Rzeszów 28.01.2023
1. Ogólnopolski Halowy Mityng POZLA 2023
60 m K
1 1 e 1 7.29 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U23 PK -- KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
2 2 e 1 7.47 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK!
3 5 e 1 7.56 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK -- B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2023
4 7 e 1 7.75 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
5 9 e 1 8.04 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
6 11 e 1 8.09 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2007 U18 MA -- GUJA Marta Z/13945/21 2023 LDK!
7 15 e 1 8.18 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- B.D. Z/4089/20 2023
8 16 e 1 8.23 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4605/18 , 2023 BEZ LDK!
1 3 e 2 7.52 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2023
2 4 e 2 7.56 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
3 6 e 2 7.72 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2023
4 8 e 2 7.92 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2022 LDK!
5 10 e 2 8.07 TOPOROWSKA Pola ULKS Gryf Rytwiany 2007 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/14007/21 2023
6 13 e 2 8.16 DĄBEK Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2001 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/5252/15 2023 LDK!
7 14 e 2 8.17 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022 LDK!
8 19 e 2 8.27 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2023 LDK!
1 12 e 3 8.11 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- SIERKA Ewa Z/2614/19 2023 LDK!
2 20 e 3 8.28 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2023 LDK!
3 21 e 3 8.40 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
4 23 e 3 8.43 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2023
5 24 e 3 8.44 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2023 LDK!
1 17 e 4 8.26 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2023 BEZ
2 22 e 4 8.40 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2023
3 25 e 4 8.45 BEŃKO Aleksandra KS Agros Zamość 2005 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5229/19 2022 LDK!
4 26 e 4 8.52 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/3599/19 2023 LDK!
5 31 e 4 8.60 BARAN Otylia ULKS Technik Trzcinica 2007 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/0678/23 2023
6 32 e 4 8.64 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/2589/20 2023 LDK!
7 37 e 4 8.78 TUREK Magdalena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/5668/22 2023 LDK!
  e 4 DNF OSTROWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/5255/18 2023 BEZ LDK!
1 18 e 5 8.27 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU -- GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK!
2 28 e 5 8.56 GOGÓŁ Julia MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU -- B.D. Z/0722/23 2023
3 30 e 5 8.57 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA -- TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1983/21 2023 LDK!
4 33 e 5 8.71 POBUTA Faustyna KKB MOSiR Krosno 2009 U16 PK -- SOCHA Tomasz Z/2073/21 2023 LDK!
5 35 e 5 8.76 SIENIAWSKA Martyna KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/4432/18 2022 BEZ LDK!
6 36 e 5 8.77 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2023 LDK!
1 27 e 6 8.55 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2579/20 2023 LDK!
2 34 e 6 8.73 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/5574/19 2023 LDK!
3 38 e 6 8.79 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3544/19 2022 LDK!
4 40 e 6 8.81 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria Z/2610/20 2023 LDK!
5 42 e 6 8.83 SZCZEPAŃSKA Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12151/21 2023 LDK!
1 29 e 7 8.56 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
2 44 e 7 8.87 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/3709/21 2023 LDK!
3 45 e 7 8.96 KUCZMA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/0046/21 2023 LDK!
4 46 e 7 8.97 KRÓL Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/5988/22 2023 LDK!
5 48 e 7 8.99 ZĘBALA Laura KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZAPART Stanisław Z/0845/23 2023 LDK!
6 47 e 7 8.99 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/13630/21 2023 LDK!
7 52 e 7 9.11 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0212/22 2023 LDK!
1 41 e 8 8.82 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn-Koźle 2008 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0507/20 2023 LDK!
2 43 e 8 8.86 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/0048/21 2023 LDK!
3 50 e 8 9.06 GUNIA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/0742/23 2023 LDK!
4 51 e 8 9.08 LITWIN Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/6349/22 2023 LDK!
5 53 e 8 9.16 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2023 BEZ LDK!
6 54 e 8 9.21 WCISŁO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/1773/21 2023 LDK!
7 55 e 8 9.33 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/11078/21 2023 LDK!
1 39 e 9 8.79 GRZĄDZIELA Jagoda RLTL Optima Radom 2007 U18 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/1840/22 2022 LDK!
2 49 e 9 9.02 MAJKUT Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK -- STEC Karolina Z/4594/19 2023 LDK!
3 56 e 9 9.37 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria Z/2572/20 2023 LDK!
4 57 e 9 9.41 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2839/21 2022 LDK!
5 58 e 9 9.50 KOT Milena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/0320/22 2023 LDK!
1 1 f 1 7.59 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK -- B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2023
2 2 f 1 8.00 TOPOROWSKA Pola ULKS Gryf Rytwiany 2007 U18 SK -- WIĘCKOWSKI Jacek Z/14007/21 2023
3 3 f 1 8.04 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
4 4 f 1 8.10 KUŹNIARZ Amelia KS Agros Zamość 2005 U20 LU -- GDAŃSKI Andrzej Z/5230/19 2022 LDK!
5 5 f 1 8.14 STARZYCKA Maja KS AZS AWF Kraków # 2007 U18 MA -- GUJA Marta Z/13945/21 2023 LDK!
6 7 f 1 8.24 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- SIERKA Ewa Z/2614/19 2023 LDK!
1 6 f 2 8.22 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2023 LDK!
2 8 f 2 8.31 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
3 9 f 2 8.31 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU -- GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK!
4 10 f 2 8.38 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA -- ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2023
5 11 f 2 8.47 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2023 LDK!
200 m K
1 1 s 1 23.45 NIEMCZYK Magdalena UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2003 U23 PK M KARKUT Bogdan ŻĄDŁO Jacek Z/0352/17 2022 2 LDK!
2 2 s 1 23.83 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU M MAKSYMIUK Zbigniew Z/1754/12 2023 1
3 3 s 1 24.06 ZWOLIŃSKA Judyta CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK I MAZUR Janusz B.D. Z/3127/16 2023
4 28 s 1 28.80 WESTENHOLC Paulina KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA -- SIERKA Ewa Z/2614/19 2023 LDK!
5 46 s 1 31.30 KRÓL Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/5988/22 2023 LDK!
1 4 s 2 24.32 ROMASZKO Monika KS Agros Zamość 2002 U23 LU I B.D. GDAŃSKI Andrzej B.D. , Z/5236/15 , 2022 LDK!
2 5 s 2 24.47 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA I GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
3 6 s 2 24.57 WROŃSKA Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK I B.D. MAZUR Janusz , Z/0142/16 , 2023
4 13 s 2 26.67 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2023 3 LDK!
1 7 s 3 25.21 TROCHOLEPSZA Martyna KS AZS AWF Kraków 2004 U20 MA II GOŚCINIAK Marcin GIZA Maciej , Z/0297/17 , 2023 LDK!
2 8 s 3 25.22 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU II B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023
3 9 s 3 25.54 PRZEWIEŹLIK Julia MOS CSiR Dąbrowa Górnicza 2006 U18 SL II PRZEWIEŹLIK Dorota Z/0919/18 2023 5 LDK!
4 16 s 3 27.05 SŁOMSKA Magdalena MKS-MOS Katowice 2006 U18 SL III ROLAK Dorota Z/1946/19 2023 LDK!
5 43 s 3 30.50 SZCZEPAŃSKA Wiktoria KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/12151/21 2023 LDK!
1 10 s 4 26.27 TITTINGER Maja CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK III KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4605/18 , 2023 BEZ LDK!
2 12 s 4 26.58 MAJCHROWICZ Rena CWKS Resovia Rzeszów 1997 Sen PK III MAZUR Janusz MAZUR Janusz Z/1553/14 2023
3 14 s 4 26.91 CZARNY Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK III BARSZCZ Mirosław Z/0058/21 2023 LDK!
4 20 s 4 27.90 PUZIO Angelika CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK IV WIERZBICKI Mirosław Z/2764/22 2023
5 37 s 4 29.65 MALINOWSKA Pola MKS Unia Hrubieszów 2007 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/0999/22 2022
1 15 s 5 26.98 ZAWÓŁ Paulina KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK III BARSZCZ Mirosław Z/0054/21 2023 LDK!
2 17 s 5 27.41 KRAMEK Adrianna KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK IV BARSZCZ Mirosław Z/10135/21 2022 LDK!
3 23 s 5 28.52 STEPANIAK Zuzanna MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U20 PK -- MARSZAŁEK Alicja BIGUS Anna , Z/4632/18 , 2022 5 LDK!
4 34 s 5 29.28 ROKITOWSKA Gabriela UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U18 PK -- SUGIER Maria Z/5607/19 2023 LDK!
1 21 s 6 28.30 KOŁODZIEJ Anna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK IV WRÓBEL Marcin Z/0972/21 2023 LDK!
2 24 s 6 28.62 DZIURAWIEC Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- B.D. Z/4089/20 2023
3 26 s 6 28.75 KULINOWSKA Milena CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/5574/19 2023 LDK!
4 29 s 6 28.89 PUZIO Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków 1985 Masters MA -- B.D. Z/5118/22 2022
5 38 s 6 29.89 WÓJTOWICZ Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V BARSZCZ Mirosław Z/0061/21 2023 LDK!
1 22 s 7 28.42 CIESIELSKA Nikola UKS bieganie.pl Stryszawa 2006 U18 MA IV TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/1983/21 2023 LDK!
2 31 s 7 28.91 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/6841/21 2023 LDK!
3 36 s 7 29.56 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/13621/21 2023 LDK!
4 41 s 7 30.25 KRUPA Kamila KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK V GRDEŃ Krzysztof Z/0212/22 2023 LDK!
1 25 s 8 28.71 POBUTA Faustyna KKB MOSiR Krosno 2009 U16 PK V SOCHA Tomasz Z/2073/21 2023 LDK!
2 33 s 8 29.27 KUCZMA Martyna CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/0046/21 2023 LDK!
3 35 s 8 29.44 ZĘBALA Laura KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V ZAPART Stanisław Z/0845/23 2023 LDK!
4 40 s 8 30.22 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/5761/18 2023 LDK!
1 27 s 9 28.80 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2023 4 LDK!
2 42 s 9 30.40 KONDRACIUK Natalia MKS Agros Chełm 2007 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/4644/22 2022 LDK!
3 44 s 9 30.56 WCISŁO Wiktoria CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/1773/21 2023 LDK!
4 45 s 9 30.77 LITWIN Aleksandra CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/6349/22 2023 LDK!
5 48 s 9 32.29 DOBOSZ Oliwia KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2839/21 2022 LDK!
1 18 s 10 27.44 RAROT Roksana KS Agros Zamość 2004 U20 LU IV GŁĘBOCKA Joanna GDAŃSKI Andrzej , Z/3396/17 , 2022 4 LDK!
2 30 s 10 28.91 SKAŁKA Sandra KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V ZIĘBA Jakub Z/6458/21 2023 LDK!
3 32 s 10 29.14 BATKO Jagoda CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/0048/21 2023 LDK!
4 39 s 10 30.07 GOGÓŁ Julia MKS Żak Biała Podlaska 2008 U16 LU V B.D. Z/0722/23 2023
1 11 s 11 26.55 FUS Joanna TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2006 U18 LU III GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej B.D. B.D. , Z/4137/19 , 2022 LDK!
2 19 s 11 27.84 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA IV MIREK Wacław Z/2587/18 2023
3 47 s 11 31.46 BARDJAN Nadia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/0038/22 2023 LDK!
4 49 s 11 32.57 NOWAK Milena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/2109/21 2023 LDK!
300 m K
1 1 s 1 37.66 WRONA-KUTRZEPA Alicja AZS UMCS Lublin 1996 Sen LU -- MAKSYMIUK Zbigniew Z/1754/12 2023 1
2 2 s 1 38.51 GAWORSKA Aleksandra KS AZS AWF Kraków 1995 Sen MA -- BAUMGART Iwona B.D. Z/0180/12 2023 M
3 3 s 1 39.99 GAJOSZ Wiktoria MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian , Z/3324/19 , 2023 LDK!
4 4 s 1 40.26 WASILUK Agata AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU -- B.D. MAKSYMIUK Zbigniew # , Z/0973/15 , 2023
5 8 s 1 43.35 MARZEC Maja TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA III GIZA Karolina Z/3448/21 2023
1 5 s 2 42.12 BUTRYN Kornelia KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3654/18 , 2023 3 LDK!
2 6 s 2 42.76 KAWAŁEK Julia MKS Agros Chełm 2006 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian Z/12981/21 2023 LDK!
3 9 s 2 43.62 SADKIEWICZ Julia WKS Wawel Kraków # 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/2698/18 2023
4 12 s 2 45.13 ZARĘBA Monika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/4926/22 2023 LDK!
1 7 s 3 43.10 KRĘCIOCH Aneta MKS Tempo Kęty 2009 U16 MA III ŁYSEK Tadeusz Z/5152/19 2023
2 10 s 3 44.15 LALEWICZ Nina WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/3142/20 2022
3 16 s 3 45.81 DŁUGA Wiktoria KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MIREK Wacław Z/2587/18 2023
1 11 s 4 44.29 ALBRYCHT Emilia KB Krościenko Wyżne 2007 U18 PK -- ZATORSKI Witold Z/1459/18 2023 BEZ
2 13 s 4 45.16 PTAK Martyna LKS Stal Mielec 2008 U16 PK IV TORBA Tomasz Z/3599/19 2023 LDK!
3 14 s 4 45.49 CAO Aurelia KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/1626/23 2023 LDK!
4 17 s 4 46.18 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
5 18 s 4 47.04 GROSIAK Patrycja MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK V ŻAK Dariusz Z/3712/19 2023 LDK!
1 19 s 5 47.06 SOJKA Magdalena KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK V ANIOŁ Stanisław # Z/3160/21 2023 LDK!
2 20 s 5 47.54 OLSZOWY Klaudia CWKS Resovia Rzeszów 2006 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/14458/21 2023
3 21 s 5 47.87 CIEŚLA Oliwia LKS Stal Mielec 2009 U16 PK V ŻĄDŁO Jacek Z/3709/21 2023 LDK!
4 22 s 5 48.16 TRZEŚNIOWSKA Nikola CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- DUDA Bogusław # Z/13520/21 2023 LDK!
5 25 s 5 50.46 MICHALAK Nikola MKS Agros Chełm 2007 U18 LU -- LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian Z/1020/22 2022 LDK!
1 15 s 6 45.75 PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV GUJA Marta Z/3997/20 2023 LDK!
2 23 s 6 50.08 RAJCHEL Anna KB Krościenko Wyżne 2009 U16 PK -- B.D. Z/6224/22 2023
3 24 s 6 50.38 URBAŃSKA Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0612/18 2023 BEZ LDK!
4 26 s 6 50.66 PITERA Sylwia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/6361/22 2023 LDK!
5 27 s 6 51.22 KOZŁOWSKA Milena TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2007 U18 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/8357/21 2022
  s 6 DNF PUZIO Aleksandra KS Sprinterzy.com Kraków 1985 Masters MA -- B.D. Z/5118/22 2022
400 m K
1 1 s 1 54.92 DROZD Wiktoria AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I JAROS Marek B.D. B.D. Z/6101/15 2023 LDK!
2 2 s 1 58.83 OSIPIUK Klaudia MKS Agros Chełm 2005 U20 LU II B.D. Z/3169/19 2023
3 3 s 1 59.26 PUZIO Agata MKS Stal Nowa Dęba 2005 U20 PK III ŻAK Dariusz ŻAK Dariusz , Z/0608/18 , 2023 2 LDK!
4 4 s 1 64.17 STASIAK Milena MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU IV MAGDZIAK Tomasz Z/4150/20 2022
5 5 s 1 75.93 ZIĘBA Marcelina KS Harpagan Tarnobrzeg 2005 U20 PK -- STEC Karolina Z/1132/22 2023
1 6 s 2 61.12 JACYNO Klaudia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III GIZA Andrzej Z/1955/17 2023 4
2 7 s 2 68.05 CZERWIŃSKA Kinga MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2386/19 2023
3 8 s 2 69.74 PROCYK Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/5761/18 2023 LDK!
4 9 s 2 89.45 ZIOŁO Jessica KS Harpagan Tarnobrzeg 2008 U16 PK -- STEC Karolina Z/5993/22 2023
5 10 s 2 95.00 KRZĄSTEK Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2008 U16 PK -- STEC Karolina Z/5992/22 2023
600 m K
1 1 s 1 1:34.04 DYBKA Agnieszka CWKS Resovia Rzeszów 2000 Sen PK -- KOWAL Piotr Z/2719/15 2023
2 2 s 1 1:38.32 BIGUS Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2003 U23 PK -- BIGUS Anna MARSZAŁEK Tomasz Z/1763/17 2022 3 LDK!
3 3 s 1 1:42.36 PYDYCH Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/2606/22 2022 LDK!
4 5 s 1 1:42.52 BŁASZCZAK Julia UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/3098/19 2023 LDK!
5 6 s 1 1:43.77 WIATRZYK Ewa TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2003 U23 LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/4925/18 2022 BEZ
6 9 s 1 1:45.51 GRZYBOWSKA Gabriela KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/5426/18 , 2023 4 LDK!
7 12 s 1 1:46.86 PRAJZNER Julia KB Krościenko Wyżne 2006 U18 PK -- ZATORSKI Witold Z/1460/18 2023 BEZ
8 16 s 1 1:53.30 BANAŚ Roksana UKS Romer Rabka-Zdrój 2008 U16 MA -- PERUCKI Wiesław Z/13030/21 2023 LDK!
1 4 s 2 1:42.41 PAWŁOWSKA Joanna ULKS Fajfer 2001 Łapanów 2002 U23 MA -- B.D. Z/1255/16 2022 4
2 7 s 2 1:44.50 SADLEJA Julia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/6270/22 2023
3 8 s 2 1:45.17 STOCH Zofia KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA IV CHRYCZYK Katarzyna Z/6454/21 2023 LDK!
4 10 s 2 1:46.39 ZARĘBA Monika KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/4926/22 2023 LDK!
5 11 s 2 1:46.68 ULIDOWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/7789/21 2023
6 13 s 2 1:47.58 AMBROSZKO Weronika KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK V GRDEŃ Krzysztof Z/0201/22 2023 LDK!
7 14 s 2 1:47.67 DAWIEC Marta KS AZS AWF Kraków 2009 U16 MA V CHRYCZYK Katarzyna Z/11607/21 2023 LDK!
1 15 s 3 1:49.22 CIERNIAK Anna MLUKS Tarnów 2005 U20 MA -- JASICZ Ryszard GOLEC Bartłomiej Z/4443/18 2022 BEZ LDK!
2 17 s 3 1:54.44 BRZYSKA Karolina KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0203/22 2023 LDK!
3 18 s 3 1:56.41 BARAN Weronika CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/6280/22 2023
4 19 s 3 1:58.30 MACIĄŻKA Maja KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/1624/23 2023
5 20 s 3 1:58.61 KOZŁOWSKA Dominika CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/4286/22 2023 LDK!
6 21 s 3 2:03.46 TRYGAR Julia KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0223/22 2023 LDK!
7 22 s 3 2:03.57 ŁACH Milena UKS MOSiR Brzozów 2007 U18 PK -- B.D. Z/5306/22 2022
1000 m K
1 1 s 1 3:06.01 ZAJĄC Barbara KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MIREK Wacław Z/1888/18 2023 5 LDK!
2 2 s 1 3:09.59 GUZIOR Daria KKB MOSiR Krosno 2007 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/12908/21 2023 LDK!
3 3 s 1 3:11.03 ZIĘBA Karolina MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK III ZIĘBA Julian Z/1194/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 3:17.43 MAJKA Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- DUDA Bogusław # Z/4611/18 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 3:22.61 CHUDZIK Amelia UKS Tiki-Taka Kolbuszowa # 2006 U18 PK -- ŻĄDŁO Jacek B.D. , Z/2386/18 , 2023 LDK!
6 6 s 1 3:25.22 RUTKOWSKA Kamila KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- CHRYCZYK Katarzyna Z/5419/22 2023
7 7 s 1 3:27.28 JAŃCZUK-TOMASZEWSKA Karolina MKS Unia Hrubieszów 2007 U18 LU -- STRYJEWSKI Janusz KAMIEŃ Mirosław , Z/4859/19 , 2023 LDK!
8 8 s 1 3:28.61 KASPRZAK Aleksandra LKS Stal Mielec 2009 U16 PK V ŻĄDŁO Jacek Z/13680/21 2023 LDK!
  s 1 DQ ZABŁOCKA Gabriela LA WIR Czarna 2009 U16 PK -- SUROWIEC Patrycja Z/1893/22 2023
  s 1 DQ ANDRZEJEWICZ Laura MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- B.D. Z/0720/23 2023
1500 m K
1 1 s 1 4:48.80 SZYMAŃSKA Dominika KKL Stal Stalowa Wola 2002 U23 PK III MOMOT Krzysztof B.D. Z/6559/15 2023
2 2 s 1 4:55.57 CYGAN Natalia KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK III KŁOSOWSKA Monika BARSZCZ Mirosław , Z/3651/18 , 2023 5 LDK!
3 3 s 1 6:42.42 ZIĘBA Marcelina KS Harpagan Tarnobrzeg 2005 U20 PK -- STEC Karolina Z/1132/22 2023
2000 m K
1 1 s 1 6:42.20 KUŹNIAR Monika CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4125/17 2023 3 LDK!
2 2 s 1 6:51.57 KAROLAK Amelia RLTL Optima Radom # 2007 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/2700/21 , 2023 LDK!
3 3 s 1 6:51.89 WALCZAK Julia RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BANACH Marcin BŁASIŃSKI Artur , Z/1557/18 , 2022 LDK!
4 4 s 1 7:14.50 PIASECKA Eliza CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWAL Piotr Z/13997/21 2023
  s 1 DNF DZIEDZIC Zofia CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- KOWAL Piotr Z/6296/22 2023
60 m pł K Mł (76.2/8.0) K
1 1 s 1 9.75 SOBOLAK Urszula KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2579/20 2023 LDK!
2 2 s 1 10.26 PĘKALA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/6841/21 2023 LDK!
3 3 s 1 10.30 MIELNIK Aleksandra UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria Z/2610/20 2023 LDK!
4 4 s 1 10.81 HUETTER Barbara KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9163/21 2023 BEZ LDK!
5 5 s 1 11.25 PAJA Zuzanna CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/13621/21 2023 LDK!
  s 1 DNF PACZEŚNIAK Sonia SAS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- GUJA Marta Z/3997/20 2023 LDK!
1 6 s 2 11.77 KIJOWSKA Anna UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria Z/2572/20 2023 LDK!
2 7 s 2 12.09 KOT Milena CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/0320/22 2023 LDK!
3 8 s 2 12.36 BROŃSKA-UCZEŃ Maja KS Komunalni Sanok 2009 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/11078/21 2023 LDK!
4 9 s 2 13.03 MAJKUT Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK -- STEC Karolina Z/4594/19 2023 LDK!
5 10 s 2 15.12 KRZĄSTEK Julia KS Harpagan Tarnobrzeg 2008 U16 PK -- STEC Karolina Z/5992/22 2023
6 11 s 2 16.09 ZIOŁO Jessica KS Harpagan Tarnobrzeg 2008 U16 PK -- STEC Karolina Z/5993/22 2023
60 m pł K J Mł K
1 1 e 1 8.43 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
2 2 e 1 9.24 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
3 3 e 1 9.72 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2023
4 4 e 1 9.79 ŻUROWSKA Klaudia RLTL Optima Radom 2007 U18 MZ -- B.D. BŁASIŃSKA Aneta , Z/6173/21 , 2023 LDK!
5 5 e 1 10.11 WISZ Milena CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- KOWALSKA Klaudia MAJCHROWICZ Rena , Z/4604/18 , 2022 BEZ LDK!
1 1 f 1 8.37 GADAJSKA Wiktoria RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1548/18 , 2022 3 LDK!
2 2 f 1 9.30 ADAMCZYK Patrycja WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1898/21 2022
3 3 f 1 9.55 PIECHOTA Wiktoria LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3265/19 2023
60 m pł K K
1 e 1 8.17 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
2 e 1 8.55 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
3 e 1 8.68 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2023
4 1 e 1 9.03 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2022 LDK!
1 1 f 1 8.17 NAGIĘĆ Weronika KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA -- GIZA Maciej GIZA Maciej B.D. , Z/0239/16 , 2023 LDK!
2 2 f 1 8.43 ZIEMBICKA Julia KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/2577/15 2023
3 3 f 1 8.56 GAJEWSKA Karolina KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA -- GIZA Maciej B.D. Z/0576/15 2023
4 1 f 1 9.12 BROŻYNA Nikola RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/1554/18 , 2022 LDK!
Wzwyż K
1 1 f 1 1.70 WYSOCKA Alicja CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK I TITTINGER Michał B.D. Z/3508/17 2023 LDK!
2 2 f 1 1.70 JANKOWSKA Aleksandra AZS UMCS Lublin # 2002 U23 LU I GRYNIEWICZ Wiktor HOŁUB Beata , Z/0448/16 , 2023 LDK!
3 3 f 1 1.60 GRANOWSKA Pola AZS UMCS Lublin # 2003 U23 LU III HOŁUB Beata Z/3003/17 2023
4 4 f 1 1.55 ŻUCHOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2003 U23 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/12114/21 2022
5 5 f 1 1.45 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK IV FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2023 LDK!
W dal K
1 1 f 1 5.95 ADAMCZYK Julia RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ I BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1104/18 , 2022 2 LDK!
2 2 f 1 5.44 STOJEK Emilia MKS Tempo Kęty 2008 U16 MA II ŁYSEK Tadeusz Z/3274/19 2023 BEZ
3 3 f 1 5.42 JANIK Emilia KS Komunalni Sanok 2000 Sen PK II DŁUGOSZ Ryszard B.D. Z/5145/15 2022
4 4 f 1 5.28 GALIK Kinga MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2006 U18 PK III BIGUS Anna Z/4630/18 2022 BEZ LDK!
5 5 f 1 5.14 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK III DŁUGOSZ Ryszard Z/2226/20 2022 LDK!
6 6 f 1 5.05 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 U23 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2023
7 7 f 1 5.04 KWAŚNIAK Oliwia ULKS Technik Trzcinica 2004 U20 PK IV WOJTAS Tomasz Z/0416/20 2023
8 8 f 1 5.02 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU -- ZAPART Stanisław Z/3323/17 2022 5 LDK!
9 9 f 1 4.85 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
10 10 f 1 4.65 WOJTANOWSKA Maja KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/3684/21 2023 LDK!
11 11 f 1 4.62 CHMURA Maja LKS Stal Mielec 2008 U16 PK V TORBA Tomasz Z/2589/20 2023 LDK!
12 12 f 1 4.31 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2023 BEZ LDK!
13 13 f 1 4.22 BUJAK Emilia MMKS Kędzierzyn-Koźle 2008 U16 OP -- SKRZYDLEWSKI Marek # Z/0507/20 2023 LDK!
14 14 f 1 4.20 MAŁEK Julia LKS Stal Mielec 2007 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/3544/19 2022 LDK!
15 15 f 1 4.15 WOLAN Kamila KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/13630/21 2023 LDK!
16 16 f 1 4.08 BARDJAN Nadia CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/0038/22 2023 LDK!
17 17 f 1 3.10 GUNIA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/0742/23 2023 LDK!
Trójskok K
1 1 f 1 11.37 STASZCZUK Kinga KS Agros Zamość 2003 U23 LU III ZAPART Stanisław Z/3323/17 2022 5 LDK!
2 2 f 1 11.10 MPOFU Prissy TS Start Lublin 2001 U23 LU III BOBRZYK Wojciech Z/3060/22 2023
3 3 f 1 10.92 GANCARSKA Amelia MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2005 U20 PK III BIGUS Anna Z/4631/18 2022 5 LDK!
4 4 f 1 10.62 SZYMASZEK Wiktoria MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3195/18 2022 BEZ
5 5 f 1 10.38 ŁOBOŚ Emilia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK IV WIERZBICKI Mirosław Z/0590/22 2022
6 6 f 1 10.33 SAWICKA Izabela KS Komunalni Sanok 2007 U18 PK IV DŁUGOSZ Ryszard Z/2226/20 2022 LDK!
7 7 f 1 9.53 STASZCZUK Amelia KS Agros Zamość 2007 U18 LU -- GDAŃSKI Andrzej # Z/8332/21 2022 LDK!
Kula (3) K
1 1 f 1 10.94 ŚLEDZIŃSKA Martyna KS Victoria Trzebinia 2006 U18 MA IV PATER Agnieszka Z/2224/18 2023 BEZ LDK!
2 2 f 1 9.99 GÓRKA Kamila KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA IV WAŁASZEK Jarosław Z/13721/21 2023 LDK!
3 3 f 1 9.36 KRZANOWSKA Julia KS Komunalni Sanok 2008 U16 PK V FUTYMA Zygmunt Z/5551/18 2023 BEZ LDK!
4 4 f 1 9.10 KRUSZYŃSKA Daria UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK V WOJCIECHOWSKI Leszek Z/4179/20 2023 LDK!
5 5 f 1 8.40 GROSIAK Anna MKS Stal Nowa Dęba 2009 U16 PK -- ŻAK Dariusz Z/6345/21 2023 LDK!
6 6 f 1 7.70 MAŁEK Gaja KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U18 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9166/21 2022
7 7 f 1 6.87 KOZAK Natalia CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2477/23 2023
Kula (4) K
1 1 f 1 10.49 OLAJOSSY Wiktoria WKS Wawel Kraków 2004 U20 MA III SZUBERLA Stanisław Z/4591/17 2022 3 LDK!
2 2 f 1 9.47 STRZAŁKA Aleksandra MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2004 U20 PK IV MOŹDZIOCH Adolf Z/3204/18 2022 5
3 3 f 1 8.47 SIEŃKO Julia CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/10617/21 2023
Chód 3 km K
1 1 s 1 15:52.14 KOKOSZKA Karolina WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2005 U20 MA -- ZAGRODZKI Marcin Z/3058/18 2023 BEZ LDK!
2 2 s 1 16:26.78 DZIEPAK Agata LKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- DUDA Bogusław Z/2726/20 2022
3 3 s 1 16:39.60 MORAWCZYŃSKA Jolanta MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1968 Masters PK -- B.D. Z/4674/19 2022
4 4 s 1 16:58.58 LASEK Amelia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK III KULIG Marzena Z/3697/21 2023 LDK!
5 5 s 1 17:12.94 KRAWIEC Julia LKS Stal Mielec 2008 U16 PK III KULIG Marzena Z/4608/21 2023 LDK!
6 6 s 1 17:19.67 GRYNDZIA Wiktoria LKS Stal Mielec 2008 U16 PK III KULIG Marzena Z/3536/19 2023 LDK!
7 7 s 1 17:33.24 CHODUR Hanna WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz 2009 U16 MA IV ZAGRODZKI Marcin Z/2627/20 2023 LDK!
8 8 s 1 18:04.94 ŁUC Ola MKS Stal Nowa Dęba 2006 U18 PK -- ZIĘBA Julian Z/1510/20 2023 LDK!
9 9 s 1 18:39.98 KOCAJ Anna MKS Unia Hrubieszów 2006 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/2736/22 2023
10 10 s 1 19:59.21 KRAWIEC Karolina LKS Stal Mielec 2010 U14 PK V TORBA Agnieszka Z/4651/21 2023 LDK!
11 11 s 1 20:14.92 BABULA Nadia LKS Stal Mielec 2010 U14 PK V KULIG Marzena Z/3479/21 2022 LDK!
60 m M
1 2 e 1 6.86 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2023 LDK!
2 6 e 1 6.96 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr Z/2635/17 2023
3 7 e 1 6.99 NOWAK Jakub CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK -- MAZUR Janusz Z/0736/19 2023
4 8 e 1 7.08 KOŚCIELNIAK Jakub KKB MOSiR Krosno 2006 U18 PK -- SOCHA Tomasz Z/13008/21 2023
5 11 e 1 7.21 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/0873/20 2023 LDK!
6 13 e 1 7.22 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK -- TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2023 4 LDK!
7 15 e 1 7.30 KOSELA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- GUJA Marta Z/5747/22 2023
8 19 e 1 7.39 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2022 3
1 1 e 2 6.84 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- MAZUR Janusz Z/2278/20 2023
2 3 e 2 6.89 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK!
3 4 e 2 6.92 DERUS Michał TZSN Start Tarnów 1990 Sen MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/1201/12 2022
4 5 e 2 6.93 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -- CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK!
5 9 e 2 7.08 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
6 10 e 2 7.18 WALCZAK Grzegorz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/12415/21 2023 LDK!
7 14 e 2 7.23 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK!
8 23 e 2 7.54 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2022 2
1 12 e 3 7.22 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U20 PK -- TORBA Tomasz Z/2948/21 2023
2 16 e 3 7.34 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2023 LDK!
3 17 e 3 7.35 MATULSKI Hubert KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- SZKOŁA Sebastian Z/0867/23 2023
4 18 e 3 7.36 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków 2003 U23 MA -- ŻĄDŁO Jacek B.D. , Z/0354/17 , 2022 LDK!
5 22 e 3 7.53 KLEIBA Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/1044/21 2023 LDK!
6 25 e 3 7.59 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/0051/21 2023 LDK!
7 34 e 3 7.83 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2022 BEZ LDK!
1 20 e 4 7.47 OKOŃ Aleksander AZS UMCS Lublin 1993 Sen LU -- HOŁUB Grzegorz Z/2496/20 2023
2 24 e 4 7.55 TABAKA Marcin CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/1619/23 2023 LDK!
3 26 e 4 7.59 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
4 28 e 4 7.71 ZYGO Hubert UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U16 PK -- B.D. Z/0014/23 2023
5 30 e 4 7.72 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2586/20 2022 LDK!
6 37 e 4 7.86 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2023 LDK!
7 40 e 4 7.97 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/0066/21 2022 LDK!
1 21 e 5 7.48 DROZDOWSKI Damian KS AZS AWF Kraków # 2003 U23 MA -- SZKOŁA Sebastian Z/1075/18 2023
2 29 e 5 7.71 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/1891/22 2022 LDK!
3 31 e 5 7.77 BEŁZAK Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK -- MOMOT Krzysztof Z/12352/21 2023
4 32 e 5 7.78 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/2591/20 2023 LDK!
5 33 e 5 7.81 KULPIŃSKI Bartłomiej UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- SUGIER Maria Z/6662/22 2023 LDK!
6 38 e 5 7.91 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2023 LDK!
7 43 e 5 8.03 LEŚNIOWSKI Piotr LKS Stal Mielec 2007 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/12373/21 2023
1 35 e 6 7.85 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA -- CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
2 36 e 6 7.85 KUBOŃ Jacek KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- SZKOŁA Sebastian Z/0844/23 2023
3 39 e 6 7.92 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2023 LDK!
4 41 e 6 8.00 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2023 LDK!
5 42 e 6 8.02 GAWLAK Oliwier ULKS Technik Trzcinica 2009 U16 PK -- WOJTAS Tomasz Z/6490/22 2023
6 44 e 6 8.04 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2023 LDK!
1 27 e 7 7.60 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- ZŁOTEK Grzegorz Z/3973/21 2023 LDK!
2 45 e 7 8.05 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2023
3 46 e 7 8.37 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2573/20 2023 LDK!
4 47 e 7 8.54 SZELĄG Mikołaj KU AZS PWSZ w Tarnowie 2007 U18 MA -- SZELĄG Marzena Z/10092/21 2022 LDK!
5 48 e 7 8.65 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/0044/21 2023 LDK!
1 1 f 1 6.83 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU -- KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2023 LDK!
1 1 f 1 6.83 REMBISZ Rafał CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- MAZUR Janusz Z/2278/20 2023
3 3 f 1 6.87 DERUS Michał TZSN Start Tarnów 1990 Sen MA -- WAŁASZEK Jarosław # Z/1201/12 2022
4 4 f 1 6.90 GORZKOWICZ Michał WKS Wawel Kraków 2005 U20 MA -- CZYŻ Radosław Z/5432/18 2022 4 LDK!
5 5 f 1 6.91 GIZICKI Tomasz RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur Z/1092/19 2022 LDK!
6 6 f 1 6.94 KOZELAN Hubert AZS UMCS Lublin 2003 U23 LU -- MARUSZEWSKI Piotr Z/2635/17 2023
7 7 f 1 7.07 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
1 8 f 2 7.23 MATULSKI Hubert KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- SZKOŁA Sebastian Z/0867/23 2023
2 9 f 2 7.27 LEPIONKA Adrian KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- GDAŃSKA Małgorzata GDAŃSKI Andrzej , Z/0121/20 , 2022 LDK!
3 10 f 2 7.29 BURKIEWICZ Eryk KS Sprinterzy.com Kraków 2003 U23 MA -- ŻĄDŁO Jacek B.D. , Z/0354/17 , 2022 LDK!
4 11 f 2 7.31 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U20 PK -- TORBA Tomasz Z/2948/21 2023
5 12 f 2 7.36 OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2022 3
6 13 f 2 7.37 KOSELA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- GUJA Marta Z/5747/22 2023
  f 2 DQ AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Tomasz Z/0873/20 2023 LDK!
200 m M
1 1 s 1 21.69 PIETRUSA Jakub KS Agros Zamość 2002 U23 LU I KUKLA Rafał B.D. Z/2859/16 2023 LDK!
2 2 s 1 22.11 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU II HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2023
3 14 s 1 23.96 PRZETACZNIK Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U18 PK IV SUGIER Maria WIERZBICKI Mirosław Z/2175/19 2022 LDK!
4 24 s 1 25.52 WÓJCIK Adam KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0067/21 2023 LDK!
1 3 s 2 22.20 LAMPART Tomasz KS AZS AWF Kraków 1998 Sen MA II GIZA Maciej B.D. Z/0098/14 2023
2 4 s 2 22.23 STOLARSKI Jakub KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA II SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/5579/15 2023
3 5 s 2 22.25 KOCHMAŃSKI Mateusz CWKS Resovia Rzeszów 2005 U20 PK II TITTINGER Katarzyna MAZUR Janusz , Z/2671/18 , 2023 4 LDK!
4 12 s 2 23.67 BRYŁA Hubert LKS Stal Mielec 2005 U20 PK IV TORBA Tomasz Z/2948/21 2023
5 23 s 2 25.50 BEŁZAK Patryk KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK -- MOMOT Krzysztof Z/12352/21 2023
1 6 s 3 22.60 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA II GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2023
2 8 s 3 22.91 GOC Kacper KS AZS AWF Kraków 2002 U23 MA III SZKOŁA Sebastian B.D. # Z/2471/20 2022
3 10 s 3 23.25 AUGUSTYN Michał LKS Stal Mielec 2006 U18 PK III TORBA Tomasz Z/0873/20 2023 LDK!
4 31 s 3 26.47 STROJNY Jan KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/9170/21 2023 LDK!
5 34 s 3 30.99 SZWEDO Kacper CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK -- MAZUR Janusz B.D. Z/0962/17 2023 LDK!
1 7 s 4 22.62 BEMBENEK Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK II BARSZCZ Mirosław Z/2422/20 2023 LDK!
2 15 s 4 24.00 BRYL Michał KU AZS PWSZ w Tarnowie 1997 Sen MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/1860/16 2022 2
3 17 s 4 24.39 RACEWICZ Aleksander MKS-MOS Katowice 2005 U20 SL IV ROLAK Dorota Z/1949/19 2023
4 33 s 4 28.93 TOMCZAK Łukasz KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- KŁOSOWSKA Monika Z/13676/21 2023 LDK!
1 9 s 5 23.15 WALCZAK Grzegorz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK III MAZUR Janusz Z/12415/21 2023 LDK!
2 11 s 5 23.44 KOSELA Kacper KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA III GUJA Marta Z/5747/22 2023
3 13 s 5 23.96 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U20 PK IV SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2023 4 LDK!
4 20 s 5 24.72 HNAT Kacper KS Komunalni Sanok 2005 U20 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/3384/18 2022 BEZ LDK!
1 16 s 6 24.38 RODZINKA Filip CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK IV ZŁOTEK Grzegorz Z/3973/21 2023 LDK!
2 21 s 6 25.14 STOPA Maksymilian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/1891/22 2022 LDK!
3 30 s 6 26.31 WOJTAS Bartosz ULKS Technik Trzcinica 2007 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/1157/20 2023 LDK!
  s 6 DNF KURCZ Tadeusz KS Sprinterzy.com Kraków 1974 Masters MA -- B.D. Z/0788/19 2022
  s 6 DQ OLSZÓWKA Mateusz KU AZS PWSZ w Tarnowie 2001 U23 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/3745/16 2022 3
1 18 s 7 24.50 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2022
2 19 s 7 24.65 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2023 LDK!
3 27 s 7 26.11 NOWAK Norbert KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/0059/21 2023 LDK!
4 29 s 7 26.30 SZUMEŁDA Olaf KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0219/22 2023 LDK!
1 22 s 8 25.32 KULPIŃSKI Bartłomiej UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK V SUGIER Maria Z/6662/22 2023 LDK!
2 25 s 8 25.58 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0321/18 2023 BEZ LDK!
3 26 s 8 26.10 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U18 MA -- GUJA Marta Z/3996/20 2023 LDK!
4 28 s 8 26.12 GAWLAK Oliwier ULKS Technik Trzcinica 2009 U16 PK -- WOJTAS Tomasz Z/6490/22 2023
5 32 s 8 26.86 KATA Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/1574/22 2023
300 m M
1 1 s 1 34.56 GOŁĘBIOWSKI Oskar AZS UMCS Lublin 2000 Sen LU -- HOŁUB Grzegorz B.D. B.D. Z/6045/15 2023
2 2 s 1 35.11 KIDOŃ Piotr KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- GIZA Andrzej B.D. Z/1693/17 2023
3 3 s 1 37.20 ORZĘDOWSKI Jakub MKS Agros Chełm 2007 U18 LU -- CZERNIAKIEWICZ Dorota LESZCZYŃSKI Damian LESZCZYŃSKI Damian , Z/0597/21 , 2022 LDK!
4 4 s 1 37.35 ARTYM Jakub UKS Tempo 5 Przemyśl 2004 U20 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/3792/17 , 2023 4 LDK!
5 15 s 1 42.77 JANKOWSKI Michał TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -- GIZA Karolina Z/3464/20 2023
1 5 s 2 37.52 KĘDZIOR Kacper WKS Wawel Kraków 2008 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/5497/19 2022
2 6 s 2 37.57 STASZEK Igor WKS Wawel Kraków 2009 U16 MA III CZYŻ Radosław Z/5496/19 2022
3 7 s 2 37.90 SAWUŁA Bartosz UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2006 U18 PK -- CZACHOR Karolina Z/3339/18 2022 BEZ LDK!
4 8 s 2 38.31 ŁUCZKA Mikołaj KS Komunalni Sanok 2006 U18 PK -- DŁUGOSZ Ryszard Z/2586/20 2022 LDK!
5 10 s 2 39.09 CZUBA Emanuel UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK -- SUGIER Krzysztof SUGIER Maria , Z/0394/18 , 2023 5 LDK!
1 9 s 3 38.64 KOCZKODAJ Wojciech KS Sprinterzy.com Kraków 1998 Sen MA -- B.D. Z/2480/20 2022
2 11 s 3 40.05 ZYGO Hubert UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2008 U16 PK IV B.D. Z/0014/23 2023
3 12 s 3 40.99 WIDEŁ Marek KS Sprinterzy.com Kraków 1968 Masters MA -- B.D. Z/0147/19 2022
4 18 s 3 46.37 MAJKUT Andrzej KS Harpagan Tarnobrzeg 1975 Masters PK -- STEC Karolina Z/2460/22 2023
1 13 s 4 41.10 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2023 BEZ LDK!
2 14 s 4 41.84 KUBOŃ Jacek KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA V SZKOŁA Sebastian Z/0844/23 2023
3 16 s 4 42.94 DZIUBA Jakub TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2009 U16 LU -- GDAŃSKA Małgorzata # Z/0723/23 2023 LDK!
4 17 s 4 43.92 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK -- STEC Karolina Z/4593/19 2023 LDK!
400 m M
1 1 s 1 47.46 OLEJNICZAK Jakub TS Wieliczanka Wieliczka 1997 Sen MA I B.D. CZYŻ Radosław B.D. , Z/0056/13 , 2023
2 2 s 1 48.46 KOTYRA Mikołaj AZS UMCS Lublin 2001 U23 LU I JAROS Marek B.D. B.D. Z/0316/16 2023 LDK!
3 3 s 1 48.55 MIROSŁAW Cezary AZS UMCS Lublin 1997 Sen LU II JAROS Marek B.D. Z/1644/13 2023 1
4 4 s 1 48.88 CZYŻ Radosław TS Wieliczanka Wieliczka 1988 Masters MA II CZYŻ Radosław Z/4054/11 2023 1
5 5 s 1 51.42 BAŃKA Łukasz MKS Agros Chełm 2003 U23 LU III LESZCZYŃSKI Damian Z/2806/17 2023 2 LDK!
1 6 s 2 51.60 ZAPAŁA Maksymilian WKS Wawel Kraków 2006 U18 MA III CZYŻ Radosław Z/4108/19 2022 LDK!
2 7 s 2 54.45 BANASZEK Karol WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA IV CZYŻ Radosław Z/4111/19 2022
3 9 s 2 56.98 MŁYNARCZYK Wojciech WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/1763/22 2022
4 10 s 2 58.50 MRÓZ Karol MKS Unia Hrubieszów 2005 U20 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/3948/20 2023
1 8 s 3 56.58 KLINGER Rafał UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/0321/18 2023 BEZ LDK!
2 11 s 3 62.83 PIŁAT Szymon KS Harpagan Tarnobrzeg 2004 U20 PK -- STEC Karolina Z/1402/22 2023
600 m M
1 1 s 1 1:21.64 CHUDZIK Jakub UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2004 U20 PK -- CZACHOR Karolina ŻĄDŁO Jacek Z/0488/18 2022 5 LDK!
2 2 s 1 1:21.97 WIATRZYK Robert TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2000 Sen LU -- WAWRZUSISZYN Tomasz Z/1754/18 2022 3
3 3 s 1 1:23.11 WARZECHA Henryk KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA -- KRÓL Zbigniew Z/0525/13 2023 2
4 4 s 1 1:23.20 GRYKAŁOWSKI Marek KKL Stal Stalowa Wola 2006 U18 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/2424/20 2023 LDK!
5 5 s 1 1:24.20 SKRZESZEWSKI Jacek KKL Stal Stalowa Wola 2004 U20 PK -- BARSZCZ Mirosław Z/5585/19 2023 LDK!
6 8 s 1 1:30.84 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ -- BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur RADKE Karol , Z/4548/18 , 2022 LDK!
7 19 s 1 1:45.20 ŻUREK Piotr KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA -- ZIĘBA Jakub Z/1618/23 2023
1 6 s 2 1:27.74 MAROSZ Szymon KKB MOSiR Krosno 1999 Sen PK -- SOCHA Tomasz B.D. Z/0484/17 2023
2 9 s 2 1:35.47 OLEJARSKI Dominik KB Krościenko Wyżne 2007 U18 PK -- B.D. Z/6429/22 2023
3 10 s 2 1:36.34 HAJDUK Sebastian LKS Stal Mielec 2008 U16 PK V TORBA Agnieszka Z/1969/22 2023 LDK!
4 11 s 2 1:37.04 IRZYK Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK V KOWAL Piotr Z/5309/22 2023
5 12 s 2 1:39.06 JANDUŁA Patryk RLTL Optima Radom 2009 U16 MZ V BŁASIŃSKA Aneta Z/5708/22 2023 LDK!
6 14 s 2 1:43.04 KRAIEVSKYI Andrii KU AZS PWSZ w Tarnowie 2008 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/2751/23 2023 LDK!
7 18 s 2 1:45.16 MAZURKIEWICZ Krzysztof RLTL Optima Radom 2009 U16 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta Z/6298/21 2023 LDK!
8 22 s 2 1:50.39 SOBOLEWSKI Wiktor KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/5229/22 2023 LDK!
1 7 s 3 1:28.29 FORYŚ Mateusz niestowarzyszony 2004 U20 -- B.D. Z/4584/17 2023 LDK!
2 13 s 3 1:42.06 BOREK Krystian KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA -- ZIĘBA Jakub Z/1617/23 2023
3 15 s 3 1:44.10 FILICIAK Antoni KS AZS AWF Kraków 2008 U16 MA -- ZIĘBA Jakub Z/2682/22 2023
4 16 s 3 1:44.60 RÓŻNOWICZ Michał MKS Żak Biała Podlaska 2009 U16 LU -- B.D. Z/0719/23 2023
5 17 s 3 1:45.14 BRODOWSKI Wojciech KKL Stal Stalowa Wola 2008 U16 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/6281/22 2023 LDK!
6 20 s 3 1:48.81 MŁOTKIEWICZ Hubert KU AZS PWSZ w Tarnowie 2009 U16 MA -- WAŁASZEK Jarosław Z/13962/21 2023 LDK!
7 21 s 3 1:49.27 DĄBEK Oliwier CWKS Resovia Rzeszów 2009 U16 PK -- TITTINGER Katarzyna Z/0072/22 2023 LDK!
8 23 s 3 1:51.66 SZUMEŁDA Oskar KKL Stal Stalowa Wola 2009 U16 PK -- GRDEŃ Krzysztof Z/0220/22 2023 LDK!
1000 m M
1 1 s 1 2:40.04 RYDZYŃSKI Patryk UKS Filipides Teresin 1995 Sen MZ -- B.D. Z/4054/18 2023 3
2 2 s 1 2:44.15 DOŁĘGA Igor CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK IV DUDA Bogusław Z/13615/21 2022 LDK!
3 3 s 1 2:45.72 BACHLEDA Łukasz Kraków Athletics Team 1998 Sen MA -- SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2497/19 2022
4 4 s 1 2:45.80 SOPEL Hubert GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl # 2001 U23 PK -- B.D. LASSOTA Lesław # , Z/3250/19 , 2023 LDK!
5 5 s 1 2:46.41 WIĘCEK Michał ULKS Technik Trzcinica 2007 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/13206/21 2023
6 6 s 1 2:50.52 KANTYKA Kacper KS AZS AWF Kraków 2007 U18 MA -- ZIĘBA Jakub Z/8554/21 2023
7 7 s 1 2:59.57 JASKOT Nikodem MKS Stal Nowa Dęba 2008 U16 PK V ZIĘBA Julian Z/1462/18 2023 BEZ LDK!
1 8 s 2 3:01.58 BARTYZEL Michał UKS Lider Siercza 1984 Masters MA -- B.D. Z/1231/23 2023
2 9 s 2 3:03.96 CZERWIŃSKI Adrian MKS Unia Hrubieszów 2007 U18 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6865/21 2023
3 10 s 2 3:07.83 KILIAN Rafał LKS Stal Mielec 2009 U16 PK -- ŻĄDŁO Jacek Z/3573/19 2023 LDK!
4 11 s 2 3:14.77 NAJUCH Wiktor MKS Unia Hrubieszów 2008 U16 LU -- KAMIEŃ Mirosław Z/6075/22 2023 LDK!
5 12 s 2 3:15.41 STREISS Damian MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/1191/22 2023 LDK!
6 13 s 2 3:19.51 DYKSZAK Tymon TS Wieliczanka Wieliczka 2009 U16 MA -- GIZA Karolina Z/3499/19 2023 LDK!
1500 m M
1 1 s 1 3:54.40 MARSZAŁEK Patryk GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1995 Sen PK II B.D. LASSOTA Lesław , Z/5472/15 , 2023
2 2 s 1 3:58.21 SUŁKOWSKI Rafał Kraków Athletics Team 1999 Sen MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2363/20 2023
3 3 s 1 3:58.44 ABRAMCZYK Jakub RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ II BŁASIŃSKI Artur Z/9141/21 2022 LDK!
4 4 s 1 3:59.91 PAJA Tomasz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK II KOWAL Piotr Z/13565/21 2023
5 5 s 1 4:01.12 KISZKA Bartłomiej LKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK II DUDA Bogusław Z/2198/18 2022 BEZ
6 6 s 1 4:02.98 TROJNAR Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III KOWAL Piotr MAZUR Janusz Z/4611/17 2023 BEZ LDK!
7 7 s 1 4:05.57 RÓŻYCKI Piotr AZS UMCS Lublin 1999 Sen LU III DANIELCZUK Paweł B.D. B.D. # Z/0519/15 2022
8 8 s 1 4:06.69 PAJA Szymon CWKS Resovia Rzeszów 2004 U20 PK III KOWAL Piotr Z/13121/21 2023
9 9 s 1 4:09.66 ŻUCHOWSKI Michał RLTL Optima Radom 1998 Sen MZ III B.D. TRZOS Leszek , Z/1620/23 , 2023
10 10 s 1 4:09.95 PELCZAR Wojciech GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl 1995 Sen PK III LASSOTA Lesław B.D. # Z/3525/19 2023
11 11 s 1 4:10.12 ABRAMCZYK Piotr RLTL Optima Radom 2006 U18 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4171/20 , 2022 LDK!
12 12 s 1 4:10.66 CZERWONKA Miłosz MKS Agros Chełm 2005 U20 LU III WDOWIAK Aneta SEREJ Łukasz , Z/4237/20 , 2023 LDK!
13 13 s 1 4:11.66 PEMPUŚ Adrian UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK III SUGIER Maria Z/0320/18 2023 5 LDK!
3000 m M
1 1 s 1 8:11.40 GOS Mateusz RLTL Optima Radom 2002 U23 MZ I BŁASIŃSKI Artur Z/0783/20 2022 LDK!
2 2 s 1 8:32.58 BAJORSKI Adam RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ II BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/4547/18 , 2022 BEZ LDK!
3 3 s 1 8:33.39 ANTOSZ Wiktor Kraków Athletics Team 2002 U23 MA II SOBCZYK Grzegorz B.D. Z/2707/19 2023
4 4 s 1 8:38.63 ZIELEŃ Michał CWKS Resovia Rzeszów 2002 U23 PK II KOWAL Piotr Z/3739/16 2023
5 5 s 1 8:40.16 JANDUŁA Wiktor RLTL Optima Radom 2005 U20 MZ II BŁASIŃSKI Artur BŁASIŃSKI Artur , Z/1552/18 , 2022 LDK!
6 6 s 1 9:13.97 KILIAN Piotr KS AZS AWF Kraków 2005 U20 MA III CHRYCZYK Katarzyna Z/6484/22 2023
7 7 s 1 9:16.50 ORACZKO Denis RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0388/17 , 2022 3 LDK!
2000 m M
1 1 s 1 6:12.72 LESZCZYŃSKI Szymon KKL Stal Stalowa Wola 2007 U18 PK -- ANIOŁ Stanisław Z/5512/22 2023
2 2 s 1 6:13.51 STAWIARZ Jan WKS Wawel Kraków 2007 U18 MA -- CZYŻ Radosław Z/3141/20 2022
3 3 s 1 6:40.22 CABAJ Łukasz KS Harpagan Tarnobrzeg 1987 Masters PK -- STEC Karolina Z/1833/22 2023
4 4 s 1 7:14.42 MAJKUT Andrzej KS Harpagan Tarnobrzeg 1975 Masters PK -- STEC Karolina Z/2460/22 2023
5 5 s 1 7:20.10 PIŁAT Szymon KS Harpagan Tarnobrzeg 2004 U20 PK -- STEC Karolina Z/1402/22 2023
60 m pł M Mł M
1 1 s 1 9.97 TROJNAR Eryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- SUGIER Krzysztof Z/2573/20 2023 LDK!
2 2 s 1 10.16 MAJKA Dominik CWKS Resovia Rzeszów 2008 U16 PK -- WRÓBEL Marcin Z/4610/18 2023 BEZ LDK!
3 3 s 1 11.17 DURDA Jakub KS Harpagan Tarnobrzeg 2009 U16 PK -- STEC Karolina Z/4593/19 2023 LDK!
60 m pł M J Mł M
1 1 e 1 8.44 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/5740/18 2023 LDK!
2 2 e 1 8.62 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/0051/21 2023 LDK!
3 3 e 1 8.94 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U18 MA -- GUJA Marta Z/3996/20 2023 LDK!
4 4 e 1 11.59 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/0044/21 2023 LDK!
1 1 f 1 8.43 SIKORA Adam UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK -- SUGIER Maria Z/5740/18 2023 LDK!
2 2 f 1 8.45 HAEHNE Damian CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAZUR Janusz Z/0051/21 2023 LDK!
3 3 f 1 9.00 PŁASZEWSKI Bartosz KS AZS AWF Kraków # 2007 U18 MA -- GUJA Marta Z/3996/20 2023 LDK!
4 4 f 1 10.65 KAWALEC Igor CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- MAJCHROWICZ Rena Z/0044/21 2023 LDK!
60 m pł M (99.1) M
1 1 e 1 9.20 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U20 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2023 BEZ LDK!
1 1 f 1 9.37 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U20 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2023 BEZ LDK!
60 m pł M M
1 1 e 1 8.23 JANKOWSKI Oliwer KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- GIZA Maciej Z/0288/17 2023 LDK!
2 2 e 1 8.41 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
1 1 f 1 8.31 KOLASIŃSKI Hubert RLTL Optima Radom 2003 U23 MZ -- BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKI Artur , Z/0379/17 , 2022 3 LDK!
2 2 f 1 8.34 JANKOWSKI Oliwer KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA -- GIZA Maciej Z/0288/17 2023 LDK!
Wzwyż M
1 1 f 1 2.05 KRASOWSKI Jakub KKL Stal Stalowa Wola 2005 U20 PK II MOMOT Krzysztof Z/3183/18 2023 BEZ
2 2 f 1 2.00 HOŁUB Jakub AZS UMCS Lublin 2002 U23 LU II B.D. HOŁUB Beata , Z/1443/16 , 2023 2 LDK!
3 3 f 1 2.00 KOSTKIEWICZ Filip KS AZS AWF Kraków 1999 Sen MA II ZAPART Stanisław ZAPART Stanisław Z/0505/15 2022
4 4 f 1 1.90 JUSZCZAK Mateusz KS Victoria Trzebinia 2004 U20 MA III SIERKA Ewa Z/3886/16 2023 BEZ LDK!
5 5 f 1 1.90 PELC Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2005 U20 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/0323/18 2023 BEZ LDK!
6 6 f 1 1.85 MIELNICZUK Jan AZS UMCS Lublin 2007 U18 LU III B.D. KITLIŃSKA Agnieszka SPÓLNICKA Elżbieta JAROS Urszula , Z/1540/21 , 2022 LDK!
7 7 f 1 1.85 PANYŁO Patryk UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK III RADOCHOŃSKI Marek Z/5650/19 2023 LDK!
8 8 f 1 1.75 STASIACZEK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK IV RADOCHOŃSKI Marek Z/5584/19 2023 LDK!
9 9 f 1 1.75 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U18 OP IV SACZKO Andrzej Z/0368/21 2023 LDK!
10 10 f 1 1.70 ŁAPCIK Artur KS Victoria Trzebinia 2005 U20 MA -- SIERKA Ewa SIERKA Ewa , Z/2082/17 , 2023 BEZ LDK!
11 11 f 1 1.70 FAC Bartosz AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU -- HOŁUB Beata Z/2259/20 2023 LDK!
W dal M
1 1 f 1 6.80 KAMIŃSKI Daniel AZS-AWFiS Gdańsk 2005 U20 PM II KAŃSKI Ryszard Z/0575/19 2023 LDK!
2 2 f 1 6.66 JANKOWSKI Oliwer KS AZS AWF Kraków 2003 U23 MA III GIZA Maciej Z/0288/17 2023 LDK!
3 3 f 1 6.60 BANIA Nikodem UKS bieganie.pl Stryszawa 2004 U20 MA III TRZOP-KUKLA Katarzyna Z/3733/22 2023 LDK!
4 4 f 1 6.50 PRUŚ Jakub AZS UMCS Lublin 2006 U18 LU III KUTRZEPA Grzegorz Z/2128/21 2022 LDK!
5 5 f 1 6.45 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU III BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2023
6 6 f 1 6.24 SIWAKOWSKI Wojciech MMKS Kędzierzyn-Koźle 2003 U23 OP -- SACZKO Andrzej SACZKO Andrzej , Z/1951/16 , 2023 3 LDK!
7 7 f 1 6.21 HLADYLCHENKO Mykyta KS AZS AWF Kraków 2000 Sen MA -- ZAPART Stanisław B.D. Z/3690/22 2022
8 8 f 1 6.19 ŁASOCHA Szymon TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski 2004 U20 LU IV GDAŃSKI Andrzej Z/0627/18 2022 5
9 9 f 1 5.97 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK IV TORBA Tomasz Z/0576/19 2023 LDK!
10 10 f 1 5.85 BIEGAJ Filip CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/0066/21 2022 LDK!
11 11 f 1 5.83 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU -- KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2022 LDK!
12 12 f 1 5.71 ZDUŃ Hubert ULKS Technik Trzcinica 2007 U18 PK -- WOJTAS Tomasz Z/3688/21 2023 LDK!
13 13 f 1 5.53 CZARNECKI Jakub LKS Stal Mielec 2008 U16 PK -- TORBA Tomasz Z/2591/20 2023 LDK!
14 14 f 1 5.47 KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- KUZDRA Dariusz # Z/10281/21 2022 LDK!
15 15 f 1 5.20 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U18 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2023 LDK!
16 16 f 1 3.96 NOWOSIELSKI Michał TS Sokół Jasło 2009 U16 PK -- NOWOSIELSKI Lucjan Z/4634/21 2023 BEZ LDK!
17 17 f 1 NM SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2023 BEZ LDK!
Trójskok M
1 1 f 1 15.27 SACHA Filip KS AZS AWF Kraków 1996 Sen MA I KUKLA Rafał B.D. Z/1284/12 2023 1
2 2 f 1 14.86 KRZEMIŃSKI Dawid RLTL Optima Radom 2000 Sen MZ I BŁASIŃSKI Artur B.D. MIERZEJEWSKI Marek Z/4910/15 2022 LDK!
3 3 f 1 14.39 SZUMIEC Michał KS AZS AWF Kraków 2001 U23 MA III ZAPART Stanisław B.D. Z/5971/15 2023
4 4 f 1 14.21 RÓG Jakub LKS Stal Mielec 2004 U20 PK III TORBA Tomasz Z/0576/19 2023 LDK!
5 5 f 1 13.74 JEDYNAK Kacper RLTL Optima Radom 2004 U20 MZ III BŁASIŃSKA Aneta BŁASIŃSKA Aneta , Z/2004/18 , 2022 LDK!
6 6 f 1 13.18 PROĆ Wiktor TS Start Lublin 2006 U18 LU IV BOBRZYK Wojciech Z/2365/22 2023
7 7 f 1 12.43 BOĆ Szymon KS Agros Zamość 2007 U18 LU -- KUZDRA Dariusz Z/13052/21 2022 LDK!
8 8 f 1 11.99 HARZ Tomasz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0368/21 2023 LDK!
9 9 f 1 11.69 SARNICKI Maciej CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- WIERZBICKI Mirosław Z/0814/23 2023
10 10 f 1 11.64 SZTUKA Igor LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- TORBA Agnieszka TORBA Tomasz , Z/3540/19 , 2023 BEZ LDK!
11 11 f 1 11.45 BASAK Jakub TS Start Lublin 2006 U18 LU -- BOBRZYK Wojciech Z/1617/19 2023 LDK!
12 12 f 1 NM KUZDRA Karol KS Agros Zamość 2006 U18 LU -- KUZDRA Dariusz # Z/10281/21 2022 LDK!
Kula (5) M
1 1 f 1 13.39 BONAREK Antoni MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2007 U18 PK IV MOŹDZIOCH Mirosław Z/2072/22 2022
2 2 f 1 12.69 BŁAHUCIAK Dawid UKS Tempo 5 Przemyśl 2006 U18 PK IV WOJCIECHOWSKI Leszek Z/2366/19 2023 LDK!
3 3 f 1 12.45 ŚWISTEK Mateusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2006 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/1917/20 2023 LDK!
4 4 f 1 12.20 HALEK Arkadiusz MMKS Kędzierzyn-Koźle 2007 U18 OP -- SACZKO Andrzej Z/0366/21 2023 LDK!
5 5 f 1 11.47 KAWA Bartosz CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/14460/21 2022
6 6 f 1 9.77 ŻUREK Mateusz UKS Tempo 5 Przemyśl 2007 U18 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13507/21 2023 LDK!
7 7 f 1 9.65 SZAJOWSKI-GOCEK Krystyn CWKS Resovia Rzeszów 2007 U18 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/2475/23 2023
8 8 f 1 9.56 BIEŃKO Franciszek UKS Tempo 5 Przemyśl 2008 U16 PK -- WOJCIECHOWSKI Leszek Z/13607/21 2023 LDK!
9 9 f 1 8.26 GOLUCH Michał UKS Tempo 5 Przemyśl 2009 U16 PK -- SUGIER Krzysztof Z/5719/22 2023 LDK!
Kula (7.26) M
1 1 f 1 11.87 BOBER Paweł CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- SAMAGALSKI Tomasz Z/3742/16 2023
Chód 5 km M
1 1 s 1 23:00.04 FREJ Oskar CWKS Resovia Rzeszów 2003 U23 PK -- DUDA Bogusław # Z/4116/17 2023 3
2 2 s 1 23:21.75 PIECUCH Kamil LKS Stal Mielec 2003 U23 PK -- KULIG Marzena Z/1742/17 2023 2
3 3 s 1 23:52.04 GOŁĄBEK Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U20 PK -- ZIĘBA Julian Z/4687/18 2023 BEZ LDK!
4 4 s 1 24:02.90 ŁUC Kacper MKS Stal Nowa Dęba 2005 U20 PK -- ZIĘBA Julian Z/1379/20 2023 LDK!
5 5 s 1 24:19.02 WÓJCIK Hubert LKS Stal Mielec 2003 U23 PK -- KULIG Marzena Z/3523/19 2023
6 6 s 1 25:02.08 IELO Cristian LKS Stal Mielec 2004 U20 PK -- KULIG Marzena Z/0411/18 2023 3
7 7 s 1 26:51.08 MORAWCZYŃSKI Konrad MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 1975 Masters PK -- B.D. Z/2865/21 2022
8 8 s 1 27:47.44 SROKA Karol KS AZS AWF Kraków 2006 U18 MA -- MIREK Wacław Z/1035/23 2023
9 9 s 1 29:09.02 MARKOWSKI Wojciech UKS Komar Strzelce Opolskie 2007 U18 OP -- MEHLICH Ronald Z/1289/20 2023
  s 1 DQ SEJLER Patryk LKS Stal Mielec 2006 U18 PK -- KULIG Marzena Z/1221/20 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 2.4442889690399 sekund