Warszawa 21 - 22.01.2023
1. Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA
60 m K
1 1 e 1 7.66 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2023
1 1 e 1 9.02 UGODZIŃSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6153/22 2023 LDK!
2 2 e 1 7.68 KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/2356/18 2023
2 4 e 1 9.58 KRÓLIKOWSKA Kaja MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3559/22 2023
3 3 e 1 7.97 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/2277/11 2023
3 5 e 1 9.64 LE¦NIAK Róża MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3561/22 2023
4 5 e 1 8.46 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. BEZ
4 12 e 1 10.46 POTĘPA Julia UKS Otrębusy 2012 U12 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10305/21 2023
5 6 e 1 8.57 KRYSZTOSIAK Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1973 Masters MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/6627/21 2022
5 14 e 1 11.51 PACEK Rozalia KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0343/22 2022
1 4 e 2 8.26 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U23 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2023
1 7 e 2 10.17 CHUDY Lena KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/1179/23 2023 LDK!
2 7 e 2 8.76 MRÓZ Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- ANKIEWICZ-OBUKOWICZ Emilia B.D. Z/4449/15 2022
2 9 e 2 10.23 TYRALIK Klara KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0505/23 2023
3 11 e 2 10.45 PAUL Lucyna UKS Falenica Warszawa 2014 U12 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/1075/23 2023
4 13 e 2 11.44 POMARAŃSKA Maja KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6548/22 2023 LDK!
5 15 e 2 11.86 KOWALCZYK Krystyna UKS Falenica Warszawa 2012 U12 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/1077/23 2023
1 1 e 3 7.96 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
1 2 e 3 9.13 BOLCZAK Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10572/21 2023
2 2 e 3 8.08 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
2 3 e 3 9.45 ROGOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1751/22 2023
3 3 e 3 8.19 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2023
3 6 e 3 10.01 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4006/21 2023 LDK!
4 4 e 3 8.41 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
4 8 e 3 10.18 KRÓLIKOWSKA Klara MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3560/22 2023
5 6 e 3 8.71 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2005 U20 SK -- OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
5 10 e 3 10.41 TRZEBIENIAK Kaja UKS Falenica Warszawa 2014 U12 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/1037/23 2023
1 1 e 4 8.20 ZACHARZ Julia KKL Kielce 2005 U20 SK -- TIETIERIN Paweł Z/1233/20 2022 LDK!
1 5 e 4 8.68 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
2 3 e 4 8.47 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U20 SK -- JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK!
2 7 e 4 8.82 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0811/20 2023 LDK!
3 5 e 4 8.58 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/12475/21 2022 LDK!
4 11 e 4 8.82 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2022 LDK!
1 2 e 5 8.10 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
1 1 e 5 8.10 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2023
1 2 e 5 8.42 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/5809/22 2023 LDK!
2 4 e 5 8.47 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/11780/21 2022 LDK!
3 3 e 5 8.29 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2023 LDK!
3 12 e 5 8.89 GORCZYŃSKA Maja MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/11738/21 2023
4 4 e 5 8.33 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
4 14 e 5 8.94 PUCHAŁA Zofia KKL Kielce 2006 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/0481/21 2023 LDK!
5 9 e 5 8.47 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD -- RADKE Karol RADKE Karol , Z/4297/19 , 2023
5 16 e 5 9.02 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2023 LDK!
1 5 e 6 8.43 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3917/19 2022 LDK!
1 6 e 6 8.60 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
2 8 e 6 8.46 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2023 BEZ LDK!
2 9 e 6 8.78 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3138/20 2023 LDK!
3 7 e 6 8.46 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2023
3 10 e 6 8.81 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
4 11 e 6 8.60 PRZEMYŁSKA Karolina MUKS Płock 2007 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław DOBRZENIAK Jarosław , Z/0954/20 , 2022 LDK!
4 15 e 6 8.95 KUBEŁ Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/0683/22 2023 LDK!
5 21 e 6 8.86 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2023 LDK!
5 18 e 6 9.13 PÓŁTORAK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1743/20 2023 LDK!
1 13 e 7 8.65 LEWANDOWSKA Karolina UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ -- RADKE Karol RADKE Karol Z/0866/22 2022 LDK!
1 17 e 7 9.09 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
2 16 e 7 8.74 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/2513/22 2023
2 22 e 7 9.16 LESIUK Lena KS AZS AWF Warszawa 2011 U14 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/4176/21 2023 LDK!
3 18 e 7 8.77 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
3 28 e 7 9.46 WOJTASIK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4335/20 2023 LDK!
4 19 e 7 8.81 KˇCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2023
4 30 e 7 9.52 MAJEWSKA Amelia KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3705/20 2023 LDK!
5 32 e 7 9.80 AUGUSTYNOWICZ Martyna MKS Syrena Warszawa 2011 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/1388/22 2023 LDK!
5 33 e 7 12.93 RZEPIELA Barbara KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0869/21 2022
1 12 e 8 8.63 MARCIŃCZYK Martyna MKS Polonia Warszawa 2007 U18 MZ -- TARASIUK Paweł # Z/12988/21 2023
1 27 e 8 9.43 DROGOŃ Weronika MUKS Płock 2010 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/5174/22 2023 LDK!
2 14 e 8 8.70 JAMROZ Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2082/21 2023 LDK!
2 33 e 8 10.00 HENDIGERY Lena MKS Syrena Warszawa 2011 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/0964/22 2023 LDK!
3 20 e 8 8.85 HNATCZUK Julia KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0888/21 2022
3 34 e 8 10.03 STĘPNIAK Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3702/20 2023 LDK!
4 23 e 8 8.88 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2023 LDK!
4 38 e 8 10.34 KAMIŃSKA Łucja KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/6538/22 2022
5 24 e 8 8.90 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
5 41 e 8 10.58 JANISZEWSKA Elżbieta MKS Syrena Warszawa 2010 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4188/21 2023 LDK!
1 26 e 9 9.07 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2023 LDK!
1 21 e 9 9.16 PU¦CIAN Hanna UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/3548/22 2023 LDK!
2 25 e 9 9.27 ROGOWSKA Amelia OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/5404/22 2023
2 28 e 9 9.28 ROWIŃSKA Iga UKS Młodzik Warszawa 2007 U18 MZ -- RADKE Karol Z/3774/22 2022
3 29 e 9 9.29 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/13312/21 2023
3 35 e 9 10.10 GŁADYSZ Patrycja UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4928/21 2023 LDK!
4 30 e 9 9.30 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
4 40 e 9 10.57 WŁOCZEWSKA Zuzanna UKS Falenica Warszawa 2011 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/6632/22 2023 LDK!
5 32 e 9 9.85 PÓŁTORZYCKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/13310/21 2022
5 42 e 9 12.37 KOWALCZYK Klara UKS Falenica Warszawa 2011 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/1076/23 2023 LDK!
1 10 e 10 8.60 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2023
1 8 e 10 8.67 JUSZCZUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1328/22 2023 LDK!
2 22 e 10 8.86 PRZYBYSZ Monika KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0883/21 2023
2 13 e 10 8.94 RADECKA Łucja AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/3527/22 2023
3 25 e 10 8.97 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2023
3 31 e 10 9.78 KAROLAK Laura AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/14767/21 2023
4 27 e 10 9.21 KACZMARSKA Martyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/1199/23 2023
4 36 e 10 10.33 PRZEMYŁSKA Anna MUKS Płock 2011 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2592/22 2023 LDK!
5 31 e 10 9.31 KULAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0910/21 2022 LDK!
5 39 e 10 10.46 KRUGLIŃSKA Lena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2011 U14 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3260/22 2023
1 6 e 11 8.44 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2023
1 20 e 11 9.15 KRZYŻANOWSKA Ewelina OKS Skra Warszawa 2010 U14 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1187/23 2023
2 15 e 11 8.73 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
2 26 e 11 9.40 DRABIK Julia UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/1189/23 2023 LDK!
3 17 e 11 8.75 ARKUSZEWSKA Julia UKS Młodzik Warszawa 2006 U18 MZ -- RADKE Karol Z/4223/18 2022 LDK!
3 29 e 11 9.46 MADZIAR Nadia UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Adam Z/3627/22 2023 LDK!
1 1 e 12 8.06 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3192/21 2023 LDK!
1 7 e 12 8.65 FAMULSKA Maria SKS Feniks Siedlce 2010 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/1589/23 2023
2 3 e 12 8.21 STOMA Zofia KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0911/21 2023 LDK!
2 19 e 12 9.13 CHALABA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał # Z/0569/22 2023 LDK!
3 6 e 12 8.32 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/5561/22 2023 LDK!
3 23 e 12 9.18 UCHMAŃSKA Anna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/1194/23 2023 LDK!
4 13 e 12 8.65 TYMOSZCZUK Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0908/21 2022 LDK!
4 24 e 12 9.26 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
5 17 e 12 8.78 GARBACZEWSKA Urszula MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/5079/19 2023
5 37 e 12 10.33 BRODA Liliana KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2011 U14 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/5786/22 2022
1 4 e 13 8.24 SOCHACKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2009 U16 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0573/23 2023 LDK!
2 5 e 13 8.28 RAMA Pola KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0637/23 2023
3 7 e 13 8.44 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/1095/22 2023
4 8 e 13 8.50 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
5 11 e 13 8.57 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2023
1 14 e 14 8.65 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
2 15 e 14 8.70 ŁUCZYK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/3707/20 2023 LDK!
3 22 e 14 8.87 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3193/21 2023 LDK!
4 33 e 14 9.02 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
5 35 e 14 9.03 DENEKA Hanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U16 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3505/22 2023
1 9 e 15 8.50 BODIO Helena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2009 U16 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/1130/23 2023 LDK!
2 12 e 15 8.62 BˇK Julia WLKS Nowe Iganie 2009 U16 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/12797/21 2022 LDK!
3 18 e 15 8.80 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0687/20 2023 LDK!
4 30 e 15 8.97 STAWICKA Eliza UKS MTE Milanówek 2009 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3379/20 2023 LDK!
5 31 e 15 8.99 ŁASZKIEWICZ Kalina KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/14561/21 2023
1 25 e 16 8.94 KOPEĆ Liwia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/4338/20 2023 LDK!
2 39 e 16 9.13 KRASUSKA Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/3708/20 2023 LDK!
3 41 e 16 9.23 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
4 43 e 16 9.31 NOWAK Natalia RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/14861/21 2023
5 45 e 16 9.34 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2023 LDK!
1 20 e 17 8.85 SIECZKA Hanna OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/0966/21 2022
2 29 e 17 8.95 DˇBROWSKA Lena KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKI Maksymilian , Z/3706/20 , 2023 LDK!
3 48 e 17 9.39 URBAŃSKA Julia RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/6512/21 2023
4 50 e 17 9.47 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2022
5 53 e 17 9.78 WI¦NIEWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2009 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/2968/22 2023
1 27 e 18 8.94 NUNEZ-KRAJEWSKA Anika UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -- B.D. Z/3768/22 2023
2 26 e 18 8.94 NABIAŁEK Lena UKS Sporting Zielonki 2009 U16 MZ -- B.D. Z/4077/22 2023
3 36 e 18 9.04 JAWOROWSKA Maja UKS Sporting Zielonki 2009 U16 MZ -- B.D. Z/3767/22 2023
4 40 e 18 9.22 LI¦KIEWICZ Weronika UKS Młodzik Warszawa 2008 U16 MZ -- RADKE Karol Z/5793/22 2022
5 55 e 18 9.98 KŁÓDKIEWICZ Maria UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -- B.D. Z/4079/22 2023
1 34 e 19 9.03 LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7240/21 2022
2 38 e 19 9.11 OGRODNIK Antonia UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2009 U16 MZ -- PAWELEC Dariusz B.D. Z/3149/21, Z/3289/23 2022, 2023
3 42 e 19 9.30 SABAK Julia UKS Sporting Zielonki 2009 U16 MZ -- B.D. Z/4147/22 2023
4 51 e 19 9.57 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2022 LDK!
5 56 e 19 10.61 SZMYTKOWSKA Nikola MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0043/23 2023 LDK!
1 2 e 20 8.16 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2023
2 24 e 20 8.91 KUBALAK Karolina OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/13571/21 2023
3 23 e 20 8.91 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
4 32 e 20 9.01 POLITOWSKA Dominika KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1419/22 2023 LDK!
5 44 e 20 9.32 WO¬NICKA Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/14122/21 2023
1 19 e 21 8.84 LESZCZYŃSKA Natalia MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/5413/22 2023
2 21 e 21 8.85 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
3 37 e 21 9.05 CZYKWIN Martyna MKS Syrena Warszawa 2008 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/0965/22 2023 LDK!
4 47 e 21 9.38 CICHY Michalina MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1246/23 2023
5 54 e 21 9.94 DYRDA Apolonia KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/11494/21 2023
1 16 e 22 8.74 DZIĘCIOŁOWSKA Eliza KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0886/21 2023 LDK!
2 28 e 22 8.95 BŁU¦ Hanna KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0882/21 2023
3 46 e 22 9.37 JANISZEWSKA Barbara MKS Syrena Warszawa 2008 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4187/21 2023 LDK!
4 57 e 22 10.64 WŁOSZEK Aleksandra KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- B.D. Z/1167/23 2023
1 10 e 23 8.54 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/4717/19 2023
2 49 e 23 9.41 MATYSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5314/22 2023 LDK!
3 52 e 23 9.67 URBAN Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- B.D. Z/1193/23 2023
1 1 f 1 7.68 KOŁODZIEJ Ada KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- B.D. B.D. KĘDZIOR Paweł , Z/0183/12 , 2023
1 1 f 1 8.94 BOLCZAK Hanna OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10572/21 2023
2 2 f 1 7.84 BAĆMAGA Dominika KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ -- WOJTKOWSKI Maciej Z/2277/11 2023
2 2 f 1 8.99 UGODZIŃSKA Wiktoria KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6153/22 2023 LDK!
3 3 f 1 8.37 WITKOWSKA Maria KS Czempion Warszawa 2003 U23 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/0362/17 2023
3 3 f 1 9.45 ROGOWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2013 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/1751/22 2023
4 4 f 1 8.49 BUZA Aleksandra KS AZS AWF Warszawa 1998 Sen MZ -- B.D. BEZ
4 4 f 1 9.57 LE¦NIAK Róża MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3561/22 2023
5 5 f 1 9.57 KRÓLIKOWSKA Kaja MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3559/22 2023
  f 1 DNF KRAWCZYK Aleksandra KS Warszawianka W-wa 2003 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/2356/18 2023
1 1 f 2 7.94 KWASIBORSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2004 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2345/19 2023 3
1 6 f 2 9.96 STELMASZCZYK Magdalena KS Atak Agrykola Warszawa 2013 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4006/21 2023 LDK!
2 2 f 2 8.09 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ -- LDK!
2 7 f 2 9.99 TYRALIK Klara KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2012 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0505/23 2023
3 3 f 2 8.20 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2023
3 8 f 2 10.06 CHUDY Lena KM Aktywni Sochaczew 2012 U12 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/1179/23 2023 LDK!
4 4 f 2 8.40 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
4 9 f 2 10.16 KRÓLIKOWSKA Klara MKS Polonia Warszawa 2012 U12 MZ -- TARASIUK Paweł Z/3560/22 2023
5 5 f 2 8.71 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
5 10 f 2 10.39 TRZEBIENIAK Kaja UKS Falenica Warszawa 2014 U12 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/1037/23 2023
1 1 f 3 8.01 HABROWICZ Ewa RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/3258/21 2023
1 1 f 3 8.46 BARYŁKA Nina OKS Skra Warszawa 2011 U14 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/11780/21 2022 LDK!
2 2 f 3 8.23 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
2 2 f 3 8.55 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/5809/22 2023 LDK!
3 3 f 3 8.25 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2023 LDK!
3 3 f 3 8.64 FAMULSKA Maria SKS Feniks Siedlce 2010 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/1589/23 2023
4 4 f 3 8.27 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
4 4 f 3 8.68 JUSZCZUK Zuzanna PUKS Jedynka Łosice 2010 U14 MZ -- WOLIŃSKI Michał Z/1328/22 2023 LDK!
5 9 f 3 8.57 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3917/19 2022 LDK!
5 5 f 3 8.72 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
1 6 f 4 8.44 ANGLART Julianna KS Polanik Piotrków Trybunalski 2006 U18 LD -- RADKE Karol RADKE Karol , Z/4297/19 , 2023
1 5 f 4 8.44 STEFAŃSKA Marika KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/3547/21 2023
1 6 f 4 8.84 DURAJ Lena KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3138/20 2023 LDK!
2 7 f 4 8.86 RADECKA Łucja AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/3527/22 2023
3 7 f 4 8.46 HYLLUS Julia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/12621/21 2023
3 8 f 4 8.94 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
4 8 f 4 8.49 GIL Natalia KS Orzeł Warszawa 2006 U18 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/5567/18 2023 BEZ LDK!
4 9 f 4 8.97 KUBEŁ Aleksandra UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/0683/22 2023 LDK!
5 10 f 4 8.58 PLIATSIKA Xenia RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2196/19 2023
1 1 f 5 8.16 KOPROWSKA Maja OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0998/20 2023
2 2 f 5 8.20 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3192/21 2023 LDK!
3 4 f 5 8.23 SOCHACKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2009 U16 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0573/23 2023 LDK!
4 5 f 5 8.24 RAMA Pola KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0637/23 2023
1 3 f 6 8.21 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona Z/5561/22 2023 LDK!
2 6 f 6 8.32 BODIO Helena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2009 U16 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/1130/23 2023 LDK!
3 7 f 6 8.48 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- KRAWCZYK Michał # Z/1095/22 2023
4 9 f 6 8.50 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
4 8 f 6 8.50 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/4717/19 2023
200 m K
1 1 s 1 27.40 LITWINIEC Karolina UKS Orzełki Warszawa 2004 U20 MZ IV LDK!
2 2 s 1 29.17 DZIEWICKA Lidia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2792/20 2023 LDK!
3 4 s 1 29.51 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2023 BEZ LDK!
1 5 s 2 29.86 CHALABA Julia UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0680/22 2023 LDK!
2 6 s 2 30.47 MUCHA Patrycja UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. 2005 U20 SK -- OZDOBA Janusz SIDOWSKI Krzysztof # , Z/3936/18 , 2023 5 LDK!
3 8 s 2 32.46 OŁDAK Martyna UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0683/20 2023 LDK!
1 3 s 3 29.42 MATUSZEWSKA Amelia AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- B.D. Z/11590/21 2022
2 7 s 3 30.65 MACIEJEWSKA Antonina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/2616/22 2023
300 m K
1 1 s 1 43.78 TRAWIŃSKA Maria UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- BOROŃ Adam Z/4356/20 2023 LDK!
2 2 s 1 44.90 GIBAS Wiktoria UKS Orzełki Warszawa 2007 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3917/19 2022 LDK!
3 3 s 1 46.20 WŁODARKIEWICZ Weronika KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/3703/20 2022 LDK!
1 4 s 2 46.29 GAWLAS Anna KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4413/19 2023
2 5 s 2 48.90 ZAJˇC Aleksandra OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/2724/21 2023
1 1 s 3 46.48 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2023
2 6 s 3 52.84 AKONOM Natalia MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/13312/21 2023
1 1 s 4 46.38 GAŁAJ Matylda AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ IV SKORUPSKI Szymon Z/4717/19 2023
2 6 s 4 48.61 BIGAJ Nikola KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0654/21 2022
3 7 s 4 49.35 KIEWRA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3722/20 2023 LDK!
4 10 s 4 51.21 POLAK Zuzanna KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0645/21 2022
5 17 s 4 53.01 STAWICKA Eliza UKS MTE Milanówek 2009 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3379/20 2023 LDK!
1 2 s 5 47.12 ŁUCZYK Julia KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ V OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/3707/20 2023 LDK!
2 3 s 5 47.67 PAWLAK Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ V BOROŃ Aldona Z/5561/22 2023 LDK!
3 11 s 5 51.43 NUNEZ-KRAJEWSKA Anika UKS Sporting Zielonki 2008 U16 MZ -- B.D. Z/3768/22 2023
4 14 s 5 51.75 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2023 LDK!
5 15 s 5 52.35 PYTLARCZYK Zofia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0648/21 2022
6 19 s 5 53.52 KARCZEWSKA Marta KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena # Z/4341/20 2023 LDK!
1 4 s 6 48.17 TROKOWSKA Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN V PYTLARCZYK Paweł Z/0653/21 2022
2 5 s 6 48.18 BˇK Julia WLKS Nowe Iganie 2009 U16 MZ V CHOJECKA-LEANDRO Lidia # Z/12797/21 2022 LDK!
3 18 s 6 53.21 WI¦NIEWSKA Lena UKS MTE Milanówek 2009 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/2968/22 2023
4 20 s 6 57.03 SZMYTKOWSKA Nikola MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0043/23 2023 LDK!
5 21 s 6 60.85 GODLEWSKA Lena MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/0483/23 2023
6 22 s 6 62.55 ŁUKOWSKA Maja Ducla Academy Warszawa 2014 U12 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2677/21 2023
1 8 s 7 50.10 SZCZEPAŃSKA Karolina MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1244/23 2023
2 9 s 7 50.62 DENEKA Hanna LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U16 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/3505/22 2023
3 12 s 7 51.44 STAWIECKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2008 U16 MZ -- JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0695/22 2023
4 13 s 7 51.75 URBAN Adrianna UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- B.D. Z/1193/23 2023
5 16 s 7 52.46 LESZCZYŃSKA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/7240/21 2022
500 m K
1 1 s 1 1:22.53 MARCINIAK Julia OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/1912/16 2023
2 2 s 1 1:28.38 ZAJˇC Patrycja MUKS Płock 2007 U18 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław MIESZKOWSKI Piotr , Z/0955/20 , 2022 LDK!
3 3 s 1 1:31.30 KORYCKA Anna UKS MTE Milanówek 2007 U18 MZ -- SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/0831/18 , 2023 BEZ LDK!
600 m K
1 1 s 1 1:33.82 STRZEŻYSZ Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/5070/18 2023 4
2 2 s 1 1:34.09 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022
3 3 s 1 1:47.27 CHODKOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/2341/19 2023 4
4 4 s 1 1:50.02 WIERZBOWSKA Małgorzata UKS Siódemka Ostrołęka 2005 U20 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1260/17 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 2:05.78 WUCZYŃSKA Maria Ducla Academy Warszawa 2005 U20 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/1229/23 2023
1 1 s 2 1:46.33 KOWALCZYK Natalia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ V BOGUCKI Michał Z/5809/22 2023 LDK!
2 2 s 2 1:47.01 DUDEK Natasza MKS Polonia Warszawa 2010 U14 MZ V TARASIUK Paweł Z/12993/21 2023
3 3 s 2 1:49.92 TOBOŁA-PERTKIEWICZ Zofia MKS Polonia Warszawa 2010 U14 MZ V TARASIUK Paweł Z/9080/21 2023
4 5 s 2 1:52.10 PAJOR Nadia Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/5805/22 2023
5 6 s 2 1:52.22 BANY Monika UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2011 U14 MZ -- PAWELEC Dariusz B.D. Z/4318/20, Z/3276/23 2022, 2023
6 7 s 2 1:54.69 MARYL Łucja Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/6607/22 2023
7 10 s 2 1:58.44 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0571/22 2023 LDK!
1 8 s 3 1:56.55 PAŁYSA Alicja Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2679/21 2023
2 9 s 3 1:58.14 BĘTKOWSKA Maja RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/9150/21 2023
3 11 s 3 2:01.12 RYTEL Emilia MKS Pogoń Siedlce 2011 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1185/22 2023
4 13 s 3 2:02.99 RADECKA Łucja AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/3527/22 2023
5 14 s 3 2:03.84 KAROLAK Laura AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/14767/21 2023
6 15 s 3 2:05.12 GAS Liliana UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0567/22 2023 LDK!
7 16 s 3 2:05.67 ZIMOWICZ Alicja Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2683/21 2023
1 17 s 4 2:05.69 KARPINIAK Pola KS Jelonki Dobre Miasto 2011 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0649/21 2022
2 19 s 4 2:08.28 MADZIAR Nadia UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- BOROŃ Adam Z/3627/22 2023 LDK!
3 20 s 4 2:09.40 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0570/22 2023 LDK!
4 22 s 4 2:11.26 KROPIEWNICKA Lilianna AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/14793/21 2023
5 23 s 4 2:12.07 LASKUS Kamila AKL Ursynów Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/3532/22 2023
6 26 s 4 2:20.27 CZAPLEJEWICZ Wiktoria KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/13700/21 2022
1 4 s 5 1:52.03 NOCEŃ Hanna WLKS Nowe Iganie 2010 U14 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia Z/1382/22 2022
2 12 s 5 2:02.25 ZIMOŃ Aleksandra Ducla Academy Warszawa 2010 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/6712/22 2023
3 18 s 5 2:07.22 MO¦CICKA Gabriela MKS Pogoń Siedlce 2011 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1184/22 2023
4 21 s 5 2:10.38 POPEK Maria MKS Pogoń Siedlce 2011 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1121/23 2023
5 24 s 5 2:12.94 ZDUNEK Paulina MKS Pogoń Siedlce 2010 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1243/23 2023
6 25 s 5 2:13.14 MARCINKOWSKA Lilla UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/3242/21 2023 LDK!
1 1 s 6 2:03.19 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2023 LDK!
2 2 s 6 2:05.68 MURAWSKA Róża RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14214/21 2023
3 3 s 6 2:06.25 WRZESZCZ Hanna RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6155/22 2023
1 1 s 7 1:53.83 ŁASZENKOW Amelia KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/0377/18 2022 BEZ LDK!
2 2 s 7 1:54.87 PIER¦CIŃSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/8822/21 2023
3 3 s 7 1:54.90 CZUBKOWSKA Pola Ducla Academy Warszawa 2007 U18 MZ -- DUKLANOWSKI Hubert Z/6231/22 2023
4 4 s 7 2:01.05 ZEMBROWSKA Aleksandra MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/0977/23 2023
1 1 s 8 1:43.19 GIEJBATOW Julia UKS Filipides Teresin 2008 U16 MZ IV ANDRYSZCZYK Andrzej Z/1569/19 2023 LDK!
2 2 s 8 1:44.35 CHŁOPIK Łucja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta SOBIERAJ Aneta , Z/2007/19 , 2023 BEZ LDK!
3 3 s 8 1:45.66 RUSIŁOWICZ Kornelia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ IV DˇBROWSKI Dariusz Z/3999/20 2023 LDK!
4 4 s 8 1:47.37 SZYMAŃSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ V GRALEWSKI Wojciech Z/6693/22 2023 LDK!
5 5 s 8 1:49.34 WACŁAWCZYK Barbara UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U16 MZ V GLINICKI Jarosław Z/0563/22 2023
6 6 s 8 1:49.75 SZCZYGIELSKA Anita MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ V KOSIERADZKI Łukasz Z/14498/21 2023
7 9 s 8 1:53.77 ŻOCHOWSKA Bianka MKS Pałac Młodzieży Katowice 2008 U16 SL -- B.D. Z/4079/20 2023
8 12 s 8 1:59.19 KOSTYRA Julia KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0651/21 2022
1 7 s 9 1:50.68 PAWLUSIEWICZ Alicja MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/14500/21 2023
2 8 s 9 1:50.89 KOŻUSZEK Dominika KS Jelonki Dobre Miasto 2009 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0650/21 , 2022 LDK!
3 10 s 9 1:56.87 MATYSKA Oliwia UKS Filipides Teresin 2009 U16 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/5314/22 2023 LDK!
4 11 s 9 1:58.02 BIELECKA Kinga UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2009 U16 MZ -- PAWELEC Dariusz B.D. Z/3150/21, Z/3389/23 2022, 2023
5 12 s 9 2:00.27 TOMASZEWSKA Lena KS Jelonki Dobre Miasto 2008 U16 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł , Z/0652/21 , 2022 LDK!
6 13 s 9 2:00.59 SIEŃCZYK Zofia KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/1352/22 2023
7 14 s 9 2:08.25 PERZANOWSKA Lena UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0185/22 2023 LDK!
1000 m K
1 1 s 1 2:56.44 GAJDA Sylwana KS AZS AWF Warszawa 1999 Sen MZ -- B.D. WRONA Grzegorz , Z/4775/19 , 2022
2 2 s 1 3:03.27 SZYDŁOWSKA Julia UKS Żaczek Połaniec 2004 U20 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir , Z/3619/17 , 2023 4 LDK!
3 3 s 1 3:17.97 ZAWADZKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0979/23 2023
  s 1 DNF BUDZIŁEK Martyna UKS Siódemka Ostrołęka 1996 Sen MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/0397/12 2023 3
1 1 s 2 3:28.98 CHMIELEWSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- B.D. TEKLAK Andrzej TEKLAK Andrzej WRONA Grzegorz , Z/1570/22 , 2023 LDK!
2 2 s 2 3:30.45 KOMOROWSKA Helena OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna Z/10396/21 2023
3 3 s 2 3:44.53 HAPUNOWICZ Anna MKS Pogoń Siedlce 2006 U18 MZ -- B.D. Z/2703/20 2023 LDK!
1 1 s 3 3:30.09 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ V OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4343/20 2023 LDK!
60 m pł K DzSt (76.2/7.5) K
1 1 e 1 9.90 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
2 2 e 1 10.86 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
3 5 e 1 11.25 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
4 8 e 1 11.53 LUTOMIRSKA Joanna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2790/20 2023 LDK!
5 11 e 1 11.95 DŁUTOWSKA Anna KS AZS AWF Warszawa 2010 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4061/21 2023 LDK!
1 3 e 2 10.96 PÓŁTORAK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1743/20 2023 LDK!
2 4 e 2 11.20 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
3 6 e 2 11.37 UCHMAŃSKA Anna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/1194/23 2023 LDK!
4 7 e 2 11.45 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
5 13 e 2 14.92 HENDIGERY Lena MKS Syrena Warszawa 2011 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/0964/22 2023 LDK!
1 9 e 3 11.69 CHALABA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał # Z/0569/22 2023 LDK!
2 10 e 3 11.74 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
3 12 e 3 12.35 AUGUSTYNOWICZ Martyna MKS Syrena Warszawa 2011 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/1388/22 2023 LDK!
  e 3 DNF JANISZEWSKA Elżbieta MKS Syrena Warszawa 2010 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4188/21 2023 LDK!
1 1 f 1 9.83 KARY¦ Hanna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4360/20 2023 LDK!
2 2 f 1 10.83 BADER-STRZAŁA Adrianna KS Orzeł Warszawa 2010 U14 MZ -- PODRAŻKO Marian Z/3205/21 2023 LDK!
3 3 f 1 10.97 PÓŁTORAK Oliwia UKS Siódemka Ostrołęka 2010 U14 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/1743/20 2023 LDK!
4 4 f 1 11.26 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
5 5 f 1 11.46 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 2 e 1 9.67 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2022 LDK!
2 3 e 1 9.91 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2791/20 2023 LDK!
3 4 e 1 10.28 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2023
4 5 e 1 10.69 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4343/20 2023 LDK!
1 1 e 2 9.44 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U16 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3424/21 2022 LDK!
2 6 e 2 10.81 GOTOWIEC Barbara UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3921/19 2023 LDK!
3 7 e 2 10.83 LUBOWICKA Łucja OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/12885/21 2023
4 8 e 2 12.11 PYSKŁO Julia UKS Siódemka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13424/21 2023 LDK!
1 8 e 3 11.08 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0898/21 2023 LDK!
2 9 e 3 11.61 JANISZEWSKA Barbara MKS Syrena Warszawa 2008 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4187/21 2023 LDK!
3 10 e 3 11.66 BOLCZAK Maria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/0995/20 2023
4 11 e 3 12.00 POLITOWSKA Dominika KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1419/22 2023 LDK!
1 1 f 1 9.38 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U16 MZ -- WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3424/21 2022 LDK!
2 2 f 1 9.76 ŁODZIŃSKA Zofia UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/2791/20 2023 LDK!
3 3 f 1 9.79 NOWAKOWSKA Jagoda UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD -- KORWEK Joanna Z/3819/19 2022 LDK!
4 4 f 1 10.21 PETRALLIS Aleksandra RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- RACZYŁO Damian Z/6514/21 2023
5 5 f 1 10.59 RACHWALSKA Zofia KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian # Z/4343/20 2023 LDK!
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.82 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2023 LDK!
2 2 e 1 8.83 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
3 7 e 1 9.65 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
4 6 e 1 9.65 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
5 9 e 1 9.72 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ -- BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
1 4 e 2 9.45 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2022
2 5 e 2 9.51 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2023 LDK!
3 8 e 2 9.70 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
4 10 e 2 10.10 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3911/19 2023 LDK!
5 11 e 2 10.28 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
1 3 e 3 9.16 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ -- B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2023 5 LDK!
2 12 e 3 10.68 SZWARC Natalia KKL Kielce 2006 U18 SK -- TIETIERIN Paweł Z/12475/21 2022 LDK!
3 13 e 3 10.75 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/2513/22 2023
4 14 e 3 11.23 SADOWSKA Julia MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/8062/21 2023 LDK!
1 1 f 1 8.68 KIELAR Amelia LKS Górnik Wałbrzych 2006 U18 DS -- BANASZEK Grzegorz Z/0642/19 2023 LDK!
2 2 f 1 8.71 JAGIEŁŁO Aleksandra UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5442/18 2023 LDK!
3 3 f 1 9.12 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ -- B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2023 5 LDK!
4 4 f 1 9.42 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2023 LDK!
5 5 f 1 9.46 MARCZUK Maja SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/3213/21 2022
60 m pł K K
1 1 e 1 8.50 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP -- B.D. RZEPKA Marek , Z/0250/15 , 2023
2 2 e 1 8.90 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
3 3 e 1 9.09 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2023
1 1 e 2 8.74 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK!
2 2 e 2 9.82 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
3 3 e 2 10.12 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
4 4 e 2 10.99 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U20 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2022 4 LDK!
1 1 f 1 8.41 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP -- B.D. RZEPKA Marek , Z/0250/15 , 2023
2 2 f 1 8.81 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ -- RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
3 3 f 1 9.05 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2023
1 1 f 2 8.81 OLSZAK Maja LKS Górnik Wałbrzych 2004 U20 DS -- ULIASZ Małgorzata NOWAK Adam BANASZEK Grzegorz ULIASZ Małgorzata , Z/1799/17 , 2023 2 LDK!
2 2 f 2 9.98 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
3 3 f 2 10.20 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.45 JURCZAK Aleksandra UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ IV RODOWALD Olaf Z/2051/21 2023 LDK!
1 1 f 1 1.74 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2023 LDK!
2 2 f 1 1.40 IGNACIUK Katarzyna UKS Orzełki Warszawa 2010 U14 MZ V BOGUCKI Michał Z/2789/20 2023 LDK!
2 2 f 1 1.65 BURLEWICZ Barbara KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II RZEPKA Marek RZEPKA Marek , Z/0311/18 , 2022 LDK!
3 3 f 1 1.35 GLINKA Renata MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12532/21 2023
3 3 f 1 1.60 DOBKOWSKA Aleksandra OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/2873/19 , 2023 LDK!
3 3 f 1 1.60 GAJDA Julia UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ III RODOWALD Olaf Z/0687/20 2023 LDK!
4 4 f 1 1.35 WŁODARCZYK Sandra MKS Pułtusk 2010 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/12533/21 2023
5 5 f 1 1.30 MARSOP Antonina UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5460/21 2023 LDK!
5 5 f 1 1.55 POLKOWSKA Katarzyna KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III SOBIERAJ Aneta RZEPKA Marek , Z/1100/18 , 2022 LDK!
6 6 f 1 1.30 ¦LIWIŃSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2011 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3937/22 2023
6 6 f 1 1.55 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ III B.D. # Z/3669/20 2023 LDK!
7 7 f 1 1.25 NOWAK Anna UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11707/21 2023 LDK!
7 7 f 1 1.50 NAWROCKA Zofia UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5218/22 2023 LDK!
8 8 f 1 1.25 WALESIAK Julia RK Athletics Warszawa 2010 U14 MZ -- RACZYŁO Damian Z/3254/21 2023
8 8 f 1 1.25 UCHMAŃSKA Anna UKS LA Basket Warszawa 2011 U14 MZ -- B.D. Z/1194/23 2023 LDK!
8 8 f 1 1.50 BODIO Helena LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2009 U16 MZ IV JĘDRZEJCZYK Dominika Z/1130/23 2023 LDK!
9 9 f 1 1.50 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
10 10 f 1 1.25 PIKORA Patrycja Katarzyna MKS Pułtusk 2011 U14 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3938/22 2023
10 10 f 1 1.45 KATA Magdalena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU IV B.D. GDAŃSKA Małgorzata WAWRZUSISZYN Tomasz , Z/0430/20 , 2023 LDK!
11 11 f 1 1.25 SEPEŁOWSKA Ewelina MKS Pułtusk 2011 U14 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/3939/22 2023
11 11 f 1 1.35 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2023
11 11 f 1 1.35 JAWORSKA Katarzyna MKS Pułtusk 2009 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11740/21 2023
12 12 f 1 1.25 TALAREK Zuzanna KS Atak Agrykola Warszawa 2010 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/14288/21 2023
13 13 f 1 1.20 PAWLUKOJĆ Emilia UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0570/22 2023 LDK!
13 13 f 1 1.35 SOBCZAK Alicja UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ -- B.D. RODOWALD Olaf , Z/3491/22 , 2023 LDK!
14 14 f 1 1.20 TURYK Matylda MKS Syrena Warszawa 2011 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4192/21 2023 LDK!
14 14 f 1 1.30 JANISZEWSKA Barbara MKS Syrena Warszawa 2008 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/4187/21 2023 LDK!
15 15 f 1 1.20 GŁADYSZ Patrycja UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4928/21 2023 LDK!
15 15 f 1 1.30 LUBOWICKA Łucja OKS Skra Warszawa 2009 U16 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/12885/21 2023
16 16 f 1 1.15 JAMIOŁA Aleksandra UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/1012/23 2023 LDK!
16 16 f 1 1.20 KALINOWSKA Olga MKS Pułtusk 2009 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/11737/21 2023
17 17 f 1 1.15 KULESZA Hanna UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5018/22 2023 LDK!
18 18 f 1 1.10 PAWLUKOJĆ Klara UKS MTE Milanówek 2011 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0571/22 2023 LDK!
  f 1 NM AUGUSTYNOWICZ Martyna MKS Syrena Warszawa 2011 U14 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/1388/22 2023 LDK!
Tyczka K
1 1 f 1 3.30 SMOLARCZYK Julia KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ I MASTALERZ Janusz Z/1121/18 2023 4
2 2 f 1 3.00 TOKARZEWSKA Zuzanna OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ II GAWENDA Andrzej Z/2707/20 2023
3 3 f 1 2.80 LUDWINIAK Amelia KS Warszawianka W-wa 2006 U18 MZ III GĘBSKI Adam Z/12111/21 2023
4 4 f 1 2.50 ZIELIŃSKA Joanna UKS MTE Milanówek 2008 U16 MZ IV SOBIERAJ Aneta GĘBSKI Adam # , Z/1457/18 , 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 2.40 SZYMCZAK Karolina KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV KRAWCZYK Michał Z/3200/21 2023
6 6 f 1 2.40 SMOLARCZYK Pola KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ IV MASTALERZ Janusz Z/6332/22 2023
7 7 f 1 2.20 BABIAK Joanna KS Warszawianka W-wa 2007 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/0580/23 2023
8 8 f 1 2.20 ROGUSKA Roksana KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ V KRAWCZYK Michał # Z/1095/22 2023
  f 1 NM OLSZEWSKA Natalia OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- GAWENDA Andrzej Z/2262/18 2023 2 LDK!
  f 1 NM ¦LIWKA Maria KS AZS AWF Warszawa # 2005 U20 MZ -- MASTALERZ Janusz ŻEWŁAKOW Kamil Z/0840/18 2022 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.85 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ I MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2023
2 2 f 1 5.70 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
3 3 f 1 5.38 JÓ¬WICKA Małgorzata KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ III MERWA Janusz Z/2037/16 2023 2
4 4 f 1 5.37 SIEWIERSKA Pola KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2947/17 2023
5 5 f 1 5.07 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
6 6 f 1 4.88 DOMAGAŁA Weronika AKL Ursynów Warszawa 1998 Sen MZ -- OBROCKI Bogdan B.D. Z/0709/14 2022
7 7 f 1 4.83 WO¬NIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ IV BOROŃ Adam Z/0811/20 2023 LDK!
8 8 f 1 4.82 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ IV MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
9 9 f 1 4.80 KWIATKOWSKA Dominika UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ IV ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5638/18 2023
10 10 f 1 4.29 BRAUZE Antonina UKS LA Basket Warszawa 2005 U20 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/1117/22 2023
1 1 f 2 5.32 KOZAN Zuzanna NKS Start Namysłów 2007 U18 OP III CHOCHOROWSKI Jacek Z/7269/21 2023 LDK!
2 2 f 2 5.13 BANY Adrianna KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ III ANDRYSZCZYK Andrzej RZEPKA Marek , Z/2617/22 , 2023 LDK!
3 3 f 2 5.11 JAKUBIAK Paulina UKS LA Basket Warszawa 2007 U18 MZ III BOROŃ Adam # Z/2600/20 2023 LDK!
4 4 f 2 5.01 SUSZCZYŃSKA Karolina PUKS Jedynka Łosice 2007 U18 MZ IV WOLIŃSKI Michał # Z/5441/19 2023 LDK!
5 5 f 2 5.01 MILEWSKA Klara KKL Kielce 2007 U18 SK IV TIETIERIN Paweł Z/0480/21 2022 LDK!
6 6 f 2 4.60 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
7 7 f 2 4.56 PAWŁOWSKA Helena KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/2683/22 2022
8 8 f 2 4.55 JUROWSKA Lidia KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- RZEPKA Marek # Z/2513/22 2023
9 9 f 2 4.24 KˇCKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3157/20 2023
10 10 f 2 3.69 SZCZE¦NIAK Maria MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/5162/22 2023
1 1 f 3 5.47 BELNIAK Aleksandra WLKS Nowe Iganie 2009 U16 MZ II WOJTCZAK-BELNIAK Dorota Z/3424/21 2022 LDK!
2 2 f 3 5.40 SOCHACKA Aleksandra LA Dla Dzieci i Młodzieży Kamil Żewłakow Warszawa 2009 U16 MZ II JĘDRZEJCZYK Dominika Z/0573/23 2023 LDK!
3 3 f 3 5.20 WARECKA Gabriela KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ III RZEPKA Marek Z/3192/21 2023 LDK!
4 4 f 3 4.66 KOWALSKA Michalina MKS Pułtusk 2009 U16 MZ V KRAWCZAK Andrzej Z/3944/22 2023
5 5 f 3 4.63 KA¬MIERSKA Kaja MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ V KOZERA Piotr Z/5161/22 2022
6 6 f 3 4.54 ŻUCHOWSKA Maja KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella Z/0898/21 2023 LDK!
7 7 f 3 4.50 DOBKOWSKA Daria OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ V SZUSTER Katarzyna WITKOWSKI Bartosz , Z/1808/21 , 2023 LDK!
8 8 f 3 4.22 KOWALSKA Nikola MKS Pułtusk 2008 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/3945/22 2023
9 9 f 3 4.07 WARECKA Ewa KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3193/21 2023 LDK!
10 10 f 3 3.87 ŁAZARSKA Alicja MKS Pułtusk 2009 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir # Z/4109/22 2023
11 11 f 3 3.63 CZYKWIN Martyna MKS Syrena Warszawa 2008 U16 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/0965/22 2023 LDK!
12 12 f 3 3.31 GIEJBATOW Pola UKS Filipides Teresin 2012 U12 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/3191/20 2023 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.95 SIKORSKA Sandra KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ II ŁUKASIAK Michał Z/5585/15 2022
2 2 f 1 11.53 DZIADAK Nikolina KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II ŁUKASIAK Michał Z/5112/18 2023 LDK!
3 3 f 1 11.05 GWIAZDECKA Wiktoria WLKS Nowe Iganie 2006 U18 MZ III B.D. ZIĘCINA Kazimierz , Z/0180/19 , 2023 5 LDK!
4 4 f 1 10.95 BOREK Alicja KKL Kielce 2005 U20 SK III JANUCHTA Krzysztof TIETIERIN Paweł , Z/5280/18 , 2022 5 LDK!
5 5 f 1 9.03 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U20 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2022 4 LDK!
6 6 f 1 8.92 KAMASZEWSKA Karolina MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/8061/21 2023 LDK!
7 7 f 1 8.28 MARZĘCKA Maja MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/1996/22 2023
Kula (3) K
1 1 f 1 12.46 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2022 LDK!
2 2 f 1 10.57 SIMON Zofia KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ IV TOPOLEWSKI Maciej Z/4416/19 2023
3 3 f 1 10.35 JASKULSKA Oliwia Maria UKS Orzełki Warszawa 2006 U18 MZ IV BOGUCKI Michał Z/3911/19 2023 LDK!
4 4 f 1 10.31 ODOLIŃSKA Hanna UKS Kresy Otwock 2007 U18 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1110/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 9.63 KRÓL Diana MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- LDK!
6 6 f 1 9.41 BIENIAS Nicole UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5435/18 2023 LDK!
1 1 f 2 12.34 JACKOWSKA Kinga MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN III BUKOWIECKI Maciej Z/6691/22 2022 LDK!
2 2 f 2 12.05 CIESZEWSKA Aleksandra MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ III WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0692/20 2022 LDK!
3 3 f 2 9.10 JAKUBOWSKA Wiktoria OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ V GRˇBCZEWSKI Zenon Z/3152/22 2023
4 4 f 2 9.01 JU¬WIK Paulina MKS Pułtusk 2008 U16 MZ V KRAWCZAK Andrzej Z/3943/22 2023
5 5 f 2 8.65 NOWAK Natalia RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/14861/21 2023
6 6 f 2 8.55 SKOWROŃSKA Daria KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- B.D. # Z/3669/20 2023 LDK!
7 7 f 2 7.72 JAWORSKA Karolina MKS Pułtusk 2009 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3929/22 2023
8 8 f 2 7.42 GODLEWSKA Zuzanna MKS Pułtusk 2009 U16 MZ -- KRYSIAK Sławomir # Z/4107/22 2023
9 9 f 2 7.40 LE¦NIK Weronika MKS Pułtusk 2009 U16 MZ -- KRAWCZAK Andrzej Z/3941/22 2023
10 10 f 2 7.16 STASIUK Zuzanna MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- WILCZEK Janusz Z/3006/22 2023 LDK!
11 11 f 2 6.99 WILCZEWSKA Zofia OKS Skra Warszawa 2008 U16 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/14121/21 2022
12 12 f 2 6.60 URBAŃSKA Julia RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/6512/21 2023
Kula (4) K
1 1 f 1 13.65 SUŁEK Adrianna KS Brda Bydgoszcz 1999 Sen KP I B.D. RZEPKA Marek , Z/0250/15 , 2023
2 2 f 1 13.45 MUSZYŃSKA Weronika AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I KAMIŃSKI Damian B.D. Z/6092/15 2022
3 3 f 1 12.49 SŁOCKA Julia KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II RZEPKA Marek B.D. Z/3990/15 2023
4 4 f 1 11.76 MATUZNA Anastasiia KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ II MAJ- MATUSIAK Marlena B.D. Z/2841/22 2023
5 5 f 1 10.40 SOBOLEWSKA Natalia KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ III KRAWCZYK Michał Z/0372/22 2023
6 6 f 1 9.36 SURA Kornelia KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WO¬NIAK Daniel RZEPKA Marek B.D. , Z/0631/17 , 2022 LDK!
7 7 f 1 8.72 BIELAK Amelia MUKS Płock 2005 U20 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/4992/19 2023 LDK!
8 8 f 1 8.37 KRUPA Karolina KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2847/19 2022
9 9 f 1 7.66 BIELAWSKA Paula MKS Syrena Warszawa 2004 U20 MZ -- LEWANDOWSKA Dorota Z/3094/17 2022 4 LDK!
10 10 f 1 7.44 KRZEMIŃSKA Weronika KM Aktywni Sochaczew 2004 U20 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/2838/19 2023 LDK!
11 11 f 1 6.44 WYSOCKA Oliwia UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- B.D. Z/4001/22 2023
60 m M
1 1 e 1 6.88 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1
1 1 e 1 8.29 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
2 2 e 1 7.00 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
2 3 e 1 8.87 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
3 3 e 1 7.09 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. , Z/4998/15 , 2022 LDK!
3 4 e 1 8.93 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2023 LDK!
4 4 e 1 7.18 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U23 LU -- KĘDRA Stanisław Z/11654/21 2023
4 10 e 1 9.34 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
5 8 e 1 7.28 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/5075/19 2022 LDK!
5 12 e 1 9.41 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
1 6 e 2 7.23 TYMIŃSKI Piotr MKS Juvenia Białystok # 2000 Sen PD -- B.D. B.D. , Z/1001/17 , 2023
1 5 e 2 8.93 TARNICKI Antoni UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5120/21 2023 LDK!
2 7 e 2 7.26 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
2 6 e 2 9.08 PAUL Benedykt UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0610/22 2023 LDK!
3 9 e 2 7.31 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
3 15 e 2 9.48 KOPERSKI Igor UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- SOBIERAJ Aneta # Z/0644/22 2023 LDK!
4 10 e 2 7.32 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. , Z/0992/16 , 2022 LDK!
4 16 e 2 9.54 ROKICKI Mikołaj UKS Falenica Warszawa 2011 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0519/22 2023 LDK!
5 11 e 2 7.43 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -- B.D. Z/0535/15 2023
5 17 e 2 9.98 FIDOS Julian KM Aktywni Sochaczew 2011 U14 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/6550/22 2023 LDK!
1 5 e 3 7.22 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -- B.D. KU¦ Tomasz , Z/0930/17 , 2023
1 8 e 3 9.25 MACIEJKO Gustaw KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/1420/22 2023 LDK!
2 12 e 3 7.55 SOLYAR Anatoliy KS Sprinterzy.com Kraków 1996 Sen MA -- B.D. Z/1781/21 2023
2 9 e 3 9.32 MARCINKIEWICZ Jan RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/14697/21 2023
3 14 e 3 7.64 WAŻNY Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 1985 Masters MZ -- MAJ- MATUSIAK Marlena Z/2649/21 2023
3 13 e 3 9.46 CYPARSKI Marcel MUKS Płock 2010 U14 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2599/22 2023 LDK!
4 16 e 3 7.85 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2022
4 18 e 3 10.02 SMOLARCZYK William UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0391/23 2023 LDK!
1 13 e 4 7.59 NAJMRODZKI Adam KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3585/21 2023
1 2 e 4 8.67 SAFINOWSKI Tymon KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3647/22 2023 LDK!
2 15 e 4 7.75 STĘPKOWSKI Radosław MKS Polonia Warszawa 1979 Masters MZ -- KUBICKI Adam Z/0613/22 2022
2 7 e 4 9.09 TOMASZEWSKI Konrad UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/3255/22 2023 LDK!
3 17 e 4 8.61 SALOMONOWSKI Tomasz UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 1971 Masters MZ -- B.D. Z/2508/22 2023
3 11 e 4 9.35 MIEDZIK Aleksander UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/4273/22 2023 LDK!
4 14 e 4 9.48 KUCHARSKI Karol KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/1166/23 2023 LDK!
5 19 e 4 10.14 STRZELCZYK Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/3604/22 2023 LDK!
1 1 e 5 7.25 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2023
1 1 e 5 9.25 WITKOWSKI Sebastian RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14699/21 2023
2 2 e 5 7.26 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/1212/20 2023
2 2 e 5 9.51 DOMAŃSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10578/21 2023
3 3 e 5 7.35 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
3 3 e 5 11.81 PAWNUK Oliwier KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2015 U12 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/5172/22 2022
4 4 e 5 7.36 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2023
5 7 e 5 7.70 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
1 5 e 6 7.47 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
2 10 e 6 7.92 SKIERSKI Mikołaj MKS Bank BS Płońsk 2005 U20 MZ -- ZABOROWSKI Marcin ZABOROWSKI Marcin , Z/2353/19 , 2023 LDK!
3 11 e 6 7.97 WILCZYŃSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/0597/22 2022
4 12 e 6 7.98 RUCKI Filip MKS Pilica Białobrzegi 2005 U20 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/0949/20 2023
5 13 e 6 8.04 SYTA Mikołaj MKS Pilica Białobrzegi 2005 U20 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/1262/20 2023
1 6 e 7 7.67 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2022
2 9 e 7 7.81 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0810/20 2023 LDK!
2 8 e 7 7.81 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2023 BEZ
1 1 e 8 7.19 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
2 2 e 8 7.21 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
3 4 e 8 7.41 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
4 6 e 8 7.57 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2022
5 9 e 8 7.63 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2022
1 3 e 9 7.40 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
2 7 e 9 7.59 LIS Szymon RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/3974/22 2023
3 8 e 9 7.61 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2022 LDK!
4 13 e 9 7.73 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula # , Z/4279/21 , 2023 LDK!
5 17 e 9 7.81 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
1 10 e 10 7.63 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2023
2 16 e 10 7.79 JASKUŁKA Michał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/0693/22 2023
3 18 e 10 7.84 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2022 BEZ LDK!
4 19 e 10 7.86 SZRAJNERT Błażej KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3191/21 2023
5 22 e 10 7.93 PISKORSKI Antoni RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/2062/20 2023
1 15 e 11 7.78 PRACHNIO Patryk MKS Pogoń Siedlce 2007 U18 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/2752/21 2023
2 23 e 11 8.16 KĘPSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3551/21 2023
3 24 e 11 8.20 CHˇDZYŃSKI Stanisław KS Atak Agrykola Warszawa 2007 U18 MZ -- OBŁĘKOWSKA Izabella Z/14849/21 2022 LDK!
4 26 e 11 8.34 KOZIKOWSKI Jan KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/13640/21 2023
1 5 e 12 7.57 GRODZICKI Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3221/22 2022
2 11 e 12 7.66 ZALEWSKI Igor OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- ZAWADZKI Jacek Z/3184/21 2022
3 20 e 12 7.88 BIENIECKI Stefan KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MASTALERZ Janusz GOGOŁEK Marcin , Z/14744/21 , 2023 LDK!
4 27 e 12 8.36 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U18 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2023 LDK!
5 28 e 12 8.44 DOBROWOLSKI Jan RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/13823/21 2023
1 12 e 13 7.68 ŁĘCKI Mateusz OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/4805/22 2023
2 14 e 13 7.76 KRAWCZYK Patryk KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GĘBSKI Adam Z/6333/22 2022
3 21 e 13 7.92 WASZKIEWICZ Wiktor KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3814/22 2022
4 25 e 13 8.26 SADUŁA Piotr KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/1351/22 2022
1 1 e 14 7.73 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
2 2 e 14 7.75 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
3 3 e 14 7.83 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2023
4 6 e 14 8.00 DWORCZYK Antoni Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/4103/22 2023 LDK!
5 7 e 14 8.01 BASAJ Kazimierz Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0867/21 2023 LDK!
1 4 e 15 7.94 SNOPEK Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3880/21 2023 LDK!
2 8 e 15 8.02 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2022 LDK!
3 11 e 15 8.16 ZBONIKOWSKI Mateusz UKS Falenica Warszawa 2009 U16 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5122/21 2023 LDK!
4 21 e 15 9.09 SZMEL Mikołaj UKS Orzełki Warszawa 2009 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/5373/21 2023 LDK!
1 13 e 16 8.30 JAŻWIŃSKI Stanisław UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/8913/21 2022
2 17 e 16 8.87 OBCZYŃSKI Batłomiej MUKS Płock 2009 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/0953/20 2023 LDK!
3 22 e 16 9.15 STELMASZCZYK Tomasz KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4336/20 2023 LDK!
4 24 e 16 9.26 LEWANDOWSKI Norbert RK Athletics Warszawa 2008 U16 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/5825/21 2023 LDK!
5 25 e 16 9.39 KIEWRA Grzegorz KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3721/20 2023 LDK!
1 5 e 17 7.97 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/6331/22 2022
2 14 e 17 8.42 KALISZ Bartłomiej KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3881/21 2023
3 15 e 17 8.45 CHOJNACKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0377/22 2022 LDK!
4 18 e 17 8.93 JANKOWSKI Wojciech UKS Clan Ostrołęka 2009 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/4896/22 2023
5 19 e 17 8.96 BEKIESZA Dawid SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/5367/21 2023
1 10 e 18 8.12 BRYZEK Aleksander MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1119/23 2023
2 12 e 18 8.27 NORYCA Igor MUKS Płock 2009 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2777/22 2023 LDK!
3 23 e 18 9.21 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2023
4 26 e 18 9.48 ROMAN Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0875/23 2023
1 9 e 19 8.04 MˇCZYŃSKI Stanisław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U16 MZ -- B.D. REDESTOWICZ Robert , Z/11688/21 , 2023 LDK!
2 16 e 19 8.65 ¦LUSARSKI Tadeusz Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/3774/20 2023 LDK!
3 20 e 19 8.98 IŁOWIECKI Marcel RK Athletics Warszawa 2009 U16 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/14711/21 2023
4 27 e 19 9.76 ROLKA Maciej UKS Clan Ostrołęka 2011 U14 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3479/22 2023
1 1 f 1 6.93 SACHARCZUK Radosław KS Podlasie Białystok 1993 Sen PD -- GRANASZEWSKI Artur B.D. Z/1800/13 2023 1
1 1 f 1 8.25 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
2 2 f 1 7.05 FARAJ Wiktor OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr B.D. Z/0150/19 2023 LDK!
2 2 f 1 8.51 SAFINOWSKI Tymon KS Atak Agrykola Warszawa 2011 U14 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/3647/22 2023 LDK!
3 3 f 1 7.10 GRZELAK Mateusz RLTL Optima Radom 2001 U23 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław B.D. BŁASIŃSKI Artur B.D. , Z/4998/15 , 2022 LDK!
3 3 f 1 8.92 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
4 6 f 1 7.24 PETRUCZEŃKO Michał KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U23 LU -- KĘDRA Stanisław Z/11654/21 2023
4 4 f 1 9.00 TARNICKI Antoni UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5120/21 2023 LDK!
5 7 f 1 7.29 PĘDZIWIATR Jakub LKS MOSiR Sieradz 1999 Sen LD -- B.D. KU¦ Tomasz , Z/0930/17 , 2023
5 5 f 1 9.06 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2023 LDK!
1 4 f 2 7.20 MOLSKI Paweł OKS Skra Warszawa 2002 U23 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/5099/19 2023 LDK!
1 6 f 2 9.11 PAUL Benedykt UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/0610/22 2023 LDK!
2 5 f 2 7.21 KALINOWSKI Jakub KS AZS AWF Warszawa 2000 Sen MZ -- WOŁKOWYCKI Andrzej Z/5075/19 2022 LDK!
2 8 f 2 9.34 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
3 8 f 2 7.37 CZECHOSKI Adam MKS Juvenia Białystok 1999 Sen PD -- B.D. Z/0535/15 2023
3 7 f 2 9.34 TOMASZEWSKI Konrad UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/3255/22 2023 LDK!
4 9 f 2 7.39 DZIKIEWICZ Paweł KS AZS AWF Wrocław 2002 U23 DS -- B.D. DOBRZENIAK Jarosław JOPEK Mateusz B.D. , Z/0992/16 , 2022 LDK!
4 9 f 2 9.53 MARCINKIEWICZ Jan RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/14697/21 2023
1 1 f 3 7.21 TRĘBICKI Szymon OKS Skra Warszawa 2004 U20 MZ -- BALCERZAK Piotr Z/1212/20 2023
1 1 f 3 9.23 WITKOWSKI Sebastian RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14699/21 2023
2 2 f 3 7.27 MAZUR Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/2636/21 2023
2 2 f 3 9.49 DOMAŃSKI Mikołaj OKS Skra Warszawa 2012 U12 MZ -- GRˇBCZEWSKI Zenon Z/10578/21 2023
3 3 f 3 7.32 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2023
4 4 f 3 7.38 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 3 7.50 CZARNOCKI Piotr SKS Feniks Siedlce 2005 U20 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/4993/19 2023
1 6 f 4 7.66 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2022
2 7 f 4 7.69 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
3 8 f 4 7.84 SZULC Tomasz UKS LA Basket Warszawa 2004 U20 MZ -- BOROŃ Adam Z/0810/20 2023 LDK!
1 1 f 5 7.18 ŁUCZYŃSKI Igor MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka 2007 U18 LD -- WASIAK Jarosław WASIAK Jarosław , Z/0495/20 , 2023 LDK!
2 2 f 5 7.22 BUCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2001/19 2023 LDK!
3 4 f 5 7.40 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
4 3 f 5 7.40 GRODZICKI Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3221/22 2022
5 5 f 5 7.42 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
1 6 f 6 7.49 STRINGER Mateusz RK Athletics Warszawa 2006 U18 MZ -- STELMASZCZYK Joanna Z/14850/21 2022
2 7 f 6 7.59 LIS Szymon RK Athletics Warszawa 2007 U18 MZ -- MRÓZ Katarzyna Z/3974/22 2023
3 8 f 6 7.62 KRUPA Rafał KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/11747/21 2023
4 9 f 6 7.69 SAWICKI Ignacy KS Czempion Warszawa 2007 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/3787/20 2022
5 10 f 6 7.74 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2022 LDK!
1 1 f 7 7.74 SAŁCZYŃSKI Patryk MKS Pilica Białobrzegi 2008 U16 MZ -- WIECZOREK Konstanty Z/11808/21 2023
2 2 f 7 7.74 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
3 3 f 7 7.83 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ -- KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
4 4 f 7 7.96 SNOPEK Mateusz KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3880/21 2023 LDK!
5 7 f 7 7.97 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/6331/22 2022
1 5 f 8 7.96 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2022 LDK!
2 6 f 8 7.97 MˇCZYŃSKI Stanisław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U16 MZ -- B.D. REDESTOWICZ Robert , Z/11688/21 , 2023 LDK!
3 8 f 8 8.03 DWORCZYK Antoni Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/4103/22 2023 LDK!
4 9 f 8 8.04 BASAJ Kazimierz Akademia Sportu Otwock 2009 U16 MZ -- KALINOWSKA Paulina Z/0867/21 2023 LDK!
5 10 f 8 8.27 BRYZEK Aleksander MKS Pogoń Siedlce 2009 U16 MZ -- MACIEJEWSKI Janusz Z/1119/23 2023
200 m M
1 1 s 1 24.70 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
2 2 s 1 25.22 BADEŃSKI Bernard AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -- TRZCIŃSKI Marek Z/0302/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 27.19 JANKOWSKI Stanisław AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- B.D. Z/4312/20 2022
300 m M
1 2 s 1 43.19 MUSIATOWICZ Wojciech UKS Herkules Sulejówek 1980 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4771/18 2022 BEZ
2 4 s 1 49.29 GROTKOWSKI Krzysztof UKS Herkules Sulejówek 1963 Masters MZ -- CZYŻ Maciej Z/4047/18 2022 BEZ
1 1 s 2 41.25 WOLAK Mikołaj MKS Pałac Młodzieży Katowice 2005 U20 SL -- B.D. Z/12342/21 2023
2 3 s 2 43.47 SALOMONOWSKI Tomasz UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 1971 Masters MZ -- B.D. Z/2508/22 2023
1 1 s 3 39.36 WRONKA Kacper UKS LA Basket Warszawa 2006 U18 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/5444/18 2023 LDK!
2 2 s 3 40.52 KOSTYRA Dawid KS Jelonki Dobre Miasto 2007 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3154/19 2022 BEZ LDK!
3 3 s 3 41.39 ŁUTOWICZ Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł PYTLARCZYK Paweł Z/3152/19 2022 BEZ LDK!
1 s 4 41.51 GRANICA Hubert OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0976/21 2022
2 s 4 44.35 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U18 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2023 LDK!
1 s 5 39.80 GRODZICKI Marcel KS Jelonki Dobre Miasto 2006 U18 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/3221/22 2022
2 s 5 42.06 PAVLOV Timofej OKS Skra Warszawa 2006 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0963/21 2022 LDK!
1 1 s 6 40.93 KOŃCZAK Kacper UKS Otrębusy 2008 U16 MZ V KOŃCZAK Sebastian KOŃCZAK Sebastian Z/2789/21 2023 LDK!
2 2 s 6 41.82 MALESZA Aleksander UKS Kresy Otwock 2008 U16 MZ V ODOLIŃSKI Sebastian Z/11152/21 2022 LDK!
3 3 s 6 41.90 MAŃKA Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U16 MZ V GLINICKI Jarosław Z/4315/20 2023 LDK!
4 6 s 6 44.62 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2022 LDK!
5 9 s 6 53.38 KIEWRA Grzegorz KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/3721/20 2023 LDK!
1 4 s 7 44.25 RAJZER Konrad UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0485/23 2023 LDK!
2 5 s 7 44.42 LEWICKI Witold UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/5705/22 2022
3 7 s 7 50.74 JANKOWSKI Wojciech UKS Clan Ostrołęka 2009 U16 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/4896/22 2023
4 8 s 7 51.47 JAWORSKI Oskar MUKS Płock 2009 U16 MZ -- DOBRZENIAK Jarosław Z/2594/22 2023 LDK!
500 m M
1 1 s 1 1:12.55 TAŁAJ Kuba UKS Żaczek Połaniec 2007 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/0503/21 2023 LDK!
2 2 s 1 1:12.78 SADOWSKI Jan UKS Diamond Athletics Białołęka 2005 U20 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/4316/20 2023
1 3 s 2 1:10.42 MIŁKOWSKI Wiktor UKS 48 Warszawa 2005 U20 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/2183/19 2023
2 4 s 2 1:12.79 JARZĘBOWSKI Sebastian MUKS Płock 2006 U18 MZ -- MIESZKOWSKI Piotr Z/2666/22 2023
600 m M
1 1 s 1 1:28.35 MIERZEJEWSKI Miłosz WLKS Nowe Iganie 2004 U20 MZ -- CHOJECKA-LEANDRO Lidia CHOJECKA-LEANDRO Lidia , Z/3530/17 , 2023 5 LDK!
2 2 s 1 1:29.72 JENDRYCH Marek KS Czempion Warszawa # 1984 Masters MZ -- B.D. Z/5134/11 2023
3 3 s 1 1:32.17 ZOSIUK Łukasz MKS Unia Hrubieszów 1985 Masters LU -- B.D. Z/2293/21 2023
1 1 s 2 1:44.56 OLEJNIK Filip UKS Filipides Teresin 2010 U14 MZ -- ANDRYSZCZYK Andrzej Z/0966/20 2023 LDK!
2 2 s 2 1:46.98 ŁABĘCKI Bartosz UKS Diamond Athletics Białołęka 2011 U14 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/2841/21 2023
3 4 s 2 1:50.03 TRZEPLA Michał Ducla Academy Warszawa 2011 U14 MZ -- DUKLANOWSKA Edyta Z/2681/21 2023
4 7 s 2 1:55.71 JACZYŃSKI Nikodem UKS Orzełki Warszawa 2011 U14 MZ -- BOGUCKI Michał Z/3577/20 2023 LDK!
5 8 s 2 1:57.87 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
6 12 s 2 2:08.04 MARCINKIEWICZ Jan RK Athletics Warszawa 2011 U14 MZ -- JENDRYCH Marek Z/14697/21 2023
1 3 s 3 1:48.33 NIEDZIÓŁKA Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2010 U14 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1120/23 2023
2 5 s 3 1:50.59 WI¦NIEWSKI Filip MKL Myszyniec 2010 U14 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/5273/22 2023
3 6 s 3 1:53.98 BIELECKI Oskar MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2010 U14 MZ -- B.D. NAPIÓRKOWSKI Adam , Z/1151/23 , 2023
4 9 s 3 1:59.13 PYTLARCZYK Jan KS Jelonki Dobre Miasto 2010 U14 WN -- PYTLARCZYK Paweł Z/0647/21 2022
5 10 s 3 2:01.63 BORS Wiktor MKL Myszyniec 2010 U14 MZ -- MICHAJŁOW Robert Z/5274/22 2023
6 11 s 3 2:04.81 ROLKA Maciej UKS Clan Ostrołęka 2011 U14 MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/3479/22 2023
7 13 s 3 2:08.86 TOMASZEWSKI Konrad UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/3255/22 2023 LDK!
1 1 s 4 1:50.53 DULNIAK Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2012 U12 MZ -- ŻEWŁAKOW Kamil Z/0890/21 2023 LDK!
2 2 s 4 1:51.06 SOŁTAN Franciszek RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/14218/21 2023
3 3 s 4 1:51.58 DˇBROWSKI Franciszek UKS Diamond Athletics Białołęka 2012 U12 MZ -- GLINICKI Jarosław Z/5704/22 2023
4 4 s 4 2:00.02 ŻOŁˇDEK Jan Franciszek KS Atak Agrykola Warszawa 2012 U12 MZ -- BIŃKOWSKA Marlena Z/4014/21 2023 LDK!
5 5 s 4 2:03.38 GALIŃSKI Andrzej RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- KORZENIOWSKI Robert Z/14700/21 2023
6 6 s 4 2:17.80 USS Franciszek RK Athletics Warszawa 2012 U12 MZ -- RACZYŁO Damian Z/2934/21 2023
1 3 s 5 1:31.10 PŁUCIENNIK Adam AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/0307/19 2022 BEZ
2 4 s 5 1:31.34 ŁACIAK Antoni AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/3906/19 2022
3 5 s 5 1:33.41 GˇSIŃSKI Jan UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3515/18 2022 BEZ
4 6 s 5 1:34.76 GˇSIŃSKI Wiktor UKS Melo Błonie 2006 U18 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3516/18 2022 BEZ
5 10 s 5 1:49.41 MIODUSZEWSKI Władysław KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- GRALEWSKI Wojciech Z/13782/21 2022
1 1 s 6 1:28.82 MARCZAK Mateusz KS Czempion Warszawa 2006 U18 MZ -- TOPOLEWSKI Maciej Z/12368/21 2023
2 2 s 6 1:30.31 SOT Wiktor UKS Filipides Teresin 2006 U18 MZ -- RODOWALD Olaf Z/5682/19 2023 LDK!
3 7 s 6 1:34.95 GAŁCZYŃSKI Kacper MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- ZABOROWSKI Marcin Z/0514/21 2023
4 8 s 6 1:37.44 SZYDŁOWSKI Igor UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir SZYDŁOWSKI Sławomir Z/2221/18 2023 BEZ LDK!
5 9 s 6 1:40.09 CHACHURSKI Mieszko AKL Ursynów Warszawa 2007 U18 MZ -- SKORUPSKI Szymon Z/10779/21 2022
1 2 s 7 1:34.18 SAŁAPSKI Patryk UKS Diamond Athletics Białołęka 2009 U16 MZ IV GLINICKI Jarosław Z/4117/20 2023 LDK!
2 3 s 7 1:35.36 KORACH Tadeusz UKS Melo Błonie 2008 U16 MZ V GAWRYJOŁEK Sławomir Z/3327/20 2022 BEZ
3 4 s 7 1:35.86 WI¦NIEWSKI Bartłomiej MKL Myszyniec 2008 U16 MZ V MICHAJŁOW Robert Z/5272/22 2023
4 6 s 7 1:38.18 CHRAPEK Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ V OBŁĘKOWSKA Izabella OBŁĘKOWSKA Izabella , Z/5834/19 , 2023 LDK!
5 10 s 7 1:49.81 TKACZ Bruno UKS MTE Milanówek 2009 U16 MZ -- SOBIERAJ Aneta Z/2052/21 2023 LDK!
1 1 s 8 1:32.10 WIELOGÓRSKI Mikołaj MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ IV KOSIERADZKI Łukasz Z/0780/20 2023
2 5 s 8 1:37.98 NIEDBAŁA Julian AKL Ursynów Warszawa 2008 U16 MZ V SKORUPSKI Szymon Z/14764/21 2023
3 7 s 8 1:38.32 PODANENKO Glyeb KS Atak Agrykola Warszawa 2008 U16 MZ V OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/6729/22 2023 LDK!
4 8 s 8 1:40.31 ŻYCZYŃSKI Bartosz UKS Młodzik Warszawa 2008 U16 MZ -- RADKE Karol Z/5828/22 2023 LDK!
5 9 s 8 1:43.86 KARDA Sebastian UKS LA Basket Warszawa 2009 U16 MZ -- ZAKRZEWSKI Dariusz Z/0684/22 2023 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:40.78 TRĘBICKI Ignacy OKS Skra Warszawa 2000 Sen MZ -- BUKIS-OWSIAK Anna B.D. Z/4007/15 2023
2 2 s 1 2:41.45 BŁASZCZYK Kamil MKS Bank BS Płońsk 2003 U23 MZ -- MAJEWSKI Zbigniew Z/3056/17 2023 4
3 3 s 1 2:48.05 KLONOWSKI Andrzej KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2005 U20 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/3744/19 2022 LDK!
4 4 s 1 2:50.46 BOGUSZEWSKI Michał AKL Ursynów Warszawa 2004 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/1926/18 2022 BEZ
5 5 s 1 2:55.14 KLI¦ Mateusz AKL Ursynów Warszawa 2005 U20 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/5527/22 2022
6 6 s 1 3:03.72 KOWALCZYK Wojciech UKS Orzełki Warszawa 2005 U20 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0077/23 2023 LDK!
1 1 s 2 2:52.55 SZYMCZAK Bartłomiej AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- BUŁAKOWSKI Bohdan Z/4705/19 2022
2 2 s 2 3:04.76 BRZEZIŃSKI Michał UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0401/23 2023
1 1 s 3 2:56.39 JAKUBIEC Krzysztof UKS Orzełki Warszawa 2008 U16 MZ V BOGUCKI Michał Z/3556/22 2023 LDK!
2 2 s 3 3:08.66 BAŁABAN Antoni UKS 48 Warszawa 2008 U16 MZ -- MIŁKOWSKI Karol Z/4200/19 2023
3 3 s 3 3:13.50 STEPNOWSKI Oliwier MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ -- NAPIÓRKOWSKI Adam Z/1162/23 2023
4 4 s 3 3:20.89 MITROFANIUK Adam MKS Pogoń Siedlce 2008 U16 MZ -- KOSIERADZKI Łukasz Z/1118/23 2023
5 5 s 3 3:33.07 PIOTROWSKI Stanisław KS AZS AWF Warszawa 2009 U16 MZ -- GOGOŁEK Marcin Z/0873/21 2023 LDK!
6 6 s 3 3:44.77 SZUFLICKI Tymon UKS Iwiczna Nowa Iwiczna 2009 U16 MZ -- B.D. B.D. Z/1249/23, Z/3279/23 2023, 2023
2000 m M
1 1 s 1 5:43.79 BARTO¦ Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2003 U23 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0282/19 2022
2 2 s 1 5:57.56 ASTRACHANCEW Konrad KS AZS AWF Warszawa 2005 U20 MZ -- WRONA Grzegorz Z/0271/19 2023
3 3 s 1 5:59.56 BˇK Karol UKS Żaczek Połaniec 2006 U18 SK -- SZYDŁOWSKI Sławomir Z/3077/19 2023 LDK!
4 4 s 1 6:04.65 SKIERKOWSKI Paweł KS AZS AWF Warszawa 2002 U23 MZ -- WRONA Grzegorz B.D. Z/3155/16 2022
5 5 s 1 6:07.79 ROGOZIŃSKI Karol UKS Siódemka Ostrołęka 1999 Sen MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/2353/15 2023 3
6 6 s 1 6:17.81 CŁAPIŃSKI Bruno niestowarzyszony 2006 U18 --
7 7 s 1 6:45.58 MROZEK Artur UKS Siódemka Ostrołęka 2007 U18 MZ -- DˇBROWSKI Dariusz Z/13425/21 2022 LDK!
  s 1 DNF BAKUŁA Jerzy UKS Clan Ostrołęka 1960 Masters MZ -- PIERZCHAŁA Halina Z/6498/22 2023
60 m pł M DzSt (83.8/8.5) M
1 1 s 1 12.06 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
2 2 s 1 12.24 TOMASZEWSKI Konrad UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/3255/22 2023 LDK!
60 m pł M Mł M
1 1 e 1 8.58 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
2 2 e 1 11.94 STELMASZCZYK Tomasz KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4336/20 2023 LDK!
1 1 f 1 8.68 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ -- BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
2 2 f 1 12.24 STELMASZCZYK Tomasz KS Atak Agrykola Warszawa 2009 U16 MZ -- OBŁĘKOWSKI Maksymilian Z/4336/20 2023 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.19 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
2 2 e 1 8.24 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2023 LDK!
3 3 e 1 8.26 NOWICKI Filip UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/0408/19 2023 LDK!
4 7 e 1 9.05 DˇBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0906/21 2023 LDK!
1 4 e 2 8.44 KU¦MIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP -- WI¦NIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK!
2 5 e 2 8.47 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
3 6 e 2 8.56 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
4 8 e 2 9.56 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula # , Z/4279/21 , 2023 LDK!
1 1 f 1 8.23 ŻACZKIEWICZ Bartosz UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD -- BARSKA Jolanta Z/3580/20 2023 LDK!
2 2 f 1 8.26 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/3268/20 2023 LDK!
3 3 f 1 8.51 JANAS Filip OKS Skra Warszawa 2007 U18 MZ -- PAWŁOWSKA Maria Z/0960/21 2022
4 4 f 1 9.15 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 8.31 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
2 2 e 1 8.56 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
3 3 e 1 9.28 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
4 4 e 1 9.49 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2023 BEZ
1 1 f 1 8.19 BASAJ Szymon UKS Kresy Otwock 2004 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1107/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 8.42 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ -- RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
3 3 f 1 8.99 KRAKOWIAK Tymoteusz MKS Polonia Warszawa 2004 U20 MZ -- TARASIUK Paweł Z/4501/18 2023 BEZ
4 4 f 1 9.10 ODOLIŃSKI Szymon UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/1111/18 2022 BEZ LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 1.55 GAJDA Piotr UKS MTE Milanówek 2010 U14 MZ -- RODOWALD Olaf Z/0688/20 2023 LDK!
1 1 f 1 2.05 WI¦NIEWSKI Gracjan CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2001 U23 KP II MICHALSKI Włodzimierz B.D. B.D. B.D. Z/0798/15 2023 LDK!
2 2 f 1 1.50 TARNICKI Antoni UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/5120/21 2023 LDK!
2 2 f 1 1.75 PIÓRKOWSKI Jakub MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2008 U16 MZ IV NAPIÓRKOWSKI Adam Z/3255/20 2023 BEZ LDK!
3 3 f 1 1.50 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek Z/3023/20 2023
3 3 f 1 1.70 ZIELIŃSKI Wiktor MKS Pułtusk 2008 U16 MZ V KRYSIAK Sławomir Z/12534/21 2023
3 3 f 1 1.70 WŁODARCZYK Kacper MKS Pułtusk 2005 U20 MZ -- KRYSIAK Sławomir Z/3137/20 2023
4 4 f 1 1.30 GAWENDA Jędrzej UKS Falenica Warszawa 2010 U14 MZ -- GAWENDA Małgorzata Z/4926/21 2023 LDK!
5 5 f 1 1.30 GOLUBSKI Filip UKS LA Basket Warszawa 2010 U14 MZ -- BOROŃ Aldona Z/11703/21 2023 LDK!
5 5 f 1 1.70 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD V KORWEK Joanna Z/3155/20 2022 LDK!
6 6 f 1 1.30 KRZEMIŃSKI Krystian UKS Otrębusy 2010 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/10306/21 2023 LDK!
6 6 f 1 1.55 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula # , Z/4279/21 , 2023 LDK!
6 6 f 1 1.55 DZIWISZEK Filip UKS Melo Błonie 2009 U16 MZ -- GAWRYJOŁEK Sławomir Z/4002/20 2022
8 8 f 1 1.50 DOŁĘGA Szymon SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0520/22 2023
9 9 f 1 1.35 PROKOPIAK Kacper SKS Feniks Siedlce 2009 U16 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0521/22 2023
  f 1 NM TOMASZEWSKI Konrad UKS Otrębusy 2011 U14 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/3255/22 2023 LDK!
Tyczka M
1 1 f 1 3.60 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ III ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK!
2 2 f 1 3.10 RZEPKA Szymon KS Warszawianka W-wa 2008 U16 MZ V RZEPKA Marek Z/3023/20 2023
3 3 f 1 3.10 KU¦MIEREK Damian UKS Skoczek Władysławów 2007 U18 WP -- WI¦NIEWSKI Bartłomiej BERLIŃSKI Florian RZEPKA Marek , Z/2316/20 , 2023 LDK!
4 4 f 1 2.60 STRZYŻEWSKI Filip SKS Feniks Siedlce 2011 U14 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/2443/21 2023
5 5 f 1 2.20 KLEPACKI Krzysztof SKS Feniks Siedlce 2013 U12 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/8690/21 2023
  f 1 NM BOŻYCKI Tomasz KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- KRAWCZYK Michał Z/0847/20 2023
  f 1 NM STRELCZUK Jakub SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/0397/19 2022
W dal M
1 1 f 1 6.69 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ III RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
2 2 f 1 6.62 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK III DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2022
3 3 f 1 6.54 PRZYŻECKI Dominik AKL Ursynów Warszawa 2001 U23 MZ III OBROCKI Bogdan Z/2641/16 2022 2
4 4 f 1 6.53 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ III RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!
5 5 f 1 6.29 GRYTA Jacek KS AZS-AWF Biała Podlaska 2003 U23 LU -- HODUN Rafał 3 LDK!
6 6 f 1 6.26 KORZENIOWSKI Łukasz MKS Bank BS Płońsk 2003 U23 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew KOZERA Piotr , Z/1018/17 , 2023 BEZ LDK!
7 7 f 1 6.18 GŁOWALA Michał UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/0338/18 2022
8 8 f 1 6.13 KUCHARSKI Filip UKS Kresy Otwock 2005 U20 MZ IV ODOLIŃSKI Sebastian Z/1108/18 2022 BEZ LDK!
9 9 f 1 5.98 BYCUL Jakub KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ IV GRALEWSKI Wojciech Z/1068/21 2022
1 1 f 2 6.72 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ III RZEPKA Marek Z/3268/20 2023 LDK!
2 2 f 2 6.46 ANDRZEJCZAK Ignacy UKS Vis Skierniewice 2006 U18 LD III KORWEK Joanna Z/0410/19 2023 BEZ LDK!
3 3 f 2 6.22 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ IV MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
4 4 f 2 5.82 DˇBROWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ -- RZEPKA Marek Z/0906/21 2023 LDK!
5 5 f 2 5.81 ZIUŁKOWSKI Piotr AKL Ursynów Warszawa 2006 U18 MZ -- OBROCKI Bogdan Z/3233/20 2022 LDK!
6 6 f 2 5.45 MIKU¦KIEWICZ Lucjan NKS Start Namysłów 2007 U18 OP -- CHOCHOROWSKI Jacek Z/7267/21 2023 LDK!
7 7 f 2 5.34 KOWALSKI Bartłomiej MKS Bank BS Płońsk 2007 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/5615/22 2023
8 8 f 2 5.08 SETA Sebastian UKS Otrębusy 2007 U18 MZ -- KOŃCZAK Sebastian Z/5465/21 2023 LDK!
  f 2 NM GROCHOWSKI Krzysztof KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MERWA Janusz Z/0376/22 2022 LDK!
1 1 f 3 6.12 SAMUL Jan UKS LA Basket Warszawa 2008 U16 MZ IV BOROŃ Aldona RˇCZKA Elżbieta Z/3042/20 2023 LDK!
2 2 f 3 5.77 MˇCZYŃSKI Stanisław UKS Wawer ZS 70 Warszawa 2009 U16 MZ V B.D. REDESTOWICZ Robert , Z/11688/21 , 2023 LDK!
3 3 f 3 5.58 KU¦MIERCZYK Filip PUKS Jedynka Łosice 2009 U16 MZ -- WOLIŃSKI Michał # Z/3911/21 2023 LDK!
4 4 f 3 5.50 PĘDZICH Patryk OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2008 U16 MZ -- WITKOWSKI Bartosz Z/2693/22 2023 LDK!
5 5 f 3 5.27 DOŁĘGOWSKI Sebastian KS AZS AWF Warszawa 2008 U16 MZ -- RZEPKA Marek # Z/6331/22 2022
6 6 f 3 4.85 BANASZEK Marcel UKS Orzełki Warszawa 2009 U16 MZ -- BOGUCKI Michał Z/0374/22 2023 LDK!
7 7 f 3 4.59 CHOJNACKI Dawid MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0377/22 2022 LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 15.19 SULWIRSKI Rafał KS AZS AWF Warszawa 1996 Sen MZ I ŁUKASIAK Michał B.D. Z/1200/12 2022 1
2 2 f 1 14.51 KULMACZEWSKI Jan KS AZS AWF Warszawa 1995 Sen MZ II B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/1677/12 , 2023
3 3 f 1 14.43 GLAZIK Maksymilian KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ II B.D. ŁUKASIAK Michał , Z/0257/19 , 2023
4 4 f 1 14.27 GABRYSIAK Szymon MUKS Park Zduńska Wola 2003 U23 LD III SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/3875/17 , 2022 5 LDK!
5 5 f 1 13.98 SOBORA Łukasz KS Lemiesz Team Warszawa 1978 Masters MZ III SOBORA Łukasz Z/1250/14 2023
6 6 f 1 13.33 MIKU¦KIEWICZ Emilian NKS Start Namysłów 2007 U18 OP III CHOCHOROWSKI Jacek Z/7266/21 2023 LDK!
7 7 f 1 13.12 SZEWCZYK Maciej MUKS Park Zduńska Wola 2004 U20 LD IV SZEWCZYK Tomasz SZEWCZYK Tomasz , Z/0672/18 , 2022 BEZ LDK!
8 8 f 1 12.80 KOTOWSKI Jędrzej MUKS Park Zduńska Wola 2005 U20 LD IV SZEWCZYK Tomasz Z/8857/21 2022
9 9 f 1 11.86 KOCZERA Jakub KS Komunalni Sanok 2001 U23 PK -- DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/3571/16 2022
10 10 f 1 11.59 SZYMBORSKI Miłosz MKS Bank BS Płońsk 2006 U18 MZ -- KOZERA Piotr Z/0323/22 2023
Kula (5) M
1 1 f 1 16.78 ARMSTRONG Dominik LKS Ziemi Puckiej Puck 2007 U18 PM II B.D. KOWNATKE Rafał , Z/1045/21 , 2022 LDK!
2 2 f 1 13.87 DEMBIŃSKI Miłosz OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka 2006 U18 MZ III SZUSTER Konrad Z/3188/20 2023 LDK!
3 3 f 1 12.99 KOSMOWSKI Szymon KS AZS AWF Warszawa 2006 U18 MZ IV RZEPKA Marek Z/3268/20 2023 LDK!
4 4 f 1 12.26 KARPIUK Franciszek KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MAZUR Szymon # Z/1223/22 2023
5 5 f 1 12.16 GÓRALCZYK Kacper KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- MORGA¦ Tomasz TWOREK Urszula # , Z/2517/22 , 2023 LDK!
6 6 f 1 10.78 SIDOROWICZ Maciej UKS Progress Warszawa 2006 U18 MZ -- LEMIESZEWSKA Marta Z/5477/22 2023
7 7 f 1 10.54 IZDEBSKI Bartosz SKS Feniks Siedlce 2007 U18 MZ -- WYSOCKI Rafał Z/1135/23 2023
8 8 f 1 8.84 LEBIEDZIŃSKI Gabriel KS AZS AWF Warszawa 2007 U18 MZ -- GRYNIEWICZ Wiktor TWOREK Urszula # , Z/4279/21 , 2023 LDK!
9 9 f 1 7.87 CELIŃSKI Michał MKS Syrena Warszawa 2007 U18 MZ --
1 1 f 2 12.21 KRYSZYŁOWICZ Eryk MKL Jurand Szczytno 2008 U16 WN V BUKOWIECKI Maciej Z/1251/22 2022 LDK!
2 2 f 2 11.31 KAMIŃSKI Kacper UKS Vis Skierniewice 2008 U16 LD V KORWEK Joanna Z/3155/20 2022 LDK!
3 3 f 2 10.30 WODZYŃSKI Przemysław MKS Bank BS Płońsk 2008 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/2929/21 2022 LDK!
4 4 f 2 8.98 STRZEMIECZNY Antoni MKL Jurand Szczytno 2009 U16 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2776/22 2022 LDK!
5 5 f 2 8.85 BˇKOWSKI Oleg MKS Bank BS Płońsk 2009 U16 MZ -- WI¦NIEWSKI Zbigniew Z/0073/23 2023 LDK!
6 6 f 2 7.12 GŁOWALA Bartosz UKS Kresy Otwock 2009 U16 MZ -- ODOLIŃSKI Sebastian Z/11154/21 2022 LDK!
7 7 f 2 6.83 GORAJ Tomasz KS Lider Grodzisk Mazowiecki 2009 U16 MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/1900/20 2022 LDK!
8 8 f 2 5.55 STĘPNIAK Tomasz KM Aktywni Sochaczew 2009 U16 MZ -- ZIMNY Emanuel Z/5816/19 2023 LDK!
Kula (6) M
1 1 f 1 15.90 KIJEWSKI Karol MKL Jurand Szczytno 2005 U20 WN II BUKOWIECKI Maciej BUKOWIECKI Maciej , Z/3348/18 , 2023 5 LDK!
2 2 f 1 14.06 ROBAKOWSKI Dawid KS AZS AWF Warszawa 2004 U20 MZ II RZEPKA Marek Z/0064/18 2022
3 3 f 1 13.41 AMBROZIAK Marcel MKL Jurand Szczytno 2004 U20 WN III BUKOWIECKI Maciej Z/2745/19 2023
4 4 f 1 10.70 WÓJCICKI Antoni MKL Jurand Szczytno 2005 U20 WN -- BUKOWIECKI Maciej Z/2452/20 2023
5 5 f 1 8.09 GRONKIEWICZ Marek KS Lider Grodzisk Mazowiecki 1967 Masters MZ -- CYNOWSKI Wojciech Z/0772/19 2022 BEZ
Kula (7.26) M
1 1 f 1 19.48 MAZUR Szymon MKS-MOS Płomień Sosnowiec 1998 Sen SL M B.D. B.D. OLSZEWSKI Radosław , Z/0477/14 , 2022
2 2 f 1 18.30 GO¬DZIEWICZ Piotr KS AZS AWF Warszawa 2001 U23 MZ M MAŁECKI Marcin B.D. Z/3653/15 2023
3 3 f 1 17.90 MAROK Wojciech MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN M BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/1647/15 2023 LDK!
4 4 f 1 16.19 BORKOWSKI Jakub MKL Jurand Szczytno 2001 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej B.D. Z/5618/15 2023 LDK!
5 5 f 1 15.78 RUCIŃSKI Kacper MKL Jurand Szczytno 2002 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/3674/16 2023 LDK!
6 6 f 1 15.46 RODZIAK Damian MKL Jurand Szczytno 2003 U23 WN I BUKOWIECKI Maciej Z/4273/18 2023 LDK!
7 7 f 1 14.89 HORBOWICZ Rafał KS Warszawianka W-wa 1998 Sen MZ I RZEPKA Marek B.D. Z/1605/14 2023 M
8 8 f 1 11.99 MURIAS Mateusz KS Warszawianka W-wa 2002 U23 MZ -- RZEPKA Marek Z/0490/16 2023 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 4.1843340396881 sekund