Człuchów 18.03.2023
Międzywojewódzkie Mistrzostwa U16 w Biegach Przełajowych 2023 (KPO-POM)
Przełaj K
1 b 1 :05.09 r PESTKA Oksana AML Słupsk 2008 U16 PM -- DIAK Mateusz RUMIŃSKI Wojciech , Z/0060/19 , 2023 BEZ LDK!
2 b 1 :05.27 r MACHNIKOWSKA Agata LKS Zantyr Sztum 2008 U16 PM -- B.D. SZPALERSKI Adam , Z/3549/20 , 2023 LDK!
3 b 1 :05.30 r CICHY Maja Akademia Biegowa Kartuzy 2009 U16 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/6799/21 2023
4 b 1 :05.36 r DZIUBA Nella LKS Jantar Ustka 2009 U16 PM -- KUKLIŃSKA-NURKOWSKA Lucyna Z/1916/21 2023 LDK!
5 b 1 :05.41 r DAWIDOWSKA Zofia Akademia Biegowa Kartuzy 2009 U16 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/6650/21 2023
6 b 1 :05.42 r MAJ Magdalena RKS Rumia 2008 U16 PM -- SZYMAŃSKI Maciej Z/0628/19 2023 LDK!
7 b 1 :05.43 r ZAKRZEWSKA Maja MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/1122/22 2023
8 b 1 :05.44 r WEROCHOWSKA Helena Akademia Biegowa Kartuzy 2008 U16 PM -- NOWAKOWSKI Karol Z/6571/22 2023
9 b 1 :05.47 r LANGE Marta CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- GURNA Jolanta SOBOWIEC Bartosz , Z/0058/20 , 2023 LDK!
10 b 1 :05.49 r DELEWSKA Hanna LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2009 U16 PM -- WÓJCICKI Jakub Z/0601/21 2023 LDK!
11 b 1 :05.52 r KŁOSIN Nadia ULKS Skoczek Pogórze 2009 U16 PM -- NIEMKIEWICZ Wojciech Z/1819/20 2023 LDK!
12 b 1 :05.53 r KIEDROWICZ Nadia MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2008 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/5194/19 2023 LDK!
13 b 1 :05.54 r MRÓZ Zofia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- B.D. Z/0681/23 2023
14 b 1 :05.54 r WALCZAK Iga AML Słupsk 2008 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2586/23 2023 LDK!
15 b 1 :05.55 r NARLOCH Julia CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/6221/22 2023 LDK!
16 b 1 :05.58 r LADA Weronika MKL Toruń 2009 U16 KP -- WLEKLIŃSKA Dagna Z/4493/19 2023 LDK!
17 b 1 :06.07 r SZOK Malwina ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- RADTKE Marek Z/4922/19 2023 LDK!
18 b 1 :06.08 r BALCERZAK Barbara MKL Tlen Mogilno 2008 U16 KP -- KRASICKI Adam Z/6874/21 2023 LDK!
19 b 1 :06.13 r SZOSTEK Małgorzata KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/10299/21 2023 LDK!
20 b 1 :06.14 r CZECHANOWSKA Liliana MKS Sambor Tczew 2008 U16 PM -- B.D. Z/0426/20 2023
21 b 1 :06.17 r KUKLIŃSKA Agata MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. B.D. Z/4737/22 2023 LDK!
22 b 1 :06.18 r WALKUSZ Antonina KUKS Remus Ko¶cierzyna 2009 U16 PM -- POBŁOCKI Wojciech Z/0510/20 2023 LDK!
23 b 1 :06.19 r ¦LIWIŃSKA Joanna MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- MIERZEJEWSKA Martyna # Z/0153/20 2023
24 b 1 :06.23 r JECHNA Oliwia UKB Szubin 2008 U16 KP -- KARNAS Zbigniew Z/0231/17 2023 BEZ LDK!
25 b 1 :06.27 r CIE¦LIŃSKA Magdalena MMKS Gdańsk 2009 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/0969/23 2023 LDK!
26 b 1 :06.27 r KOKŁOWSKA Alicja MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/3016/23 2023 LDK!
27 b 1 :06.28 r POŁACZEK Marta MKS Sambor Tczew 2009 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/0963/23 2023
28 b 1 :06.33 r SŁOMSKA Hanna MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2009 U16 PM -- WRÓBLEWSKI Jarosław B.D. Z/0948/23 2023 LDK!
29 b 1 :06.36 r MUSZARSKA Nazaria MUKL Brodnica 2009 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/2912/23 2023
30 b 1 :06.39 r JANKOWSKA Zuzanna ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- RADTKE Marek Z/0609/23 2023 LDK!
31 b 1 :06.41 r BRONK Zofia ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- WRYCZA Jarosław Z/4923/19 2023 LDK!
32 b 1 :06.44 r PAŁASZ Patrycja MLKS Baszta Bytów 2009 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14674/21 2023 LDK!
33 b 1 :06.49 r ŻMIJA Michalina LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U16 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. Z/3611/19 2023 LDK!
34 b 1 :06.50 r STĘPAK Małgorzata DKS Powi¶le Dzierzgoń 2009 U16 PM -- B.D. Z/4383/20 2023
35 b 1 :07.07 r SAMBORSKA Nikola KS Wejher Wejherowo 2009 U16 PM -- GELO Krystyna Z/3194/23 2023 LDK!
36 b 1 :07.09 r SOBKIEWICZ Olga MKS Sambor Tczew 2009 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2849/22 2023
37 b 1 :08.08 r WSZOŁEK Marta MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2009 U16 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/7890/21 2023 LDK!
38 b 1 :08.08 r ZAJˇC Lena DKS Powi¶le Dzierzgoń 2009 U16 PM -- B.D. Z/1175/23 2023
39 b 1 :08.09 r MAŃKA Marika DKS Powi¶le Dzierzgoń 2009 U16 PM -- B.D. Z/4381/20 2023
40 b 1 :10.12 r WALCZAK Klaudia LUKS Start Nakło 2009 U16 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/6920/21 2023 LDK!
1 b 2 :09.25 r ZIELIŃSKA Zuzanna KKL Rodło Kwidzyn 2008 U16 PM -- MARGULEWICZ Wojciech Z/0106/20 2023 LDK!
2 b 2 :09.34 r MALIŃSKA Zofia MKL Tlen Mogilno 2009 U16 KP -- KRASICKI Adam Z/2311/21 2023 LDK!
3 b 2 :09.44 r ŁAGUNA Anna MMKS Gdańsk 2009 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof B.D. Z/0106/23 2023 LDK!
4 b 2 :09.55 r PRZYSIĘŻNA Maja CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/1436/20 2023 LDK!
5 b 2 :10.10 r JABŁOŃSKA Laura DKS Powi¶le Dzierzgoń 2009 U16 PM -- B.D. Z/4377/20 2023
6 b 2 :10.36 r KACZMAREK Maja SKLA Sopot 2009 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/0745/23 2023
7 b 2 :10.39 r JANKOWSKA Katarzyna ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- B.D. RADTKE Marek , Z/0317/21 , 2023 LDK!
8 b 2 :10.44 r KAPAŁA Zuzanna SKLA Sopot 2009 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/1049/23 2023 LDK!
9 b 2 :10.50 r BATRUCH Urszula CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/14570/21 2023 LDK!
10 b 2 :10.51 r RYNKIEWICZ Lena SKLA Sopot 2009 U16 PM -- URBANEK Ryszard Z/0187/22 2023 LDK!
11 b 2 :11.02 r PODLASZEWSKA Małgorzata CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0486/23 2023 LDK!
12 b 2 :11.07 r SOBKIEWICZ Agata MKS Sambor Tczew 2009 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/2848/22 2023
13 b 2 :11.17 r TALAR Anna MKL Toruń 2008 U16 KP -- WO¬NIAK Jacek Z/4494/19 2023 LDK!
14 b 2 :11.23 r GAWRY¦ Mira MUKL Brodnica 2009 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/6905/21 2023
15 b 2 :11.50 r DATA Agata MLKS Baszta Bytów 2009 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14632/21 2023 LDK!
16 b 2 :12.00 r MICHALEC Zofia CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0507/21 2023 LDK!
17 b 2 :12.21 r ZANDER Hanna MLKS Baszta Bytów 2008 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14728/21 2023 LDK!
18 b 2 :12.34 r BRZEZIŃSKA Martyna DKS Powi¶le Dzierzgoń 2008 U16 PM -- B.D. Z/0825/22 2023
19 b 2 :14.14 r DYGULSKA Natalia MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2009 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1589/20 2023 LDK!
20 b 2 :16.36 r OKPISZ Zuzanna LUKS Start Nakło 2009 U16 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/12669/21 2023 LDK!
Przełaj M
1 b 1 :06.26 r GAJDUS Michał LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U16 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. Z/3545/22 2023 LDK!
2 b 1 :06.26 r OKRUCIŃSKI Aleksander KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM -- WALCZAK Mariusz Z/2540/21 2023 LDK!
3 b 1 :06.27 r MIZIKOWSKI Tomasz CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/4891/22 2023 LDK!
4 b 1 :06.34 r METERA Konrad LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U16 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. # Z/3437/19 2023 LDK!
5 b 1 :06.47 r USTOWSKI Igor GKS Cartusia Kartuzy 2009 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/1433/23 2023 LDK!
6 b 1 :06.56 r KOLASA Karol AML Słupsk 2008 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/2057/20 2023 LDK!
7 b 1 :06.58 r FLENC Bruno MUKL Brodnica 2008 U16 KP -- ROSIŃSKI Zenon Z/0190/22 2023
8 b 1 :07.03 r KLEIST Karol MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2009 U16 KP -- MATUS Marek Z/1559/20 2023 LDK!
9 b 1 :07.10 r CIESZYŃSKI Miłosz ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- KALINOWSKA Joanna Z/3060/23 2023
10 b 1 :07.14 r SKWARCZYŃSKI Kornel MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/7096/21 2023
11 b 1 :07.17 r PAWLIKOWSKI Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/6440/22 2023 LDK!
12 b 1 :07.21 r HINZ Adam KS Wejher Wejherowo 2009 U16 PM -- WALCZAK Mariusz Z/2541/21 2023 LDK!
13 b 1 :07.22 r SZCZEGIELNIAK Hubert AML Słupsk 2009 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0056/22 2023 LDK!
14 b 1 :07.23 r KRYGER Patryk MKS Sambor Tczew 2009 U16 PM -- MARKOWICZ Eugeniusz Z/8035/21 2023
15 b 1 :07.23 r FRIEDA Marcin LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/6502/22 2023 LDK!
16 b 1 :07.26 r GRABASZEWSKI Radosław ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- WRYCZA Jarosław Z/0268/23 2023 LDK!
17 b 1 :07.30 r PACZUŁˇ Paweł KS Wejher Wejherowo 2008 U16 PM -- WALCZAK Mariusz Z/13522/21 2023 LDK!
18 b 1 :07.32 r GÓRZNY Szymon CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0993/21 2023 LDK!
19 b 1 :07.34 r LIPIŃSKI Zbigniew LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM -- RUTKOWSKI Mariusz Z/2335/21 2023 LDK!
20 b 1 :07.35 r KWIDZIŃSKI Eryk KS Wejher Wejherowo 2009 U16 PM -- WALCZAK Mariusz Z/3200/23 2023
21 b 1 :07.45 r STELMASIK Igor ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- ¦CIGAŁA Jarosław Z/0610/23 2023
22 b 1 :07.46 r MATEJA-KALINOWSKI Kacper ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- WRYCZA Jarosław Z/0612/23 2023 LDK!
23 b 1 :08.04 r MALEK Michał MLKS Baszta Bytów 2009 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14669/21 2023 LDK!
24 b 1 :08.29 r LANGOWSKI Przemysław MMKS Gdańsk 2009 U16 PM -- SKALSKI Krzysztof Z/3180/23 2023 LDK!
25 b 1 :08.37 r HERDZIK Mateusz MLKS Baszta Bytów 2009 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14665/21 2023 LDK!
26 b 1 :08.50 r STANISŁAWSKI Alex ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- ¦CIGAŁA Jarosław Z/0614/23 2023
27 b 1 :11.05 r JAKUBOWSKI Igor LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3099/23 2023
28 b 1 :11.08 r OLSZEWSKI Bartosz LUKS Start Nakło 2009 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3137/23 2023
  b 1 DNF NOWICKI Andrzej LUKS Start Nakło # 2008 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3134/23 2023
  b 1 DNF ¦WIERCZEK Miłosz LUKS Start Nakło # 2009 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3183/23 2023
  b 1 DNF GROTKOWSKI Daniel UKB Szubin 2008 U16 KP -- PAWLAK Sandra Z/12836/21 2023 LDK!
  b 1 DNF RÓG Hubert LUKS Start Nakło # 2008 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3135/23 2023
  b 1 DNF SZTYBA Adam LUKS Start Nakło # 2009 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3133/23 2023
1 b 2 :09.51 r FILIPEK Jakub CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/2441/19 2023 LDK!
2 b 2 :09.52 r FRˇCZAK Błażej LKB im. Braci Petk Lębork 2008 U16 PM -- PILARSKA Klaudia B.D. Z/13649/21 2023 LDK!
3 b 2 :10.00 r TROJAK Jakub AML Słupsk 2008 U16 PM -- RUMIŃSKI Wojciech Z/0086/21 2023 LDK!
4 b 2 :10.12 r STARCZEWSKI Jan MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2008 U16 KP -- JEZIORSKA Magdalena Z/1566/20 2023 LDK!
5 b 2 :10.13 r SERKOWSKI Samuel GKS Cartusia Kartuzy 2009 U16 PM -- SERKOWSKI Wojciech # Z/5389/21 2023 LDK!
6 b 2 :10.15 r GWIAZDOWSKI Dominik CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- NIEBUDEK Sylwester Z/3132/23 2023 LDK!
7 b 2 :10.16 r MIOTK Mateusz GKS Cartusia Kartuzy 2009 U16 PM -- KRÓL Krzysztof Z/4969/22 2023 LDK!
8 b 2 :10.25 r MROZIEWICZ Dominik CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor Z/4365/20 2023 LDK!
9 b 2 :10.31 r WALAS Daniel MKS GALA Gdańsk 2009 U16 PM -- KRAWCZAK Tomasz Z/6648/21 2023
10 b 2 :11.03 r GARSKI Kryspin ULKS Talex Borzytuchom 2008 U16 PM -- RADTKE Marek Z/5916/21 2023 LDK!
11 b 2 :11.17 r FLOREK Igor LKS Prime Food Brda Przechlewo 2009 U16 PM -- RUTKOWSKI Mariusz B.D. Z/2740/19 2023 LDK!
12 b 2 :11.21 r CICHOSZ Jan ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- ¦CIGAŁA Jarosław Z/0613/23 2023
13 b 2 :11.24 r WÓJCIK Piotr CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2008 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/1820/21 2023 LDK!
14 b 2 :11.26 r WEYNERT Mikołaj CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2009 U16 KP -- SOBOWIEC Bartosz Z/1773/22 2023 LDK!
15 b 2 :11.30 r KURZEJA Filip MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2009 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/1586/20 2023 LDK!
16 b 2 :11.35 r MARCZAK Michał CMKL Człuchów 2008 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0995/21 2023 LDK!
17 b 2 :11.43 r RYCKI Grzegorz MLKS Baszta Bytów 2008 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14726/21 2023
18 b 2 :11.51 r KWA¦NY Krystian MLKS Baszta Bytów 2009 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14668/21 2023 LDK!
19 b 2 :11.56 r NAZARKO Maciej MLKS Baszta Bytów 2008 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14670/21 2023 LDK!
20 b 2 :11.58 r REJMENT Aleksander UKB Szubin 2009 U16 KP -- B.D. PAWLAK Sandra , Z/2836/22 , 2023 LDK!
21 b 2 :11.59 r NAZARKO Patryk MLKS Baszta Bytów 2008 U16 PM -- KUTEŁŁO Dariusz Z/14672/21 2023 LDK!
22 b 2 :12.06 r GENDIG-FORMELA Gabriel LKB im. Braci Petk Lębork 2009 U16 PM -- PILARSKA Klaudia Z/11116/21 2023 LDK!
23 b 2 :12.17 r BANASZAK Antoni CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0505/21 2023 LDK!
24 b 2 :12.38 r JANIKOWSKI Mateusz ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- WRYCZA Jarosław Z/3090/23 2023 LDK!
25 b 2 :12.53 r SKARWECKI Fabian LUKS Start Nakło 2009 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3096/23 2023
26 b 2 :13.04 r AUGUSTYN Paweł LUKS Start Nakło 2009 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3091/23 2023
27 b 2 :13.06 r GŁACZYŃSKI Wiktor LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKA Joanna Z/1385/19 2023 LDK!
28 b 2 :13.08 r CZAJKA Marek CMKL Człuchów 2009 U16 PM -- BODZIAK Igor B.D. Z/0269/23 2023 LDK!
29 b 2 :13.17 r GROSS Tomasz MLKS Nadwi¶lanin Chełmno 2009 U16 KP -- LATAŃSKI Grzegorz Z/2430/23 2023 LDK!
30 b 2 :14.15 r MINISZEWSKI Wojciech LUKS Start Nakło 2008 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3138/23 2023
31 b 2 :14.44 r KRZOSKA Michał LUKS Start Nakło 2009 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3093/23 2023
32 b 2 :15.25 r ¦WIˇTKOWIAK Wojciech ULKS Talex Borzytuchom 2009 U16 PM -- WRYCZA Jarosław Z/13472/21 2023 LDK!
33 b 2 :17.04 r KONWIŃSKI Dominik LUKS Start Nakło 2009 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3098/23 2023
34 b 2 :20.37 r WACHOWSKI Damian LUKS Start Nakło 2009 U16 KP -- JANKOWSKI Marcin Z/3095/23 2023

© by Pilar 2008-2016         Generowanie strony - 0.76120901107788 sekund