Zielona Góra 21.01.2023
II Noworoczny Halowy Mityng LA o Puchar CMS OLIMP Zielona Góra
60 m K
1 e 8.72 ZDANOWICZ Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS --
2 e 8.87 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2023 LDK!
3 e 9.04 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2023 LDK!
4 e 9.33 GAWRYŁO Vanessa MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/4677/22 2023 LDK!
5 e 11.35 SIKORSKA Jagoda ZLKL Zielona Góra 2014 U12 LB --
6 e 11.38 PAŁKA Zuzanna MLKS Agros Żary 2012 U12 LB --
7 e 11.38 PANEK Wiktoria MLKS Agros Żary 2012 U12 LB --
8 e 8.10 KWA¦NIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2023 LDK!
9 e 8.23 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/0812/21 2023 LDK!
10 e 8.35 MAŃCZAK Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2005 U20 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/13892/21 2023 LDK!
11 e 8.58 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2023 LDK!
12 e 8.58 SIEPAK Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/1294/23 2023 LDK!
13 e 8.60 JANUSZEWSKA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/8260/21 2023 LDK!
14 e 8.78 PISARSKA Agata MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/6462/22 2023 LDK!
15 e 8.79 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2023 BEZ LDK!
16 e 8.98 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2023 LDK!
17 e 8.95 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U16 LB -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2023 LDK!
18 e 9.07 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2023 LDK!
19 e 9.05 KOMAR Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13398/21 2023 LDK!
20 e 9.16 SKIBA Blanka MKS Piast Głogów 2011 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14227/21 2023 LDK!
21 e 9.10 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2023
22 e 9.22 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2023 LDK!
23 e 9.13 SIERADZKA Antonina MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/3634/22 2023
24 e 9.37 MAJ Hanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3716/21 2023 LDK!
25 e 9.55 PIECH Iga ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/9157/21 2023 LDK!
26 e 9.64 SINIECKA Klaudia MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS --
27 e 9.72 KAZALSKA Michalina WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/2116/23 2023 LDK!
28 e 10.01 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2023 LDK!
29 e 9.74 JARMOŁOWICZ Nikola WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/2153/23 2023 LDK!
30 e 10.14 KRUCZKOWSKA Hanna MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS --
31 e 8.83 JANECKA Maja LKS Polkowice 2008 U16 DS -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/5640/22 2022 LDK!
32 e 10.19 KOWALA Nikola WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB --
33 e 10.17 URBANOWICZ Julianna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB -- KLAYBOR Dawid Z/7498/21 2023 LDK!
34 e 10.26 ZAREMBA Natalia MLKS Agros Żary 2011 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2615/23 2023 LDK!
1 f 1 8.10 KWA¦NIAK Weronika MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Dariusz WISZ Mateusz Z/5632/18 2023 LDK!
2 f 1 8.20 WASYŁECZKO Monika MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/0812/21 2023 LDK!
3 f 1 8.31 MAŃCZAK Martyna Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2005 U20 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/13892/21 2023 LDK!
4 f 1 8.43 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2023 LDK!
5 f 1 8.45 SIEPAK Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/1294/23 2023 LDK!
6 f 1 8.81 JANUSZEWSKA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/8260/21 2023 LDK!
1 f 2 8.71 PISARSKA Agata MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS -- KNULL Mariusz Z/6462/22 2023 LDK!
2 f 2 8.91 CHOMIK Anna MKS Piast Głogów 2006 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/4209/18 2023 BEZ LDK!
3 f 2 8.94 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2023 LDK!
4 f 2 8.97 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U16 LB -- SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2023 LDK!
5 f 2 9.24 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2023 LDK!
6 f 2 9.28 KOMAR Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13398/21 2023 LDK!
1 f 3 8.98 SKIBA Blanka MKS Piast Głogów 2011 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14227/21 2023 LDK!
2 f 3 9.19 KLUZIAK Emilia ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/3029/20 2023
3 f 3 9.21 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2023 LDK!
4 f 3 9.23 SIERADZKA Antonina MKS Osa Zgorzelec 2006 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/3634/22 2023
5 f 3 9.30 MAJ Hanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3716/21 2023 LDK!
6 f 3 9.40 PIECH Iga ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB -- WALCZAK Jerzy Z/9157/21 2023 LDK!
1 f 4 9.33 SINIECKA Klaudia MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS --
2 f 4 9.35 KAZALSKA Michalina WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/2116/23 2023 LDK!
3 f 4 9.79 KULTYS Marta WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3718/21 2023 LDK!
4 f 4 9.94 JARMOŁOWICZ Nikola WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/2153/23 2023 LDK!
5 f 4 10.26 KRUCZKOWSKA Hanna MLKS Sokół Lubin 2010 U14 DS --
1 f 5 8.88 JANECKA Maja LKS Polkowice 2008 U16 DS -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/5640/22 2022 LDK!
2 f 5 10.21 KOWALA Nikola WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB --
3 f 5 10.37 URBANOWICZ Julianna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB -- KLAYBOR Dawid Z/7498/21 2023 LDK!
4 f 5 10.63 ZAREMBA Natalia MLKS Agros Żary 2011 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2615/23 2023 LDK!
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 e 1 10.09 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2023 LDK!
2 e 1 11.72 GAWRYŁO Vanessa MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/4677/22 2023 LDK!
3 e 1 11.65 ZDANOWICZ Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS --
1 f 2 9.87 KARPIK Lena MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/11506/21 2023 LDK!
2 f 2 10.98 GAWRYŁO Vanessa MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS -- KUBALA Łukasz Z/4677/22 2023 LDK!
3 f 2 11.36 ZDANOWICZ Zuzanna MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS --
60 m pł K J Mł K
1 e 1 8.85 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
2 e 1 9.02 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2023 BEZ LDK!
3 e 1 11.07 JANUSZEWSKA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/8260/21 2023 LDK!
4 e 1 11.10 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2023 LDK!
1 f 1 8.81 SZYMAŃSKA Oliwia MLKS Agros Żary 2007 U18 LB -- SENDEREK-ŻOŁUD¬ Żaklina WISZ Dariusz WISZ Mateusz , Z/5561/18 , 2023 LDK!
2 f 1 8.98 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2023 BEZ LDK!
3 f 1 10.95 JANUSZEWSKA Aleksandra MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/8260/21 2023 LDK!
4 f 1 11.08 KORDASIEWICZ Karolina MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Joanna KORDASIEWICZ Damian , Z/8261/21 , 2023 LDK!
Wzwyż K
1 f 1 1.55 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U18 DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2023 BEZ LDK!
2 f 1 1.50 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U23 LB -- WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
3 f 1 1.50 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/3754/21 2022 LDK!
4 f 1 1.45 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB IV SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2023 LDK!
5 f 1 1.45 RYCIAK Arancia MKS Piast Głogów 2006 U18 DS IV KARPOWICZ Tadeusz Z/3442/19 2023 BEZ LDK!
6 f 1 1.30 WALKOWIAK Martyna MKS Piast Głogów 2010 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/1084/23 2023 LDK!
7 f 1 1.20 RACHWAŁ Lura MKS Piast Głogów 2009 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/0365/23 2023 LDK!
Tyczka K
1 f 1 2.70 KOGUT Monika ZLKL Zielona Góra 1983 Masters LB III
2 f 1 1.50 RYTER Paulina ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB --
W dal K
1 f 1 5.43 CZUPRYŃSKA Julia MKS Piast Głogów 2007 U18 DS II KARPOWICZ Tadeusz Z/4181/19 2023 BEZ LDK!
2 f 1 4.93 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U18 DS IV WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2022 LDK!
3 f 1 4.81 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/3754/21 2022 LDK!
4 f 1 4.66 SZUMILAS Julia UKS Ares Nowa Sól 2009 U16 LB V SZPIGUN Zenon Z/3605/22 2023 LDK!
5 f 1 4.61 KWIATKOWSKA Adrianna MLKS Agros Żary 2002 U23 LB -- WISZ Dariusz Z/0494/16 2022 3 LDK!
6 f 1 4.56 JANECKA Maja LKS Polkowice 2008 U16 DS V WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/5640/22 2022 LDK!
7 f 1 4.50 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2023 BEZ LDK!
8 f 1 4.37 SZYMCZAK Maria ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- SZWARC Zygmunt Z/6489/21 2023 LDK!
9 f 1 4.29 SIEPAK Julia MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/1294/23 2023 LDK!
10 f 1 4.25 RYCIAK Arancia MKS Piast Głogów 2006 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/3442/19 2023 BEZ LDK!
11 f 1 4.18 MAJ Hanna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2008 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/3716/21 2023 LDK!
12 f 1 4.18 MARSZAŁ Anastazja LKS Polkowice 2008 U16 DS -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/14835/21 2022 LDK!
13 f 1 4.03 PITYŃSKA Amelia WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2006 U18 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/13017/21 2023 LDK!
W dal strefa K
1 f 1 4.53 BUJNICKA Julia UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13419/21 2023 LDK!
2 f 1 4.43 WICHMAN Hanna UKS Ares Nowa Sól 2010 U14 LB -- SZPIGUN Zenon Z/13329/21 2023 LDK!
3 f 1 4.28 KALICIŃSKA Anna MKS Piast Głogów 2010 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14225/21 2023 LDK!
4 f 1 4.18 SKIBA Blanka MKS Piast Głogów 2011 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/14227/21 2023 LDK!
5 f 1 3.97 SARZYŃSKA Pola MKS Piast Głogów 2010 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/1083/23 2023 LDK!
6 f 1 3.95 ZAREMBA Natalia MLKS Agros Żary 2011 U14 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2615/23 2023 LDK!
7 f 1 3.90 WALKOWIAK Martyna MKS Piast Głogów 2010 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/1084/23 2023 LDK!
8 f 1 3.60 URBANOWICZ Julianna WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2012 U12 LB -- KLAYBOR Dawid Z/7498/21 2023 LDK!
9 f 1 3.10 PANEK Wiktoria MLKS Agros Żary 2012 U12 LB --
10 f 1 2.97 PAŁKA Zuzanna MLKS Agros Żary 2012 U12 LB --
11 f 1 2.88 SIKORSKA Jagoda ZLKL Zielona Góra 2014 U12 LB --
Trójskok K
1 f 1 10.26 JANCZAK Dagmara LKS Polkowice 2007 U18 DS IV WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1786/21 2022 LDK!
2 f 1 9.45 MARCINIAK Patrycja MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4179/19 2023 BEZ LDK!
3 f 1 9.24 RYCIAK Arancia MKS Piast Głogów 2006 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/3442/19 2023 BEZ LDK!
Wieloskok K
1 f 1 10.22 SPYCHAŁA Joanna ZLKL Zielona Góra 2008 U16 LB IV ŻUROWSKI Mariusz Z/3754/21 2022 LDK!
2 f 1 9.77 MARSZAŁ Anastazja LKS Polkowice 2008 U16 DS V WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/14835/21 2022 LDK!
60 m M
1 e 7.28 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/5625/19 2023 LDK!
2 e 7.35 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/0787/19 2023 BEZ LDK!
3 e 7.33 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/3656/19 2023 LDK!
4 e 7.51 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U20 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2023 BEZ LDK!
5 e 7.62 CIEBIEŃ Krzysztof Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/6105/22 2023
6 e 7.68 CIESIELSKI Filip Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2005 U20 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/4572/19 2023
7 e 7.77 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U23 DS -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2023 4 LDK!
8 e 7.79 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/14171/21 2023 LDK!
9 e 7.77 RADKIEWICZ Michał ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5341/22 2023
10 e 7.93 MARKUSZEWSKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/1627/23 2023
11 e 8.12 DROZDA Antoni MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/6565/21 2023 LDK!
12 e 8.20 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2023 LDK!
13 e 8.62 ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/4651/22 2023 LDK!
14 e 8.52 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U14 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2023 LDK!
15 e 8.55 ROMANÓW Kornel WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB --
16 e 8.89 MACZYTA Andrzej MLKS Sokół Lubin 2009 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/6463/22 2023 LDK!
17 e 7.58 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U20 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
18 e 7.60 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2023 BEZ LDK!
19 e 7.94 SIKORA Kamil LKS Polkowice 2009 U16 DS -- PIERZCHAŁA Władysław Z/1350/23 2023 LDK!
20 e 7.79 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0874/22 2023 LDK!
21 e 8.33 PRZYGRODZKI Kacper ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB -- PAWELEC Marcin Z/14397/21 2023 LDK!
22 e 8.46 JASEK Hubert ZLKL Zielona Góra 2007 U18 LB -- PAWELEC Marcin Z/2964/20 2023
23 e 11.18 WILK Antoni MKS Piast Głogów 2011 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/1293/23 2023 LDK!
24 e 8.65 KOTWICKI Nikodem ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U16 LB -- SZWARC Zygmunt # Z/2867/23 2023 LDK!
26 e 7.44 RUDNIK Błażej KL Lumel Zielona Góra 2007 U18 LB -- FILIPOWSKI Krzysztof Z/2897/20 2023 LDK!
27 e 7.50 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4847/19 2023 2
28 e 7.55 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB -- B.D. Z/6488/21 2023 LDK!
29 e 7.31 KOSZELA Maciej Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 1978 Masters LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/1229/20 2023
1 f 1 7.26 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/5625/19 2023 LDK!
2 f 1 7.28 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/0787/19 2023 BEZ LDK!
3 f 1 7.30 MAC Szymon MLKS Agros Żary 2005 U20 LB -- WISZ Dariusz Z/3656/19 2023 LDK!
4 f 1 7.62 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U20 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 7.65 CIEBIEŃ Krzysztof Adam Draczyński Running Team Nowa Sól 2007 U18 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/6105/22 2023
6 f 1 7.79 CIESIELSKI Filip Adam Draczyński Running Team Nowa Sól # 2005 U20 LB -- DRACZYŃSKI Adam Z/4572/19 2023
1 f 2 7.77 KIERSKI Kacper MLKS Sokół Lubin 2002 U23 DS -- KNULL Mariusz KNULL Mariusz Z/3527/16 2023 4 LDK!
2 f 2 7.88 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/14171/21 2023 LDK!
3 f 2 7.89 RADKIEWICZ Michał ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5341/22 2023
4 f 2 7.98 MARKUSZEWSKI Szymon MKS Osa Zgorzelec 2009 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/1627/23 2023
5 f 2 8.14 DROZDA Antoni MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/6565/21 2023 LDK!
6 f 2 8.25 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2023 LDK!
1 f 3 8.49 ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/4651/22 2023 LDK!
2 f 3 8.55 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U14 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2023 LDK!
3 f 3 9.06 ROMANÓW Kornel WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB --
4 f 3 9.09 MACZYTA Andrzej MLKS Sokół Lubin 2009 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/6463/22 2023 LDK!
60 m pł M Mł M
1 e 1 9.35 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2023 LDK!
2 e 1 9.24 WO¬NIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2023 BEZ LDK!
3 e 1 10.83 ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/4651/22 2023 LDK!
1 f 2 9.36 SZNAJDER Kornel MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- BIELAWA Przemysław Z/14736/21 2023 LDK!
2 f 2 9.38 WO¬NIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U16 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2023 BEZ LDK!
3 f 2 10.69 ŁAPUSZYŃSKI Krzysztof MKS Osa Zgorzelec 2008 U16 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/4651/22 2023 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 e 1 9.30 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2023 BEZ LDK!
2 e 1 9.35 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2023 LDK!
3 e 1 9.60 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0874/22 2023 LDK!
1 f 1 9.31 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2023 BEZ LDK!
2 f 1 9.39 GRYS Andrzej MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- BIELAWA Przemysław Z/0987/21 2023 LDK!
3 f 1 9.53 JURAK Dawid MKS Osa Zgorzelec 2007 U18 DS -- KORDASIEWICZ Damian Z/0874/22 2023 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 e 1 8.56 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB -- PAWELEC Marcin Z/3111/18 2023 5 LDK!
1 f 1 8.47 FILAR Igor ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB -- PAWELEC Marcin Z/3111/18 2023 5 LDK!
Wzwyż M
1 f 1 1.88 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U23 DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
2 f 1 1.75 URBANIAK Mateusz UKS Ares Nowa Sól 2004 U20 LB IV SZPIGUN Zenon Z/5033/22 2023 LDK!
3 f 1 1.70 WO¬NIAK Jarosław MKS Piast Głogów 2008 U16 DS V KARPOWICZ Tadeusz Z/4182/19 2023 BEZ LDK!
4 f 1 1.60 JASEK Hubert ZLKL Zielona Góra 2007 U18 LB -- PAWELEC Marcin Z/2964/20 2023
5 f 1 1.55 PRZYGRODZKI Kacper ZLKL Zielona Góra 2009 U16 LB -- PAWELEC Marcin Z/14397/21 2023 LDK!
6 f 1 1.35 LESZCZYŃSKI Krzysztof MKS Piast Głogów 2010 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2778/21 2023 LDK!
7 f 1 1.20 SZYMAŃSKI Teodor ZLKL Zielona Góra 2011 U14 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/14824/21 2023 LDK!
Tyczka M
1 f 1 4.10 KRUGER Filip ZLKL Zielona Góra 2004 U20 LB II ŻUROWSKI Mariusz Z/5690/19 2023 LDK!
2 f 1 3.80 FILIPOWSKI Szymon ZLKL Zielona Góra 2007 U18 LB III ŻUROWSKI Mariusz Z/5728/18 2022 LDK!
3 f 1 3.20 TRO¦CIANKA Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2006 U18 LB IV KOZIEŁ Marek SZWARC Zygmunt , Z/3809/18 , 2023 BEZ LDK!
4 f 1 2.10 JAROSŁAWSKI Tomasz ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB --
5 f 1 1.70 SZYMAŃSKI Teodor ZLKL Zielona Góra 2011 U14 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/14824/21 2023 LDK!
W dal M
1 f 1 6.78 SINGH Kewin MLKS Agros Żary 2004 U20 LB III WISZ Dariusz Z/0787/19 2023 BEZ LDK!
2 f 1 6.50 KINDRA Dawid MLKS Sokół Lubin 2007 U18 DS III KNULL Mariusz Z/0959/23 2023
3 f 1 6.45 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U23 DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
4 f 1 6.03 DIALLO Amadou MKS Piast Głogów 2005 U20 DS IV KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4332/18 2023 BEZ LDK!
5 f 1 5.86 ROKASZEWICZ Michał MKS Piast Głogów 2005 U20 DS -- KARPOWICZ Tadeusz KARPOWICZ Tadeusz Z/4330/18 2023 BEZ LDK!
6 f 1 5.77 SOBCZYŃSKI Hubert ULKS Uczniak Szprotawa 2008 U16 LB V B.D. Z/6488/21 2023 LDK!
7 f 1 5.76 SZYRNER Adam MKS Piast Głogów 2007 U18 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/4180/19 2023 BEZ LDK!
8 f 1 5.71 SOBCZYŃSKI Igor ULKS Uczniak Szprotawa 2004 U20 LB -- B.D. Z/1784/19 2023 LDK!
9 f 1 5.62 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 2007 U18 DS -- WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!
10 f 1 5.52 DROZDA Antoni MLKS Sokół Lubin 2008 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/6565/21 2023 LDK!
11 f 1 5.52 DEĆ Fabian MLKS Agros Żary 2006 U18 LB -- WISZ Dariusz Z/5625/19 2023 LDK!
12 f 1 5.10 RADKIEWICZ Michał ZLKL Zielona Góra 2006 U18 LB -- WALCZAK Jerzy Z/5341/22 2023
13 f 1 4.96 TWARDY Kacper MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -- WISZ Dariusz Z/14171/21 2023 LDK!
14 f 1 4.89 BARSZCZYK Milan MLKS Agros Żary 2009 U16 LB -- ŁABUL Wioletta Z/2748/21 2023 LDK!
15 f 1 4.87 MICHALAK Dawid WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2009 U16 LB -- SIEŃKO Krzysztof Z/4310/22 2023 LDK!
16 f 1 4.17 MACZYTA Andrzej MLKS Sokół Lubin 2009 U16 DS -- KNULL Mariusz Z/6463/22 2023 LDK!
17 f 1 3.66 KOTWICKI Nikodem ULKS Uczniak Szprotawa 2009 U16 LB -- SZWARC Zygmunt # Z/2867/23 2023 LDK!
W dal strefa M
1 f 1 4.67 SZYMAŃSKI Antoni MLKS Agros Żary 2011 U14 LB -- WISZ Mateusz ŁABUL Wioletta Z/3463/21 2023 LDK!
2 f 1 4.29 ROMANÓW Kornel WKS Sobieski Omega Systems Żagań 2010 U14 LB --
3 f 1 4.23 SZYMAŃSKI Teodor ZLKL Zielona Góra 2011 U14 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/14824/21 2023 LDK!
4 f 1 3.01 HEYDUK Bartosz ZLKL Zielona Góra 2011 U14 LB -- ŻUROWSKI Mariusz Z/0958/23 2023 LDK!
5 f 1 3.00 WILK Antoni MKS Piast Głogów 2011 U14 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/1293/23 2023 LDK!
6 f 1 2.60 WILK Ignacy MKS Piast Głogów 2013 U12 DS --
Trójskok M
1 f 1 13.67 OLSZEWSKI Adrian MKS Piast Głogów 1978 Masters DS III KARPOWICZ Tadeusz Z/4847/19 2023 2
2 f 1 13.00 CHAMIOŁO Daniel MKS Piast Głogów 2003 U23 DS -- KARPOWICZ Tadeusz Z/2835/17 2023 BEZ LDK!
3 f 1 12.67 WIETUSZYŃSKI Bartosz LKS Polkowice 2007 U18 DS IV WOJCIECH-PIERZCHAŁA Dorota Z/1784/21 2022 LDK!

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 1.3975939750671 sekund