Mariola MKS Żak Biała Podlaska 1993 Sen LU -- WILCZEK Janusz Z/1520/16 2022
6 6 s 9 16:34 DUBIELLA Monika LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 U23 PM -- CZAPIEWSKA Grażyna B.D. Z/1950/15 2022
7 7 s 9 16:34 PASZKIEWICZ Izabela AZS UMCS Lublin 1988 Sen LU -- GIŻYŃSKI Mariusz Z/2651/11 2022
8 8 s 9 16:48 KRAWCZYŃSKA Martyna KS Prefbet-Sonarol 2004 U20 PD -- KORYTKOWSKI Andrzej Z/4033/18 2022 LDK!
9 9 s 9 16:51 NIEMYJSKA Beata LKS Zantyr Sztum 2001 U23 PM -- MAZERSKI Bartosz Z/0860/17 2022 4
10 10 s 9 16:58 MASŁOWSKA Martyna ULKS Bystrzyca Kłodzka 1990 Sen DS -- WALOSZCZYK Bartłomiej Z/2872/20 2022
11 11 s 9 17:03 OCHAL-KALENDAROVA Olga KS Prefbet-Sonarol 1985 Masters PD -- B.D. Z/0140/13 2022
12 12 s 9 17:09 KLIMEK Beata KS AZS-AWF Biała Podlaska 1999 Sen LU -- ŚWIERDZEWSKI Damian ŚWIERDZEWSKI Damian Z/0820/17 2022
13 13 s 9 17:16 MAZEK Emilia KS AZS AWF Warszawa # 1993 Sen MZ -- WĄSOWSKI Janusz Z/1043/17 2022
14 14 s 9 17:20 DAWIDZIUK-GOSK Diana Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1994 Sen MZ -- B.D. Z/0103/13 2022
15 15 s 9 17:21 BILAWA Karolina WMLKS Nadodrze Powodowo 1995 Sen WP -- WALCZAK- MORTEZAEI Artur Z/0666/12 2017 3
16 16 s 9 17:21 KONARZEWSKA Martyna UKS MOSiR Działdowo 1991 Sen WN -- CYTLAŁ Jacek Z/4177/11 2022 3
17 17 s 9 17:28 ŁAPIŃSKA Anna KS Warszawianka W-wa 1989 Sen MZ -- JAKUBOWSKI Marek B.D. Z/0647/14 2022 2
18 18 s 9 17:29 MICHALAK Sandra Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna # 1987 Masters SL -- KRÓL Zbigniew Z/2320/11 2022
19 19 s 9 17:31 ŁUKASIEWICZ Dominika UMKS Nadir Jędrzejów 1994 Sen SK -- B.D. WOSIEK Jacek , Z/4858/11 , 2022
20 20 s 9 17:35 CZARNOTA Małgorzata UMKS Nadir Jędrzejów 1999 Sen SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/0265/16 2022
21 21 s 9 17:36 BERNARDELLI Iwona KS Prefbet-Sonarol 1985 Masters PD -- B.D. Z/1932/11 2022
22 22 s 9 17:50 KAROLCZUK Aleksandra LUKS Boguszyce 2004 U20 LD -- MAJCHER Elżbieta MAJCHER Elżbieta Z/1433/18 2022 LDK!
23 23 s 9 18:28 DĄBROWSKA Beata Yulo Run Team Siedlce 1989 Sen MZ -- B.D. Z/9067/21 2021
24 24 s 9 18:32 MALMON Oliwia SRS Kondycja Piaseczno 1998 Sen MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/5220/15 2020 1 LDK!
25 25 s 9 18:33 WOJTYŁA-SIKORA Barbara KS AZS AWF Katowice # 1995 Sen SL -- B.D. Z/0438/11 2022 3
26 26 s 9 18:34 PIECHÓR Małgorzata MKS Agros Chełm 1990 Sen LU --
27 28 s 9 18:46 POBŁOCKA-DOBROWOLSKA Kamila UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1990 Sen PM -- POBŁOCKI Piotr Z/0671/11 2022 2
28 29 s 9 18:47 KORYTKOWSKA Justyna KS Prefbet-Sonarol 1986 Masters PD -- KOTOWSKI Jan KORYTKOWSKI Andrzej , Z/2255/11 , 2022
29 30 s 9 18:51 TRZCIŃSKA Joanna KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. B.D. B.D. , Z/3944/15 , 2022
30 31 s 9 18:54 KŁODA Dominika niest. Poznań 1996 Sen WP -- B.D.
37 40 s 9 19:57 BZDYK Katarzyna TS AKS Chorzów 1984 Masters SL -- B.D. Z/12349/21 2021
39 47 s 9 20:05 SZMIGIEL Klaudia UMKS Nadir Jędrzejów 1996 Sen SK -- BARTOSZ Bartłomiej Z/4324/20 2022
40 48 s 9 20:20 PAWŁOWSKA Kamila KS Zamek Kurzętnik 2000 U23 WN -- PAWŁOWSKA Dorota Z/2311/15 2022 3
5 km M
2 96 s 3 17:17 CHWEDCZUK Robert niest. Warszawa 1987 Masters MZ --
5 118 s 3 17:48 DŁUGOSZ Jacek LKB Rudnik 1982 Masters SK -- DUDEK Sylwester Z/2050/20 2022
6 149 s 3 18:38 TKACZYK Adam AKL Ursynów Warszawa 1990 Sen MZ --
1 136 s 4 18:16 WÓJCIK Piotr SRS Kondycja Piaseczno 1989 Sen MZ -- B.D. Z/3855/21 2022
2 137 s 4 18:17 KUROWSKI Maciej SRS Kondycja Piaseczno 1980 Masters MZ -- B.D. Z/6629/21 2022
2 125 s 5 17:59 LIPIEC Tomasz MKS Polonia Warszawa 1971 Masters MZ -- B.D. Z/7653/21 2021
4 157 s 5 18:52 RUSZNIAK Piotr MKS Polonia Warszawa 1975 Masters MZ -- B.D. Z/7660/21 2021
1 91 s 7 17:06 KOBIAŁKA Konrad KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3113/17 2022
3 99 s 7 17:18 BOCHENKO Daniel niestowarzyszony 1972 Masters --
7 145 s 7 18:31 KLIŚ Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2005 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan # Z/5527/22 2022
10 153 s 7 18:44 KMIEĆ Cezary KS Lemiesz Team Warszawa 1969 Masters MZ -- LEMIESZ Aneta Z/3989/20 2021
17 198 s 7 19:43 KOWALCZYK Wojciech UKS Orzełki Warszawa 2005 U18 MZ -- BOGUCKI Michał LDK!
19 201 s 7 19:49 NIEWIADOMSKI Igor KMKL Sztorm Kołobrzeg 1994 Sen ZP -- BARTA Franciszek B.D. Z/3637/11 2022 BEZ
117 552 s 7 26:40 DZIEKOŃSKI Tadeusz MKS Juvenia Białystok 1950 Masters PD -- B.D. Z/5141/11 2022 BEZ
2 69 s 8 16:27 STASIUKIEWICZ Rafał niest. Gdańsk 1980 Masters PM --
7 105 s 8 17:24 KALBARCZYK Mateusz MKS Pogoń Siedlce 1993 Sen MZ --
11 121 s 8 17:51 ZASĘPA Sebastian KS Team ZabieganeDni Warszawa 1979 Masters MZ -- ZASĘPA Sebastian Z/4882/21 2022
12 124 s 8 17:59 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2022 4
13 126 s 8 17:59 MARCINKOWSKI Jakub AZS-AWFiS Gdańsk 1998 Sen PM --
19 141 s 8 18:25 GREWIŃSKI Tomasz MKS Polonia Warszawa 1969 Masters MZ -- B.D. Z/7655/21 2021
20 144 s 8 18:28 KOBUSZEWSKI Artur Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 1980 Masters LB --
1 1 s 10 14:15 KACZOR Mateusz RLTL Optima Radom 1997 Sen MZ -- TRZOS Leszek Z/0310/13 2022 1
2 2 s 10 14:18 BORATYŃSKI Dariusz KS AZS AWF Wrocław 1997 Sen DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/0434/13 2022
3 3 s 10 14:21 WIĄCEK Aleksander OKS Start Otwock 2000 U23 MZ -- DZIUBIŃSKA-MOTAŁA Bożena Z/4260/15 2022 2
4 4 s 10 14:22 GOSIEWSKI Krzysztof CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 1988 Sen KP -- B.D. B.D. # , Z/0430/13 , 2022
5 5 s 10 14:24 NOWICKI Sebastian OKL Oborniki 1994 Sen WP -- NOWICKI Sebastian Z/0344/13 2022
6 6 s 10 14:26 OLEJARZ Artur MKL Szczecin 1988 Sen ZP -- B.D. Z/1405/11 2022 2
7 7 s 10 14:38 DĄBROWSKI Przemysław KS Prefbet-Sonarol 1989 Sen PD -- B.D. Z/2532/11 2022
8 8 s 10 14:48 GUMKOWSKI Szymon BKS Bydgoszcz 1999 Sen KP -- B.D. RUDNIK Damian , Z/1919/18 , 2022
9 9 s 10 14:51 JEFIMCZYK Norbert AML Słupsk # 1999 Sen PM -- B.D. B.D. Z/0687/15 2022
10 10 s 10 14:52 TSCHIRCH Krzysztof KRT Jelenia Góra 1999 Sen DS -- B.D. Z/2152/19 2022
11 12 s 10 14:53 ŚWIERDZEWSKI Damian KS Prefbet-Sonarol 1993 Sen PD -- B.D. Z/0247/11 2022
12 13 s 10 14:53 WASIEWICZ Krzysztof SRS Kondycja Piaseczno 1992 Sen MZ -- PARADOWSKA Renata Z/0866/11 2022 2
13 11 s 10 14:53 SZYMANIAK Kamil MKL Toruń # 1990 Sen KP -- B.D. WOŹNIAK Jacek , Z/11430/21 , 2022
14 14 s 10 14:54 PRZESTRZELSKI Kajetan KS AZS AWF Wrocław 2001 U23 DS -- WOSIEK Jacek B.D. Z/5610/15 2022
15 15 s 10 14:56 DOROŻYŃSKI Szymon AZS KU Politechniki Opolskiej Opole 1992 Sen OP -- DRACZYŃSKI Adam Z/4769/11 2022 3
16 17 s 10 14:57 MŁYNARZ Kamil SKB Kraśnik 1990 Sen LU -- BIAŁY Zbigniew B.D. Z/3912/11 2022 2
17 16 s 10 14:57 MARMON Patryk KS AZS AWF Kraków 1997 Sen MA -- SUDOŁ Grzegorz B.D. Z/1189/14 2022 2
18 18 s 10 14:59 GROMEK Radosław KS AZS AWF Warszawa 1983 Masters MZ -- WĄSOWSKI Janusz Z/1123/14 2022
19 20 s 10 15:00 NIEMCZYK Mateusz KS Prefbet-Sonarol 1992 Sen PD -- B.D. Z/4502/11 2022
20 19 s 10 15:00 MICHALSKI Jan MKS Polonia Warszawa 2001 U23 MZ -- JOBT Andrzej Z/3951/15 2022
21 21 s 10 15:01 GONTARCZYK Rafał RLTL Optima Radom 1989 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/4024/11 2022
22 22 s 10 15:01 KUSTER Sylwester Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 1985 Masters SL -- OPUCHLIK Tomasz Z/6339/22 2022
23 23 s 10 15:01 STARZYŃSKI Andrzej AZS UMCS Lublin 1990 Sen LU -- B.D. Z/6660/22 2022
24 24 s 10 15:04 DAMENTKA Kamil niest. Gdańsk 1998 Sen PM --
25 25 s 10 15:09 WIĘCKOWSKI Łukasz RLTL Optima Radom 1995 Sen MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/2624/20 2022
26 26 s 10 15:13 KUCHARSKI Bartosz SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław B.D. Z/1215/16 2022 LDK!
27 28 s 10 15:16 KULESZA Robert KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1999 Sen WP -- GRZEGOROWSKA Kamila B.D. Z/0986/16 2022
28 27 s 10 15:16 BISKUPSKI Tomasz LKB Rudnik 1994 Sen SK -- B.D. DUDEK Sylwester , Z/3289/17 , 2022 2
29 29 s 10 15:16 OCHAL Paweł KS Prefbet-Sonarol 1981 Masters PD -- B.D. Z/0139/13 2022
30 30 s 10 15:20 DZIOBA Mateusz Biegaj z Pasją Szklarska Poręba 1995 Sen DS -- B.D. B.D. , Z/8273/21 , 2021
31 31 s 10 15:20 LEWANDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1992 Sen PM -- ŚWIATCZYŃSKI Wojciech Z/9320/21 2022
32 32 s 10 15:21 PATECKI Marcin Stowarzyszenie Piekielni Warszawa 1989 Sen MZ -- B.D. B.D. , Z/4811/19 , 2022
33 33 s 10 15:22 KACZOR Jan WLKS Wrocław 2002 U23 DS -- B.D. Z/7696/21 2022 LDK!
34 34 s 10 15:27 CZYŻKOWSKI Paweł KS AZS UWM Olsztyn 1985 Masters WN -- KOPEĆ Wojciech Z/9279/21 2021
35 35 s 10 15:29 KUBIAK Maciej UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork 1988 Sen PM -- B.D. Z/2554/19 2022
36 36 s 10 15:29 ZIĘBA Mikołaj MKL Toruń 1997 Sen KP -- WOŹNIAK Jacek B.D. Z/2755/16 2022 BEZ
37 38 s 10 15:39 ŚWIRGOŃ Adam AZS UMCS Lublin 1994 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/5089/11 2022 2
38 39 s 10 15:39 WIECZOREK Mikołaj KS Stal LA Ostrów Wlkp. 2001 U23 WP -- GRZEGOROWSKA Kamila Z/3234/17 2022
39 37 s 10 15:39 SZCZEPAŃSKI Piotr SRS Kondycja Piaseczno 2000 U23 MZ -- PARADOWSKI Wiesław Z/2078/15 2022 BEZ LDK!
40 40 s 10 15:41 GOSK Dominik Stowarzyszenie Piekielni Warszawa # 1992 Sen MZ -- B.D. Z/3154/20 2022
41 41 s 10 15:42 LOTEK Krzysztof niest. Lublin 1990 Sen LU --
42 42 s 10 15:43 MEZGLEWSKI Kamil KB Krościenko Wyżne 1999 Sen PK -- ZATORSKI Witold B.D. Z/5123/15 2022
43 43 s 10 15:43 NOWAK Kosma KS Czempion Warszawa 2003 U20 MZ -- DZICZEK Szymon Z/5380/19 2022
44 46 s 10 15:44 NOŻYŃSKI Dariusz RK Athletics Warszawa 1980 Masters MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/3176/20 2022
45 44 s 10 15:44 KUBICKI Adam niest. Warszawa 1988 Sen MZ --
46 45 s 10 15:44 MALUŚKI Tomasz OKL Oborniki 2005 U18 WP -- NOWICKI Sebastian Z/11729/21 2022
47 47 s 10 15:50 WIŚNIEWSKI Kacper KS AZS AWF Warszawa 2000 U23 MZ -- WĄSOWSKI Janusz Z/1715/15 2022
48 48 s 10 15:50 WITKOWSKI Michał SL Salos-Wodna Łódź 1989 Sen LD -- KOTELNICKI Mariusz Z/6131/21 2021
49 49 s 10 15:53 TOKARSKI Piotr niest. Warszawa 1995 Sen MZ --
50 50 s 10 15:54 KWARTA Maciej SRS Kondycja Piaseczno 1988 Sen MZ -- B.D. Z/4243/20 2021
51 51 s 10 15:56 SAWICKI Szymon GUKS Asy Dywity 1991 Sen WN -- B.D. Z/5031/22 2022
53 53 s 10 15:58 KLATKA Łukasz KRT Jelenia Góra 1999 Sen DS -- B.D. Z/0357/15 2022
54 55 s 10 16:00 ŻUCHOWSKI Michał KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Lublinie 1998 Sen LU -- B.D.
56 56 s 10 16:02 DERDOWSKI Michał LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 1993 Sen PM -- MYKOWSKI Jerzy Z/4365/11 2022 3
57 58 s 10 16:09 GOLENIEWSKI Mateusz MKL Toruń 1992 Sen KP --
58 60 s 10 16:11 JUCHNER Mateusz KS Żeglina Sieradz 1998 Sen LD -- NOWAK Mieczysław B.D. Z/0049/14 2020 2
59 59 s 10 16:11 GRAJEK Mateusz KS Stal LA Ostrów Wlkp. 1990 Sen WP -- B.D. Z/6135/21 2021
60 61 s 10 16:12 JENDRYCH Marek AKL Ursynów Warszawa 1984 Masters MZ --
62 63 s 10 16:15 TRESKA Piotr SPLA Tychy 1986 Masters SL -- B.D. Z/6868/21 2022
64 65 s 10 16:17 MATEUSIAK Radosław KS Prefbet-Sonarol 1998 Sen PD -- B.D. Z/0342/14 2022
66 68 s 10 16:25 TABER Konrad niest. Warszawa 1996 Sen MZ -- B.D. B.D. BEZ
67 67 s 10 16:25 GRUDZIŃSKI Adam AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU -- WOJCIECHOWSKI Leszek B.D. Z/1754/16 2022
68 70 s 10 16:28 MORAWSKI Robert LKS Vectra Włocławek 1978 Masters KP -- B.D. Z/12355/21 2022
71 72 s 10 16:30 ŁUKASIEWICZ Sebastian niest. Kielce 1988 Sen SK --
73 74 s 10 16:32 GOŁASZEWSKI Michał KS AZS UWM Olsztyn 1976 Masters WN -- KOPEĆ Wojciech Z/9277/21 2021
75 77 s 10 16:36 CENTKA Jakub KS Gwardia Piła 1998 Sen WP -- MARCINIAK Roman Z/1564/16 2021 2
77 79 s 10 16:38 STRZODA Marcin Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna 1997 Sen SL -- OPUCHLIK Tomasz Z/3125/21 2022
78 80 s 10 16:39 PISULSKI Adam MKS Siechnice 1980 Masters DS --
79 82 s 10 16:42 PAJĄK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 1989 Sen MZ -- STANISLAWSKI Krzysztof BEZ
82 84 s 10 16:43 CZEKAŃSKI Maciej MKS Sambor Tczew 1985 Masters PM -- B.D. Z/9122/21 2021
83 85 s 10 16:46 LEWINSKI Konrad MKL Toruń 2001 U23 KP -- WOŹNIAK Jacek Z/1869/15 2022
85 87 s 10 16:56 PRZYBYLSKI Tomasz KS Sprinterzy.com Kraków 1985 Masters MA -- B.D. Z/9497/21 2022
88 90 s 10 17:04 GÓRSKI Krystian PTT Delta Płock 2001 U23 MZ -- KĄPIŃSKI Sławomir Z/5096/18 2022 BEZ
89 100 s 10 17:19 KRYGIER Krzysztof niest. Łódź 1991 Sen LD -- B.D.
91 104 s 10 17:22 MAŁOLEPSZY Rafał niest. Wrocław 1993 Sen DS --
93 108 s 10 17:29 CHROBOT Daniel KS AZS AWF Warszawa 1997 Sen MZ -- WRONA Grzegorz Z/11046/21 2022
94 109 s 10 17:30 OLSZAŃSKI Paweł KB Sporting Międzyzdroje 1996 Sen ZP -- KRUPANEK Romuald Z/10571/21 2022 LDK!
97 114 s 10 17:42 STANKOWSKI Rafał MKS Unia Hrubieszów 1981 Masters LU -- B.D. Z/12985/21 2022
103 143 s 10 18:26 ROSZKOWSKI Łukasz KS Podlasie Białystok 1988 Sen PD -- B.D. Z/2557/18 2022

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.90705299377441 sekund